Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nitacska: rendbe rakom a pihi széket és ha gondolod vasárnap már meg is kaphatod.. :wink:

Etelka: ahogy olvastam a soraidat én is csak mosolyogni tudtam.. :wink: gratulálok a pocilakódhoz :P és kérjük a vonalzót.. :wink: ja, és köszi, hogy szorítasz nekünk .. :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Dóri: tudtál pihenni?? :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


morca nagyon nagyon szépen köszönöm!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Etelka! Gratulálok!!!

Hát, köszi a drukkot, IGEN! Bár nem túl hosszan, de nem is számítottam órákra... :wink:

Na, ez a pihiszék-dolog szépen kialakult! :wink:

Jó éjt, lányok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Halihó! Akkor most Nekem is drukkoljatok, holnap megyek Győrbe szülésznői konferenciára, előadásom is lesz. Szombaton jövök haza, addig jók legyetek, ne történjen senkivel semmi baj, mindenki növelgesse-nevelgesse akije van, akár kint, akár bent. Sziasztok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm, aranyosak vagytok! :)
Dórinak sok-sok pihentető órákat :) :) :)

A vonalzót minden alkalommal oda kell biggyeszteni??? Mert tegnap csináltam egyet, de azt ide illesztettem be... és most ugyebár megint oda kell rakni akkor...


Kép
etelka
 
 


Etelka! :) Nem kell minden alkalommal ideilleszteni, ha a profilodba beilleszted a kódot az aláírásodhoz!
Az oldal majdnem tetjén van egy olyan legördülő menü, hogy Segédletek. Ott találod a profilod. Ha nem megy vmi, szólj!

Szép napot, lányok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ügyes légy, BábaIldi, de mi mind tudjuk, hogy az leszel! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Dóri, köszi szépen a segítséget!! Erre nem gondoltam volna :) :) így sokkal egyszerűbb :)

Tudtál pihenni?? :)

Szép napot Mindenkinek!
etelka
 
 


nah, most jónak tűnik :)

Kép
Kép
etelka
 
 


ildi ügyes vagy minden simán fog menni!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajrá Ildi.. 8) :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Etelka, ügyi vagy! :) És jó a vonalzód. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Nitacska: ez szuper lesz! Nekem nincs meg a számod, de az enyémmegvan neked. Csörögj rám, amikor neked alkalmas. Mi legkésőbb kettő körül kiérünk, hogy ne maradjunk le semmiről, vasárnap. Már nagyon várja Orsi is! :wink:

Morca: ne aggódj, biztosan nem lesz semmi gond a babóval. Annak idején Orsi is legurult, de semmi. Hála Istennek! Előfordul az ilyen. Persze akkor a vér meghült bennem, és olyan lelkifordalásom volt! De nem lett semmi baja.

Etelka: Gratula!!!

Bábaildi: Hajrá-hajrá! De természetesen tudjuk, hogy nagyon jó leszel!!! Majd mesélj, hogy ment, és milyen volt a konferencia!

Képzeljétek, ma görbe napot tartottunk. Apa kivett szabit, Orsit elkértem az oviból, és egész nap együtt voltunk. Elmentünk SZob felé, ebédeltünk, sétáltunk, pihiztünk. Ezen a kürnyéken volt az esküvőnk, errefelé kérte meg a kezem a párom (szemben Visegrádnál), errefelé jártunk pár randin (a telkük közelében). Úgyhogy kicsit nosztalgiáztunk. Orsi nagyon élvezte, minden tuti volt! Márránkfért egy ilyen nap, és egy darabig úgysem tudunk majd ilyet csinálni. Nem rég értünk haza, úgyhogy megyek pihizni.

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszty, ez tök jó lehetett!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, én meg kaptam 3 szál vörös rózsát tegnap az "összejövésünk" évfordulójára. :) Én meg el is felejtettem, hogy már 20-a van/volt... :oops:

No, megyek...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Eszty, tök jóóó, biztos valóban szuper napotok volt, nagyon klasszul hangzik! :) nagyon romantikus program!!!! :)

Dóri, a rózsa mindig gyönyörű :) :)

Én meg mutogattam egy-két kollégának, meg elküldtem a családnak az első uh képünket :) és mindenki úgy örült, olyan aranyosak voltak! :)


Jó éjt Mindenkinek! és jó pihenést!

Kép
Kép
etelka
 
 


eszti elküldtem a számom!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Igen, nagyon jó volt, de amint olvasgatom, nektek is jutott a jóból! :-)
Ma nagyon fáradt vagyok, és még úszás is lesz.

Nitacska: számod mentve, keressük egymást majd odakint.

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


eszti már nagyon várom!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó uszit!

És mindenkinek szép napot!
Megyünk ebédelni. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


jó étvágyat! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: elküldtem sms-ben a számomat.. :) csak azt árukd el nekem, hogy pontosan hova kell mennünk?? és csak simán besétálunk, vagy kijössz értünk, vagy hogy lesz?? de ha majd odaérünk, úgyis felhívlak.. :wink:

Dóri: jó étvágyat.. :wink:

Etelka: olyan jó, hogy jöttél, most általad nosztalgiázom újra.. :wink:
amúgy mivel telnek a napjaid, dolgozol még??

Eszty: mi is megyünk vasárnap.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Nitacska: árukd=áruld.. :oops: :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Morca: igen, dolgozom javában :) ha minden jól megy, és ilyen jól viseli magát a Pocaklakó odabent, akkor november közepéig tervezem. :) addig talán tud jönni valaki a helyemre, és bele is tud tanulni :)

Képzeljétek, ma már észrevettem, hogy kezd formálódni a pocakom, és a lányok azért már észreveszik, hogy nem simán híztam :D alakul a kis bogyónk :) :) :)

Mehetünk jövő héten vérvételre, meg hasi uh-ra júni 5-8 között :) úgyhogy most már beindulnak végre a dolgok, és nem csak a teszt alapján érezhettem, hogy kisbabánk lesz :) és ahogy szerdán láttam és hallottam... egyszerűen csodálatos érzés volt!!! és hihetetlen is, hogy mindez velünk történik, és család leszünk!!! :)

És az is olyan jó, hogy ezt itt leírhatom, és olyan kedvesen reagáltok rá, komolyan, olyan jó kis társaság van itt!!!! írtam máshova is, de ott nem volt ilyen jó fogadtatásban részem!!! úgyhogy úgy döntöttem, csak itt maradunk :D itt tényleg látom, hogy érdekel Titeket, amit írok, és válaszoltok is :) nagyon jó érzés! Köszönöm Nektek!!!

További szép napot Mindenkinek, lassan tiplizek hazafelé :)

Kép
Kép
etelka
 
 


morca szerintem majd elétek megyünk.........de majd ha ot vagyunk meglátjuk..........
etelka tényleg jó kis csapat....én is imádok itt lenni!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Etelka: :P :P :P

nagyon helyes, hogy itt maradsz velünk.. :wink:

Nitacska: akkor majd csörizek!!

Ja, és szerintem is jó a csapat.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Morca: szupi lesz találkozni veletek is!!!
Már mi is nagyon várjuk a vasárnapot!
Holnap Miskolcra megyünk.

Az uszi nagyon jó volt, és sikerült kijutnunk a Bókay kertbe is az ovis gyerek-délutánra. Nagyon jól érezték magukat a csajszik!

Puszi mindenkinek és vigyázzatok magatokra!
Jó hétvégét nektek!!!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Etelka: hajrá kis bogyó.. :P :P :P olyan izgi, figyelni/átélni, ahogy fejlődik a baba a pocakban.. 8) oooooolyan jóóóóóó Neked..... :wink: na, de azért én sem panaszkodom, a két kis rosszcsontom ad elég izgalmat és örömöt.. :lol: :lol:

Eszty: 30. hét.. :shock: :shock: :shock: most nézem, mindjárt szülünk.. most lett pozitív a teszt és már nemsokára itt a kis kukacos köztünk.. :lol: :lol:
de jó, hogy romantikáztatok egy kicsit.. :lol: :lol: már ránk is ránk férne.. 8) pihizz, amennyit csak tudsz.. :wink:
rózsát én is kaptam, az összes pasimtól egyszerre.. (a kicsiktől és a nagytól 8) a kertben szedték.. :wink:
Mit csináltok Miskolcon?? Én rally-n voltam ott utoljára, kb 4 évvel ezelőtt.. 8)
Én is örülök, hogy végre találkozhatok Veletek, már régóta terveztem, csak hát két gyerkőccel nem egyszerű neki indulni ilyen messziről...

Dóri: mi újság?????? minden oké?? tessék jönni erre is..
:wink:

Ákosom szerencsére jól van.. 8) az esés után leköltöztem vele a szopihoz a földre, de mire a matracig eljutottam, felébredtünk mind a ketten Ákossal és miután bekajázott, elindult játszani.. :shock: éjjel fél kettőkor.. :shock: :shock: aztán meg balhézott, hogy hogy merem lefektetni, mikor ő játszani akar.. úgyhogy marad az ágy csak belül a falnál és ülve.. :roll: így viszont alig bírom el, de legalább nem tud leesni.. 8)
Matyi továbbra is pelus nélkül van, ami pedig minimum 3 nadrág bánja naponta.. :P :P , ugyanis a drága kisfiam annyira nem ér rá, hogy már csak akkor szól, ha csorog.. :lol: :lol: de sebaj, hosszú még a nyár, ez is menni fog.. 8) mindig mondom neki, hogy legközelebb biztos sikerülni fog.. 8) 8)
Nálunk egy kicsit felpörögtek az események, Ákos mindenhova jön utánam.. két lábon.. én meg kapom sorban az infarktusokat.. a legújabb játéka, hogy eldobja magának a labdát, majd utána totyog, aztán megint eldobja és megy utána..jól elszórakozik..gyakorlatilag egész nap megy..ráadásul Ákos teljesen szerelmes Matyiba, gyakorlatilag folyamatosan követi, figyeli és a végén ugyanazt csinálja amit Matyi.. 8) annyira jópofa látni, ahogy ügyeskedik.. :P :P Matyi meg védi, istápolja, tanítja.. 8) és nagyon szereti.. :lol: sokszor csak úgy odamegy hozzá, megöleli,
megsimogatja, puszit ad neki.. :lol: ha kell, megvigasztalja.. 8) (mindig sikerül neki.. :lol: ) ma például mikor oda sétált Ákos az ágyhoz, Matyi megsimogatta a fejét és mondta neki, hogy "ügyes".. :lol: reggel meg elkapta és megölelgette, miközben mondta neki, hogy
"Ákos, Matyi fia".. :lol: :lol: hát komolyan mondom meg kell zabálni őket..

Mi holnap megint megyünk lovagolni a Margitszigetre, de csak a pacikhoz ugrunk be, mert utána szülinapra vagyunk hivatalosak, csak pont útba esik, úgyhogy meglepjük Matyit... :P :P

na, megyek, mert apa sorban áll a géphez, még melózni fog rajta.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


jaj,csak még gyorsan pár kép.. 8)

Kép

én is melózni szeretnék.. :P :P

Kép

jaj, csak el ne essek.. :P :P

Kép

birodalmi lépegető.. :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


Vagyok én, csak mindig szaladni kell...

Etelka, érdekeltek nagyon! :) Mesélj majd mindig! :wink:

Ugye, aranyosak a lányok itt? Na meg Ildi. :)

Morca, majd írok 1 privit. De most megyek fürdetni Pindurt. Aztán még 1 kajcsi, és remélem, alvás 6ig. :)

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


morca holnap akkor nem jöttök? :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


morca holnap nem tudunk menni........holnap tudjuk megnézni az új házat......remélem nem haragszol????? :cry: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: dehogy haragszom.. :wink: az az igazság, hogy most értünk haza és elég sűrűre sikeredett a nap.. 8) nem hiszem, hogy holnap el tudnánk menni.. :( nem bírnák a gyerkőcök, mert pont alvás időben van és a mai alvás is elég kurtára sikeredett és azt is kocsiban..) :roll: de majd a Nemzeti Vágtán bepótoljuk.. :wink: remélem összejön.. :wink:

Eszty: Ti azért kimentek??

Dóri: várom a privit.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


morca most megnyugodtam!!!!!!
remélem összejön ez a házikó.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma egész nap nem voltam itthon, kezdődött a sebészeti ügyelettel... Így hulla vagyok, megyek, próbálok szunyálni, hátha hagynak... :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nitacska: szurkolok, hogy összejöjjön a házikó.. :wink:

Dóri: mi történt, hogy a sebészetre kellett mennetek?? :shock:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Szia Morca!

Mi megyünk ki, de szerintem csak 3 körül érünk ki. Fél hatkor lesz az emlékverseny, addig meg nézelődünk.

Nitacska: drukk a háznézegetéshez!

Többiek is vigyázzanak magukra!
Írok majd bővebben!

Puszi, eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Minden Eszternek, kicsinek és nagynak nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Boldog névnapot!

Nekem begyulladt a körömágyam, de sokáig nem volt nagy gond, viszont szombat reggelre úgy nézett ki, hogy juj... Szóval felvágták és leszedték a fél körmöm. :) Közben meg kicsi fiam itthon ordított, hogy éhes...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


dori juj....az nagyon nem jó!!!!!jobbulást a körmödnek!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Húú, köszönöm szépen a köszöntést!!! :wink: :wink: :wink:

Dóri: ájájjjj, teljesen átérzem a fájdalmat! Nekem is volt egy körmös incidensem. Hát elég gázos. És szegény manóka meg otthon hiányolt. :cry:

A lovi nagyon jó volt! Szerencsére az eső nem jött be nekik, gyönyörű szép idő volt, jó pacik, érdekes versenyek. Szóval minden jól ment! Majd legközelebb összehozzuk a talit!
Én figyelmetlenül olvastalak csak el titeket, és azt hittem, Morcáék kijönnek, így sűrűn nézelődtem körbe, hátha meglátlak titeket valahol, de nem jött össze. :-)

Jó pihizést mindenkinek!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


eszti és fogadtatok is?
mi néha szoktunk...ugy még izgibb a verseny!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eszty: ne haragudj............. :oops: :oops: :oops: úgy kiütötték tegnap magukat a gyerekek, hogy a mai nap elég gázos
volt.. :roll: gondolom ez az idő is rásegített... :roll: pedig annyira szerettem volna Veletek találkozni, már nagyon vártam ezt a vasárnapot.. :roll: igazából, majdnem el is csábultam, de apa lebeszélt róla a gyerkőcökre hivatkozva és igaza is lett.. :roll: de nagyon remélem, hogy sikerül találkoznunk a közel jövőben.. :wink: 8) annak viszont nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat.. :lol: :lol:

Dóri: remélem már jobban van a kezed.. 8) elég nehéz lehet így ellátni a manókat.. :roll:

Nitacska: mi újság ház ügyben?? 8)

Bábaildi: hogy sikerült az előadás?? 8)

Ja, és Eszty, BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


BábaIldi, várunk a beszámolóval!

Hát, eléggé fáj, de már jobban van az ujjam. Köszi a kérdést!

Eszty, jó lehetett!

Megyek, etetek, aztán, remélem, alszunk 6ig. :roll: :lol:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Morca, ment a privi.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


morca az nem tetszett ma néz meg egy hasonlót,......de sajna érezzük hogy nem lesz belőle semmi...nem fogják megadni a hitelt.... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: miért nem adják meg a hitelt.. :roll: nekem van egy nagyon régi (gyerekkori) barátnőm, akinek hiteles cége van, nekünk is ő intézte a hitelünket, sőt a környezetünkben szinte mindenkinek.. 8) ha gondolod, megadom a számát.. :wink: egy igazi varázsló a csajszi, reménytelennek tűnő helyzetekben is intézett már el hitelt.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Lányok!

Tök jó olvasni a hétvégi élményeket!!!
De sajnálom szegény Dóri körmét, biztos nagyon rossz lehetett... :( de reméljük, hamar rendbejön! :)

Mi meg képzeljétek, strandra indultunk a barátnőmmel, erre zártkörű nap volt ott, ahova szoktunk járni, aztán meg ment a tanakodás, hova is menjünk, végül du 3-kor kötöttünk ki a Rómain! :) nagyon-nagyon szép strand, de nagyon fújt a szél... én meg majdnem végig fáztam... :S ki gondolta volna, hogy 30 fokban lehet fázni?? :) aztán meg ettem jó kis házi kovászos uborkát, ami persze jól esett, így a tegnapi napomat ágyban töltöttem, estére már hánytam is, mint a lagzis kutya.... úgyhogy ma itthon maradtam, regenerálódni kicsit... :) de ma már sokkal-sokkal jobban vagyunk :)

Kép
Kép
etelka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?