Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdv az újaknak a topikomban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jelentem, ma voltunk a BMC-ben.... újra nekivágunk! :wink:

Igaz, egyenlőre még hormonprofil és spermatesztek újra, mert már lejártak, de hamarosan jöhet a csapó 2!
Valszeg ez azt is jelenti, h többet járok erre - ez msot fenyegetés :lol:
Kép

Móni!
hamarosan kénytelen leszel visszatenni a táblába is
Kép

babszika
 
 


Szia Babszi! Pont ma olvastam utánad a másikban. És bekukkoltam a blogodba is. Boldog házassági évfordulót nektek! És nagyon jó lett a fotókönyv!

királylány
 
 


Köszönöm szépen Dia!
Látod, megéreztem, h hiányolsz :wink: 8)

babszika
 
 

 
 

Szia Babszika éppen akkor léptél vissza a nettre mikor legjobban magam alatt voltam. Gondoltam én is lelépek de láttam te sem bírtad sokáig nélkülünk (én akkor jöttem amikor is te elköszöntél), na meg a csajok is fenyegettek, hogy kikapok így maradtam. Akkor most uj erővel ismét belevágtok!!!!!! Hajrá-hajrá!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia mindenki!!!

Bocsika, hogy így eltűntem, de ezer és egy felé kéne szakadnom. De hamarosan nyugi lesz körülöttem és akkor pótolok mindent, ígérem!!!!!

Ja, kisfiunk lesz:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!!!!!!
ma voltam dokinál........láttam bencust uh-on!!!!!!!!olyan nagy már....és akkorát rugott a dokinak!!!! :)

költözés:párom vacilál nagyon...mondtam hogy engem már nem érdekel....döntse el mit akar!!!!

BABSZIKA SZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!JAJ DE HIÁNYOZTÁL MÁR!!!!!!!!!!NAGYON SOKAT GONDOLTAM RÁD!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuszka akkor neked is fiad lesz hát gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch!
olvastalak!!!!
és akartam is írni neked! :wink:
de úgy döntöttem, h visszatérek és itt írom meg, h sztem nem baj az, ha vki kicsit lelép.
nekem jót tett!

szia nita!
köszi, h hiányoztam

ezt nektek csajok:
Kép

babszika
 
 


Melisch!
Köszike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kistörpe: ne haragudj amit írtam persze hogy ide is tartozol és nincs abban semmi gond ha máshova esetleg szívesebben jársz nekem is van még két másik topik ahová rendszeresen írok egyikbe együtt voltunk pocakosak egy téméák vannak a másikban meg most mindenki babát akar a fél topik márt lebabázott de még vagyunk páran és nagyon jó kis társaság jött ott össze

nika70
Salgótarján
 
 


Babszi: :D és nagyon tetszik a hajad színe :D

Zsuzsi gratulálok a kisfiúhoz! Neve?

királylány
 
 


tényleg zsuzska mi lesz a kukis neve? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jó sokat termeltetek!!

Kuzsanna! Gratulálok a kis kukishoz!
Móni! Igen,már nagyjából összekészítettem a kórházi motyót,már csak 1-2 apróság hiányzik,mint pl.iratok stb. De amúgy jól állok.
Mi jól vagyunk,elhoztuk a hét elején az új autómat,nagyon szupi kis járgány,imádom. És ami még jobb,sikerült a lakásomat is eladni,2 hét után,nem gondoltam volna,hogy ebben a helyzetben sikerülni fog. És "csak" 500 ezret kellett engednem belőle,de elment. Úgyhogy mostmár csak apáét kell majd eladni,de az majd csak jövőre lesz akutális,mert a bérlő addig van ott,de állítólag ő meg is veszi,és akkor kezdhetünk nézelődni a nagyobb után. Addig meg elvagyunk anyóséknál,szerencsére külön szintünk van :lol:
Amúgy jól vagyunk,15-én megyünk megint dokihoz,akkor kiderül,hogy befordult-e már(remélem) és onnantól már bármikor jöhet,monduk én örülnék,ha a júniust még kibírná odabent(júli 18-ra vagyok kiírva),de jobb lenne,ha végig bent maradna

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


kistörpe! örülök,hogy maradsz :D
Babszika! örülök,hogy megint vagy :lol: , megy sok-sok drukk ,hogy a következő sikerüljön :wink:
zsuzska! gratula a kiskukishoz, szép nagy már :D

EDI
ediii
 
 


Csajok a nyakiredő értéke: 1,47 az jó? Gyorsan kérem a választ!

királylány
 
 


szerintem normális!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Királylány!

Ha ez 12 hetes mérés (márpedig tudtommal csak akkor mérnek nyakiredőt) akkor tökéletes. :wink:

BABSZI!!!!!!!

Jaj de jó!!! :D :D
Már nagyon hiányoltunk. Örülök hogy újra nekivágtok. :wink:
És ilyen fenyegetésnek mindig lehet örülni. :wink: :lol:

Zsuzska!!

Gratula a pöcsöshöz! :lol: :lol: :lol:
Nagyon édes a sztárfotón. :wink:

Nyuszi!

Gratula az új kocsidhoz és a lakáseladáshoz. :D
Milyen kocsid lett?
Hát Júli 18. még messze van. Maradjon még Lilike a jó kis meleg fészkében egy jó ideig. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Igen,Móni én is bízom benne,hogy nem jön Lili idő előtt. Állítólag a kislányok lustábbak is. Na majd meglátjuk.
Egy Nissan Qashqai-t kaptam apától,mert a héten le kellett adni már a céges autómat. Nagyon jó kis kocsi és ami a fő szempont volt,hogy biztonságos legyen!!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Köszi csajok ismét a kellemest!

Nyuszi!
csőstül jön a jó hír! :wink:

Dia!
én is imádom, csak sajnos nekem a nap nagyon gyorsan kiszívja :(
de bármennyi pénzt megér ez a szép piros :wink:

babszika
 
 


Köszönöm a választ. Móni igen a 12 hetesen volt a barátnőm, most is alig tudta megmérni neki a doki, bent volt 45 percet, mert a baba meg sem akart mozdulni :lol:

Nyuszi :)

Babszi nekem egyszer volt gránátvörös a hajam anno és mikor megláttam magam a tükörben megijedtem :lol: Neked nagyon jól áll én meg maradtam a szőkénél.......legalább nem kell magyarázkodnom, ha bénán tolatok vagy parkolok :mrgreen:

királylány
 
 


Nyuszi!!!

IRIGYKEDEM!!! :P
Régi álmom az a kocsi...., talán majd egyszer nekünk is lesz olyan. :wink:

Csajok én elteszem magamat holnapra, mert iszonyat fáj a fejem. :cry: :cry:
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Dia!
háát, én meg szőkén és ekte feketén kívül minden voltam.
a szőkére nem tudna rávenni senki :D
de hiszem, h a vörös az én világom, mert ezzel érzem jól magam.
és sztem ez a lényeg mindenkinél.

babszika
 
 


Hát ezek tetszenek: Márk, Máté, Bence, Benedek.
Nálam most a Benedek a nyerő. De majd kiderül, apának mi tetszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Benedek nekem is tecc
(főleg mert Gyabi Benije jut eszembe róla)

babszika
 
 


babszi nagyon jol áll ez a haj szin!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszönöm :oops:

és a lelkemnek nagyon jót tesz, szóval DÍCSÉRJETEK :lol: 8) :lol: 8)

babszika
 
 


jó az alakod is!!!!!! :D :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát, az az igazság, h azóta már 8kg megint felugrott.... :roll: és újra hasban vagyok vállas :lol:
de ez van, férjecske imád markolászni és hát ha ez a perverziója, akkor nem vonom meg tőle egy esetleges diétával :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


királylány 3 alatt normális de inkább kettő alatt vagyis ez tök jó eredmény :):):

Babszika mi még nem ismerjük egymást de szia és hajrá előre ++++++++++++++++nekem is tettszik a vörös hajad én ilyn csíkot akartam annó de nem sikerült ilyenre :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na termeltetek :lol: :lol: :lol:

Kistörpe megértelek, én is tengek lengek egyik topikból a másikba. Előbb a másik 2009-es topikba írtam, mikor ott nem volt élet elkezdtem ide is be kukk majd írogatni a csajok meg befogattak, Esthajnalt mikor bántották akaratlanul oda is írtam és azóta ott is írok, és még írtam egy-egy topikba ha éppen úgy adódót. Persze értem én, hogy azok akik azonos gondokkal küszködnek jobban tudják segíteni egymást. Én még nem tartozom valahogy külön csoporthoz. Itt tudom nehéz a dolgom hiszen nem vehetem fel a versenyt olyan párokkal ahol minden rendben. Tudom, hogy akikkel együtt izgulok sokkal előbb babásak lesznek mint én de sebaj jönnek újak és azokkal folytatom majd tovább. Próbáltam saját problémámmal rendelkező topikot de nem éreztem odavalónak magam mert ők kezelésekre járnak én meg inkább csak nyafogtam és mindig az volt miért nem indulok el. Hát mert még nem akarok, aztán azt gondoltam tuti az lenne, hogy dilis vagyok. Azóta is minden nap olvasom őket de már nem írok nekik remélem mielőbb babásak lesznek. Sajnos a lombikkal rengeteg kérdésem lenne nekem is így ha odakerülők tuti én is megkeresem az ilyen topikokat de addig nem vágyók el innen. Érdekes aggódni másokért és örülni az örömüknek vagy velük együtt búsulni ha nem úgy alakul. Ha nem is írsz sokat de néha azért írd meg hol tartasz és mi van veled. Ha meg jössz mi szívesen látunk.

Babszika annyira hittem, hogy hamar jössz vissza és azzal a hírrel, hogy van egy pozitiv teszted :cry: :cry: :oops: :oops: látom azért nem jellemző mindenkire, hogy ha nem figyelnek a babára hipp hopp másik hónapban megfogan a régóta várt baba. Legalább jobban tudunk neked szurkolni. Ja most mind a két kutyus megvan nektek, annyira édesek :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nika köszi :)

Babszi na jah a kilók :? azok jönnek ha kell ha nem :twisted: Te mivel dobtál le magadról 20kg-t? Életmódváltás, koplalás, sport? Megírod?
Olyat nem lehetne, hogy holnap reggel 10kg-val könnyebben ébredek fel? :lol: Ez lenne a tuti.

Móni jó pihenést, reméljük holnapra több energiád lesz. :)

királylány
 
 


Dia egyből 10 kg-val kevesebbel ébrednél :shock: :shock: :shock: :shock: ez tetszett :lol: :lol: :lol:


Babszi máshol olvastam, hogy miután a te problémáid megoldódtak most apácskával is gond van. A 19 milla az az ejakulált vagy 1ml-ben van ennyi? Nekünk sajna 15 milló/ml de az enyém nem akar tovább lépni. :twisted: ezért mondok én is le róla egyenlőre, mert csak bosszant, hogy azóta nem ment el újabb mérésre holott szedett valami turbózó szart Nerbidó a neve és tesztoszteron nővelő de n :twisted: nem ment lássuk volt-e hatása. Remélem a tiéd nem ilyen makacs és kitartóan fogja folytatni a kezelést. Akkor együtt drukkolunk most :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


szia nika!
a csík megoldható, csak fizikai színező kell hozzá.... megírható a neve, ha gondolod.
nekem sem festéktől volt ennyire brutál színű! :oops:

melisch!
kutty dícséretet köszi. elfogult is vagyok :lol:
a 19 milla nem mostani eredmény. pénteken adja le az újat és majd akkor elmondom, h mennyi jó? :wink:
én férjem még arra is hajlandó, h esetleg elmenjen az én t-gyogyómhoz, aki egy csoda! mert sztem lelki eredetúű a pozitív immunitás is nála.

Dia!
kilók:
iszonyú magasfokú ir-em és pcos-em van, szóval gyógyszert szedek és diéta + szobabringa .... ez hozta meg a hatást
nem ajánlom kipróbálásra.... mármint a gyogyit, mert ez egy iszonyú betegség (tudom, melyik nem az?!)
de egy ideje nem diétáztam és nem mozogtam eleget.... vissza is jött :(

babszika
 
 


Melisch na jó, akkor legyen 15kg! :wink: :lol:

királylány
 
 


Ahhhhhh értem! Akkor nekem marad a torna meg az odafigyelés a kajára, mert koplalni nem vagyok hajlandóóóóóó meg hatfelé főzni sem! Nekem van hullahoppom, most szeretnék fából beszerezni egyet, mert az hatásosabb. Viszont babát is szeretnék ezért drasztikus sem szeretnék lenni, de ha sikerül és megszületett a tesó akkor a szülőszobáról a konditerembe megyek!

királylány
 
 


Akkor Babszi reméljük a legjobbakat és legyen jobb a férjecskéd eredménye. A súlyodra meg tessék vigyázni ha ez fontos feltétele annak, hogy a baba összejöjjön :!:

Kiráylány tudsz te alkudni nem hiába árulod a csodaszép ruhákat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Dia!
ne is koplalj!
én is napi 5x eszem, ha betartom a diétát! és ez nagyon jó volt!!!!!

babszika
 
 


Nekem meg nagyim mindig azt mondja nagyon sovány vagyok és így hiába várom a babát. Mikor felszedtem 2-3 kg azzal fogadott na végre kezdesz nőiesedni így már lehet dédunoka is. Én persze nem voltam büszke a plusz kilókra mert mind szegre meg hasra ment. Ennyit az én sulyomról de az tuti nem fogyóztam mert lehet jobban érezné magát a baba na van hús is rajtam és nem csörömpölök annyit a csontjaimmal minden mozgáskor :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok!

Babszika-annyira örülök, hogy visszajöttél!!!!!! Annak meg pláne örülök, hogy újra belevágtok! Hidd el rajtunk nem fog múlni a dolog, mi küldkük a drukkokat!!!

Zsuzska -nagyon cuki a kis kukis!!! Te is hozhatsz ám pocakfotót!

Nita-sajnálom, hogy nem költöztök. nem tudod meggyőzni a párodat?

Kép
pampalini
 
 


Pampalini veled mizus???????

Csajok én azt hiszem megyek aludni férjem már tuti alszik. Holnap jövök addig meg szép álmokat mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch-nem sok semmi

most itthon voltam 2 napig, a párom meg éjszakás és teljesen el lettem kényeztetve ;) :)
már nagyon rég volt ilyen, hogy ennyit tudtunk egymásal foglalkozni. De jó volt!! :)


fogyókúra- hát én is elég kákabélű vagyok, de azé van egy kis pocim. És most már 2 hete lassan, hogy a cukrászdában dolgozom, hát csajok én még életemben nem ettem ennyi sütit, meg fagyit! És nem hogy feljönnének a kilók, hanem inkább még lefelé mennek...

Kép
pampalini
 
 


Szia Pampa!
imádom a majmaidat!!!!!!!!!!!!

Jó éjt melisch!
Kép

babszika
 
 


jó tele vagyok majmokkal mi??? :)

hol tudom megnézni a fotóalbumot amit csináltál? Biztos nagyon szép lett!

jó éjt melisch! Álmodj szépeket!

Kép
pampalini
 
 


katt a házikós www-re a hsz-em alján.

és talán a 3. bejegyzésem az.

babszika
 
 


megnéztem, nagyon gyönyörű lett! Nagyon ügyi vagy! :)
És a friszkócsinálás is tuti! :)
Egerszelókon voltatok? Egerbe is eljöttetek?

Kép
pampalini
 
 


Egerben is voltunk, bár most nem túl sokat, mert lustiztunk.
De Szalókra visszajárók vagyunk, úgyhogy egerbe is mindig benézünk.
Most Egerben strandolni voltunk... de jó volt!

babszika
 
 


ja és köszi a dícséretet.
említettem már, h jólesik?? :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Elhiszem, hogy jó volt!
Szalók is jó hely, bár én már vagy 10 éve nem voltam arra csak átutazóban. Az egri strandról nem is beszélve...ott is kb 8 éve voltam utóljára. Nem vagyunk strandolós pár.
Egyébként a cuki ahol melózok nem messze van a strandtól!

Mutatok nektek egy képet rólunk. Ez a Népkertben készült... :lol: :lol: Kép

Kép
pampalini
 
 


Igen már említetted, hogy jól esik. De a jóból sosem elég!!! :lol:

Kép
pampalini
 
 


naggyon jó ez a kép!
cuki körül is jártunk, bár nem ettünk fagyit, mert én nem kívántam.
húú, nagoyn szép voltál!
muti rendes képet is!!!!! (mármint :oops: ez is rendes, de ahol látszódtok jobban)

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?