Új privát üzeneted érkezett!

Boeske!

Nagyon sajnálom :(
Az egyik ismerősöm pont ugyan így volt mint te. Szült egy kislányt aztán utána 3-szor elvetél. Elküldték mindenféle vizsgálatra, hogy mitől lehetett, de nem találtak nála semmit. Aztán utána szült még két kislányt. A doki azt mondta neki, hogy valószínű, hogy a fiúkat vetélte el mert őket nem tudja kihordani a szervezete. Az apjuk mindig azt mondja, hogy van 3 kisfia a mennybe :(
Nem lehet, hogy nálad is ez a helyzet csak pont fordítva? Persze lehet más oka is, csak gondoltam elmesélem, hogy létezik ilyen is.

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Lányok,

Nem biztos hogy ebben a hónapban lesz pé-em. Az előbb voltam wc-n és enyhén véres volt a nyákom. :cry: :cry:
Szomorú vagyok, a tesztem is negatív még mindig. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chlarissa!
Lehet, hogy így van, nem tudom.

Judy!
Én úgy vagyok vele, hogy inkább most menjen, mint 10 hetesen, szóval egyelőre kerülöm a dokit.
Egyébként éppen azon gondolkoztam, hogy nem nagyon görcsöl a hasam. Pedig vetéléskor szokott. Igaz nem volt még 5 hetes sem. 20 éve észre sem vették/vettük volna.

Ne bánkódj lehet PÉ később is. Nekem sem volt még soha a 20. cn után, persze most, amikor nem védekeztünk volt PÉ.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 

 
 

Judy!

Lehet hogy rossz a teszt?Vagy lehet h épp a felszálló ág előtt vagy?Csak mert az enyhén véres nyák lehet épp a pé-től van,nem?

Boeske!
! :( :( :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Elvileg lehet pé-kor, de nekem sosem szokott lenni, ezért furcsálom. A teszt nem hiszem hogy rossz.Eddig sosem volt vele gondom. :oops: :oops:
Boeske,
Én azért reménykedek, hogy gyorsan elmúlik a vérzés és veletek marad a babó. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hú lányok, sorban rossz hírek!

Boeske, nagyon sajnálom!!!
Lehet, hogy butát kérdezek, de tuti volt a baba? A tesóm is + tesztelt és rá egy hétre kiderült, hogy vaklárma, nincs semmi. Szépen megjött neki. Aztán kíváncsiságból tesztelt mégegyet és az meg - lett.

Clarissa!
Tényleg van ilyen! A barátnőm is a fiúkat nem tudja kihordani. Már 4 vetélése volt, és megállapították, hogy a vérében van valami, ami ellenanyagot termel a fiú magzatok ellen.
Néztem rá bambán, azt hittem kitalálja. :shock:
De lányai vannak!

Judy!
Én meg a antibiotikumra gondolok, amit a cytologiád miatt szedtél. Mellékhatása még lehet utána való hónapban.
Csak azért mondom, mert nekem is így volt. :roll:

Nekem is még negatív a pém. És a hasam sem fáj már.... :cry:

Panny, benned van a reményünk. Legalább nálatok sikerüljön!!!!

Nem baj lányok, fel a fejjel. Van időnk. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Az antibogyót márciusban szedtem, és csak 1 dobozzal. Szerintem annak már nincs hatása. :cry: :cry:
Mászkálok a wc-re fél óránként. Azóta nem volt piros.Kiváncsi leszek a következő pár napra. :roll: :roll: :roll:

Drukkolok, hogy hamarosan pozitív legyél. :lol: :lol:

Még az a jó, hogy tényleg van időnk. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hú lányok, kapkodom a fejem!
Boeske, nem is tudom, mit mondjak! Az mondjuk tényleg nem mindegy, hogy hány hetesen történik ilyen és hogy kell-e kh. De nem biztos, hogy így lesz.
Nagyon sok olyan infot írtok, amit még nem is hallottam, csak olvasok tátott szájjal, nagyon érdekes dolgok, pl. ez a fiút vagy lányt nem tud valaki kihordani. Lehet benne valami. Sőt. Nagyon érdekes.
Bocsánat, hogy sokszor kusza vagyok, csak még a neveket nem nagyon tudom beazonosítani a sztorival, hogy kivel mi van, ami stimm, hogy 4. babát akar mindenki.
Akinek van ilyen pé-tesztje (vagy hogy hívják), elmondanátok, hogy amikor a teszt szerint pé van, akkor tényleg olyankor van a váladék változása is? És szintén akkor érzitek, hogy szurkál a méhetek, vagy érzékeny stb? Mert én egyelőre ebből szűröm le, hogy van pé-m. De megnyugtatna, ha rábólintana, aki ezeket szintén érzi és a teszt is akkor mutatja, hogy pé van.
Vendég
 


egyébként nekem most 30 napra jött meg és nem nagyon értem, mert mintha már ma érezném a pé-t, a 11. napon. Lehet ez?!?!?!
Vendég
 


Vivi!

Ha minden hónapban 30-as a ciklusod, akkor nem valószínű. Pé előtt is fájhat a hasad, pár nappal előre jelez.

Én van, hogy érzem, és olyan is amikor nem. Múlt hónapban semmit nem éreztem, nem is volt pé-m. De előfordult, hogy a mellem is és a derekam is fájt.
De az biztos, hogy olyankor a hüvelyváladék kicsit ragacsosabb az átlagnál.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!
Semmi sem biztos. nekem is csak egy poz. tesztem volt, igaz tünetek is voltak, de elmúltak.

Panny!
Hogy vagy?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Vivi,
Nyúlos váladék általában akkor van, amikor a legtermékenyebb vagy, ez általában közvetlen tüszőrepedés előtt, de pl nekem előbb elkezdődik. Hasfeszülés is általában már a pozi teszt előtt elkezdődik. :lol: :lol: És amikor pozitív a teszt utána 12-36 óra múlva lehetséges a tüszőrepedés. :lol: :lol:
És lehetséges a hasfeszülés már a 11. napon. Ahogy nő a tüsző úgy erősödik a hasfájás.
Panny,
Mit döntöttél???Tesztelsz holnap reggel??Azért én benézek suli előtt, és nagyon szorítok, hogy legyen egy halvány zebrád. :lol: :lol:

Jelentem vér eltűnt. Igazából egyszer észleltem délután, azóta nem. Teszt ma este is nega, de azért délután összebújtunk amíg Bazsi és Barbi aludtak. :lol: :lol:
Reménykedek, hogy a következő 4 napban pozi lesz, mert már csak 4db LH tesztem van. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Az az igazság hogy egyre erősebben barnázom,sőt piros vér is jött...ezt már végképp nem értem...25 napra jött meg??!!Még soha ilyen nem volt..a hőm még mindig fennt...úgyhogy nem teszteltem mert sztem fölösleges..ha esetleg nem jön meg rendesen akkor 1-2 napon belül tesztelek,ok?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Igazad van, egyetértek. Ez a barnázás azt jelzi(szerintem), hogy sajna még nem állt vissza a szervezeted a fogamzásgátló után, és nem termel még elegendő ösztrogént és progeszteront. Kell egy kis idő, türelem. Időnk van.

Hát lehet nekem sem lesz pé-em most, talán később. Nyákom van, de nem olyan minőségű, mint amilyennek pé körül lennie kell. Hasam ugyan szúrkál, de egyenlőre negatív vagyok.Valszeg ez a ciklus jó hosszú lesz, ha nem időben van pé-em. A hőm is beállt 36,6-ra. :oops: :oops: :oops:
Türelmes vagyok, tesztelgetek, aztán meglátjuk mi sül ki ebből a hónapból. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boeske,
Mi a helyzet??Hogy vagy ma?Vérzés elmúlt, vagy már tuti? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Még nálam is semmi. Mondjuk engem nem lep meg, elég hosszúak a ciklusaim, de ha vasárnap is negatív lesz, akkor ez a hónap is kimarad. :(

Panny, sajnálom. Pedig nagyon úgy nézett ki a dolog. :cry:
Azért majd egy tesztet megér, hátha mégis.....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!

Én a PG/53 tesztert használom. Egyszerű és érthető a kezelése, és örök darab.
Lehet használni nyállal és hüvelyváladékkal.
Kb 2500 Ft, de szerintem megéri, mert naponta akár óránként is tesztelhetsz vele.

Csak azért írtam ezt, mert említetted, hogy fogyóban van a teszted. Hátha... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!
Köszönöm az érdeklődést. Vérzek rendesen, méhszáj kinyílt. Szóval ennyi.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske,
Sajnálom, de tényleg jobb most az elején, mint később amikor már idősebb a baba. Legközelebb biztos sikerülni fog akkor amikor ti akarjátok. :oops: :oops:
Yusz,
Én azt hallottam, hogy a PG nem annyira megbízható mint az LH teszt, azért is nem vettem. A múltkor a gyógyszertárban ajánlgatta az egyik ismerősöm, de nem vettem meg. Bár lehet egy próbát megérne. :oops: :oops:

Hát ezek a négyeskék rendesen kéretik magukat. :lol: :lol: Azért remélem nem marad ki ez a hónap egyikünknek sem. Én még bízok benne, hogy lesz pé-em. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szerintetek akkor a barnázás első napját vegyem az új ciklus első napjának vagy majd ha rendesen ömlik a vér is? :shock:

Tényleg váratnak magukra ezek a négyeskék :wink: :wink:

Igazából én még kicsit számítottam rá hogy a gyogyi miatt még bekavarodhatnak a hormonjaim..nem baj,új ciklus,új próbálkozás,új remények :wink: :lol: :wink: :lol:

Panni
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Azt a napot vedd a ciklus első napjának amikor piros vér jön belőled. A barnázás nem számít. :cry: :cry:
Sajnálom. :cry:

Na ez az amit utálok hallani.
"nem baj,új ciklus,új próbálkozás,új remények" :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Egy kis vidámabb téma.

Ma újra megpróbálkozom a muffin sütéssel. A múltkor megégett az alja. A gyerekek cikiztek is, hogy "na, anya sütött!!" :lol: :lol:
Amúgy nagyon béna vagyok a sütéshez, nem is szoktam, még az ilyen egyszerű dolgokat is képes vagyok elszúrni mint a muffin. :lol: :lol: :lol:

Szerintem Barbika előbb fog sütit sütni, mint én. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


De most mi rossazt mondtam ezzel hogy új ciklus,új próbálkozás,új remények??Szabad ezt másképp felfogni mint így ???Sztem nem mert akkor az ember beleőrül...tudom hogy olyan közhelyes frázisoknak hangzik de személy szerint én csak így tudok továbblépni.

Én dettó egy sütési analfabéta vok :roll: ..de sajna ezt anyámtól örököltem mert ő se süt nagyon...kívéve sós-sajtaos rudat,de semmást...és erre a férjem meg egy olyan családból jött vidékről ahol meg a család nő tagaj szinte minden nap sütiket sütnek :shock: ..alkalmazkodott hozzánk apa :wink: palacsintát meg gofrit szoktam csak csinálni..aztán meg marad a cukrászda :wink: :wink:
De a muffint én is ki fogom próbálni mert állítólag nagyon egyszerű,könnyű,szal pont nekem való :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Dehogy mondtál rosszat, nem azért írtam, csak itt a neten sajna már sok olyan lányt olvastam, aki évekig próbálkozott teherbe esni sikertelenül és ők is mindig azt mondták, hogy új hónap új remény, ami igaz is, csak nem jó ezt hallani.Mondjuk én személy szerint mindig belegondolok az ő helyzetükbe, hogy honnan veszik azt a sok erőt és energiát ami szükséges ahhoz, hogy átvészeljék a dolgokat. Én nagyon becsülöm őket, és nagyon szerencsésnek érzem magam. :oops: :oops:

Na, látod nálunk is ez a helyzet. Párom anyukája mindig sütött valami sütit, szinte minden nap. Szegény amikor elvett feleségül mondtam neki, hogy felejtse el, hogy én sütök, mert béna vagyok. Beletörődött szegény. Amúgy az én anyum sem sütött soha. Nagy ritka volt.
Amúgy látod a muffin egyszerű, de én még azt is elrontottam. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


miért vetted le a másik vonalzódat??


Én is csodálom azokat akik évekig próbálkoznak pl.az első gyerekkel...persze hogy hozzájuk képest nagyon szerencsések vagyunk!!! :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


mostmár megjelent megint :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, én is pont ma sütöttem muffint! Csokis-meggyeset! Ha kell recept, szóljatok, mert állítólag vannak rossz muffin receptek! Én ezért szúrtam el 3-szor egymás után a muffint, utána kb 2 évig meg se próbáltam, annyira elment a kedvem. Most kaptam másik receptet és egyből sikerült! Tényleg könnyű! És még finom is!
Vendég
 


Sütés terén nálam is ez a helyzet. Súlyosbítja még az is, hogy gázsütőm van, ami kicsit éget is.
Anyám sem tud sütni, szerintem én is örököltem. :lol:
Anyósom meg ontja magából a finomabbnál finomabb sütiket.

A muffint is a lányom tudja finoman elkészíteni.
Nemrég megpróbáltam a jaffa tortát. Hát az isteni lett. Olyan büszke voltam magamra..... :lol:
De elég pancsos, mire mindhárom összetevőt külön elkészíti az ember elmegy két óra a konyhában. Viszont nagyon finom. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


A mai LH-m láthatóan erősebb mint a tegnapi és nyákom is több és nyúlos.
Talán lesz valami a hétvégén. Kicsit megnyugodtam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!

Mára már a hőm is lejjebb ment..úgyhogy ennyi volt :( ...de a mensim még nem jött meg rendesen,csak barnázom..ez már kicsit aggaszt :shock: :shock: ..és majd le szakad a derekam.

Judy!

Ezek jó hírek!!Ma biztos már erős poz lesz az LH-d. :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Lányok,
ATOMPOZI A TESZTEM. :lol: :lol: :lol:
Teszt csík erősebb mint a kontroll csík. :lol: :lol:

Csak most azt nem tudom, hogy ma vagy holnap legyünk inkább együtt???? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy!
Nekem is megjelentek a páfrányok! Vagyis pozítív a pé. Este ugrok apára, mivel fiút szeretnénk! :D :D

Ha most van pé.-sed és most lesztek együtt apával, akkor a fiúk lesznek a befutók. De ha tegnap történt akkor a lányok mostanság érnek célba. Viszont akkor most nem szabad, mert a fiúk legyorsulják őket.
De ehhez a teoriához tudni kellene, hogy a teszt előre mutatja ki, vagy csak konkrétan peteéréskor lesz pozitív?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!

Sztem ma is és holnap is..hisz nektek mindegy a neme,nem?!

De amúgy ez engem is érdekel...a totál pozitív LH teszt UTÁN(24-36 órával) van csak a pé vagy épp AKKOR amikor mutatja a pozitívat??????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Lányok,
A pozi teszt után 12-36 órával van a tüszőrepedés.

Akkor ma is és holnap is. :lol: :lol: :lol:

Yusz,
Drukk nektek is. Akkor jó estéink lesznek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kellemes estét mindenkinek! :wink:

Én is megnyugodhattam végre. Ma bementem a kórházba. UH-n semmit nem lehetett látni, HCG vérből még kimutatható volt, de kevés. Szóval elvetéltem, de szerencsére lezajlott spontán, nem kellett műtét.

Hajrá!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok lányok!
Boeske, sajnálom, de jó, hogy nem kellett közbe avatkozni!
Peteéréssel kapcsolatban lenne egy kérdésem! Hőmérőzős téma. Ha napokig ugyanannyi, 35,8 és a 12. napon este 35,5, majd a 13. napon délelőtt is, aztán estére meg 36, akkor az azt jelentheti, hogy ez volt a peteérés??? És akkor most emelkedik egészen a ciklus végéig, és vagy terhes lettem vagy nem?
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok és szorítok csendben a háttérből, mert ugye mi most nem próbálkozunk, kevésbé érint szorosan a téma. De nagyon szorítok Nektek! Nekünk egyedül a 4. baba jött össze elsőre, a többiek másodikra. Egy nagyon korai vetélésem volt, még nem voltam egészen 5 hetes... iszonyúan görcsöltem és nagyon véreztem is, a teszt halványan volt csak pozitív. A dokim rögtön berendelt uh.-ra, ahol nem látott semmi nyomot,úgyhogy rendesen kiürült a méhem...így műtét nélkül próbálkozhattunk és 2 hónap múlva már babás voltam!

Én imádok sütni! Tegnap volt Csabim ovis ballagása és sütöttem is a családnak 3féle sütit. Köztük egy új ,nagyon finom (szerintem elronthatatlan) túrósat. nagyon szeretem az új recepteket!

Márti
borossné becz márta
 
 


sziasztok Lányok,

Kivel mi újság???Hogy telt a hétvége???

Mi végülis vasárnap nem mentünk sehova, mert egész nap zuhogott és nagyon hideg is volt. :lol: :lol: Szombaton voltunk a Bory-várban, itt van hozzánk közel, tegnap meg csak sétáltunk, fociztunk meg becseresznyéztünk, aminek az lett a vége, hogy fél órát szenvedtem a wc-n hasgörcsök közepette. :lol: :lol: Mostanában nem eszek cseresznyét. :oops: :oops:

Úgy néz ki megvolt a tüszőrepedésem is, tegnap lehetett, mert mára felment a hőm. Hát túlzásba nem vittük, mert apa hulla volt az egész heti éjszakázástól. Elég sokat aludt a hétvégén. Na majd meglátjuk 2 hét múlva. :lol: :lol:

Barbika holnap kapja a 15 hós oltást. Remélem nem lesz semmi gond. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki a hétvégén. Hogy vagytok?

Boeske, remélem már csökkenőben van a vérzés és jobban vagy. :)

Panny, mi van veletek? Lett vérzés végül a barnázásból? :oops:

Judy! Hogy telt a hétvége? :wink: :lol:

Nekem már tegnap negatív volt a pé. tesztem, vagyis szombat-vasárnap volt a befutó idő. Rajtavoltunk az ügyön rendesen.
Igaz az időjárás is kedvezett, mert nagyon tré volt. Egy-két programot leszámítva szinte ki sem mozdultunk otthonról.
Én fáztam is a lakásban, jól felöltöztem. :roll:
Meg sütöttem, hogy finom illat és meleg legyen. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy! Egyszerre írtunk! Ez a telepátia!

Sokszor eszembe jutottál a hétvégén! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Akkor azért csuklottam??? :lol: :lol: :lol:

Akkor mennek a drukkok magunknak, hogy összejöjjön a baby. :lol: :lol: :lol: :lol:

Panny,
Hol vagy??Mi a helyzet veletek??Barnázol még, vagy esetleg megjött már??? :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny,
HOVA TŰNTÉL?????????????????
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Nem fogjátok elhinni!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
A fiam bárányhimlős lett pénteken (és már az évzáróra se mehetett az oviba), szombaton már gyanús volt, hogy ügyeletre is kell vinni.
A szeme már pénteken vörösödött. Alig bírt lábra állni és volt, hgoy már mászott négykézláb (pedig 7 éves lesz), szoval vasárnap elrohantam vele a sürgősségire ide a Szent Imrébe. De nem tudták ellátni, mert hogy ez szemészet és gyerekosztály stb, de vigyük el előbb a Budai gyerekkórházba, az ügyeletre. Na ott kiakadt az orvos, hogy te jó ég, ez a gyerek nagyon pöttyös és vakarózik is, mit írt fel az orvos? Mondtam, hogy csak fenistil cseppeket. Ki volt teljesen, hogy valami fürdetőt vagy ecsetelőt miért nem. Hát én sem tudom.
Nagyon rondának találta a szemét, mert a szaruhártyánál volt gyulladt, és hogy sántít és nem bír járni, ez felettébb gyanús volt. Aztán meghallgatta és még szívzörejt is hallott, mondta hogy ok, akkor László kórház kivizsgálásra!
Na mint a hidegzuhany...
Előbb hazarohantunk és összepakoltunk. Ma jöhettünk haza. Végülis nem lett baj, mert a vér eredménye is jó lett. De eléggé megijedtünk...
És most akkor jönnek a lányok is szépen, de remélem, legalább a két lány egyszerre lesz pöttyös és nem egyesével...
Ja és a csúcs, hogy pont a 14-15. ciklusnapot töltöttem a kórházban!!!! Hmm... Namost előtte nap este még volt action. Szerintetek, ha a 14. nap volt pé akkor még belefér? De ha a 15, az már nem... hát akkor ciki van, mert legutóbb 30 napos volt....
Vendég
 


Huh, Vivi, nem semmi hétvégéd volt.

Szerencsére akkor minden rendben, persze leszámítva a bárányhimlőt. Szegény pont nyárra kapta el!
Nem csodálom, hogy megijedtél.
Nekem az ügyeletes orvosokkal eddig csak rossz tapasztalatom volt.
Volt egy nemnormális orvos, aki az influenzás lázas gyermekemre szombat este azt mondta, hogy valószínűleg leukémiás, ő nem tud mit tenni, hétfőn vigyem a körzeti orvosához! :evil:
A körzeti dokim fel is akarta jelenteni.
Szóval sok a barom.

Ha jól értem amit írtál, a 13. napon voltatok együtt. Abban az esetben, ha peteérés 14. napon volt, akkor mindenképpen esélyes. Talán még a 15. is. Hiszen a spermiumok 48 óráig is életképesek lehetnek. :D

Szóval eléggé lehetséges. Na, majd két hét múlva kiderül... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yus te jó ég!!! Nekem meg a gyerekorvossal volt eddig rossz tapasztalatom, ezért is cseréltem le nemrégen. Semmit nem csinált, leszarta a gyereket, azt is én vettem észre, hogy hormonhiányos. Most a szívzörejt se vette észre, hisz sose hívat be minket. Legutóbb egészséges rendelésre a fiamat egy évesen hívta, amúgy csak az oltásokra. Meg mikor baba volt. A 3 éves oltásnál is már szóltam, hogy szerintem kicsi a gyerek, de csak legyintgetett. Sose hívott be évente sem, hogy eltelt egy év, mérjük meg a súlyát és a magasságát. Mikor úgy ki volt száradva, hogy már ráncosodott, azt mondta, itassam, nem utal be a kórházba, mert semmi értelme, úgyse tudnak semmit csinálni. Normális ez?! A kiszáradás életveszélyes és a kórházban infúziót adnak!
Szoval elegem volt már belőle. A lányomnak már 3 hete ment a hasa és még eszébe se jutott székletvizsgálatot kérni. Na mindegy...
Más. Jó hír, hogy a spermiumok 48 h-ig élhetnek... :D :D :D akkor hátha!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is benéztem hétvégén de láttam h sehol senki.
Mi vasárnap akartunk menni a Nemzeti Vágtára de annyira szar idő volt hogy helyette moziztunk a Westendbe..meg voltak ott gyereknapi fedett programok..stb..nem terveztem hogy egy Plázában töltjük a gyereknapot de rögtönözni kellett és így sűlt el..végülis jó lett mert osztogattak ingyen mozijegyeket is és Krizsi ke is beülhetett apával meg Márkkal..mi addog Olikával Gryllus koncerten csápoltunk :wink: Tegnap meg rokonoztunk vidéken,szombaton apa melózott, én takarítottam ,a srácok meg anyunál voltak.

Ja,teljesen megjött,tegnap iszonyat görcsöltem is.
1.-én jött meg rendesen,szal pont 29 napra,ez azért jó.Úgyhogy gőzerővel számoljuk már a napokat és rendeltem újabb teszteket is.

Judy!

Cseresznye görcsölés ismerős :oops: :lol: :oops: :lol: én is bezabáltam belőle egyik nap és iszonyat görcsöltem utána.

Vivi!

Nem semmi sztori!!Ne nagyon bízz benne hogy a lányok egyszerre kapják el :? ..általában sajna az a tapasztalat hogy egymás után..ja és aki a legutoljára kapja meg általában annak a leghúzósabb,nála jön ki legerősebben.Nekünk használt a mentolos hintőpor a patikából,meg van rá nagyon jó homeopátiás szer is ami lerövödíti a betegség lefolyását.Próbáljátok ki!!Jobbulást!

Sztem tutira van esélyetek mert a kiskatonák simán kibírnak 2-3 napot is.

Yusz!
Micsoda?Leukémiásnak nézték a gyereket az ügyeleten??Úr Isten!!Ez gáz :evil: Nekem sincsenek jó tapasztalataim az ügyelettel sajna..kívéve a Beteshdában,ott mindig annyira rendesek és készségesek!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Szerintem ez a hónap már sikeres lesz. :lol: :lol: Azért kell az a kis idő a szervezetnek a gyógyi után. :oops: :oops:
Yusz,
Kiakasztóak ezk az ügyeletek, leukémia?? :shock: :shock: :shock: Nem csodálom, hogy kiakadtál.Lekopogom, nekünk még nem volt rossz tapasztalatunk az ügyelettel, remélem nem is lesz. :lol: :lol:
Vivi,
Szerintem simán összejöhetett, kiskatonák tényleg 2-3 napig is élhetnek. Hajrá ez a hónap neked is. :lol: :lol: Hányadik napon vagy??

1-kor megyünk 15 hósra. :oops: :oops: Szorítsatok ne legyen semmi probléma. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Panny, örülök, hogy beindult a rendes mensi. Nekem is a múlt hónapban a barnázás után nagyon nekilendült. De ez fontos, hogy az újabb ciklus problémamentesebb legyen. :wink:

Az orvosos sztori úgy történt, hogy a fiam 2 és fél éves volt és nagyon belázasodott. Nem tudtam levinni a lázát és mivel első gyerek eléggé beparáztam. Kihívtam az ügyeletet, kijött egy idős nő, megvizsgálta és közölte, hogy valószínűleg leukémiás a gyerek. :shock:
Akkor voltam a lányommal 8 hetes terhes. Végigbőgtem a vasárnapot, hétfőn rohantam a gyerekkel az orvosunkhoz, aki megnyugtatott, hogy csak influenzás. Rettenetesen kiakadt, amikor elmeséltem neki, a "kollega" diagnozisát. Fel is akarta jelenteni.
Laborvizsgálatok és minden nélkül ilyet közölni ráadásul egy terhes anyával (el is vetélhettem volna a stressztől)!!!! :evil:

Volt még pár sztorim és mind ügyeletes orvossal, kórházzal.
Mára elérték, hogy csak a saját dokinknak szólnék, akár még hétvégén is.
Megadta a mobilszámát, de szerencsére nem kellett még használni.

Judy!
Hogy érzed, sikerült a hétvége? :)
Nálam nem valószínű, nem tudom miért érzem így, de szerintem nem lett babó. :roll: Még a szervezetem nincs készen rá.
Kedden reggel nagyon görcsölt a hasam és kisugárzott a combomba. Ilyet még nem is éreztem. Nem tudom mi volt, de nem jól jelnek veszem. :cry:

Szép napot,
Judit

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Hát nem tudom hogy sikerült-e. Valahogy nekem is az az érzésem hogy nem. Igazából Barbika előtt a nyákom sokkal erőteljesebb és több volt. Tüszőrepedésem valszeg volt, de nem biztos hogy olyan minőségű amilyennek lennie kell. Kedden megyek progiszintet nézetni, akkor majd kiderül, hogy ténylegesen volt-e tüszőrepedés.
Persze azért nem adom fel, de úgy érzem négyeske nem lesz könnyű menet. Valmi megváltozott a szülés óta. Nem úgy működök ahogy előtte. :oops: :oops: Ez egyértelműen látszik a görbémen. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?