Új privát üzeneted érkezett!

van egy kicsilányom, de szeretnénk még egyet és ez már csak rajtam múlik, hogy mikor. A legfurább az egészben, hogy iszonyatosan félek :roll: :oops: pedig végigcsináltam már egyszer.
onlány
 
 


milyen lett a székelykáposzta :?: :P Hú, azt hiszem holnap vagy a napokban én is azt fogok csinálni
onlány
 
 


SZékelykápozta!!!!! Ne is mondjátok!!!
Egyik nap a pacalért voltam oda. Én nem főzök, a közeli étteremben pedig nem volt.

Kép
Vendég
 

 
 

:shock: pacal :shock: :P jesszus és még nem is vagyok terhes. Nagyon szeretem a pacalt!
onlány
 
 


nitacska007 írta:sziasztok.....képzeljétek kaptunk még egy zsák ruhát!!!!!!!!és ugy néz ki lesz pelenkázó szekrény is cirka 10.000-ért és zsír új!!!!!!!én ugy örülök!!!!!!!!

Mázlista... :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Juj, pacal??? Brrr... de a székelykáposzta jöhet minden mennyiségben... Lehet hogy majd elkövetek egyet a héten... Hm...

Ja, írni alig tudok, a macska rámtelepedett. :lol: Kis hülye... :D

Nünüke is nő, mint gomba eső után és igen eleven. Főleg bent a melóban, ahol sokat ücsörgök és valszeg unatkozik. :)

Az időjárást hogy bírjátok? Látom, valaki már most panaszkodik. Nekem most még oké, amúgy bírom a meleget, de most nagyon kíváncsi leszek. Az irodában is kikapcsolták a klímát, mondván, válság van. Friss levegő sincs, sehol egy ablak. Ha ez nyáron is így marad, én nagyon megverek valakit. Bár van rá esély, hogy lesz klíma, mivel svéd a főnök és rosszul tűri a meleget... :twisted:

Nektek is van néhány száraz pörsenés a pocakon? Kedvesen megijesztettek a kollégák, hogy övsömör, de szerencsére nincs igazuk. Állítólag terhességi foltok. (ennyi vitamin mellett szerintem kizárt az övsömör)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


vcsibe!

Nekem az az "övsömör" az arcomon van. Már azon vagyok, hogy bőrgyógyászhoz megyek. Kiszáradt foltok és néha viszket.

Mennyi vitamint szedsz? Nekem heti 2 re lekorlátozták.

Meleg?? Eddíg se bírtam. Hétvégén ki se teszem a lábam a lakásból. 32 fokot mondanak. Mi lesz velem???
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok,nem akarom magam fényezni,d tök jó lett a székelykáposztám! :wink: :lol:
A pacallal úgy vagyok, mint Vcsibe! :? Fújjj...Én meg nem eszem!Amúgy nem vagyok válogatós.A gombán és a pacalon kívül mindent megeszek!

Onlány!
Mitől félsz?Magától a terhességtől?Vagy esetleg,hogy valami probléma lehet a terhességed alatt? :roll:

Vcsibe!
Jó kis spórolás!Pont a klímán!Readásul lassan kánikulai meleg lesz! :shock: :roll: Nem irigyellek!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sztercsi írta:vcsibe!

Nekem az az "övsömör" az arcomon van. Már azon vagyok, hogy bőrgyógyászhoz megyek. Kiszáradt foltok és néha viszket.

Mennyi vitamint szedsz? Nekem heti 2 re lekorlátozták.

Meleg?? Eddíg se bírtam. Hétvégén ki se teszem a lábam a lakásból. 32 fokot mondanak. Mi lesz velem???

A terhességi foltokra azt írták, hogy testápolóval kell ápolni, de a szülés után elmúlik magától. Mondjuk inkább a pocimon legyen, mint az arcomon...

Az én nőgyógyászom ajánlja a vitamint. De én úgy döntöttem, hogy mivel nyáron úgyis zabálom a gyümölcsöt és a zöldséget, ha elfogy ez az adag (kb június közepe) valszeg nem veszek másikat. Talán csak egy-két speckót, vas, magnézium, kálcium tablettákat. Vagy ahogy te, csak két-három naponta szedem...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sztercsi, hány hetes vagy, hogy heti 2re korlátozták a vitamin szedését? Én 12 hétig szedtem, utána már nem. Amúgy volt nekem olyan terhességem alatt, hogy amit szívből utáltam annyira megkívántam, hogy csak na! :shock:

Hogy mitől félek? Hm, hogy a sors ne ismételje meg magát. Sajnos nem volt zökkenőmentes a terhességem :( És nagyon nem szeretném még egyszer azokat a dolgokat átélni :( Meg azt vettem észre, hogy szülés óta hiper érzékeny lettem :shock: és ugye olvasgatok a terhességről minden félét, fórumokat és néhol annyira ilyesztegetik az embert, hogy ettől bepánikolok. Meg ami már nagyon vicces, hogy magától a szüléstől félek, de egyszerűen nem értem miért :roll: Szóval ezek az én nagy gátlásaim.
onlány
 
 


ügyi vagy Sziszkó :wink:
Vcsibe, jesszus :shock: Még szerencse, hoogy bírod a meleget. Biztos bekapcsolják előbb vagy utóbb a klímát, hisz a főnökség is szenved :D Mivel foglalkozol?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára onlány 2009.05.19 17:51-kor.
onlány
 
 


Sztem ez a vitamin szedés ez annyira orvos és védőnő függő.
Egyik barátunknál egész végig szedte az anyuka és mégis csak 3000gos baby született, nem több.

Én most is sok vitamint, gyümit eszek.

Kép
Vendég
 


Onlány!

Én pánikbetegként tényleg hiper érzékeny vagyok mindenre. Sokszor félek. De megpróbálok nem olvasgatni olyanokat, aikről tudom, hogy nem lesz jó nekem.

Nekem 6 hetesen vetélésem volt, szóval nagyon félve vágtam bele.
Most a dokim tervezget, mi lesz majd a szülőszobában, nehogy bepánikoljak, stb. Segít.

Kép
Vendég
 


érdekes, egyszer beteszi a vonalzódat Tercsi, egyszer nem :roll:
onlány
 
 


pánikbeteg :roll: Ez érdekel, mesélj róla kérlek, mert terhességem alatt én is az lettem és kíváncsi vagyok, hogy "hasonlítanak-e a tüneteink" Ezt jól megaszondtam
onlány
 
 


Sajnálom a vetélésedet :(
onlány
 
 


onlány
 
 


Onlány!

A vonalzót nem tudom hogyan kell állandóra rakni, így mindíg másolgatom :)

Pánik? 10 éve az életem megrontója. Csak néha jól voltam, azaz volt, hogy 2 évig minden ok volt. Aztán Jött vami rossz, amitől visszaestem.

Pánik a tömegtől, az emberektől, a plázában, hogy rosszul leszek.
Nem kapok levegőt, izzadok, remegek.

Azt hallottam, hogy sokan terhesség közben leszenek azok. De utána el kell múlnia.
Van sok módszer a gyógyulásra.

Nekem a jóga, most meg az autogén tréning segít. Nyugtatók nélkül eddíg nem nagyon ment, de most kezeléssel jobb és nem szedek már fél éve semmit.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsba jovok jelenteni,hogy voltunk UH-n, minden rendben es meg mindig van kukink! :lol:
Kepet nem kaptam, mert nem tul jo minosegu volt a gep, de majd megyunk 4D-re es ott lesz! :lol:

kb.13 centi hosszu
CRL:53,5 mm
nucha: 1 mm

ezek vannak a papiron

Zaniko
Gratula a nunishoz! (ez nem jott be :oops: :lol: )

Judy
Gratula Dominikhoz! (ez se talalt :oops: :lol: )

na kesobb jovok meg
Vendég
 


:shock: ugyanez van nálam is! Nagyon kész vagyok a tömegtől, bevásárlástól, mozitól meg az ilyen dolgoktól. Nekem írtak fel valami nyugtatót, de nem szedem! Saját magamat késztetem arra, hogy megoldjam. Kisebb nagyobb sikerrel megyeget a dolog. Hihetetlen rossz betegség! Volt olyan mikor a szüleimet kértem meg, hogy kísérjenek el ruhát venni, mert nem megy egyedül. Anyu egy pillanatra hagyott ott és én teljesen páánikba estem. Potyogtak a könnyeim meg mély levegőket vettem, erre megjelenik anyu kérdi mi a baj :shock: Nem gondolta volna, hogy ennyire rossz a helyzet. Mondjuk én pszichológushoz is járok és sokat segít.

Monica, mikor mentek 4dre? A fütykös már nem fog eltűnni :wink:
onlány
 
 


Sziasztok! :D

Üdv az Újaknak! :D (először azt hittem, nem a megfelelő oldalt nyitottam meg: új nevek, székelykáposzta :shock: :lol: )

Monica,
akkor ez már így is marad, "kukisan" :lol:
Dobsz majd egy táblát? :P

Én vidéken dolgozom a héten, de találtam netet,. így jövök majd! :P

tillidian
 
 


Sztem is marad mar a futyi :lol:
4D-re jun.3.-an megyunk :lol:

Dobok tablit! :wink:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Halihó mindenkinek!!
Sziszko: jaj ,de aranyos vagy, köszönöm hogy érdeklődtél a "randim" felől!!! tök jól sikerült, nagyon szimpatikus lány csak olyan kár hogy ilyen messze vagyunk egymástól. Jó lenne néha összefutni vele, annyi megbeszélni valónk lenne!!! itt a környékemen nincsenek magyar lányok, neki szerencsére akadnak barátnői odalent. (egyébként délen van a legtöbb magyar lány, mert a magyar utazási irodák oda szervezik a legtöbb utat és sok túrista lány ott ragad és férjhez megy.)
Ne izgulj a mozgás miatt, nemsokára te is érezni fogod meglátod!!! elvileg a 18-dik hét után, de a leggyakrabban a 20 héten érzik a babát először a kismamák az első babával. egy vékonyabb lány talán hamarabb, a második babások pedig tudják mire számítsanak.
Esténként,amikor lefekszel hanyatt az ágyban, tedd rá a kezedet a hasadra és próbálj ellazulni. Én biztos vagyok benne,hogy valamit érezni fogsz-legyen az olyan, mint egy kis buborék ami szét pukkan, vagy egy kis érintés( mintha hangya mászna a pocakodon).Különleges érzés ez s a hetekkel egyre erősödik és egyértelművé válik.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Judy: a folyásról annyit, hogy teljesen normális ilyenkor, csak főleg fehéres, áttetsző szinünek kell lennie, ha sárgás akkor lehet, hogy hüvelyi fertőzés áll a háttérben, de akkor biztosan éreznél viszketést is, szóval nem hiszem. drukkolok majd, hogy minden ok legyen!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!

Monica
Tesóhiszti :cry:
(ebből a szempontból szerencsés vagyok :wink: )
A tábliban a kék és rózsaszín csíkból lett lila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nitacska
Jó babaruházást!

Judy
Üdv a fiús anyák között!

Zanikó
Lányos mami :lol:
Vendég
 


a szüléstől én is félek....pedig már 1x átéltem......... :oops: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sztercsi írta:
A vonalzót nem tudom hogyan kell állandóra rakni, így mindíg másolgatom :)



A kódsort másold be a profilodba!
(felül... segédletek... nyisd le... ott van PROFIL... beilleszted... engedélyezed az aláírás hozzáadását)
Vendég
 


Én a szülésre még nem gondolok... még van 149 napom :wink:
Vendég
 


Kép
Hármasban :wink:
Vendég
 


Kép
Pocak :wink:
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Felkeltem ma tanulni korán, megyek vizsgára!

Mindenkinek, akik ma mennek UH-ra szorítok, aztan majd gyertek a jó hírekkel :lol:

Twins, szépen novoget a pocid :wink:
ginuska
 
 


Sziszkó,
koszi szépen, holnap már én is beszínezodok remélhetoleg! :lol:

Pattogó,
hát mi nem fogunk úgy járni,mint a szomszédotok, mert megbeszéltuk a férjemmel, hogy inkább ittmaradunk a lakásban, amíg teljesen el nem keszul a ház! Még1x nem akarok félkész lakásba koltozni, itt úgy voltunk fél évig annakidején! :roll: Felfújhatós ágyon aludtunk és nap,mint nap munkásokat kerulgettunk, konyhánk is csak pár hónap múlva készult el :oops:
Szóval azt egy csecsemovel nem lehet megoldani, akkor mégcsak ketten voltunk !
Mindenunk megvan itt, 3 szobás a lakásunk,hatalmas terasszal, úgyhogy semmibol sem szenvedunk hiányt, csak a hálószoba és a gyerekszoba mini méretu, ez az egyetlen mínusz :) :wink:
ginuska
 
 


Jó reggelt!

Ma én is a korán kelőkhöz csatlakozom :roll: fél 6-kor már ki kellett mennem pisilni, aztán nem tudtam visszaaludni, szerencsére a férjem ment autószerelőhöz, tudtam, hogy 3/4 7-kor szól majd az ébresztő csak addig kell kibírnom :D annyira hiányzik a hason fekvés, hogy azt el sem tudom mondani!!! Ilyenkor, amikor éberen fekszem, csak forgolódok jobbra-balra, nem találom a jó pozíciót :? Viszont fél órára rá, hogy felébredtem, felébredt a picur is a hasamban, el is kezdte a ramazurit, olyan jó volt!
Vendég
 


Múltkor említettem, hogy el akarok menni egy másik dokihoz is, hát be is jelentkeztem tegnap a város legjobb ultrahangosához, a kórház UH központjának vezetőjéhez, 29-én, pénteken megyek, méhszájat is néz majd és természetesen UH lesz! Ha Ő nem mondja meg biztosra, hogy kiscsaj-e a kiscsajom, akkor senki! :lol: :lol: :lol: És megnyugodhatok, hogy minden rendben...

Ja, ígértem még néhány napja a 19 hetes pocifotót, itt van:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.20 07:48-kor.
Vendég
 


Monica!
Gratula az uh-hoz és a"még mindíg megvan a kukink" -hoz! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én június 5.-én megyek a 19.-ik heti genetikára.Persze nem mondom meg,hogy voltunk 4D-n és rafkósan rákérdezek,hogy esetleg lehet e kukit látni vagy sem! :oops: :wink: Kivi vagyok,mit mond a doki! :lol:
Most végignéztem a táblit!Jó sokan vagyunk.Ha jól számoltam 33-an.Nem semmi! :lol: :lol: :lol:
Majd ha születnek meg a babák,akkor is csinálsz táblit?(kinél,mikor született a baba,milyen súllyal stb...)

Szmet,Cosmic Girl,Sünciboglya,Zsrit,Trixi26 már nagyon rég jelentkeztek!Lányok hol vagytok :?: :?: :?:

Betty!
Örülök,hogy jól sikerült a talid! :lol: :lol: :lol:
Egy régebbi barátnőm is "kinntragadt" Görögországba.Ő Thesszalonikiben él.(remélem jól írtam le a város nevét :oops: )
Már neki is van egy kislánya.És persze Görög a férje.

Twinsmomma!
Ejjha!Nagyon szépen gömbölyödtök! :lol: :lol: :lol:

Ginuska!
1000-rel megy a drukk holnapra!!!!!! :lol: :lol:
Ja és persze mára is a vizsgád miatt! :lol: :) :) :)

Pisilés:Az utóbbi 2 hétben minden éjjel vagy hajnalban fel kell kellnem pisilni.Nem bírom ki reggelig. :oops: De olyan is volt,hogy egy éjjel 2x kelltem fel miatta.Ti is így vagytok????

Ma délután megyek szülőszobalátogatásra,már nagyon kíváncsi vagyok! :lol: Ha hazaértem,majd írok,hogy milyen volt!

Mrsparis!
Jársz arra a szülésfelkészítőre,amiről a múltkor írtál?És milyen?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, most pénteken megyek először, mindig péntekenként lesz! Majd hozom az infókat! A végén nekem is szülőszobalátogatás én is nagyon kiváncsi vagyok! Képzeljétek, most cserélték le a kórházunkban a szülőszobák bútorait vadiúj színes cuccokra, pink, világoskék, narancs, de még a szülőágy is! És lehet választani a kismamának, hogy melyik színű szobában szeretne szülni (persze ha nincs tumultus :lol: ) Én már le is stoppoltam a pinket :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pisilés: ne is mondd...! :lol: Bármikor tudok pisilni, este bármilyen későn megyek el utoljára, nincs nyugodt éjszakám :? és ez jobb nem lesz már...
Vendég
 


Mrsparis!
Csini a pocakod! :lol: :lol: :lol:
Hű de jó lesz akkor Neked is a babódnak!Egy tök vidám szobában tölteni már az első napokat is! :lol: :lol: :lol: Bizti nagyon szép!
Az tök jó,hogy volt a kórháznak ill. a városnak erre pénze! :lol:
A gyöngyösi kórházra is ráférne egy kis felújítás!Na jó,azért van ettől rosszabb kórház is! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ja, még a vitamin-ásványi anyag témához akartam hozzászólni:

Én 2 hónapig szedtem a Gravidát (a 12. hétig, mert-ugye-már 4 hetes voltam, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok), azóta vas (Maltoferr-Fol esetenként, mert sajna hasmenésem van tőle, majd szerintem váltok más készítményre), Magnézium+B6 vitamin, folsav, C-vitamin (ezeket minden nap) és kalcium, multivitamin, magnézium pezsgőtabletta, ha épp eszembe jut. Sok alma, szőlő, narancs, pritamin, paradicsom. Ha bejönnek a nyári gyümik (őszibarack, kajszi, cserkó stb.) szerintem a magnéziumon meg a folsavon kívül elhagyom a többit...

Amúgy a vízben oldódó vitaminoktól nem kell félni, mert kiürülnek, nem lehet túladagolni! Az A, D, E, K, F-vitaminok a zsírban oldódók, ezekkel kell vigyázni!
Vendég
 


Szisz, kicseréltem a képet, találtam egy jobbat, amin jobban látszik :lol: száradó ruhákat nem nézni :lol: :lol: :lol: állandóan mosunk, mi lesz ha itt lesz a baba is? Kell venni még egy mosógépet??? :oops: :shock: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Éjjel én 3x voltam pisilni. Persze sokat kell inni egész nap, mindenkitől ezt hallom. De mikor már fáj a hójagom, akkor kicsit kivagyok. Ez az állandó pisilés. :?
twinsmomma, mrsparis! Csini a pocitok!

Tegnap még meg voltam ijjedve, hogy nem nagy a pocim, de ahogy látom a tietek és visszaszámolok a 17 hetemhez, akkor meg vagyok nyugodva.
1 hét múlva én is jelentkezem, hogy fiú vagy lány lesz. Annyira várom, meg a vizsgálatokat is. Para 1000X !

Szülésfelkészítőre majd később megyek, ha már végre otthon lesze, nem dolgozom. Könnyebb, nem idegesítő munkát kaptam. Sokkal jobb.
De nekem itt a fejem felett a légkondi :( Állandó harc, hogy ne kapcsolják be!

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok.........én anno lila szülőszobába szűltem..........most is ottt szeretnék.....ha lesz ott valaki kipakolom....... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Nálatok is olyan szinesek a szobák,mint Esztiéknél????
Én amúgy csak most hallok ilyenről!!!
Én is ilyenbe akarok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Megyek oda szülni,ahol Ti lesztek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sztercsi!
Azért az is gáz,ha pont az ember közvetlen közelébe van a légkondi!Hamar fel lehet ám fázni tőle!A régi melóhelyemen mi (lányok) is ezért harcoltunk a fiúkkal!
No para a jövőheti vizsgálat miatt!Majd megy a drukk Neked! :lol:

Eszti!
Ugye nem baj,.ha inkább így szólítalak????Ez könnyebb. :oops: :lol:
Ti minden nap mostok? :shock: :shock: :shock:
Én 3 hetente mosok egyszer.Igaz,akkor 3 adagot.Egy fehéret,egy feketét és egy színeset.Bár az is igaz,hogy mi csak ketten vagyunk a párommal. :wink:
Ha baba lesz,bizti többet kell majd mosnom.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hahó Koránkelők! :lol:

Szülés:
életem egyik leggyönyörűbb élménye!!!! 6 éve várom, hogy ismét átélhessem, ahogy életet adok, valami fantasztikus dolog!!! Titkon reméltem, hogy átélhetem még egyszer :roll: :P

Vackor türkizkék szobában, meghitt körülmények között "rendesen" érkezett 6 óra alatt, Apás szülés volt! Most is így tervezzük, de most a barackvirág szobát választom :lol: Nem mondom, hogy nem fájt, mert nagyon fájt...de igazán megérte :)

Mindenkinek a legeslegjobbakat, jövök még ma!

tillidian
 
 


Itt vagyok. Moni színezheted a táblát: a gyengébbik nemet erősítjük. :D :D Minden ok odabent. :lol:

Engem a szülőszoba színe a legkevésbé sem érdekelt, de az jól jött, hogy a szülőággyal szemben a falon egy óra volt és ott tudtam nézni, mennyi idő telt el a kitolási szakasz megkezdése és a vége között. :lol:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Ma jo kis boges volt reggel...3 eves lett a lanykam. :oops: :D Este jon haza Apa es odaadjuk neki az ajandekat! :lol:

Andi
Igen, kreativ vagyok :lol: eloszor narancsra akartam, de aztan rajottem h a rozsaszin-kek kevereke a lila :oops: :lol:
Nagyon szepen novesztgeted a pocid! :wink:

Eszti
Te pocod is nagyon szep :wink: Megkerdezhetem milyen tetko van a pocidon? :oops: :lol:

Sziszko
Persze,hogy csinalok! :lol: :wink: Csak tartanank mar ott :roll: :lol:

Pisiles: En alapbol 1 nap kb. 2x szoktam pisilni, most vagy 4x. :lol:

Szuloszoba: pink,turkiz,barackvirag,lila...irgy :oops: En egy feher mutoben szultem, es most is igy lesz. :oops: :lol:
De egyebkent ahol szulni fogok, az egy maganklinika, es nagyon szep, egyedul leszek egy szobaban a babaval, ha akarom a csalad is ittaludhat velem, van tv, kulon furdo,mikro,huto,internet szoval tiszta "luxus". :lol: Jah meg van egy VIP szoba is, ott fekudt Angelina Jolie is, de az szamomra megfizethetetlen. :lol: :lol: Pitt bacsinak nem okozott gondot kiperkalni. :lol: :lol:

Szules: nem nagyon emlekszem ra. :oops: A vajudas az szamomra borzaszto volt, ezert dontottem ugy, hogy most rogton csaszival kezdunk. :oops: Eleg alacsony a fajdalomkuszobom. :oops: Magara a csaszira nem emlekszem, de arra tisztan,mikor felsirt a kicsi lanyom, es az csodalatos erzes volt. :) :)

Sztercsi
Tessek harcolni azert,hogy kikapcsoljak a legkondit! :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.20 12:53-kor.
Vendég
 


Tunder
Gratula a nunihoz!! :lol:

(bejott a tippem itt is 8) :lol: )

13:9 a fiuk javara :lol: lanyok meg nyerhetnek is akar! :lol:
Vendég
 


onlány írta:Vcsibe, jesszus :shock: Még szerencse, hoogy bírod a meleget. Biztos bekapcsolják előbb vagy utóbb a klímát, hisz a főnökség is szenved :D Mivel foglalkozol?

Szia! Termeléstervező vagyok egy nagyipari tisztítógép-gyárban. Dán tulajdonú, szóval reményeim szerint a főnökség kevésbé bírja majd a meleget, mint én, így lesz klímánk. :twisted:

A vitamin szedést én attól teszem majd függővé, hogy mekkora a baba, ha elkezd nagyobb lenni, mint a kora szerint kéne, akkor leállok vele. Nem akarok 4-5 kilós bébit... :shock:

Pisilni nekem csak nagyon ritkán kell éjszaka. Pedig iszok eleget, melóban megiszok egy másfél literes mentes ásványvizet.

Én egyenlőre nem félek sem a szüléstől, sem más problémától. Majd félek, ha ott vagyok... :lol: Ahogy a fogdokinál szoktam. :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

onlány üdv itt. :)
Sajnálom a pánikbetegséget. :( Nekem csak depresszióm volt, de az is tizenévesen.
Bíztason a tudat, hogy két ugyan olyan terhesség nincs. ;)

Én szeretem a székelykáposztát, de ilyen melegben valahogy nem kívánom. Annál jobban a hűs koviubit. És most, hogy az instant kv-t meg tudom inni így azt is. :D Ma tojásos nokedlit csináltam. Lara úgy mondta az apjának, hogy hokledli tojásot.. Az apja meg nem értette mi lesz a kaja. :D :D

vcsibe: remélem visszakapcsolják a klímátokat, mert kánikulát ígérnek a hétre. A svéd főnök, meg k@pja be... Nem normális.. Én is már felhoztam a ventillátort, mert tetőtérben lakunk és borzasztó meleg van.

Vitamin: én nem szedek. 3 okból is. 1: apusnak az a mánijája, hogy a terhesvitamintól lesznek az 5 kilós gyerekek. Ami szerintem persze hülyeség, de nem szállok vitába. :D
2: Sok zöldséget és gyümit eszem
3: ami a legfőbb, Nem tudok egyetlen tablettát sem lenyelni. A magnéziumot is nagy nehezen nyelem le. Meg olyanokat, hogy aszpirin és társai nem veszek be. Egy azért, mert nagy, kettő azért mert keserű. Ez van. Vannak hangyáim na. :D Ha meg fáj a fejem akkor meg kínlódok.

sztecsi: így talán könnyebb lesz a vonalzót beilleszteni. :D http://i175.photobucket.com/albums/w151 ... 1242825261
http://i175.photobucket.com/albums/w151 ... 1242825412

remélem sikerül. :D

nitacska: én is parázok kissé a szüléstől, de csak azért, mert sokaktól hallottam, hogy a 3. volt a legrosszabb.. Persze van ellenpélda is, csak kevesebben vannak. Próbálok optimista lenni, hogy én is közéjük tartozzak.. :D

ginuska: igen én is átéltem hasonlókat tavaly, meg tavaly előtt is. :)

twinsmomma, mrsparis: nagyon szépek a pocakok. Nagyot nőttek. A 20. hét után jön egy hatalmas pocak növekedés. :)

ginuska: drukk a vizsgádhoz. :)

tündér: gratula a kislányhoz. :)
meg persze mindenkinek aki már tudja, hogy ki lakik odabennt. :)

Pisilés: általában 1x kelek fel pisilni.

Szülőszoba: én passzolom, hogy milyen szinű volt. Talán sárga, vagy halványzöld? Nem tudom. Annyi rémlik csak, hogy fantasztikus volt a kilátás, mivel a szülészet a 6.-on van. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: