Új privát üzeneted érkezett!

[quote="t-pk"]S írta:t-pkokan írtátok, hogy az uh alapján változtatják a kiírás időpontját. (ti meg az vonalzót)
Én erre nem szoktam figyelni, én pontosan tudom, hogy mikor is fogantak (pont 14. napon a ciklusban), de ahhoz képest mindig nagyobbacskák voltak, pedig ikrek :lol:
Két hete meg már az egyik több, mint 2 héttel nőtte túl a korát, így neki mondott a gép aug.31-et. Mondjuk, nagyon nem foglalkozom vele, mivel ikrek, valószínű, hogy úgyis ők döntenek és valamivel hamarabb jönnek.
Igazából már augusztusban már bármikor, és az még normális is. Pont azt beszéltük a férjemmel, hogy már csak 2 hónap és bármikor jöhetnek a kis apróságok. De remélem, azért nem kapkodják el, a legjobb nekik odabent, még jó sokáig...


Szülésnél a kórlapban több időpont is szokott lenni, mint kiírás ideje :wink:
1. utolsó menzesztől számolva
2. UH alapján módosított időpont
3. első magzatmozgás alapján
Aztán a gyerekek akkor bújnak ki, mikor megérik a körmük :lol: :lol: :lol: :wink:

Nálam pontosan ismert, mikor fogant Imola. Az UH mégis mindig más időt hoz ki, de a doktorom sose variálja a kiírás idejét!
Vendég
 


Nekem sem módosult a kiírás időpontja, az első UH után 1 héttel idősebbnek tippelték, de a másodikon meg napra pontosan annyinak, ami a kiírás... meglátjuk a harmadikon.

Nekem sem biztos, hogy jön Apa fagyizni, mert tegnap mondta, hogy nagyon frusztrálná, hogy nem tud majd kommunikálni senkivel...

Bobokával beszéltük, hogy a többágyas szoba nem árt, hogy segítsünk egymásnak az első napokban, tapasztalatcsere... és terveztük a közös szobát, ha egyszerre szülünk, igen :D vak vezet világtalant :D jó lesz :D

Jó hétvégét mindenkinek!!

Süti, és akik utaznak, érezzétek jól magatokat, pihizzetek nagyokat!!

Mi pakolunk ezerrel és szortírozunk, mert hely így is alig van, hát még az új lakónak...

floranan
 
 


Sziasztok!
...sajnos nincsenek jó híreim Zsófikukacról,reggel kaptam tőle egy smst:

"Infúzión vagyok,fejjel lefelé fektetnek.Görcsöltem és a nyákdugó is elment.Szorítsatok értünk!"

Jajj lányok,nekem már akkor olyan rossz érzésem volt,amikor reggel csipogott a telefon,hogy sms jött.Nagyon aggódom értük,még benn kell maradniuk a pociban.
Vendég
 

 
 

[quote="floranan"]N írta:florananekem sem módosult a kiírás időpontja, az első UH után 1 héttel idősebbnek tippelték, de a másodikon meg napra pontosan annyinak, ami a kiírás... meglátjuk a harmadikon.

Nekem sem biztos, hogy jön Apa fagyizni, mert tegnap mondta, hogy nagyon frusztrálná, hogy nem tud majd kommunikálni senkivel...

Bobokával beszéltük, hogy a többágyas szoba nem árt, hogy segítsünk egymásnak az első napokban, tapasztalatcsere... és terveztük a közös szobát, ha egyszerre szülünk, igen :D vak vezet világtalant :D jó lesz :D

Jó hétvégét mindenkinek!!

Süti, és akik utaznak, érezzétek jól magatokat, pihizzetek nagyokat!!

Mi pakolunk ezerrel és szortírozunk, mert hely így is alig van, hát még az új lakónak...


Flora: a férjem angolul szinte perfect (most is tolmácskodik), ha jó az angol, lesz kivel beszélgetnie a párodnak ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="nyulasz"]S írta:nyulaszziasztok!
...sajnos nincsenek jó híreim Zsófikukacról,reggel kaptam tőle egy smst:

"Infúzión vagyok,fejjel lefelé fektetnek.Görcsöltem és a nyákdugó is elment.Szorítsatok értünk!"

Jajj lányok,nekem már akkor olyan rossz érzésem volt,amikor reggel csipogott a telefon,hogy sms jött.Nagyon aggódom értük,még benn kell maradniuk a pociban.


Jajjjjjjj ... nem tudom elmondani, milyen rossz érzés ezt olvasni ... reménykedjünk, mást most nem tehetünk! ... Zsófi: mennek a pozitív gondolatok !!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Zsófinak mennek a drukkok! Ha a nyákdugó elment, túl sokáig nem maradhatnak bent a babák, de reméljük, bírják még....meg gondolom kapott tüdőérlelőt is.


Ma én is megjártam az ügyeletet, mert napok óta szúr egy ponton a pocim. Dokim megijesztett, hogy muszáj pihennem, mert különben befektet. Szerencsére zárva vagyok teljesen, szedem a magne b6-ot és fexem. Párom viszont alig jött haza, megint megy egy hétre külföldre. Át kell szervezni az életet, muszáj segítséget kérnem, akár bébisintért is. Ebédet rendelek egy futárcéggel. Ilyenkor bánom a maximalizmusomat, meg hogy nem szoktattam hozzá acsaládomat az önállóságra. De a babáért mindent...

Kép
arvaerika
 
 


Zsófinak sok sok pozitív energia!!!!!!!!! Nagyon szorítok!

Erika pihenj amennyit csak bírsz!

Raktam fel új képeket a picasra... tegnap összeraktuk anyu meglepi sarokszekrényét... meg a kolléganőktől kapott csudaszép ruhácskákat...

Ma voltam egy kicsit "lucálni"... :) és elhoztam a megrendelt babahordót... ami passzol a babakocsinkhoz (adapterrel...) és azt is lefotóztam... meg egy kicsit bűnöztem is... megláttam egy kis rucit... s megvettem... :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: arról is tettem fel képet... :)

És képzeljétek... mint ahogy írtam elkezdődött a telkünkön a földmunka... de csak 11-ig tudott a gép dolgozni... mert akkora jég eső volt... :( :( :(
Én hazafelé tartottam az autóval és félre kellett állnom, mert nem tudtam jönni... ennyi jeget úton én még nem láttam... nagyon durva volt... fél órán keresztül csak esett a jég... és az úton teljesen megállt... :shock: :shock: :shock: :shock: csak néztem... :shock: :shock: (a jégről is raktam fel képet... sajna ott nem tudtam képet készíteni... mert a telom is lemerült... :( :( :( így mikor hazaértem akkor csináltam gyors képet... :) )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vikiviktor 2009.05.30 14:12-kor.
vikiviktor
 
 


Viviktor!

Gratula aszerzeményekhez meg az építkezés kezdéshez!

Nálunk is volt jégeső!

Kép
arvaerika
 
 


Zsófi nagyon szorítok értetek, hogy még maradjanak bent a kicsik!!

Erika! Pihenj amennyit csak tudsz!

Jövő hét kedden megyek dokihoz, remélem tud már biztosat mondani a baba nemével kapcsolatban!!

Képzeljétek csütörtökön elmentünk a kollégákkal egy étterembe, és elbúcsúztattak! Annyit, de annyit sírtam, mert olyan megható szövegeket írtak a lapomra, és még kaptam Brendon utalványokat is! Nagyon örültem!

Majd a júniusi tali engem is érdekelne, csak még pár hétig tutti dolgozom... Bár a dokim már kiír biztosan, de muszály betanítanom az utódomat! :o( Bobóka, már leírtam neki pár dolgot, amit tud majd hasznosítani, de azért élőben könnyebb talán megtanulnia a dolgokat.

3 napja könnyezik a jobb szemem, nagyon zavaró! Lehet, hogy szemésznél fogok kikötni... :(

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Zsófinak!! Nagyon nagy drukk megy, és sok sok pozitív energia ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Minden rendben lesz!!!!!!

Brumi, köszi, sajna inkább az újlatin nyelveket érti meg, magyarul és angolul vmit minimálisan... mondjuk tudnék én fordítani, még megbeszélem vele!

Jégeső :shock:

floranan
 
 


[quote="arvaerika"]Z írta:arvaerikasófinak mennek a drukkok! Ha a nyákdugó elment, túl sokáig nem maradhatnak bent a babák, de reméljük, bírják még....meg gondolom kapott tüdőérlelőt is.


Ma én is megjártam az ügyeletet, mert napok óta szúr egy ponton a pocim. Dokim megijesztett, hogy muszáj pihennem, mert különben befektet. Szerencsére zárva vagyok teljesen, szedem a magne b6-ot és fexem. Párom viszont alig jött haza, megint megy egy hétre külföldre. Át kell szervezni az életet, muszáj segítséget kérnem, akár bébisintért is. Ebédet rendelek egy futárcéggel. Ilyenkor bánom a maximalizmusomat, meg hogy nem szoktattam hozzá acsaládomat az önállóságra. De a babáért mindent...


Nekem is kb 2 napja szurkál a hasam, én is elkezdtem a Magne B6-ot 3X2 ... mi szerencsére most a szülimnél vagyunk, így tudok pihenni ... és kedden megyek a dokimhoz, meg UH-ra ... de otthon Szadán nekem sincs segítségem ... lehet, nálunk is az lesz a megoldás. hogy legalább a főzést kiiktatom és rendeljük a kaját ... csakhát, mint tudjuk: legtöbbet az ételen lehet spórolni ...m ármint ha te csinálod, és nem készen veszed ... de én is érzem, hogyegyedül nem fog menni úgy, mint eddig: főzés, mosás. vasalás, plusz egy 140 nm-es lakás rendben tartása ... jaaaaaaaaa, és egy örökmozgó 2 éves :) ... Látod Erika: pedig nekem csak 1 gyerekem van, és nem 3, mint neked ... nem is csodálom, hogy nem bírod !!!

Én is totál lefáradtam délőtt: a városban gyereknapi rendezvények voltak mindenhol, és beszabadultunk egy ugrálóvárba ... kb fél órán át ugribugrizott a kislánykám, közben fogtam a kezét, alig lehetett elhozni onnan ... most valószínűleg ettől szúrt a hasam ... Lilla is "kiütötte " magát: 2,5 órája! alszik !!! :) ... nálunk ez abszolut rekord, ennyit kb 3 hetes korában aludt nap közben, egyhuzamban :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="floranan"]Z írta:floranansófinak!! Nagyon nagy drukk megy, és sok sok pozitív energia ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Minden rendben lesz!!!!!!

Brumi, köszi, sajna inkább az újlatin nyelveket érti meg, magyarul és angolul vmit minimálisan... mondjuk tudnék én fordítani, még megbeszélem vele!

Jégeső :shock:



:oops: :oops: :oops: sajna spanyolul vagy olaszul nem tud(unk) ... még a német megy, meg nekem az orosz :):):)

de szerintem nem unatkozna azért, majd Lilla elszórakoztatja :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi!

Akkor egy cipőben járunk, bár nekem a lakás kisebb(68 nm)de a kupi hamar meglátszik benne. Ma meg holnap egész nap pihi. aztán majd meglátjuk. ..
Páromnak füllentettem kicsit, mert a doki azt mondta, hogy délben feküdjek 1 órát és nem azt, hogy állandóan , de legalább egy kicsit jobban kényeztet :wink:
Bár őt semmilyen házimunka nem izgatja, ráér az, mondja....na ja de engem marhára idegesít.
Kaját a Gastroyaltól rendelek, most van egy 25%-os kuponom, kipróbálom milyen a kaja. Van direkt cukrosoknak is kaja, pontos CH-tartalom is fel van tüntetve. Igaz, drága, de egy heti próbát megér.

Kép
arvaerika
 
 


Brumi,

Biztosan, és jól ellenének, őt minden gyerek szereti, csüngenek rajta :D
Na majd nyúzom :D

floranan
 
 


Ezt a júniusi topikból másoltam:

Két magzat beszélget az édesanyja hasában. Az egyik kérdezi a másiktól:
- Mondd, te hiszel a születés utáni életben?
-Természetesen. A születés után is valaminek következnie kell. Talán azért vagyunk itt, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.
-Lárifári! A születés után nincs semmi: onnan még senki sem tért vissza! S különben is, hogy nézne ki?
-Azt pontosan nem tudom, de biztosan több fény lesz ott, mint itt. S talán a saját lábunkon fogunk járni, és a saját szánkkal eszünk.
-Hát ez ostobaság! Lábon menni nem lehet. Szájjal enni? Ez meg végképp nevetséges! Hiszen mi köldökzsinóron keresztül táplálkozunk. De mondok én neked valamit: a születés utáni életet kizárhatjuk, mert a köldökzsinór már most túlságosan rövid.
- Igen, de valami biztos lesz! Csak valószínűleg minden egy kicsi másképpen, mint ahogy itt hozzászoktunk.
-De hát onnan még senki nem tért vissza! A születéssel az élet egyszerűen véget ér. Különben is, az élet nem más, mint örökös zsúfoltság a sötétben. . .
-Én pontosan nem tudom, milyen lesz ha megszületünk, de mindenesetre meglátjuk a Mamát, és Ő majd gondoskodik rólunk.
-A Mamát? Te hiszel a Mamában? S szerinted Ő mégis hol van?
-Hát mindenütt körülöttünk! Benne és neki köszönhetően élünk. Nélküle egyáltalán nem lennénk.
-Ezt nem hiszem! Én soha, semmiféle mamát nem láttam, tehát nyilvánvaló, hogy nincs is.
-Nos de néha, amikor csendben vagyunk, halljuk, ahogyan énekel, és azt is érezzük, ahogyan simogatja körülöttünk a világot. Tudod, én tényleg azt hiszem, hogy az igazi Élet még csak ezután vár ránk. . .

Kép
arvaerika
 
 


Erika, pihizz akkor!!

Nekem is szúrt pár napja a pocim, nem állandóan, de többször... figyelgetem.

floranan
 
 



Kép
arvaerika
 
 


Ismerem, nekem valahogy nem jön be .... :shock:
A dallamot és stílust nem tudom összetenni a tartalommal, pedig szeretem a népzenét!

floranan
 
 


Sziasztok!

Nyulasz, köszi a híreket Zsófiékról.

Nagyon nagyon szorítunk nekik++++++++++++++++++++
Mennek a drukkok és a pozitív energiák.

Tényleg csajok, nyákdugó távozása után kb. mennyi ideig lehetnek még bent a babócák?
Ha így fektetik őket, akkor azért napokat vagy akár heteket is lehetne nyerni?

Nagyon nagyon szorítok+++++

Erika, akkor pihizz te is, és tök jól csinálod, azt nem kell uradnak tudnia, hogy csak egy órát mondott a doki, most ti vagytok a legfontosabbak, egy idő után úgyis rájön, hogy ahhoz, hogy enni tudjon kell egy-két tiszta edény, akkor csak elmosogat talán.
Vendég
 


[quote="boboka"]S írta:bobokaziasztok!

Nyulasz, köszi a híreket Zsófiékról.

Nagyon nagyon szorítunk nekik++++++++++++++++++++
Mennek a drukkok és a pozitív energiák.

Tényleg csajok, nyákdugó távozása után kb. mennyi ideig lehetnek még bent a babócák?
Ha így fektetik őket, akkor azért napokat vagy akár heteket is lehetne nyerni?

Nagyon nagyon szorítok+++++

Erika, akkor pihizz te is, és tök jól csinálod, azt nem kell uradnak tudnia, hogy csak egy órát mondott a doki, most ti vagytok a legfontosabbak, egy idő után úgyis rájön, hogy ahhoz, hogy enni tudjon kell egy-két tiszta edény, akkor csak elmosogat talán.


Én csak saját példából tudom mondani: nekem a doki azt mondta anno, hogy ha a nyákdugó elmegy, akkor pár napon, max 1 héten belül baba van ...de Zsófi esete más, mert vele mindent megpróbálnak gondolom, hogy benttartsák a babákokat !!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="arvaerika"]h írta:arvaerikattp://www.youtube.com/watch?v=AcNMYeI9Gvo&feature=related

És ezt ismeritek?


Hááááááááát, én nagyon szeretem a népzenét (10 évig néptáncoltam) ... de ez nekem sem jön be ... olyan fura :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Zsófinak nagyon nagyon szorítok!!!!! A nyákdugó távozása után akár két hét is lehet, míg spontán beindulnak a dolgok egy érett magzatnál, ebben az esetben nem tudom. Szerintem le lehet állítani, ha a babák is így akarják, reméljük, h igen, csak után aztán nagyon kell vigyázni a fertőzésveszélyre..... Nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!

Erika, Bibi, tessék pihenni!

Felraktam a picasára a gyári önmagamat, az albumomba. Azért látszik ám az a jó pár kiló ... :)

vicger
 
 


Nyákdugó: normál esetben max 2 hétig norm., de ebben az esetben,meg ha ügyelnek a fertőzésveszélyre, talán több is lehet. Most minden nap számít.....

Palya Bea: hát, elég furi a dal, olyan egyszerűcske.....

Bobó: az a baj, hogy egymásra mutogatnak nagylányom meg párom, mint az óvodások, hogy ki mit csináljon. De tegnap tényleg segítettek, egész nap feküdtem meg neteztem és nem akarom elkiabálni, de ma még nem szúrt a pocim.

Kép
arvaerika
 
 


[quote="vicger"]S írta:vicgerziasztok!

Zsófinak nagyon nagyon szorítok!!!!! A nyákdugó távozása után akár két hét is lehet, míg spontán beindulnak a dolgok egy érett magzatnál, ebben az esetben nem tudom. Szerintem le lehet állítani, ha a babák is így akarják, reméljük, h igen, csak után aztán nagyon kell vigyázni a fertőzésveszélyre..... Nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!

Erika, Bibi, tessék pihenni!

Felraktam a picasára a gyári önmagamat, az albumomba. Azért látszik ám az a jó pár kiló ... :)


Kriszti: nálam is kb ilyen a különbség "kicsi én" és mostani én között ... :shock: ... szeretnék újra "jó bőr" lenni, de most egy ideig még nem annak van itt az ideje ... van, amikor nem gondolok erre, és nem zavar, most éépen azt az időszakot élem, amikor nagyon zavar ... lehet, mert most nagyon látványosan megnőtt a pocakom, és a 160 cm-mel még nagyobbnak tűnők ... ha csak 10 cmvel magasabb lennék, nem is lenne ez gáz, de így ... nnnna, remélem, el tudom hessegetni ezt a gondolatot magamtól, mert kicsit depis vagyok tőle ... :cry:

Pihi: tegnap Lillát bevittem egy ugrálóvárba, de ma is elviszem, mert annyira tetszett neki ... nem tudom azt mondani, hogy nem megyek ... majd délután pihenek ... gyereknap van !!! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Ma mi is gyereknapozunk! Apa elvitte a gyerekeket én meg Lottibabával itthon henyélek! :D

Ja, tegnap megmértem a pocikörfogatomat: 109 cm..... :roll:

Kép
arvaerika
 
 


[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="floranan"]Z írta:floranansófinak!! Nagyon nagy drukk megy, és sok sok pozitív energia ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Minden rendben lesz!!!!!!

Brumi, köszi, sajna inkább az újlatin nyelveket érti meg, magyarul és angolul vmit minimálisan... mondjuk tudnék én fordítani, még megbeszélem vele!

Jégeső :shock:



:oops: :oops: :oops: sajna spanyolul vagy olaszul nem tud(unk) ... még a német megy, meg nekem az orosz :):):)

de szerintem nem unatkozna azért, majd Lilla elszórakoztatja :lol:


Braziliában nem portugálul beszélnek? :oops: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófiéknak hatalmas drukk!!!!

Erika
Itt a vissza nem térő alkalom, hogy kezdje a családod az önállóságot! Most még irányítani is tudod őket, de ha befektetnek?

Bibi
Neked is pihenés!
Én már hetek óta nem főzök rendszeresen, Klinika Menza tökéletes megoldás :wink:

Nyákdugó távozása
Változó, hogy mennyi idő múlva követi a szülés. Óráktól hetekig terjedhet az idő.
Vendég
 


[quote="mabe86"] írta:mabe86
[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="floranan"]Z írta:floranansófinak!! Nagyon nagy drukk megy, és sok sok pozitív energia ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Minden rendben lesz!!!!!!

Brumi, köszi, sajna inkább az újlatin nyelveket érti meg, magyarul és angolul vmit minimálisan... mondjuk tudnék én fordítani, még megbeszélem vele!

Jégeső :shock:



:oops: :oops: :oops: sajna spanyolul vagy olaszul nem tud(unk) ... még a német megy, meg nekem az orosz :):):)

de szerintem nem unatkozna azért, majd Lilla elszórakoztatja :lol:


Braziliában nem portugálul beszélnek? :oops: :roll:


de igen ... de újlatin nyelveket írt ... nem hiszem, hogy feltételezte, hogy portugálul beszélünk ... a spanyol meg az olasz esélyesebb volt ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="mabe86"]S írta:mabe86ziasztok!

Zsófiéknak hatalmas drukk!!!!

Erika
Itt a vissza nem térő alkalom, hogy kezdje a családod az önállóságot! Most még irányítani is tudod őket, de ha befektetnek?

Bibi
Neked is pihenés!
Én már hetek óta nem főzök rendszeresen, Klinika Menza tökéletes megoldás :wink:

Nyákdugó távozása
Változó, hogy mennyi idő múlva követi a szülés. Óráktól hetekig terjedhet az idő.



Igen,: a főzés átgondolandó kérdés :):):) ... ugrálóvárba nem, de csúszdázni eljutottunk :) ... anya jól elfáradt, Lilla meg pörög tovább ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Mabe!

Igaz, hogy így tudom irányítani, de iszonyú energia meg szövegelés. Különben is utálom magam, amikor hárpia vagyok. Mondjuk így jobb, hogy nincsenek itthon...vagyis inkább könnyebb(mert azért hiányoznak)

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Végre süt a nap :) Tegnap szabályosan vacogtam, olyan hideg volt. :?
Bibi, teljesen megértem a gondolataidat, de a depit ne engedd eluralkodni magadon, /mondom pont én :D /, szülés után sitty-sutty leadjuk ezt a pár fölös kilót ! Okés? :) Ráadásul a pocak pont ebben az időszakban növekszik látványosan :)

Főzés: én mindennap főzök.. van, hogy kétfélét :? De muszáj, mert rendelni nagy luxus nekünk szerintem, bár bevallom őszintén azt sem tudom mennyibe kerül pl a gastroyal :D S én nagyon finnyás vagyok, ragaszkodom a saját ízeimhez :) Szóval kerek perec bevallom, nem is gondoltam házhoz szállításra....


Már gondoltam én is arra, h megmérem a pocakot, de még nem jutottam el odáig. Mostanáig :D

vicger
 
 


Bibi
Magamban kezdtem kételkedni! :wink:

Erika
Ez nem hárpiaság! Csak véded a magad és a pocakbaba érdekeit!

Vicger
Süt a nap? :roll: :roll: :roll:
Itt esik az eső, hideg és sötét van :cry:
Én a Menza kosztot megszoktam, akkor is azt ettem, mikor dolgoztam. Annyira nem ehetetlen :wink:
Főzésben sokszor nekem az a legnehezebb, hogy kitaláljam, mit is kellene főzni :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Készen van a szoba! Igaz az éjjel úgy görcsölt a lábam, hogy ihajj-csuhajj, de megvagyunk. Mostmár nekiállhatunk összeszedni a jó kis lista alapján /ami a picasan van/ mi is kell valójában öcsinek.

Ja és valószínűleg marad a Marcell, a lányom már nagyon beleélte magát, mindig Marci babázza a kistesóját. Lehet, hogy az M.M. /Mentő Marcell/ nem túl jól hangzik, ez van.

Boboka, Floranan köszi hogy gondoltok rám. Arik vagytok!

Móka, ezek az értekezletek még mindig dög unalmasak, de a mi dirink baromira tud beszélni és imádja hallgatni a saját hangját! :lol:

Süti, igazad van jó lenne már táppénzre menni, de már csak két hét a suli. Utána 26-ig járunk be. Papírmunkák meg egyebek, talán kibírom addig. Mostmár próbálok többet pihizni. 8-án megyek dokihoz majd kiderül mit mond a hasamra. A múltkor mikor említettem, azt mondta lehet a császár miatt összenövés bent és attól is érezhetem a szúrkálást.

Most nem szeretem ezt az esős időt. Ebéd után ki szerettünk volna menni a ligetbe a Nemzeti Vágtát megnézni, de szakad, így maradtunk itthon.
Így legalább volt időm kicsit visszaolvasni.

ZSÓFIéknak megy a drukk. Remélem még egy darabig bent maradnak a babák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tali ha lesz írjatok.
Igaz 9-én viszem a mamámat a kórházba, akkor műtik, de ha meg tudom oldani szívesen megyek.

További kellemes pihenést mindenkinek!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


113 centis a hasam :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Taranee nekem tetszik a Marcell :) Mutatsz képet a szobáról? Vagy van a picasán? nem is néztem mostanában...

vicger
 
 


Vicger! Gastroyal kb. 6-700 Ft/adag.

Kép
arvaerika
 
 


Mabe, igen süt, néha beborul. Tegnap egész nap esett az eső, illetve délután egy órát nem kb... iszonyú hideg volt :?

vicger
 
 


Áááááááá itt most is tiszta tél van :evil:

Én meg...
KépKép

Le is fekszem...
Vendég
 


Ezt az üzenetet 2009. ikres topikban olvastam:


Sziasztok!

Zsófi megbízásából jöttem jó hírekkel:

Ma reggel 10 óra küröl császárral megszületett Málna 870 és Matyi 970g-mal. Isten hozta a drágákat ezen a szép világon!!

Babák és Anyukájuk is jól vannak, szépek és egészségesek. További pozitív energiát küldhetünk a következő napokra, hetekre és nagyon köszöni az eddigieket is:-)

Kép
v.andi
 
 


[quote="mabe86"]B írta:mabe86ibi
Magamban kezdtem kételkedni! :wink:

Erika
Ez nem hárpiaság! Csak véded a magad és a pocakbaba érdekeit!

Vicger
Süt a nap? :roll: :roll: :roll:
Itt esik az eső, hideg és sötét van :cry:
Én a Menza kosztot megszoktam, akkor is azt ettem, mikor dolgoztam. Annyira nem ehetetlen :wink:
Főzésben sokszor nekem az a legnehezebb, hogy kitaláljam, mit is kellene főzni :oops:


Mabe: ;) :):):)

iiiigen: és ez még inkább így van (nehéz kitalálni, mit is főzzek), ha van egy kétévesed, akinek nagyon nem mindegy, mi kerül a tányérjára (mondjuk nekem az enyémmel nagy szerencsém van, mert olyan mint egy kiskutya: amit elé teszel, megeszi :lol: :lol: :lol:

De nagyon igyekszem teljes értékű ételeket az asztalra tenni: hús-fehérje-zöldség ... és imádja a nyers gyümölcsöt is, ma például cseresznyét evett életében először :) ... ízlett neki :)

csak az uborkát nem szereti nyersen, mást nem is tudok mondani, amit ne enne meg .... ja,és a palacsinta :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Zsófinak hatalmas gratuláció!!!!!!!!! Kicsit sietősre vették a figurát az ikrek, :) de nagyon nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz, s gyorsan elérik a hazamenős súlyt! Mennek az energiák a Csöppöknek és Zsófinak is!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

vicger
 
 


Csak gyorsan bekukkantottam és micsoda hírek:

Szívből kívánok minden jót, egészséget és mielőbbi hazatérést az egész családnak! Továbbra is drukkolok Nekik, hogy minden rendben menjen velük.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Zsófi, Málna és Matyi baba:

Szívből gratulálunk, jó egészséget kívánunk Nektek!!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Zsófi,szeretettel gratulálok nektek.Málnának és Matyinak sok sok drukk,hogy hamar elérjék a haza menős súlyt.Jó egészséget,tengernyi tejecskét!++++++++++

Kép
v.andi
 
 


Viki, érdeklődnék a meglepi szekrény felől :oops: Ha publikusak, akkor mennyiért, hol vettétek, miből van a hátlapja? Furnér, vagy stabil hátlapja van?

vicger
 
 


Zsófi
Sok szeretettel gratulálok és kívánom, hogy minél előbb igazából otthon élvezhesd az anyaság csodálatosságát!

Kép
Vendég
 


Zsófinak és a bébiknek én is nagyon sok pozitív energiát küldök!!! Hú, nagyon rossz volt olvasni az sms-t még az elején, de milyen jó, hogy egészségesen megszülettek!!!

Mabe, jobbulást!!!

Erika, Bibi, pihenjetek sokat, ebben a télben úgysem lehet mást csinálni. Őrület: holnap június és 6 fok van... :(

Bibi, Kriszti - én is pont a napokban néztem meg az év eleji fürdőruhás fotóimat könnybe lábadt szemmel. A jelenlegi helyzet elkeserítő: narancsbőr és jelentős elváltozások a kényes területeken, mint fenék, comb, csípő... De hát ez most nem az az időszak, amikor ezen kell izgatni magunkat. Én reggelente rezignáltan tekintek a tükörbe. Úgyis hamar eljön az az időszak, amikor már a fogyi recepteket fogjuk cserélgetni! :lol:
szilveeaa
 
 


[quote="mabe86"] írta:mabe86
[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="floranan"]Z írta:floranansófinak!! Nagyon nagy drukk megy, és sok sok pozitív energia ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Minden rendben lesz!!!!!!

Brumi, köszi, sajna inkább az újlatin nyelveket érti meg, magyarul és angolul vmit minimálisan... mondjuk tudnék én fordítani, még megbeszélem vele!

Jégeső :shock:



:oops: :oops: :oops: sajna spanyolul vagy olaszul nem tud(unk) ... még a német megy, meg nekem az orosz :):):)

de szerintem nem unatkozna azért, majd Lilla elszórakoztatja :lol:


Braziliában nem portugálul beszélnek? :oops: :roll:


De :) De a spanyolt is érti!

floranan
 
 


Zsófi, Málna, Matyi!! Nagy gratula, jó egészséget kívánok, erősödjetek, vigyázzatok magatokra!!

floranan
 
 


[quote="floranan"] írta:floranan
[quote="mabe86"] írta:mabe86
[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="floranan"]Z írta:floranansófinak!! Nagyon nagy drukk megy, és sok sok pozitív energia ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Minden rendben lesz!!!!!!

Brumi, köszi, sajna inkább az újlatin nyelveket érti meg, magyarul és angolul vmit minimálisan... mondjuk tudnék én fordítani, még megbeszélem vele!

Jégeső :shock:



:oops: :oops: :oops: sajna spanyolul vagy olaszul nem tud(unk) ... még a német megy, meg nekem az orosz :):):)

de szerintem nem unatkozna azért, majd Lilla elszórakoztatja :lol:


Braziliában nem portugálul beszélnek? :oops: :roll:


De :) De a spanyolt is érti!



Flora: valami rémlett, egyszer írtad talán, hogy a helyedre spanyolul tudót keresnek (ezért is gondoltam :) .... de ettől függetlenül nem tudunk spanyolul :cry: .... nekem nagy vágyam olaszul megtanulni kicsit, mert imádjuk olaszországot, grado környékét :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Zsófinak és a babáknak jó egészséget és kívánok!

Kép
arvaerika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?