Új privát üzeneted érkezett!

Gaby!

Gratulálunk!!! :D

Kép
szilbee
 
 


Gaby és Párja gratulálok Máté baba születéséhez hatalmas baba lett! Jó egészséget, sok tejcsit, gyors felépülést kívánok!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Jó reggelt!

ma hajnalban végre kaptam képet! :lol: annyira cuki :lol: mellesleg tiszta Gaby

:wink:

Kép
Vendég
 

 
 

Gaby, mégegyszer gratula, ehhez a gyönyörű babához!! Tényleg tiszta te vagy!! :D

Csuklik már a babám. Tegnap este vettem először észre! Ma megyek dokihoz!

Kép
kata05
 
 


Katám UHU is lesz?

gratulálok a csukláshoz! :lol: :lol: :lol:

ZsigaCsiga tegnap csajozott! Kép Kép Kép
Vendég
 


Szerintem nem, csak vizsgálat, tegnap már annyit azért nem keményedtem. Aztán majd meglátom!

Hűűű, tényleg csajozott Zsigi!! :lol:

Kép
kata05
 
 


gyönyörű Gaby a kisbabád!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Moncsi dönörű a vonalzód :lol:

csajok hugi most hívott, hogy 1100as a méhszája 2 hetet ki kellene még húznia ..remélem ...most szerdán tölti a 35.hetet :roll:

lehet hazamegyünk Zsigivel erre az egy hónapra :roll:
Vendég
 


Boni a legjobb csajt megtalálta a környéken? :lol: Boni hugicádnak a legjobbakat kívánom!

Máté hatalmas! Most látni legjobban nem egy újszülött profilja!

Bátyuskám lesz gyermekem keresztapja és mint ilyen Ő adja Mátyás második kereszt nevét ne tudjátok meg :lol: gyermekem neve június 14-től (akkor lesz a keresztelő) Labuda Mátyás Fülöp :shock: és most kérem nem nevetni :lol: és nem szörnyülködni :evil: ! Nekem megjött úgyhogy apával már vigyázni kell szerintem pont ma van peteérésem (fáj a hasam) akkor legkorábban holnap után lehetünk együtt ugye? Eddig mindig csak arra koncentráltam, hogy előtte és aznap tutti legyen a dolog utána nem is tudom hány napig nem lehet. :oops: A köv. ciklustól szedek majd gyógyszert.

Kata annyira aranyos amikor csuklik ugye?

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Gaby, szívből gratulálunk Máté babához! Nagyon szép kisfiú! Jó egészséget mindkettőtöknek!

Kép
szilcsi
 
 


Boni tesódnak drukkkkkkk!!!!! Csak sikerül kihúznia, ha nem akkor is már nagyobbacska a baba. Tényleg mekkora?


Gaby, Máté nagyon szép baba.

kispiskóta
 
 


Hú de szép "druszám" Máté! :wink: :lol:

Boni! Drukk tesódnak, de ha mégsem, akkor sincs semmi gond! :wink: Mi 34 hétre születtünk! Ő kap már tüdőérlelőt? Az fontos lenne, nekünk nem volt rá időnk, pedig jól jött volna! :lol:

Ébredés + uzsi! :arrow:

Kép
bettike
Eger
 
 


Kata! Jaj a csuklás! :lol: Nekem Máté bent és kint is nagyon csuklós volt! :lol: De nem baj! :wink:

Klarissza! Én passzolom! :roll:

Boni! A kis csajozós! :wink: Máté is tegnap! (kiscsaj 2,5 éves) Szájra puszi is volt! :lol:

Kispiskóta! Hú mekkora pocak! Bírod még? Most már azért nehezebb, hogy van Marci? Ő pedig nagyon ügyi, simi a buksijára! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso! A héten gyors betanítás, aztán már csak pihi! ++++++++++

Stephie???? Azóta???

Kép
bettike
Eger
 
 


Kata! Talán te kérdezted a múltkor és nem tudom válaszoltam-e. Máté nem ül fel magától, de már ültethető, meg is ül és ha eldőlne valamelyik oldalra, illetve hátra, akkor vissza tudja magát húzni, vonni! :lol: Ha előre dől, akkor egyből hasra vágja magát és játszik tovább! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, még jó, majd neked strapálja magát :lol: :lol: :lol: :lol: ,


Nem tudom, még kinek és mit akartam. Öregszem, na. :lol:
Ma írtam a kaálisba a tegnapi hormonjaimat, ha érdekel valakit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csak gyorsan jelentkezem: Voltam dokinál, méhszáj továbbra is 2000-es, csinált flowmetriát az tökéletes és picúrom már 600 gramm, és hosszú combja van! Keményedésre azt mondta természetes a napi 4-5, továbbra is 3*2 Magne b6.Legközelebb a 28. héten kell mennem.

Kép
kata05
 
 


sziasztok lányok!

inkább csak gyönyörködtem a babákban..

Mi ma mentünk vissza doki bácsihoz, azt mondta, hogy nagyon ügyesek voltunk, mert teljesen tiszta már a tüdeje, nem sípol. Végre tegnap meg is volt az első éjszaka amikor nem kelt fel.

kata:nekem is csuklott mindkettő odabent, azt mondják azért van, mert túl sokat kortyolt a magzatvízből :) biztos ők is érzik ezt a kinti meleget. örülök, hogy már nem keményedsz annyira

boni: Zsiga csúúúúcs nem elég korán elkezdeni :)

klarissza: te legalább tudod, hogy mikor van peteérésed, én meg vehetem a teszteket :)

babaimádó, bettike : fogjunk együtt gólyát

bettike: hő még mindig fent, most már a ferti is azt írta, hogy a 33. naptól trifázisos és az ovu valószínüleg a 15 napon volt.Menszi semmi.
stephie
 
 


Gabiiiiiiiiiiiiiiii! Hurrrrrááááááááááááááááááááá! Sok-sok puszi nektek! Gyönyörű a kis gombócotok!

Zsigi! Szégyeld magad! Már megint nőztél Hanna tudtán kívül? Utána meg jössz, oszt teszed a szépet neki? Brrrr! :twisted: :wink: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Zöldi hmm férfiak :lol: :lol: :lol: ráadásul hazafelé bealudt így csak 9kor feküdtünk.. és 4kor kelt

:twisted: de most visszadurmizott :lol:

Katám szép értékek, vigyázz magatokra! pihenj sokat! hugomnak 2 hete 2200s volt a méhszája... ő is sokat keményedik..neki egyébként Nospat is kell szednie már 1 hónapja! Zoé hercegnő nagyon kis aktívan nyomja a pocakban ! kíváncsi leszek idekinnt mit fog művelni! de annyira nem,hogy most jöjjön... :lol: egyébként is közöltem vele és a húgommal, hogy meg ne próbáljanak nekem Pünkösdre plusz programot beiktatni... pihenni megyünk haza!!!!! szerintem hallgat a leendő keresztanyára :lol:



Bettike Máté ügyi bár én sokat nem ültettem, csak etetésnél :lol: meg egy egy kép erejéig :lol: és magától elült volna órákat.. viszont egyedül 1,5 hónapja ül fel :lol:

ne kap tüdőérlelőt.,,doki azt mondja pihenéssel kihúzza a min 2 hetet csak az a baj ha előbb szül akkor Zegre kell mennie, (egyébként Keszthely) ott nem ismer senki! idegenek kezébe lesz!de akörülmények jobbak csak dokija nem oda tartozik de mondta a dokijának, hogy akkor majd ő lesz a rokon aki bemegy vele szülni... :lol:

Stephie örülök,hogy jól vagytok! drukk!

:lol:

Gabival beszéltem, tejcsi tegnap reggel még nem indult be, de jól vannak! valószínű ma hazamehetnek!

Zsunak szerintem nincs nagy pocakja.... :roll:

Szezsó remélem hamar betanul az utód! aztán pihenj!!!!

Klara semmi baj a Fülöp névvel! :lol:

pussssz :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.20 06:32-kor.
Vendég
 


Zsunak szerintem sincs nagy pocakja. Vagyis estére érzi csak nagynak! :lol:

Boni a 2200-ból, hogy lett 1100? Mert én úgy tudom (ettől függetlenül lehetséges), hogy a méhszáj, ha egyszer kinyílik nem zárul vissza.
Ha Zegre kell mennie, szóljatok!!!! Jó kezekben lesz!!! :wink: :D

kispiskóta
 
 


Kata, mi az a :flowmetria?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ZSu hehe 2100as :lol: köszönöm ez megnyugtató máris számomra!
:lol:

Babim flowmetria véráramlás vizsgálat Uh val

értékeid sajna nem vagyok szakértő...de jobbak nem? de beleolvastam... kiváncsi vagyok Tűű mit mond ...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.20 06:50-kor.
Vendég
 


kispiskóta: 2200 ból 1100 azt jelenti, hogy a méhnyak hossza rövidült. Sajnos nekem a második terhességem végig 1000-es méhszáj volt ( conisatio miatt ) és ez simult el teljesen a 26 hétre a sok keményedéstől.

Baba: áramlásvizsgálat. Azt nézik, hogy a méhlepény és a baba között a köldökzsinórban mennyire gyors a vér. Ha túl gyors az azt jelenti, hogy össze van szűkülve és az nem jó jel. Illetve ekkor nézik, hogy mennyire elöregedett a méhlepény. Általában 32-36 hétre szokott 3as lenni.

bocs, nem akartam okoskodni, csak miután hosszan élvezhettem a terhespatológia vendéglátását volt időnk mindenről kikupálódni.

Mai hőm is 36.9. Megyek orvoshoz, hogy miért ez a sok késés. Bár ha tényleg csak pár napja volt az ovulációm ahogy ti tippeltétek akkor még úgyse fog tudni semmit mondani.
stephie
 
 


Baba, lányok leírták a vizsgálatnak a nevét. Azért csinálta meg mert mellé ver a szívem és látni akarta az áramlást, de minden oké.
Megnéztem a leletedet, a tsh-d picit a felső tartományban van(én erre kaptam gyógyszert, de neked a t3-t4 értéked nem rossz! Mivel a 4. nap voltál vv-n így a többi érték jó, és nincs pco-d(lh-fsh arányból leszűrve).

Gabyék mikor jönnek haza? Amúgy természetes úton szült?

Nekem végig 2000 a méhszájam lehet nekem nem is volt 3000. :roll:
Tegnap összesen 2x keményedtem! Ja és visszerem van ott képzeljétek! :shock:

Kép
kata05
 
 


Hello
Stephi még csak véletlen sem nyomsz egy tesztet?

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Stephie, 2200-ből azért nem lesz 1100, mert bár a 2-es méhnyakból lehet 1-es, de a 2 ujjnyi méhszájból egyes nem.

Boni, hát azért jobban hangzik az egy, mint a kettő!!! De Zoé tuti kihúzza!!!!

kispiskóta
 
 


klarissza : épp ma reggel nyomtam, negatív lett, ezért nem értem..

én nem is mondtam hogy a 2 ujjnyiból lehet 1-es, csak azt, hogy a méhnyak rövidülését jelezte :)
stephie
 
 


[quote="boniko"]o írta:bonikol:




:lol:

Gabival beszéltem, tejcsi tegnap reggel még nem indult be, de jól vannak! valószínű ma hazamehetnek!



pussssz :lol:


igen természetes úton..
Vendég
 


Boni :D !

Le a kalappal Gaby előtt hogy egy ekkora babót ki tudott magából nyomni!!! Várunk ám a beszámolóval!!!

Kép
kata05
 
 


Kata, eddig nem volt jó az FSh/LH arány. Most meg is lepődtem, hiszem IR/PCOS vagyok az MM szerint. Neked ki adott bogyót aTSh-dra. Tratok tőle, hogy még nem kapok zöld utat a lombikra.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, attól függetlenül én 4 feletti tsh-val estem teherbe. K.P szerint ez tökéletes!! Diabos doki adott gyógyszert rá.
Nem hiába szeded a gyógyszert, legalább javult az arány, ez is nagy szó!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

A hétfői napom elég durva volt, így feladtam, tegnaptól itthon vagyok és pihenek...Sajna a hatást még nem érzem, tegnap is volt vagy 10 keményedésem, ma is el fogom érni :cry:
Nem tudom, mit csináljak, ha fekszem, ülök, kicsit mozgok, mindenhogy keményedek. :-(

Bendegúz meg pörög ezerrel, valami hihetetlen erővel rugdos :shock:

Bocs az önzőzésért, de eléggé parázok... :cry:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, hívd fel az orvosod, mond el neki hogy sehogy nem jó!!! A meleg is közrejátszik, és nyugi!!!!

Kép
kata05
 
 


Szezso légyszike ne legyél ideges az a legrosszabb. Mátyásnál volt nekem is sokszor keményedésem volt, hogy egész nap be volt keményedve a hasam csak egy nagy csomót lehetett érezni amikor végre elmúlt a stresszes élet (munka) csak kicsit lett jobb, de én mindig pozitív voltam azt mondtam magamban, amíg a méhszáj zárva a babuci mozog a vérnyomi rendben baj nem lehet! Ja és az utsó 6 hetet szinte végig feküdtem a végén már apa mosott ránk, mert annyira rossz volt mindenhogy. Ezt még sosem meséltem el nektek, most is csak azért hátha megnyugszol egy kicsit. és még most jön a nyár.........

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


szezso: kérdezz rá az orvosodtól a gynipral-ra nekünk azt állították be a sok keményedés ellen. Használt is. A 36 héten abbahagyatták velünk a 38 héten megszületett a lányom.

Voltam az orvosnál, nagyon rendes volt, igaz csak manuálisan vizsgált meg. Azt mondta, hogy mivel ha bármi is van még annyira kicsi lehet, nem is küld ultrahangra, mert úgyse tudná még látni, úgyhogy jövő hét szerdára adott időpontot, hogy akkor uh-n már biztos észrevenni. Mondtam neki, hogy a tesztem ma reggel negatív lett, azt mondta, hogy elképzelhető, hogy mégse a szokásos időben történt az ovuláció, de majd jövő héten már okosabbak leszünk.
Kicsit le vagyok lombozva, mert tényleg nem tudom mi okozza ezt, eddig hittem benne hogy babó is lehet. Majd kiderül.
:cry:
stephie
 
 


Tegnap Gaby hívott,hogy Máté besárgult, nem mehettek haza! mivel kevés tejci volt és nagy a súlya emiatt infúziót is kapott drágám !meg ingyen szolit!

de amikor beszéltünk, akkor már volt sok teje Gabinak! csak úgy habzsolt Máté :lol:

Szezsó remélem sikerült megnyugodnod :lol: ahogy telefonon is mondtam ha nemjó a közérzeted, hívd az orvost! ő tudni fogja mire van szükségetek! :wink: ölellek!

KAtáűm drága te is vigyázz magatokra! pihengess,mi cukorterheléshez pedig kitartás!!!!!
Andi kitartás neked is... nem reagáltál msnre :cry:

stephie hmm kivi leszek!

tegnap éjszaka a fiam velem aludt 2x kelt.. de egyből vissza is aludt muszáj voltam megtörni a különalvást, mert kipurcantam :lol: ez van... már 3 napja alig bírom visszaaltatni és minden reggel 4-5 között ébred drágám így kicsit ki vagyok..illetve lennék, de ahogy rámmosolyog az mindig erőt ad!

egyébként annyira megy! tegnap letettem az ágy mellé, hogy odamegyek a husit megnézni..mire a konyhába értem (kb.4 lépés) már az ágy közepén volt! 34cm magas az ágyunk!

ja és ami vicces.. éreztem, hoyg megvolt a Pé és a reggeli első hőm 36 vagy 36,2 már 5 napja! csak akkor mértem mikor úgy éreztem hoyg megvolt.. minden jel arar mutatott... szerintetek a kialvatlanság miatt lehet?

:roll:
Vendég
 


Boni, ügyes Zsigi!!!

Szezsokám, hívd fel a dokit, pihenj sokat és fő a nyugalom.Puszillak.Nem lesz semmi gond, nyugodj meg!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Zugolvaslak benneteket, csak még mindig elmerülök a konyha dolgokban, de a bútor már itt van és a gépek is bekötve, most már csak agyalok mit és hova pakoljak...

Gabinak gratulálok, így megkésve is. :)

Stephie: szerintem még van remény, jövő héten kiderül... drukkolok


MI most itt tartunk...

Kép

Kép

Kép
sznanna
 
 


Hát sznaanna, ez mensigyanús :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


szerintem babaimádónak igaza van, de amig nincs menszi, remény is van

Köszi sznanna, de már én se tudom mit gondoljak.

Nem vagyok még jártas a hőmérőzésben ez csak a 3 hónap és az én görbém háát ovulációs, anovulációs én se tudom.. :(



Kép
stephie
 
 


Stephie, továbbra is az én görbéim jutnak eszembe a tiédről.Nem nézetsz hormonokat?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


elvileg jövő hét szerdán megyek ultrahangra, ha addig nem jön meg, de mit mondjak az orvosomnak?

Végül is nem mondtad, hogy ez a görbe mit sugall neked, szerinted progeszteron zavar vagy sárgatest vagy mi lehet a probléma?
Gondoltam ha már felvetem a dokinak, ne tűnjek teljesen hülyének

Tényleg az bosszant az egészben, hogy sose késett még a menszeszem, mindig rendszeres volt most meg...
stephie
 
 


Mióta szeretnétek babát?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Köszi Csajok, ma már jobb volt!!! :-) Ma is keményedett a pocim jópárszor, de szerintem annyit nem, nem is foglalkoztam ezzel állandóan...
A munkát is abbahagytam, nem megyek többet...Itthonról még ránézek a dolgokra, de ennyi.

Kata: örülök, hogy szépen fejlődik Lőrinc baba :-)

Boni: szerintem nem a kialvatlanságtól ennyi csak a hőd. Én inkább arra tippelnék, hogy nem állt be rendesen még a ciklusod.

Anna: várjuk ki a végét!

Stephie: szerintem vagy anovulációs a görbéd, vagy a 33. napon volt pé-d, legalábbis a hőd alapján. Egyszerűen mondd azt a dokidnak, hogy mérsz, és szerinted nincs peteérés. Mindenesetre egy hosszú ciklus önmagában is indok lehet egy hormonális kivizsgálásra.

Babim: nekem tetszenek a hormoneredményeid :wink:

Klarissza: a Füli aranyos :wink:

Képzeljétek, itt ücsörgök ma délután a nappaliban, erre a fotel karfáján megjelent egy gyík :shock: jól megijedtem...nem sikerült kiűzni, bement a fotel alá...Apával kerestük este, de nem találtuk, remélem volt annyi esze, hogy kiment. Amúgy az 5.emeleten lakunk :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok
köszönöm a gratulációkat :D szerintünk is gyönyörű :D hát nem volt könnyű kinyomni ekkora babát :wink: erről bővebben majd a szüléstörténetben :P ma 1 órakor jöhettünk haza végre.

Kép
gaby25
 
 


most nézem, péntek hajnali 1 óra, akkor nem ma :lol: csütörtök 13 óra :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby, örülök h otthon vagytok! Képeket kérünk, ill szüléstörit!! :D Persze ha lesz időd!!

Szezso, örülök h jobban vagy! Picit aggódtam érted! Pihizzél egész nap, és helyes h abbahagytad a munkát! Nekem elvileg még 5 hetem van, gyakorlatilag meg nem tudom....

Stephie én is hormonvizsit kéretnék, de szerintem volt pé-d a 33. cn-en. De akkoris hosszú ez a ciklus! Ha gond van akkor az hogy nincs megfelelő időben peteérésed.

Sznanna, szerintem neked meg a 18.cn-en volt a pé-d, de sajna akkor is esik a hőd, vagy csak beágyazódik a picúr...

Kép
kata05
 
 


Gaby, hurrá!Majd gyere, ha lesz időd!

Szezso, jujj, gyík :shock: .
Örülök, hogy pihensz és jobban vagy.

Nekem is tetszik a horm.eredmény, kérdés, az endodokinak is fog-e tetszeni?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, fog!!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?