Új privát üzeneted érkezett!

Eddig pasik születtek, most beindul a lányos.

Dy
Gratula, vigyázz magadra, pihizz sokat.

Monic
Nőgyógyásszal beszélt a barátnőm, ment volna a házidokihoz is, de aztán elmúlt neki. Csak nem lett semmi.

Ennek a brátnőmnek is nem ott volt a méhlepény ahol kellett volna, d már a helyén van, csak a faros a bébi.

timejka
 
 


yadine81 írta:Még egy dolog amin kiakadtam.
Azt mondta tegnap a doktornő, hogy a belgyógyászati vizsgálatot azért kell megcsinálni még a lombik program előtt, mert ha mondjuk már elkezdődne most a stimuláció, akkor az OEP csak az egyiket támogatja.. Ki kellene fizetnem a belgyógyászatot. Vagy ha a kezelés alatt eltöröm a lábam akkor a lábtörés ellátását is ki kell fizetnem.
Ez azért gáz, mert várólistán vagyok egy arcüregMR-re. Hogy mik vannak...


Szerintem ez baromság.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
Kell spermiogram kontroll tenyésztéssel, hiába volt novemberben. Fizetni kéne a magándokimnak, külön a hüvelybactért, a clamidiáért, trihomonasért, rákszűrésért. Plussz férjnek időpont urológushoz, hiányzás a munkából megint..Meg mire az eredmények megjönnek, értemenni. Szóval így sokkal egyszerűbb, és így már talán megéri a lóvé. Alaphormonom volt ősszel, azt elfogadták.

KépKép
yadine81
 
 

 
 

Bumi,
ugye? Próbáltam utánanézni a neten, de nem találtam semmit róla

KépKép
yadine81
 
 


yadine81 írta:Bumi,
Kell spermiogram kontroll tenyésztéssel, hiába volt novemberben. Fizetni kéne a magándokimnak, külön a hüvelybactért, a clamidiáért, trihomonasért, rákszűrésért. Plussz férjnek időpont urológushoz, hiányzás a munkából megint..Meg mire az eredmények megjönnek, értemenni. Szóval így sokkal egyszerűbb, és így már talán megéri a lóvé. Alaphormonom volt ősszel, azt elfogadták.


Hát ezek szerint akkor minden intézet függő. Nekünk simán elfogadták a spermiogramot. Az ambulancián ingyen megcsinálják anőgyógyis cuccokat. Belgyógyra se kellett mennem, a háziorvos írt beutalót a vv-re, meg ő megcsinálta az ekg-t. Nekem vércsop meghatározást nem is kértek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dituli, mikor láthatod legközelebb a kiscsajt? Voltál már a saját nőgyógyászodnál? Elégedett vagy vele?

Linácska, az szuper, hogy Kecskeméten ingyen csinálják ezeket a vizsgálatokat! Megyek oda!!! Előre is gratula nektek a jövő heti házassági évfordulóhoz!

Vius, szép a pocakod!!! Te is gömbölyödsz szépen!:) Szóval a 12. héten vérvételsorozat lesz, akkor felkészülök rá lelkileg. És bárcsak már ott tartanék!!!
Én is felteszek pocakfotót, csak mert tegnap lebuktam a munkahelyemen, hogy nemcsak kövér vagyok, hanem babás is.) Bejött egy kismami látogatóba és egyből kiszúrta. De hogy honnan vette észre? Tényleg én dagi voltam már évek óta. Hogy vette észre a különbséget has és has között? Nem értem én ezt….
Kép

Vicky, erős tapasztást kívánok neked!!!:)

Yadine, olyan szépet írtál a laptetőre, köszi!:))

Monic, neked vízöntő kisfiad van? Hogy viselkedik? Én is vízöntő vagyok. Érdekes lehet egy kis vízöntő:-) Nekem Bak lesz a Manócska. Egy bakot ismertem, őt utáltam, évekig piszkált engem és megkeserítette az életemet. De biztos vannak szép, aranyos, okos bakok is. Ugye?

Zsuzska, gratula a házassági évfordulótokhoz!:) És Olivér 3 hónapos korához!!!

Timejka, szóval jövő héten szerdán HSG, drukk neked, hogy jó eredménye legyen, legyél átjárható! A Merionalt minden nap szúrnod kell? Szóval, a bölcsiben nem segítenek a szobatisztaságban? Én is azt gondolnám, hogy segítenek. Furcsák.

Dy, gratula a kislánykához! De szuper! Egy gyönyörű kislányka!:))) Sajnálom, hogy feküdnöd kell, de mindent a kislánykáért! Végig kell feküdnöd? Mi lesz a neve a csajszinak? De szép az UH képen!!!!

Bumika, sajnálom a sok melót, főleg ebben a melegben! Gyorsan végezz a melóval, aztán irány a strand!
Vendég
 


Yadine,

érdekes, mert nekünk is kb egy éves volt a spermiogramm és a Doktorúr elfogadta, nem kellett újat csináltatni. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy teljesen rendben volt, lehet, hogy azért fogadta el.
Nekem már a stimu alatt kellett megcsináltatni a belgyógyászatot mert olyan hirtelen indult, hogy előbb nem is lehetett volna. És a tb finanszírozta. Bár lehet, hogy egyszer csak kibukik náluk és utólag ki kell fizetnem a vizsgálatot :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Felhívtam anyát, ő az OEP-nél dolgozik. Tényleg baromság.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nekünk egy évnél régebbi volt a spermiogram, azért kellett ismételni. Ez is plusz költség volt. (kicsit káromkodtam)
A teljes vérkép és az EKG volt ingyen, mert a körzeti dokihoz küldtek vele, ott meg ingyenes. A többi fizetős volt.
Vendég
 


Bumi,
nekem is mondtak valamit anno a Kaáliban, hogy még a stimu megkezdése előtt csináltassak meg mindent tb alapon, vagy utána mindent náluk, mert a TB csak egy helyre fizet. De pontosan nem emlékszem, hogy hogy volt.
Meg mikor Lilinek vesemedencegyulladása volt, és hazaengedtek, hogy csak a napi egy szurira bejárjunk, ne kelljen bent feküdni, akkor is mondták, hogy bármi lesz a gyerekkel, csak oda vihetjük vissza, mert ott áll kezelés alatt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Twist,

nagyon szép a pocid :lol: Mit szóltak a munkahelyen? Biztos nagyon örültek :wink:
Igen, Danika vízöntő, de imádom. :lol: Férjem is vízöntő, de neki nagyon nehéz a természete...
Nekem életem 2 legjobb barátnője bak, és az ikertestvérem férje is bak. Mindannyian tüneményesek és nagyon jó tulajdonságokkal rendelkeznek, egyikükre sem tudok semmi negatívat mondani még ha gondolkodom akkor sem. Úgyhogy Manócskával sem lesz gond majd meglátod :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Twist,
biztos nem erre a laptetőre gondoltál! :) Írjunk sokat, mert nem szeretnék erre a laptetőmre jönni napokig. :D
Nem is vagy kövér!!!

Mivel férj eredményei nem a legjobbak, már kíváncsi is vagyok mi a helyzet, szóval nem bánom..

Bumi,
az altatáshoz kell ennyi minden még a labortól.

KépKép
yadine81
 
 


Yadine!
Semmi más nem kell az altatáshoz, csak egy általános vérkép, meg egy EKG.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Pocakosok!
Én nem is gondoltam volna, hogy ilyen hamar ennyire látszik a poci.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!!!!


Dita nem tünök el csak fent az emeleten nagyon meleg van és nem bírom talán jövőhéten beszerelik a klímát.

Yadine nekem nagyon sok gondom volt a szabival a fönökasszonyomnak nem tetszett a dolog pláne amikor megtudta miért kell.onnan ment a szemétkedés.Megmutattam neki én is a törvényt volt egy csúnya veszekedésünk és a veszekedés után sikerült az inszem én rögtön tpn voltam és mostmár tudja hogy a törvény engem véd.

Dy gratula a kiscsajhoz.

Most akkor lányok jönnek a sorban? :)

Twist aki ismer és sokat látott az tuti észre veszi mert nekem is észre vették hogy másképp gömbölyödik.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Yadine, akkor aszem az előző laptetőre gondoltam, amik bíztató szép szavak voltak:)
Régen a Dévai doki (oda is jártam) mondta hogy Pepponen kapszula kell a férfinak, és még jobb lesz a spremaképe. Próbáltátok?

Monic, tényleg nagyon örültek a munkahelyen:) Mindenki annyira aranyos volt:) És most már megértőek velem. Bár még gyakran kérdezik - amit nem szeretek - hogy rosszul vagyok-e, mivel sápadt vagyok, dagadtak a szemeim és így meg úgy nézek ki. Hát igen, főleg, amikor a mellékhelyiségből jövök róka vadászat után...
Nem tudok mindig piros, ragyogó arccal lenni, ez van:)
Szuper, hogy jó fej bakokat ismersz, nagyon megnyugtató!:)
Na, most már keresni fogom a bakokat, hogy megismerjem:)
Vendég
 


Bumi, lehet, hogy csak a stimu utáni pocik ilyen látványosak, nem tudom.)
A barátnőm inszemivel lett kismami és 2 héttel hamarabb, mint én. És ő szép vékony, mint egy nádszál és nagyon látszik az ő pocija is. Nem tudja már tagadni:) Ki akarta várni a 12. hetet, de ő is lebukott már, látszik a pocak.
Érdekes ez...
Vendég
 


Twist
Csini a poci. Nem nagyon segítettek a Beninek a bölibe, könnyebb volt rádobni a pelenkát, mint esetleg átöltöztetni.

Nem kell mindennap szúrnom szerdán kezdtem, ma kell, meg vasárnap. Nem is tudom mi lenne a jó, ha átjárható lennék vagy nem, mert ha nem, akkor tudjuk, hogy miért nem jön a bébi, de átjárható vagyok akkor passz.

timejka
 
 


A progipótlás felfújja az embert, gondolom azért látszik a pocak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Timejka!
Én azt kívánom, hogy legyél átjárható, Mert ha el vagy záródva, és nem lehet oldani, akkor nem marad más választás csak a lombik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vius, kemény lehetett a főnökasszonnyal a veszekedés. Ezért milyen főnökök vannak! Azt hinné az ember, hogy egy nő empatikusabb. Az én főnököm egy angyal:)))
Bárcsak a próféta szólna belőled és nálunk is kislány lenne!!! Nagyon örülnék neki és főleg a párom:) Ezer éve rágta a fülem, hogy ha gyermeke lesz, akkor ő kislányt szeretne copffal.)
Vendég
 


Csajok,
szerintem babásodás kérdésében is sokkal normálisabb egy férfi főnök. Én anno Lilinél úgy meglepődtem... férfi főnököm volt, de akkor még csak 5 hónapja volt ő. Elmentem 2 hét szabira, esküvő+nászút, és csak arra jöttem vissza, hogy megmondtam, hogy nem jövök egy darabig. A pasi egy 50 körüli ürge, gratulált, mosolygott ezerrel, és közölte, hogy akkor annyit kér, hogy írjam össze, milyen feladataim vannak, és a többit ő megoldja, nekem most nem ezzel kell már foglalkoznom, hanem készülni a picibabára. Hát a mostani női főnököm egész más volt. Nem akadályozott semmiben, nem is tudott volna ugye a törvényi előírások miatt, de akkor is olyan bunkó stílusa volt néha.

Hajrá puncisok, hogy a kisfiam majd tudjon válogatni a csajok közt :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Timejka, tényleg, nehéz volt bejutni a bölcsibe? Most már nagy várólistákról beszélnek.

Bumika, igen, valszeg az utrótól van ez a méret. A barátnőm is azt szedi 2x2-t. Tényleg, Debrecenben hány fok van? Itt, Pesten szerintem már reggel 30 fok volt. Ömlik rólam a víz.
Vendég
 


Yadine,

nem kaptam privit :roll: Elküldenéd mégegyszer? A technika ördöge...

Twist,

az én főnököm is angyal, de azért a szabit ki kellett írnom a vizsgálatokra...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska, nagyon rendes volt a férfi főnököd!!! És hogy írd össze a feladatokat és nem kell most ezzel foglalkoznod... Király! Azért ez nálunk nincs.... :)
Vendég
 


Megyek ebédelni, puszi nektek! Hűvösebb időt kívánok!:)
Vendég
 


Én búcsúzom mert megyek fodrászoz és szemöldököt szedetni. Addig Danikára anyukámék vigyáznak, mivel a párom egész nap vidéken...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Itt is rohadt meleg van, de nem tudom hány fok. Itt az épületben nem érzem, mert itt hűvös van.

Egyébként én pont emitt nem váltok munkahelyet, mert nagyon toleránsak, és 200 méterre van a Kaáli. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Monic!
Jó szépítkezést!

Twist és mindenki, aki most ebédel!
Jó étvágyat!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


dita: Mármint a margit kórházat kell hívni, vagy a sejtbankot?

yadine: Nálunk semmi gond nincs a háziorvosi táppénzekkel. Szerintem ez jár a kivizsgálásokra. Nekem csak be kell kopognom és már kapom is a táppénzes papíromat. Már meg sem kérdezik, hogy milyen vizsgálat lesz, bár én szoktam mondani. A Cirises fickó engem is feldühített, biztos több betege lenne. De! egy kicsit elgondolkodtatott, hogy nem vizsgálnak ki mindent, mert sok kivizsgálás drága pl. genetika és inkább azokon is végig kéne menni és csak utána beavatkozni. Meg az sem lenne utolsó, ha a gyógyszereket is fizetné a tb. Azért a két kísérlet nekem is elég kevésnek tűnik.

monic: Köteles a munkáltató elengedni, de fizetni nem. Erről beszélt yadine, mármint a fizetetlen szabiról. Az a 20 nap, amiről te is tudsz, az arra a plusz vizsgálatokra van, amit a meddőségis megtermékenyítés miatt el kell végezni a terhesség alatt. Bár nem igazán tudom, hogy ezek mik is lehetnek. Te voltál olyan vizsgálaton, amit azért csináltak meg, mert lombikos a babád?

twist: Szép pocak és szerintem is van különbség. Alúl másképp gömbölyödik a has. És köszi a tapaszokat.

Hála istennek az én főnöknőm ia egy angyal. Mindig érdeklődnek a kollégáimmal, hogy mi újság. Én is szeretném titokban tartani úgy a 2. trimeszterig, de nem tudom, hogy megy majd.
Nekünk is teljesen rendben volt a spermiogramm, de kellett csináltatni egy újat a bmc-ben.
Ezt az "egy dolgot fizet a tb"-t én nem igazán értem. Nem tudom, ezt honnan szedte. Ha meddő vagy, akkor más bajod már nem is lehet?



vicky79
 
 


[quote="twist"]
Nekem Bak lesz a Manócska. Egy bakot ismertem, őt utáltam, évekig piszkált engem és megkeserítette az életemet. De biztos vannak szép, aranyos, okos bakok is. Ugye?

UGYE BIZONY!!!!!!

Én is szép, okos és aranyos voltam és vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Twist,
így is gondolom, hogy minden oké lesz a picurral!
Nem próbáltunk semmit én is hallottam dolgokat, de azért nem merek akármit beszedetni a párommal, vitaminokat eszik,de lehet, hogy ezt a Pepponem-t kipróbáljuk,köszi.

Jó étvágyat az ebédhez mindenkinek!

Bumi,
köszi, hogy megkérdezted! Mindenesetre ha megyek arcüregMR-re, hallgatni fogok mint a sír. Legfeljebb majd anyukád kihúz a pácból! :wink:

Vicky,
neked már nem is lesz szükséged lombikra!

Egyetértek Linácskával, a pasi főnök szerintem is rendesebb sokszor.

Nekem tudják a munkahelyen, mindenki drukkol, tényleg aranyosak.

Vius,
nehéz nyugodtnak maradni ebben a helyzetben. Engem különösen megviselnek a konfliktusok, kerülöm is őket mindig, de egy ilyen helyzetben muszáj az ember lányának kiállnia az igazáért.


Timejka,
ha nem baj én is azért drukkolok, hogy átjárható legyél, már csak azért is, mert akkor nem fáj. :wink:

KépKép
yadine81
 
 


Bocsi de közben megjött a pizzám! :oops: :lol: :lol: :lol:

MONIC
Akarod mondani életed 3 legjobb barátnője, neeeeeem? :wink: :lol:

TWIST
Ismerős a kerekedés. Hát én azt hittem az utro elhagyásával majd apad a pocim, de nem ment le, ugyanakkora. Ma is megkérdezte az egyik boltos hogy jé kismama vagy? Mennyi idős??? Mondom neki és neki is elkerekedtek a szemei, meg hogy milyen nagy baba lesz majd. Gondolom még soha nem volt terhes mert ebben az időszakban gyakorlatilag még teljesen egyformák a babák méretre.
Ez volt az utolsó hogy beszámoltam valakinek, ha bunkónak is tartanak.
Már kicsit elegem van hogy mindig ennyire rácsodálkoznak a pocakomra.

VIUS
Hát akkor hajrá klíma!
Ti még nem vagytok nagyon kiváncsiak hogy mi van a bébitek lábai között???

Irigyellek a főnöködért meg a munkatársaid is nagyon kedvesek.
Én soha nem tudok kifogni ilyen király munkahelyet. Nem is hazudok, mert az első munkahelyem ahol 4 évig voltam tök király volt, csak baromi kevés a fizu. De nem is dolgoztam végig a 8 órát csak ha értekezlet volt, akkor még többet is mint 8. Amúgy meg volt hogy be sem mentem, és még ki se írtam a szabit. A főnököm marha rendes volt, még az elején elmondta hogy ha kész a munka őt nem zavarja ha lelépek. :)

Remélem tényleg beindul a kiscsaj dömping, ma vettem egy rózsaszín fürdőlepedőt Bogyónak és egy lányos kiszoknit! :lol: :lol: :lol:
Ja és azt mondta a boltos csaj, hogy olyan lányos a pocakom, na akkor megbocsájtottam neki. :wink:

VICKY
Igen a Margitot hívtam én is és egy dokival beszéltem aki eléggé félrevezetett de legalább tényleg ingyenes volt.

Dög álmos lettem. Délelőtt felmentem a városba. Még jó hogy mindig viszek magammal vizet, mert ha nem lett volna nálam akkor úgy kaparnak össze az tuti. Baromi meleg van, és alig van árnyék. Még szerencse hogy nem voltak olyan nehezek a szatyrok. Nem tudom mi lesz velem a nyáron bazi nagy hassal. Lehet hogy szobafogságra ítélem magam.

dita75
 
 


Dita,
biztos vagy Te abban a bakban??? Mikorra vagy kiírva pontosan? Nem skorpió és nyilas közt lesz valahol Bogyó? Bak december vége-január eleje. Vagy Twist babájáról írtad???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Saját magamról írtam! :oops: :lol: :lol: :lol:

Ugyanis én bak vagyok! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

Hűűűűűű jó sokat írtatok! :lol:

Na,csak gyorsan amire emlékszem:

Yadine
Felháborítónak tartom én is a cikket! monnyon le az a hülye bácsi....

Twist
Csini poci!!! :wink:

Pocakról: amint tudjátok,nekünk természetes úton jött össze a baba mindenféle stimuk nélkül. Mégis mekkora hasam van????????
Pont a múltkor kérdeztem a védőnőmtől,hogy hogy van ez,mert mindenki félidősnek nézett alig 14 hetesen. azt mondta ez mind alkat kérdése,és az igaz,hogy "picit" nagyobb a pocim,mint kellene,de mindezt csak azt bizonyítja,hogy jól tágulnak tágulnak a szalagok,van bent bőven hely.... Ja, és eddig még "csak" 2 kg-t híztam.... :)

Na mindegy ez van,én büszke vagyok a kisasszonyra, és én sem tudtam titkolni,pedig akartam.... :shock: :shock: :shock:

Twist
remélem,hogy nem kell végig feküdnöm,hanem Manócska hamar visszakúszik a kellő helyre...
Neveken még nem gondolkodtunk. Vagyis pontosabban lány neveken,mert a fiú az már rég megvolt... (pedig én mindig is lányról álmodtam)

HAJRÁ CSAJSZI DÖNPING!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita,
na ez valahogy nem esett le :oops: Majd figyelmesebben visszaolvasom...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Halihó

Én is azt hittem hogy nem fog nőni tovább olyan rohamosan a hasam vagy kicsit vissza esik de nem igy történt.nagy maradt na de se baj :)

Dita dehogy nem szeretnénk tudni mi lesz de apa nagyon mondogatja hogy kislány.végülis mindegy de ha már lehetne választani akkor előbb lányt szeretnénk.:)

Bikfy merre jár?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dita én nem merek még vásárolgatni ruhákat pedig szívesen vennék már.anyu bepótólja helyette na ő már vett pár cuccot.de nem adja oda.mondjuk a gyerekágy is anyuéknál van a babakocsik is náluk vannak.
Mikortól lehet vásárolni a szokás vagy babona szerint?

Mindent az utolsó hónapra hagyni mosás vasalás.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok Csajszikáim!

Hihetetlenül örülök, hogy végre visszatért a topikunkba az élet. Erre mi történik? :shock: Én nem tudok jönni. Folyamatosan vizsgáim vannak, hajnalokig tanulok. Ma 7 vizsgán vagyok túl, a 7. eredményét még nem tudom, de 6 sikerült, az biztos. Holnap megint 6, aztán vége. Akkor majd jövök és mindenről beszámolok. Szorítsatok!!!!!!!!!!

Lányok! Pocakokra tessék büszkének lenni. Ha nekem lesz, még előre is tolom, hadd lássa mindenki. Jájjjj, de boldog leszek. :lol:

Mindenkinek puszi, muszáj mennem. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
gratula az eddigi sikeres vizsgákhoz,és szorítok a holnapiak is sikerüljenek!
Egy kalappal!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy sok sikert Tuti sikerül ügyes vagy:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius
nektek honnan jöttek ezek az érdekes nevek?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


bikfy: Drukkolok a vizsgákhoz és gratulálok a már meglévőkhöz.



vicky79
 
 


Dita,

a kettőből te vagy az egyik :wink:

Vicky,

nem volt semmi külön vizsgálatom, annyi hogy az első 12 hétben minden héten néztek uh-n, hogy rendesen fejlődik-e a baba.

Bikfy,

nem semmi vizsgázó vagy. Ha holnap nem tudnék jönni:

nagyon sok boldog szülinapot kívánok neked holnapra :wink:

Kép

Dy,

szerintem aki beleköt a has méretébe az tehet egy szívességet :? Emlékszem, én annyira vártam, hogy nőjön a hasam, szerintemmég ki is nyomtam :lol:

ilyen volt 14 hetesen:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic: Akkor tényleg nem tudom, hogy mire gondolhattak. Inkább fizetnék rendesen a meddőségi kezelések és kivizsgálások napjait. Egyébként tök jó nagy ágyatok van. Hány centi széles? 160-as vagy 180-as? Danika majd hancúrozhat rajta nagyokat. :D



vicky79
 
 


Dy Ezek a nevek tetszettek amúgy a férjem bunyevác és szerettük volna ha szláv neveket adunk a bébiknek akik születnek majd.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


MONIC

Na azé' :!: :wink: :lol:
Neked kicsi pocid volt mert nagyon magas és vékony voltál és vagy!

VIUS

Sztem nagyon eredeti nevek. Biztos nem lesz más is ilyen nevű az oviban! 8)

Nekem ha van egy kis zsozsóm, inkább megspórolom a kaján de Bogyónak veszek valamit az tuti. Nem nagy dolgokra kell gondolni, mindig valami kis dolgot, pár ezreset vagy pár száz forintos dolgokat.
Akármennyire is boszi vagyok, vagy sem én nem hiszek a babonában.

DY

Lássuk azt a pocakot! :P

BIKFY

Sok sikert a vizsgákhoz!

dita75
 
 


nem tudom Dita nekem most anyu vásárolgat.de tök jó dilkat.még jó hogy fiatal anyum van .

Felétek csajok milyen idő van?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


A laptetőmet minden leendő babásnak felajánlom!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: