Új privát üzeneted érkezett!

Bogi csodaszép :)

Dóri, ez az... Fruzsi 10-kor evett, aztán reggel fél hétkor. Ez így tök jól hangzik, csak ugye a hasfájás miatt nem aludtunk...

Ráadásul egész este fájt a fejem, nem bírtam felkelni, szegény Apa csinált mindent. A pulzusom a szokásos 95-100 helyett 55 volt :shock:
Vendég
 


Jó rggelt!

Emese! Gratulálok Bogi Babához!

Köszönöm a gátsebes hsz-eket!Jövő héten megnézetem a biztonság kedvéért.

Vanni! Örülök, hogy újra jöttél és jól vagytok! Nekem azt mondta a doki, ne ébresszem éjszaka Áront, örüljek, hogy alszik, de nappal ne hagyjam 4 óránál többet aludni. Modjuk annyit nem is szokott. Lehet, hogy pici, vagy sárga babáknál más a helyzet, nem tudom.

Tinu, Eszter! Nagyon szépek a babák a fotókon!

Akinek keveset kakil a babája, örüljön neki. Áron minden evés közben telerakja a pelenkáját, napi 7-8 pelenka! Jó lenne, ha Alíz hamarosan szobatiszta lenne, mert két gyereket pelenkázni kész anyagi csőd!

Ildi! Jobban vagy? Lement a lázad? Sikerült fejni?

Mi holnapra tervezzük az első sétát. Már én is nagyon kimozdulnék a levegőre a négy fal közül. Egyedül nem vállalom be a két gyereket a babakocsi lecipelésével a 3. emeletről, a férjem meg mindig későn jött haza. Nem tudom hogy lesz ez, ha még sokáig nem lesz lift.

Kép

Kép
hean
 
 


sziasztok

hean igen köszi jobban vagyok, már hőemelkedésem sincs. a tejcsi mennyisége visszaesett, de fejek, bár én is panndizok, ha lehet ezt így mondani, éjszaka nem fejek, gyerek meg nappal csak 3 óránként kap kaját, cumival kibírja :), így legalább megeszi a 80-100 ml-t, bár a hajnali etetés maradt még és akkor csak 60-at eszik, de este fél 9-től 2-ig alvás volt, és utána is csak 6-kor evett:)

vanni nagyon ügysek vagytok:)

emese gratulálok

Lara 3x szokott naponta nagyobb mennyiségeket kakilni

tinu- eszter, nagyon édesek a fiúk :)

Lara bírja a csavargást, mindegy nki milyen formában, ha kicsit nyafi, cumival jól elvan, érdekes a 3 nap szopi alatt nem kellett a cumi neki:)

annus majd küldök képet, de még egy normális sincs :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Igen, igen, az nálunk is stimmelt, hogy megszoptattam CSongit séta előtt. De mivel előtte felébresztettem (muszáj volt, mert már 6 óra volt, és sokkal később nem akartunk már lemenni), szerintem nem szopott túl sokat. Aztán már fél 9 volt, mire hazaértünk. :shock: Muszáj lesz a cumira rászoktatni, eddig mindig kiköpte fancsali arccal.
De még ha alszik is a kocsiban a kicsi, akkor hagyjam ott leparkolva és rohangásszak Tüci mellett?

Kép
Kép
tinu
 
 


Anita!

Gréti hány kiló?Vmi háti hordozóban nem tudod vinni?Vagy vmi kenguruban?

Hean!
Huu,és mikor lesz lift?vagy nem tudni?Ez olyan kellemetlen....remélem h hamarosan kijuttok a levegőre!!!


Panndi!
Ma nekem is nagyon fáj a fejem....hülye front! :twisted:

annus11
 
 


hean ne is cipekedj, én vasárnap a 4.-ről vittem le gyerekkel együtt a kocsit, azt hittem belerokkanok :(, ja és múltkor meg vásároltunk a tescoban férjem nélkül, na akkor meg fel a 4-re gyerek hordozóban és egy 10 kg-os szatyornyi cucc. :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Tinu!
Jó kérdés...ha nem mész tőle messzire akkor nem kell a babakocsi mellett állnod,nem?Bár lehet én se szívesen távolodnék el tőle...

annus11
 
 


Anita: az az 5 óra két részletben nem is olyan rossz. :lol: Én is ennyit aludtam ma. :wink: Aludhattam volna jobban is, mert most CSongi egész jól bírta, de ilyenkor meg persze az éjszakát amúgy átalvós nagyobbik boldogított. Szerintem túl meleg volt és nem bírt aludni. Persze engem sem hagyott. Folyton a hasamra feküdt, meg felült félálomban, valami cserebogarat emlegetett. És persze Csongi hosszabb alvása miatt reggelre átázott a melltartóm, meg az ágyat is kicsit megáztattam. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, én is a sétán agyalok már egy ideje... J még annyira nem tud ügyesen/fegyelmezetten jönni, hogy el merjek indulni vele gyalog+S a kocsiban. Meg S-nak se tetszett a dolog, persze egy próba nem próba. Mindenesetre kaptam egy kölcsönkendőt, most azzal gyakorlatozom S-nal, a vaterán meg beszereztem egy rugalmasat, azt találtam a neten, hogy újszülöttekhez az a legjobb. Hát csak kialakul majd valahogy... A rohangálást a játszótérre értetted? Nem lehet vm üldögélő anyuka mellé leparkolni esetleg?

Cumi: határozottan rájöttem, hogy nem ördögtől való dolog az :). Egyszerűen megnyugtatja és kész. Ha meg cumizavaros lenne, akkor azt majd megoldom ott és akkor, addig élvezem az előnyeit. Cserébe a nagy ridegtartásért :) meg egy csomót van ölben, lényegesen többet, mint az ágyában, zömmel még éjszaka is rajtam alszik. Csak nem romlik el a lelke...
kalloni
 
 


Kalloni: a cumifóbiát én is nagyon gyorsan leküzdtem még Tücinél, egy hetesen ő már simán cumizott. Megérte. :lol: Igaz, ő amúgy is bimbóvédővel szopizott, úgyhogy a cumizavar nem számított.
Én is a kendőn agyalok, csak nyáron nagyon meleg lesz a picúroknak talán. Ma megkeresem a kötési leírást, mert jó rég voltam a tanfolyáson, már elfelejtettem, hogy is kell megkötni. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Voltam ma reggel CTG-n meg dokinál. Megpróbálok rövid lenni. Azt mondta az orvos, hogy szerinte 0% esélye van annak, hogy simán megszülessen a babám. Tök zárt méhszáj, 3 cm vastag kemény hátrahajló méhnyak, magasan lévő fej. Ez így terminusban elég gáz. Azt mondta, hogy ha a 38. hétben lennénk, akkor várhatnánk, hogy a hátralevő 2 hétben valami csoda folytán elkezdjek nyílni, de így nem sok esélye van. Ráadásul császár után a túlhordás minden nappal veszélyesebb. Indítani meg csaszi után nem nagyon szoktak. Holnap újra CTG, aztán hétfőn is, és akkor beszélünk újra, hogy mi legyen. Most a vezető szülésznővel meg a főnökkel úgy döntöttek, hogy adnak nekem még néhány napot. Ha a hétvégén elfolyik a vizem vagy fájások lesznek, akkor szóljak és előkészítik a műtőt. Most nagyon el vagyok keseredve, mert tudatosan készültem arra, hogy simán fogok szülni, de úgy tűnik ez mégsem fejben dől el. Selejtes vagyok. :? Elmondtam az orvosnak, hogy mennyire rossz élmény volt az előző császár és, hogy milyen nehezen épültem fel, szerinte ez nem feltétlenül fog most is így alakulni. Csak az a baj, hogy ezekkel a tapasztalatokkal a hátam mögött nem tudok pozitívan hozzáállni egy újabb műtéthez. Csalódott vagyok. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!
Sajnálom h nem kaptál jó híreket....Tudom h nagyon szerettél volna normál úton szülni,de ha nem akkor nem...egyáltalán nem vagy selejtes!!!ne is mondj ilyet!!!A lényeg h te is és a baba is biztonságban legyen!!!
A császár miatt meg ne aggódj!Nem biztos h most is sokáig tart a felépülés!!!Látod van akinek 2.szülésnél jobban fájt a gátsebe,másnak kevésbé...tehát akkor most könnyen veszed majd az akadályt :wink:
Szerencsére én gyorsan gyógyultam,neked is ezt kívánom!!!!!
Gondolj ara h hamarosan a kezedben lesz a pici!!!Egészségesen,és csak ez számít!!!!Az utolsó napokat ne szomorkodással töltsd el!!!!
Ja és lehet akkor mégse leszel utolsó :wink:

annus11
 
 


Sziasztok

Reny, sajnálom a csaszit!!!! Szerintem most könnyebben fel fogsz épülni, ,mert nem fogsz előtte sokáig vajúdni!

Vanni, nagyon ügyesek vagytok, a kitartás meghozta a sikert!

Mi vasárnap megyünk először sétálni, Gyöngy kb egy órát bír gyalogolni, úgy kell belőni a távot.

Anita, szerintem nem teszi tönkre a babakocsit a fellépő! Esteleg vehetnél egy kengurut és ha Gréti nagyon elfárad, akkor Hanna menne a kenguruba, Gréti meg a kocsiba

Iringó is kiköpi a cumit, pedig Gyöngy rögtön elfogadta. Amúgy mi az a cumizavar? hogy nem tud szopni?
Vendég
 


Ma is van kérdésem: :lol:

1. leesett a köldökcsonk, kell még alkohollal fertőtleníteni???

2. nektek miben vannak a babák otthon? velem ma levetette a rugit a védőnő, csak bodyban van, azt mondta, hogy ez is lehet az oka az aluszékonyságnak, h melege van. És kintre miben viszitek?

Köszi!
Vendég
 


Böbi!
Izus is bodyban van itthon,igaz ha alszik akkor még letakarom egy kis takaróval.Odakinn is így vagyunk,szintén takaróval.

Nekem mikor leesett a csonk akkor még a köldökében volt vmi kis maradvány...de nem volt piros v gennyes stb csak vmi száraz izé,lehet ha nagyon eröltetem k is jött volna.Én még ma is alkohollal áttöröltem és hintőpor.Ja amúgy 3 hetesen esett le neki.

annus11
 
 


Emese, gratulálok a kislányhoz! Sok boldogságot!

Reny, sajnálom, h nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnéd. És ha hétvégén elindulna magától, akkor is muszáj császárnak lennie? Nem próbálhatod meg simán? Mindenesetre nyugodj meg, pár nap és találkozol a picuroddal!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


g_reny nyugi, a selejtes én vagyok:)

most a mellszívó szedett le egy kis bőrdarabot a bimbóudvarból :(, nem igaz, hogy már lassan a fejés is fájdalommal jár :(

Laráról én is most vettem le a rugit

a cumi annyira leköti, hogy az éhségről is elfeledkezik, de én azért a 3 órát betartom vele

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Vki! Azért kell akkor is csaszi, mert valszeg nem tudok semmit tágulni. Ha elindulna a nyílás, akkor gondolom megpróbálhatnám simán, de az előzőnél is az volt a probléma, hogy 16 óra alatt 1 cm-t!!!! tehát még 1 ujjnyit sem tágultam. Úgy tűnik, hogy ez valóban alkati. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!
nekem is ugyan ez volt!Szinte semmit nem tágultam,a baba is fenn volt(hozzáteszem 1 héttel elötte még lenn volt,az utolsó héten pl már egyáltalán nem érzetem h szúr odalenn)és még nagy is volt hozzám...szóval több tényező jött össze...de a végeredmény azért csodás lett,legalábbis azt hiszem :oops: :lol:

annus11
 
 


Reny
én is sajnálom. Akkor 100% császár ezekszerint. Majd most hamarabb felépülsz, most már tudod mire számíts.

Böbi
én még fertőtlenítem Kolosnak, mert mindig van ott egy kis alvadt vérféle. Ha Iringónak nem jön belőle semmi, akkor már nem kell, mehet a víz alá is.

Én nem tudom mikor merek elindulni velük sétálni egyedül. Maja egy lépést megy előre kettőt hátra. Meg ha autó jön megáll, néha fel kell venni. Mi inkább a közös kertre megyünk le. Kolos alszik én meg tudok Majával homokozni, focizni stb. Mi is szopi után megyünk, aztán bírja ameddig bírja.

Csináltunk pár képet az imént. Voltam benn vele a munkahelyemen tgyás-os papírokat aláírni, Maja azért ilyen csini :-)

Kép Kép
pumuklii
 
 


Böbi: igen, a cumizavar azt jelenti, hogy a cumit máshogy kell szopni, mint a mellet, ezért előfordulhat, hogy a baba nem tud szopni, mert cumit tanul meg használni. Nekem azt mondta a védőnő, hogy ha leesett a köldökcsonk, akkor elég egy nap egyszer ápolni - ugyanúgy, mint előtte: alkohol és hintőpor. Nálunk tegnap délután már csak bodyban volt Csongi (pont délután süt be a nap). Ma napozót adtam rá. Mivel az előbb lepisilte a zokniját, azt is levettem. :) Kintre rugit adtam rá tegnap, de késő délután mentünk ki.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a friss babákhoz és anyukákoz.

Na itt vagyok én is. Az éjjszakám rettenetes volt. Benjinek fájt a hasa, semmi nem segített rajta aztán 1x csak beájult a mellkasomon és 5-ig aludt. Utána pedig 1/2 9-ig. A fejem 3 napja úgy fáj, hogy az már lassan felér szerintem a migrénnel. Nem baj, majd hétvégén kipihenem magam, mert Marci megy mamáékkal a telekre és csak hétfőn jön vissza. Marci egyébként imádja az öccsét. Puszilgatja, simizi és énekel neki, egyszerűen édi.

Kérdésem:
Nem tudom, hogy normális e , ha minden szopi után (bocsi a kifejezésért, de máshogy nem tudom megfogalmazni) ömlik belőllem a vér, de mindíg csak akkor?
Marcinál nekem ilyen nem volt és most van. Ez számomra újj.

Kép
Kép
incike
 
 


Pumukli!
Nagyon szépek vagytok!!!!Kolosból most nem sok látszik,de Maja továbbra is csodaszép!!Nagyon hasonlít rád :wink:

Tinu!
Ja igen,én se minden alkalommal ápolom,csak ha eszembe jut,na meg ha hagyja :lol:

annus11
 
 


Köszi, akkor marad bodyban.

PUmukli, Maja gyönyörű!!! És nagyon csini!

Ma csak 30 ml jött a mellemből, pedig nálam többet nem sokan rakják mellre egy nap! :-) Úgyhogy most a mellszívót is bevetettem. Ma már megittam a szopis teát, de holnap reggel előveszem a homebogyómat is. Lehet, hogy nem iszom eleget egy nap? :roll:
Vendég
 


Inci!
Azt nem tom h menyire normális ha ömlik a vér...de a szopik alatt ugye húzódik vissza a méhed,valószínű h ezért van a több vérzés.De h ez meddig normális azt passzolom!

annus11
 
 


pumukli nagyon szépek vagytok :)

incike normális, nekem Éduánál volt ez, most nem :)

Böbi szerintem most én sem iszok eleget :( de már az előző fejésnél lejött a 100 a kettőből :)

Vanni írásánál jöttem rá mennyire végletes vagyok, én nem tudom azt megcsinálni, hogy cici aztán fejés és pótlás adása, ahhoz kellene mellém valaki :(, ezért van az, hogy vagy szopi ami eddig 2x 3 nap volt vagy fejés és üveg

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Köszi Annus.
Most akkor nem értem, hogy Marcinál mért nem volt akkor ilyen?!
Számomra ez relytéj.

Kép
Kép
incike
 
 


Edua
Közben válaszoltál. Akkor nincs velem gond ezek szerint. Megnyugodtam csak ez kicsit furi volt számomra.

Kép
Kép
incike
 
 


Inci: lehet, hogy most több cucc maradt bent szülés után, vagy hogy erősebbek az összehúzódások, mint Marcinál voltak. Nem érzed őket? Még nekem is van, hogy szopi után jön egy adag vér, pedig amúgy már alig vérzek. Szerintem ez totál normális. Legalább tisztulsz.

Pumukli: nagyon szépek vagytok!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Igen, Ildi, ez nekem sem menne a nagy gyerek mellett. Holnaptól itt lesz a nagynéném egy hétig, ezalatt megpróbálom felturbózni a tejemet, mert ha most nem, segítség mellett, akkor soha nem fog összejönni. Van itthon mumus tápszerem, de azzal még várok.
Vendég
 


Inci, minden szülésnél erősödik a méhösszehúzódás, lehet, hogy Marcinál ezért nem volt.
Vendég
 


Sziasztok!Annus,Grétike 11 kg,nem igazán bírnám.Az sem megoldás,hogy Hanna kenguruba,mert a kocsit mózessel használom.
Pumukli szépek vagytok nagyon!Maja csini!
Köldök,én még hintőporozom,de valami mást írtak rá,mert fehér színű.Meg a dr nő azt mondta hogy élettani sóoldattal kezeljem,mert az alkohol nagyon szárít.
Inci,az normális ha szopikor több a vérzésed.Olyankor húzódik a méhed.
Ruha,mi még mindig body,tipegőbe vagyunk.A védőnőm mondta hogy más még a hőháztartásuk és még kell rá.De nincs le főve,meg nem látszik hogy melege lenne.Nálunk 25-26 fok van a szobába,de a hűvösebb,mert vályog ház.
Ha azt akarom hogy még több tejem legyen,akkor fejjek szopi után?Mert elég meg minden,csak jó lenne ha sokáig lenne tejem,meg nem kéne majd mellé pótolnom.De ha lefejem,akkor újra termelődik a köv szopiig?Na jó sok sületlenséget kérdezek. :oops:
Anya eljött míg boltba mentem,meg segített is.Így ebéd kész,már csak vasalni kell,meg kézzel mosni.
Hanna 8-kor evett,aztán nézelődött,gőgicsélt a tehenének.Aztán bealudt és még alszik!!
Ma ráadtam a zoknit amit Apa hozott neki Svájcból,hát cuki nagyon.
Majd rakok róla kéet,úgyis ma vagyunk 3 hetesek és akartam friss képet tenni.De csak délután vagy este.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Akik fejtek, mivel fejtek? Nekem egy aventes kézi van, de elég gyengének érzem. A medela elektromosat dícsérik.

Ja, Annus, Gyöngynél nekem is 3 hét múlva esett le a csonk! :-)
Vendég
 


Böbi avent kézivel, gyenge? nekem néha már fáj a bimbóudvarom a vákumtól :(

Anita rögtön szopi után kell fejni, olyan mintha még Hanna szopizna és akkor több fog termelődni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Inci, én "örülök", hogy másnál is van ilyen. Mert nekem is így volt, sőt (pedig Danó holnap már 4 hetes), még most is előfordul, hogy így van... :roll: Mostmár nem ömlik, de szopinál van, hogy utána szaladnom kell, hogy ne "koszoljak" össze dolgokat...

Pumuklii, nagyon szépek vagytok! MIlyen jó cucca van Majának! :)

Reny, én is sajnálom, de én úgy értettem, amit írtál, hogy azért egy kis remény van még. Nem jól értettem? De valóban, ha császárra is kerül a sor (és ezt én írom, aki nagyon kétségbeestem a császár miatt), SOKKAL fontosabb, hogy megszületik az a kis valaki, akit ilyen hosszú ideig vártál! :) Remélem, hogy hamar fel is fogsz épülni most! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Anita: szerintem felesleges fejni, ha elég a tejed. Majd ráérsz akkor, ha tényleg szaporítani akarsz. Nem attól függ, hogy mennyi ideig lesz tejed, hogy most mennyi van. :wink:

Böbi: nekem is Avent kézi van. Nem tudom, milyen egy elektromos, még soe próbáltam. Én levettem a kéziről azt a párnázós részt, hogy jobban szívjon. Szerintem úgy jobban létrehozza a vákuumot, ha nincs rajta.

Kép
Kép
tinu
 
 


Reny,sajnálom!De fel a fejjel,az a lényeg hogy mindketten jól legyetek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nekem is Avent kézi van,tök jól szív,én is a párna nélkül használom.

Anita!
Remélem h megoldódik a séta kérdése!!!Vmi csak lesz!Mondanám h menjen bicivel Gréti,de az is fárasztó akkor...

annus11
 
 


Reny!
Sajnálom. :( Meddig vár a dokid, hogy beinduljon?

Böbi!
Na, pont ez van nálam is, amit írtál. Én elkezdtem fejni. Nem minden szopi után, de olyan naponta 2szer.
Tegnap lefejtem este és éjjelre mind2 cicim bedurrant...mondjuk kellett hozzá, hogy a tegnap napközbeni nemalvás miatt éjjel úgy beájult Lili, hogy 7 órát aludt 1 huzamban....idő kell a cicinek is.
Mennyit iszol????? És mit????

Kép
mozza
 
 


tinu én is a gumipárna nélkül használom

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ti kapargatjátok a kicsik fejét? mi a mosakodóval mossuk, de mégis hámlik

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Az ok, hogy húzódik össze a méhem, de nekem ez újdonság volt , mint afrikai négernek a hóesés. :shock: Bár semmit nem érzek az összehúzódásokból.

Kép
Kép
incike
 
 


Reny! Szerintem még ne add fel! Szombaton még én is tök zárt voltam, CTG nem mutatott semmit, csütörtökre meg majdnem 3 ujjnyira tágultam, lehetett burkot repeszteni. És ha a heg vastag, akkor elvileg engednek 1 hét túlhordást, bár ez nyilván orvostól is függ! Bizz magadban!

Pumukli! Nagyon szépek vagytok!

Köldököt mi még ápoljuk ugyanúgy, de Áronnak egy picit váladékozik.

Az öltözködés nálunk is probléma. Én majd elolvadok, De a gyerekorvos utasítására Áron még body + rugi párosításban van. Kint Ti mit adtok rájuk a sétánál?

A cumival kapcsolatban megnyugtattatok. Nagy ellenzője voltam és Alíznak nem is kellett soha, de Áron már egy hetesen rászokott és igényli is. Sajnos különben egész nap mellen akarna lenni. Eddig nem okozott semmi gondot a szopiban, remélem nem is fog.

Annus! Hát lift még egy darabig nem lesz. Sajnos egy éve húzódik a használatbavételi kiadása és folyik a pereskedés. Szerintem Áron járni fog mire lesz. A régi lakásban csak az elsőről kellett cipekedni, de azt is utáltam, örültem, hogy ez liftes lakás, aztán tessék...

Kép

Kép
hean
 
 


Sziasztok!

Ma 00:30 perckor megérkezett Danika. 3180 grammal és 56 centivel. Anyuka és babóca is jól vannak :P

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Reny! Ez most tényleg nem jó hír, de még bármi lehet!

Pumukli, nagyon szépségesek vagytok!

Ez a vérzés dolog: van, hogy szopi után nekem is több jön, szerintem ez természetes.

Köldök: Marcinak 10 naposan leesett a csonk, azóta még áttörlöm alkohollal+hintőpor, míg ki nem jön az összes alvadt kis vérdarabka.

Juteszembe: ez a popsikenőcs dolog hogy van? Mindig kenni kell? Minden pelenkázáskor? (mert a kórházban hintőport szórtak Marci fenekére is, és teljesen szép a bőre, itthon meg meglepődött az orvos meg a védőnő is, hogy mi ez a hintőpor?)

Most, hogy olvaslak titeket, többgyerekes anyukák, biztosan nem egyszerű egy séta. :? Főleg 2 gyerekkel... Mondjuk én még lent se voltam Marcival sétálni, mert nem tudom szétnyitni a babakocsit, valamint a harmadikról nemigen tudnám lecipelni a gyereket+babakocsit. (nincs lift, mert 4 emeletesben lakunk) A babakocsi 9 kiló, a gyerek 3... :?

Ja és azt mondták, hogy a szülés utáni 6 hétben azért nem kell feküdni, de a cipeléssel nagyon vigyázni kell. Köszi...

Így aztán tegnap voltunk boltban+sétálni+sütizni, persze Marci nélkül, akire anyukám vigyázott.

Kép

Kép
adraci
 
 


Inci! Szerintem ne aggódj! Alíznál alig véreztem, igaz a csaszinál lehet, jobban kitakarítottak belülről. Most kezdettől fogva sokkal erősebb a vérzés, még mindig élénk piros és szopi után én is futok csereberélni, mint Dóri, mert anyira megindul.

Fejésre nekem bevált az Avent kézi. Alíznál végig használtam. Most csak az első napokban fejtem, mostanra úgy látom beállt a kereslet-kínálat. Áron elég jól kieszi, csak éjszaka durran be egy kicsit, de reggel áron még nagyobb étvágyú. Megpróbálom most fejés nélkül, remélem nem lesz gond, mellgyuszi vagy egyéb, mert Alízzal nagyon utáltam a fejést, de kellett mert Ő nem ette ki és folyton feszült.

Kép

Kép
hean
 
 


Esztó!
Cukik vagytok. :lol:

Ruha:
A lakásban csak egy vékony rugi van rajta (de beszabályoztuk a klímát 23-24 fokra). Mi még kb. 5 percet voltunk eddig kint a teraszon, arra nem öltöztettül át, csak jól betakargattuk.

Ja! Ti ha viszitek sétálni (nálunk ez vasárnap lesz) adtok a fejükre sapit?????????

Böbi!
Még akartam írni, hogy nekem éjjel van ált. sok tejem. Napközben kevesebb....nemtom, lehet, hogy a pihenéshez is van vm. köze? Nemtom....

Kép
mozza
 
 


Papillon!
Köszönjük a híreket!!!Add át gratulációnkat Csadrának!!!!Sok tejcit neki!!!

annus11
 
 


Átadom. Császár lett végül, mert a kis makacs, már most az anyukáját utánozza és úgy akart megszületni, mint ahogy az anyukája tette, arcfekvéssel :P

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Én is gratulálok Csadrának! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: