Új privát üzeneted érkezett!

ÉS HOVA ÍRTÁL??????? Laptető! :)
Kell ennél egy jobb 2. kör???

Teszek jobb képet is!
minnyá keresek

ez amúgy egy teljesen véletlenül lekapott kép. Aharisnyám lecsúszott és mondtam a páromnak h igazítsa már meg... erre elkezdett csikizni...én meg olyan fejet vágok mintha... :oops: :)

Kép
pampalini
 
 


Itt vagyunk, vagyis voltunk 2004 .06.12-én:
Kép

Kép
pampalini
 
 


hát, továbbra is tartom, h szépek voltatok!!!

jut eszembe!
ez a topik, állandóan laptetővel bombáz engem - talán mert én nyitottam :roll:

elköszönök!
jó éjt!!!!!
Kép

babszika
 
 

 
 

köszi a dicséretet!
én is lépek
jó éjt!

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!!!
Pampalini tényleg nagyon szépek voltatok, most már tudom ki T.B. iwiwen, már régóta gondoskodtam vajok ki is :oops: :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Pampalini! nagyon szép pár vagytok :wink:

Királylány! ha megtalálod azt a receptet amivel egy nap alatt 10 kilót fogyunk,akkor feltétlenül szólj :lol: :lol:

EDI
ediii
 
 


pampalini jók a képek :):):)

Babszika: az már régen volt hogy én nekem piros csík volt a hajamba amióta az arcommal problémák vannak nem nagyon festetetm a hajamat amúgy eredendően szőke vagyok csak nem az a szép szőke hanem olyan seszőke :):):) ezért festettem egy időben most már kb fél évente egyszer festetetm mert nem olyan feltűnő a lenővés :)

királylány nekem 30 at kéne ledobnom de benne vagyok hogy ez három éjszaka menjen le :):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika!
ne haragudj, de sztem lemaradtam, mert ezt nem értem:
amióta az arcommal problémák vannak nem nagyon festetetm a hajamat

mi a baj vele? vagy ezt nem is kéne értsem? em akarok tolakodni ám!

amúgy az én hajam meg világos barna, de nyáron vöröses árnyalatú volt... én sem találtam túl intenzívnek... ezért jött a piros :lol: 8)


csajok!
hol jártok? :roll:

babszika
 
 


pampalini jövőhéten kiderűl a végleges döntés!!!
amúgy nagyon csinos menyasszony voltál!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

pampalini: nagyon szépek vagytok :) milyen a munka? már felvettek állandóra?

babszika: szia. én itt vagyok :)

egy nap alatt tíz kiló? az nekem is jöhetne. rámfér :)

Timi
titimee
 
 


Timi!
én is :P :lol:

babszika
 
 


Na én is itt vagyok!!!!!!

Mizus csajok megtöritek már ezt a sok sikertelen hónapot?????????????????????????????????

Kép
Kép
melisch
 
 


bizony 2 csíkos tesztet akarok!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát, én nem valószínű :oops:

babszika
 
 


melisch: szia. azon vagyunk :)

láttam a képeidet a másik fórumon. nagyon szép helyen voltatok. párom tavaly volt erdélyben, azóta is emlegeti hogy milyen jó volt. :lol: :lol:

Timi
titimee
 
 


Hát örülők, hogy sokan szép emlékekkel távoztak országunkból ,ja és nem csak az maradt meg nekik milyen kráterek vannak a z utakon és mennyi a szemét :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :x sajnos ezek vagyunk mi szép ország hanyag emberekkel :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nos jelentem a csodaszer még nincs meg, de nem adom fel! :lol:
Timi mikor is tesztelsz?

királylány
 
 


Én is ezt akartam írni neked Timi de szerintem inkább vasárnap mint előbb, nekem nem tetszik mikorra berakta a pé-d inkább rá 2 napra volt és azért várnék a helyedbe, na jó én tuti nem tesztelnék mert itt csak 25-ös tesztet találok. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch: esthajnal is ezt mondta. nem tudom mikor tesztelek, lehet hogy vasárnap, vagy hétfőn. fájdogál a hasam, remélem elmúlik. szedek rá magne b6-ot. van 10-es tesztem, de az előző terhességemnél is csak a 10. napon látszódott először és akkor is nagyító alatt :)
a szent anna tónál voltak a fiúk meg egy motoros találkozón :) nagyon élvezték.

Timi
titimee
 
 


Esthajnaltól én is kaptam tuti tippet, hallgass rá. Iszod még a teákat?????

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch m.o-n is több a szemét mint tisztaság..... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igen, palástfű teát iszom.

Timi
titimee
 
 


Nita sajnos itt még rosszabb a helyzet, jártam már nálatok többször.

Timi nagyon jól teszed én tegnap kezdtem a cikcát megint, a palást elfogyott de annyira rossz ízű, sokkal jobb a palástfű

Kép
Kép
melisch
 
 


:cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

köszönöm a dicséreteket! :)

timi-jó a meló, még nem vagyok állandón, már kétszer rákérdeztem, azt mondta h elsejétől felvesz...ehhez képest nemsoká elseje, és nekem legalább 1 nappal előtte be kell jelentenem ezt a munkaügyibe, amit ma kellet volna megtenni...szóval nemtom mi lesz. De közben megpályáztam egy másikat is :) Jó lenne ha sikerülne! Drukkoljatok! :)

melisch-mi ez a TB dolog az iwiw-en? Amúgy nyugi nálunk is vannak kráterek, meg szeméthegyek is sajnos.

Kép
pampalini
 
 


babszika semmi gond :) szülés után elkezdett vörösödni az arcom és sokszor csúnya pattanásos lett egyre csúnyább lett így minimaliáltam a hajfestést meg minden mást és egy hete voltam dokinál rosaceás a bőrőm vagyis minden ami vérbőséget okoz vagy irritálhatja az arcomat az tiltva van

nekem meg szerintem ma van pém igaz nincs tojásfehérjém de görcsölget a jobb petefészkem mindenesetre tegnap együtt voltunk apával meg szerintem holnap is elkapom :) biztos ami ziher de most már össze kell jönnie hiszen már a szopit is elhagytuk
amúgy megvettem a teákat is hátha elriasztja mensit hogy ne is kelljen innom úgy treveztem hogy következő ciklustól elkezdem inni a málnalevelet és pé után a palástfűt :)

nika70
Salgótarján
 
 


hát, nem irigyellek.
és szörnyű, h manapság mindenkinek van vmi sz*rja (már bocs), ami megkeseríti az életét! :evil:
estéhez :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!

melish te értessz a görbékhez, szted normális hogy így felment a hőm?

nika: akkor ma apára fel :)

pampalini: akkor 1én kiderül hogy felvesznek-e, jó hogy azért nézelődsz, de biztos sikerülni fog a mostani meló is...

Timi
titimee
 
 


Pampalini nem tudtam ki a Bogi a iwiwen de a képekről felismertelek, már sokszor agyaltam melyik topikból lettél az ismerősöm és milyen néven írsz. Aztán az itt feltett képedről felismertelek, most már tudom összekötni az arcod a neveddel. Remélem meglesz a munkahely és a kettőből az amelyiket jobban szeretnéd csinálni. :wink:

Timi nem baj ha felment a hőd legtöbb esetben egy terhes görbe trifázisos azaz egy bizonyos hő hőről mozog pé-ig akkor megemelkedik és kicsit magasabb értékek körül mozog majd beágyazódás után megint még fejeb megy. Tehát ez nem jelent rosszat. A három 36,4 hőd például lehetett lassú beágyazódás bár voltak még leesések amik lehetnek beágyazódások és most már magasodik a hőd ha így marad az csak jót fog jelenteni. Kismamák hőmérséklete olyan 37 körül szokott lenni vagy még kicsit magasabb. Nézd ez egy kis váltózó hős görbe és terhes az illető akitől "elloptam" jó látszik rajta a beágyazódás és aztán felment a hője. Például 11-13 nap amikor is volt a pé-je 3 napig felment a hője aztán változó de a pé napján mérttől nem alacsonyabb, bebágyadozás 9. DPO és ismét 3 nap folytonos hőemelkedés és a hő fennmarad. Neked is megvolt a pé körüli emelkedés, a következő napokban változó és a mai emelkedés ha megmarad meglesz a trifázis neked is. Minden görbe más mindig másképp alakul a hő nem az a lényeg honnan hova ugrott fel vagy le hanem, hogy leugrott és felugrott az 1-3 tizedfok eltérés is elég.
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.05.30 09:14-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Timi!
az nem lehet, h csak most lett meg a tüszőrepi?
mennyire szokott felmenni a hőd pé után?

babszika
 
 


babszika: nem tudom, ez az első hőmérőzős ciklusom.


melisch: köszi az infot.

Timi
titimee
 
 


Babszika az már megvolt neki a + LH teszt is kimutatta issza palástfű teát az is produkálhatja neki. Nekem a pé húzódott el, valószínű nem tudott előbb megérni és kilökődni, de megtörtént. Lehet neki is próbált 3 napig beágyazódni és most sikerült a tea pedig fellökte neki a hőt. Szerintem. Igaz kicsit nagy a megugrás várjunk még lássuk hogyan alakul az elkövetkező 2 napban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.05.30 09:30-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


na jó, de beágyiról csak utólag tudjuk, h az-e :roll:
de legyen igazad

babszika
 
 


Timi ne páráz most találtam egy hozzád nagyon hasonló görbét 2 napig egyforma hő és ma 3 tizedfokos emelkedés, na kivi leszek mit produkáltok. Megy a drukk nektek!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


köszi melisch, ránkfér :)

Timi
titimee
 
 


sziasztok!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szép napot timi bízz benne ++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok lányok csodák vannak.ma teszteltem 2 csikom van,10 nap nem jött meg,pozitiv lett a hcg tesztem,gabriellel csináltam.lombik alatt spontán sikerült.
kistörpe
 
 


kistörpe: ez nagyon jó hír!!!!! gratulálok nektek!!! :lol: :lol: :lol:

Timi
titimee
 
 


Aztaaaaaa kistörpe Kép
gratulaaaaa

EDI
ediii
 
 


ha tudsz, dobsz nekünk képet a tesztről?? :D
görbét vezettél??

EDI
ediii
 
 


Nika! a terhesség hozta ezt ki neked?? mert nekem akkor lett májfoltos az arcom miután megszületet a kisfiam :evil: előtte soha nem volt...

EDI
ediii
 
 


ediii-képet sajna nem tudok felrakni nincs idehaza kábelem mert a párom tesója költsön kérte.nem kellett fél perc 2 csikom volt.talán erősebb mint a control csik.februárban nagyitóval kellett néznem ott volt akkor is a csik de ezt a vak is látja.junius 6.án lesz a tizedik házzassági évfordulónk,talán mi kaptuk a legszebb ajándékot az élettől.puszi mindenkinek mejd jövök de annyira hányingerem van már a napokban is az volt,de mindig ráfogtam valmire,most meg már VALAKIRE.......
kistörpe
 
 


Sziasztok!!!

Azta paszta...... micsoda hírekre jövök!! :shock: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KISTÖRPE!!
Hát nem pár napja írtam neked hogy csodák márpedig vannak? :wink:
És igen!!!
Nagyon-nagyon örülök nektek!!! :D Ennél szebb kerek évfordulós ajándékot nem is kaphattatok volna. :D
Vigyázz nagyon magatokra! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


kistörpe aztaaaa nagy nagy gratula tényleg vannak csodák csak hinni kell benne :):):)
megvan az új kismamink látod nita nem kellett sokat várni rá :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


ratulálok kistörpe! és további drukkok!!!!
Kép

babszika
 
 


Kistörpe!! éreztél valami külömbséget??most és mensi előtt?? vagy csak a hányinger jelentkezet? :roll: mert nekem mensi előtt is mindíg hányingerem van....,de,hogy miért.... :roll:

babszika!! mensi még sehol??

EDI
ediii
 
 


ediii.undorottam napokban a kajától és a szagoktól.na meg nagyon sokat aludtam 10-11ig szunyókáltam,ma kész bünti felkelni és főzni,nincs semmihez sincs kedvem,én nagyon pörgős vagyok de ugy érzem ráér bár mi is.....
kistörpe
 
 


kistörpe: vigyázz magatokra :) ez lesz a legszebb házassági évfordulótok :)

Timi
titimee
 
 


edii: nemsokára tesztelsz?

Timi
titimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?