Új privát üzeneted érkezett!

Tündér,én is érzek fájdalmat szeméremcsont környékén.Igazából nehéz is meghatározni,pontosan hol,de tényleg furi,hogy már most érzem......

P.bolha,már annyiszor akartam írni,hogy "ismerlek" a 2007-es ősziek közül.Akkor én még csak kukkoltam,de tavaly óta együtt fórumozok a lányokkal egy másik helyen....

Kép
Kép
zanikó
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a dicséreteket! :oops: :D

Anyabebi:Üdv. köztünk.

Gnemoni: Ha ez megnyugtat, én is nagyon rosszul vagyok, amikor front van. A fejem már napok óta szét akar esni. Valami borzasztó.

Gmelcsi: Én sem érzem még Kevint mocorogni. De nem aggódom, előbb-utóbb csak megérzem... Ráadásul mellső fali a lepényem, és állítólag ettől is lehet, hogy később érzem majd meg. A 22.hétig nem kell aggódni.

Andi: Gratula a félidőhöz.
bobóbaba
 
 


Sziasztok! :P

Megjöttem UH-ról!

Lencsike 21+1 :roll: (Az Istenhegyi szerint 20+4), 428 g :lol:
Viszont a doktornő alacsonynak találta az AFP-met (Istenhegyi szerint jó!), így továbbküldenek genetikai tanácsadásra :?
"tekintettel az anyai életkorra" :twisted: na tessék! Néhány napja betöltöttem a 35-öt, és egyből vénnek számítok :mrgreen:

Jövök este bővebben és visszaolvasok!

tillidian
 
 

 
 

Monica!

köszi a táblit.. minden kívánságom ilyen gyorsan teljesüljön... :lol:

Kép
jovana
 
 


Képzeljétek, volt a bnőm a nődokinknál és a doki mondta neki,h júliustól már nem lesz a Szt. Imrében csak a Telki kórházban,ami ugye magánklinika..... így nem tudunk nála szülni!!!! Hacsak nem megyek utána Telkibe.... :shock:

KKKK........a jó nem?
Ajánlott egy dokit a Sz.Istvánban, d. Horvát Mihályt,aki szte nagyon jó orvos és megbeszélték,h ő átveszi az én dokim kismamáit....

Teljesen tanácstalan vagyok..... :x

Kép
jovana
 
 


sziasztok :)

én sárga voltam a táblában - kösz Monica h. keresel minket :)

jól eltűntem ezer bocs!!!! csak sok volt a munka, utána meg voltunk két hetet nyaralni - ami viszont szuper volt :)

most nyomom a vizsgákat, úgyhogy tanulok ezerrel, de ha végre egyszer egy ici-pici nyugi lesz akkor szeretnék jönni újra!

Azért olvasni szoktam ám mindíg :)

Nálunk csak annyi, hogy a fiúból kislány lett mostmár azt mondják 100% mert 4D-n is voltunk azóta.
Ez nagy öröm, mert a két fiamat imádom, de azért elég is belőlük kettő :) jó lesz egy kislány
Neve Zoé lesz - több okból is. (mert tetszik és mert ez nálunk régóta öröklődő családi név. Nagymamám, nagynénés stb.)

Szóval röviden most ennyi!

Nagyon szép napokat kívánok mindenkinek és nyugis pocakosodást !!:):)

R

Kép
zsrit
 
 


SZiasztok!

Nem vagyok én elveszve,csak férjhez mentem és utána meg még mindig nem pihentem ki magam rendesen;)

Voltam ma integrált teszten,mert a kombináltnál csak 1:590lett a down szűrés, és inkább megcsináltattam ezt is.

Afp kedden lesz meg,akkor megyek a 18hetes UH-ra is.

Amugy minden OK.

Képek is hamarosan lesznek,ha párom,akarom mondani,férjem hajlandó lesz lekicsinyteni őket :D


Ja,voltam egy ismerősnél uh-n gyorsan meglestük a drágámat,hátha kiderül,h fiú vagy lány,erre ő háttal és felhúzott lábakkal aludt végig.... :? :lol

Csak legyen ilyen nyugis baba majd ha megszületik is :D

Babakocsi vadászat indul nálunk is hamarosan.
Vendég
 


bénázom itt, feltettem egy képet magunkról aztán levettem, mert visszaolvasva láttam mennyire elővigyázatos mindenki ezzel a kép felteszegetéssel ... sorry

- babakocsi szerintem meg annyira izlés dolga :)
nekem pl. űrsiklóm lesz, quinny 3 kerekű személyében - mert tetszik és mert praktikusnak találtam. Bár hozzáteszem én használtan vettem, semmi baja és sokkal jobb áron volt - szóval mindenkinek más jön be és ettől szép a világ! :)

örültem, hogy most legalább válogathattam, az ikreknél nem volt túl sok lehetőség hogy milyen kocsit szeressek :)

R
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára zsrit 2009.05.28 15:02-kor.

Kép
zsrit
 
 


Monica,
ne érezd magam leszavazva, én sem érzem 8)
En is tiszteletbe tartom mások izlését, választását babakocsiugyben, ezért elvárom, hogy ok is tartsák tiszteletben a miénket! :roll:

Az ún. ursiklók, amik az elozo oldalon vannak /Quinny, Concord Neo/, konkrétan annyira nekem sem tetszenek, nálam a Brevi Ovo a befutó és a Casualplay S4-es. Egyenlore legalábbis!!!
Alig várom már, hogy kezemben legyen a diploma és végre nekiindulhassunk bevásárolni a babynek! :lol:

A babakocsi választásánál nálam az egyik fo szempont a súlya, ugyanis a 3. emeleten lakunk és nincs felvonó, ráadásul egyedul leszek itthon, úgyhogy lesz mit csinálnom, mire lecuccolok :evil:
A másik a mózeskosár és hordozó mérete, ne legyen túl kicsi, és ne csak 8-10 kg-ig legyen, ugyanis nem szeretnénk belole újat venni pár hónap után!Nagy kerekut szeretnék és persze nem utolsó szempont a kinézete sem, hiszen nobol vagyok :oops:

A Brevi ezeknek, és még sok más paraméternek megfelelnek, úgyhogy jó választásnak tunik!

Monica, írd majd meg, ti mit választottatok ki, kiváncsi vagyok!

További szép napot!
ginuska
 
 


Monica!
Nagyon is remélem, hogy kiscsaj. Csak a dokik ezekkel a százalékokkal jönnek. Mert a kuki elbújhat.

Lányok!Asszonyok!:)

Közvéleménykutatást kérnék! Amikor először rúgott a pici(meg az a pár mini rúgás), akkor melyik oldalon rúgott? Bal petefészek, vagy jobb petefészek körül???Állítólag ez be szokott jönni. Na persze addíg nem árulom el,én hol éreztem :)
Vendég
 


Ginuska!!!!

Én tiszteletben tartom mindenki izlését a babakocsiválasztásban!!!!
Ne haragudj, ha félreértetted. Azt sose mondtam, írtam, hogy nem tetszik!
De nem tudom, miért neveztem űrsiklónak :)
A választási szempontjaid egyeznek az enyémmel. Bár én családi házban élek, de a súly a kocsiba való behajtogatásnál fontos!
Vendég
 


sztercsi,
az ursikló kifejezés nagyon tetszett, mosolyogtam is rajta :lol:
És nem vettem magamra, hiszen ezzel gondolom azokra a kocsikra céloztál, amiket "sensimilla" rakott fel és árulta oket!
Na azok tényleg ufó formájúak, és nekem sem nagyon tetszenek !
ginuska
 
 


Már hallottam én is arról a "jóslatról", hogy az alapján, hogy melyik felén van a magzat, megállapítják, hogy milyen nemu.........de szerintem csak ugyanolyan babona, mint a tobbi :lol:
Mindenesetre én az elejétol kezdve a jobb oldalamon érzem a babót! :wink:
ginuska
 
 


Trixi! Milyen volt az esküvő? Bizto klassz 8)

Till, fő hogy az UH jó és semmi gyanusat nem mutat! Szerintem az Istenhegyi eredmény az biztosabb.. :wink:

Sztercsi, nekem összevissza van a mozgás, hol itt, hol ott, de többnyire alul a bal oldalon vagy középen..

Zsrit, gratula a kiscsajhoz...és jó vizsgázást!!

Na már nem kell sok és ha a csajszik belehúznak, utólérik a fiúkat :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


ÁHH!
Ha a babona igaz, eddíg úgy állunk, hogy majd át kell színezni.
Nekem végig bal oldalt, 1-2 napja érzem csak közéen.

Till!!

Biztos nem lesz semmi gond. HA az AFP alacsony! Csak tanácsadás lesz, azt hallottam. És az a lényeg, hogy az Uh jó lett!
Vendég
 


sztercsi írta:Lányok!Asszonyok!:)

Közvéleménykutatást kérnék! Amikor először rúgott a pici(meg az a pár mini rúgás), akkor melyik oldalon rúgott? Bal petefészek, vagy jobb petefészek körül???Állítólag ez be szokott jönni. Na persze addíg nem árulom el,én hol éreztem :)


Nekem mindenhol van rúgás. És azt nem tudom még elkülöníteni, hogy éppen melyik gyerek volt. Most még nagyon helyezkednek :wink:
Vendég
 


trixi26 írta:SZiasztok!

Nem vagyok én elveszve,csak férjhez mentem és utána meg még mindig nem pihentem ki magam rendesen;)



Nagyon sok boldogságot!
Vendég
 


Zsrit
Milyen ikres kocsid volt?????
Vendég
 


Twins!

:D Hát prsze, hogy nem tudod hol ki rúg!
Az egyik fiú, a másik lány!
:)

Vagy a babona annyira mégse igaz???
Vendég
 


sziasztok.....ma voltam dokinál....láttam bencust uh-on!!!!!!!!!!olyan nagy már!!!!!!!!és akkorát rugott a dokinak uh közbe!!!!!!

költözés......azt mondta párom ha találunk megfelelőt megyünk.....ha nem akkor nem........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Trixi:Sok boldogságot!!!
Sztercsi:Én a mozgást még nem érzem, viszont már hetek óta látni, ahogy kidudorodik a pocakom, ahol van.Vagyis ahova odanyomja magát. :D :D És a jobb oldalon van...
bobóbaba
 
 


Monica!
Látod milyen jó volt,hogy sárgáztál a tábliban? :lol: Milyen sokan előkerültek a hatásodra! :lol: :wink:

Gmelcsi!
Gratula a kis Marcellhoz! :lol: :lol: :lol:
És nyugi mocorgás ügyben!Van még bőven időnk érezni! :wink: Még erőteljes rúgást én sem éreztem! :roll: Naon lusti a picúrom! :lol: :wink:

Anyabebi!
Én is üdvözöllek köztünk! :lol:
Tudjátok már hogy kislány vagy kisfiú lesz e? :lol: :lol:

Sztercsi!
Igen nőnek a drágák,valószínű ezért fájdogál a pocink! :)

Judy!
Ari csúcsos pocid van! :lol: :lol: :lol:

Tilli!
Hát igen,nagyon komolyan veszik a dokik ezt a 35.-ik évet! :?
Ma tőlem is megkérdezte a dokinőm,hogy hány éves vagyok. :shock: :roll:

Jovana!
Ezt a dokit akit ajánlottak egyáltalán nem ismered? :roll:

Zsrit!
Hol voltatok nyaralni? :lol: :lol: 8) 8) De jó Nektek,már május végén! :) Külföldön esetleg? :lol:

Trixi!
Ha ilyen szégyenlős bizti kislány lesz! :lol: :wink:

Ginuska,Monica!
Én is tiszteletben tartom a döntésiteket! :) Mindenki olyan babakocsit vesz magának,ami tetszik neki és ami futja az anyagiakból!Én is megvenném a drágábbat,ha megengedhetném!

Nita!
Na a Te párodon se lehet kiigazodni! :roll: :roll: :shock:
Pedig gondolom,már beleélted magad a költözésbe távol anyóstól! :? :twisted:

Ja,voltam ma vizsgálaton a nőgyógyásznál.
AZ AFP eredményemre azt mondta,hogy tökéletes. :lol: :lol: Juhhééé! :lol:
Mikor leültem,megkérdezte,hogy hanyadik hétben vagyok.Mondom,hogy a 18.- ban.Erre Ő: "Hogy szalad az idő!" Hát igen,tényleg. :lol: Megvizsgált.A méhszájam nagyon szépen zárt.Teljesen meg volt velem elégedve. :)
Mondtam neki,hogy fájdogál a pocim 2 napja.Felemelte a Magne B6 adagomat 3x 2 re!Azt mondta 5 napig szedjem a megemelt adagot,addig el kell múlnia.Lehet ez a hidegfronttól,vagy egy kicsit felfáztam,már a köldökömnél van a méhem,nagyon nő,attól is lehet.
Szóval megnyugodtam! :lol: :lol: Picúr és szépen növöget és velem sincs nagy gond! :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm az üdvözlést sztercsi, judy80, monica26, tündr09, bobóbaba, és üdv a többieknek.

Mostantól több időm lesz itt lebzselni mert már második hete nem dolgozom. Eddig csak olvasgattam ismeretlenül.
A sote II-n fogok szülni előreláthatólag és nem 100% de lehet hogy újra ksfiam lesz. De amíg élek remélek :lol:
A párom és a fiam is azt mondta, ha fiú lesz akkor azért egy lányra még igényt tartanának. Majd meglátjuk.
anyabebi
 
 


Sziszkó!

Észrevetted, hogy pontosan annyi idős terhesek vagyunk.
Örülök neked. :P
anyabebi
 
 


sztercsi írta:Twins!

:D Hát prsze, hogy nem tudod hol ki rúg!
Az egyik fiú, a másik lány!
:)

Vagy a babona annyira mégse igaz???


Babaona nem igaz :wink:
Vendég
 


Anyabebi
Én is a Sote 2re járok.Te kihez?


Köszönöm a jókívánságokat!

Sziszkó!Mindenki lányt jósol nekünk!És még szégyenlős is,meglepne ha fiú lenne.... :lol:
Vendég
 


Andi :)
nekünk Bébé Confort ikerkocsink volt, egymás utáni.
De a sportrészt már nem használtuk igazán, mert vettem nekik egy egymás melletti esernyőkocsit.
Eleinte jó volt, de utána a sportrésszel együtt már írtó macerás volt mondjuk berakni egy kocsiba

Sziszkó :)

nekem is szokott fájdogálni a hasam, bár a hosszabb távú tapasztalatom, hogy semmi vész - csak a szalagok nyúlnak ahogy növekszik a baba.
plusz amikor gyorsabb a növekedés - szerintem - akkor többet fájdogál + keményedik, nekem is kell a magnézium, bár nem a magneB6-ot szedem, mert a B6-tól nagyon megnőtt az étvágyam

Amúgy nyaralni Egyiptomban voltunk a gyerekekkel - ez volt a nyári nyaralás előre hozva :) nagyon szuper volt, bár most egy darabig nem megyünk sajnos

Kép
zsrit
 
 


szisz hát ugynéz ki front van nála is!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyabebi!
Ha jól látom,csak majdnem egy idős terhesek vagyunk.Én október 28-ra vagyok kiírva,Te okt 27-re.Csak a Te vonalzód,a nagyonbaba-s késik egy napot. :roll: Ezek a lüke vonalzók!
De ettől még szülhetünk egy napon! :lol: :lol: :lol:
A kisfiadat hogy hívják?És a leendő picúrnak van már neve? :lol:

Trixi!
Meglásd kislány lesz az! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Nita!
Reméljük hamar elszáll nála! :lol: :lol: :wink:

Zsrit!
Egyiptom! :lol: :lol: :lol: Hú,most nagyon irigy vagyok! :oops: :oops:Ne értsd félre! :lol: Minden vágyam egyszer oda eljutni! :lol: Tavaly Tunéziában voltunk.Az is nagyon szép,de azt mondják Egyiptom még szebb! :lol:
A piramisokhoz is elmentetek?
Remélem ettől a dupla adag gyógyszertől nem fogok hízni! :roll: :shock: :shock: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Ugy latszik telleg jo otlet volt besargazni a baranykakat! 8) :lol: De meg igy is sokan nem jelentkeztek. :roll:

Jovana
Szerintem 1x menj el az uj dokihoz, aztan majd meglatod milyen. :roll: De azert eleg fasza,hogy most mondja. :x

Zsrit
Egyiptom..ott mar en is voltam. :lol: (nekem nem jott be. :oops: :roll: )
Gratula Zoehoz! :D Gyonyoru nev szerintem. :oops: :wink:

Trixi
Gratulalok nektek!! :D Remelem jo lesz az eredmeny. :roll:

Gina
A Brevi Ovo nekunk is teszett. :oops: :lol:
Ugy nez ki maradunk az ABC Design nal vagy a 4Tec+ vagy a Condor 6S.
Nalam babakocsi szempont,hogy allithato legyen a tolokara.

Sztercsi
En jobb oldalt erzem. :lol:

Sziszko
Grtaula a tokeletes eredmenyekhez! :wink:

Na rakok meg egy tablit, Anyabebivel kiegeszulve.Ja es Zsrit atszinezodesevel. :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok! :P

babakocsi-téma: én neveztem el űrsiklónak (Sztercsinek is bejött :wink: ), de én "űrsikló" alatt a -számomra - méregdrága hyper-járművekre gondoltam :lol:

Zsrit,
gratula Zoéhoz! :D Milyen idősek az ikrek? :P

Anyabebi,
még nem "találkoztunk", üdv Neked is és boldog babavárást! :P ílátom, Nálatok is jó nagy a korkülönbség :)

Sztercsi,
Lencsikém 14+2-n mozdult először, de középen, inkább forgott, mint rúgott :roll:

Mindenkinek puszi! :P

tillidian
 
 


Trixi: Én Dr. Sára Leventéhez járok terhesgondozásra itt százhalombattán, igaz ha valami problémám volt eddig ő éppen akkor nem rendelt.
5-6-14. hetekben barnázgattam, vérezgettem. :(
Sziszkó: A nagyfiam Barnabás a kicsi Kenéz lesz (ha fiú tényleg)
Tillidian: A korkülönbség pont 7 év lesz. Mindig így terveztem és az életem is így alakult. Amikor Barni 2 éves volt elváltam és a mostani párommal most sikerült lakást vennünk a semmire meg nem akartam még egy porontyot. Az öcsém és köztem majdnem 8 év van egyé okok miatt, de IMÁDOM (ő a kistesóm:) 24 éves volt januárban:)
anyabebi
 
 


Babakocsi!!!!
A kedvencem: GRACO QUATTRO TOUR!!!
Beleszerettem!
anyabebi
 
 


Sziszkó,
gratula a szupi eredményekhez és koszi a megértést kocsiugyben :wink:

Monica
,
mindjárt megnézem azokat a kocsikat.....
én is szeretném, ha állíthatós lenne a karja :roll:
magasságra szeretnéd csak, vagy hogy áthajtható is legyen?
Brevinél mindketto funkció van, asszem :wink:

Lányok,
találtam egy tobbfunkciós bolcsot a neten, ami nekunk éppen ideális lenne, mivel beférne a hálószobába és akkor az lenne egyúttal az ágyacskája is. nézzétek meg, akit érdekel:
http://www.e-bababolt.hu/kisagyak_jarok ... olcso.html

ja és várom a véleményeket már gyakorló anyukáktól ezugyben
:oops:
koszonom
ginuska
 
 


anyabébi, udv koztunk :!:

A GRACO QUATTRO TOUR - csinos kis járgány :wink:
ginuska
 
 


Gina!

Ez a bölcső gyönyörű, de szerintem ha már forog a babád netán fel is áll akkor már csak dísznek lesz jó.
Nekünk a fiamnál normál kombinált gyerekágyunk volt, de másfél évesen ezt is rendes ágyra cseréltük mert azt igényelte.
Most sima 60x120 cm-es kiságyat szeretnék mert egyenlőre a hálónkban lesz velünk és a hely ennyit enged.
Egyszóval ha erre vágysz és megengedheted magadnak akkor mindenképp vedd meg. Egy újszülöttnek teljesen mindegy hogy hol alszik:)
anyabebi
 
 


anyabébi,
koszonom a tanácsodat!
Írtam pár oldallal ezelott, hogy sajnos olyan kis hálószobánk van, hogy egy normál kiságy nem fér be, se pelenkázó :?
de van egy kis szobánk , amit berendeznénk babaszobának, viszont szeretnénk, ha éjszaka velunk aludna a baba, ezért gondoltam egy bolcsore, vagypedig egy mini utazóágyra,az a max., ami befér az ágyunk mellé! Másrészt, kb. egy év múlva koltozunk a családi házunkba, amit nemrég kezdtunk építeni, és ott lesz hely boven!
Egyenlore csak keresem a legmegfelelobb megoldást.........
szívesen elfogadok tanácsokat :roll:
ginuska
 
 


Zsrit
Senkit nem akartam befolyasolni a kep felelmeimmel, ti nyugodtan rakhattok fel, ha nem zavar titeket. :oops: :oops:

Gina
Valoban gyonyoru a bolcso, de ahogy Anyabebi is irta, nem praktikus. Charlottenak se volt es Noelnek se lesz. Szerintem felesleges penzkidobas. :oops: De te tudod persze. :roll: Jajj kozben irtad,hogy nincs hely. :oops: Persze arra tokeletes,hogy ejszaka abban aludjon mellettetek. :wink:
Vendég
 


Anyabebi!Ha minden jól megy,és időben jönnek a babák,akkor még lehet,hogy egy szobába is kerülünk :)

Monica26!Kedden már remélem színezheted nekem is a tablit!
Amugy megvannak a nevek,ha gondolod beírhatnád :)
Lány:Boglárka

Fiu:(de ugy is lány :p) Tamás
Vendég
 


Sziszkó!
grat.a jó eredményekhez...
1x voltam ennél a dokinál a 12.héten uh-on,m az én dokim szabin volt,és pont az ugrott be,h ha nem lenne dokim tuti hozzá járnék,m annyira szimpi volt... 2 hét múlva megyek a dokimhoz és akkor szem-en megbeszélem vele,h mi legyen...

Nekem is tetszenek az űrsiklók... :oops:
Na nem pont ez a concord és quinny,hanem a nagy 3 kerekűek...

Én ha jól emlékszem a jobb oldalamon éreztem a picit eleinte,és háááát nagyon úgy néz ki,h kislány... :lol:

jó éjszakát...!

Kép
jovana
 
 


Monica,
az ABC design Condor 6S az nagyon tetszik!!!! Meg fogom nézni éloben okvetlenul! :wink: Mindenképp felkerul a listámra O is :lol:
ginuska
 
 


Gina!

Ha már itt tartunk mózeskosárban nem gondolkodtál?

A mi hálószobánk 2x3 méteres tehát akinek ennél kisebb az az igazán kicsi, de én lemértem és befér a kiságy + remélem még egy komód is. Amúgy egy1,40x1,88-as matrac az ágyunk, mert normál 1,40x2,0 méteres ágykeretes cucc be se fér :):):)
anyabebi
 
 


jó estét mindenkinek. Nekem az van. Kicsi fiam elkezdett ülni. azt hittük, hogy sosem fog neki menni (volt rá esély, hogy nem lesz egyensúlyérzéke) de ma rácáfolt. :) Madarat lehetne velem fogatni. A tökéletestől még jó messze vagyunk, de elkezdte. :)

Bobóbaba, te kérdezted, igen, el fogjuk adni a kocsit. Narancssárga-szürke, direkt úgy vettük, hogy ha esetleg a kistesó lány lesz, akkor is tudjuk használni. Csak azt nem vettük számításba, hogy a kistesó ilyen hamar jön... :) :) :) Van hozzá mózes, lábzsák, hordozó, meg a hordozóhoz talp (ezt szeretem a legjobban benne, hogy nem kell mindig kötögetni) és a hordozóval kapcsolatban is az a tapasztalat, hogy egyidős ismerősök rég kinőtték, amikor mi még mindig tudtuk használni (kb. két hete vettünk neki rendes autós ülést) úgyhogy közel egy év használat után is csak azt tudom modnani, hogy aki emellett dönt, az nagyon jól választ. (azt leszámítva, ha mondjuk sokat kell lépcsőznie vagy bkv-zik, mert nem a legkönnyebb kocsi)

Na most megyek pihizni én is. :) Alig várom a jövő hét szerdát, hogy mi is megnyugodhassunk végre. :) Tök furcsa, hogy már szinte midenki tuda, hogy mi lesz a kicsi. :)

Ja, és Anyabébi, üdv itt. :) Jó, hogy ránk találtál! :)

Kép
Kép
kopee
 
 


:) Köszi Kopee :)
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Tündér: én is érzek. Normális. Alakulnak át a csontjaid. :)

zanikó: tényleg? :D Kicsi a világ. :D Múltkor az ikres Andival találkoztam az állatkertben. :D Az ikreiről ismertem meg. Haláli. :D

zsrit: drukk a vizsgákhoz!!+++ :)
És grat a kislányhoz. :D Én fiút szeretnék nagyon. Nekem a 2 lány elég már... :D :D Bár ha lány lesz nem hagyom ott. :D Képfelrakás. Én a másik fórumokban is raktam fel képeket. Baj nem lett belőle. Egyedül ami fontos, hogy pucér képet ne rakj. Én rakok fel ide is, meg oda is. :D

till: örülök a jó eredménynek. Lencsike már majd fél kiló. Húha. :D Nőnek, mint a gomba. :D

jovanna: Sajnálom a dokidat. :( De ha ő ajánlott egy másik orvost akkor csak jó lehet nem? :)

sztercsi: Én a köldököm alatt éreztem először. Pont középen.. :D

nita: remélem találtok megfelelőt. :) Most családiban laktok?

Anyabebi: üdv. :D

Judy: szép pocak. :)

kopee: hurráááá gratulálok a felüléshez. Szerintem mindenre rá fog cáfolni. ;)

Kéretik 10:30-tól 11:30-ig erősen gondolni ránk, hogy kiskrumplit végre a nevén szólíthasuk... :D Megyek uh-ra. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Anyabébi,
oszintén szólva mózeskosáron nem :oops: :roll:
Azt hogyan gondoltad? Mire tenném rá? :roll: Nem akarom, hogy alacsonyan legyen,mert van egy kutyánk...igaz kistermetu, de akkor is!
Nekunk sincs nagyobb a hálónk, mint a tiétek, de nekunk benne van egy normál méretu ketteságy is! Párom 2 méter magas és nagy darab, szóval nem vehettunk miniatur ágyat.....így az ágy elott és mellett annyicska hely maradt, hogy éppen csak korbe tudjuk járni.
Sokszor így is megutom a lábam az ágy szélébe :oops: :lol:
Azt tervezzuk, hogy egyik felol teljesen nekitoljuk a falnak, így a másik oldalon marad annyi hely, hogy leférjen egy pici babaágy!

Kopee,
Eliot nagyon ugyes, gratulálok a feluléshez! :lol:

Pattogó,
megy a drukk, hogy kukis legyen és ez ma ki is deruljon! :wink:

A tobbieknek is szép napot!
ginuska
 
 


Sziasztok kismamik, régiek és újak!

Szerdán voltunk a 18. heti genetikai (4D-s) UH-n, Kristóf fickándozó számát ismét előadta, mindene - gerince, koponyája, szíve, orra, kezén-lábán az ujjacskái - tökéletes. Viszont ismét sikerült beparáztatni bennünket. A Down 1:2000, az Edwards 1:50.000, az összesített MoM viszont 0,87, ami negatív ugyan, de mégis picit alacsony, ezért kedden genetikai tanácsadásra kell mennünk.

Ezek vannak még a leleten:
MS-AFP: 29,60 1,14 MoM
uE3: 2,10
ßhCG54,50
Inhibin-A: 465,20
PAPP-A: 1630

Most már túl vagyok a pánikon, főleg, mivel a dokim utána behívott és azt mondta, hogy csak azért írta a beutalót, mert a protokoll ezt mondja, de egyébként a saját lányának sem tanácsolna mást, hogy no para, minden OK lesz...Ő maga személyesen felhívta a genetikus orvost (SOTE II, Bán dr. - ismeri valaki?), aki szintén azt mondta neki, hogy ilyen értékekkel ő nem csinál újra uh-t, csak beszélgetünk egy kicsit, hogy megnyugtasson. De igazából semmi rossz érzésem nincs már. A fiam tökéletes, érzem. A barátnőmnek 0,57 volt az AFP-je, 34 éves elmúlt, ugyanez a doki nem javasolta neki az amnio-t, és ma már a babája 3 hónapos és tökéletesen egészséges.

Megnyugtatásomra Kristóf tegnap reggel fél7-kor három erőteljes rúgással jelezte, hogy "anya, hello, itt vagyok, ne izgulj". Bőgtem egy sort, aztán jókedvűen dolgozni indultam. Délután volt egy megbeszélésünk az irodában, ami alatt folyamatosan táncikált, alig bírtam odafigyelni és közben folyton bőghetnékem volt a boldogságtól.

Ja és olyan pózt kaptunk el a 4D-n, hogy még a szonográfus doktornő is felkacagott: Kristóf befúrta magát a sarokba, összefonta a kezét maga előtt és olyan arcot vágott, hogy "hagyjatok már békén" :D Nagyon édi! Otthon megpróbálom majd bescannelni és feltenni.

Szép napot nektek!

Kép
kkia
 
 


Gina!

Hát a mózeskosarat az ágy mellé gondoltam a földre, de kutya mellett ez ugye nem kivitelezhető. Marad a csodabölcső. Ne gondolkodj ezen többet. :)

Kkia: Te hol fogsz szülni?
anyabebi
 
 


Anyabébi, a Róbert Károly Klinikán (volt Nyírő).

Kép
kkia
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: