Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Új vagyok itt, gondoltam csatlakoznék. :)

Kép
Ditti
ditti_79
 
 


Süti: éhes lettem! Nagyon jól néz ki amit alkottál... :)

Móka:
Boldog Névnapot! :)

Kisbaba otthagyása kórházban... még mindig jobb, mint ha kukába...stb...tette volna...

Babcika: szerintem senki nem ítél el... a Nagyfőnöknek célja van... :)

Mabe: szuper képek Imoláról!!! :)

Ma voltam cukorterhelésen... (holnap lesz eredményem...) felkészültem a legrosszabbra... aztán nem is volt olyan szörnyű... tény, hogy mostanában porcukor nem kell... :( :x :x :x :x
Az überokosvédőnőm azt ajánlotta, hogy citromlevet vigyek... azt vittem... a nő a laborban pedig ráöntötte a citromlevet a porcukorra... és utána a vizet... na már most a citromlé "összerántotta" a porcukort... és nem lehetett szétkeverni.... így nagy darabokat kellett szétrágjak... pfff. na mindegy kibírtam... :(
Az emberek hozzáállásáról pedig ne is beszéljek... egy idős néni... beszólt, hogy ő is éhgyomorral van... mért vesznek engem soron kívül előre... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Olyan kellemetlenül éreztem magam... bocs, hogy ilyent írok, de a néni olyan bunkón beszélt... na mindegy... :(
vikiviktor
 
 


Üdv Ditti közöttünk!

Mikorra vagy kiírva? Mi lesz? Mesélj magadról/magatokról .... :)
vikiviktor
 
 

 
 

Szia Viki!

Szept. 3-ra vagyok kiírva, fiú a tündérem és Botond a neve.

Kép
Ditti
ditti_79
 
 


Jaaaa majd el felejtettem... raktam fel egy képet a picasra... a laminált már a helyén van... :) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


Ditti első baba?
vikiviktor
 
 


Igen, és már nagyon várjuk. :) Nálatok is első?
Hű, még tanulnom kell itt a dolgokat, de majd belejövök. :)

Kép
Ditti
ditti_79
 
 


Igen első baba... és mi is nagyon várjuk... :) :) :)
Írok pü-t... mert van picassa elérésünk ahova tudsz feltölteni képeket... pocakról, stb... és van sok jó infó még ott... mint pl: babakelengye lista, + van táblánk ahol benne vagyunk... pár adat kell hozzá... nooo elég érthetetlen voltam... bocsi... mindjárt megy a pü... :)
vikiviktor
 
 


Szia Ditti üdv köztünk!!!

Tényleg csajok pár hete volt egy idő mikor 3-4-en is csatlakoztak,aztán mostmeg mégse jönnek.

remélem Ditti te velünk maradsz.

sutimano76
 
 


Viki,nagyon szép nálatok is a babaszoba.Már annyian kész vagytok legalább a festéssel,hogy kezdek aggódni.

sutimano76
 
 


Süti: most néztem a tábliban, hogy milyen hosszú a neved... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

A számból vetted ki a szót... én is arra gondoltam, hogy az utóbbi időben többen csatlakoztak... lehet, hogy itt vannak...de "csak" olvasnak... + az elején is nagyon sokan csatlakoztak... és nem maradtak... :( Vajon miért nem?
vikiviktor
 
 


Szia! Igyekszem. Nem biztos, hogy minden nap be tudok nézni, de ahogy időm engedi, jövök. :D

Kép
Ditti
ditti_79
 
 


Süti: ne aggódj nálatok is minden okés lesz!!!! :) Nálunk azért volt sürgős, mert anyukám a tesóméknál van... és addig sokkal egyszerűbb "rumlit" csinálni... és pakolni... :) De szombaton hazahozzuk este... és még nincs hol aludjon.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: (mert az ő szobáját is kicsit "felújítottuk" meglepiből... :)
Csak szegény nehogy azon lepődjön meg, hogy nincs hol aludni.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:
vikiviktor
 
 


A vonalzót valahol be tudom állítani, hogy állandóan megjelenjen? Kép

Kép
Ditti
ditti_79
 
 


Viki,sajna a párom kötőjellel írja a nevét,így muszáj volt mindkettőt felvennem,nekem csak az első kellett volna.Képzeld majd a lányomat,hisz Bernadett lesz.Hát igen onnan is sokan elmaradtak,de lehet hogy volt olyan akinek elment a baba.Vagy csak unják a dumáinkat.

sutimano76
 
 


Ditti,fent a profilba bemész és az aláíráshoz berakod,meghogy az aláírás mindig megjelenjen.

sutimano76
 
 


Megnéztem a pociképeket,Manó te hol hordod a babát,mert pocid nem nagy.Gondolom a mérleg nem mutat változást.

sutimano76
 
 


És rólatok mit lehet tudni?:) Mármint akik itt fórumoznak. Hányan vagytok? Ki mikorra várja a picurját, stb?

Kép
Ditti
ditti_79
 
 


Bocs vettem észre az üziket.Ditti remélem.Viki hát szegény anyukádnak ez elég rossz meglepi lenne.

sutimano76
 
 


Süti, köszi a segítséget!

Kép
Ditti
ditti_79
 
 


Jajjj bocsi Ditti,de közben sütök,mag houset nézek.
Hát kb 35 vagyunk,de ebből nem mindenki jön fel mindennap.A picasa weben van egy táblázatunk,ott be van írva mindenki,még az is aki csak régen fordult meg itt.Nevekkel szülési időpontokkal stb.Ha nem kaptad meg Vikitől az elérhetőséget,akkor szólj megadom.

sutimano76
 
 


Semmi gond. :) Viki azt már megírta, köszi. Bekukkantok majd oda is. Most megyek, mert fellőtték a pizsit, nagyon álmos vagyok. Jó éjt mindenkinek és jövök még! :wink: Sziasztok!

Kép
Ditti
ditti_79
 
 


Jó éjt!!!

sutimano76
 
 


Móka, holnap ha lesz időm beírom a felkészítő anyagát és becsatolom.

Ditti, üdv köztünk :) Gratula Botihoz :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Viki
Én először feloldottam a cukrot natur teában és utána tettem bele a citromlevet. Úgy egészen iható volt. A következőnél is így fogom csinálni. (doktor nénimmel megegyeztünk, hogy megismételjük a 30. hét környékén, nehogy baj legyen...)

Ditti
Üdv itt!
Vendég
 


Lehet, hogy most nem leszek népszerű...
Ha mindjárt mindenkinek megadjuk a picasa elérhetőséget, aki idetéved és ír 1-2 hozzászólást, akkor kb. ide is kiírhatnánk minden adatunkkat... :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Szép jó reggelt!
Bár az idő incs velünk.Tök jó lesz a balcsin esőben :(

Boboka nekem is el tudnád küldeni a jegyzetet???

sutimano76
 
 


Na ja Imola,de ha van olyan adatod,akkor egy hekker is le tudja szedni a picasaról.vagy akár betörhet a számítógépedbe.De ki is törölheted a táblázatból.
Engem tegnap biztosítós meg bankos tel.ügyintézők hívogattak jobbnál jobb megoldásokkal.Nem titkos a számom.Az email címem meg minden regisztrációnál be kell írnom a neten.Ennél több info nem nagyon van rólam ott.Max fényképek.
Neirdával pü-n értekeztem már,hogy miért nem jön.Nincs ideje,mert más topicba is ír.De jól van.Luxornak meg van a telószáma,már akartam őt hívni hogy érdeklődjek.
Szerintem nem lesz ebből gondunk ne aggódj.

sutimano76
 
 


[quote="mabe86"]L írta:mabe86ehet, hogy most nem leszek népszerű...
Ha mindjárt mindenkinek megadjuk a picasa elérhetőséget, aki idetéved és ír 1-2 hozzászólást, akkor kb. ide is kiírhatnánk minden adatunkkat... :cry: :cry: :cry:



Mabe: nagyon is egyetértek !!! ...

és bocsi, Ditti, ez NEM ellened szól !!! ...

de nem ok nélkül van jelszóval levédve, máshol az a táblázat, meg a letölthető képeink ... :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Most az egyszer segítettem, ilyen jelszó ügyben... de asszem ez volt az utolsó is... és igaza van Sütinek... ha valaki "beakar törni" oda.. annak nincs akadály... De neked is igazad van Mabe... mert így ki is lehetne írni... bocs...

Jaaa, de ennyi erővel honnan tudod, hogy akiknek az elején meg lett adva és azóta nem jöttek, hogy nem "illetéktelenek"...???? :wink: :wink: :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


[quote="sutimano76"]N írta:sutimano76a ja Imola,de ha van olyan adatod,akkor egy hekker is le tudja szedni a picasaról.vagy akár betörhet a számítógépedbe.De ki is törölheted a táblázatból.
Engem tegnap biztosítós meg bankos tel.ügyintézők hívogattak jobbnál jobb megoldásokkal.Nem titkos a számom.Az email címem meg minden regisztrációnál be kell írnom a neten.Ennél több info nem nagyon van rólam ott.Max fényképek.
Neirdával pü-n értekeztem már,hogy miért nem jön.Nincs ideje,mert más topicba is ír.De jól van.Luxornak meg van a telószáma,már akartam őt hívni hogy érdeklődjek.
Szerintem nem lesz ebből gondunk ne aggódj.


Süti: én leginkább pont a képek miatt aggódom ... olyan történetek vannak, hogy a hajam égnek áll, amikor netről leszedett képekkel manipulálnak :shock: ...de legyen neked igazad, és nem lesz gond ... viszont én sem örülök annak, hogy aki 2 sort ide ír, annak már megadjuk ezt a lehetőséget, hogy gyakorlatilag beengedjük az életünkbe ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bocs... én többet tuti ilyent nem teszek... :? :? :? :?
vikiviktor
 
 


Én ki is töröltem a telefonszámomat, emil-címemet :?
Vendég
 


[quote="vikiviktor"]B írta:vikiviktorocs... én többet tuti ilyent nem teszek... :? :? :? :?


semmi gond nincs, csak tudod szép dolog, hogy nyitottak vagyunk, és legyünk is továbbra is azok, de azért nem árt az óvatosság ...

de tényleg ne vedd magadra, csak jó, hogy ezt megbeszéltük !!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Okes!Akkor ezentúl nem adjuk meg csak úgy.
De ha ennyire féltek,akkor láttátok-e a tv2-n volt egy riport.hogy van olyan hogy ha egy kávézóban leteszed a telcsid az asztalra,akkor egy másik asztalnál ülő személy,egy másik mobillal vagy mivel le tud szedni mindent(képek,üzik,tel.számok) a telcsidről úgy hogy te észre se veszed????

sutimano76
 
 


Jelszó: na lányok, ez jó, mert én az elejétől veletek vagyok, és én sem tudok hozzátok férni :cry: :cry: :cry:

Amúgy nekem is van olyan ismerősöm, aki előbb megtalált anyagot a gépemen, mint én a total commanderrel :lol: :lol: !!!Ja és saját gépéről több 100 km távból.

De jogos, Mabe megjegyzése, vannak olyan képek, amik publikusak, de lesznek olyanok, amik nem lsd. szülés, és a szülőszoba, persze bátrabbaknak :lol:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


[quote="sutimano76"]O írta:sutimano76kes!Akkor ezentúl nem adjuk meg csak úgy.
De ha ennyire féltek,akkor láttátok-e a tv2-n volt egy riport.hogy van olyan hogy ha egy kávézóban leteszed a telcsid az asztalra,akkor egy másik asztalnál ülő személy,egy másik mobillal vagy mivel le tud szedni mindent(képek,üzik,tel.számok) a telcsidről úgy hogy te észre se veszed????


Süti
Az én telefonomról nem tudnának, se infra, se bluethoot nincs rajta :wink:
Vendég
 


Süti
Úgy látom, mi sok mindenben nem értünk egyet. :wink:
Vendég
 


Csajok, Szegény Vikit ne kapjátok már be ennyire!!!
Volt, hogy más szintén egyből megadta az elérhetőséget, úgyh ennyi!!
Most akkor tudjuk már,h legalább 10szer hozzá kell szólni valakinek, h megkaphassa pl.. :lol: :lol:

Meg szerintem, tegyünk ide egy táblit, csak a nevünkkel (itteni) talán a kort hozzá lehet csapni, és a kiírt időpontot + fiú-lány.. amit kb Manó az elején belinkelt ide, amikor gyűltünk..:D S ha amjd el kezdünk szülni, akkor meg , h mikor történt:) és akkor majd mi is látjuk, h kik vannak már a babókkal, s kinek kell még drukkolni..stb...

Ezt csak és kizárólag azért dobom fel, mert ,gondolom, h többen "csak" olvasnak minket... én is be szoktam ide-oda tévedni, s olyan jó,ha kicsit átlátom a társaságot!
Még ha persze nem is vagyunk teljesen nyilvánosak az adatainkkal , néhány infóval mindenképpen, főleg ha már le is írjuk! demdebár? :wink:

Szóval ennyi volt az én okoskodásom! :shock:

Szívesen bevállalom Manó szerű táblázat vezetését, ha neki most kevesebb ideje van, ha nem akkor csak ötletadó lettem volna..

Kép

Kép
móka:)
 
 


és természetesen , szia Ditti!!
Gratula a Babóhoz!! ( én is szept. 3at lőttem be, h akkor kéne kijönnie kisGubacsomnak:D)

Dolgozol még? vagy mi jót csinálsz? Mesélj!:)

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

A jelszó megadásban egyetértek Mabe-val és Bibivel. Szerintem se adjuk meg mindenkinek, aki ide téved néhányszor. Ha valaki rendszeresen visszatér, megosztja velünk legalább a legalapvetőbb adatait, életét, akkor rendben, előtte felesleges.

És szerintem az adatok lopása csak akkor lehetséges, ha tudja valaki, hogy van ez az oldalunk. Ameddig nem tudja, addig miért lopna le adatokat? Főleg a fényképek zavarnak engem is. Na, de eldugulok. :wink:

Holnap 4D, már alig várom! Egyik barátnőm ígért egy-két fiúruhát. Főleg a téli bundazsáknak örülök, mert Andrisét azóta eladtam, és nem lett volna "kedvem" most többezret kisadni egy újért. Barátnőm majd minden cucca Andrisomról volt, de mondta, hogy azért akad egy-két új dolguk is.

Ti vesztek zenélő forgót az ágyra? Ha igen, találtatok szépeket nem túl drágán? 10-12ezret sokallok érte.

Viki: A szopipárnát a szopiparna.hu-ról rendelted?

Kép

Kép
hgrita
 
 


Sziasztok! :)

Süti,nagyon nyálcsorgató finomságokat alkottál! :) :)
Móka, utólag is boldog névnapot! :) Anyós - :evil: :?
Viki, legközelebb javasold a néninek, hogy talán tessék várandósnak lenni, aztán mehet ő is előre ;) / már elnézést, de néha tényleg annyira szenyók tudnak lenni az idős nők! Egyszerűen nem értem... és ilyenkor úgy, de úgy be tudnék nekik szólni :?
Ditti üdv nálunk! :) Nekem van egy nagyon kedves ismerősöm, ő is Ditti és Botond a kisfia :D annyi idős, mint az én Atim, 16 hónapos.

Picasa - más topikokban is felmerült ez a probléma... valahol középen van az igazság. Móka ötletét tudom támogatni, itt is legyen egy táblázat. Egyébként azzal, h fórumozunk, eleve bevállaljuk a dolgokat, ez valahol olyan, mint a blogolás. Viszont a képekkel, adatokkal nagyon sokan, sokszor valóban undorítóan visszaélnek, tehát szükséges egy olyan terület, ahova csak mi vagyunk jogosultak bejárni. Persze ez nem jelenti azt, hogy a később csatlakozottak ne kaphatnának hozzáférést, csak valóban ne egyszerre mondjuk. DE a világért se vedd magadra Viki ezt a dilemmát, s Ditti Te sem! :)

vicger
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76zia Ditti üdv köztünk!!!

Tényleg csajok pár hete volt egy idő mikor 3-4-en is csatlakoztak,aztán mostmeg mégse jönnek.

remélem Ditti te velünk maradsz.



Vagyokvagyokvagyok, csak nem szólok hozzá, de mindig elolvasom, amit írtok :lol: [/img]

Kép
lili34
 
 


Tegnap olvasgattam a neten, na meg a Kismamák nagykönyvében /nagyon jó könyv, még Vicánál kaptam, szuper teljesen bababarát, ha lehet ilyet mondani/, na és a súlygyarapodásról azt írja, hogy a 24. hét után jönnek fel ugrásszerűen a kilók, heti átlag fél kiló, tehát nem kell megijedni, hogy mi ez a hízás. :)


Ja, és megyünk nyaralni jún. 22-én! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 4 éjszakára a Tisza-tóra, a Szőlőszemfarmra :)

http://www.szoloszemfarm.hu

Van lovaglás Vicámnak, lovas oktatás,állatsimogató, gyerekmedence, élményfürdő, hajókázás, buggy túra, jeep túra és egy csomó minden, 200 nm játszótér stb :) ja, és 6-12 éves korig a gyerkőcök féláron vannak, a 6 év alattiak ingyen. A szállás apartmanokban van, teakonyha, két szoba, zuhanyzó..
El sem tudom mondani, h mennyire várom már!!! :) :) :)
Kép
Kép

vicger
 
 


Semmi gond... legalább ebből is tanultam... :) :wink: :wink: :wink:

Rita! Igen a szopiparna.hu-ról rendeltem... emailt írtam... s kb egy hét alatt meg is jött... én postai utánvétellel kértem... mert nem bízok a kártyás fizetésben... :(
Nekem nagyon bejött... :) :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


Sziasztok!

Még élek, bár tudom, hogy keveset szoktam írni, de az elejétől fogva olvaslak titeket!

Kedden voltunk 4d-n. Úgy néz ki kislány lesz a drágánk! bár én még mindig nem tudom elhinni! A doktornő mutogatta, mit lát a lába között, de nekem nem volt olyan egyértelmű ebből as szögből. de ő látott már többet is. de a legfontosabb úgyis az, hogy minden rendben van vele, a korának megfelelően fejlődik, és egészséges!
Ruhái azt hiszem lesznek, mert a nővéremtől elhozok mindent amit csak lehet, az unokahúgom most egy éves, és a kinőtt ruháit nekem ígérte. csak eddig az volt, hogy kicsit szelektálni kell, ha esetleg mégis fiú lenne, de így jöhet minden. van nagyon sok ruha ami csak egyszer volt a picin, vagy egyszer sem. ő is első baba, és mindent megvettünk neki. Már alig várom, hogy lássam, ők vidéken laknak, és csak ritkán tudunk menni látogatóba, de mindig hallom a telefonban a hangját, mikor a nővéremmel beszélek, már olyan nagy csaj! A múlt héten játszott a telefonnal, és pont engem hívott fel, olyan édes volt! Imádom!

Bocs, ha kicsit sokat írtam, ugorjátok át nyugodtan.
A nővérem szokta, ha kicsit sokat beszélek, kihangosítja a telefont, csinálja a dolgát, és majd akkor felveszi ha befejeztem a panaszáradatot!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Elkezdtünk vásárolgatni, már van egy fél fiók kis ruci, de attól tartok el fog rongyolódni, mire Fruzsi kibújik :lol: :lol: Apa minden este átforgatja (merthogyugye meg kell szellőztetni), végignézi/fogdossa/tapogatja őket! Ma kapok a barátnőmtől egy zsáknyi kinőtt ruhácskát is. Megvan a babakocsi, és a babaszobában is már félkész állapotok uralkodnak. Ja, és tegnap vettem az auchanben egy grimm-mesekönyvet! Minden nap olvasok neki. Több helyről hallottam ill. olvastam, hogy a zene is nagyon jó! Mit gondoltok? És ha igen, milyen zene? Mert én alapból a keményebb rockot szeretem, de nem gondolom, hogy neki "tetszene".. hm??

Kép
lili34
 
 


De jó Kriszti, ez a nyaralás nagyon jól hangzik!!! :) :) :)
Mi is június végére tervezzük a nyaralást... :) ha már elmarad a német út... elmegyünk valahova pár napra pihenni... már ránk fér... :)
Az előbb "elugrottam" a házidokihoz... és ma későn jutott eszembe, hogy mennem kell és nem értem oda elsőnek... így egy kicsit várnom kellett... már szóltak is, hogy mehetek be... rendesek voltak az emberek... de sajna aki soron következett (most egy bácsi...) olyan csúnyán nézett rám... :( :( :( Jaaa és be is slisszolt előttem... :) nem baj... csak rosszul esett...
De ennél nagyobb bajom ne legyen! :)


Jaaa és nem sértődtem meg... :) belátom én is, h ogy miről van szó! :) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


Vicger: Ez aztán a hely! Nagyon szuperül hangzik minden és a képek is gyönyörűek!

Mi idén nem merünk belevágni semmibe, de jövőre már biztosan kimozdulunk belföldön. Mi imádjuk az ilyen nyugisabb, vidéki helyeket, az apartmant, ahol nem gond, ha Andrisom fél6-6kor kel. :lol:

Viki: Már én is megrendeltem onnan a párnát, azért kérdeztem, hogy akkor mire számíthatok. :lol: Én előre utaltam, csak nem tudom, megkapták-e már az utalást. Neked jelezték, mikor postázták?

Vera: Gratulálok a lánykához! Nevetek van már? Barátnőm is rengeteg ruhát tudott volna adni, ha lányunk születne, de úgy néz ki fiúcskánk lesz. Holnap biztosabbat tudunk majd.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Lili: Én sok helyen azt olvastam, hogy olyan zenét hallgasson a kismama, amit szeret. Szóval, nem kell erőltetni a komolyzenét vagy babazenét, ha az nem a te ízlésed.

Én pl. nagyon szeretem Jamie Winchester-t, Gabrielle-t, Faith Hill-t, Natalie Imbruglia-t, így ha van időm zenét hallgatni, ezek mennek. A komolyzene nem igazán az én stílusom. :oops:

Hallgasd, ami jól esik, max halkabban. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?