Új privát üzeneted érkezett!

Sziszkó,
koszi kérdésed, az eddigi vizsgák megvannak, úgy néz ki....még egynek várom az eredményét!
Még 2 van hátra, egyik szombaton a másik hétfon :?
ez lesz a két legnehezebb :roll:

En osszvissz 3 kg-ot híztam a 21 hét alatt, :lol:
de érzem, hogy ezután jon csak a java, az étvágyam is egyre nagyobb hétrol hétre! :lol:
ginuska
 
 


hahó!! van két percem, mert az életem férfijei playstation-öznek lent. Lezuhanyoztam majd beültem ide apa irodájába, így stikába. :D
lányok:nagyon nagyon köszönöm a bíztatásokat. A foltok sajna még megvannak, de már nem annyira erősen mint tegnap. de nekem is melegkiütésnek tünnek. De msparis, nekem nem érte ott fent a combomat a nap mert ruha fedi. Kicsit be vagyok parázva, ma már nem is mertem se tusfürdőt se krémet használni, csak a kicsim habfürdőjéből loptam egy keveset.Egyébként a lábhajlataimat is látom hogy pirosak. Nem tudom mi lehet, holnap talán felhívom az orvosomat, vagy előtte bemegyek a patikába hátha tudnak róla valamit. Holnap visszük Iliaszt egy urulogushoz a kukija miatt. Sajna nem jön le a bőröcske és egy kenőcs segítségével valahogyan majd lehúzza a szakember. előre félek tőle, szegénykém nagyon fog szenvedni!!!
Szép jó éjszakát kívánok mindenkinek!!!( már hiányol a kicsi fiam!!)

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok! :D

Annyit írtatok, fél óra alatt olvastam végig! :shock: :lol:

Trixi,
hajrá esküvő!!! :D Sok boldogságot, gyere majd a képekkel! :D

Sztercsi,
mér' kelsz Te ilyen korán? :shock:

Datolya: gratula a Fiúcskához! :D
Ginuska: gratu a Kisnunishoz! :D

Judy,
gyors gyógyulást Apának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pocok,
bizomány, gömbölyödés! :lol:
Lassan megmérni sem merem magamm múlt vasárnapig voltam
+7 kg :oops:

Kiütések:
jelentem: nekem is vannak!!! Csakhogy ezek nem múlnak el, csak kb 1 hét alatt...felsőcombon, csípőn jönnek ki - először csípésnek gondoltam - és baromira viszketnek...mi a manó okozza??? :roll:

Lányok,
Mindenkinek nagyon köszönöm a jókívánságokat! :lol:
(Monica, átjavítasz a táblában 35-re? :)

Vásárlás:
én még semmit nem vettem Lencsének :oops: pedig olyan jó lenne már :roll: :P

tillidian
 
 

 
 

Tilli, akkor mindannyiunknak ugyanaz a problémánk van???
Neked is olyan apró piros viszketo pottyok?
Mondjuk nekem se 2 nap alatt ment el talán :oops: , csak már a sok tanulástól lehet,hogy nem is figyeltem oda...de végulis én bekentem cicadermával- az egy homeopátiás kenocs, sokmindenre jó!
Én sem tudom, hogy mitol lehet, de ha még1x elojon, akkor irány a doki!
ginuska
 
 


Sziasztok!

betty: a melegkiütés nem csak ott jön ki ahol a nap éri, hanem ott ahol a melegtől befülledhet a bőr. Remélem csak melegkiütés és nem valami allergia. Drukk. :)

Nekem a jobb lábfejemet csípte meg egy genya szúnyog vagy nem tudom mi már 5 napja, de bucira van dagadva, a csípés kb 1 cm-s vörös, körülötte kb 3 cm-s körben kemény, dagadt és viszket és a dagadás elég sok helyre kijutott. Felhívtam a dokit, azt mondta igyak kalciumot hátha.

Judy: mielőbbi jobbulást apának!!!

Trixi: nagyon sok boldogságot kívánok nektek!! :D

ginuska: továbbra is drukk a vizsgákhoz. Ügyi leszel!! :wink: :)

Hízás. A legutóbbi mázsálásnál még azt mutatta a mérleg, hogy nem híztam semmit. De 3.-án megyek védőnőhöz majd akkor kiderül az igazság. :D Nem bánnám, ha most sem híznék 8-kg-nál többet, bár az sem érdekel ha több jön fel. Majd lemegy nem? :D

Megyek keltem a jányokat.

( ja tegnap egy lány megsúgta nekem, hogy fiam lesz. Állítólag ő látja. Kíváncsi leszek.. :D )

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogobolha!
Hát akkor,hátha igaza lesz annak a "jövendőmondó" lánykának és kisfiútok lesz! :lol: :lol: :lol:
Csak a kalciumot mondta a doki?És ne is kend be semmivel?AMit Ginuska is írt,a homeopátiás szerek tényleg sok mindenre jók!Próbáld ki! :lol:

Tilli!
Még mi se vettünk semmit a picúrnak.Ha a városban vagyok olyan nehéz ellenállni,hogy ne menjek be a bababoltba! :oops: :lol:
Párommal megbeszéltük,hogy babonából még nem vásárolunk,majd augusztusban.Hú,hol van az még! :shock:

Betty!
Szegény Iliász! :cry: Majd írj,hogy tűrte a dokinál! :roll: Ettől félek én is,hogy majd mi is vihetjük dokihoz a fiacskánkat! :shock:

Kisfiús Anyukák!
Ha már itt tartunk,szülés után minden nap kell húzogatni nekik a kukijukat,hogy ne nőjjön le a bőr nekik?És mennyi idős koráig?

Ginuska!
Akkor megy a drukk még a hétvégére és hétfőre is a vizsgákhoz! :lol: :lol:
Tényleg azt hallottam én is,hogy a terhesség második felétől hízik a kismama jobban! :roll: :roll: :shock:
Én mikor eljöttem táppénzre március elején) akkor fogytam 1-2 kg-ot.És azóta ez az 1-2 kg jött fel.Tehát most pont nullán tartok.De érzem,hogy vissza kell fogni magam a nagy kajálásokkal,mert észrevétlenül fognak feljönni a kilók. :evil: :?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat a párom nevében is!
Igyekeztem nem sokat idegeskedni.... :roll:
Szerencsére már sokkal jobban, csak a szeme körül egyre sötétebb a monokli, az nem valami szép, de a púp a homlokán szépen lappad.
És holnap hazajöhet!!! Annyira örülök, minden nap mentem hozzá, de nagyon rossz volt itthon egyedül esténként. :(

Trixi, sok boldogságot!! Majd hozz képeket (ha publikus)! :D

Ginuska, gratula az eddigi vizsgákhoz, és kitartást még az utolsó kettőhöz. Le a kalappal mindenki előtt, akinek van ereje tanulni...

Nekem nincsenek pöttyeim, de én is a melegre gondolnék először. Remélem, már mindenkinek múlik.

Betty, drukkolok nektek a dokilátogatáshoz, remélem nem kínozza meg nagyon Iliaszt!

Sziszkó! Ez a kuki-dolog nekem is nagy félelmem. Fogalmam sincs, jól el tudom-e látni majd a picurkámat. :?:
Egy nővérem és egy húgom van, tehát anyukám se tapasztalt ilyen téren. Mondjuk nővéremnek a nagyobbik csemete kisfiú, szóval ő majd biztos segít. De azért izgulok. :oops:

Pattogó, mi is kíváncsiak vagyunk! Mikor mész UH-ra?

Hízás: én 4 kg-nál tartok. Az elmúlt két napot leszámítva egyre jobb az étvágyam. Túlságosan is jó... :evil:
Vendég
 


Ginuska, gratulálok a vizsgáidhoz! Drukkolok a továbbiakhoz!
Gratulálok a kislányhoz!

Betty, az én melegkiütéseim kizárólag ruhával fedett területen szoktak előjönni, amikor először jöttek azt hittem, hogy fertőző betegségem van :roll: . Drukkolok, hogy Iliászt ne viselje meg nagyon a kukiigazítás!

Tilli, úgy emlékszem Te pillesúlyról indultál, úgyhogy az a pár kiló még mindeig semmi.
Ruhákat és egyebeket még mi sem vettünk, gondolom majd az utolsó napokban fogunk.

Pattogóbolha, kíváncsi vagyok bejön-e a lány jóslata!

Sziszkó, Pár hónapig egyáltalán nem is szabad huzogatni a kukin a bőrt. És időszakonként változik, hogy a gyerekorvosok mit mondanak, a gyerek mennyi idős korára kell tudni teljesen felhúzni. Az első fiamnál egy éves kort mondtak, a másodiknál azt, hogy mire szobatiszta lesz, addigra kell ennek meglennie.

Judy, jobbulást kívánok a Párodnak!

Megyek befejezem az ebédet, aztán meg doolgozni. Szép napot Mindenkinek!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!


MParis!
Telefonos ügyintéző vagyok. Azaz eddíg! Ma vagyok utoljára4 De ezt senki nem tudja itt bent. 6-14 ill 14-22-ig dolgozok. Szerencsére már nem kell telefonálgatnom, hanem papírmunkát végzek, hogy az ügyfelek ne idegesítsenek fel.

Azt hiszem, azaz úgy érzem meg kell fogadnom a tanácsotokat, már nem bírok dolgozni. Tegnap a buszon minden bajom volt. Párom nem tudott elém jönni.

Valaki megérezte, hogy lánya? vagy fia lesz???
Én vhogy nem nézek és nem is gondolok fiú nevekre. Pedig a családban szinte mindehol fiúk vannak. :)
Vendég
 


Judy!

Párod jobban van?
Vendég
 


sziasztok...........jó reggelt!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, rég nem írtam, mert nem igazán volt időm.
Azt szeretném kérdezni, hogy nektek hány hetesen mozdult meg a babó, mert én holnap leszek 17 és még nem mozog. Az első gyermekemet már 16 hetesen éreztem.
nevi3
 
 


Gina, ez nagyon jó :lol: végre megint egy kislány 8) Előbb utóbb csak kieegyenlítődnek az arányok :D A vizsgákon hamarosan túlleszel, utána te is élvezheted a nyarat 8) Érdekes, a kisfiammal én is éppen tanultam annak idején az első három hónapban, nem is volt időm a rosszullétekre :)

Móni, Betty, Duna TV sincs? :shock: Az szokott lenni, mert műholdas adás :)

Betty, ne aggódj, próbálj meg lazítani, és élvezni a terhességet (bár mondani könnyű, nekem se nagyon sikerül :wink: ). Tudom milyen nehéz lehet a kisfiaddal, és azt is átérzem, hogy nem nagyon van időd magaddal foglalkozni - nálunk is ez a helyzet. A kuki miatt nálunk a gyerekorvos (aki nagyon jó) nem aggódott, kicsit neki is le volt tapadva. Itt az volt az elmélet, hogy 2 éves koráig nem is kell visszahúni, fürdés közben azért lehet minden nap finoman próbálgatni. Tudom persze van aki lehúzza nekik (az előző gyerekorvos megpróbálta nálunk is), de ha nem nagyon vészesen tapad, nem kell bántani. Még ma is egy pindurit mindíg le van nekünk is tapadva, de csak legyint a doki, nem kell piszkálni. Ha ma visszahúzzák a kifiadnak, mindenképp nagyon érzékeny lesz neki pár napig, de akárhogy sír, muszáj lesz naponta egyszer kétszer neked is visszahúznod és bekenned (mi Tetránnal kentük), és lehet nem is akar majd pisilni, úgy fáj. Én nem voltam elég ügyes akkoriban, nem csináltam következetesen úgy sajnáltam, így akkor újra visszatapadt. Később oldódott magától.

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Nevi3!

Nekem 16 hetesen. De ez a mozgás ugye vagy az, vagy nem. Bár mostanában többször érzem, mert tudom, hol várható az a mozgás. De a védőnő azt mondta, hogy 16 és 20 között fog.

Szerintem nyugi!
Vendég
 


sztercsi írta:Judy!

Párod jobban van?


Köszi, Sztercsi, jobban van, holnap reggel jöhet haza!

Nevi ne izgulj, annyi mindentől függ, hogy mikor kezded el érezni!
Vendég
 


Kiütés téma: Nekem is volt, de rosszabb helyen, a szemem alatt... akinek viszket és váladékos az jobb ha bőrgyógyászhoz megy, nekem pl azt mondták övsömör, (szerencsére már voltam bárányhimlős, de ugyanaz a vírus aktivizálódhat terhességben, mikor gyengébb a szervezet) és kellett rá megfelelő krém. Ha hamar múlik, nem fáj, és csak piros, én nem foglalkoznék vele..

Nevi3, ne aggódj, én már a 21.hétben vagyok és még nem rúgja ki az oldalamat :D Azt mondta a dokim, a 20-22.hétig nem kell aggódni ha nem érzi az ember..(lehet neked is mellső fali a lepényed?)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Sztercsi
Jó pihenést otthon :lol: Ja, szóval lányt szeretnél? :)

Judy, én is 4 kg-nél tartok 8)

Betty, vicces, de én is 170 cm vagyok és 64 kg :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzike, igen a mellső falon van a lepény a fiamnál hátsón volt, akkor azért nem érzem?
nevi3
 
 


Nevi, igen akkor tompábban érezzük, és később is..nekem is ott van

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Egyébként pont emiatt aggódtam az előző hetekben, a csajok engem is megnyugtattak :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Sziasztok! :P

Sztercsi,
én fogantatástól egyszerűen tudtam, hogy lány (fiamnál ugyanígy 100%-ig éreztem, hogy fiú), ne kérdezd, hogyan :roll:

Datolya,
48-ról indultam :roll: -de én csak 163 cm vagyok. Most tartok 55-nél. A doki így is azt mondta, 10-nél többet nem hízhatok...mikor előzőleg is 14-et híztam, és 2 hónap alatt le is ment mind, sőt! Na mindegy, de most egyszerűen nem bírom, ha korog a hasam :oops:
Te hogy vagy? :P

Sziszkó,
Vackornál fürdéskor születésétől kezdve minden nap felhúztuk a bőrt, nagyjából 2 éve ezt a tevékenységet már magának végzi :P
Ezt egyszer sem szabad elmulasztani, mert begyulladhat a kis kukija :oops: - de nem kell húzogatni, csak felhúzni és tisztítani...
Én a kislánnyal leszek ugyanilyen tanácstalan :roll:

Ginuska,
úgy tűnik, hasonló a bibi...jövő pénteken megyek a dokimhoz, majd rákérdezek én is :roll:

Vásárlás:
óóó, mi nem babonából nem vásárolunk, hanem egyszerűen anyagi okokból :oops:
(sajnos Apának nemrég tönkre ment a vállalkozása, nem mondom ki, mekkora az adósságunk :oops: - sajna ilyen 100.000 forintos babakocsik szóba sem jöhetnek, most épp arra "gyúrok", hol tudok majd mindent a legolcsóbban megvenni, de közben igényeim is lennének, szóval nem eccerű :roll: )
És ugye meséltem, hogy Vackorkám cuccaiból össz egy mózeskosár van, mert mindent eladtunk/ajándékoztunk...

tillidian
 
 


tillidian!

Sajnos mostanában sokan vannak a ti helyzetetekben.
NEkem nem mondom, hogy húh sok pénzem van, mert egyszerűen élünk és megengedhetném az új babakocsit, de nem. Minek?
Ennyi pénzt nem tudnék kiadni érte . :shock:
Használt kocsik is nagyon jók! Sőt! Sok babaruha is lehet turis lesz.

Na persze remélem kapunk is :oops:
Csak lennénk már ott. Néha annyira tudok félni a fennmaradt időtől.
Ilyenkor azt mondom minden rendben lesz!
Vendég
 


Nevi!
Ne izgulj!A múlt héten én is para voltam,de megnyugtattak itt a lányok!Én 17+2 napos vagyok.Érzek dolgokat,de még nem merném biztosan állítani,hogy ez a baba. :roll: :lol:
Azzal nyugtatom magam,hogy a 19.-ik héten (mához 2 hétre)úgyis megyek a genetikai uh-ra és majd ott látom a babómat!Ha meg addig megmozdul,akkor nagyon boldog leszek! :lol:
Úgyhogy no para! :lol: :lol:

Sztercsi!
Szóval kislányhoz húz a szived! :lol: :lol: :wink:
Én valahol éreztem,hogy nekem kisfiú lesz.Nem tudom miért.Női megérzés :?: :roll: :lol: Lehet. :lol:
Gratula az utolsó napodhoz! :lol: Akkor meló végén közlöd a főnököddel,hogy hétfőtől nem mész?

Datolya,Őzike!
Köszi a kukival kapcsolatos tanácsokat! :lol: Majd csak megbírkózunk vele valahogy! :) :wink:

Nita,Ginuska!
Ti már úl vagytok a 21.-ik héten.Nem kell még mennetek terheléses vércukor vizsgálatra :?:

Szóval,megvan az AFP eredményem!
Csak nem értek hozzá. :oops: Leírom,hogy mi van a papíromon.Kérlek segítsetek,hogy ezek jó eredmények e!Köszi előre is!
AFP (terhes):27,8
AFP Korrigált MOM:0.88
A 18-as triszómia számított kockázata alacsony.Max. elfogadott kockázat: 1:100
A 21-es triszómia számított kockázata alacsony.Max. elfogadott kockázat:1:250
A velőcsőzáródási rendellenesség számított kockázata alacsony.Max elfogadott kockázat: 1: 100

A nőgyógyászomhoz jövőhét csütörtökön megyek.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

Kedden megyek csak az UH-ra és utána a nőgyógyászhoz. Addíg nem szólok a főnökömnek. Jövő héten egész héten szabin leszek.
JA! Nekem is el kell mennem az AFP eredményemért! Majd hétfőn!
Akkor én is üzenek, mi lett.

Én is az UHt várom már, mikor láthatom a Törpit! Megvan -e mindene, hogy mozog, mekkora lett.
Vendég
 


Sztercsi, én is ugyanebben a munkakörben dolgoztam, úgyhogy átérzem a helyzetedet, bár két héttel tovább bírtam, én tegnap óta vagyok táppénzen. Utáltam már a napi buszozást, az idióta ügyfeleket, az ülést, a meleget (irodában rohadt meleg volt, légkondi nuku) stb. Engem nem is tudtak volna csak adminisztratív feladatokkal ellátni, mert call center vagyunk, ez van, semmi más. Úgyhogy befejeztem! Pihenek, dolgozom itthon (manikűr-pedikű-műköröm) jót fog tenni!
Vendég
 


Sziszkó!

Nekem a védőnő az elsőre azt mondta, 25 felett jó, a másik meg talán 0,7 fölött.

Attól is függ hány hetes + napos voltál, mikor levették.
Nekem 16 +0-nál volt 33,1. MoM 1,14.
Szóval szerintem minden OK! :D
Vendég
 


Judy!
Köszi szépen! :lol: Most azért kicsit megnyugodtam! :) :)

Lányok,mentek valahova hétvégén :?: :?:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


till mond el milyen a babakocsiról az elképzelésed...árba is és segítek neked keresni!!!!!
szisz én jövőhéten megyek a beutalóért!!!!!!
a mom értéket kell nézni...nekem ugyanennyi volt máténál...alsó határ de jó!!!!!!!!minden oké!!!!
mi vasárnap megyünk az ügetőre...végre lovazhatok,......rég voltam kint.anno majdnem dolgoztam is ott!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!
Na egy picit megint letudok ülni a gép elé, pedig ki kellene használnom az időt alvásra, mert nemsokára felkel a kicsikém.
De olyan aranyosak vagytok, szinte mindenkinek van valami nyugtató szava a kiütéseimmel kapcsolatosan. Sajna még mindíg megvannak, a combomon és a lábhajlatokban. Mintha leégtem volna olyan piros, csak éppen nem fáj, sőt viszketést sem érzek- szerencsére!!
Képzeljétek ma egy kávézóban kaptam el az orvosomat, leültem mellé és elpanaszoltam neki a bánatomat, mire ő (s meg is mutattam neki a kiütéseket): nem hiszem, hogy foglalkoznod kellene vele,valószinüleg valamilyen allergia lehet, de ha hétfőig nem múlnak el, akkor hívj fel mindenképpen. szóval egy kicsit megnyugodtam, de vicces volt a helyzet, még jó hogy nem voltak sokan körülötte !!! :D :D
A kicsi fiacskámat megnézte az urulogus, de sajnos annyira rá van tapadva a bőr, hogy el kell jönnie hozzánk és itt csinálni a procedúrát, mert itt nyugodt környezetbe lesz és előtte majd betesszük a kádba hogy felpuhuljon neki a kis fütyije. De minderre csak egy hónap múlva keritünk sort. Utána nem is fürödhet a tengerben sem kb.1 hétig. De ez a legkevesebb. Már előre félek a fájdalmától.
Őzike: Neked is köszönöm a bíztatásokat, de valóban kevés időnk van saját magunkra. Nekem csak az a gondom, hogy a kicsimmel türelmetlenebb vagyok ha nem jut időm relaxálni egy picit.De szerintem ezzel mindenki így van. Szükségünk van egy kis áramszünetre néha. :D
Tényleg tök poén hogy azonosak a kalibereink!!! :D Én kb.62-ig tudok lefogyni, de nem diétával csak kevesebbet és óvatosabban eszem. (főleg nyáron). De a 62-vel meg vagyok elégedve.
Sztercsi: nekem is van megérzésem -már ami a babám nemét illeti, szerintem kislány lesz, pedig nálunk is annyi a fiú. Lehet, hogy eljött az idő, hogy felrugjuk a szabályokat???? :D

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Nita!
neked is köszi szépen a megnyugtató szavakat! :lol:
Hű,lovak!Én is szeretem őket! :lol: De ugye lovagolni nem fogsz :?: :roll: :shock:

Sztercsi!
Akkor Te is kb 2 hét múlva mész uh-ra,ugye? :lol:

Mi hétvégén lehet,hogy grillezünk egyet itthon. :lol: :P

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


szisz szivem szerint lovagolnék mert nagyon hiányzik.de nem fogok.....max hajtani!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Koszi lányok a biztatást a vizsgákkal kapcsiban ! :wink:

Sztercsi
nem tudom megmagyarázni, de úgy húsvét kornyékén "beugrott", hogy lányom lesz és azóta is akarva - akaratlanul mindenbol a lányos cuccokat, színeket néztem.....és az UH-ra is úgy mentem, hogy na meg lennék lepve, ha lenne valami a lába kozott!!! :lol:
Es a párom is....O is megérezte, úgylátszik , nem csak anyai megérzés létezik, hanem apai is :D
De persze még mindig nem akarom teljesen beleélni magam, hogy lány, mert azért a doki sem merte rámondani 100 %-ra....majd 1 hónap múlva kb. elmegyunk babamozira, 4D-re, Gyorbe, és ha az a doki is azt fogja mondani, hogy lány, akkor már elkezdunk venni pár lányos cuccot, addig nem merek :roll:


Tilli,

majd írd meg légyszi, hogy mit mondott a doki a kiutésekre!


En 166 cm magas vagyok és 57 kg-mal kezdtem a terhességet.....most vagyok kb. 60,5 kg

Sziszkó,
jovo héten csutortokon megyek a kovi vizsgálatra és nem mondta az asszisztens, hogy lesz terheléses cukormérés.. :roll: hát oszintén szólva nem is vágyom rá :evil:

Judy,
hát oszintén szólva nem valami jó így tanulni :? azelott úgy szoktam, hogy megittam 2 kávét, energiaitalt, teákat, hogy bírjak fent lenni, de ugye így állapotosan ezt nem tehetem és sokszor elalszom a konyv felett :oops:
De napi 1 kávét muszály meginnom, kulonben egyáltalán nem bírnám...


Legyen kellemes a 7végétek!
ginuska
 
 


Sziasztok Kismamik!

Annyit minden sok jót írtatok, de csak átfutni volt időm-erőm mostanában, de azért gondoltam, most egy kicsit írok is :-)

Gratula a kiderült nemekhez, a jó AFP-khez, szülinapokhoz, esküvőkhöz, vizsgákhoz, jobbulást a beteg családtagoknak (látjátok, képben vagyok :wink:

Mi nagyon fáradtak vagyunk minden délutánra...próbálok helytállni a munkahelyemen dupla energiával, hogy ne reklamáljanak. Vannak kissé irigy kolléganők, akik nem nézik jó szemmel, ha "valakinek bejön az élet" - idézet nem tőlem...és ilyenkor még az is baj, ha fél órával később megyek be a vérvétel miatt. Igaz, hogy a főnököm aranyos, nem csinál ebből gondot, de nehéz nem meghallani a hátam mögött elhangzó megjegyzéseket...

Egyébként jól vagyunk, a hasam hatalmas, de érdekes módon ez kg-ban nem mutatkozik meg, sőt kevesebb vagyok, mint a puffadásos-székrekedéses időszakban. De már semmilyen nadrág vagy szoknya nem ér be. De ma a Takko-ban vettem néhány aranyos mell alatt szabott nyári ruhát, amibe pocakbaba is belefér már kényelmesen :lol: Ja és a Mango-ban két lenvászon nadrágot, aminek kismama dereka van, szuper kényelmesek.

Szerintetek az igaz lehet, hogy a mellső fali placenta miatt nagyobb a has? Egy ismerősöm ezt olvasta valahol...

Kristóf egyébként még nem rugdos vagy buborékol, vagy legalábbis én még nem érzem.

Még egy naív kérdés: a védőnőhöz milyen gyakran muszály menni? Valahogy az első látogatás óta nem szívesen...De szerdán 4D-s genetikai UH :lol:

Jó éjszakát lányok és mindenkinek szép hétvégét!

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Most csak annyira jottem, hogy

Pattogobolha boldog nevnapot!!
Vendég
 


Sziasztok!

gratula a jó eredményekhez,a kiscsávókhoz és csajszikhoz!!!

Sziszkó:
nekem 2 hete a dokim elmagyarázta ezt a mom értéket,vmi görbét is rajzolt... a lényeg,h 0,75-1,5 között normális az érték... ha ettől jobban eltér,akkor kell esetleg a magzatvízből mintát venni,de sztem nem kell izgulnod!!!

Csüt-ön voltunk uh-on a kórházban, és az én dokim is megerősítette,h 99,99%,h KISCSAJUNK lesz!!!! :lol:

Nálunk nagy lesz a jövés -menés 7végén,hnap 2 kertipartira megyünk,vas. meg hozzánk jönnek rokonok. juhéj!!!! nem kell főznöm!!!

Találtam a neten www.interfood.hu oldalon,30% kedvezményt adnak 1 heti kaja rendelésre az új tagoknak, aki szeretne megúszni 1 heti főzőcskét,annak ajánlom! nekünk kb 3800Ft lesz az egész heti ebédünk,az nem rossz,nem?

Jó 7végét Mindenkinek!

Kép
jovana
 
 


Kkia!

Nekem azt mondta a védőnő,h havonta 1x jelentkezzek,de az első alkalom után,kb. 6 hét telt el a köv.alkalomig,nem szidott le... :wink:


Ruha: Nálunk van egy varrónő,elvittem hozzá farmereimet(rövidet,hosszút),farmer szoknyáimat és 2000ft/db áron átalakította kismama cuccokká... ja és azt mondta,ha megtartom a levágott derék anyagokat,jövőre vissza is tudja alakítani az eredeti állapotába a ruciaimat.... Tök jó,így nem kell vennem se nacit,se szoknyákat..... :lol:

Kép
jovana
 
 


Sziszkó: nekem csak a 23.-24.héten kell mennem terheléses vércukor mérésre....

Kép
jovana
 
 


Nitácska: Ti is nagy lovasok vagytok? van saját lovatok is? A férjem tavaly óta belezúgott a lovakba... és engem is elkapott a hév....Amikor tudok,megyek vele a lovardába.... olyan megnyugtató...és egyben fel is tölt.... Szoktunk versenyekre is járni(ugró,díjlovas)... és Ti?

Kép
jovana
 
 


jovanna a hugommal vagyunk nagy lovasok.ő lovardába is dolgozik....sajna kevés időm van lovagolni mióta van gyerek.....saját lovam sajna nincs,nagy álmom pedig!!!!!
mi a kincsem parkba szoktunk menni.....a gyerek keri anyjának van ügető lova... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jovana, én is ugyanezt csináltam, bár még csak 2 nacit "mertem" bevállalni, de jól sikerültek, úgyhogy viszek még! Nekem 1800 volt a kettő!!! C&A-ban 14 ezerért láttam valahogy kinéző kismamanacit, na erre a pár hónapra köszönöm nem! :roll:
Vendég
 


Lányok, Mindenkinek jó 7végét, én suliban leszek megint szombat-vasárnap :roll: de már nincs sok!!! Június 19-én van az utolsó vizsga!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm Mindenkinek!

Nagyon izgulok!
Majd teszek fel képet :wink:


Jó hétvégét Nektek!
Vendég
 


Nita,Jovana!
Igaz már ültem lovon kétszer,de nagy álmom,hogy egyszer megtenuljak lovagolni! :roll: :lol:

Jovana!
Két kerti partira is mentek holnap???De jó Nektek! :lol: :lol: :lol:
Neked is köszönöm a megnyugtatást! :lol:

Kkia!
Én havonta járok védőnőhöz kötelező jelleggel!Mindíg mikor megyek,megbeszélünk egy köv időpontot és akkor baír.De itt nálunk Gyöngyösön mindenki havonta jár.

Ginuska!
Akkor ezek szerint Nálatok a terheléses vércukros vizsgálat sincs! :shock: :roll: Nálunk kötelező.Először a 20 és 24 hét között valamikor,és még a terhesség alatt valamikor egyszer.
Twinsmomma,Betty,Monica!
Nálatok van ez a vizsgálat?

Na,elteszem magam holnapra!Kellemes hétvégét mindenkinek! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, de nálunk is van, csak asszem a 24. hét korul van az elso, aztán még 1x valamikor a késobbiekben! De az én dokimról el tudom képzelni, hogy ezt is feleslegesnek tartja és kihagyja :lol:
En orulnék neki mindenesetre, ha kimaradna :oops:
Majd beszámolok, hogy mi volt!

szép álmokat lányok!
ginuska
 
 


Sziasztok! :P

Nitácska,
köszi! :P
Olyan babajárgányt keresek, ami vízszintesig dönthető, van lábtartója és a tolókar mindkét irányba fordítható! Nameg lányos legyen! :wink: (Árban max 35-40...)

Védőnő:
én még csak egyszer voltam :roll: Épp tegnap hívtam fel, hogy mikor is kell nekem menni? Azt mondta, minél hamarabb, így hétfőn megyek :P

Mi tegnap kerti partiztunk Nagyszülőkkel, ma strand és egyéb nyalánkságok :P - persze csak a fiúk fürdenek, nincs is rám való fürdőruci :roll: :lol:

tillidian
 
 


szisz majd szólj és elviszlek lovagolni ha megvan a baba :) :) :) :)
till fajtába mindegy?új legyen vagy lehet használt is?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Okés,megbeszéltük!Akkor majd elmegyünk jövő nyáron lovagolni! :lol: Én benne vagyok! :lol: :wink:
Néztél nekem 1-2 körmös oldalt?Én próbálkoztam vele,de nem találtam semmi jót.De Te vagy ebben a szakavatott! :lol: :wink:

Tilli!
Hú!Strand!De mennék én is!De úgy,hogy fürödni is!Szép álom! :oops: Majd jövőre! :) :lol:
Ott Pesten mentek strandra vagy valahova vidékre?

Látom mindenki nagyon el van tűnve!Hát igen,a jóidő! :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


szisz most fogom megnézni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szisznek:
http://www.koromdiszitoklub.hu/zseles-m ... diszites_2
http://www.mukormos.hu/kepek
http://xfree.hu/album_show.tvn?aid=32335
egyenlőre ennyit találtam....de itt elég sok képek vannak!!!!!remélem találsz megfelelőt!!!!!

till neked ezt a babakocsit ajánlom...naggyon jó!!!!!!!!!!!!!
http://bolthely.hu/meseszep/id/00136_KUNERT_babakocsi
menj a lap aljára és ott minden féle szinbe van!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Terheléses cukor van nálunk a 24-28. hét között.
Ez fontos, mert a mamira is és a babára is veszélyes lehet...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: