Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Itthon vagyunk. :lol:

Ancsa: Boldog Szülinapot kívánunk

Memme: Utólag is Boldog Névnapot Eszternek

Tenci: Anyukámnál voltunk kicsit kikapcsolódni, elegem lett az itthoni zürökből :? :shock: Úgy hogy összepakoltam a gyereket és elmentünk apa nélkül. Meg is lett az eredménye, azóta nem csinálja amit addig csinált :) Egyszóval Hiányolt miket.

Mindenkinél a képek nagyon szuperek, meghoztáttok a kedvemet és én is teszek fel párképet.

Ancsa? Eni? Heni? Borsa? Memme? MSE? Judy? Tenci? Steffi? és mindenki akit kifelejtettem, Merre kolbászoltok ebben a kánikulában????

Este megpróbálok még visszajönni. :shock:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Mindenkinek Kellemes délutánt.
V

valentina
 
 


Sziasztok!
Egy picit én is....
Mikey anyunál medencét nyomja,Benedek most kajcsizott épp ejtőzik-vele én is :lol: :lol: :lol: :wink:

TIMI-éjszakai műszak????nincs forgalom ha nem vagy! :lol: :lol: ne hagyd Renátát egyedül!!!! :wink: :wink: :lol: :lol: amit akartam csak lemaradt-Jáznak adtál már vmi gyümit???én nyomom Benedeknek az almát-meglátja a kanalat remeg érte! :lol: :lol: :lol: persze mikor este adom neki D-t,csalódik szegény! nem szoktatok strandra járni Battára?????

VALENTINA-akkor fel vagy töltődve!!!! :lol: :lol: Viktornak nagyon jóóóó a friszkója! nálunk csak este van pelus-hurráááááááá! :wink: :wink: ti hogy álltok vele????Tibibili :lol: :lol: :lol:

Orsi-mi sem használtunk már tavaly ülős úszógumit,amúgy sem tud Mikey egy helyben maradni1percig sem,Miki fürdette v karúszózott segítséggel a mély vízben :wink: :wink:
rosszullétek????bírod ezt a meleget???-holnaptól hidegebbet mond-és talán esőt is!!

VERONIKUSZ-akkor egy szavad sem lehet!!! :lol: :lol: :lol: ilyen férj?még konyhakertet is csinál neked!-csak főzöl és az alapanyag az erkélyen!!!! :wink: :wink: :wink: csajokkal minden ok???

LILLUSKA-szééééééép!!!!nálunk a kertben csak fű :wink: tuják és fák,tiszafa,selyemnád,és pár cserjét még veszünk!-semmi virág...deee van egy pici sziklakertem télálló növényekkel és épp most virágzik a télálló kaktuszom lefotózom és feltöltöm-nagyon szép,de csak egy-két napig míg virágzik-és tényleg egész télen kint van!-szóval nem nagy kertésztudást igényel! :lol: :lol: :lol:

CBRIGI!-ééés ti bírjátok a meleget???de te rutinos vagy hiszen Petyával is így voltál!!!!nagy poci-nagy meleg! :wink: :wink: :lol:

ZSÚÚÚÚÚÚ-bejelentkezést!!!!!! :lol: :lol:

ANDI-akkor még mindig fejfájás????na ne mááááááá

RENÁTA-gondolod pontos lesz Linda????-lehet megvárja dokitokat!!!! :wink: :wink: :wink: IVán pontos volt????

KATI-erre nem jöttök???rokonlátogatás?-egybekötve Elcsicsékkel :lol: :lol: :lol:

éééés ANCSA BOLDOG SZÜLINAPOT!-mikor jössz erre????? :lol:

ZSÓ-merre vagytok????minden ok?Levimanó nem hagy tán??? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Kép tegnapi Kép
ugyanaz ma :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

Lilla
Mindig irigykedem, mikor ilyen szép kertet látok, de én nem csinálnám :oops: :oops: :oops:
A mi diavetítőnk nem az a hagyományos fajta volt, hanem rendes dianézős is egyben szal más izzó kell bele. Történetesen 2ezer FT bele az égő :twisted: Zsolti variált a foglalattal, de nem volt az igazi :roll: Meg az éves során az élességet is sokat állítgatuk, szóval a lencsék foglalatának menete is tönkrement :roll:
Zsoltiéknak hagyományos volt, de szülei kidobták...a halom Legoval együtt :shock: :twisted:

Kati
Mi is nézegettük azt a múanyag diavatítőt. Nekem az nem szimpi, hogy műanyag, de azért a 120cm-es kép az jó lehet :wink: Mi valszeg ősszel ilyet veszünk...
Duplo elvileg 5 éves korig, mert a Legok csak 5 éves kortól indulnak :wink: Orsi már lassan kinő belőle, de Daninak még van pár éve. Iván pl. Nem szeret építeni. Ő szerepjátékozik az én ex Fabulandos figuráimmal meg a mostani Duplos autókkal, emberkékkel játszik.
Tök jó volt a Fabuland! Nem is értem miért szüntették meg :shock: Jó átmenet volt a Duplo és a Lego között.

Tenci
Na ilyen kert való nekem max, mint a mi nálatok van :lol: Fű-fa jóccakát. Persze, szépek a virágok, de ültetgetni, locsolgatni...szal nem nekem való...
Nekem olyan érzésem van, hogy július vége. Sztem nem lesz ebből augusztus. Iván is előbb jött, 38+5-re.
Ilyet meg ne is mondjál, hogy megvárja Vidadokit!!!! Az már betöltött 41. hét és azt köszi, de kihagynám :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, csak Levi megy ezerrel és egy percem sincs a gép előtt. Meg megint a napi 2x20 perc alvást adja elő, így estére lehet válogatni a család zombijai között....kissé lefáraszt Prücsökpajtás és ez gondolom, fokozódik majd, ha már fut. De így is kemény a kiképzés, néha időt kérnék. :roll: :oops: :lol:

Kemény 8 napig tartott a bezártság múlt héten, így ez tetézte a dolgot, mármint, hogy még sétálni sem tudtunk elmenni. Na, de túl vagyunk rajta azt hiszem, ma már voltunk bevásárolni, délután meg játszón. Sajna még húzza a lábacskáját miközben szaladna, így a játszón nem nagyon tudom hova letenni. A homokozóban rájött, hogy fincsi az a fránya homok, a betonon meg egy perc alatt vérzik a lábujja mert felszakad, ahogy lábujjhegyen igyekszik. Négykézláb detto, akkor a térdét sikálja le. Ölben meg üvölt, hogy tegyem le. Ilyenkor mit csináljak? Mert a játszót imádja. :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:

Orsi, olyan szótlan lettél? Nincs baj, ugye?

Ez a télálló kaktusz nekem nagyon szimpi, honnan lehet beszerezni?

Lilluska, a képeid csodásak!Meg persze a kerted is.
Nálunk hiába locsolok, ez a dög hőség egyre több mindent pusztít ki. Kéne már egy kis eső. Gyakorlatilag másfél hónapja nem esett nálunk egy csepp sem. :evil: :?

Valentina, Viktorod cukkancs. Az új séró hódító. Akkor most minden rendben apájával?

Jogsisok, hogy álltok?

Mi csütörtökön játszóházazunk, mivel car időt mondanak, nem mennénk Kopaszira, de ha vkit esetleg megfog a téma: Hiperszuper játszóház van 0-100 éves korig a Savoya Parkban. A Kopaszitól 5 perc kocsival, de gyalog/BKV is sztem max. 20 perc....

Na, ennyi jutott mára, Levi kezd kibukni. Apája is. :roll:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


sziasztok,

csak egy gyors UFF...

Jelentem összes mérleg és bevallás a helyén :D :D juppiééééééééé!!!
Még holnap besétálok az önkormiba a helyi adókkal és kész vagyok. (minden szempontból :roll: )

Most pedig alszom :D VÉGRE!!! :D
Jóéjt!!!

Zsó,
reggel körülnézek a háztartásban, és ha nem fulladok bele a tennivalókba, akkor jöhet az a játszóház csüt délelőtt :lol:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Tenci: Sajnos Viktornak még mindig van napközben is pelusa, főlleg akkor ha a boltba megyünk na meg éjszaka. Mikey-nak nagyon gratulálok, hogy ilyen ügyi. Telepátiázhatna Viktornak, hogy ő rajta is csak éjszaka legyen pelus. :lol: :lol: :lol: Milyen volt a Mamánál a medence-party? Tetszet Mikey-nak? Szép a kaktuszod, nagyon tetszik 8)

Apro-zso: Igen most már rendben van apa :lol: engem érdekelne a játszóház,de fogalmam sincs, hogy hol van a Savoya Park?! Nálatok se birja a férjed ha sír Levi?

Fiúk kidöltek én meg ma szönyeget takarítottam és jól elfáradtam.
Úgy hogy követem a srácokat...
Tigrincs? Ancsa? Steffi? Eni? Heni? Brigik? meg mindenki más, csak akkor fogtok már jönni, ha leesik a hó??????
Mindenkinek jó éjszakát
V

valentina
 
 


Tenci!

Bakker már Teeeeeeeeee!! Merre vagy?? Ott várok már vagy félórája!!! :lol: :wink: 8)
Na szép mondhatom....jól átvágtál!!!! 8)
Egyébként honnan lehet ezt a szép télálló virágot beszerezni?

Ren!

Küldtem mélt. Megkaptad? :wink:
Ki az a dr. Hájsz? :oops: :roll:

Vali!

Viktor naon édi! :wink: De mi a baj Apájával? Rosszalkodik? Jöhet privi is! :oops: :roll:

Judy!

Hurrrráááááááááááááááááááá!!! Végre vége a nagymelónak!!!! :lol: Akkor erre inni kell!!! :wink: :lol: Ha erre jársz szóljál és bedobunk valahol valamit ennek örömére!!! :lol:

Aproo!

Miért voltatok múlt héten lakat alatt??? :shock: :? Asziszem kicsit lemaradtam!!! :oops:

Orsi!

Hogy vagyol? Rókakoma??? Remélem, már szedte az irháját és jó messzire elhúzta a csíkot!!! :twisted:

Lillus!

Kert nagyon szép!!! Sajnos nekem ennyi nincs engedélyezve! :? :roll: Csak elől egy kis kertecske! :roll: Egyébként minden fű! De van egy gyönyörű fűzfám!!! Én vettem és ültettem!!! :lol: :wink: 3 éves volt május 6-án! :wink: az én számításom szerint...vagyis amióta nálam lakik és nem a kertészetben! (valójában szerintem kb. 5 éves lehet! :lol: :wink:

Na menek. Körülnézek még máshol is! :wink:

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi
Megkaptam és holnap válaszolok!!! Még délelőtt :lol:
Tóth doki dr.Hájsz :lol: Asszem Zsu hívja így, de a többiek is hasonlóképp dr. House-nak :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Ren!

Köszi! :wink: Várom! Holnap nagyüzem lesz Jázzal,mert délelőtt 4 hós oltás, délután meg Királyhágó csípő UH kontroll. Úgy hogy egész nap jövünk-megyünk!!! Nem kell sietned, úgyis csak este 10 körül lesz érkezésem a számgéphez!!!! :lol: 8) :wink:
dr. Hájsz! Értem. House-t már hallottam rá, de a Hájszt még nem!
Bár ezdoki nem naon hat meg.....max. tudod mit érdemelne tőlem?!?!?!? :wink: 8) :twisted:

Na menek szopiztatok oszt zuhi oszt alvászat!!! :lol: :wink: 8)

Pussz Csajszikám!!! :lol: Meg a Fiúknak is!!! :wink: Lindának meg egy naaaaaaaaaagy pocaksimi!!! :lol: :wink:

Szép álmokat!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ren!

Akkor még annyit....hogy hajrááá ügyeletes doki!!! :lol: :wink:
Csak ne Szabó legyen, mi? :wink: :lol: (jól emlékszem? Neki van "rücskös" arca?) :oops:
Mert akkor a kapuban SZÜLÜNK!!!! :lol: :wink:

Na most már télleg léptem!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Judy!
Csúúúcs vagy!!! Jöhet a megérdemelt pihenés!!! :wink:

Gyuzso!
De jó téged is gyakrabban látni!! :D
Tápszer: ??? én nem kérdeztem semmit tápszer ügyben! :shock: nekünk nem kell :D:D:D
Nem tudsz valamit Borsa-Orsiról???? :oops: nagyon eltűnt! Keresik az új kéglit? :D néha benézhetne ő is!!!! :D

Tenci!
Aztaaaaaa de szépen virágzik a kaktuszod!!! :D:D:D nagyon szép!!!!!
Csajok a régiek! De örülök neki! (csak megint leamortizálnak! :lol: ) Bocsi de ezt még el kell mesélnem, hogy milyen drága kicsi lányom van!!! Szofi péntek este lefeküdt az ágyra a nappaliban, pedig mindig a fotelében szokott ülni, majd elkérte a hányótálat. Bágyadt volt. Egyszer csak elvonult a gyerekszobába, beült a kiságyában, lábai a szőnyegen (neki még kiságya van amiből kivettük a 2 függőleges lécet), szóval így ült az ágyikójában és magányosan fogta a kis tálat és hányt. Semmi hiszti, meg bőgés, nem is szólt …. A szívem szakadt meg! :cry: annyira kis tündér volt. De szerencsére most nagyon gyorsan túl lettünk rajta!!! És ez most nem okozott neki törést (talán!).

Cukorfalat!
megjött neked az enyhülés! :wink:

Lilluska!
Te kis botanikus!!! :D:D:D vagy kertész? :wink: gyönyörűűűűűűűűűűűűű!!!!! Fűnyírás után várjuk a folytatást!!!

Bocsi, ha kihagytam valakit!!! Most ennyire futotta. Millió a dolgom még és DU egyedül (na jó! ZSÓFIVAL!!! :lol: ) megyek le Szekszárd mellé a kezemmel. :shock: szorítsatok! Kicsit parázok! Nem ismerem az utat. Nem bántam volna ha öcsém eljön! (vizsgázik holnap :oops: ) nem nekem kéne a térképet is néznem! Férjem már mindenféle idegen pasit mellém akart ültetni, hogy vigyem magammal, mert lehet nem tudok majd vezetni a kezelés után, de mondtam, hogy zavarna, ha szoptatnom kell. Mondta akkor az illető kiszáll a kocsiból! :lol: csakhogy ma elvileg zuhogni fog arra az eső!!! :lol: :lol: :lol:

Tünde!
A lovaglás engem is érdekelne!!!!! Lányok rám ütöttek!!! Imádják!!! :wink: Szofi annyira nem fél, hogy simán kotorászna a ló szájában is. :lol:

szép napot!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:31-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

Zsó, örülök, h már jobban. sajnos én még nem a toppon, főleg a délelőttök rosszak, így játszóház elnapolva. pedig szívesen kiruccannék már vlhova, emberek közé.
Levi már ilyen izgő-mozgó lett? sógornőmnek is mondtam - mikor panaszkodott h a 7,5 hónapos fia még nem csinál semmit- addig jó amíg ha lerakod egy helyben marad mert utána egész nap utána rohangálhatsz. :lol:

Tigrincs, Tenci köszi, rókát már rég láttam, de a rosszullét még megvan. ma jobb, szerintem a hideg miatt is. a meleget nem bírom. hirtelen jött a 30 fok.

Judy, dejó! örülök, h Te már végeztél. páromék sajnos nem (jó sok cégük van, ami jó, de májusban csak átok). :cry: szombaton is nyomatják majd a munkát.
snooopy
 
 


Timi
Ment válasz mél!!!
Igen, Szabó az, aki nem jön be :) Remélem nem a kapuban szülünk, de ha mégis, akor számítok rád :lol:

Bocs, csajok, majd jövök, de most rohannom kell!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Lilluska, mennyit öntöztök, hogy ilyen szép zöld maradt a fű nálatok? Vagy ez is csak messziről ilyen? :wink: :lol:

A holnapi játszóházas progi még áll, remélem nem lesz 30 fok. A Savoya Park pedig: tovább kell menni a Budafoki úton és amikor az rákanyarodik a 6-os főútra (ami majd kivisz az MO-ra), szóval pont a kettő kereszteződésében van nagy OBI, Auchan, ASKO, stb....ez a Savoya Park. A legnagyobb épületbe kell bemenni, ebben van az Ósan is. Itt pedig leghátul az emeleten (a "legBudafokfelölibb") részen.

Timi, mi is elkaptuk múlt héten a hányós-fosós vírust, ezért voltunk lakat alatt. Illetve Levi ment volna, én voltam úgy, mint az őszilégy. :oops: :oops:

Az elmúlt éjjelünk megint eléggé gáz volt, sztem min. 8x fenn voltunk. :cry: :? Na persze azért ilyenkor kell a cici folyamatosan. Meg most mintha megint elkezdenénk cicifunok lenni. Persze szigorúan csak éjjel és a nappali ébredések utáni félkómás állapotban. Amúgy nem érünk rá ilyen evilági tevékenységekre, mint a szopi... :roll: :lol: 8)

Valami amúgy még mindig böki Levi pocóját, mert újra elkezdett bukni, pedig már hónapok óta nem volt ilyen. Bár mostanában rengeteget rámol be és a végén még eszik/iszik rá vagy 50 ml levest is és általában utána jön vissza a lé büfivel. :?: Talán adjak neki kevesebb kajcit?

Judy, örülök, hogy végre vége....

Orsi,szóval, szótlanság oka?
Andi, és Nálad?

Eni, egy szóra se? Elszomorít, tényleg. Mailt írok, ígérem, ha olvasod!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsó,
[quote]O írta:rsi,szóval, szótlanság oka?

rosszullét nem elég ok?? :evil: :lol: amúgy a többiek sem nagyon dumálnak, kicsit haldoklik itt a fórum. magammal meg nem az igazi dumálgatni, de egyeseknek ez is bejön, ugye Tigrincs. :lol: :lol:

ja, meg ha nagy meleg van akkor anyáéknál döglünk a "tenerparton", Kolos meg a medencében a nap 24 órájában, vlkinek mindig kell mellette lenni, szal nem tudok a gép előtt ülni.

de köszi kérdésed, nincs egyéb oka, anya is egyre jobban, bár még nem kezdték meg a dialízist, de szerintem a bizonytalanság is sokban hozzájárul az ember állapotához.

ez megteszi magyarázatnak? :lol: :lol: :lol:
snooopy
 
 


AproZSó
depi, életundor, stb elég ok? :oops:
Balival elkezdtem játszóházba járni( itt van nálunk a bölcsibe)hétfő, szerda, péntek

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Andi, Orsi. :(

Kati, duplót és kis legót össze lehet építeni. :) nem mindet mindegyikkel, de a 2*2-es kis kockákat igen. :) Amúgy a sugárban és mammuttban valami lego akció lesz a hétvégén.

mtunde
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert mingyá nyomom a harmadik kört!! :lol: :wink: (1. vasalás, 2. 4 hós oltás, 3. Királyhágó csípő UH kontroll 17.15-re) És még Adrit is vinnem kell magammal! :twisted: :roll: Úgy hogy mingyá robogunk az ovi felé mielőtt Királyhágnánk! :lol: :wink:

Jáz méretei: 6200g, 65 centi és egy kis ordítás az oltás alatt! :oops: Különben minden okés Vele....Doki bácsink imádja :lol: védőnéniről nem is beszélve!!! :lol:

Ren!

Köszi! Magokról meg inkább lemondok! :lol: :twisted: :wink: Majd megy mél estefelé. :wink:
Egyébként Hájszra még visszatérve csak annyit, hogy nálunk Apa úgy hívja, hogy a "orvosnak álcázott buszvezető"!!! :lol: 8) És ne lássa többet!!! 8) :twisted: :roll:
Ja...és persze, hogy számíthatsz rám a kapuban (is)!!!! :wink: :lol: 8) :oops:

Tenci!

Bedének 4 hós oltás mikor? Lassan randizhatunk megint élőben! :lol: :wink:
Este esetleg jössz? Vagy ne várjalak megint hiába?!?!?!?! :twisted: :lol: :wink: Teeeeeeeeeeee.....!!!!!! :lol: :wink:
Este Neked is megy mél az ígért képekkel! :wink:

Aproo!

Akkor jobbulást így utólag is!!! :oops: :roll: Örülök, hogy (nagyjából) minden okés!
És egyébként az lehet, hogy azért bukik Levi, mert kicsit "sokat" eszik!!! És lehet, hogy azért is fáj a pocija! :oops: De biztosat nem mondhatok, hiszen nem látok bele Levibe.... :oops: .....de egy próbát megér, ha esetleg többször adsz Neki kevesebbet! :roll:

Orsikám!

Örülök, hogy rókica :wink: most már hanyagol....a rosszullét meg elmúlik.....vagy nem!!! :oops: Ez már csak egy ilyen "üzem"!! :roll: Nekem Jázzal végig "kajaundor" volt!!! :? Muszájból ettem! Egyedül a vajaskenyér párizsival paradicsommal :shock: :lol: csúszott minden "zokszó" nélkül!!!! :lol: :wink: 8)
És igen!!! Legyél csak sokat kint!!! Éljen a kerti tengerpart!!! :lol: :wink: Ráérünk majd "begubózni" télen és csapkodni a klaviatúrát!!! :P

Andi!

Tessék kicsit pozitívabbnak lenni!!!! :oops: :roll: Tudom nem könnyű, de meríts erőt Baluból.....Ő megérdemel egy mosolygós-vidám Anyukát!!!! :oops: :roll:
A többit hagyd meg estére, mikor már "csak" ketten vagytok Bálinttal! :oops:

Lillus!

Kertetek tényleg nagyon szép! A fű az "rendes" gyepfű vagy tarack? Nekünk nagymértékben tarack, de nagyon jó és puha is. Fényképen meg az is fűnek látszik!!! :lol: :wink:
És ha nem vagyok indiszk, kié az a kis "simson" ott a ház mellett...ha jól látom? :roll:

Bocsi Csajok, most ennyi! Robognom kell! Éjnek évadján még jövök! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok

én is itt ..
Aput hazahoztuk ma a kórházból.. megkapta a pacemakerjét :D
nagyon csúcs ez a Honvéd kórház. Annyira szép meg modern stb.
na jó, csak ne kerüljön oda az ember, de lényeg h túlvagyunk rajta.

Lilluska
....nagyon szép a kertetek....ezért siratom az enyémet,mert az is olyan szép volt :cry: :oops:
és tavaly furattunk kutat h tudjam locsolni a füvet 0-24 :lol:
na mindegy...nektek is van kút,ugye??
és tök szép sötétlila az iszalagod...

Tünde..merre van a lovardátok??

Ja és Encit felvették az oviba :D :D :D :D :D
tegnap bementem h mondjanak vmit, mert még semmi értesítőt nem kaptam....szóval felvették..hurrá :D

Kép
gablaty
 
 


Tigrincs
értettem Kép

kertek gyönyörűek, irigykedek rájuk

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Gabi, (és Veronikusz!) kistarcsán van, deres udvar-nak hívják.

www.dereslovasudvar.hu

mtunde
 
 


és a kérdések:

1. Te hogyan készültél a szülésre? Mit vártál? Mire készültél? Eltervezted-e, mi fog veled történni? Ki segített a felkészülésben? Mire lett volna még szükséged?

2. Te Hogyan küzdesz meg a kérdéssel, hogy Jó anya vagy-e? Milyen kételyek merülnek fel benned, és ki, hogyan tud megnyugtatni? Mi/ki lehet ebben igazán a segítségedre?

3. Te Hogyan tudtad enyhíteni babád hasfájást? A te babád hasfájós volt? Mennyi ideig tartott a hasfájósság? Mi volt az a mód, ami nektek bevált a hasfájás kezelésére; akár teljesen, akár csak részlegesen? Próbáltatok-e vény nélkül kapható gyógyszereket? Ha igen: Melyik vált be nektek?

4. Te Hogyan küzdöttél meg az altatás nehézségeivel? Volt-e olyan periódus, amikor rosszul aludt a gyermeked? Kiderült, hogy miért? Volt rá valami megoldásotok? Hogyan tudtátok elfogadni és átvészelni ezt az időszakot?

5. Te Hogyan kirándulsz a babával? Szoktatok kirándulni? Mivel mentek? Babakocsival, kenguruval, kendővel, háti hordozóval? Merre mentek? Mennyire változott meg kirándulási szokásotok a baba érkezésével?

6. Te Hogyan érzed magad a játszótéren? Szerinted kinek van a játszótérre szüksége, neked, vagy a gyerekeknek? Szívesen mentek játszótérre? Vannak barátok/ismerősök a játszótérről?

7. Te Hogyan szeretnéd idegen nyelvekre taníttatni a gyerekedet? Te magad beszélsz hozzá valamilyen idegen nyelven, vagy majd nyelvtanárra bízod? Mikortól szeretnéd, ha idegen nyelven is "tanulna" a gyereked?

mtunde
 
 


Ja, és a cím a válaszoknak:

tunde.mike@tehogyan.hu

mtunde
 
 


Tünde
Meddig kell megírni a "válaszokat?" Most csupa olyan téma van, amiben eléggé érintettvagyok :wink: Főleg az alvás :? Meg még a hasfájós majd' fél évre is elég jól emléxem :(

Orsi
Kitartás!!!!!! Ha minden jól megy (és jól kell menjen :wink: ), akkor a rosszullétek hamarosan csomagolhatnak 8)
És igaza van Timinek! Majd télen klimpírozunk :lol:

Andi
A "Timinek igaza van" rád is vonatkozik :wink: Néha még most is szörnyen magam alá bírok kerülni, Nagyim miatt, pedig már 6 éve...Szal nekem sem kell magyarázni, hogy milyen ez :( De tényleg Balu a kulcs!!!! Átmenetileg persze....Tudom, hogy csodát ő sem tud tenni, de miatta érdemes :wink:

Gabi
Éljen, éljen, éljen!!!! Mmint az ovi :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Tünde! köszi a címet....
lányok lehet h melóm is lesz...kop-kop igaz,hogy időszakos, de addig is jó, ameddig nem találok egy "igazit". Egyik ismerősömnél kellene: pü.-es meló. De ez lehet 2 hónap, vagy félév, de 2 hét is. attól függ. mindegy! addig sem itthon vakarodzok...
és addig is lesz miből "költeni". :D
na csak gyorsan ennyi voltam...
majd később jövök


Emese???Gyuzso????Ancsa?? Linocs is eltünt :shock:

Kép
gablaty
 
 


Tünde megnéztem a honlapot, de 25ípercre van írva az 1000 Ft, rosszul emléxem h 1 órát mondtál...és annyit kell fizetni ahány perc? :oops: :oops: :oops: de jónak tűnik... :lol: megnézzük-...
csak előbb a térképet kell megnéznem,merre kell mennem :shock:
de ha mondasz útvonalat az is jó nekem :D

Kép
gablaty
 
 


Gabi!!!! Hát Te olyan rendes vagy mindig, hogy nem hiányzom majd soha a hiányzók felsorolásából!!!
Hát az a helyzet, hogy már nem ülök annyit a gép előtt, hisz a kiasszony is kevesebbet alszik - áttért az egy alvásra (3 óra), és ugye itt a jóidő, és alig vagyunk idehaza.
Olvasgatlak Benneteket azért, és látom a történéseket, viharokat, örömöket, de nem tudok már nap, mint nap hozzászólni. Elnézést!

Gratulálok Neked az álláshoz, ha bizonytalan is, de a lényeg az, hogy egy kis időre legalább lesz plusz, és közben nyugodtabban keresgélhetsz tovább.

Zsófival néha összefutunk a Szent István parkban, és látom Maját, meg Lénát, csudaszépek!!! És Maja már mekkora!!! :shock:

Hát, mit is mesélhetnék. Fruzska nagylány. Lassan 15 hónapos. 2 hete engedte, hogy kézenfogva vezessük, és múlt héten tette meg első önálló lépéseit, amit persze még nagyon titkol, és csak ritkán mutatja be ezen tudományát. Remek az étvágya, remek az alvókája, nagynéha hisztizik, szóval még mindig tünemény a csaj :)

Akit érdekel, az aláírásba raktam a youtube-on lévő videók elérhetőségét.
linocs
 
 


Timi
betöltöttem az MSN-t :wink:
maszatfalat@hotmail.com vagyok...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Nagyon sokan hiányoztok.... :cry:
Már nagyon rég volt Dorka is!!!!meg DÓri, Borsáról nem is beszélve...
Linocs, Hát már felsorolni sem tudom...
gyertek lányok.....
Memme te meg pláne gyere légyszíves!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(új élet, új "imidzs" levágattam a hajam, Anyunak nem tetszett szte túl rövid lett és tépett.... persze mert már évtizedek óta nagy göndör sörényem volt, azt szokta meg) kiváncsi vagyok az első hajmosás után majd milyen lesz :lol:

Kép
gablaty
 
 


Linocs most látom hogy közben írtál!!!!!!végre

Kép
gablaty
 
 


Linocs!!!lakodalmas tánc tüneményes!!!!csodaszép :lol:

Kép
gablaty
 
 


Ren!

Felvettelek!!! :lol: :wink: És képzeld...ment a mél is, ahogy ígértem!!! :lol: :wink:

Tenci!

Neked is ment a mél!!! :wink: És az "anádhétszencségit" :!: :!: gyüsz már a találkahelyünkre????!!!!?!?!?!?! :lol: :wink: :twisted: 8)

Andi!

Örülök, hogy "úgy" értetted a "szavaimat", ahogy azt én is gondoltam!!! :oops: :roll: ++++++++++++++++++ :wink:

És végül, de nem utolsó sorban...... :wink:

Linocs!

Sok boldog szülinapot!
Mert ugye már megint ma van és nem tegnap!!! :lol: :wink: 8)
Örülök, hogy jól vagytok! És hogy jöttél!
Fruskának meg gratula az egyedülmenéshez! :lol:

Na mentem etetni oszt aludni!

Szép álmokat Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Fruska meg......Fruzska akart lenni! Bocsánat! :oops: :roll:
Nézd el nekem...már naon késő (vagy korán? :wink: ) van!!! :roll:

Na léptem!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vali!

Most látom csak....DE...Ígérem holnap vagyis még ma megy válasz!!! De most már télleg hulla vok! Bocsesz!! :oops: :roll:

Pussz!!!

És most már télleg.....itt sem vagyok!!! :twisted: :roll:

Látod Orsi!

Már megint magamban beszélek!!! :lol: :wink: Pussz! :wink: :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:31-kor.
Vendég
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:32-kor.
Vendég
 


Linocs
boldog születésnapot!!!

Gabi
képet az új hajról???

Lilluska
édes ez a lány!Ezek a gyönyörű kék szemek....

megyek iszok nyugiba egy kávét (ma Balumentes napom van :oops: )

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, csak gyorsban pötyögök, esetleg, ha vki érintett erre járna.
Apum tegnap este bejelentkezett, hogy itt vannak az erdélyi barátaink és jönnek ki hozzánk. Szóval tűzök vásárolni, főzni és még a lakást is rendbe kell kapnom. Így sajna a játszi jövő hétre tolódik. Sorry!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

Linocs
, de jó látni téged is!

Reni,
ha péntekig küldöd, akkor már a te válaszaiddal együtt jelenik meg, ha később, akkor már a megjelent cikkhez tudsz velük hozzászólni. :) De mindenképpen köszönöm, ha válaszolsz!

Gabi, igen, sajnos én is meglepődtem az árakon, bár még így is olcsóbb, mint a szokásos... Az ovistársunk anyukája mondta az előzőt, és én azt szajkóztam... Bocsi. De az tény, hogy annyit kell fizetni, amennyit mentél. Én még azt szeretném megtudni, hogy egészségpénztárnak tudnak-e számlát adni, vagy legalábbis olyan számlát, amit az egészségpénztár elfogad, mert akkor abból nekünk mehetne... Nyárra kéne valami Benének, ovi sincs...

A munka meg, ha csak rövid idejű is lesz, tök jó! Végre valami talán elindult, nem? :)

Hajadat nem mutatod meg?

Andi! :( Tudom, hogy nem könnyű túlleni ezen. :( De gyere, és panaszkodj inkább, minthogy semmit nem mondj! :)

mtunde
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is. Peti három napja szinte semmit nem eszik, már nem tudom, mit csináljak vele. Kijött rajta is a családi vonás. De olyan szinten nem eszik, hogy meglátja a kanalat és ordít. Szoktam neki extra tápszert csinálni, de az sem nagyon kell. Anyós szerint alul-felül jön a foga, de mindig erre fogunk mindent, hiszem, ha látom. Az tény, hogy néha kifolyik belőle egy fél liter nyál.

Linocs!
Jó, hogy jöttél, megnéztem a fruzsichannelt, nagyon édes ez a lány. Ahogy néz át a lába között, haláli.

Andi!
Sajnos ez még sokáig így lesz, Balu kedvéért, meg a férjedéért tartsd magad, idővel gyógyul a lelked. Elfelejteni nem lehet, én is még mindig sírok néha.

Kertben nálunk is soksok tarack. Lenyírva tényleg jobbnak hat.

Tünde!
Petya alszik, írtam neked.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Lányok!!
IMÁDLAK TITEKET!!!!
többet foglalkoztok a lelkemmel, mint a családom(kivéve Bálint és a tesókám) :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Majd, ha erre jártok
Balázs vasárnap óta iszonyat kínok között tud kakilni :cry: :oops: azt hajtogatja, hogy nem jön ki a kaki :oops: de végül nagy szenvedés és sírás árán ki tudja kakilni!
Valamit tipp, hogy mit csináljak vele??
-laevolac kilőve-semmi-bár nem tudom, minden nap kell adni, amíg nem áll helyre a kaki??
-glicerines kúp (egybe kijött a kakival)
-kamillatea-nem nagyon issza meg, de ettől se semmi

adtam szilvát, barack befőttet, joghurtot buzakorpával
tanácstalan vagyok :roll: vigyem dokihoz??:oops: :roll:
bocs :oops: :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi, jaj, szegénykém! én ebben mindig béna voltam fogalmam sincs mit lehetne csinálni.

Zsó, milyen volt a vendégsereg? mi finomat főztél? Levi hagyta?

Tigrincs, látom te imádsz magadban dumálni. :lol: és köszi, ma hogy hűvösebb volt egész jól voltam, csak reggel volt egy kis rosszullét.
amúgy igen, tök ételundorom van, ami nekem fura mert Kolossal nem volt. most az van, hogy megkívánok dolgokat és akkor azt akarok enni. apát már néha sz őrületbe kergetem. :lol: :oops:

Lilluska, Bogi annyira édes!!!!!!!!

Gabi, gratuláok!!! az ovihoz is, és a melóhoz!!! biztos lesz végleges is.
snooopy
 
 


Andi! a kakilás volt nálunk is egy időben gond: én is szilvalekvártól kezdve, barackbefőtt (ezt te is írtad) akkor nyáron sárgadinnye (attól nagyon :lol: ) a joghurtok főleg a meggyes!
Meg a gyümölcslevek- őszilé (körte nem mert az fog!)meggylé.
a meggylé is mindig segített nekünk :D esetleg ha főzöl spenótot azt szereti? mert még talán az is segít....szóval ami nem olyan szilárd kaja.....vagy szoktál esetleg gyümölcsösjoghurt italt inni? nálunk Matyi itta, és volt hogy Enci itta meg a felét ,és utána akkora kupacot rakott... :lol: (vagy a paraffin olajat lehetne mgkérdezni a dokitól,gyógyszerésztől)most más nem jut eszembe hirtelen :shock:

Kép
gablaty
 
 


Macikávét isztok esetleg???? mert egyik ismerősőm kislánya macikávézik és attól szokott....

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!

Orsi, Peti itthon volt, így még fodrászhoz is eljutottam. Végre...
Meg főztem camemberes fokhagymakrémlevest, fokhagymás-rozmaringos sült csülök petrezselymes burgival és házi cipóval. No, meg az elengedhetetlen házi csalamádé....bár, ahogy belegondolok, pont jó embernek írom...ugye nem lettél rosszul? :oops: :roll:

Most csak egy gyors helyzetjelentésre futotta, mert apa ügyel, és még el kell takarítani a romokat fürdi előtt.

Egy nagy kérés: azt hiszem Veronikusz tette fel, vagy Andi? A szúnyogriasztó karkötő elérhetősége kellene, mert azóta új a gép és az összes mentett kedvenc könyvjelzőm törlődött. :roll:
Köszi, köszi...

Andi, sajna nem tudok segíteni, tudod Levinél is volt egy ilyen hónap, 3 naponta csináltunk beöntést. Mivel amiket felsoroltál, mind nem használtak. Mondjuk az eléggé humánus, szóval nem fájt neki, csak nekem volt car. Anyósomnak még 20 éve kellett egy ilyen beöntős szett, direkt babáknak van, és tényleg hatásos. Levinél az volt a gond, hogy nem nyomott erősen. Aztán az ingerre azonnal kakilt, bár a beöntős szett végével azért rá kellett segíteni, de a végére beindult mindig magától is. Sőt, a vizet benn sem tartotta, ahogy bement, jött is ki. Talán gyógyszertárba lehet ilyet kapni még.
Vagy esetleg sok sok langyos, picit cukrozott tej? TALÁN...

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:32-kor.
Vendég
 


ApróZsó, Gabi
szóval olyan naggyá és keménnyé áll össze a cucc és nem tudja kinyomni ill gondolom fáj neki nagyon :oops: :roll:

Zsó
megyek enni hozzátok :lol: 8)
hajad milyen lett??
én holnap megyek :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?