Új privát üzeneted érkezett!



sztecsi.. :roll: :oops: izé sztercsi bocsi. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziszkó,

dehogy baj, hogy Esztinek szólítasz, sőt...! Hát talán minden nap nem, de ahogy leszáradnak a ruhák a szárítóról, mosom a következő adagot. Mi is csak ketten vagyunk :oops:

Monica,

kínai jelképek vannak a hasamon, a bátorság, a hűség és a szeretet!

Tündér,

GRATULA az újabb kislányhoz! Azért gyarapszunk :lol:

Szülés: én nem félek. Eldöntöttem, hogy természetesen fogom megszülni a babát, epidurál nélkül, 4 óra alatt :)

Köszönöm a pocidicsiket!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Rövid leszek,mert párom mindjárt "lefoglalja" a gépet! :lol:
Szóval jól megjártuk a szülőszobalátogatáson! Mivel sokan gyűltünk össze,három csoportban mentünk volna.Az első csoport be is ment.De mielőtt kijöttek volna,toltak be egy csajszit,aki már vagy otthon vagy a mentőben megszült.Ott volt a hasán a baba jól becsomagolva. :lol:
És akkor jött a kórházi védőnő és mondta,hogy ez elfog kb 2 órát tartani.Úgyhogy eljöttünk. :cry: :?
De a csajszi megadta a számát és mondta,ha a párunkkal a kórházba leszünk bármikor,hívjuk fel és ha szabad lesz a szülőszoba,akkor körbevezet minket.Végül is tök ari volt.Csak sajnálom,hogy nem jutottunk be.Pedig már nagyon vártuk! :cry:

Eszti!
Micsoda elhatározás a szülést illetően! :lol: De kívánom Neked,hogy sikerüljön úgy,ahogy akarod! :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

 
 

Tunder
Gratula a nunihoz!!

mrsparis én mátét 4 és fél óra alatt szűltem meg...pedig nagy baba volt........4000gr és 51 cm.... :shock: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy zavarok, de úgy alakult, hogy hamarosan születendő kisfiúnknak több babakocsija is lett a kelleténél. Ezért a vadonatúj, csomagolt, gyári, full extrás, null kilóméteres, német gyártmányú, háromkerekű luxus-Knorr babakocsinkat eladnánk. Mutatok róla képeket, ha esetleg valakit érdekel, kérem írjon privit.
Ára 35.000.+. adok hozzá ajándékként egy univerzális esővédőt. Kép Kép Kép

Kép
estike66
 
 


Sziasztok!

Na megvolt az ajandekozas, Charlotte nagoyn orult neki, most ki is mentek Apaval koprobalni, bar mar egy fel oraja kint vannak, lassan kene jonni furdeni, vacsizni stb.


Eszti
Az tok jo :D Nekem a derekamon van Charlotte ciradaban. :wink: De majd kell egy Noel is valahova. :wink:

Sziszko
Sajnalom a szuloszoba nemlatogatast. :roll: :(

Charlotte 3650 gr volt es 52 cm.


na megyek kisutom a maradek husit vacsira.
Vendég
 


szép sullya volt charlottenak!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monica,
Isten éltesse Charlotte-ot! :lol:
(egy napon születtünk, csak én egy kicsit hamarabb: ma töltöttem a 35-öt! :wink: )

Szia Estike :D
nekem tetszene a kocsi, csak nagyon "fiús" színű :P

Tündér,
üdv a lányos táborban! :wink:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Sajnos eltűntem pár napra,mert nem voltam gép közelben,amikor meg mégis akkor csak utánatk olvastam és irány az ágy...

Mi most szerveztük az esküvőhöz az utolsó simításokat,mert most 23.án lesz és voltak még teendők.

Babámat néha érzem már buborékolni:D

Remélem hamarosan konkrétabb jelet is ad,bár apa nagyon lelkes és ő állítólag már érzi kézrátétellel is:D
Nem mondom neki,hogy kizárt,mert olyan aranyos....: :lol:

Ahogy túl leszünk itt mindenen,jövök ujra sűrűbben,addig is olvasok és szurkolok az UH-hoz.

Ja,nekem juni 2.án lesz a 18hetes....

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Isten eltessen teged is sokaig Tilli!!!
Vendég
 


Tilli, így megkésve is Isten éltessen! Gratulálok a kislányhoz!

Monica, Charlottenak boldog szülinapot!
Kérlek kékítsd a nevem, most már biztos, hogy kisfiúnk lesz (tovább erősítem a fiús tábort), amit tegnap UH-on láttunk összetéveszthetetlen volt.
A testvérféltékenység leszerelésére nálunk anno az jött be, hogy sokat mondogattuk a fiamnak, hogy ő lesz a testvére "Nagy és Okos Bátyja", aki sokmindenre meg tudja majd tanítani. Az öcsike pedig születésekor ajándékot hozott neki, olyan játékot, amit nagyon szeretett volna (Szabi azóta is emlegeti, hogy azt Ákos hozta neki, amikor született).
Kösz a cumis-ujjszopis hozzászólást!

Trixi, jó, hogy benéztél! Érezzétek jól magatokat az esküvőtökön és legyetek nagyon boldogok!

Most félbehagyom, mert ébreszteni kell Ákost is, hogy időben elindulhassunk oviba, suliba.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Tillidian!
Nagyon sok boldog szülinapot!!!!!

Monica!
Pici lányodnak is BOLDOG SZÜLINAPOT !!!!
Kép

Trixi!
Már nagyon hiányoltunk ám! :lol:
Nagyon sok boldogságot az esküvőtökhöz!!!!!!!
Gondolok Rád szombaton!
Majd rakj fel képet a nagy napról! :lol: :lol: :lol:

Tündér!
Gratula a nunishoz!!!! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jó reggelt!

Boldog születésnapot Charlottenak! Meg ha jól olvastam, megkésve Tilidiannak :wink:

Tündér, gratulálok a kis puncishoz!
Vcsibe, hirtelen azt hittem Te vagy a főnökség :oops: Amúgy ki meddig szeretne dolgozni? Nekem szerencsésen jött ki ez a dolog, mert a főnököm mondta, hogy nyugodtan elmehetek pihenni, de az 5.hónapig szüksége van rám.
Amikor terhes voltam én sem pánikoltam azon, hogy hogy fog megszületni a baba :)
Eszti, jól eldöntötted! És így is lesz hidd el! Málnalevél teát fog inni valaki?
Jaj képzeljétek, tegnap majdnem az ügyeletet kellett hívni hozzám. Ettem egy picurka élesztőt és rá 3 órára ittam rá tejet. A gyomrom úgy görcsölt, hogy alig bírtam felkelni és még ma sem vagyok a toppon. És reggel milyen mérges voltam, értesítés nélkül központilag lezárták az áramot :twisted: egész napra.
jaj mindjárt jövök mert kiabál a lányom
onlány
 
 


még annyit akartam:
Trixi, sok boldogságot :wink:
onlány
 
 


Onlány!
Hallottam már a málnalevél teáról!Majd megemlítem a védőnőnek,hogy mikortól javasolja,hogy igyam. :)
Miért ettél élesztőt :?: :?: :?: :?:
Hű,de mocskok!Azért ilyenkor illik szólni,hogy "Bocs,de nem lesz áramod egy napig!" :twisted: :twisted: :twisted:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Szépek a pocik!

Zanikó, Tündér gratula a csajokhoz!

Stercsi, gratula a mocorgáshoz!

Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt a kis bigulinomhoz!

Őzike, én se úgy gondoltam, hogy konkrétan elmászik a lepény :D , csak csodálkoztam, hogy ennyire más helyzetbe került, ahogy nőnek a dolgok.
És neked a gyógyszer teljesen rendbe hozta a folyást?

Betty, köszi. Az én folyásom sárgás egy kicsit, de remélem, hogy pont jókor voltam a dokinál, és ha van is vmi baci, gyorsan kiirtjuk.

Onlány, köszi, hogy új megvilágításba helyezted a lepény-kérdést. Én még ilyenről, hogy járulékos, nem is hallottam soha. :shock:

Monica, biztos marad már a kuki!
Utólag is boldog szülinapot a kicsi lányodnak!

Tillidian, neked is boldog szülinapot!

Sajnos nem tudtam jönni tegnap. Képzeljétek, a férjem kórházba került. Kedden fejbevágta egy munkagép, koponyaalapi törése van.
Ne tudjátok meg, mit éltünk át, borzasztóan megijedtünk.
Szerencsére, nem vesztette el az eszméletét, nem is hányt meg ilyenek, de a CT kimutatta, hogy azért az acél csak keményebb, mint a feje. (Pedig az is elég kemény néha... :lol: )
Két napja még nem viccelődtem, iszonyatosan aggódtam.
Ha minden jól megy, hétvégére hazajöhet. Drukkoljatok!
Vendég
 


Sziasztok!

Utólagosan Boldog Szülinapot Charlottenak és Tillidiannak!!!!

Én is hallottam vmi piros vagy vörös teáról.Lehet hogy ez a málnalevél? Annyi tippet kapok mit egyek, igyak :) Már néha követni sem tudom. A legjobb az szokott lenni, mikor a férjemnek mondják ezt és na ő aztán tényleg betartatja. Sok séta, sok folyadék és a derekadra, vesédre figyel. Na ő aztán ezekre nagyon figyel. De z a jó, vigyáz rám :)

Ma alig tudtam felkelni reggel 4.35 kor. Már nem akarok sokáig dolgozni. Reggel a bőgés határa volt.....
Jaj, de tegnap. Tiszta depi lettem. Szinte ok nélkül. Durci, aztán bőgésrogham. Szegény férjem!
Nektek is vannak ilyen hullámzásaitok?

Puszi!



Felraktam a vonalzót! Remélem végre jó lesz :)
Vendég
 


Lányok, nem akarok hülyeséget írni, és senkire se szeretném ráhozni a frászt, de én úgy tudom, a málnalevél teát csak közvetlenül szülés előtt szokták inni (hogy könnyebb legyen? - nem tudom pontosan), a terhesség elején tilos, mert vetélést okozhat. A későbbiekben, hogy lehet-e szintén nem tudom, de mielőtt valaki elkezdené inni, érdeklődjön utána feltétlen.
Vendég
 


igen Judy, a málnalevél teát szülés előtt szokták inni (állítólag a tágulást segíti). Én a 35.héttől kezdtem. Illetve állítülag fogyókúrás teaként is ismert.
Szegény férjed! Jobbulást neki!
Járulékos lepény:
az volt a fura a szonográfusnak, hogy mocorgott a baba jobbra balra fordult és mindig lepényben volt. De elég sok idő telt el, mikorra rájött, hogy mi van. Lehet a Te esetedben nem erről van szó, ezt csak egy jó szakember tudja megmondani, de én sem hallottam arról, hogy ennyit vándorolna :roll:
Hogy miért ettem élesztőt? :oops: Mert megkívántam és mert olyan magányosan ácsorgott a hűtőben. Iszonyatos gyomorgörcseim voltak :(
onlány
 
 


Tercsi, szerintem Te a rooibos teáról hallhattál, azt szokták vörös teának hívni. De nem tudom, hogy terhesség alatt javasolják-e. Én úgy tudom, hogy hasfájásra illetve a rossz alvóknak javasolják. Túl vagy már az érzékeny hangulatodon? Ma miért sírtál? Vagy szintén ok nélkül?
onlány
 
 


Onlány!

Ma már nagyon nehezen keltem! Lefordítva: MÁR NEM AKAROK MENNI DOLGOZNI!!!!!

Kedden megyek dokihoz. Azt mondta, hogy akkor megírja a táppénzes papírom. Ezt 1 hónapja mondta, szóval tényleg elég is eddíg dolgoznom.
Ezt a hőséget sem bírom. De a légkondi nem megy!!!
Csak a hátránya is megvan! Nyiva vannak az ablakok. Ettől viszont kisebb huzat van. De ha becsukatom, akkor megsülünk!
Hétfőn megyek babalátogatóba. :) 2 hónapos kicsajhoz! Már nagyon várom!
Vendég
 


Hát akkor jobb, ha tényleg otthon maradsz, legalább lesz sok időd felkészülni a pici érkezésére. Babalátogató :D a pindurkád majd jól be fog indulni, ha meglátod az apróságot.
Már ideje lenne nekem is elmenni a nődokimhoz rákszűrésre meg vérvizsgálatot is kéne kérni, hogy a női hormonjaimmal minden rendben van e és utána akár kezdőthet nálunk a projekt :oops:
onlány
 
 


Köszi Onlány, szerencsére már jobban van a kis uram, a hangulata is jó.
Nem izgatom magam amúgy a lepény miatt. Lehet, hogy a múltkor még éppen hátsó falnak számított, ahol elhelyezkedett, most meg már éppen mellső falnak.
Nagyon jó dokim van, ráadásul az UH a szakterülete, tehát nincs okom kételkedni, nagyon érti a dolgát, 100 %-ig megbízok benne.
Erre is rákérdeztem volna, de mondani nem mondta, csak a leletre került rá, azt meg akkor tudtam végigolvasni, mikor már eljöttünk.
Majd legközelebb.

Neked is jobbulást, remélem, már nem görcsölsz!
Vendég
 


Az tök jó, ha a saját dokid csinálja az uh-t, ráadásul ez a szakterülete! Azért kérdezz rá szerintem, de biztos mondta volna, ha az lenne -szerintem-
Már nem görcsölök, csak fáj a gyomrom. És alig bírok enni :( Neki kellene kezdenem a nagytakarításnak, de annyira nincs hozzá hangulatom. Inkább itt ücsörgök és írogatok, na majd ha az én férjem hazajön jól a fenekembe rúg :shock:
onlány
 
 


Az én dokimnál egy régebbi Uh van, de tényleg jobb lenne nekem is, ha ez lenne a szakterülete. Megnyugatatóbb!

Onlány!
Egyébként az élesztőt szokták csak úgy enni? Én ilyenről nem hallottam még! Szegényke! Bizti nagyon rossz lehetett.
Jobbulás. Kólát ittál már? Az a hasfájásnál sokat segít.
Vendég
 


Till Boldog szülinapot:) Üdv a 35 évesek táborában :lol:

Mónika, mit kapott Charlotte? Tőlem is egy puszi neki :D

Trixi, akkor neked most nagyon jóóóó:) Sok boldogságot! :lol:

Datolya, akkor bejött a kívánság :lol: nagy gratula a kiskukishoz :D

Judy, én továbbra is azt gondolom, nálad valaki elnézett valamit korábban, de az a fő, hogy most mindenképp jó helyen van a lepény :!: A férjednek jobbulást!!
A folyásom nem annyira vészes, rosszabb, hogy az antibiotkum hatására vmi gombát is tuti összeszedtem :? Az a furi, az előző terhességben nem voltak ilyen nyavalyáim, most meg sorozatba. A Strepto baci egyébként nem játék sajna, még lehetnek következményei. (Ja, és állítólag a terhes nők 30%-a hordozza :roll: )

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Onlány!
Én tegnap csináltam nagytakarítást!3 napig halasztottam! :oops:
De mostmár legalább pihenhetek! :lol:

Judy!
Jobbulást szegény párocskádnak! :lol: :roll: Elhiszem,hogy megijedtél!Én se tettem volna másképp a helyedben!

Málnalevéltea:Én is úgy tudom,hogy csak közvetlenül a szülés előtt lehet inni,hogy beindítsa a szülést,vagy hogy a tágulást elősegítse.Valami ilyesmi. :roll:

Sztercsi!
Jobb lesz otthon,hidd el!Hagy írjon ki csak az a doki a jövőhéten! :lol:

Képzeljétek,most épp relax zenéket hallgatok. :lol: Állítólag nyugtatja a babát is! :D Mivel ilyen korban már hallják a hangokat.
Ti szoktatok ilyeneket hallgatni?

Nitacska!
Itthon vagyok,és nagy unalmamban arra gondoltam,hogy kipingálom a körmeimet.de nincs ötletem,hogy milyenre.Tudnál valami jó kis oldalt ajánlani,ahol körmök vannak? :lol:
De csak valami egyszerűbbre gondoltam.
Kár,hogy messze lakunk egymástól.Épp a múltkor írtad,hogy nincs kin gyakorolnod! :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


nem tudok inni nagyon sem enni, mert úgy érzem rögtön visszajön. Bár bubis ásványvizet ittam. Lehet megpróbálom a kólát.
Rengeteg D vitamin van benne. Az én családomban meg a férjemében is szokták csipegetni. :oops:
onlány
 
 


Szia Mindenkinek!!!

Ismét annyit írtatok ,előre is elnézést ha nem tudok lereagálni minden hozzászólást!!!

Monica: NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK KICSI LÁNYODNAK!!!!!!!!!!! hogy rohan az idő, már az én kis Iliaszom belépett a második évébe. Mire megszületik a kistesó már 2 és fél éves lesz!!!

Tilli: Neked is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!! ( remélem belefértem még a 8 napba)

Judy: Nagyon sajnálom ami a férjeddel történt, minnél hamarabbi gyógyulást kívánok neki!!!!!

Lányok, én tegnap este észrevettem mindkét combomon valami kiütés szerű piros foltokat...valyon ennek köze van a terhességhez, de ami a legfontosabb:valyon nem lesz tőle baja a babucinak? A kisfiammal nem volt ilyesmim, azért vagyok tanácstalan. Egy hét múlva megyek orvoshoz, akkor majd megemlítem neki, bár mára már halványult is. Nem tudom mitől lehetett.
A kicsi fiam mellett annyira nehéz a pocilakómra koncentrálni, minden erőmet, energiámat elveszi. Ingerlékenyebb is vagyok ha valami nem stimmel (legalábbis szerintem) a terhességemmel és nem tudom mi a megoldás. Mindegy, csak leírtam a bánatomat, mert ma eléggé el vagyok kenődve.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziszkó, láttam hogy itt voltál az előbb...bejött, amit írtam a babamozgásról? Kipróbáltad? Biztosan érezned kell így valamit, remélem hamarosan Te is megéled ezt a csodálatos élményt!!!!
ami a körömfestést illeti, nekem nem engedi az orvosom azt sem. De eltérhetnek az orvosok véleményei a témát illetően.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Betty!
Igen,kipróbáltam.Hát érzek valamit,de nem tudom megfogalmazni,hogy mit! :oops: :lol: De nem csak fekve,hanem napközben is szoktam,ha ülök vagy épp járkálok.Változó,hogy mikor.
De remélem hamarosan "erősebb" jelét is adja a kis drágám,hogy jól van! :)

Amit írtál a piros foltokról.Nem lehet,hogy összeér a két combod és a nagy melegbe kidörzsölődik?Én csak erre tudok gondolni.n már jártam így.

De miért tiltotta meg a dokid,hogy kifesd a körmöd?AZ tudtommal nem kerül be a bőr alá. :shock:

Ingerlékenység:Bizony,néha én is észreveszem magamon,és hogy ilyenkor nem úgy szólok vissza páromnak vagy a szüleimnek,ahogy nem kéne.Pedig nem akarom én megbántani őket.Ez kismamabetegség szerintem.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


till sok boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!!
szisz keresek neked oldalakat!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Koszi csajok Lanykam neveben is a koszonteseket,nagyon aranyosak vagytok! :) :)

Piros foltok: Lehet, hogy telleg csak annyirol van szo, amit Sziszko irt, de lehetnek a terhessegi foltok is. Pontosan hogy neznek ki?

Malnalevel tea: Kozvetlenul a szules elott lehet csak inni, mert puhitja a mehszajat!!En a 37. hettol kezdtem el inni, es a 39.heten szultem. MOst meg kifejezetten tilos ha jol tudom.

Koromfestes: Csak a szulesnel tilos, mert a korom elszinezodese tunet lehet akarmilyen betegseghez. Es ha ki van festve a korom, akkor nem latszik,ha elszinezodik. Nekem a mukormot is le kellett szedni. :roll:

Ozike
Eg rozsaszin quadot kapott (nemtom hogy kell irni :oops: ), ami akumulatorral mukodik. :lol:

Judy
Sezgeny parod :shock: :( Jobbulast neki! :D

Datolya
Gratula a 3. kukishoz! :lol: Igazi ferfiuralom lesz nalatok! :lol: Teljesen el leszel kenyeztetve a sok pasi altal! :lol: :lol:
Koszi, hat mi is mondjuk neki, hogy O lesz az okos noverkeje meg ilyenek, megbeszletuk Parommal,hogy veszunk neki majd 1 baby born babat, mikor Noel megszuletik, es majd egyutt leszunk "anyukak" , hatha ugy jobban tetszik neki majd a babazas. :roll:

Gina
Gyere a hirekkel,megesz a kivancsisag! :lol:
Vendég
 


Jah es meg Bettytol akartam kerdezni, hogy nalatok van valmilyen magyar ado? :oops: Nalunk van hir tv :lol: Este szoktam nezni. :oops: Azert kerdezem mert en TV fuggo vagyok, es nalunk a tvt at lehet allitani angol nyelvre, igy tudom nezni angolul a sorozatokat. :lol: Meg Anyukam is kuldi a Baratok koztot dvdn. :oops: :oops:
Vendég
 


Monica!
Hű,most nagyon irigylem Charlotte-ot! :oops: :oops: :oops:
Én is úgy kipróbálnám a quad-ot! :lol: :lol: :wink:
Bizti nagyon élvezi! :lol:

Ginuska!
Na :?: :?: :?: :?: :?: Kukis vagy nunis :?: :?: :?: :?:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


most akartam időpontot kérni uh-ra. kérdezi tőlem az asszisztens hogy hány hetes vagyok, mondom, erre közli, hogy ilyenkor nem szoktak csinálni, csak 18 hetesen. Egy. Fizetek érte nem keveset, úgyhogy ne azon akadékoskodjon hogy mikor szoktak, mert ez 4d és az ember akkor megy, amikor befizet. A rendes, saját doki által intézett uh más, de így... Kettő. Körbe kell magyaráznom hogy miért most? Nem kívánom mindenkinek vázolni. Három. A doki mondta, hogy a 16-18 hét között megnéz. Csak ezt az utolsót említettem, akkor nagy "aha", és akkor néz időpontot. Hozzátartozik, hogy a múltkor négy nap múlvára kaptam. Erre mondta, hogy akkor júni 6. Franc se gondolta, hogy egy hónapja négy nappal későbbre tudtak időpontot adni, most meg csak két hét múlva (ja, akkor amikor ott voltunk, akartam előre időpontot kérni, de akkor még nem lehetett ennyire előre...) Úgyhogy nem megyek hozzá. júni 3-án úgyis megyek az istenhegyibe, akkor most csak ott nézik meg.
na most hogy kidühöngtem magam. :)
a múltkor jegyzeteltem egy pár dolgot hogy kinek mit írok majd, de már aktualitásukat veszették...
a pocik szépen nőnek. :) Már az enyém is elég látványos. :)
szülinaposoknak boldogat,így utólag is.

Kép
Kép
kopee
 
 


Kopee!
Látványos a pocid és nem raksz képet :?: :?: :?: :?: :?:
Ejnye-bejnye! :lol: :lol: :lol: Pocifotót kérünk :!: :!: :!: :!:
Nem semmi az a nő,akivel beszéltél telefonon! :shock: Örüljenek,hogy az ember megy és fizet! :roll: :?
Lehet,hogy azért adott két hét múlvára időpontot,mert akkor már 18 hetes leszel,és nem azért mert be vannak telve a helyek. Nemlehet? :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szisz, Monica: a combom külső részén jelentek meg a csípő felé. Főleg a jobb lábamon. A combjaim amúgy sem érnek össze, mert ha nem is vékony, de normális alkatú vagyok ( most is a 3 hónap alatt 1 kg-ot fogytam a kezdetekhez képest, most 64 kg vagyok- az 1.70 -es magasságomhoz szóval nem vészes. Már tényleg halványul, de fogalmam sincsen mi okozhatta!!

Szisz, de jó, hogy már éreztél valamit, meglátod majd erősödik a napokkal, hetekkel. Én most emiatt is egy kicsit ideges vagyok, mert kb.2 napja nem érzem úgy mint előtte s van még egy hetem a dokiig. Hogy fogom kibírni?? Persze az is lehet, hogy csak befelé rug, most még olyan kicsike, hogy van bőven helye forgolódni ide-oda. Ezzel vigasztalom magam. :)
A körömfestésről: talán a káros vegyianyagok miatt lehet, ami a körömlakkban van, s lehet, hogy valamilyen szinten mégis érintkezik a bőrünkkel. Nem tudom, de hallgatok rá mindíg. A hajam is már borzasztó, de a kicsi egészsége érdekében kibirom így lenövéssel és tele ősz hajszálakkal :D

Monica: sajnos itt nincsen magyar tv, de ezt inkább a kisfiam miatt sajnálom, mert sokat tanulna belőle. Kértem apuéktól, hogy hozzanak magukkal mese dvd-ket magyarul-mert most már nagyon lekötik a rajzfilmek. Tavaly a kisvakondot hozta el a neveőanyukám, de mint tudjátok a kisvakond-ban nem beszélnek egyáltalán. Azért a kicsim szereti nézni. Mi is szerettük annak idején, nem??

msparis, twins: cuki a pocakotok, elfelejtettem az előzőekben megdícsérni őket'!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


sziasztok!

Szülinaposok: boldog sznapot! :D

Málnalevél tea: csak a szülés előtt kezdjétek inni a 36-37.héttől. Előtte nem szabad!!!!

Gomba: homeobogyót vegyetek rá-az nem árt és amióta szedem, nem jött ki rajtam. Helionas Diocia 15 CH (remélem jól írtam- a homeopátia info honlapon találtok róla leírást)

Piros foltok: én is melegkiütésre tippelek-pesrze csak látatlanban :lol: Ha nem múlik inkább mutasd meg dokinak. Az a tuti.

Judy: jobbulást a párodnak. Tudom, hogy hülyén hangzik de próbálj minél kevesebbet parázni.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Monica,
Charlottenak kívánok nagyon boldog szulinapot! :D

Tilli,
utólagosan Téged is Istenke éltessen sokáig eroben, egészségben!

Tundér,
gratulálok a kislányhoz ! :lol:

A mi kismanónk 481 g-os,
a lepény a hátsó falon tapad,
BPD 5,1
TAD 17,2
FL 3,7
éééééésssssssssssssssssss
úgy látszik bejonnek az anyai megérzések,
ugyanis KISLÁNY! :D
vagyis a doki egyenlore kérdojelet tett mellé, de eddig kukinak semmi jele!

Monica, nemsokára beszinezodik a tábli teljesen :wink:
majd dobj egyet légyszike, hogy lássuk, hogy állunk :wink:
ginuska
 
 


Betty,
nekem egy hete kb. ugyanilyen kiutéseim jottek, de nem volt idom elmenni vele dokihoz a vizsgák miatt, :oops: viszont pár napon belul el is múltak!
Nekem olyan volt, hogy a csipomon, mindkét combom kulso oldalán apró piros kiutések, amik viszkettek és kicsit fájtak is, :roll: , de ez foleg azért, mert a nadrágot ugye rá kellett húzni állandóan....na de ahogy mondtam, pár nap alatt leszáradtak, eltuntek!
ginuska
 
 


annyira durva, hogy egyre többen vagytok túl a félidőn!!! Baromira szalad az idő...
Ginuska, gratula a kiscsajhoz. :)
sziszkó, de én is arra gondoltam, hogy azért adott akkorra... de elmehet... a dokival megbeszéltem. na mindegy. igazából a másik, akihez az istenhegyire megyek elvileg nagyobb fej, csak ez a doki volt, aki Eliotnál is mindent kiszúrt... mondjuk így, hogy a másik is tudni fogja, hogy mit keressen... szerintem elég lesz egy helyre is menni...
nem tudom ti hogy vagytok vele, de én kb. három napja folyamatosan éhes vagyok Próbálom elterelni a gondolataimat, de nem az hogy megkíváno ezt vagy azt, hanem konkrétan korog a gyomrom... remélem nem tart sokáig. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Sziszkó, muszáj pozitívan hozzáállni, végülis a szülés egy csodálatos dolog és nem akarok félni!!! Plusz azt olvastam, hogy a lányok általában úgy szülnek, mint az anyukájuk. Anya nővéremet 4 és fél, engem másfél óra alatt szült meg…

Nita, akkor Te leszel előttem a másik pozitív példa anyukám után!!!

Monica, nekem van még egy pár…mármint tetoválás.

Trixi, sok boldogságot Nektek előre is! Képeket majd kérünk ám!

Judy, férjednek jobbulást! Biztos szívrohamot kaptam volna a helyedben…

Sztercsi mit dolgozol, hogy ilyen korán kelsz???

Betty képzeld, vasárnap nekem is voltak ilyen foltok a combomon! De nekem csak az egyiken és biztos, hogy nem az, amit a Lányok írtak, mert nem a comb belsején, hanem felül és szabályos rajzolatuk volt, én is megijedtem mi lehet, de egy-másfél óra alatt elmúlt. Próbáltam lefényképezni, de nem sikerült túl jól…amúgy szerintem melegkiütés volt, mert kocsiban utaztunk előtte és pont arra a combomra tűzött a nap.
Pocidicsit köszi! A babamozgás miatt meg ne aggódj, 1-2 napig én sem éreztem esténként úgy, mint előtte, aztán most pár napja nem csak este, hanem szinte egész nap és már nem csak fekve, hanem állva, ülve, mindenhogy érzem a rugdosást és egyre erősebb!

Ginus, GRATULA a nunishoz!!!

Charlottenak és Tillnek utólagis nagyon boldog születésnapot kívánok!!!

Ja, mától táppénzen vagyok! Juhúúú!
Vendég
 


Kopee! Ne mérgelődj, hogy csak júniusra kaptál időpontot, akkor legalább már nagyobb lesz a bébi és látványosabb lesz a 4D. Mi direkt várunk még néhány hetet.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Betty!
Majd írj,hogy elmúltak e a piros pöttyök a lábadon! :roll:

Ginuska!
Gratula a kislányhoz :!: :!: :!:
És a vizsgád hogy sikerült :?: :?: :?:

Kopee!
Nekem is voltak olyan napjaim,hogy állandóan korgott a gyomrom! :oops: :lol:
Most meg kívánós vagyok. :oops: De hol az édeset,hol a sósat,hol a savanyút! :roll: :lol:
Mi lesz velem?Remélem nem fogok ez miatt sokat hízni!!!! :? :shock:

Kilók:Van köztetek olyan,aki még egy dekát se hízott amióta kismama?

Holnap bemegyek a kórházba,hátha megvan az AFP eredményem! :roll:

Szerintem ma már nem jövök!Kellemes estét Kismamik! :lol: :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT TILLI!

Megint mennyi történés ...

Nem tudom,Ti hogy vagytok vele, de mi tényleg nagyon elkezdtünk gömbölyödni.
pocok001
 
 


Hát én amúgy sem voltam a versenysúlyomon mivel télen sikerült magamra kapni 7-8 kilót. de azóta csak 3 kilót szedtem fel. De csak most kezdődik majd az igazi gyarapodás... ajaj...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Betty
En telleg csak azt tudom, hogy szulesnel nem szabad a koromfestes. :roll: Nalunk Charlotte miatt ejjel-nappal a Disney Chanel megy. :roll: :lol:

Kiutesek: sztem is a melegtol. :roll:

Ginuska
Ugye h megmondtam :lol: 8) :wink:
Gratula a nunishoz!! :lol:

Na megyek mert hot faradt vagyok es meg Apazni is kene. :oops: :oops:

Dobok egy tablit is Gina kedveert. :wink:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


elveszett baranykak merre vagytok?? :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: