Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Jó sok idő elment, mire átolvastam a lemaradásomat.

Sutimano 76: Szigetszentmiklós

Aranynap: Jó időt, és sok-sok pihiti a nászútra!! :))

Zsófinak nagyon drukkolok!!

Lillának Boldog 2. születésnapot!!!! :)

Ritának pedig boldog névnapot!!


Most viszont megyek aludni. :))

spickey
 
 


Ezt a másik topicban üzente nekünk is egy csajszival.

"Na beszéltem Zsófival, jól van, már nem hány, csak nagyon megijedt mikor mondta a doki hogy nyitva van még jobban. Mondtam neki h szépen lassan kezdjen el azért enni aztán meg kajcsizzon sokat, hogy gyorsan hízzanak a babákok. Ma vagy holnap lesz UH, majd megírja mi volt. Babák szépen mozognak. Most már valszeg végig bent tartják majd.

Kép
kata05
 
 


Zsófinak nagy-nagy drukk!
Vendég
 

 
 

Zsófi!!! Mi is nagyon drukkolunk!!! Minden rendben lesz!!!

Erika, megnéztem a kisfilmet, bőgtem...

Rita, boldog névnapot!!
Vicger, irigylésre méltó kajákat tudsz összerittyenteni! :)
Én most a spar-os fagyasztott szójababra vagyok rákattanva ( ezt keverem össze kukoricával plusz egy kis margarinnal) fincsi :)

Móka,jelezz, ha erre jársz. Mobil vagyok teljesen.

Aki balatonOzik, annak üzenem ,hogy elvileg már 23 fokos a víz. Szóval ,aki bírja az izgalmakat, annak hajrá!

puszi nektek, megyek barátnőzni.

KépKép
csikipetra
 
 


Sziasztok!

Zsófi: nagyon-nagyon szorítok.

Kata: ha lesz találka valamikor küldj egy sms-t, kicsit ritkábban vagyok a gépnél. Mamámat jún. 9-én műtik elvben amig nem jön ki a kórházból tudok menni, utánna egy darabig sajna nem. Előre is köszi. Egyébként egy du-esti sétát összehozhatnánk, ha van lelkierőd valamely nap munka után.

Szülinaposoknak - névnaposoknak sok boldogságot.
Kép

Vicger: Veled beszéltünk a matracról? Már nem emlékszem. Most jutottunk el odáig hogy megnézzük. Elvileg 113x70-es kell, mert ez kombi kiságy.

Nem is írok többet, mert elég nyügi vagyok a héten. Egyre nehezebben járok be dolgozni, már számolom a napokat. Ez van :(

Szép jövő hetet mindenkinek!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Petra köszi :)
Taranee , igen velem beszélted :) 140x70 centis a matrac, úgyhogy nagyobb, mint az ágy. Sajnálom a nyügit, s átérzem. Nálunk ma a gyerekek iszonyat rosszak, délután pl Gergő verekedett Vicával, szóval kiakadtam teljesen, valamit nagyon elrontottam annak idején :( :(
Zsófiéknak nagyon nagy drukk folyamatosan! Szerintem nem lesz semmi baj, azon kívül, hogy szegénykémnek végig kórházban kell lennie... az azért nagyon nehéz... de a cél érdekében mindent!

vicger
 
 


Sziasztok!

Elnézést kérek a betolakodásért,de van egy vadiúj eladó babakocsink szuper áron!
Sikerült 2 vennünk,ezért az egyik eladó!
Quinny Freestyle 3XL comfort,vadiúj,navy színben!
Adapterrel,pumpával!
Tulajdonságai:vízszintesig dönthető háttámla,mindkét irányban a vázra tehető,hatalmas felfújható kerekek,elsö kerék bolygósítható,illetve fixálható,ötpontos öv,lassítófék a tolókaron,futáshoz is használhtó!
Rendkívül könnyen tolható,és irányítható!
Nekünk is ilyen lesz, csak pirosban,nekem nagyon bejön!
Ára:75.000Ft,Postázom is bárhová 2000FTért!

Kép

Ha valakit érdekel,irjon privit,és még tudok képeket küldeni róla!

Mindenkinek további boldog babavárást!
20140328174041
 
 


Örülök, hogy Zsófi jobban van.

Kriszti, nem tudom, mi van velem. Rendes kis pánikrohamaim vannak időnként.

Hát, mindenkinek jó éjszakát!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Jó reggelt!

Nem tudom ki hogy volt vele a hétvégén... de én végig aludtam szinte a hétvégét... :) :) :) Olyan jól esett... :)

Nem tudom, hogy írtam e már... de mégsem megyünk a nyáron (júniusban) Németországba a tesómékhoz, mert nem merjük a lábdagadásom miatt vállalni a hosszú utat... (a doki is megijesztett... mert azt mondta,hogy kaphatok egy szívinfarktust... :( )
Így eldöntöttük, hogy elmegyünk egy hétre magyarhonba nyaralni... :) jaaaj már úgy várom... :) :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsófinak és a babákoknak továbbra is megy a drukk!!!!!
vikiviktor
 
 


Vicger!

A salátás kaják nekem nagyon bejönnek, de párom max:annyit mondana rá, hogy szép, aztán még esetleg meg is enné, rá fél órára viszont bizti nyitogatná a hűtőt, hogy na, mi az ebéd?
Ő az a hagyományos tipus, aki húst-hússal. Anélkül nem kaja a kaja. Anyósom büszkélkedik vele, hogy érdekes, nála megeszi a párom a sima főzeléket is, ja , persze, csak utána farkaséhesen jön haza, hogy egyen valami "rendeset". Máe rég letettem arról, hogy megreformáljam, mert ha nem a szájíze szerint főznék, megenné ugyan, de sutyiban menne pizzázni, vagy mekizni, azt meg ugye anyagilag nem bírmám.
És ami a legrossabb, hogy iszonyatosan habzsol,nagykanállal eszik mindent, még a rántott húst is(!). Ez nálunk állandó vitatéma, de betudom annak, hogy gyerekkorában alig kapott enni (azért is jött el otthonról többek között) és most meg már nem bír leszokni róla.
Most szilárdan elhatároztam, hogy kemény leszek magammal és megteszek mindent a cél érdekében...(most is cserit ettem sajttal tízóraira)

Hétvége: anyóssal voltunk egy órát, de azóta olyan ideges vagyok a hülyeségeitől... inkább nem panaszkodom, de megőrülök tőle....

Kép
arvaerika
 
 


Zsófi!

Drukk, hogy a babák még jó darabig a pociban maradjanak!! :)

Erika!

Nekem bevállt az, hogy ugyanazt főzök mindannyiunknak, csak eleve úgy gondolom ki az ételt, hogy magamnak minimális munkával külön tudjam átalakítani az odafigyelés jegyében.
Pl. tegnap sült csirkefelsőcombot csináltam sütőzacskóban, a család egy krumplis-almás-füstölt sajtos köretet kapott, magamnak meg kimaradt a krumpli, és pároltam egy kis almát és rásütöttem sajtot.
De pl. csináltam rakott zöldbabot, úgy, hogy magamnak kivettem párolt babot meg húst, és azt sütöttem össze pici sajttal, a csapatnak meg rendesen összeraktam rizzsel.
Szóval sokszor van hús, amit én salátával, párolt zöldséggel eszem, a család meg kap rendes köretet.
A legtöbb bajom a desszerttel van, mert azt kell csinálni, és nagyon nehéz megállni, hogy ne egyek vagy csak nagyon minimálisat. És a május nálunk nagyon ünnepelős, nagyfiam szülinapja, névnapok, párom szülinapja...

Astrid

Kép
astrid
 
 


Sziasztok!

Még nem tudtam visszaolvasni.

Most jöttünk meg a szívultrahangról, minden rendben van hál Istennek, átnézték Niki babát tetőtől talpig :lol: Kicsi kincsem integetett :) :) :) és első lépésben majd lerúgta a vizsgálófejet 8)

Süti, kedden lesz az előadás, a csajokkal 14:00-kor szoktunk találkozni (aki metróval jön: a klinikák megállónál, Mókával a 2-es klinika bejáratánál). Az előadás 14:30-kor kezdődik.
Tök jó lenne, ha el tudnál jönni :)
Vendég
 


Ja, amin eldurrant az agyam ( a röpke, majdnem 3 órás várakozás alatt volt egy pár ilyen :x ) : nőci kijött az uh-ról, ott örömködik, hogy fia van, erre veszi elő a cigit és megy ki rágyújtani :evil: :evil: :evil: :evil:
Az ilyentől hányingerem van.....
Vendég
 


Viki, jó neked :) , nekünk nagyon zűrös hétvégénk volt. Konfirmáció, szűk 37 fős családi körben, ráadásul az éjjel, ha épp nem pisilnem kellett, akkor a mennydörgés ébresztett fel. Majd elalszom...

Én a hétvégén nem tartottam a saját diétámat, de majd most kompenzálok. Nekem ebből a szempontból jó, az én férjem a rengeteg hús és saláta helyett néhány szem előételnek készült sós sütit evett, aztán egy kis édes sütit, nálunk inkább az a baj, hogy oda kell figyeljek, hogy egyáltalán egyen. Kb. 60 kg a 185 centijéhez :(

Boboka, örülök, hogy minden rendben van Nikivel :D
Ne árts neki azzal, hogy ilyen - igenis - hülyék miatt bosszankodsz...

Mindenki nyaral?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna, nem is akartam magam bosszantani, csak pont úgy jött ki, hogy előtte meg egy olyan kismama jött ki (látszott, hogy 30 környéki, jól szituált család, férj és a leendő nagyi kísérte el), akinek valami baja volt a picikéjének, ennek a bagós nőnek meg tuti, hogy egészséges lesz a babája. (nem kívánom én annak a picinek sem, hogy beteg legyen, Isten őrizz, csak ezt olyan igazságtalannak tartom, hogy aki nagyon vágyik a babára, meg mindenre ezerszer odafigyel, annál gáz van, aki meg csak úgy mellékesen kihord egy babát és mellette iszik meg cigizik, annál meg minden ok)
Vendég
 


Szisztok!
Bocsi, hogy nem reagálok nagyon, (majd egy hete :( ) de valahogy nem bírom magam ráveni az írásra, az emailek is állnak, titeket olvaslak, de valahogy nem jön a válasz belőlem. Minden oké velem, ez csak úgy van, nem tom..........
Zsófinak nagy drukk!
Vikiviktor, pihenj inkább! Mi sem megyünk Görögbe végül, anyagi és más okoból, júliusban megyünk le Horvátországba, úgy döntöttünk. Esetleg Montenegroba. Így kocsival tudunk menni, megállni, ha kell, és vissza is tudunk hamar keveredni, ha bármi van.
Köszi Manó, már én is megbarátkoztam a névvel 8) és nekem is tetszik!
A fazon csinosítása, hát igen, nem egyszerű feladat... én mondjuk eljárok kozmetikushoz vele egy ideje, csinálja ő, viszont megerősödött, mióta babát várok, illetve egyre jobban fáj, de hát valamit valammiért.
Felfedeztem 4 piros striát a hasamon :shock: , nem olyan feltünőek, de akkor is :? kenem naponta, meglátom, elmúlik-e. Az igaz, hogy a nem túl bő ruhától, és a vakarástól is lehetnek?
Cigiző kismami :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Holnap megyek lányok előkészítőre, bocsi Móka, még mindig lógok a begépeléssel :(
Bocsi, akinek nem reagáltam, megpróbálom megemberelni magamat...

floranan
 
 


Vicger!

Igazad van, én is próbálok trükközni, meg repeteim is vannak, csak a legtöbbször időm nincs. Délelőtt 10-12-ig lent vagyunk. meg du. 5-8-ig. Ilyenkor jönne jól a családi ház, mert akkor azért tudnám közben csinálni a dolgom, de így egy csomó időm elmegy a játszón.
Amúgy a cukomat minden kaja után mérem, többnyire 6 alatt voltak, tegnap óta meg 4,5- 5,5 körül.

Anna! Irigylem azokat, akik elvannak kaja nélkül is, nekem is van pár ismerősöm, aki csak azért eszik, mert muszáj....én sajna imádok bűnbe esni (szerencsére van akaraterőm is, és amikor már úgy érzem, akkor minden külső hatás nélkül le tudok fogyni)

Bobóka!

De jó, hogy minden oké! Felelőtlen anyák mindig is voltak, én is nap mint nap tapasztalom. itt a játszón is, amióta nem lehet a keítésen belül cigizni, inkább bent hagyja egyedül a gyereket, aztán kint bagóznak ezerrel, egész csapat szokott a kapunál összeverődni....No komment!

Floranan!

ha vakarás, az emlúlik, a stria sajna nem, max. nem erősödik tövább

Kép
arvaerika
 
 


Boboka, tényleg, én is örülök, h minden oké!

Erika, hát remélem elmúlik, de legalábbis nem marad piros... de úgy értettem, hogy a vakarás helyén is lehet stria? Attól?

floranan
 
 


Sziasztok!

Boboka örülök, hogy minden okés! :) :) :) :) :) :)
cigiző kismama :( felelőtlenség... de legalább bírta volna ki hazáig, vagy mittomén. Én dohányoztam, tudom milyen iszonyatosan nehéz letenni a cigit, ezért aztán nem is kövezek meg senkit aki dohányzik, de azért ha más életére hatással vagyok, akkor gondolkodni nem ártana.

Erika, most azért nem értem, hogy akkor miért szúrtak le, hiszen a cukrod jó! Nem ez a lényeg?????? Kb én is így trükközök a kajákkal, ahogy Astrid, kivéve gyümölcsnapon. Hú a tegnapi gyüminap azért nagyon kemény volt ebédkor. Ugye mi mindig együtt eszünk, s nekik csináltam húslevest, sültcsirkét, répás burgonyapürét, kolbival töltött dagadót. Ők ették ezt, én pedig leves gyanánt paradicsom levet ittam és főételként gyümölcssalit ettem :D Viszont büszke vagyok magamra nagyon, mert egyszer sem bűnöztem :) :) Ja, és 85.3 kilót mázsáltam ma reggel, azért ez már haladás a 92-höz képest :)

Flornan a a striák nem a vakarástól, vagy a ruha milyenségétől lesznek, hanem attól, hogy a bőr nem annyira rugalmas, hogy repedés nélkül bírja a pocak növekedését... sokat nem tudsz tenni, mert ez genetikai adottság, h mennyire csíkozódik be az ember, vagy nem, de a kenegetéssel valamilyen szinten kordában tartható. Viszont a sima testápoló nem elég... Azt hiszem Bibinek van valami tuti kréme, talán aventes.. striák ellen.

vicger
 
 


Vicger, igen, én is így gondolom hogy a ruhának és a vakarásnak nincs hozzá köze, de ezt hallottam, gondoltam, megkérdem.
Naponta a DM-es stria elleni krémmel kenem, van, hogy 2x is... lehet, hogy az olajat még megpróbálom, bár a krém is nagyon zsíros. Amúgy is utálok mindenféle krémet (kivéve, ami nem ehető haha 8) :twisted: ), hősnek érzem magam a kenéssel.
Azért lepődtem meg picit, mert annak ellenére, hogy gimis korom óta elég jó húsban vagyok, szinte nincs is máshol csíkom... na de ezt is el kell kezdeni egyszer.... :?

floranan
 
 


Vicger!

Hú, te aztán egy konyhatündér vagy! Én is elég sokat főzök, de amiket, le a kalappal előtted! Meg az akaraterődhöz is gratula!

Leszúrás: nem is az összsúly, hanem hogy hirtelen híztam sokat...
most olyan 70-72 kg között vagyok, és max.78-ig mennék fel.
Amúgy az ideális nekem a 63-65 kg normál állapotban. Az a 36-38-as méretem.

Stria!

Vakarás helyén nem valószínő, ezek inkább olyan napsugárszerű(a köldök a központ) csíkok, és lehet fehér is. Azért észre fogod bvenni, ha mégis az...tenni nem nagyon lehet ellene, max.spec.krémmel kenegetni. A viszketés azt jelenti, hogy tágul a has bőre...

Kép
arvaerika
 
 


Kép pocikép

Kép
arvaerika
 
 


Csúcsos poci gyengébb idegzetűeknek!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Mármint hogy pont nekik nem! Tiszta gyagya vagyok!

Kép
arvaerika
 
 


Erika, tuti jól néz ki a pocid!!!!!!!!!! Szerintem csak pocakra nőttél.
Egyébként gyárilag egy súlycsoport vagyunk, csak én elbacarintottam :evil: :evil: , na de most majd megmutatom :D
Konyhatündér :) köszönöm :) Igyekszem lépést tartani az igényekkel Atesznak és Gergőnek is hatalmas étvágya van, én pedig pl a párolt zöldségtől rosszul vagyok, így mindig valami újdonságot kell keresnem, h tudjak mit enni :lol: :lol: :lol: :lol:

vicger
 
 


Erika
Nagyon jól néz ki a pocakod! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Erika, tök jó a pocid!!!!

Vicger, hős vagy és így tovább!

floranan
 
 


Hát, köszi csajok, én azonban nap mint nap megkapom, hogy olyan lent van a hasam biztos szülök már.... pedig csak a kötőszöveteim lazábbak sajna és nem tart már úgy, mint nektek....

Kép
arvaerika
 
 


Erika, nagyon csini Lotti pocak :) :) :)

Gyárilag én is 58-62 kiló között mozogtam évekig, remélem Niki virgonc lesz és lerohangálom a felesleget majd az évek alatt :lol:

Floranan, ok, akkor kettőkor holnap a szokott helyen :)

Kriszti, tényleg nagyon ügyesen csinálod, le a kalappal előtted :wink:
Vendég
 


Erika, hát nem tudom milyen elképzeléseik vannak a beszólóknak a kismamapocakokról, de vitathatatlan, hogy a pocakod csudaformás csupababa pocak. Az, hogy a kötőszövetek lazábbak, azzal vagyunk így egypáran ;) akiknek még nem laza, majd lesz :)

vicger
 
 


köszi csajok :)

vicger
 
 


Erika nem semmi pocak,nekem tecc!!!!Amúgy sztem is babapocak,egy csepp feles kilot se látok!!!!

Kriszti nem semmi akaraterővel bírsz!!Kitartás,nagyon ügyi vagy.

És mindenkinek aki naponta főz tiszteletem,hála az égnek az én férjem nem válogatós,nem igényel mindennap húst.

Boboka,gratula Nikibaba eredményéhez,de hát más nem is lehetett volna.A talival kapcsolatban írok pü-t.

sutimano76
 
 


Én el se árulom, mennyi vagyok gyárilag :wink:

Holnap megyünk 3/4D UH-ra. Nagyon kíváncsi vagyok a babácskámra :oops:
Vendég
 


Imola akkor megy a drukk!!!

sutimano76
 
 


Mabe 55 kiló alatt nem ér gyári súlyról beszélni :D :D :D :D
Holnapra megy a drukk, remélem jót moziztok! :) :)

asszem én megbuggyantam, pick szalámi illatot érzek órák óta :D :D :D
Nektek vannak ilyenek, hogy éreztek egy illatot, szagot, de rajtatok kívül senki nem érzi? :shock: Nálam elő szokott fordulni... Még mindig nagyon érzékeny az orrom.

vicger
 
 


Már vagyok 55 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Kriszti én virág illatot,de én hiszek a szellemekben,stb.meghát például a lefolyónk nem a legjobb(vicces most épült házban),és az onnan visszajövő kellemetlen szagokat is néha,de az uram nem érzi.Kifinomult a szaglásunk!!

sutimano76
 
 


Mabe és ehhez hány centi,mert nekem is 55 az átlag súlyom,de 156 centihez.Ehhez képest kezdtem a terhességet 60-nal és most 65.2-nél tartok.

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]M írta:sutimano76abe és ehhez hány centi,mert nekem is 55 az átlag súlyom,de 156 centihez.Ehhez képest kezdtem a terhességet 60-nal és most 65.2-nél tartok.


Én most vagyok 55-56... általában olyan 49-50 szoktam lenni (168-170cm)
Vendég
 


Ropik vagytok az a nagy igazság! :) Rátok fér egy kis hús is már :D :lol:

vicger
 
 


Na ezt az eredményt magába is rossz olvasni,én 18 évesen voltam a 156 cm-hez 49 kilo.Akkor te szép vékony lány vagy.Most kis pocakkal ugyan.

Kriszti,Erika ne sárguljatok,mi első babások vagyunk.A második után visszatérünk erre a kérdésre,többet egyenlőre nem vállalnék be.

sutimano76
 
 


Süti én is hiszek bennük. A lefolyó az tényleg necces pláne egy új házban. Tiretet próbáltad már? nálunk néha a mosogatónál érzek állott víz szagot, arra pl tökéletes.

vicger
 
 


Kriszti nagyon szeretnék melléd állni,mert a fényképek előnyösek,ugyanis nem látom rajtad a kilokat.Nem lehet hogy elromlott a mérleged???

sutimano76
 
 


Tiretet azóta nem használok mióta kiderült hogy kb 900-ért az egész flakont kell beleönteni,nálunk a domestos vált be(a citromos még illatosít is).

sutimano76
 
 


Na azt nem is meséltem hogy kib...tt velem a doki.Kérdezte hogy minden okés e a széklettel,mert akkor olyan vasat ír fel.Mondom igen már az elevit se fogja,plussz a gyümiktől lazultabb is.bár az elmúlt napokban nem ettem annyi gyümit,de gond nem volt.Erre felírt egy olyat ami nem fogja a székletet,kiváltom,hazajövök elolvasom,és mi van benne???Ricinusolaj,remek azóta reggel rendes a székletem viszont a reggeli csak átfolyík rajtam,és néha még este is mennem kell.Nos én így fogyózok(100 darabosat írt fel).Legközelebb megkérem írjon fel mást,addig marad az étcsoki.

sutimano76
 
 


Süti nem sárgulok :) nekem a 60 kiló tökéletes lesz, akkor éreztem magam a legjobban, s az állt a legjobban. 167 cm vagyok. De voltam 50 kilós is, na azt nem sírom vissza, egy aszott csontváz voltam frankón. brrrrrrrrrr. Szóval 60 kiló a célállomás :D Pont azon filóztam valamelyik nap, hogy ha nem hízom egy dekát sem szülésig /ami biztos/ akkor szülés után még egy 6-7 kiló leugrik rólam, ugye baba súlya, víz, placenta, majd megint víz amit felhalmoztam magamnak, akkor leszek 78-79 kiló. Azt a 15-öt pedig ha belefeszülök, akkor is leadom :) A fennmaradó kiló majd lemegy szépen :twisted: Persze ha továbbra is fogyok, ami bőven benne van a pakliban, akkor még kevesebb lesz. Szóval látom a fényt az alagút végén, már dereng :)

Annyira érdekes, ugye egy hónapja nem eszem cukrot, s kenyeret, s valamelyik husi napon Ati májkrémes kenyeret evett s egy falatot megkóstoltam. Olyan szinten éreztem a cukrot a kenyérben, h szabályosan nem ízlett a májkrémes kenyér, pedig odáig vagyok érte főleg paprikával. Szóval érdekes dolgok vannak.
Most tervben van az orosz fekete kenyér megsütése, na abból lehet, h fogok enni egy egy vékony szeletet húsnapon /húsnapon, és zöldségnapon engedélyezett egy szelet kenyér/ mondjuk orosz hússalátával. Erre gerjedtem be tegnap, pedig életemben még nem ettem, ráadásul mikor először olvastam a receptjét,kb 1 éve, s láttam, h marhanyelv kell bele, majd rosszul lettem. Erre itt van, tessék :lol:

vicger
 
 


Mabe, irigy vagyok :oops: :oops: :lol:

Én 2007 decemberében voltam 64 kiló karácsony után, ma már azt is visszasírom :lol: pedig akkor de kövérnek láttam magam :lol: :lol: Most öröm visszanézni a régi fotókat 8)
Mentségemre legyen mondva, hogy közben csak fél év volt amikor nem voltam babás.

Csajok: tudom, hogy volt már szó régebben a matracokról, de eléggé megoszlottak a vélemények.

Kérdés: melyik az idézőjeles legjobb matrac a babának? Kókusz, nem kókusz, ezeken kívül milyenek vannak még?

Kb. jövő héten megérkezik a kiságy, és ott szeretném majd megvenni a matracot is, csak előtte tájékozódni szeretnék. :)
Vendég
 


Süti ez elég necces ricinusolajos... hű. Na de ki ne dobd, jól jön az még majd a vége felé, akkor elég gyakori a székrekedés... Én lecserélem az elevitet hipp natalra, szimpatikusabb. Tudja valaki, h mennyibe kerül? Gyanítom elég húzós... Elevit marad heti egy szem, aztán majd elkopik. :)

A mérleg 100%osan jó /vinné a csuda néha :D/ Majd mutatok régi fényképet, az otthoni gépen van, lényeges különbség van a mostani kerületem és az akkori között, s nem csak pocakilag :) Egyébként nagyon aranyos vagy! :) :) :oops:

vicger
 
 


Süti, melyiket írta fel?
Mert én is csodálkoztam múltkor, hogy mióta a neo ferro folgammát szedem, azóta semmi gondom ilyen téren, addig meg csak szenvedtem.
Vendég
 


boboka a kókuszt azért ajánlják, mert keményebb, mint a szivacs, a baba nem tud annyira bealudni rajta, ezért bölcsőhalál szempontjából kevésbé rizikós. Ezek ára 10ezertől kezdődnek. A szivacs matrac kényelmesebb. Ezek kb 5000-től vannak. Van olyan baba, aki nem bír kókuszon aludni /pl én Atim/ úgyhogy van egy használt használaton kívüli kókuszmatracunk, és egy vadi új :lol: :lol: :lol:

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?