Új privát üzeneted érkezett!

na lányok ennek nem semmi szövege van :) :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


:)
Vendég
 


Timcike: örülök,hogy jól vagytok!!De most akkor nem vagytok itthon?Már nem tudom követni...most repültetek el?Vagy hogy is van??
Hát én most eléggé nem voltam jól,változatosság kedvéért...Talán már javulgatok...Kedden reggelre írtózatos erős hasi görcsökre keltem,szünet nélkül szinte folyamatosan,gyógyszer se nagyon segített.Azt hittem kórházba kötök majd ki...Ja és vízes hasmenésem volt mellé...Tesóm megvizsgált,betapogatta a hasamat mindenhol és nem fájt sehol,köldök körül volt érzékenyebb de az a belek érintettségére utalt.Lázam is volt.Kaptam fenékbe algopirin,NosPa,B6keveréket ettől jobban lettem,tegnap még néha görcsöltem,ma már igazából nem.Tegnap egyszer volt kaki,az már nem kifejezetten vízszerű,de nem is norm.,ma még 1x sem.Széklettenyésztés is volt,mindenfélére de totál negatív lett.Tesóm tippje,diagnózisa irritabilis bél szindróma,ennek idegi alapja van.A stressz,túlhajszolt életmód megviseli a bélrendszert és annak zavarát okozza.Szerinte ez a bajom.De most ezt ki kell vizsgálni.Vérvétel,vizeletvizsgálat előtt állok,és végbéltükrözésen is át kell majd essek hogy kiderüljön tényleg ez-e a baj.Ha igen,akkor lelkileg kell kikupáljam magam,mert gyógyszeres megoldás nincs.Hát ennyi. :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Sziasztok!
Lekri, Annus végre előkerültetek!Már kezdtem aggódni hogy eltűntetek :cry: :cry: :cry:
Timcike:köszi elvagyok így a vége felé :)
Mezsó:leírtam mindent részletesen a mamanetre, ott el tudod
olvasni mit mondott a dokibácsi 8)

Kép
eve3htv
 
 


Mezsó: nem tudok belépni mamanetre valami nem oké. remélem javul tovább a dolog és a vérvételen rendben lesz minden. mandula? :)

Évi: az a ctg valami... huhu én sem értem :) Nekem nem ilyenek voltak :) nemsokára szülni fogsz annyira izgi :)

köszönöm a köszöntést átadom Bogyinak :)

puszi mindenkinek

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


sziasztok!!
Még jo h benéztem én meg várlak titeket mamaneten :?

Kép
kriszpiri
 
 


Mai események voltam akkor Nst-én szombat korház,kedden is szerdán meg itt kell mennem Gödöllőn f..... lessz!! :?

Kép
kriszpiri
 
 


Beo: nemrég még értetek izgultunk, most meg mi jövünk Krisszel.Hihetetlen!Pusszantás Balázskának!

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

Szerintetek mit csináljak Levivel?! Nagyon hisztis. Tényleg hiszti, mert mikor fogom a kezemben elvan, gagyorászik nevet. De amint leteszem hisztizik (nem sír nincsenek könnyek), veri a lábát az ágyhoz mint amikor állva toporzékolnak a gyerekek csak ö fekve, de a lábmozgás ugyan az. Amint felveszem elvigyorodik semmi baja. Hogy tudnám erről leszoktatni??? Már próbáltam, hogy hagyom egy kicsit hisztizni, de akkor meg úgy felhergeli magát, hogy elkezd sírni és a végén meg már alig kap levegőt. Mostanra már ott tartunk, hogy szinte egész nap a kezemben van és ez így nem igazán jó! Jó lenne erről valahogy leszoktatni. Tunátok nekem segíteni hogy hogyan? Köszönöm!

Beo, Bogyókának boldog hófordulót!!!

anitapo20
 
 


Sziasztok!!

Anita: ami fontos ilyen helyzetben,hogy ne szoktasd bele a karodba Levit!!Sajnos hagyni kell hisztizni...Ne hagyd magára,hogy lássa hogy ott vagy neki,esetleg próbálj meg vele játszani ilyenkor picit,fő hogy NE VEDD FEL!!!!!!!Hogy ne alakuljon ki nála az hogy egyet nyekken és már kapod is fel!Én úgy csinálnám hogy megpróbálnám kis játékkal elterelni a figyelmét a hisztijéről. :wink:

Beo: BOLDOG ELSŐ HÓFORDULÓT A KIS BALÁZSKÁNAK!!!!! Hát valamelyest bizti javult a dolog,mert tegnap nem voltam kaki ügyben WC-n,ma már 1x igen,hát nem hasmenéses,nem vízszerű,de nem is norm.,viszont kedd óta boldogít piros mikulás is,és emiatt eléggé fáj,görcsöl a hasam alja,én a mostani kaki ügyet ami ma van,betudom ennek,mert ha jól tudom mensis görcs is alakíthatja így a dolgot!!!Ha nem romlanék a hétvége alatt a jövőhéten megyek vérvételre kedden máris!!Mandula még marad odabent.Amikor szültél azokban a napokban voltam fül-orr-gégésznél és azt mondta hogy már így ránézésre is azt mondaná hogy nem kell hozzányúlni,hogy nincs még annyira csúnya. :wink: :) Nem tudom miért nem tudsz a mamanetre jönni,mert nekem kiírta hogy bogyóbeo felvéve...Nem értem akkor! :cry: bogyó_beo??Áááá nem raktam vonalat...Mindjárt felveszlek úgy!!!

Évi: mindjárt nézem a mamanetet! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó- nem nem ott vagyunk, hanem itthon Erdélyben.Tudod nekem két otthonom van. :wink:
Majd szombaton repülök vissza Kőrösre a kicsivel,mert igy könnyebb, nem utazunk órákat, hanem csak 45 perc és otthon is vagyunk. 8) Attila jön ki értünk a Ferihegyre.
Majd csak 26-án repülünk nyaralni. :D Már nagyon várom.
Sajnos tegnap óta nagyon xar itt az idő, de nagyon remélem,h.hamar rendbejön,h.lemehessünk.
Remélem,h.hamarosan rendbejössz!Már rátok fér, nem tudom mi jöhet még ezek után, hisz már mindenen keresztülmentetek...Kivánom a legjobbakat!

Eve-te nagyon vigyázz magadra, hisz ezek a frontok nagyon kemények.Remélem kihúzod a végsökig! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Krisz:ne idegeskedj gondolj arra hogy nemsokára a kezedben lesz Milánka!Max 10 nap!Kitartás!Te meddig voltál az nst-n?Én 20 percet voltam de fel sem tűnt, csak az hogy már nem jó úgy feküdni!

Timcike:tegnap amit mondtak az időjárás jelentésben az neked nem a legjobb :? viszont nekem a megváltás 8)
Lehet a jóisten is azt akarja hogy ne pusztiljak meg a kánikulában!
Aranyos vagy, de ha elolvasod amit a mamneten írtam akkor tudni fogod hogy nem lenne a legjobb ha teljesen a végéig kihúznám :roll:

Anita:sajnos nem tudok ebben tanácsot adni :(
nem tudom azt sem hogy én mit tennék.valószínű ugyanazt mint te :roll:

Mezsó:sajna a mensi is rásegíthet hasmenés ügyben.De örülök hogy már jobban vagy!Blanka hogy van?

Pusszantás mindenkinek!És gyeretek a mamanetre is!!!Nem olyan jó mint a tanya de legalább zárt!

Kép
eve3htv
 
 


Évi: én csak 10percet szoktam fent lenni ha itt csinálják!!Korházba viszont 20perc

Kép
kriszpiri
 
 


Évi:milyen lett az eredmény?én nemtudom megnézni mamaneten.

Krisz:te már nemsokára szülsz :lol:

000kata
 
 


Mezso:örülök,hogy jobban vagy

000kata
 
 


köszönjük a köszöntést, átadom.

Krissz mindjárt szülsz. atyám :)

Anita sajnálom a hisztit, én is nagyon félek tőle, de még olyan pici, nem bírom hagyni... szeretem h rajtam alszik el, ha nagyon nyűgi felkötöm magamra a kendővel. van h úgy ordít h levegőt nem kap, patakokban folyik a könnye... az én szívem meg megszakad. sok sikert kívánok a leszoktatáshoz!

Évi: neked meg ehhez a hülye időhöz.

Mezsó: örülök a mandulás dolognak, csak akkor miért van h ennyiszer beteg vagy vele?? nem értem. mindegy lényeg h jól legyél. pocak? és a nevem vonallal van :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Anita : Kevinem is ilyen egész nap csak ölbe .Ha lerakom meg ordit.nekem nincs szivem hagyni orditani mert nem hagya abba csak belehergeli magát.Én sokat játszok vele .És ha lát akkor minden rendben van.Viszem mindnhova magammal. :lol:

000kata
 
 


Beo:köszi rámfér :)

Kata:nem mondott semmi különöset a dokim az nst-re, de megmutatom a képet.Írok privit ide nem írom le! Kép felül a babó szíve, alul az én fájásaim elvileg :)

Kép
eve3htv
 
 


Évi: köszike a képet.Ezek már fájások nem?Irtam privit.

000kata
 
 


Na tettünk egy kört:posta,bolt.De hazafelé felébredt...most a kendőben van,én meg meg tudtam így csinálni az ebédet meg meg is ettem :lol: Majd dobok képet róla!Lehet h így megyek majd ki vasárnap meglátogatni az uramat :wink: Viszont Izus most trottyolt itt nekem...lehet h én is és a kendő is kakisak leszünk....na majd kiderül 8) :lol:

annus11
 
 


Igen csajok lassan megyünk doki szerint már lehet hétvégén látott valamit ugyhogy ha nem is lessz hétvégén semmi akkor már 2-3naponta kell NST-re járnom!!
De már érzem lassan itt az idő sok a fájásom nem vészes meg mintha kiakarna fordulni a se..... keresztül minden (sorry csak igy tudtam megfogalmazni) még bő 1hét :D

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz: Már lassan itt az idő.Szoritok,hogy gyors és könnyű szülésed legyen!!!

000kata
 
 


Kata: eléggé bekeményedett a pocim az nst végére!És érzem is hogy fáj a derekam,hasam alja,hátam,pocim,fenekemnél a csont...

Annus:nagyon ügyes vagy.Szép a vonalzótok!

Krisz:együttérzek veled :roll:

Kép
eve3htv
 
 


Balázs ma napközben 2* fél órát aludt, egész nap ordított, így én nem tudtam sem enni sem pihenni, így nincs tejcsi. reggel evett 2* 120at azóta 3*70 meg 2*60. és éhes. előbb autókáztunk amibe mindig bele aludt, most ott is ordított. apa most ment tápszerért, mert én zokogok olyan fáradt vagyok...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Bogyo:Hát nem sokat aludt szegények.Nem fáj a pocikája és azért?Sajnálom.Kitartás!!!!!!!!

000kata
 
 


sziasztok!!

Hűű olvasom soraitokat,hát Krisz Évi hamarosan szültök!!!Izgi!!

Beo: sajnálom,hogy ennyire elfáradtál!!!És hogy Balázska is így nyűglődik.Tápszerrel meg tudott nyugodni??Próbálj pihenni többet,ne stresszelj,ne add fel a tejcsi kérdést még véletlen sem!!!!!Ha eleget pihizel,és kipróbálod a praktikákat még okés lehet a tejecske!!Ne add fel!!Addig meg tök jó hogy megalkották a tápit,mert Balázska pocija legalább mindig telve lesz így!!!De tudom hogy mit érzel,én is átmentem ezen amikor kevés volt a tejcsi és SOS kellett a tápszer!!FEL A FEJJEL!!!!!Balázskának annyi a fontos csak hogy mindig telve legyen a poci,ne legyen éhes,és szeretve legyen 0-24óráig!!!Tudom hogy te és párod mindent megtesztek még attól többet is,máris remek szülők vagytok!!Pihenj!!Balázskának kiegyensúlyozott,vidám boldog anyucira van szüksége.Na most jól csűrtem csavartam remélem átment amit akartam!!:-D Mamanetre már elvileg tudsz írni...:-))

Kata: jöhetnél te is mamanetre!!Csak egy felhasználót küldj.Bár az anyatanyáról is elköszöntél...

Én ma megint kicsit carabbul...Tegnap anyós és após volt látogatóba és hozta anyós az egyik kedvenc sütimet.Én balga lélek becsábultam,és 2 kockát ettem belőle.Mondom annyi csak nem árthat meg....Hát megártott!!!ma kellemetlen a gyomrom eléggé,és 3x voltam eddig WC nagydolog ügyben.:-((Kellett nekem azt a nyamvadt sütit megenni bakker...2féle krém is volt benne...Pedig tegnap már oké volt minden,nem volt hasmenésem.Ma meg...Megint eszem a főtt rizst...Annyira unom már!!!!:-(((((((((((((((((((((
Blanka is fosik...tegnap annyit kakilt hogy már nem is számoltam 6-10 között állt meg a mérce...és pelusból kifolyós.De a kedve jó...hőemelkedése szokott lenni csak.Kicsit étvágytalan ennyi.Ma eddig 1x kakilt de az egész ruhája tiszta kaki lett annyira kifolyt a pelusból.

na eldugulok mert hirtelen de sok lettem... 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Mezsó, sajnálom hogy visszaestél :(
reméljük hamar elmúlik és Blankus is kimászik belőle!

Beo, gondolom jól ki lehetsz fáradva.
Balázska már azóta biztosan hamikázik nyugodj meg!Puszikállak!

Rólunk: reggel óta állatira görcsöl a hasam alja, néha nyilal a derekam de ilyen hosszú ideig még nem fájt, és a pocim is kő kemény 2 napja!Nemsokára dobok képet a pocakomról szerintem méglentebb van!

Kép
eve3htv
 
 


Évi: hááát ez még akármi is lehet ám... :wink: nem tudom ez neked most jó hír-e :?: ha kőkemény a poci és az egész...na szóval én nézném 2 keményedés közt mennyi idő telik el,van-e benne rendszeresség...De tényleg!!!Nekünk azt mondták szülésfelkészítőn hogy ha igazi a fájás olyan kemény a pocak hogy a bolha is lepattanna róla.Ezt azóta tapasztaltam és tényleg így van.Nos?Neked mennyire kemény? :wink: Írj sms-t is nyugodtan ha van valami,tudok jönni tudosítani a csajoknak!!!Szorítok. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na itt egy fotó. szerintem még lentebb van... Kép

Kép
eve3htv
 
 


Eddig nem figyeltem hogy rendszeres-e, de amikor kemény akkor szó szerint kő kemény.Kicsit meg vagyok ijedve, mert tényleg nem volt ennyire erős, de lehet hogy csak jósló?És ez már így fájna?
Fogalmam sincs...az előbb megfogtam a pocim puha volt, most meg kemény :? de Domi mozog ez lehetséges?
Bocsi hogy ilyen buta vagyok :(

Kép
eve3htv
 
 


Évi: lehetséges hogy mozogjon Domi,hisz helyezkedik,be kell illeszkedjen a szülőcsatornába.Hát csajszi valami nagyon készülődik,ezt próbáld meg elfogadni. :wink: És hidd el akkor egyszerűbb lesz!!!!Feltétlen figyeld hogy milyen időközönként keményedsz,mert fontos!!Tudod ha rendszert vélsz felfedezni a keményedések között akkor be kell menni a kórházba.Lehet vissza fognak küldeni,mert még messze az igazi szülés,de nem tudhatod ezért meg kell magad nézetni olyankor.Lehet megelőzöd kriszpirit??Bár most ő is nagyon el van tűnve...Tiszta izgi lettem most miattad!!!Gyere ám és tudósíts igyekszem benézni!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ja és nem vagy buta,csak még nem szültél...ami hamarosan meg fog változni!!

na dörög csattog lánykám meg para... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hát igen helyezkedik, mert már nem mozog annyit és annyira mint régen, csak jelez ha éhes(tiszta Apja).
Nem szeretném megelőtni Kriszt, deha Domi jönni akar akkor jöjjön.
Jó lenne még kihúzni még 10-ikéig.
Az előbb elmentem zuhizni meg hajat mosni, a zuhi alatt olyan kemény volt a pocak mint ahogy írtad.Viszont utána abbamaradt.
Most megint kezdődik...Ááá én már nem tudom mi van :?
Majd később írok még ha van valami.
Itt szakad az eső, mondtam hogy még egy két front és kihozza belőlem...
Krisz, szólj ha van valami :P

Kép
eve3htv
 
 


jaj de izgi :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Évi!

Drukkolok nagyon!!!Hatalmas a pocakod!!!!!Próbálj pihizni,bár tudom h ilyenkor nehéz....szerintem nem fogjátok kihúzni a 40.hétig....tényleg én is úgy izgulok!!!


Beo!
Csináltam megint montázst,most koppintottam Balázska montázsáról ha nem baj,nagyon megtetszett :wink: Mindjárt fenn lesz a blogomban!

Mezsó!
Jaj szegény,nem semmi amin megin átmentél...akkor szigorú diéta!!!!Ejnye bejnye,semmi sütike!!!

Akkor most van másik hely?Vagy mi van?Az se jó?Vagy menjek?Maradjak? 8)

annus11
 
 


Mezso:ugyanaz a felhasználó nevem 000kata

000kata
 
 


Annus, gyere várunk ott, jobb mert zárt. Láttam Izust, megcsodáltam, írtam is Nektek. puszi

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Mezsó!
Ott is Annus11!! :wink: Köcce!

annus11
 
 


Annus: nem akarom siettetni, 10-éig még maradhatna bent.
Tényleg nehéz már nagyon mert több mint 3 kg, de minnél tovább van bent annál jobb.A pocakomat meg úgy nézték ma a boltban... egy kisgyereknek nyitva maradt a szája :oops: Atim meg nevetett.Úgy éreztem magam mintha én lettem volna az elefánt az állatkertben :roll:

Mezsó:ennyire érezni hogy izgulok/félek/pánikolok? :roll:
Kicsit szégyellem magam, mert Beo és Annus jelét sem mutatták ezeknek :cry: nagyon várták már hogy szüljenek, én most annyira nem :oops:


Krisz kinek fog írni?

Kép
eve3htv
 
 


Még mindíg fájdogálok, és már nem tudok a bal oldalamra fordulni mert úgy fáj a csont...közben a hasam le akar szakadni...megpróbálok pihenni. :oops: Mindenkinek jó éjt!

Kép
eve3htv
 
 


Évi?????Hogy vagy ma???

Másikra még nem tudok menni...

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus, az este kegyetlen volt ma valamivel jobban vagyok.
Domi nagyon feszítgeti a lakosztályát, palacsinta formától kezdve minden alakot felvett már.Akármit eszek nem jó :?
Lehet estére jönnek majd megint a fájások...

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

Évi: látom még mindig egyben. :wink: Kitartás!!!Ez az akármit eszek semmi sem jó,ez is jele lehet valaminek... 8) Bizti nincs már messze Domi baba én azt mondom...Jöjjenek csak a frontok hadd segítsen rajtatok!Elmúltál 37hetes nem lesz itt már semmi gond és ne pánikolj!!!felesleges,rendben lesz minden. :wink: Drukkolok!!!!

Kriszpiri:???El vagy tűnve!!! :shock: Még mindig nem vili nekem szólsz-e valakinek ha szülni mentél??? :roll: Neked is mennek a drukkjaim!

Annus: felveszlek mamanetre mindjárt!

Kata: téged is! :wink:

Én megint jól vagyok,ez a nyavaja már csak ilyen. :? Tegnap koplaltam szinte,alig ettem,ma 1x voltam WC olyan ügyben eddig,nem teljesen oké az állaga de már nem érdekel...Fő hogy ma jól vagyok.Ettem is húsgombóclevest ebédre,meg tepsibe zsír minden nélkül sült sült krumplit,és sóban sült csirkéből melle husiját,egy kis töltelékkel,ami fűszerszegény volt.Remélem nem lesz gondom tőle!!!

Blankának tegnap már nem is számoltam hányszor volt kakija,híg hasmenéses rotyogós... :? Minden peluscserénél ruhacsere is volt,mert kifolyt... :? De mellette jókedvű volt,csak étvágytalanabb.Kapott este fél tasak Smectát,ma eddig 2x volt ugyan olyan híg pelusból kifolyós kaki,kedve továbbra is jó...És ma az étvágya is jobb.Nem tudom mi lehet a gondja,baja...De mivel jó a kedve,eszik,iszik rendesen,nincs láz így megvárjuk a keddet a gyerekdokival,ha ez így marad.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Annus és Kata fel vagytok véve a mamanetes csapatba,elvileg mostmár tudtok írni oda is. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


hoztam nektek videót,hogy milyen ügyin jár már Blanka!!! :wink:

http://www.myvideo.hu/watch/6502861

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Minden kicsi és nagy babának BOLDOG GYEREKNAPOT KÍVÁNOK! Persze a leendő babáknak is a pocikban!! :wink: :D

Évi, Krisz nagyon szurkolok nektek!!

Mezsó, örülök, hogy te jobban vagy. Blankának továbbra is jobbulást kívánok!!
Nagyon ügyesen jár Blanka!!! :D Gratulálok neki hozzá!!

Nálunk ma egész nap szakadt az eső! :cry:

anitapo20
 
 


Szióka!
Mezsó, nem csak nem jó semmi, hanem ha eszek kb 5 percig jó, utána ugyanúgy éhesnek érzem magam vagy mintha kongana a gyomrom az ürességtől :?
gyomorégésről már nem is beszélek...hajnalban arra keltem hogy kegyetlenül ég és be kellett vennem egy renit.
Amit meg ma ettél....nyamííííííííííííííííííííííííííííííí :P

Anita:Köszi 8)
Itt is esett egész nap és hideg volt, mondjuk a lakásban nincs hideg.

Kép
eve3htv
 
 


szia!Mezsó!
Engem is felveszel a mamanetre?a nevem ugyan ez

Kép
mné zsuzsi
 
 


Anita: köszi szépen!! :wink:

Évi: sajnálom ezt a sok nyűgödet,nem lehet egyszerű már cseppet sem... :cry: Szorítok neked,és próbálj meg abból erőt és kitartást meríteni hogy nemsoká találkozol Domiddal!!!! :wink: Kitartást!!!!

Zsuzsi: persze már veszlek is fel!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó tudom, próbálok arra gondolni de valóban nehéz már :roll:
Jobban vagytok?

Kép
eve3htv
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?