Új privát üzeneted érkezett!

Angel: kislányodnak hatalmas drukkok!

Megmutattam ma a laboromat a háziorvosnak és azt mondta, hogy volt egy gyulladás valahol és a terhesség miatt ki vannak ürülve a raktáraim, szedjem amit eddíg és ne lepődjk meg, ha a következő laborom is hasonló lesz, mert ezt teszi a babás állapot.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Krisz :P
Szeretni fogjátok nagyon :lol:

Till :P
Szerintem ez unisex-nek számít, mert pl. az egyik rágóka rózsaszín rajta. Ez a modell csak ebben az egyféle színben van. De tuti lehet kapni Csipkerózsikást is :lol:

De jó, hogy így pörög ez a topik :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Angyal :P
Gyere majd a hírekkel! Ezer drukk Diókának! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

 
 

Sziasztok! :P

Álomkóros Till jelentkezik :roll: (kedd óta napi 10-12 órát alszom, három részletben :shock: - visszatért az első 2 hónap szokásos rendje, Apa meg szórakozik rajtam :lol: )

Angel!!!
Minden rendben lesz gyönyörű Diókával, hatalmas harcos ez a kislány!!! Folyamatosan drukkolunk!!! :P ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Skrisz
derékfájás monnyon le!!!!!
(én ma úgy ébredtem, hogy a forgócsontjaim fájtak :shock: alig bírok menni :oops: hiába, ez a + 7 kg :P )

Timikém,
Naon drukkolok, hogy szépen feltöltsd a raktáradat!!! :P

Lois
igen, Vackornak is vásárlási mániája van (anyukájától örökölte :lol: ), nem tudunk úgy kijönni egy normál bevásárlásról, hogy valami teljesen fölöslegeset ne vegyünk :oops: :lol:
De ez a cumi édes, világít a sötétben 8)

Na ,mentem takarítani, jön a hosszú hétvége...nomeg a família vendégségbe :P

tillidian
 
 


Till, először én is arra gondoltam, hogy anyuval varrunk kislányos huzatot a hintára. De nem kell. Olyan édes így is.

skrisz72
 
 


Xandra :P
csipkerózsikás :lol: ez jó! :P (Sose gondoltam volna, hogy az autók és robotok és Pókember után egyszer csipkerózsikás cuccokban gondolkozhatok :P KP mégis tud kislányt is :) :) :))

Lányok,
most beszéltem a dokimmal, és azt mondta, nyugodjak meg, nem is küld tovább: a Péterfyből épp ugyanarra a genetikai Uh-ra akarnak elküldeni a Sotéra, amit a 18. héten az Istenhegyin Hajdu drnő elvégzett és rendben talált!!! :shock: Tehát biztos minden OK!!!!!
Pedig megmutattam a leleteket a szonográfusnak :roll: :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.05.29 10:26-kor.

tillidian
 
 


(meguntam az oroszlános avatart :roll: :lol: - valami bájosabbat keresek :wink: )

tillidian
 
 


Nyulasz!
Ikreknél én sem csináltattam volna meg :)

Konak!
Igazából nem volt csoda, csak utánajárás és öngyógyítás :roll:

Skrisz!
Jipppijjájjé, az utolsó naphoz, aztán most már tessék megülni otthon (vagy a Balcsin :wink: ) a fenekeden, nem pörögni ezerrel :)
Farcsont?? jujjjj.... én megint fél éjszaka lábgörcsöktől szenvedek :?
Nekem is tetszik ez a hinta, most én is hordozhatóakat nézegetek :D

Till!
Ilyen forgófájás nekem is volt, a dokim szerint valami ideget nyomott a növekvő méhem, az sugárzott ki, szerintem nem a "hatalmas" túlsúlyod :wink:
Tesóméknál is ez a leosztás mint nálad, nagyfiú +kishúg (korkülönbség kisebb), engem kezdetektől lenyűgöz az, hogy hiába van ott a macsó nagytesó, mennyire csajszi tud lenni egy hugica. De tényleg, náluk már szinte szélsőségesen. A fiú már annyira pasi (már most idegesítő-felnőtt pasi dolgai vannak), a lány meg rózsaszín cipellős királylány :) De ez annnnyira naggggyon jó így, nagyon gömbölyű így a világ :D Szóval szokjad csak a Csipkerózsikát!!!
Örülök, hogy vége a genetikai hercehurcának, és minden OK! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Nekünk nem volt olyan csodaszer, ami a kiskatonákból valamit is kihozott volna.Esélyünk nem volt, sajnos.
Skrisz!
Ismerős a farcsontfájás.Hülyén hangzik, de kínomban a rokon gyerek felfújható "indián" gumicsónakján pihengettem hason.Így a hasamat nem nyomtam, és a farcsont is felszabadult egy kis időre.
konak
 
 


Sziasztok!
Timi, te már voltál vérvételen? Nekem nagyon lassan telik az idő, mert még jövő héten megyek a Kaáliba és akkor bocsátnak el. Azt követő héten lesz az első doki látogatásom, utána köv. héten pedig védőnő. Gondolom, kb. akkor lesz az első vérvétel sorozatom. Nézem a fotóalbumodat, gyönyörű a kisszundika!!!!

A 8. hét + 5. napon mi lesz majd látható az UH-on?
Vendég
 


Twist: én már az 5. héten a saját dokimhoz is jártam párhuzamosan a Kaálival. A védőnőhöz meg a 8. héten mentem. Hogy mit fogsz látni az uh-n? Hát, ha szerencséd van és szemben lesz a baba, akkor már a karocskákat is láthatod. Az én egyik babám a 8+2-n pont szemben volt és mindkét karját láttam, kinagyította a doki a képernyőn.
Még egy darabig biztosan lassan fog telni az idő, nekem még mindíg lassan megy. Nagyon szeretném már újra látni őket.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Twist, a 8. héten már erőteljesen kalimpálnak a babák. Az enyém szabályosan, mintha egy gumiasztalon lett volna, úgy ugrált. Elrugaszkodott a lábaival, és hadonászott a kezeivel.

Konak, és ez a farcsont fájás most már velem marad végig?

Lois, legalább lábgörcseim nincsenek... :) Biztos helyette kaptam a visszeret a szeméremajkamra. :wink:

Till, a forgóm nekem is fájt a héten, de csak két napig. Örülök, hogy nem lesz újabb vizsgálatod! :D

skrisz72
 
 


Angel++++++++++++++++++++++++++++++++gyere majd a hírekkel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Konak!
No igen, valamivel sajna nem lehet mit kezdeni :?

Twist!
Én a 9+0-án nagyfejű Kismanót láttam meg köldökzsinórt, mert épp úgy kaptuk el, ez is hatalmas élmény volt :D

Skrisz!
Okkéé, ha már nagyon unod cserélünk néha, én hordom a nemlétező visszeredet, te meg anyázol helyettem éjszaka :wink:

Ja és eljátszottam a KisZé verdájával:

Kép Winter-style
Kép Summer-style Kép Sport-style
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.05.29 18:49-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, jópofa!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Megjöttem...a mellékhelységből :oops:
4 óra óta megy a hasam és ráz a hideg :oops:
Azt hittem, a cseresznye okozza, amit délelőtt megettem, de most telefonált a barátnőm, hogy ő is ugyanígy van, szóval vírus :?

Lois,
szééép járgány! :D

Lányok,
normális így a 21. hét körül, hogy állandóan álmos vagyok? Délelőtt és délután is alszom, mint a csecsemők...éjjel meg még rendesen 8 órát :roll: Vackorral még az elején sem voltam álomkóros, szóval ez új...
Köszönöm, én is örülök, hogy nem szurkálnak genetika miatt :P sztem minden ok odabent :wink:

tillidian
 
 


Lois !

Én Szeretlek annyira :wink: :wink: :wink: :wink:

Mindenkinek nagy puszi :D

Dalmi
dalmácia
 
 


Lois, jó kis járgány. Látom ráérsz... :lol:

Till, szerintem normális. Minden terhesség más. Jobbulást a hasadnak.

Szia Dalmi! :D

skrisz72
 
 


Sziasztok

Till, normális hogy ennyit akarsz aludni és aludjál jó sokat. Nekem is állandóan fáj a forgom meg a csipőm meg a derekam. Szélesedsz az is lehet. Én szinte menni nem tudtam. De el múlik miután megszületik.

Annyira furcsa, de nagyon hiányzik a pocak.

Most én a szülés utáni depivel küzdök, nagyon car.Anyosomat találtam meg,a nővére azt mondta normális ez mivel a hormonok még dolgoznak. anya tigris vagyok, rosszul vagyok abba a gondoltaban hogy megfogja, megpuszilja, és hogy az Ő unokája is.
Nem tudom hogy meddig lesz ez az állapot, illetve hogy el mulik egyáltalán.
Már mondták hogy mennjek pszichologushoz.

Csajok igyatok majd málna levél teát, illetve homeos bogyokat, nekem nagyonbevált,3 óra alatt megszültem és gyorsan tágultam, mondjuk lehet ez alkat kérdés is, de szerintem jó.
Lehet hogy a depire is veszek valami homeosat, a tejszaporításra is szedtem és az is nagyon jó.

Na megyek apának vacsit készíteni.

Kép
lili&ana
 
 


Till!
Húú, ez gáz, nagyon sajnálom :? Remélem hamar múlik. Köszi a járgánydicséretet, nekem is tecc, csak ahogy így elnézem a képeket, inkább sikamika után kellett volna lefotóznom :oops:
Mormotaság, szerintem minden belefér, teljesen kiszámíthatatlan ez, aludj amennyi jólesik, és főleg lelkiismeret furdalás nélkül tedd!! :wink:

Dalmi!
Azt tudom, de téged érdek nélkül szeretlek :D Mikor jössz már hozzám???

Skrisz!

Ühüm.... :oops: Na jó annyira nem, de ezt sokkal szívesebben, minthogy tanuljak :roll: Igazából most szedtem szét először, de pont a lényeget (a fekvőfelületet ) nem tudtam kiszedni belőle, hogy kimossam. Így a férjem elviszi valami ózonos tisztításra autószervizbe :shock: Na kíváncsi leszek rá... :shock:

Liliana!
Sajnálom, hogy nehéz a hormonjaiddal, remélem sikerül megnyugodnod :)
Málnalevél teát már bespájzoltam én is, nekem azt mondták, hogy 36 hét körül ahogy elhagyom a magnéziumot kezdjem iszogatni, te is így csináltad??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Liliana!
Teljesen normális... Ha úgy érzed, keress pszichodokit, a védőnőd lehet, hogy tud is ajánlani valakit. Én a naggyal jártam anno, nekem jót tett.
vovanda
 
 


Lois, igen, a 36. héttől kell inni napi két csészével, reggel és este. Én is venni fogok. Mindent megteszek a tágulásért. :lol:

Balcsin az idő car, de nem érdekel. Itt vagyok anyuékkal, a bográcsban rotyog a körömpörkölt. :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Nem is kell vele törődni, a Balcsin mindenhogy jó :wink:
Az a dög meleg nekem már amúgy is sok volt, klíma mellett kellett aludnom, most ez így tiszta felüdülés :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.05.30 12:54-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Van egy hordozó kendőm, egy pihenőszékem, meg egy zenélő körforgóm eladó. Ha valakit érdekel, írjon privit, és bővebben tájékoztatom.

Remélem nem baj, hogy leírtam. :roll:
s.bea
 
 


Angelről van hír? Hogy sikerült a szemműtét?

skrisz72
 
 


Loislane

Igen a 36.héttől kell,és én homeos bogyokat is szedtem, ha érdekel szóljál és meg mondom mit szedtem.

Már megnyugodtam egy kicsit, mentem plazazni igaz nem vettem semmit, de mindenféleképpen keresek egy pszi.

Kép
lili&ana
 
 


Liliana,
sajnálom a depit :oops:
Anyósoddal nem vagy jóban? Vagy csak vele kapcsolatban jön ez így ki? :roll:

Angelékről nincs még hír...máris túl lennének rajta? :roll:
Angel
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lois,
mitől koszos a járgány? :roll: Használtan kaptátok, vagy a kertben próbálgattad :wink: :lol:

Köszi, Lányok, akkor alszom :D - hasmars lemondott, hál'Istenek! :P

Boldog Gyereknapot!!! :P

tillidian
 
 


sziasztok!
köszönjük a ránkgondolást!

pénteken megvolt Dióbabácskánk szemműtétje, megjártuk Cernyékkel a szemklinikát, gyerekklinikát (ott műtötték). jóval hosszabb volt, mint amire számítottam, 11:20-kor vitték be a műtőbe, 12:10-kor kijött az anesztes, és mondta, hogy még kb háromnegyed óra... na de 2-ig nem jött ki senki, addigra már mindent el tudtam képzelni :roll:
a műtéthez visszkerült gépi lélegeztetésre, és nem nagyon ment neki az altatás miatt a szuszogás, így még néhány óra segítség kellett neki, de tegnapra jól lett, vissza is küldték a Péterfybe kora délután.
szemész néni azt mondta, amit akart, el tudta végezni, Diócska látni fog, de kisebb lesz a látótere. a szemüveget nem tudni, kelleni fog-e v. sem, de már az legyen a legkevesebb.
szegénykém tegnap annyit sírdogált, hogy majd a szívem szakadt meg :( , bedagadt, piros szemhéjak, nem is nagyon nyitogatta, de már már nem nyűgi, megevett 30ml-t is belőlem :) 1550g.

bocsánat, hosszú lettem...
angel37
 
 


Angel!
Infúzió megy még neki? Örülök, hogy rendben vagytok, szépen hízik a picurkád!
vovanda
 
 


Vanda,
köszi! :)
nem, nincs már infúzió, kb 4 hetes kora óta :) , csak most a műtét idejére kapott, meg utána, de tegnap a visszaszállítás előtt azt is kivették!
angel37
 
 


Angel: nagyon ügyes kiscsaj! Gratulálok a hízáshoz!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel, jól van, megnyugodtam. Nagyon ügyik vagytok! :)

skrisz72
 
 


Angel!
Ezek nagyon jó hírek, ügyik voltatok, elhiszem, hogy a majd 3 órás műtét sokat kivett belőled :? A lényeg, hogy a Kicsilánynak rendben lesz a szemecskéje :) És hogy milyen szép nagyok vagytok..... :shock:

Liliana!
Persze, írj le mindent, miket szedtél. Nem vagyok egy nagy homeo-fun, nekem eddig nem nagyon jöttek be, de azért érdekel :)

Till!
Persze már kinn terepezek vele a szántásban... :lol:
Használtan kaptuk, de teljesen pöpec állapotban van. Ez lesz az ún. "itthoni" terepjárgányunk. Meg lesz egy "elmenős" is, mert ez a Bergon akkora nagy, hogy pl. az én kocsimba bele sem fér, na meg 25 kg gyerek nélkül. De szupernagy, kényelmes és olyan rugózása van hogy ihaj. Konkrétan szerintem az "abroncsai" nagyobbak mint a kocsimnak :lol: És frankón rendes gumiszervizbe kell vinni, ha valami gáz van a kerekével :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel :)
Sényi drnő műtötte?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Angel,Dió ügyes volt!Csak így tovább!!!
Lois,babakocsi :lol: De nagyon jól néz ki :wink: Az én ikresem 13.5 kg :roll:
Vendég
 


Nyulasz: milyen babakocsitok van? sak gyíűjtöm az infókat, mert eddíg halvány fogalmam sincs, hogy milyen is a jó kocsi, pláne ikresben.
Szívesen veszem ám a tanácsokat!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, Krisz, Lois, Nyulasz,
köszönjük szépen, csajok! :D

Orsi,
Maka Erika műtötte, úgy tudom mostanság ő műt sok korababát ezzel, fiatal, profi! :)
angel37
 
 


Nahát, elszállt, amit írtam :roll:

Lányok,
látszik, hogy rossz az idő, mennyien vagyunk így hétvégén :lol:

Angel, Drága!!!
Óriási ölelés Kis Diókának!!!!! Minden rendben lesz! :P
Szemcsinek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lois :lol:
Vackornál nekem is 2 járgányom volt: egy monstrum és egy könnyű vázas, a 3.-ra nem mindegy, mit cipelek :roll:

Sógornőm ma bejelentette, hogy 6 hetes terhes...épp ma 10 hónapos a kislánya :shock: így nem kapjuk meg az ígért babacuccokat...

tillidian
 
 


Timi,
Hoco monteiro kocsit vettünk,tapasztalat csak annyi van,hogy könnyű,de összecsukva teli a kombi autó csomagtere,bolygós a kereke,ami szerintem a legfontosabb főként ikerkocsinál,hogy ne kelljen az elejét minden kanyarodásnál megemelni,ez a tengelye körül is megfordul.Keskeny,77 cm-es.Viszont a tolókar nem átfordítható sajnos,mert a mózest kéne fordítva beletenni,amit nem veszünk hozzá.
Kép
Vendég
 


Till,hát ez pech :?
Vendég
 


Nyulasz, Till!
Igen nagy benga, de a másik kicsi, meg könnyű, 8.7 kg, és ilyen:

Kép

Nyulasz!
Ez a kocsi még mindig szuper :D

Till!
És a monstrummal mit csináltál, ha nem cipelted fel?? Vagy azt csak a legelején használtátok?
Mit kaptatok volna sógoréktól? Rucikat azért tudtok csereberélni oda vissza :) Mondjuk nem is az a fő érvágás, hanem a kocsi és társai, az meg így bukta?? Nagy tesótól nem maradt meg semmi?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz: köszi, szép kocsi! Nekem fontos szempont, hogy jó legyen a rugózása, mert az utcánkon autóval is agyrázkódás végigmenni és sajna az egész falu ilyen. Szóval nekünk valami terepjáró típusú kell majd, na meg meleg, mert biztos sokat leszünk kint és persze férjen be a kocsiba, ami nem nagy. Amikor ezt így végiggondolom felmerül bennem, hogy létezik-e egyáltalán ilyen és persze olcsón.
Párod gyógyulgat?

Till: a másikon írtad, hogy most örülnöd kéne-e. Hát én sem tudnék őszintén.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
Ha batár terepjáróra hajtasz, lehet, hogy érdemes Bergont venni. Monstrum, de terepre jó.

Hoztam képeket:

Képeket is hoztam:

Pasi Danit cipel...

[törölt kép]

Bobozás Tapolcán (több kép nem lett, lemerült az elem):

[törölt kép]

Kipróbáltuk az etetőszéket:

[törölt kép]

Balu pirosban (sajnos nem volt hajlandó fotózkodni):

[törölt kép]

Óvodai évzáró:

[törölt kép]

[törölt kép]

Vasárnap reggel:

[törölt kép]
vovanda
 
 


Angel
kemény lehetett, de nagyon ügyes ez a csajszi! :lol: és milyen jól gyarapodik.

Kép
katica_75
 
 


Ja és Vanda
annyira jó fejek ezek a gyerekek! :lol: Mind!

Kép
katica_75
 
 


Timi,
azért nem tudok őszintén örülni, mert sajnos ők nagyon "más" emberek...sógornőm - mint elefánt a porcelánboltban - berobbant a családba, sógorom 4 hónapos ismeretség után vette el, és 2 hónap múlva jött is a baba - és ezt nem győzték lépten-nyomon az orrunk alá dörgölni :oops: , az előzőt is akkor jelentették be, mikor épp nem sikerült a 3. lombikunk, pedig tudták :cry:
Valahogy nem tudok szabadulni az érzéstől, hogy azért "gyúrtak rá" ilyen hamar a kistesóra, hogy nehogy má' ránk figyeljen épp a család :( de biztos csak a sokéves érzések szólnak belőlem, majd elmúlik...


Lois,
4 évig tartogattam a cuccokat, aztán eladtunk - elajándékoztunk mindent, mondván: úgysem lesz rá szükség :roll: Hála Istennek, másképp lett! :D (maradt egy mózes kosár és egy babamérleg)
Monstrum kocsit hideg időben használtuk, bizony, cipelni kellett, de akkor már Vackorkám lépcsőzött ügyesen, így csak az üres kocsit kellett vinni a lépcsőn :P

Vovanda,
csodaszépek vagytok! :D

tillidian
 
 


Till!
Minden családban akad ilyen... Nálunk a párom húga elég "érdekes"... :P
vovanda
 
 


Angel :P
A fő, hogy jól fog látni, hogy szemüveggel-e, tényleg már részlet kérdés csak. Örülök, hogy jól vagytok. És óriási már a kislányod!
Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Till: nálunk sehol sincs testvér, higgyétek el ez sem jobb. Csak a szüleink vannak. Ez azért rosszabb, mint egy "érdekes" sógornő vagy testvér. Én szívesen átvállalnám őket, ha lehetne.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
írok privit!

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: