Új privát üzeneted érkezett!

Manó ez a freemail egy nagy kaki,de nem akarok máshol nyitni újat,mert bár sokmindenkitől nem kapok maileket,de lusti vagyok újra elküldeni az újat.

sutimano76
 
 


Hát csajok ezt nézzétek meg!!!Ezért mondtam hogy adják meg a jogot,hogy elvegyem a vezetni nem tudóktól a jogsit és fél év múlva üres lesz pest.

http://videa.hu/videok/nagyvilag/rendor ... xWQRx6V84J

sutimano76
 
 


hú ez a nap egy katasztrófa volt nekem :evil: Remélem a tiétek jobban sikerült!

Andi ha már lúd, legyen kövér :)))) én is kíváncsi vagyok ám! :)

vicger
 
 

 
 

Süti ez nagyon idegesítő :twisted: simán beletoltam volna a Dunába.

Na, elteszem magam holnapra, jó éjszakát nektek!

vicger
 
 


Süti, ez nagyon gáz, amit belinkeltél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti, miért volt katasztrófa a mai nap?
Vendég
 


Jó reggelt!
még mindenki alszik, vagy már ezerrel készül a hétvégére?
én már 6 óra óta pakolászok, mert délután indulunk haza anyáékhoz vidékre. már alig várom.

Manó: köszi a jelszót!

Mit gondoltok erről a kocsiról:
http://bolthely.hu/meseszep/id/00069_Pi ... ik_PS-692_

Nem átfordítható a karja, de egyre több helyen olvastam, ha csak az első kerék bolygósítható, nem is jó átfordítani, akkor inkább az ülést lehessen 2 irányból a vázra rakni.

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Sziasztok.

Beszélgettük tegnap Párommal ezt a jelszó... probélmát. Ő velem ellentétben ért az informatikához, és szívesen is foglalkozik vele. Szerinte lehetne egy olyan "csoportos munkafelületet" (vagy mit :oops: ) létrehozni, ahol mindenkinek külön jelszava lenne. Tartalmilag hasonló (vagy uolyan), mint a mostani. Ide lehetne feltölteni, írogatni a privi dolgokat. Amennyiben lenne rá igény, elkezd részletesebben foglalkozni a dologgal. (remélem jól írtam le :roll: )

Persze ezzel nem szeretnék senkit sem megbántani. Csak egy ötlet. :)

spickey
 
 


Jó reggelt!

Süti, ez a videóóóó!!! Ááááá, kész vagyok teljesen. De hogy a csudába kapott jogsit! :o

Vera, megnéztem a babakocsit, amit linkeltél. Mostanában egyre kevesebbnek átfordítható a tolókarja, általában már olyanok vannak, ahol az ülést lehet két irányból rögzíteni a vázhoz.
Pierre Cardin... hmmm... őszinte véleményem, hogy soha nem vennék, mert nem látom elég stabilnak, próbálták a drágább márkák kocsijait leutánozni ezzel a designnal és elég sok a reklamáció velük kapcsolatban. DE, az ára, főleg azt nézve, hogy mi van benne, jó. Mostanában elég kedvelt, sokat lehet látni belőle. Na, most aztán sokat segítettem. :lol:

Spickey, nekem nyóc. Bár sztem nem érdemes túlvariálni a dolgokat. De majd meglátjuk a többiek is mit mondanak. Én nyitott vagyok bármire. :)

Ritaaaaa, drukk a mai uh-hoz! Várunk sok szép képpel!

Nekünk még 13 nap a 4D-ig. :(

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó!

Nekem elküldenéd priviben? Nincs e-mailem megadva... (Képet is direkt csak oda raktam fel.)

Nekem egyébként az a megoldás teljesen megfelel, nem biztos, hogy érdemes jobban bonyolítani.

Megyek, mert a páromnak hétvégén lesz a szülinapja, még ki kell találnom, hogy sütöm meg a tortáját. (Baileys-es és valamilyen gyümölcsös kreálmányt akarok, de fogalmam sincs, hogyan...)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de el vagyok havazva a héten. Itt a tanév vége nekem is a suliban, a lányomnak is. Ilyen vizsga, meg olyan, ilyen értekezlet meg olyan. Szóval csak este esünk haza, akkor meg a tanulás, főzés, meg a lelki élet a nagyival. Szóval ha bedőlők az ágyba, már nem is gondolok a gépre.
Ezer bocsi!

Kép
De még vagyunk, kistesó a pocakban elvan. Igaz két-három napja fájogat az alhasam. Nem tudom mitől. A sok rohangálás, vagy felfáztam? Passz.
Szombaton meg hozzák a gyerekek új bútorát, úgyhogy pünkösdi szobarendezés lesz a hétvégén.

Amennyire tudtam, most végigolvastalak titeket.

Katával beszéltem a héten, az unokaöccse véletlenül felcsörgött engem, én meg visszahívtam. Ő is megvan, csak családi problémák adódtak, és nincs ereje most irogatni. Nem szeretném a nevében írni, biztos jön és ír ha tud.

Sziasztok! Jó hétvégét mindenkinek, igérem ha túl vagyunk a pakoláson jövök és megnézlek titeket!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Ja Manó, megkaptam a emilt és az új jelszót!

Köszike!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jó a mostani megoldás, ha valamit fel akarnak törni azt úgy is feltörik, és nem hiszem, hogy pont a mi kis pocak képeink lennének a hekkerek célpontjai :)
(Ok, tudom, hogy vannak fent nem csak poci képek is :) )
Vendég
 


De azért köszönjük Spickey :)

Szia Taranee, már hiányoltunk téged is.

Azért pihizz is valamennyit a hétvégén :wink:
Vendég
 


Süti, ez a video nem volt semmi... és hány ilyen van, te jó ég!!!!

Én is szívesen tennék fel fotókat, de fogalmam sincs hogy működik ez a picasa... Megírja valamelyikőtök? Előre is köszi!!! :)
szilveeaa
 
 


Bobóka, köszi a jegyzetet.. ez azért jobb lehettet, mint a szülés horrorisztikus bemutatója!:D
Kezd azért már kiváncsiság lenni bennem, h milyen is a kis pörgő-forgó Pocaklakóm élőben! Persze még maradjon!!Várja ki szépen az idejét!! még annyi tervem, meg programom van a nyárra :P

A jelszót megkaptam én is, kööööszike!!

SZilvi, üdv újra itthon:) Milyen volt az utazás? nem volt hosszú az út?

Lili, Fruzsi Baba nagyon cuki!!:)

Andi hajráhajrá!! lassan Te is küldhetsz egy köremilt!! Én is akarom tudnii!!:D:D:D
(Lehet, h az Uramék is belekontárkodnak..?!)

Svera, nagyon szép a kocsi, az egyik barátnőmnek is ilyen van, csak piros..

Az észrevételem csak annyi, h a hordozó mintha pici lenne.. a kiscsajszi 2,5 kilóval született, most 6 hónapos, kb 5-7 kg körül lehet már, és olyan kényelmetlennek tűnik.. A barátnőm is azt mondta, h még szerencse, h nem született nagyobb súllyal, mert akkor már biztos, nem férne bele....
Könnyen kezeljhető a kocsi:), de ahogy Manó is írta nem olyan stabil.. ezt csak onnan tudom, h néhányat megnéztem, s van különbség!
de az ára télleg jó!!

Taranee, jó pakolást a hétvégére, és éljenek a sulis értekezletek.. Én is nagyon "imádtam őket":)


Én meg mindjárt VÉGZEK a hétre, s megyünk a Balcsira... ami szupi lesz, a családot leszámítva, de majd kiűzöm magamból a negatívitást, amit sugároznak, s nem pattintom vissza rájuk... egyszerűen kizárom őket!!
Éjszaka Budhával álmodtam :wink: :D:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka, kitartást a családhoz!!! A lényeg, hogy a Balcsin lesztek, ami nagyon szép ilyenkor!
Az út hosszú volt - 8 óra - de ki lehetett bírni, csak a vége fele volt már nyűgös a dolog; jó lett volna vízszintesbe kerülni... Odafele nem gondoltam végig a kaja kérdést és baromira megéhezett a babó (mindig rá fogom, ha éhes vagyok :oops: ), úgyhogy visszafele nagy adag finomságokkal szerelkeztem fel, így sokkal jobb volt... :lol:
szilveeaa
 
 


Hellóka lányok!

Dolgozó kismamiknak: pééénteeeeeeek van!!! És már délután!!!!!!!!!
Mondjuk éppen sikerült rátenyerelnem a főzőlapra, mikor az ebédet melegítettem, ez kicsit keservessé teszi :cry: de akkor is!!!!!

Vera, nekem tetszik az Emma!

Lili, Fruzsi nagyon szép!!!

Andi, hát nekem is felébredt a kíváncsiságom :D

Manó, köszi a jelszót!

Brumi, nekem kimaradt, hogy tali lesz... mikor is és hogyan?

Süti, ez nagyon gáz!! Vajon mióta közlekedik forgalomban, csodálom, hogy még nem likvidálták!!

Taranee, jó pihit!

Móka, neked is jó pihit és kitartás!!

Ma a változatosság kedvéért éhségrohamok és álomkór......

floranan
 
 


[quote="s.vera"]J írta:s.veraó reggelt!
még mindenki alszik, vagy már ezerrel készül a hétvégére?
én már 6 óra óta pakolászok, mert délután indulunk haza anyáékhoz vidékre. már alig várom.

Manó: köszi a jelszót!

Mit gondoltok erről a kocsiról:
http://bolthely.hu/meseszep/id/00069_Pi ... ik_PS-692_

Nem átfordítható a karja, de egyre több helyen olvastam, ha csak az első kerék bolygósítható, nem is jó átfordítani, akkor inkább az ülést lehessen 2 irányból a vázra rakni.


Vera: nekem tetszik ez a kocsi ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi, neked változott a dátumod? csak mert eddig 1 nappal mögöttem voltál, most meg nézem 24+6 neked is... nem mintha lényeges lenne, csak kérdezem.

Floranan, kitartás már nincs sok hátra a mai napból. Nálunk már olyan, mintha este lenne. :S tisztára be van borulva és fúj a szél. Asszem nemsokára esni fog.

Megyek alukálok is egyet, míg csend van a házban.

Kép Kép
manósziget
 
 


Jó pihit Manó!!

floranan
 
 


Aki már esetleg nem tud jönni munka után: szép hosszú hétvégét kívánok mindenkinek :) :)

Floranan, főzőlap :cry: :twisted:
Vendég
 


Na de tényleg az ilyen hogy kapott jogsit.

Móka ti merre lesztek????Ha a déli parton akkor tényleg jó lenne talizni!!

Floranan,Bruminál lenne a tali,meghívott minket juniban fagyizni,mindenki hoz valamit alapon.Én csinálom a fagyikelyheket és viszek muffint is.

Taranee,szerintem ideje lenne táppénzre menni,szerintem a sokmindentől fájdogálsz.Nekem is szokott esténként,ha túl hajszolom magam.

Vera,sztem és szép babakocsi,de funkciónálisan nem értek hozzá.

Szilveeaa,én megtenném de nem emlékszem hogy jutottam odáig,hogy lett a gépen egy picasa fotómegjelenítő.Onnantól már egyszerűbb a dolog.De vannak itt hozzáértők,valaki biztos segít.

mennem kéne pakolni,de az ágy annyira hívogat,már reggel is 1.5 órával később keltem.És hétfő óta annyira megvastagodott a combom,esküszöm rossz belenézni a tükörbe,assszem csoki -édesség megvonás lesz.De a fagyit nem adom,az marad.

sutimano76
 
 


[quote="floranan"]H írta:florananellóka lányok!

Dolgozó kismamiknak: pééénteeeeeeek van!!! És már délután!!!!!!!!!
Mondjuk éppen sikerült rátenyerelnem a főzőlapra, mikor az ebédet melegítettem, ez kicsit keservessé teszi :cry: de akkor is!!!!!

Vera, nekem tetszik az Emma!

Lili, Fruzsi nagyon szép!!!

Andi, hát nekem is felébredt a kíváncsiságom :D

Manó, köszi a jelszót!

Brumi, nekem kimaradt, hogy tali lesz... mikor is és hogyan?

Süti, ez nagyon gáz!! Vajon mióta közlekedik forgalomban, csodálom, hogy még nem likvidálták!!

Taranee, jó pihit!

Móka, neked is jó pihit és kitartás!!

Ma a változatosság kedvéért éhségrohamok és álomkór......


Flora: nálunk Szadán lenne egy tali ... fagyit és friss gyümit hoz mindenki magával, és Süti által megalkotott fagyikelyhek lesznek készítve belőle ... a teraszon nálunk jó kis dumcsipartit lehet tartani !!! :) ... vonattal Gödöllő vagy Veresegyház megközelíthető, 2 embert el tudok hozni a pályaudvarról :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi, és mit is mondtál, kb. mikor lenne nektek jó?
Vendég
 


[quote="manósziget"]B írta:manószigetibi, neked változott a dátumod? csak mert eddig 1 nappal mögöttem voltál, most meg nézem 24+6 neked is... nem mintha lényeges lenne, csak kérdezem.

Floranan, kitartás már nincs sok hátra a mai napból. Nálunk már olyan, mintha este lenne. :S tisztára be van borulva és fúj a szél. Asszem nemsokára esni fog.

Megyek alukálok is egyet, míg csend van a házban.


Még a 13. heti UH-nál változtatták, mert pont egy héttel nagyobb volt akkor Brumika :) .... azóta csak a vonalzót változtattam 2szer :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Jól hangzik a találkozó!
Én júni közepéig tutkó dolgozom, van már ötlet, mikorra tervezitek?

floranan
 
 


Mit szólnátok egy vasárnaphoz du.-hoz,akkor legalább nem dolgozik senki???Brumi????

sutimano76
 
 


én meg bejövök a pólushoz ha van igény az autóra!!!!!Hozzám négyen is befértek,bár hátul kicsit szűkös lesz 6 személyre,de szada nincs messze onnan.

sutimano76
 
 


Jóóóóó tetszik az ötlet!! :D :D
Nekem, ha hétvége, a 6-7 nem jó, a többi még igen!
Ez is apamentes lesz? Na nem baj, csak kérdem! :lol:
Valszeg én is autóval mennék!

floranan
 
 


Brumi apásra vagy csajosra gondoltál????

sutimano76
 
 


Mi a hétvégéket általában vidéken töltjük :) Nekem a vasárnapok kilőve 8)
Vendég
 


Akkor Brumi inkább írj dátumokat és megszavazzuk a nyerőt, nem??

sutimano76
 
 


Hát asszem fürdőrucira nem lesz szükség a hétvégére.De fő a pozitív gondolkodás,azért beteszek egyet.

sutimano76
 
 


Persze Süti, biztos ami biztos, legyen nálad :)
Vendég
 


Jó pihenést mindenkinek a hétvégén! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma dolgoztam le az utolsó napom... hétfőtől táppénzen leszek... ami egy részből jó... a lábam és babóca miatt... de furi... olyan világvégehangulatom van... :( :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Pedig a kolléganőim nagyon aranyosak voltak... elbúcsúztattak... olyan jól esett... babó kapott ruhákat és játékot... :) olyan szépek... így már megvannak az első ruhácskái... és Süti, képzeld micimackós! :) egyből te jutottál eszembe... (igaz már én is szemezgettem ezekkel a ruhácskákkal... de még nem vettünk semmit... a babakocsin kívül...)

Holnap hozzuk anyut haza a reptérről... most elhúzok mosogatni... meg pakolni... :? :? :?

És hurrrráááááá holnap kezdődik a telkünkön a földmunka... :) :) :) ma kitűzte a földmérő a cölöpöket.... :) :) :)

Jaaa jó hosszú hétvégét mindenkinek!!!!! :)
vikiviktor
 
 


[quote="boboka"]B írta:bobokaibi, és mit is mondtál, kb. mikor lenne nektek jó?


Június 2. hétvégéje kivételével (akkor vagyunk a Balcsin) mostmár minden hét vége elvileg nyitott, és a péntek délutánok is ! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]B írta:sutimano76rumi apásra vagy csajosra gondoltál????


Jöhetnek Apikák is, egy korlátja van a dolognak ... max 14 embert tudok leültetni ... :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="boboka"]M írta:bobokai a hétvégéket általában vidéken töltjük :) Nekem a vasárnapok kilőve 8)


Akkor valamelyik péntek du ??? ... Végül is június második felében már legtöbben nem dolgozunk, vagy rosszul gondolom ???

Férjem délig dolgozik, Óbudáról indul, kifelé ki tud hozni 4 embert, visszafelé vonattal lehet menni Keletibe vagy Nyugatiba, HÉVvel Örsre ... de elég hosszú út: vonat - Keleti fél óra ... Nyugati 1 óra, HÉV 40 perc ... vonathoz és HÉVhez ki tudunk vinni benneteket ! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="vikiviktor"]S írta:vikiviktorziasztok!

Ma dolgoztam le az utolsó napom... hétfőtől táppénzen leszek... ami egy részből jó... a lábam és babóca miatt... de furi... olyan világvégehangulatom van... :( :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Pedig a kolléganőim nagyon aranyosak voltak... elbúcsúztattak... olyan jól esett... babó kapott ruhákat és játékot... :) olyan szépek... így már megvannak az első ruhácskái... és Süti, képzeld micimackós! :) egyből te jutottál eszembe... (igaz már én is szemezgettem ezekkel a ruhácskákkal... de még nem vettünk semmit... a babakocsin kívül...)

Holnap hozzuk anyut haza a reptérről... most elhúzok mosogatni... meg pakolni... :? :? :?

És hurrrráááááá holnap kezdődik a telkünkön a földmunka... :) :) :) ma kitűzte a földmérő a cölöpöket.... :) :) :)

Jaaa jó hosszú hétvégét mindenkinek!!!!! :)


Viki: mi tavaly építkeztünk (tehát még friss az élmény nekem is), és igen: volt valami megható abban a pillanatban, amikor az első métereket elkezdték ásni az alapból :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi, nekem is jók a péntek délutánok! Boboka, neked?

Viki, már én is elgondolkodtam, milyen lesz az utsó nap... biztos nagyon furcsa, meg olyan valaminek vége lett érzés...... de nagyon várom!

floranan
 
 


Csak bekukkantok.

Mindenkinek nagyon jó pihenést,csavargást,pünkösdölést,gyereknapozást.Talán jobb is,hogy nincs az a kánikula.

Én ma elmentem egy kismama boltba,amit már korábban kilestem kirakaton keresztül (amikor az I. sz .női klinikán voltam).Hát csajok,jó szívvel ajánlom.Nem csillagászati,de azért nem is a nagyon olcsó.Pici üzlet,nincs kettő egy méretből,és a bolt hátuljában van a varroda.Ami nadrágot megvettem,fel is hajtották helyben,mert hosszú volt,és a spagetti pántos felsőt is megigazították,mert a pántja nagy volt.Kaptam 10% kedvezményt is,és egy tündér eladónő.Szóval nagyon jól éreztem magam,és végre nem egy nagymama ruhaboltban éreztem magam.
www.maternelle.hu

Kép
v.andi
 
 


Szoktam olvasgatni más topikokat.
A júniusiaknál már születnek a babák :roll:
Bő 2 hónap és nálunk is megindulhat a babaeső :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Üdv Mindenkinek!

Sorry,hogy mostanában nem írtam,de ma végre teljesen befejeztük a felújítást és kedden beköltözünk.Ettől függetlenül,amikor csak tudtam olvasgattalak titeket.

Manó:Köszi a jelszót!

Lili:Fruzsi nagyon aranyos!

Vikiviktor:irigyelleeeeeeeeeeeeeek!Én is szeretnék már az utolsó munkanapomnál tartani,de addig még van 9 teljes 12 órás műszakom.De már vágom a centit!:)

Mi megvagyunk,bár a dokibácsi tegnap áttette a kiírt időpontot október 1-re.Remélem azért még maradhatok közöttetek..:)
Picurkám igen aktív mostanában.Valamelyik éjjel arra keltem,hogy ha a baloldalamon feküdtem ott rugdalt,ha a jobb oldalon,akkor ott,ha háton akkor az egész hasamat.:)És ez így ment kb. 1 órán keresztül,de neki megbocsátom.:)

Mi eddig kaptunk 2 táskányi babaruhát és még ennyire számíthatunk is.Párom tesójáéktól megkapjuk a légzésfigyelőt,kiskádat,hordozót,kengurut,zenélő forgót ágy fölé,pihenőszéket babónak,szopipárnát.Ennyiből szerencsénk van,mert majdnem csak kiságya meg babakocsit kell vennünk.:)

Mi július 8-15-ig megyünk nyaralni Balatonlellére egy BM-es üdülőbe,családostól 9-en.Már nagyon várom,végre nyugi lesz.

Asszem egyelőre ennyi,mert nem akarok untatni senkit.:)
Vendég
 


[quote="mabe86"]S írta:mabe86zoktam olvasgatni más topikokat.
A júniusiaknál már születnek a babák :roll:
Bő 2 hónap és nálunk is megindulhat a babaeső :lol: :lol: :lol: :lol:


Húúúúúúú, ebbe de fura belegondolni ... :shock: :lol: ... pedig valóban így van !!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="floranan"]B írta:florananrumi, nekem is jók a péntek délutánok! Boboka, neked?

Viki, már én is elgondolkodtam, milyen lesz az utsó nap... biztos nagyon furcsa, meg olyan valaminek vége lett érzés...... de nagyon várom!


Nekem nem aznap volt fura, hanem a rá következő héten, amikor már kialudtam magam, és nem találtam a helyem otthon ... :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sokan írtátok, hogy az uh alapján változtatják a kiírás időpontját. (ti meg az vonalzót)
Én erre nem szoktam figyelni, én pontosan tudom, hogy mikor is fogantak (pont 14. napon a ciklusban), de ahhoz képest mindig nagyobbacskák voltak, pedig ikrek :lol:
Két hete meg már az egyik több, mint 2 héttel nőtte túl a korát, így neki mondott a gép aug.31-et. Mondjuk, nagyon nem foglalkozom vele, mivel ikrek, valószínű, hogy úgyis ők döntenek és valamivel hamarabb jönnek.
Igazából már augusztusban már bármikor, és az még normális is. Pont azt beszéltük a férjemmel, hogy már csak 2 hónap és bármikor jöhetnek a kis apróságok. De remélem, azért nem kapkodják el, a legjobb nekik odabent, még jó sokáig...

t-pk
 
 


Bibi, persze, ha előre kinézünk egy pénteket mindenképp úgy csinálom, hogy jó legyen :) :)
Azokat a fini fagyi kelyheket a világért se hagynám ki:):):)

Andi, gratula a jó kis rucikhoz :)
Vendég
 


Viki, gratula az utolsó munkanaphoz :)

Hidd el, elmúlik hamarosan ez a fura "nem tudom mihez kezdjek" érzés, és csak úgy rohannak a napok otthon :lol:

Tpk, én sem szoktam változtatni a kiírás dátumát, + - napok úgyis lesznek.

Mabe, ez tényleg furi, de így van, pár hónap és a kezünkben lesznek a kis csöppjeink :)

Lina, persze, hogy maradhatsz, hiszen csak napok vannak köztünk :lol: és még Andi, Floranan, Aranynap is szept. végén van, még az is lehet, hogy egyszerre szülünk :lol:

Floranannal épp azt beszéltük kedden, hogy kiegyeznénk abban, ha szobatársak lehetnénk majd :lol: :lol: :lol: De jó is lenne, apákat becsempésznénk :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Brumi,én tuti egyedül megyek,mert apa 5-ig melózik,így mire odaérne már vége a bulinak.

Nagyon jó hétvégét kívánok mindenkinek!!!!Hétfőn este vagy kedden jövök!!!

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?