Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó estét!

Apa nevében is köszönöm a bókokat! Még Dani tervezésekor az volt az elképzelés, hogy szülinapi baba lesz, de Dani a 38. héten úgy gondolta, hogy a maga több mint 4 kilójával nem vár tovább elég nagy már. (Megjegyzem jól gondolta)

Köszönöm cipős infót Mindenkinek! Vettem egyet, csak úgy idegesít, hogy olyan csúnya. Mondjuk nekem egyik sem tetszett. Én otthon mezítláb járatom, gyakran zokni nélkül, szigorúan orvosi utasításra.

Beu!
HajsiratásKép és Kép
Ügyes Lőrinc!Kép
Daninak még mindig a babahaja van és amíg régen a babák közt dúshajúnak tűnt, most olyan kis kopasz.
Én próbáltam nézegetni a tárat, nem tudom mi lehet a hiba. Azt elértem, hogy legalább amit feltettél képeket meg lehessen nyitni.
Állatkertben mi benne vagyunk,, kiderítettem, hogy gyalog 20 percre van tőlünk.

Tina!
Boldog szülinapot nagylánykádnak!Kép
Kisebbik lánykád és cipője is aranyosKép

Urszila!
Te egy hős van. Én amíg nem vonszolnak, addig biztos nem megyek dokihoz. Egyszer törött lábbal megszöktem a vizsgálóból, de utolértek a folyosón, mert nem tudtam elég gyorsan ugrálni.

Toffi!
Remélem fejfájás elmúlt!
Marcelloban voltatok? Itt nálunk is van egy egész jó anyagbolt, a Petneházy utcában, szerintem az áruk is tök jó. És akkor minket is meglátogathatnátokKép

Angi!
Te fejed hogy van? Reméelm jobban!
Mondtam már, hogy nagyon aranyosak vagytok a képekenKép Mert megnéztem ám, csak lehet nem említettem.
Lapok megjöttek, holnap megnézem teljes-e a lista és írok.

Maci!
Sajna május végétől nem leszek, ráadásul júniusban meglátogatjuk Dani keresztanyuját Hollandiában. De majd írok, aranyos vagy, hogy már most hiányolsz, nagyon jól esikKép

Elli!
Ügyi KEvin nagyon kis szexi isKép

Norka!
Naggyon jók a képek, nekem is a majális a kedvencemKép És látom nemcsak enyém fiú csinál életveszélyes dolgokatKép Reméelm nem lesz oltásnak semmi hatása++++++

Na most megyek, mert nagyon álmos vagyok, bocs, ha megint kimaradt valaki!

Réka
muki
 
 


MAci!
Nekem egy kicsit zavaros ez a lelet.
Most akkor örülünk vagy tovább szorítunk nagyon?
Drukk megy mindenképpen+++++++++++++

Réka
muki
 
 


JA és Roni nagyon nagyon kis édes.
Rakhatnál fel képeket sűrűbben!

Réka
muki
 
 

 
 

Sziasztok!

Tiszta zaza vagyok már alig 4 óra is indulunk haza!!!!!!!!!!!Persze hogy aludni nem tudok!!!KépKépKép


Maci2!
Nagyon jók a képek köszönjük hogy megosztottad velünk ezt a kis csuda helyes Ronit!!!KépKépKép
Végülis amit irtál a cukorral kapcsolatban nem rossz!Persze az biztos hogy állandó diétáznod kell de ha igy rendben van akkor ok!Szerintem ne vegyétek ezt a 2 évet annyira komolyan ,bár nem akarom felülbirálni a dokit de ha minden érték jó akkor kis várakozás után mehet a tesós projekt!
Az egykori sógornőm Ő kőkemény inzulinos volt és nála pont azt ajánlották hogy minnél hamarabb tudja le a gyerek kérdést és 2-nél többet nem javasoltak. Na ná hogy már meg van a 2 ördögfióka!


Beu!
Engem is érdekelne az állatkert,remélem Marcit is fogja!Kép Na de most komolyan,ha nem jön közbe semmi (betegség),akkor mi szívesen mennénk,végre már találkozhatnánk . A múltkor valahogy nagyon nem sikerült amiatt a fránya lebetegedésem miatt,most igérem vigyázok magamraKépKépKépMeg amúgy is most már talán vége van ezeknek a téli virusoknak.?
Lőrinc tünemény,és azok a fűrtök olyan angyalkásak voltak,de igy meg olyan nagyfiús már!!!Szóval édi nagyon!!!!!

Kangi!
Jó Somlózást!
Hurá Julcsi!Kép

Norka!
Nem volt ittas a védőnő? Vagy erőssen pályát tévesztett!KépKépKépKép

Na megyek szendvicset gyártani!
Legyetek jók és ha lesz tali szóljatok mindenkép!!!!!LÉGYSZI!

Május 26 este jövök a babanetre!!!!Addig mobilon vagyok!

Puszi minden babának és mamának!
NE LEGYETEK BETEGEK!!!!!!!!


M&M
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám csak az irói vénám akadozik.

Maci2:Miért rejtegeted ezt a tüneményt előlünk? Nagyon aranyos a lányod!!! Hát nem tudom, nekem megint az jött át, hogy az orvostudomány esetedben megint csak lebőgött rendesen, valahogy nemtűnik valami egzaktnak az egész eseted...És mond, az egész azért került elő, mert mértek és ellenőriztek, vagy volt valami előtte, ami jelezte, hogy nem oké valami? Arra gondolok, ha nincs terhesen a sok szűrés, hanem békén hagynak, akkor is tudnál az egész betegségről, vagy akkor élnél nyugiban, tünetek és aggodalmak nélkül??? (Sokszor van olyan érzésem, hogy az orvosok ha nincs bajod, akkor találnak valamit, ha viszont valami bajod van, azzal nem tudnak mit kezdeni. (itt az egyes szám második személy általános alany akart lenni)).

Állatkert:ha jól jön össze, lehet mi is beneveznénk, már jóideje vinni akarom Ancsit. Mostanában reggel úgy kezdődik a nap, hogy hozza az állatos képeskönyvet (puha lapos, kb 100 oldal lehet), és végig kell nézegetni, mondani melyik micsoda. És délután vagy este gyakorta mégegyszer. Amiket ismer (cica, kutya, tyúk stb) azokra már egész jól reagál, megmutatja melyik az, esetleg mond rá valami (kot-kot, cica, háp-háp), viszont mikor jön az oroszlán, meg elefánt meg társai, nem nagyon érdekli, mert olyat még nem látott, nem tudja hova tenni magában szerintem. Meg én is érzem, hogy tök kavar lehet, hiszen ha kimegyünk sétálni ott ilyenek nincsenek, akkormeg mit mutogatom itt a könyvben. Szóval jó lenne neki, ha látná élőben, hogy ilyenek is vannak.

Sziasztok:
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok lanyok!

Ez aztan a pangas! Gondolom, mindenki kirandul, setal, stb. Mi sajna itthon kuksolunk, mivel Petra meg mindig beteg.Kép Tegnap este 39,7 C volt a laza szegenynek (popsiban). Es persze szornyen nyugos, levert, etvagytalan. Amikor magasabb a laza, sokkal jobban viseli, meg egyedul is eljatszik egy kicsit, de amikor csak hoemelkedese van, ha leteszem, csak lefekszik a foldre es sir. (Persze nem teszem le.Kép) Eleg becsapos, tegnap este nem gondoltam volna, hogy kb. egy ora alatt tobb, mint egy fokot ment fel a laza, meg csak kulonosebben forronak sem ereztem. Ma mar talan jobb, delutan volt egy kis laza, de most az elobb laztalanul ebredt!Kép

Apa egesz nap nem volt itthonKép, a hazikonkon dolgozik. En csupan unatkozom itthon (Petra rengeteget alszik, hangoskodni nem merek), o viszont gondolom, hullafaradt.Kép

Na megyek legozni.Kép
Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Nya csóókcsajok Kép

Azért jó olvasgatni, hogy gyarapodtok - cipő, ADSL, felácsorgó Kevin, megfodrászolt Lőrinc, és mindenki más. Én meg csak rohangálok, jártunk erre-arra apával és Ancsával hétközben, ma apa dolgozott, mi pedig mentünk vele... aztán este nekem duplaműszak - napok óta terveztem, hgy a teraszon a virágládákba fűszernővényeket fogok tenni, de még bennük tanyáztak a tavalyi gazok maradványai. Holnaptól viszont bevethető mindhárom ládám KépKépKép Aztán ma mostam 2 adagot, a szárítóm rogyásig (a 2/3 az "bérmosás").
Közben kész lettem Ancsám újabb nadrágjával, most épp ott tartok, hogy az "átmeneti" időszakra varrok magamnak egy farmert... de elég nehezen szánom magam rá a dologra. Ma sportcipőket vadásztam magamnak a neten, majd meglátom, mi kapható még belőlük. Aztán főztem még most éjjel túrógombócot apának.. gyors kaja... elkészítésnél gyorsabban már csak az elfogyasztása ment KépKépKép

És hát napközben a gyerekem a nyomomban - én gátugrálok a fürdőszobába befelé .... kötözöm befelé a szekrényajtókat, mivel minden törékenyet nem tudok eltüntetni Kukac elől.. Kép

Hát szóval ez van.

Betegeinknek jobbulást, pocakosoknak kellemes időtöltést holnapra Kép

Ciao :


Klár
clarissa
 
 


Olyan régen jártam erre, hogy már meg sem ismertek szerintem.
Olvasgani olvasgatlak benneteket , de időm nem sok van írni. Viszont a képeket meg kell dicsérnem. Annyit nőttek már a gyermekeitek, hogy öröm őket nézni. Olyan kis vagány csajok és fiúk lettek márKép.

Én is teszek fel egy képet a 10 hós manómról:
Kép

Mi jól vagyunk, Robó szépen mászik már, igaz fogacskánk még nincs, ami miatt eléggé nyűgi szegénykém. Nagyon sokat gagyarászik , feláll egyedül , kapaszkodva.Ja és nagyon nagyon huncut. Éjszakáin még mindig sűrű ébredésekkel vannak teli, nem tudom egyszer renedeződik e majd az alvása.Szerencsére a hozzátápival is jól haladunk, szépen eszeget. Viszont érdekelne, hogy ti ebben a korban miket adtatok. Robó gyümiket, főziket kap,szopik még szerencsére, de sokszor olyan nehéz kitalálni mit is főzzek neki. Tejpépekről mi a véleményetek?

Köszi előre is a segítséget.

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi jókívánságokat.

Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!

aztamindenit mekkora pangás!

Köszi apa nevében a szülinapi jókívánságokat,aranyosak vagytok! Kép

Réka,
tiéd apa is 13,-ai?!? Utólag is boldog szülinapot! Kép

hát csajszik,
ezek a babék,hogy mekkorák tényleg! KépAlig hiszek a szememnek!

Anita,
Robó hihetetlen nagy srác lett,amíg nem láttuk. KépTiszta csibész feje van,nagy huncut lehet. Kép
Szerintem tejpépet nyugodtan adhatsz Robónak,hiszen már 10 hónapos és ha jól tudom ezek 6 hós kortól vannak.Én mondjuk óvatos vagyok vele,sőt már nem is adom Petrának,mert egyértelműen előjön tőle az ekcémája,sajnos.....pedig,amit mi ettünk,az hipoallergén Milupa vaníliás tejpép volt.Patikás,dokinéni írta fel,de mégis előhozta neki. Kép

Leszter,
lázas Petra remélem már nem lázas. KépHess-hess láz. Mitől ilyen lázas mostanában,a fogacskája jön?Szegényke...
Pici pocakbabával mikor mész dokihoz?Nagyon drukkolok,hogy minden a legtökéletesebb rendbe legyen a terhességeddel! Kép

Maci,
vadasparkot járó Roni nagyon édes! Kép

Norka,Elli,Andi,Réka,
a ti képeiteket is megnéztem.....megzabálom mindet!!! KépKépKép

na végül nem bírtam magammal a hétvégén és vettem egy Siesta szandit Petrának a soroksári uti Megatoysban. Nagyon falatka benne,igazi nagylány! Képaztán hazafelé beugrottunk az Astiba is,tényleg elég sok cipőjük van,sőt ha ott vettük volna meg a szandit,akkor 400 Ft-ot spórolhattunk is volna,de most már mindegy.
És megkapta Petra hétvégén az új autósülését is.Römer King....
Nem elég,hogy amúgy is nőnek ezek a gyerkőcök,ha kell,ha nem,ezekkel a "kiegészítőkkel" együtt még nagyobbnak néznek ki a koruknál. Kép
Nem hiába jól jönne már az a kistesó! Kép

na teszek fel képeket én is,ne unatkozzatok
pussz minenkinek
süt a nap!!!irány kifelé!!! Kép
Évi+Petra

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Évi24
 
 


Halihó Kép

Megjöttünk a Somlóról, nagyon jó volt! Julcsi egész nap a szabadban, olyan a pofácskája, mint egy kis piros alma Kép

A teraszon:
Kép

Esti fürcsi:
Kép

Egyedül kanalazom a túrót:
Kép

Maci_2 Kép
Roni csodapofa! Kép A leletek viszont szomorúak Kép

Beu Kép
Jaj, Lőrinc nagyon cukor nyírtfejjel is! És tényleg, mintha megnőtt volna hirtelen, olyan nagyfiús ez a haj!

Évi Kép
Petra is szépen le van sülve Kép Az új szandi pedig nagyon csecse Kép

Anita Kép
Ha a tejpépek miatt aggódnál, irass a dokival Sinlac pépet. Abba is mindenfélét lehet keverni, gyümit, husit is akár. Julcsi vagy két hónapig ette, szerette, aztán egyszercsak már nem, de akkor már ehetett túrót meg ilyesmit. Róbó irtó cukor!

Na ez egy adag, felteszem a képeket, mert parázom, hogy a kendőben elszenderedett és ágyra tett lányom felébred. Ja, a pöttyök Fenistil nélkül is elmúltak, jó orrom volt, hogy ne adjam be neki. Büszkefej! Büszkefej! Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

Zsombi alszik Kép Én ebédelek + kenyérsütés + mosás + angolozni kellene... majd mindjárt Kép

Angi
Fejfájás nekem is megvan még, kicsit lecsitulva.

Norka
Lásd feljebb, pedig jó lett volna, ha már odavan.
Én mondtam volna a helyedben a védőnőnek, hogy Jázi már rééég óvodás.

Maci_2
Annyira nem kell sajnálni, én akartam.
Csak halkan kérdezem: és mi van, ha nem vártok két évet?
Képek nagyon klasszakKép

Réka
Marcello csak a jövő héten lesz esedékesKép
Anyagboltos infót kösziKép Apa szabadkezet adott, úgyhogy nemsokára bele kell kezdenem.

Leszter
Petra jobban van már?

Klár
Látom, nem unatkozolKép

Anita
Dehogynem emlékszünk Rád és a szuper nagyfiú RobóraKépKép
Zsombi imádja a tejpépeket, én vacsira szoktam adni neki (utána kap még egy adag tápszert)

Évi
Petra-képek Kép

Kangi
Julcsi-képekKép
Az "egyedül kanalazom a túrót" szuperKép
BüszkefejKép

Megyek kicsit dolgozódni...
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Huuuu de sok aranyos kep!!!!!

Evi,
Szandi, na csak ,megvettedKép Kepek csudi jok!!!

Kangi,
Julcsi, nagyon tunderi!!
Kanal valahonnan ismerosKép

Anita,
Robo igazi kis huncut pasiKépTejpep, sajna gozom nincs mi nem ettunk egyikkel sem.

Toffi,
Enyem elhussant, hasonlokat neked isKép

Leszter,
Petra jobban van?

Norka,
Vedono kerdesKép

Na en is menek dolgozni,

Angi
angela2
 
 


sziasztok,

most olyan képküldős kedvem van. Kép Kép Képde látom nem csak én vagyok ezzel így. Kép

Kangi,
Julcsi csudaédes és nagyon ügyes! Képaz a kendő haláli a fején. Kép

Toffi,
én muffint sütöttem,ma szénhidrát napom van és SZABAD ENNI!!! Kép

Angi,
az a baj,hogy ezek a gyerekcuccok olyan édesek,hogy sosem lehet otthagyni őket. Kép....vagy legalábbis nagyon nehéz. Kép

na és akkor az ebéd utáni kintlevős képeink. frissek,alig 1 órája készültek. Kép
Évi+Petra
Kép
Kép

Kép
Kép

most már tényleg abbahagyom Kép
Évi24
 
 


Köszi lányoka sok sok dicséretet és a tejpépes infókat is.
Mostmár tudom, ha rosszabb a kedvem felteszek egy képet és ti tudjátok hogyan kell jókedvre deríteni az embertKép.Nagyon jólesett a dicsérő sorok Robóról!

De ne feledkezzünk meg erről az édidbédi Petráról sem, akinek már nagyon megy a hintázás és a homokozás, meg a huncut mosolyú Julcsiról, akinek a mosolya lenyűgöző, és Roniról, aki igazi gondoskodó anyukaként olja már a babakocsitKép, na meg a bűbályosan pózoló Jáziról semKép ja és persze a kiflievő Daniról semKép.

Tejpépről majd holnap a dokit megkérdem mit javasol, mostanában pár napja nagyon keveset eszik Robó, lehet, hogy már a tényleges fogacska miatt? Írtó nyügi is mostanában. Fogunk még nincs, de én már 3 hós kora óta minden nyűgit és nemalvást erre fogokKép.

Mindenkinek mindenhez gratulálok, betegeskedőknek jobbulást, pocakosodóknak örömteli életet az új pocaklakóvalKép.

Köszi mégegyszer: Anita
anita77
 
 


Sziasztok lanyok!

Petra jobban van, 3 nap laz utan o is kipottyosodott. Azaz annyira van jobban, hogy laza mar nincs, de iszonyat nyugos, es ugy de uuuugy hisztizik... Razza magat, ahogy az a nagy konyvben meg vagyon irva...

En pedig emelygek, mint allat. Ez persze nagyon jo hirKépKép, de azert kezdek kilenni. Mi lesz velem 2-3 het mulva? (Petraval akkor volt a legdurvabb.) Mar most is fel napot gondolkodom, hogy vajon mit tudnek enni. Ma pl. krumplikrokettet onmagaban, de e percben mar undorodom tole. Ja, es Petra kajaitol is ki birok keszulni. De nem panaszkodom, mert azert orulok am!Kép

Gyerkocok csudaszepek! Kulonosen pirosalmaarcu Julcsira irigykedem, Petra olyan sapadtka, karikas a szeme. Utoljara szerdan voltunk kinn, dokineni meg ma sem engedte. Na majd holnap!

Most csak ennyi, puszi:

Leszter
leszter
 
 


Hali! Kép
Köszönjük a bókokat a lyánka nevében Kép
Most csak gyorsan, főzök ...

A babaszoba.hu-n találtam:

"SEGÍTSÉG !
Kolleganőnk, Szabó Ágnes ápolónő 2004 év áprilisában súlyosan megbetegedett. A nyaki főütőerének elzáródása miatt négy végtag bénulttá, mozgás és beszédképtelenné vált, azóta is az OORI-ban ápolják. Élettársa Richter Péter munkanéküli, de jelen pillanatban otthon van , mert Ágnes értelmi fogyatékos öccsét és közös , 7 hónapos kislányukat gondozza. Kérem, amennyiben tud, segítsen nekünk. Nem pénzt kérünk Öntől, hiszen nem gyűjteni szándékozunk, hanem babaholmikat. Nadrágpelenkát, kis ruhát, kis cipőt, amit jó szívvel adna. Segítségét tisztelettel köszönjük!
Helység: Budapest Telefon / Fax: 212 26 76
Név: Kellős Éva E-mail: kellos.eva@mail.orfi.hu
Cím: ORFI, 1023 Budapest, Frankel L. u 25-29"

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok, lányok,

Nagyon édesek a képek, én főleg Évire irigykedem, én is akarok rózsaszín sapit a gyerekemre!!Kép Annyira édi benne PetraKép

Szóval Beu ezen a héten tuti nem tud írni, úgyhogy akkor átvenném a szervezést:
... Most mi van ezzel az állatkert dologgal? Réka, Ildi, Mariann jelentkezett, mi is benne lennénk. Mit szóltok a péntekhez? Hátha addig mások is jelentkeznek...Kép Még elég messze van, hogy mindenki betervezhesse. Időpont nekem mindegy, mit szóltok a dél-1 órához? Akkor már szép idő van.
Ha ez nagyon nem jó, marad a jövő hét.

Jó ez az ADSL, csak sajna a modem Kevinnek is tecc, és amint leülök, bent terem az asztal alatt. A múltkor is bontotta a kapcsolatot, én meg nem tudtam, mi van?Kép

Gyertek állatkertbe pénteken!KépKép
pusza
Elli

Ja, és a sok "uncsi"Kép babakép közé egy rendhagyó: a középső hugim 28. szülinapján készült rólunk, a három csajsziról.Momónak küldöm, szeretettelKépKépKépKép
Kép
ellimami
 
 


Elli,

Jó a kép!!! Kép Kép Kép
Évi
Évi24
 
 


Sziasztok, mi pénteken tuti megyünk Állatkertbe, bár valszeg már de. Ha jöttök, írjátok meg, merre keressünk Titeket!

s
sofka
 
 


SziasztokKép

Hát csajok, lehet, hogy nemsokára én sem leszek netközelben. De az még odébb van. És nem is akarom elkiabálni, ha tuti lesz, megírom, de azért örülök ám KépKép

Angi
Klassz, hogy elmúlt a fejfájásodKép Mára már talán az enyém is odavan (délután kiderül)

Évi
Én előző szénhidráton sütöttem muffint, tegnap fagyit kellett ennem KépKép, mert az anyóséktól elhozott sütemény ehetetlen voltKép És ez nekem már az utolsó előtti körömKép Vasárnap végeKép
Képek nagyon klasszakKép

Leszter
Nektek is háromnapos...
Émelygésért fohászkodtál... Kép

Elli
Tesós kép nagyon klasszKép
Állatkertet két gyerekkel bkv-val inkább nem vállalom... de jó szórakozást MindenkinekKép

Zsombinak olyan sárgarépa főzit rittyentettem, hogy én is megennémKép

Tegnap a doki negyven-valahány izét szedett le rólam, a végén már nagyon össze kellett szorítani a fogam... Hétfőn következik a hátam...

Megyek, valami gondja van Zsombinak

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!


Mi is megvagyunk, csak rengeteg a dolgom.
A változatosságért most a klímaszerelők vannak itt. Utána mennem kell az APEH-ba átvenni a határozatot, mert úgy néz ki, hogy lezárták az ügyet végre valahára.

Dorka már megint beteg, de Én is sikeresen elkaptam ugyan az ami 1 hónappal ezelött volt, jó kis torokgyuszi, csúnyán köhögünk, folyik az orrunk...
Bölcsibe voltunk, nem küldtek bennünket haza, láz nincs...

Semmi különleges hírem nincs.
Így megyek egy kicsit napozni a teraszra.
Jók legyetek
Manó2+dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Toffi,

méltem. Kép
Évi
Évi24
 
 


Elli,
képet megszemléltem, nagyon teccKép

Leszter,
nesze neked hányinger, ha már annyira hiányoltadKép
Akkor a 3 napost ti is letudtátokKép
Akkor most mikor mész nődokihoz?

Anita,
hogy Robó is már mekkora...Kép
Tejpépet szerintem nyugodtan megpróbálhatod, ha aggódsz az allergia miatt, először irass fel a dokival HA pépet. Nálunk sokáig ment a vaniliás, gyümikkel keverveKép

Kangi,
Julcsi nagyon falatKép

Képtelen vagyok többet írni a két csajtólKép Csak még gyorsan friss képek:
Zsebi férfibűvölő tekintete:
Kép
Zsebi végre szoknyábanKép
Kép
Timi új sapekja (no meg az agyongyötört maci)Kép
Kép
Kép
Timi paníroz...anya meg csőre tölti a porszívót utánaKép
Kép


Momo


Momo
momo
 
 


Lanyok
Jazi penteken kapta a 15 hos oltast. A doki azt mondta elso 2 nap varhato talan hoemelkedes. Nen volt. DE tegnap este 38 volt a laza, ma du. 38.5 Kép Semmi betegseg jele. Lehet ez meg az oltastol? Egesz nap alszik Kép Persze ma de. volt doki, mikor csajnak nem volt semmi baja, igy nem tudom elokeriteni...hatha van tapasztalatotok.
Brühühüüü
Norka
norkini
 
 


Norka,
szerintem lehet, bár tipikusan kb 1 héttel az oltás után jönnek ki az utóhatások...és állítólag elég gyakori, hogy kijönnek. Nekem Timi megúszta hőemelkedéssel, de félek, Zsebi nem lesz ilyen ellenállóKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


SziasztokKép

Köszönöm mindenkinek a kukis válaszokatKép Gyerkőcök csodaszépek egytől-egyigKép Beteg babócáknak jobbulástKép Sajna mostanában nem nagyon van kedvem írogatni. Reggeltől estig hányingerem van, ráadásul két napig barnáztam is rendesen, úgyhogy amennyire lehet, megpróbálok energiatakarékos üzemmódban működniKép

NorkiniKép
Ha jól tudom, pont a 15 hós oltás mellékhatása jelentkezik néhány nappal az oltás után. Azt sajna pontosan nem tudom, mennyivel utána, mert Gergőnél nem volt semmi gond. Szerintem simán lehet attól. Azért jobbulást nekiKép

MomoKép
Képek naggggyon jóóókKép Hát, akinek külön háztartási alkalmazottjai is van...Kép

KangiKép
Julcsis-Somlós képek is nagyon szupikKép Irtó aranyos rajta a kiscsajKép

LeszterKép
Petrának további jobbulást, neked meg kitartást hozzáKép Nem is tudom, hogy bírod.

Pussssssz
Tüni
tüni
 
 


Norka Kép
Sajna nem tudok segíteni, de remélem, hogy az oltástól és nem mástól! Gyors jobbulást!!!

Momo Kép
Hát a boszijaid valami egészen fantasztikusan szépek! KépKépKép

Elli Kép
Klassz a három a kislány!!! Kép

Megyek, mert szittelés van, én meg állítólag takarítok Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Lányok,
gyűjt vki Milupa kódot? Van egy Milumil 3 és egy Bio 7 Gabonás dobozom. Ha kell róla valami, szívesen elküldöm...
pusza
elli
ellimami
 
 


Évi
Zsombi nem hagy, megpróbálok holnap válaszolni (vagy holnapután, holnap ballagás lesz az oviban)

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Norka!
Nálunk oltás után 2 nappal hőemelkedés volt, utána a 9-10-11. napon 39 feletti láz, de semmi más tünet. Ugyanúgy rohangált, játszott, stb. csak amikor megérintettem akkor tűnt fel, hogy nagyon meleg. Kúptól lement. Dokink és védőnénink szerint ez még normálisnak mondható volt.

Beszéltem egy logopédussal arról, hogy Levi még nem mond semmilyen szót. Azt mondta, hogy fiúkat két éves korban érdemes elvinni szakemberhez, ha nem beszélnek, nem szabad a gyerekorvosra, védőnőre hallgatni, jobb ha látja logopédus és elmondja a véleményét. Szóval van még 7 hónapja a fiatalembernek Kép. De azt mondta, ahogy nézte Levit, hogy ez már a beszéd előtti stádium, mert gagyog, mutogat, kommunikál. Hááát, remélem igaza lesz Kép.

Dicsekszem Kép:
Ma ráálltam egy mérlegre és 20 kgval mutatott kevesebbet, mint tavaly júliusban. Hurrá, hurrá Kép. Ez most már a szülés előtti súlyom, csak az a különbség, hogy akkor izom volt rajtam, most meg háj Kép, mert akkor még volt időm hetente 3x másfél-két órát tornázni. De még most is kövér vagyok, de azért örülök!
Jó éjt! Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit halódik a topik Kép remélem, csak a jó idő miatt

A babák nagyon édesek a képeken, nem sorolnám fel, de mindegyik tetszett!! Elli "Három a kislánya" is jó Kép

Virág
gratula a 20 kg minuszhoz, ügyes vagy! Kép

Toffi
remélem, fejfájásod már a múlté

Anita
mit mondott a doki a tejpépre?

Leszter, Tüni
émelygés Kép hamarosan elmúlik és akkor már minden tuti lesz Kép

Hazajött a férjem, megyek
Andi
psandi
 
 


Manó2!

kkor acsütörtök ezek szerint nem jön össze?Kép

Gyógyulást Dorkának. szegény egyfolytában visszaesikKép

Norka!

Mivel ez vírusos oltás (vírus ellen véd) ezért a tünetek is később jönnek ki, nem azonnal, Az egy hét simán lehet, de még több hét múlva is. Nálunk mondjuk némi náthán kívül nem okozott semmit, d eazt két hét múlva.
Doki nénitek nem tudom miért mondott 1-2 napot, nekem külön kiemelték hoyg 1 hétig semmit sem okozhat, utána igen.
manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok lanyok!

Petra hisztije mara elmult, lehet, hogy ez meg a betegseg miatt volt, mert az arca is mara lett olyan "normalis". Tegnap meg nagyon latszott rajta, hogy nem okes, mara mar kicsit kivirult.Kép Raadasul ma en is jobban voltam.Kép

Elli,
Szep a tesos kep.Kép

Toffi,
Nocsak!Kép Majd ha mar le lehet irni, nagyon varom a reszleteket!Kép
Negyvenakarmennyi krater? Ooo, te szegenyKép

Momo,
Csutortok delutan megyek dokihoz, de ott nincs UH, csak megvizsgal. Ha jol emlekszem, Petraval betoltott 7 hetesen kuldott UH-ra, az pedig pont csutortokon lesz (marmint a betoltesKép), szoval penteken, vagy jovo het elejen UH.
A csajok edesek!Kép Milyen nagy mar Zsebi is!Kép
Igen, hanyingert akartam, de nem lehetne, hogy csak "tudjam", hogy hanyingerem van, tehat valszeg minden ok, de ne erezzem??Kép

Tuni,
BarnazasKép Nem most lenne a soron kovetkezo ovulaciod? Mert nekem Petraval rendszeresen akkor jelentkezett. Felek, hogy most sem uszom majd meg... Dokihoz igy sem mesz korabban? HanyingerKép Kitartaaaas!Kép

Na puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Virág:tök normális, ha még nem beszél! (Van erről topik valahol!) Gergő fiam 2,5 éves korig a pár szó és ööö-nél tartott (mindent értett), 3 évesen oviban Ilcsi volt a tolmács mellé. Ovis logopédusok csak suli előtti évben foglalkoznak gyerkőccel mifelénk (túlterheltség). Mire akkora lett, nem kellett. Pedig eleinte semmi hangja nem volt tiszta, nem volt k-g, nem voltak susogók, csak t volt minden. Ma már nem mondja meg senki róla. (nem egész 6 évesen, ovi aktuális előtt megmutattam egy babanetes logopédus lánynak, aki tökéletesnek találta). Ráértek.

Elli, Állatkert:nekünk a péntek az ami tuti nem jó, mert ekkor 1-re a sulinál kell lennem. A hét többi napja jó, kb 11-3 között (4-fél 5-re itthon kell lenni, mire jönnek haza a többiek, 11 előtt meg nem vagyunk ott, ha fél10kor kel a lányKép)

Képek szuperek, felsorolás nélkül.
SZandálokért irigy, nekem is találni kéne ANcsinak, tegnapi próbálkozásom Árkád összes cipőboltjával kudarcos volt. (vagy a fazon, vagy a szin, vagy az ár nem tetszett).

Sziasztok:
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Maci2 S.O.S!
Az egyik barátnőmnek szüksége lenne tanácsra, majd leírom a részleteket. A lényeg, hogy te hogy választottad el Ronit? Mennyit szopott akkor, amikor erre sor került, hogy csináltad? Hogy bírta a melled?
Köszi,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Ez a logopédus csaj azt mondta, hogy megmutatni érdemes és akkor eldől,hogy van-e egyáltalán teendő. Azt mondta, hogy mostanában sok olyan esettel találkozik, amikor iskola előttig vártak (először jött a 'ráér még beszélni', aztán a 'majd a bölcsiban', aztán a 'majd az oviban kinövi' stb. stb.) pedig akkor már nehezebb a javítás, mint mondjuk 3-4 évesen. Egy megmutatás nem árthat majd Kép. De remélem nem lesz rá szükség Kép. Egyébként a húgom 3 éves koráig semmit nem beszélt, csak ööö-zöt, aztán egyszer csak elkezdett beszélni mondatokban Kép.
Annyira egyébként nem aggódom, csak nyugodtabb leszek, ha kétévesen is itt tartunk még és látja szakember, aki azt mondja, hogy minden rendben Kép.

Manó!
Érdekes, nekünk is azt mondta a dokink is meg a védőnő is, hogy az első két napban is normális a hőemelkedés az oltás után. Azt mondták, hogy kb. 1 éve használják ezt az újfajta oltóanyagot és ennél előfordul. Mármint új a beszállító, ha jól értettem.

Na, mennem kell!
Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

15 hós oltást mi eddig mindig megszenvedtük. Katán minden tünet kijött (kanyaró és umpsz egyszerre, plusz a köhögés,magas láz). De azt mondták, ne aggódjak, nem fertőző. Kép

Virág, érdemes a gyeeket logopédustól függetlenül először hallásvizsgálatra vinni. A nagy orrmandula okozhat részleges halláscsökkenést, ez pedig megkésett beszédfejlődést. Lehet, hogy nem is hallás, hanem a gégész? Ha akarod, utánakérdezek, környezetemben volt egy ilyen eset.

Állatkert nálunk is ugrik valszeg. Orsi lázas.
sofka
 
 


Sziasztok,

Tudom, ezer millió éve nem írtam, igazából most sem duncsizni jöttem, hanem a segítségeteket szeretném kérni. Biztosan Momo már elújságolta, hogy nem vagyok vmi jó formában, mivel dec elejére várjuk az ikreket. Még most sem tudjuk, hogy sírjunk-e vagy nevessünk, de én próbálok felkészülni a legrosszabbra Kép Szal a lényeg, hogy már a kiadót is felhívtam, és képtelenség megszerezni dr Métneki Júlia: Ikrek könyve c. művét. Egy jó állapotú könyvért akár az újkori árát is kifizetem. Állítólag szeptemberben kijön az új bővített kiadás, de én addigra már kivülről szeretném fújni az összes pszichológiai és szoptatós fejezetet Kép
Szal ha van az ismeretségi körötökben bárki, akinek megvan, és eladná, nagyon szívesen venném (természetesen a postaköltséget is vállalom).

Mi jól vagyunk, Orsi egyre akaratosabb és önállóbb. Én küszködök a hányingerrel, kedélyállapotom a minimumon, amúgy minden okés. Időm semmi, mert vagy Orsi után rohangászok, vagy alszunk, eszünk, sétálunk stb. Próbálom nem hagyagolni a topikot sem, de be kell valljam, egyre nehezebben szánom rá magam még az olvasásra is.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezes...
Heppi
Fel a fejjel! Kép Megertelek. Nagynagy gratula! Konyv temaban sajna nem tudok segiteni...

Jazi tegnap estere mar teljesen laztalan volt. Meg motorozni is kimentuk. Ma meg (koppkopp) semmi! Egyeb tunet valtozatlanul nincs. Szoval gyanitom oltas lehetett... Kép
Most ennyi...
Norka Kép
norkini
 
 


Sziasztok!
Sofka!
Ezt is mondta a logopédus, hogy van, amikor hallással, vagy a nagy orrmandulákkal van a probléma (Ő is említett egy esetet, hogy a mandula kivétele után megtáltosodott a gyerkőc beszédügyben). Hallással nincs gond, azt megállapítottuk, suttogásra is figyel, mindkét oldalon, mandulákkal sztem semmi gond, de azért majd rákérdezek legközelebb tanácsadáson. Azért gondolom, hogy nincs gond, mert 3 takonykórral megúsztuk az egész telet, mindig ki lehetett szívni rendesen, nem volt és nincs horkolás, vagy hasonló hang alváskor sem. Vagy lehetnek más tünetek? Én csak ezekre tudok gondolni hirtelen Kép.

Heppi!
Megértelek Kép és gratulálok Kép Kép. Pont ma hallottam a játszótéren egy beszélgetést, ahol az anyuka szintén ikreket vár télre a már meglévő kettő mellé. Ő sem tudta, hogy akkor most sírjon vagy nevessen Kép. Könyvügyben majd nézelődök, érdeklődök, hátha tudok segíteni.

Jó éjt! Virág és a ma 17 hónapos Levi
virga
 
 


Azúr Artúrjának,
Boldog 1. szülinapot!Kép

Mariann, Timici,
Küldök mailt.

Ma vendégeink voltak, Roninál 3 hónappal idősebb kisfiúval. Roni folyton ölelgetni, szeretgetni akarta. Nagyon rámenős voltKép

Maci_2
maci_2
 
 


Heppi
irtam mailt a könyvvel kapcsolatban

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam megint, de olvasni olvasok szorgalmasan. Minden új pocaklakónak gratulálok, valakinek dupla öröm is jutott (Heppi) annak duplán jár.

Rólunk nem sok különös hír van, szétvertük leendő kertes házunkat, most rakják össze (csak a nyílászárókat vettük ki, meg újra lesz vakolva, de már alig várom) Közben meg nyakamon az államvizsga és egy majdnem egyévessel nem is olyan egyszerű. Tényleg ma 1 éve hogy szülnöm kellett volna, ki tudhatta hogy még több mint 2 hét vár rám.

A nagyon fontos dolog számomra, amiért írok, hogy megkérjelek bennetek hogy szavazzatok a kislányomra egy szépségversenyen. Ez egy megyei verseny

http://www.haon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=121

A kislányom neve: Sztéló Zsanett a 29 sorban a középső kép, majdnem a legalján a lapnak.

Sajnos elég bonyolult, mert emailben küldik a megerősítést, és, ha azt elfogadjátok (egy linkre kell katintani ami visszamutat az oldalra), csak akkor lesz érvényes. Előre is köszönöm. Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Csajokpussz Kép

Nem vesztem el, csak besűrűsödött a hetem, és akármennyire is akarnám, nem tudok többfelé szakadni. Örülök, hoyg jól vagytok (már akik), irigykedem pocakosodó kismamikra...főleg Heppit irigylem.... Kép

Majd ha valamelyik nap lesz energiám, kicsit vissza is olvasok Kép

Ja, Nadi, szavaztam én is rátok, szerény 5 darabot (ennyi működő mailcímmel rendelkezem ugyanis, a többi DEGGGlett asszem Kép

Pusssz :


Klár
clarissa
 
 


Nadine ez a szavazás nem az én vaksi szememnek van kitalálva. Alig bírtam rájönni, milyen szöveg-.

Virág, nem jelzi a hallásvizsgálat, sem a gyakori betegség. Talán a horkolás, megkérdeztem. És gyermek gégész elvileg látja, de általában érdemes rákérdezni, hogy mennyire nagy, zavarhatja-e a beszédet. Másfelől szerintem még nem késett Levi. Ez a tünet egyébként olyan haláscsökkenést okoz, mintha időnként víz alá kerülne a gyerek. Pl. csak a szavak elejét hallja tisztán, vagy hasonlók. De jó szakember nyilván jobban elmondja Neked. Nem akartam ám riogatni, csak ezt a szegény kislányt mindenhova hurcolták, millió hallásvizsgálatot csináltak, közben meg ez az elég banális ok akadályozta a beszéd kialakulását. (Még 3 évesen sem ment igazán, sőt.) Kivették a mandulát, és mintha egy tündér járt volna arra, már a műtét után!!!! szebben és tisztábban beszélt még a kórházban. Persze minél korábban kiderül, annál jobban és hamarabb fejleszthető.

Heppi, barátnőm az ikres topikokban érdeklődött a könyv után, és hamarosan kapott is kölcsön. (Nekik harmadikra ütött be a dupla áldás).

Na ennyire futotta, már mindenemet cibálják.

s
sofka
 
 


Sziasztok,

sztem is azért "halódik" a topic, mert mindenki a levegőn van. Tegnap mi 4 órát sétáltunk, játszótereztünk stb... ma meg a 25 fokban tuti nem ülünk itthon, valszeg a Szigetre megyünk. Holnap meg állatkert, Rékával megyünk, meg ha elérem Mariannt. Ha valaki esetleg csatlakozna, ott megtalál bennünketKép

Nadine
szavaztam egyetKép Ha lesz pár percem, küdök a férjem emiljéről is egyet, jó?Kép

Na, szaladok
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Mi sem vesztünk el csak nyaralni voltunk.
Jól vagyunk Márk egyre többet beszél.

Nadine: Szavaztam a lányodra nagyon aranyos.

Tegnap voltunk Kakukkfűéknél nagyon jól vannak a gyerekek tündériek voltak együtt.

Na most lépek, mert ma lesz a bölcsibe egy kis buli a gyerekeknek ma vezetik körbe őket.

És egy kép apával és anyával a nyaraláson
Kép

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Nadine,
én is szavaztam.

Azúr,
Boldog Születésnapot a nagylegénynek!

Kriszta
tkriszta
 
 


Psandi,
Köszi, majd megnézem.

Sofka,
Én is megtaláltam az ikres topikot, már írtak is vissza, hogy tudnak kölcsön adni, szal köszi mindent. Azért én jobban örülnék egy SAJÁT példánynak Kép

Hú mennem kell, mert Orsi már itt ordít.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?