Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Babim, remélem,hogy rábólint! !!!! és addig is lazításképpen igazán jöhetnél néha segíteni pesztrálni :wink: :lol:

Szezsó asszem én már el is költöztem volna.... :roll: :lol:

örülök,hogy jobban vagy és kevésbé agyalósan... erre mondják,hogy az aggódás a pozitiv teszttel és a szüléssel nemhogy megszűnne,hanem felerősödik...

:lol:

enyim hő érdekes.. amikor reggel felébredek akkor 36 ot mér..most már 36,5öt tehát talán sikerült kiszabadulni petének..

asszem jövő hónaptól teakeveréket fogok inni, neten találtam amit lehet szopi alatt is és segít beállítani a cilklust mert ez a giga nem semmi..

egyébként ez az alacsony hő azért érdekes, mert 2 hónapig mértem és akkor is az alaphő 36.7 volt... és utána felment rendesen..bár a ciklus hosszú ami nem nomális....

a pocakom az fáj már kedd óta kedd este durván, azóta egyfolytában érzem...

fiam lelkében nem tudom mi zajlik, de már 2 napja mellettünk alszik 22től... hiába próbálom letenni, kezemben egyből alszik, leteszem sír...esti szopi görcsös cicizés.. illetve nem akarja elengedni..eddig ezt nem csinálta... és amikor ez már 20adszor megy.... mellettem meg egyből alszik.. ez van..

pedig eddig kizárólag a saját ágyában aludt!

ZSu ötlet?

Kata milyen volt a terheléses cucc?
:roll:
Vendég
 


Gaby örülök,hogy hazamehettetek! :lol:


snanna most már csak kész lesz az a konyha :lol:
Vendég
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 50400_.png

Sziasztok!

Elnézést, hogy így betolakodom :oops:

A segítségeteket szeretném kérni. Gondolom ti már profik vagytok a hőmérőzésben :D

Én most kezdtem el mérni a hőm, de az egész egy nagy kuszaságnak tűnik :oops:

Missed ab. után vagyok 3 hónappal és zöld az út :P

Ránéznétek a görbémre?

Köszönöm és bocsi még 1x!
enadine
 
 

 
 

szia enadine :lol:

sajnálom az előzményeket!

a ciklus első felében való ingadozás teljesen normális. peteérés előtt vagy napján leesik a hő (de nem mindenkinél ) a második felében jó ha stagnál kb azonos értéken és ha megemelkedik az alaphődhöz képest min 3-4 tizedet és fennt is marad min 3 napig akkor megvolt a tüsző repi!
:lol:

a pozitiv ovus teszt után kb 48 múlva van tüszőrepi...

hajrá sikeres ciklus!

:lol:
Vendég
 


Baba, szuper, jó eredmények!!! Pussz!!!

Szezso, gyík. :shock: Falmászó gyík??? :shock: :D Pihengess!!!

Boni, ezt úgy hívják, hogy szeparációs szorongás. Zsigi pont benne van ebben a korban. Keress rá a neten, teljesen normális jelenség. Majd túllesztek rajta. :wink: Addig is kitartás!!!

Gaby, örülök hogy otthon vagytok. :D Képetképet!!!

Kismamik, vigyázzatok ebben a nagy hőségben. 8)

Kacsasütés... :arrow:

Kép
szilcsi
 
 


sziasztok lányok

van egy kis időm, gyorsan írok.

baba: ez a 3. ciklus hogy próbálkozunk.

gondolom ha jövő hétig nem jön meg, akkor az uh-n már csak lát valamit, ha bentragadt petét akkor azt, ha uterusban petezsákot, akkor még jobb :) Külön endrológust kerestek vagy simán szóltatok a nőgyogyinak? Egyébként az lenne a legjobb ha mégis csak akkor lett volna pé amikor ti mondjátok, mert ahhoz szép a hő, még mindig 36.9

boni, szezso tessék pihengetni irgumburgum

gaby: te is pihenj azért szopik között, és semmi stressz
stephie
 
 


Boni, ugyanazt gondolom, mint szilcsi, szeparációs szorongás. Szerintem hagyd, aludjon el mellettetek, és utána csempészd be az ágyába. Marci mai napig mellettem alszik el és utána visszük be az ágyikójába. De, ha nem sikerül akkor sincs baj, nem fog odaszokni-vagyis Marcinak nem sikerült. A lényeg, érezze a biztonságot.

kispiskóta
 
 


hello
Gyíkok hát nekünk elég sok van, kertes ház átka :?: :lol: A srácok fényképezni is szokták őket, meg összefogdosni egy-két órára olyankor szednek nekik bogarakat, de sajna még sosem ettek fogságban. Az eresz alatt fecskék tanyáznak. A padláson feketerigók, a csatornába meg most költöztek be a szarkák lassan leszedik a tetőnket mindenhová befúrnak fészket építeni egyetlen előnyük van egyetlen légy vagy szúnyog sincs az udvaron :lol:
És akkor a fotók amit a srácok készítettek szerintem biológusok lesznek :lol:
Kép
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


http://index.hu/belfold/2009/05/22/somo ... _az_allam/ Kapj.. be!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Klarissza, jók a képek!!

Stephie, ez rajtad múlik hogy endokrinológus v nőgyógyi, bár utóbbi egyszerűbb, míg jó endokrin dokit találni bitang nehéz, és én a Sote 2-re 5 hónap várakozással jutottam be. Én azért egy-két ciklust még várnék. Olvastam olyan lányról, akinek a 99. cn-en volt pé-je és lett belőle babás.

Enadine, kicsit kusza még tényleg, meglátjuk mi lesz belőle.

Boni, ma lesz eredmény délután. A lötyi még mindiig car, és egész nap édeset éreztem.

Kép
kata05
 
 


Kata, várjuk az eredményt.

Stphie, ha a 3.cilkus, akkor még nyugi.1,5 év után viszont el kell menni , ha rendszeres védekezésmentes szexuális élet mellett nem jön a baba!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


kata, baba: köszi a bíztatást lányok jól esik, de tényleg az zavar, hogy SOSE volt még ilyen hogy késett volna. Most meg már a 40 napban vagyok.. és van egy 38. napi negatív tesztem. Szóval bili füle :cry: Bár az is tény hogy a 33 nap körül már nem néztem ovu tesztet, mert gondoltam, hogy az előtte lévő magasabb hők kizárják, hogy az lett volna a pé napja.. (vagy rosszul gondolom? ti vagytok a gyakorlott hőmérősök:)

másfél évig biztos nem fogunk várni, mert már 35 elmúltam és akkor meg már egyfolytában mindenféle plusz vizsgálatokkal terhelik a kismamákat és babáikat.

gyíkkoma rulez :twisted:
stephie
 
 


5.4 lett a cukrom, a többi nem olyan jó, vizelet se olyan fényes.

Kép
kata05
 
 


Hello
Kata ez nagyon szupi cukoreredmény a többit sajnálom :cry:

Steph még egy kis türelem és meglesz az a + teszt. Amúgy én fél év után mentem dokihoz nem talált semmi eltérést. Rá 3 hónapra terhes lettem ami sajna missed ab lett. Megvártam az újabb 3 hót és közöltem a dokival adjon valamit mert babát akarok, adott! Ja és persze elvittem a hőgörbéimet is nehogy már lerázzon, hogy kezdjek hőmérőzni :lol:

Gaby várjuk ám a képeket!

Babi neked akartam még írni, hogy én nem értek hozzá, de ha a csajok mondják akkor tutti jók az eredményeid :wink:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Képek :wink:

Kép Kép

babaszoba festés
Kép Kép Kép

szüléstörténetre még várni kell :wink: mindjárt jön a védőnő
gaby25
 
 


Gaby, nagyon szép baba Máté!!!! Ilyenkor jön a védőnő???? :shock:

kispiskóta
 
 


Gaby, dönöjűűűűűűűűű a baba és tök jó a díszlet.Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jajjjj, de cuki gombóóóóóc! Cupp!

Kép
zölddisznó
 
 


Gaby a szobánál csak a lakója szebb :wink:

Kép
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara, ők is cukik!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby, csodaszép Máté baba!!

Klarissza, fiaid is gyönyörűek!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!


de szépek a gyerekek! :lol:
Vendég
 


és a szoba is! :wink:
Vendég
 


Lebetegedtem :( , fáj a torkom, arcüregem, fülem és nagyon náthás vagyok, ám lázam az nincs.

Kép
kata05
 
 


Jajj, Kata, sajnálom, jobbulást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, köszi, közben megérkezett a hőemelkedés is. :(

Kép
kata05
 
 


KAtám vigyázz magatokra! gyógyenergi és torokfájásra Homeogén 9 vagy Tantum verde ..puszillak!
Vendég
 


Jobbulást Kata!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!
Katám, remélem, jobban vagy.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Köszi lányok, talán a jobbulás útjára tértem. Végül bevettem egy algopirint, amitől nem lázasodtam tovább+ tantum+kamillás gözölés(2X)+sósvizes orrcsepp és most nem fáj az arcüregem, meg a fülem sem.

Kép
kata05
 
 


Katám örülök, pihengess!

Zöldi ha hazajöttetek csörgess meg! a biznisz miatt :wink: ja és mennem kellene Hétfőn a Westendbe :wink: remélem nincs programotok ....


Szezsó ugye minden rendben van?
Vendég
 


Sziasztok!

Gaby: csudaszép Máté és nagyon vagány a gyerekszoba :-D

Kata: örülök, hogy jobban, vigyázz Magatokra... én csak június 11-én megyek erre a cukros vérvételre. Jó, hogy Te túlvagy rajta.

Klarissza: szépek a gyerekek :-)

Boni: keményedések nem változtak sajna :?

Ja, képzeljétek, ez az idétlen gyík nem ment ám ki. Elbújt, aztán tegnap észrevettem, amint épp átsasszézik a konyhán :shock: szerencsére Apa itthon volt, így bedobozolta, majd elengedte kint a füvön. :lol:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, nagyon vigyázz magadra, igyál vörösbort, állítólag az is nagyon jó rá és pihizz sokat! Amúgy doki mit mond? Méhszájad mennyi?
Nekem most lekopogom megszűntek a keményedések, bár nálam idegalapon van az tuti. :?

Kép
kata05
 
 


Coca, Hannának Boldog feledik szülinapot! :D

Kép
kata05
 
 


Köszi kata! Cupp!

Boni! Már itthon vagyunk. Holnap délelőtt neurológia - kontroll, du. pedig anya meg puncológiára, de este jó! Majd rádkattanok!

Kép
zölddisznó
 
 


Kata: vörösbort is nyomatok, esténként 1 decit :-) múlt szombaton 3000-es volt a méhszáj...nagyon bízom benne, hogy nem változott.

Az jó, ha neked nincsenek keményedések...Munkát bírod?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hát már nem annyira, júniust már nagyon lightosra tervezem. A baj hogy egy óra oda az út egy vissza, és Pesten olyan bunkók az emberek hogy véletlenül sem adják át a helyet. És hát nekem 2000-es a méhszájam.
Azért 10 hét múlva fellélegezhetünk.

Kép
kata05
 
 


Kata: nekem 30 perc volt az odaút, 30 vissza, mi kocsival jártunk, de az is megviselt :-( ezt nem tudtam volna eddig sem csinálni, amit Te...
Én is számolom a heteket :-) mindjárt száz nap alá kerülünk :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata, Szezso!
TESSÉK PIHENNIIII!
Kata 10 hét után fellélegezni? Miért is? (ha azért, amiért gondolom, akkor tévedsz) :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Kata! Én a helyedben hagynám a fenébe a melót! 2000 az 2000. Vigyázz nagyon magatokra!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Hannusnak boldog félfordulót! várom a kattanást!

:wink:

Szezsó, Katám vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


sziasztok, elkészült a szüléstörténet 1243236824.7917.doc

szopival vannak gondok, remélem javulni fog, lustika, cuppog rajta, de alig evett, bal cicimbe eleve kevesebb van, tegnap vérzett is, pedig használok már bimbóvédőt is, én meg kiborultam, és sírtam, apa nyugtatgatott. kap most kiegészítésnek tápszert egyelőre, és fejtünk tejcsit. Most pont cicizik, kiváncsi vagyok mennyit eszik

Kép
gaby25
 
 


Gabi! Ha kell védőnénis segítség, szólj!
Sárga bébik lusták, ne aggódj! Hanna 9. napon kezdett el 30-40-eket enni, előtte csak nyammogott.
Miért kell tápszer? Mennyit eszik egy nap?

Kép
zölddisznó
 
 


Gaby: elolvastam a szüléstörténetet, az ujjharapásos résznél jót mosolyogtam. Még 1x szívből gratulálunk! Puszi.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hüp-hüpppp, gratulálok mégegyszer!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby: én is hüpphüpp :D Ééééééésss gratula, meseszép béjb Máté! Jó egészséget, sok boldogságot, gyors felépülést és no para 8) csak nyugi minden oké lesz! :wink: Puszpusz nektek!

Mindenkinek gólyát kívánok :D
Pusza

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Lányok!

Mostanában nem biztos hogy lesz kedvem/ünk írni, mert meghalt az apukánk tegnap délután! :(

Kép
kata05
 
 


((((((((((((((((((((((((((((((((((Kata)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Részvétem! :cry:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszönjük, bár hogy ezt hogy lehet túlélni........

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Kata, Zsu: meg vagyok döbbenve :cry: Mi történt???
Ölellek Benneteket...Gyertek azért, ha úgy érzitek...és vigyázzatok Magatokra!!!!!









Gaby: szép a szüléstörténeted, úgy tűnik - legalábbis nekem - hogy a Máté miatti boldogságod máris elhalványította a fájdalmakat, amit át kellett élned :wink:

Ma megnézett a doki a sok keményedés miatt, szerencsére 3000-es a méhszáj továbbra is, 4x1-re emelte a Diaphyllint és sokat kell pihennem.

Csók Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


KAta Zsu nem tudok mit írni! ha bármiben tudok segíteni szóljatok!!!!

megszakad a szívem miattatok :cry: és bár nem ismertem édesapátokat fájó szívvel búcsúzok tőle. :cry:


http://indavideo.hu/video/Alex_Tamas_-_ ... 99b2679b55
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?