Új privát üzeneted érkezett!

éjjeli műszak sincs itt??

Kép
gablaty
 
 


Éjjeli műszakvezető :lol: :wink: 8) ....jelen! :lol: :wink:

De mingyá meg is aludni, mert ez a mai nap.... :shock: ...de inkább az este!!! :shock: :?
Egyik Csajom jobban ordított, mint a másik! :( Jól körbe-visszafertőzték egymást kötőhártyával..... :? bár a doki bácsink állítja, hogy ez nem az!!! :? Végülis Ő a doki....de azért adott szemcseppet még szerdán! Rendes volt! :roll:

Vero!

Bakkerbakkerbakker!!!! :shock: :? Hát ez már tényleg hihetetlen, hogy a Csajok így egymásra ragasztották ezt a hányást.
Akkor jobbulást az egész Családnak!!! Nektek Nagyoknak meg kitartást!!!
Egyébként Mama (Apukám párja!) mondta még pénteken, hogy Ádiéknál (egyik unokája :) ) az oviban hányás-hasmenéses járvány van megint. Azért telózott, hogy Adrival minden okés-e. (de rendi!!! :rool: ) Aztán mondtam, hogy igen.
Mondjuk nálunk itthon még ilyen hány-has nem volt (Isten ments!!!), pedig az oviban tavaly szeptembertől már vagy 4x is volt ilyen vírus, de Adri hál'Istennek nem kapta el!!! koppkoppkopp
Na csak, hogy nehogy azt hidd, hogy nekem jó volt tegnap a masszírak....hát mire megfürödtem, addigra Adri felébredt sírva....két utcával arrébb valami nagy buli volt és üvöltött a zene....hogy nem tud aludni, mert zajokat hall!! :evil:
Úgy hogy Apa bevitte magához a hálóba aludni...úgy hogy lőttek az "előjátéknak" :oops: :? Meg ma is!!! :( Majdnem végig leköveztük a "kisházunk" alapzatát és Apa kidölt! :? Bár mondjuk ma nem vártam el tőle, mert rengeteget dolgozott, úgy hogy inkább beígértem Neki én az izomlazító masszírkát, de bealudt és nem tudom felkelteni! :roll: Úgy hogy ma Ő sem kap!
Jáz meg ilyet még sosem csinált :shock: :oops: úgy ordított mikor cicire akartam tenni, mint a fábaszorult! :cry: 1 óra :!: :!: alatt sikerült ennie 120-at! :? Aztán letettem aludni (kb. 23.20-kor) és majd "szól", ha éhes lesz! Úgy hogy ez az nap vagyis inkább csak az este....nem az én estém volt! :?
De hát mit is akarok itt majdnem 4 hónap után!!! :shock: :roll: Hogy most először "kiakadt" valamin és ordított egy órácskát?!?!?! :oops: :roll: Egy szavam sem lehet!!! :oops: :roll:

Ren!

Köszi amit küldtél! Egy kicsit feldobott!!! :roll:

De most már húzok én is aludni! :roll:
Főznöm nem kell holnapra....vagyis mára :wink: csináltam ma eleget :roll: .... csak az F1 Monacoi-nagydíjat kell megnéznem! :lol: 8)

Gyógypuszik Mindenkinek akiknek kell!!! :roll:
Szép álmokat! Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


jó reggelt.....

igen Tigrincs gondoltam,hogy te még jössz az éjjel

:lol:

Kép
gablaty
 
 

 
 

Jó reggelt Lányok!!!

Gabi!
Igen! Azt antikvárium tényleg szuper. Én a papámnak kerestem egy könyvet évek óta, majd egy internetes antikváriumnál regisztráltam, beírtam, hogy kit keresek - és bár jó néhány hónap eltelt, de - jött az értesítés, hogy megvan. :D

Tigrincs!
Fúúú! Hát akkor nálatok is húzós volt a helyzet. :oops: Szegény szemecskéjük! Gyógypuszik a kis Csipásoknak!!! :oops: A hiszti/visítás meg egyszer-egyszer nekik is megengedett! :wink: férjuradnak meg gratula a kövezéshez!

Mi most már lassan-lassan jól! Péntek éjjeli műsor volt a csúcspont! Azóta Szofi volt szombat délben 37,8. El is aludt DE 10-kor egy 2 órára. :oops: majd este Zsófi volt lázas. Őt a hülye anyja nem mérte meg, mert siettünk a fürdéssel. :oops: Zsófi még éjjel hányt egy kevés epés sárgás-zöldet. :oops: szegénykének nem adtam tegnap semmi kanalasat, de szerintem nem is hiányzott neki. Lényegesen kevesebbet evett tegnap. Egyik szopi után direkt ki is fejtem. 110-et!!!!!! :oops: Igaz tegnap vagy 10x mellre raktam. Úgyhogy most itthon pihizünk. Nem megyek ma dokihoz! Majd lehet szerdán bevállalom, hogy lemegyek a 3-mal DU 4-re! :roll: :roll: (öcsém ma jött volna velem, de férjem holnap elzavarja szegényt Drezdába munka ügyben és szerintem nem fog még visszaérni szerdáig!!!! :shock: :oops: )

Még annyi, hogy ti mit adnátok nekik ma enni??? Kímélnem kéne még legalább ma a gyomrukat! Végül is éjjel volt 1 napja, hogy nem hánytak! Egy tejbegríz az már mehet??? Nem fűszeres, nem zsíros. Igaz tej, de …. Talán! :roll: :roll: :roll:

Tigrincs!
te ilyen Forma-1-es vagy???? :shock: :shock: :lol:

Dorka!
Láttam, hogy írtál és nem vagy elfelejtve!!! :wink:

mennem kell ...
szép napot mindenkinek!!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz a tej miatt félő a tejbegríz, hát tudom nehéz de inkább főtt krumpli, főtt rizs. Enci se nagyon komálta ilyenkor, de mondtam neki vagy megeszi a sós krumplit (2 kanállal ha evett) vagy mehetünk doki bácsihoz, -ez ált-ban hatott :lol:
persze én is csináltam tejbepapit is, de nem is ette meg....azt sem.

Kép
gablaty
 
 


MEMME -ESZTEREDNEK BOLDOG NÉVNAPOT!

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Veronikusz, nekünk is sztem ugyanez a vírusunk volt, bár nekem iszonyú gyomorgöeccsel járt, ami ma reggelig szépen alábbhagyott, amikor is ittam egy csésze tejet....na utána volt megint minden, szóval sztem még várj a tejes dolgokkal 2 napig legalább. Én ma ettem 3 nap után sima husilevest, de ez is kifektetett egy időre, szóval még kíméletesen.
Bezzeg fiatalúr, aki ugyanúgy dögrováson volt, ma bepuszilt 200 almás-krumplis csirkét, még mellé fél pohárka husilevest és pár bulátát is.... :shock: úgy tűnik most Ő jobban viseli a témát mint én. :roll: :oops:
Jobbulást gyorsan gyorsan.

Nálunk most épp szopiról leszokás megy ezerrel, bár éjjel talán csak 2x keltünk (nem emlékszem :oops: ) szóval egyik szemem sír, másik nevet.
Sztetek mivel pótoljak? Csak tápi jöhet szóba? És melyiket csípik a kicsik? A BEBA-tól öklendezett, annyira utálja és semmilyen tejtermék nem csúszik, joghurt, túró, kefír felejtős. Van ötletetek?

Memme, Boldog Eszter napot pici lányodnak!

Dorka írt? Veronikusz, csak privibe, vagy megint nem jó a gép és néhány hsz nem jelenik meg nekem???

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:29-kor.
Vendég
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:29-kor.
Vendég
 


Lilluska!
fúúú! de jók a képek! nekünk is el kéne menni Egerbe. Már csak azért is, mert Katának Egerben néztem ki egy gyerekfülbevalót :lol: :lol: :lol:

Aprooka!
én már tegnap adtam Katának (Szofi nem kért) zsírmentes húslevest főtt krumplival és répával. Ma reggel meg KAta már normál tejjel ivott kakaót. :? :oops: :D :D :D :D semmi baja! Kopp-kopp! azért a bablevest most mellőzöm! :wink:
tápi: én anno Humánát adtam KAtának, no meg Szofinak 8,5 hónapos korától. Most már Szofi Babylove 3-at iszik. (per pill. felénk most hiánycikk így HIPP-ezünk)
Dorka: csak nekem írt 2 sort mail-en, hogy hogy vagyunk és hogy miket csinál már Zsófi :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Jaj de édes Bogi!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!
-családom Forma1et néz :lol: :lol: :lol:

Timi!-gondolom te is nyomod!hááát ez a pálya :lol: :lol: :lol: :wink: én is kipróbálnám egyszer!!!!!-ééés Dunaparty partira természetesen rád is vonatkozik-ha kell én megyek értetek!!!!! :wink: :lol:
Képeidre visszatérve-a lényeg a kalaposJázmin amit kiemeltünk mááás géppel fotóztak ééés talán a fotós sem mindegy ki az!!!! :wink: :lol: :D szóval ne csak masszőrleckéket vegyél Jánostól!!!!!! :wink: :wink: :lol: :lol: kérdezném:elküldjem crocspopsokat????csak a csiga nincs meg majd pótolom valamivel :wink: :lol:

VERONIKUSZ-hááát nem semmi amin átmész! de úgylátom,ahogy jött úgy el is húzza a csíkot....no meg a te rutinod :wink: a bableves meg ráér :lol: :lol: most egyedül nyomod????mármint férj...hiszen vasárnap van-legalább ez a nap járhatna nektek :D

LILLUSKA-képek szupik :lol: tápiügybe nem tudok hozzászólni,mi nem használtunk,Mikey 15hóig nyomta a cicit utána bármi jöhetett :wink: :lol: több napot voltatok Egerbe????

ZSÓ-háát néztem én is ezt a pókügyet-asszem nembizti,hogy nyugodtan aludnék ha ilyenek lennének nálunk!!!! de nincsenek-méééég :shock: remélem észak felé mennek :lol: :lol: nagyon csúnyák -tápit írtam,majd bizti mondanak valamit itt a csajok :lol: :wink: de látom étvággyal nincs gond :lol: :wink: a kétszeri kelés éjszaka neked gondolom egy álom így 10hónap után :wink: :lol:

asszem Benedek megunta....elég hangosan jelzi :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Hali!
Megvagyunk mi is. Panka anyósnál, úgyhogy még csak most készül az ebéd. :oops: :lol: Ellötyögtük a napot egy kissé.

Most morgok, mert az indexen van egy cikk ( http://index.hu/gazdasag/magyar/2009/05 ... rorszagon/ ), hogy aszongya, kik nem dolgoznak eleget (így!), és persze a kismamák benne vannak. Már bocs. Tudom, hogy nem így értették, de azért már mégis. :twisted: Mertem szülni két gyereket 16 év munkaviszony alatt, és nem raktam őket egyből a bölcsibe. Hát, milyen egy élősködő vagyok én!?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Aproo!
Tápszer ügyben nem nagyon tudok mit mondani. Peti 8,5 hónaposan kapott először BEBA-t, most kb. kétnaponta van egy adag lefejt tejem, mellé BEBA3-at kap. De a sógornőm lánya nem fogadta el a tápszert, semmilyen formában, és alig van (volt) már teje, de még mellre rakja, eszik, amennyit eszik, már belenyugodott. De most volt 1 éves és a tejet sem fogadja el. Én azt mondtam, hogy van, aki nem szereti, szerintem ne erőltesse. Sajtot próbáltad?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Szaisztok!

Lilluska: nagyon jóka képek!!

Veronikusz: örülök,hogy már javulóban a család! Én még nem mernék tejbegrízt adni. nekünk, mikor ilyen volt Petyánál teljesen letiltott a doktornéni a tejes dologkról, sőt még a tápszerről is. El is hagytuk a tápszert, már nem kap.

Aprooka: Örülök, hogy már ti is javuló-félben. Nekem Petya 7 hónaposan mondta, hogy elég a ciciből. Akkor tápszert kapott Beba HA/AR-t 1 éves koráig, aztán a BM-es Babyloveot itta tavaly decemberig. szerintem ha nem akar tápszert enni, akkor próbáld meg a Humana babatejet. hátha az bejön a fiatalúrnak.

Kriszta: Nekem sincs itthon a gyerek. Anyuék elvitték Hajdúszoboszlóra magukkal, így én nem is főzetem :oops:

Memme: Isten Éltesse Esztert!!! Jöhetnél egy pár szóra....

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


nem BM , hanem DM-es :lol: :lol:

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok,

Vero, remélem már jobban vannak a lányok, szörnyű ez az egész, h mindig elkapnak vlmit.

Zsó, és ti? kifelé a kórságból?
tápi ügyben: Kolos sem itta meg, de ha joghurtba kevertem és kanállal ehette úgy lecsúszott. ő 8,5 hósan mondta végleg h köszöni szépen de cicit nem kér, de előtte 1 hónapig szenvedtem vele.
tudják ők, h mit akarnak már ilyen kicsinek. azért remélem még kitart Levi ha te ezt szeretnéd.
én biztos mindent el fogok követni, h a 2. babát min 1 évig szoptathassam, mert olyan jó és kár h Kolossal ez nem sikerült, de ha ő nem akart szopizni nem dughattam a szájába a mellem h márpedig szopizol. :lol:

nem nagyon ragadt meg amit olvastam, elég szarul alszunk mostanában, nem kolos miatt...csak úgy...

most gyöngyösön vagyünk ,mert fiúk dolgoztak sok a meló, gondolom Judy te is tudnál mesélni. de legalább jövő hlten már 31 van és mindent beadnak.
csüt-től szombatig szüleimnél voltunk, mert tombolt a meleg, Kolos meg élvezte a kertet na meg persze a medencét. a víz jég hideg volt, de őt ki nem lehetett rángatni. szöenyű. vlmi ebihal veszett el benne vagy mi :lol: hihetetlen, olyan sírásban tört ki mikor már jéggéfagyva kivettem a vízből... szerintetek a karúszó jó dolog?? miben lehet a mélyvízben? mert tavaly volt neki ilyen beülős úszógumija de azt idén likvidálta, utálja. nem nagy buli neki csak úgy ülni a vízben, azt szereti ha az apja dobálja. anya szerint karúszó kéne, de nem tudom...ki mit használ a vízben?? köszi!
snooopy
 
 


Sziasztok

Mi ma a Margitszigeten nyomtuk Apjával.Ott találkoztunk. Vittem pókrócot ,kaját, szóval volt piknik...de nem kell semmi "rosszra" gondolni... csak elvoltunk normálisan mint egy család.
Na de, anyósom drága gondoskodott a "jó" :twisted: hangulatomról,mert tegnap volt a szülinapja, és küldtem neki egy lapot, erre ő megsértődőtt ,hogy miért nem személyesen mentem ki a gyerekkel felköszönteni? :twisted: :twisted: :twisted: szerintetek?? és ezért nem jött ma ő a szigetre, mert most úgy gondolja ezzel büntet. de kit? engem ugyan nem. legfeljebb Enci kérdezte h hol a mama? de ennyi. én meg felhívtam miért nemjött , erre lerakja a telefont. hát ilyen egy h***e p***sát, még nem látott a föld. írtam neki egy sms-t hogy atovábbiakban megszakítok vele minden kapcsolatot,mert egyszerűen nem fér a fejembe eza dedós sértődős magatartás, felnőtt ember...de mindig ilyen volt!!!!ezért tartunk m i is itt a férjemmel, mert Anyuci mindig műsorozott ha kell, ha nem..De a lényeg hogy mi jól éreztünk m agunkat és egyáltalán nem hiányzott az a HP.
rakok képeket is!!bocsi a kirohanásért ,de azt hittem rögtön kimegyek hozzá és felpofozom :twisted: :twisted:


szóval a képek:... Kép Encit röpteti Apa

Kép Anya meg a lánya


Kép Fanyűvő manó

Kép
gablaty
 
 


Kép Gyönyörűségem

Kép Enci Kloé hátán

Kép Enci Zsuzsika hátán

Kép Képzőművészet

Kép
gablaty
 
 


Az állatkertnél volt a lovaglás, 300ért, és 3or vagy 4er kellett befizetni Encit, imádja a lovakat!! :shock: már előre félek milyen hobbija lesz neki :shock: Az állatokat meg sem akarta nézni.csak a pacikat simogatta,etette...szóval...hamarosan kereshetek egy lovasiskolát :lol:

Kép
gablaty
 
 


Lilluska nektek is tök jó lehetett Egerben!!!szupik a képek!! és nagyon aranyosak a gyerkőcök!! :lol:

elveszett anyukák mikor jöttök???szeretnék hallani rólatok!!
Eni, Memme, Emese!!Gyuzso,Borsa!!!


Eszternek Boldog Névnapot kívánok!!!

Kép
gablaty
 
 


halihóóóóóóóóóóóóó!!
mi itt :lol: egyben-rendben :wink: semmi speciális
szülinap családi körben, kerti sütögetéssel, nagyikkal
majd teszek képet is............... :lol:

Vero,
rengeteg gyógypusssssssssssssssssz Nektek!! remélem, te kimaradsz..... nagy ölelés a csajoknak!
szerintem is diétás, semmi zsíros..
tápiügyben nem tudok segíteni :wink:

karúszó: ha megszokja, nagyon hasznos!
mi babaúszáson hozzászoktattuk, gyakorlatilag 1 éve teljesen vízbiztos a gyerek, nem is megyünk olyan medencébe, ahol leér a lába...
de: meg kell tanulnia, hogy ne nyelje a vizet, tartsa ki a fejét...

Gabi, nagyon szépek a képek!!!!! Enci annyira nagylány már.......
sokat gondolunk Rátok!! (((())))

Lilluska, szuperek a fotók!!! mi is voltunk nemrég Egerben, nagyon szeretjük! :wink:

Kriszta, el sem hittem, hogy Peti van a képeken, akkora nagyfiú már................

Eszternek sok boldog névnapot kívánunk!!!

Orsi, te hogy vagy????
CukiBrigi, és Ti?????
Dorka merre csavarog????

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket!!!!!

KépKép
Kép
gyuzso
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:30-kor.
Vendég
 


Veronikusz
Örülök én is, hogy jobban vagytok! Ha hányás, akkor én a mese+ropi kombinációt tudom javasolni. Igaz, nálunk szerencsére csak 1x volt ilyen...Végülis nekünk, felnőtteknek is jobban csúszik a rágcsa, ha bambuljuk közben a tv-t :lol: Beteg gyerek meg gondolom nálatok is leginkább mesét néz, márha épen ébren van... :roll:

Zsó
Tápi ügyben csak azt tudom, amit halllok itt-ott. Mi ugye csak kajába használtuk a tápit tej helyett, magában nem itta, max. karobbal vagy később kakaóval...DM Babylove 2-eset használtunk...Nem egy drága fajta, sőt....de sok anyukától hallom a játszin, hogy a finnyásabb babák is elfogadják :wink: Egy próbát megér...
A szomszéd csajszi lánya csak a Novalacot volt hajlandó meginni (ami irdatlan drága :roll: ), de azért odaadtam nekik, ami nekem bontatlan zacsi megmaradt. Ízlik a lányzónak a család nagy örömére, mert harmadannyiba kerül 8)
A tejtermékek nálunk sem mentek sokáig, most sem kedvenc...max. sajt, szökőévben citromos joghurt..."kúraszerűen" a kakaó... Sokat esik, csontja még nemtört, szal akkora baj nem lehet :wink:

Gabi
Nagyon jók a képek!!! Anyósoddal meg ne foglalkozz! Feltételez abból, amit írtál, hogy sosem voltatok szívbéli barátnők...akkor mit vár?

Dorka
Ha olvasgatsz néha....Valamit írjál is, hogy mizu felétek :wink: Bár gondolom most, hogy szezon van nem unatkozol...

MSE
Válaszolok ám!!! Csak time please 8) :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Ancsa!

Boldog Születésnapot!!!!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!
Vagyok, csak olvasó üzemmódban……

Veronikusz
Remélem már jobban vagytok

Pocakosok jól vagytok???

Renáta
Nagyon tetszik a takaró!!!!!(voltam a csajszinál allergia vizsgálaton..hát mikor megláttam a csajt meglepődtem, annyira kis fiatal, hang alapján nem erre számítottam)

Gabi
Jók a képek!!!

Tenci
kérdezted a fejfájást.... hagyjuk :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Ancsa!!!
Álmodj, amit csak akarsz; menj, ahova szeretnél; légy az, aki szeretnél, mert csak egy életed van és csak egy lehetőséged, hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
Paulo Coelho

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Boszikám!

Nagyon sok boldog szülinapot!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Boszim!

Na ahogy látom a "harmadik helyet" még megcsíptem!!!! :lol: :wink: 8) (itt! :lol: :lol: :wink: )

Vero!

Köszönjük szépen! A gyógypuszijaid hatásosak voltak, mert Adri szemei már teljesen jól péntek óta Jáznak viszont tegnap ki kellett, hogy váltsam a szemcseppet, mert reggel ki sem tudta nyitni a szemét :oops: :cry: viszont nagyon hatásos a csöpi, mert estére már "csak" piros volt! :roll: Pirosnak még most is piros, viszont mára már abszolút nem csipásodott be!!! (koppkoppkopp!)
Nálad CSajszik?? Remélem már Ők is sokkal jobban!!!! :roll:
Akartam már Tőled ezerszer kérdezni :wink: , hogy hogy állsz a "hajhullással"? (ugye Te írtad talán 2 hónappal ezelőtt, hogy nagyon hullik?! :roll: ) Szedsz rá valamit? Mert kb. 1 hete nekem is csomókban jön!!! :shock: :? :cry: Bár azért bízom benne, hogy marad belőle valami a szopiztatás végére!! :roll: (Adrinál is végülis maradt! :wink: )
Igen Vero!!! Timi nagy F1 "mániás"!!!! :lol: :wink: 8)

Aproo!

Adri csak a Humana tápszert volt hajlandó megenni!!! :oops: :roll: Tejpépekből, viszont ette mindegyiket, mindegy volt, hogy milyen "márkájú" kivéve a kekszest meg a banánost nem szerette. Üveges kajákat viszont mindet visszaöklendezte!!! (mondjuk nem csodálom, amilyen a szaguk!!! :shock: :twisted: :roll: ) Egyedül a Kecskeméti- Sütőtök csirkehússal- üvegest tudtam neki adni, egyébként ette anyja főztjét :lol: de az kétpofira!!! :lol: :wink:

Tenci!

Igen, nyomtam én is az F1-t!!!!! Ezt a versenyt ki nem hagynám semmiért!!!! :lol: :wink: 8)
Nehogy feladd postán!!!! Majd ha talizunk odaadod!!! :wink:

Memme!

Eszternek sok boldog névnapot!
Hogy vagy? Vezetés?

Képek Mindenkinél nagyon szupik....Gyerkők nagyon aranyosak!!! :wink:

Megyek etetni! Majd este még jövök! :wink:

Szép napot Mindenkinek!!! :wink: :lol:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ancsa!
Boldog-boldog szülinapot!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Ancsa: Isten Éltessen sokáig!!!!

Gyuzso, Andi: Köszönöm kérdéséteket, jól vagyok. Bár sokszor "zavar" már a pocak, főleg,ha Petyához kell lehajolnom. A meleg kicsit várhatott volna még, de ez van..

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Ancsa, nagyon boldog szülinapot!!!!!
snooopy
 
 



emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Boldog Szülinapot Ancsa!

Most jöttem Vidadokitól....Csajszi okés, buksija lefelé. Kicsit csalódott voltam, mert azt hittem most lesz UH is, de majd csak 3 hét múlva... :(
Szülni viszont úgyfest az ügyeletesnél fogok...Halász doki is pont akkor lesz szabin :roll: Vidadoki szerint dr. Hájsz nem nekem való...Ugyan sosem láttam, de valahogy nekem is ez az érzésem az alapján, amit itt írogattok róla...Ezt most nem kritikának szánom!!!

Andi
Én szóltam :wink: :lol: Egy tök csini, fiatal csajszi...Én is meglepődtem. Egy Varga Endrénét+a hangja alapján...nem így képzeltem én sem :D

Brigi
Bosszantsalak? :lol: :lol: :lol: Tegnap lakkoztam ki a lábam :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Renáta
a takaróhoz honnan vetted a mintát ???? :oops:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Zsó, tejtermék ügyben elég sok mindent elmondtak a lányok. Elvileg Ez tényleg csak "elv" fél liter tejtermék kéne ebben a korban: ez bármi lehet, és egyelőre inkább tápszer, mint tej. a babylove 2-es jó, és ha nagyon nem issza, a 3-asok már vannak ízesített formában is... aztán majd 1 éves kor felett jöhet a tej, kakaó, gyerekkávé, stb.

Lilluska, Gabi,
nagyon jó képek. Gabi, mi most hétvégén voltunk egy lovardában, ahol van pónilovaglás, 1 óra 1000.- és csak annyit kell fizetned, amennyi időt a gyere a lovon ült. Felőtteket is tanítanak, és gyerekeket is. Én menni fogok Benével, mert neki is nagyon tetszett, és amúgy meg nagyon hasznos a lovaglás. Csak kiscsajt nem tudom, hova teszem addig, mert ő simán odament a nagy lovakhoz is...

Lányok, nemsokára jönnek a következő szám kérdései is. :)

mtunde
 
 


Tünde!!! hol van ez a lovarda???? érdekel!!!

Andi
én is erre gondoltam,mármint Tatai út!! még Apját megkérdezem jönne e? úgyis szerelőnél van a kocsija, összetörte.ugyhogy nem dolgozik.... 8)

Ancsa Isten éltessen sokáig!

Reni
vajon miért mondta ezt Vida doki? mármint h nem neked való? :D

Kép
gablaty
 
 


Ancsa ez lemaradt :oops:
Kép

Kép
gablaty
 
 


ANCSA!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!


Tigrincs!
Hajhullás talán egy fél fokot mérséklődött! Nem szedek semmit, csak a Gravidát.
Jáznak extra gyógypuszik a szemecskéjére!!! Örülök, hogy Adri már jobban! :wink:

Tenci!
:lol: Forma 1-et néz a család :lol: :lol: :lol:
Férjem pihenése 7végén: vasárnak 5-7-ig sétáltunk a Kopaszi-gát (öböl) másik oldalán! (oda mi ki tudunk sétálni :D) + reggel 5-kor zöldségeket ültetett az erkélyünkön egy ládába! :lol:

Gabi!
Anyóst letojni! Teljesen igazad van! Örülök a Margit szigeti proginak! Enci biztos boldog volt!

Nálunk a lányok már jól! Zsófi anyatejes koplaltatásának meg is lett az eredménye! Tarkóig anyatejes kakis lett :lol: (ugye most 2 napig csak szopizott) csap alatt meg is fürdettem. :D Úgy néz ki most rajtam a sor. :oops: ma nekem volt 37,7 a hőemelkedésem! Vettem be Nurofen Baby-t :D De jó volt hogy ma csak Zsófi volt velem!!!!!!! :D remélem holnapra már kutya bajom!!! :wink: ma nem ettem szinte semmit :? Még jó hogy Zsófinak (rólam már nem is beszélve!!!) van tartaléka!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Andi
Háááát, a fejemből :oops: :oops: :oops: Én rajzoltam a bárányt és az egeret is :wink: Ivánnak volt bárányos ágyneműhuzata. Valami derengett, hogy miféle barik voltak rajta. Amire emlékeztem, az alapján összeraktam a fejemben a barit és ez lett eblőle. Az egér az teljesen saját szülemény :D

Gabi
A kommunikációra gondolt asszem :lol: Én olyan "besemállaszája" típus vagyok :oops: :lol: ő meg komorabb fajta. Többen írták itt, hogy ő nem az a beszélgetős ember...De valahogy, mint írtam, nem tudott senki igazán meggyőzni, hogy őt válasszam, pedig tényleg...sem őt, sem Halász dokit nem ismerem, úgy értem sosem láttam őket, annyira nem...
Most bízom a jószerencsében, hogy olyasvalaki lesz ügyeletes, aki szimpi lesz majd....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 



emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok Drága Mamik!

Nagyon eltüntem még olvasni se volt néha időm...

Minden szülinaposank utólag is nagyon nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!

[color=red]Micának meg mára kívánok nagyon sok boldogságot!!!!!![/color]

Andi!
Mi is duplokat veszünk Daninak szülinapra...Balu szereti?????

Veronikusz!
Ez az a vírus amit még Orsi is hazahozott a korházból...nálunk is tombol az oviban...egyébként gyorsan elmúlik, de a fosika elég makacs tud lenni...
Két korty kóla csodákat tesz...(már hányás ügyben).

Gabi!
Nálunk is Bartos Erika a sztár...járunk a diavetítésekre is...na az a csúcs.
Már elég sok könyvünk megvan és mi az auchanban szoktuk venni, mert ott valamivel olcsóbb. Amúgy meg kapjuk mindíg valamikre...

Jól látom, hogy Borsika meg Eni nem nagyon jönnek?????
Vagy csak Borsika tünt el nagyon??????


Annyira hiányoztok, de most, hogy szép az idő állandóan kint dekkolunk a játszón...vagy megyünk valahova...járunk mindennap fagyizni is :D

Mennem kell mert visítanak a kádból, hogy menjek már...

Sok pusza Nektek!!!!!

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Cukipofa
de jó hogy jöttél!!
igen Balu imádja őket!
Milyet vesztek Daninak??

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi
Lehet, hogy most nem leszek népszerű, de ez így, ahogy leírták elég elfogadható. Elvégre 2 év gyed az így is jár :wink: Már ha dolgoztál a pocak előtt rendesen. Valójában annyi változik, ha dolgoztál rendesen, akkor gyedet kapsz 2 évig, ha pedig nem dolgoztál vagy kevesebb, mint 2 évet, akkor annyi ideig jár a gyed, amennyit dolgoztál, utána gyes...Ha nem melóztál, akkor meg csak a gyes jár. De igaz, nem lehet otthon anyuka 3 évig, csak 2-ig... De azért asszem az a nagy általánosság, hogy anyuka vissza megy dolgozni úgyis a gyed lejártával, mert a gyes....hát abból nem lehet várat építeni :roll: Persze, nem mindenki, mert én is itthon vagyok :oops: Mákom van, de azért nem könnyű...Mmint anyagilag :oops: :roll: És persze, nem örülnék, ha Iván napi 8-10 órát a bölcsiben lenne és ott tanult volna meg rendesen beszélni meg hasonlók :roll: Már régóta mondják, hogy kell változás...És lássuk be, ez még mindig jobban hangzik, mint amit először kitaláltak.
De ez sem lep meg :roll: Mindig ezt csinálják, hogy besz@ratják a népet valami nagyon brutál hírrel, aztán végül egy jóval enyhébb formát vezetnek be. Ettől úgy érezhetjük, hogy milyen jó nekünk, hogy nem a legrosszabbat zúdítják a nyakunkban :twisted: :roll: :twisted:

Kati
Jó hallani rólad!!! Tényleg, még ezer éve (Iván még 1 éves sem volt) láttam Bartos Erika diákat, de tök kiment a fejemből :roll: :shock: Köszi, köszi, köszi :D Bár most épp nincs diavetítőnk, mert az én 30 éves darabom feladta :twisted: Vagyis mi adtuk fel :roll: Majd őszre veszünk...
Duplo járgányokat én is csak dícsérni tudom :wink: Nekünk is sok van, de a markoló a kedvenc :D Egyik kissrác le szokta hozni a játszóra :shock: Megy érte a közelharc :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Andi!
Mi most egy nagyobb beruházásra készülünk lego terén. Az az igazság, hogy van egy épitőkocka szettjük amit imádnak, de az csak 40 darabos és nem igazán tudnak már vele mit építeni..
Így gondoltuk, hogy legoból veszünk jó sokat aztán építkezhetnek :D
Most úgy van, hogy anyósomék megveszik az állatkertet, anyámék ilyen alkotóelem vödröket (2 dbot)...mi meg veszünk járgányokat vagy esetleg a közérteset...
Szóval most ez a terv. Mi bátyámal pl imádtunk legózni...
Csak amiatt izgulok, hogy mi lesz ha 1-2 év múlva már a rendes legó fog kelleni????? Azokat nem lehet a duploval összeépíteni...mert azért elég drága ez a játék :roll:

Reni!
Jaja...én is már akartam venni diavetitőt, mert nekünk is az van amit még mi használtunk 20 évvel ezelött :roll:
Karácsonyra szerettem volna, de akkor csak az a kék műanyag volt és az nem tetszett...én olyan rendes magyar diavetitőt szeretnék. Most láttam, hogy van a libriben, csak egy bibije van, hogy 16ezer ft. :evil:
Én imádom a diavetítéseket, már alig várom, hogy a gyerkőcök majd mit szólan hozzá... :D

Kép

Kép
cukipofa
 
 


Lányok!

Itt is lehet diafilmet nézni. Tudom, hogy ez nem az a fíling, de amíg lesz vetítő, addig...

http://egyszervolt.hu/db/submenu.php?tag=diafilm

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Cukipofa
hát igen, nálunk is nagy legofan a család :lol: :lol: ezért vettünk csak
pár db duplot
Kép

Kép Kép Kép

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 11:30-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

lego..az tök jó. nekünk még megvan amivel mi játszottunk gyerekkorunkban (jó lesz Koloséknak), öcsémnek van egy nagy forma-1-es mclarenje is. :lol:

Lilluska a kertetek még mindig gyönyörű. :D
snooopy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?