Új privát üzeneted érkezett!

Laptetőőőő :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Gratulálok minden kismamának aki azóta szült mióta én :lol:

csak életjelet adni jöttem :D múlt kedden jöttünk haza a kórházból,Lilla nagyon jó baba, eszik-alszik.kivéve mikor nem :shock: :lol:
eleinte nem volt tejci, nagyon megszenvedtünk, nekem véresre sebesedett mind2 cickóm, ő meg éhes volt és folyton sírt. :(
most már jobb, bimbóvédővel megy a szopi, ésegyre több tejem van. 8) azért még nem dúskálunk benne :roll:
mióta van tejci, azóta jó baba :D eddig itt volt anyósom, ma az első nap élesben kettesben :shock: :roll: :lol:
hááááát, az alvással töltött ideje hipphopp elmegy a házimunkával, meg én is akkor próbálok pihizni :roll:

Kép

remélem majd lassan összeszokunkés tudok jönni :P
Vendég
 


Szofi+++++++++++++++++++++
Na mit mondtam én reggel!!!Hogy akármikor lehet ebből baba!!!!!!Drukkolok a fájásoknak!!!!!!!

Adraci!
A lakásban is ugyan az a szmog van...menj ki apa nélkül 8) :lol:

Vicuska!
örülök h bejelentkeztél!Lilla nagyon szép kislány!!!És tök jó h szopizik rendesen!Jó h nem adtad fel!!!Hamarosan majd arról írsz h rengeteg a tejci!!!! :wink:


Na dobok képet!ma túlbuzgó voltam és csináltam vagy 30 képet ahogy felkel :oops: Szóval ilyen ksi takaróval van itthon is betakarva alvás közben.Aztán van kép ahol látszik h milyen napozó van rajta...lehet nem is így hívják :oops: :lol: A többi meg csak úgy 8)

Kép
Kép Kép Kép Kép

És mindkét gyerek alszik 8) :lol: :lol:

annus11
 
 

 
 

Szofi ++++++++++++++++++++++++!!!!!!! Drukkolok, hogy legyenek fájásaid!!!! Majd jelentkezz!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni jelenleg nem tudok, majd igyekszem, de jelentem megszületett Simon: május 14-én, 3500 grammal és 56 centivel :)! Ma jöttünk haza, egyelőre minden jó és szép :).

Gratulálok minden friss mamának és babának!
kalloni
 
 


Kalloni, üdv itthon!

Annus, Iza nagggyon hasonlít rád! Végülis te vagy az anyukája! :wink:

Én kezdek kihalni ebben a melegben...

Marci 4 órája alszik...

Kép

Kép
adraci
 
 


Kalloni!
Gratula Simonhoz!!!Ha lesz időd akkor hozol nekünk képet,ugye???És várjuk a beszámolót is!!!

Adraci!
Én nem sok hasonlóságot látok...szerinte tiszta apja :lol: Ne is mondd!Szörnyű meleg van!!!De holnapra meg frontot mond meg lehülést,nem?
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Szofi! Most láttam mit írtál! Nagyon drukkolok! Azt hiszem ma délelőtt írtad, hogy ebből túlhordás lesz. Lehet, hogy mégse? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na most leírom miket érzek az utóbbi pár napban: a gyerekem, mintha ki akarna jönni (ez vicces) nyomakszik lefelé, és olyankor mintha elnyomna egy eret, vagy ideget, de teljesen lezsibbad a lágyékrészem és sugárzik lefelé a combomba. Ilyenkor nem tudok állni, rögtön le kell ülnöm. Érzett, érez valaki ilyet? Mi lehet ez? Eddig naponta 1-szer, max. 2-szer éreztem, de ma már legalább 6-8-szor.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szofi,drukk!!!Nekem semmi fájásom nem volt csak a tolófájás!Kívánom ugyanezt neked is!
Tinu,ma nálunk is ugyanez van,szinte semmit nem aludt még.Mindjárt eszik aztán kiviszem.
Kalloni gratulálok!
Annus,Iza tiszta apja!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ja Kalloni gratulálok! Gondoltuk, hogy ezért tűntél el!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, vleg tényleg ennyi: a picurod elnyom egy ideget, ahogy ékelődik be.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hát akkor beékelődhetne már, mert marha szar érzés. :wink:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Bréking nyúz:

Szofi írt, felvették a kórházba, fájásai még mindig nincsenek, holnapig várnak, hátha beindul a dolog magától, szóval valszeg ma még nem lesz bébi...

Kép

Kép
zsüci
 
 


sziasztok,

ma hazajottunk.
koszonjuk a drukkokat. majd jovok én is mihelyst magamhoz tértem.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szia Esztó! Üdv itthon! :lol:

Most néztem jönnek a záporok, zivatarok, nem is kevés, főleg holnap. Vajon hoznak babákat? :?: :?: :?:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szofi!
HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Fabri!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!

Mozza!
Detto! Ugyanazt művelem, mint Te, csak 2 gyerekkel... most Luca sirt orankent, es 40 perceket evett.... még jó, hogy Bencus közben aludt... Nem tudom,mit csinálnék, ha egyszerre akarnának óránként enni....
Én is próbálok napirendet, de pl. tegnap annyit nyűglődtek, meg össze-vissza ettek, hogy tegnap fürdésre nem jutott idő.. mmint nekik :lol: úgysem voltak koszosak :lol: :lol:

Ezzel az öltöztetéssel én is kinlódok, bár egyre bátrabb vagyok, mert megsőlnek szegények :) itt is 27 fok van úgy, hogy minden ablak nyitva, redony lehuzva...

Kérdés:
Meddig kell vasalni a babruhákat???? 40 fokban még vasalni is :shock: :shock: :shock:
NEMAKAROM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?

Holnap megyek fodrászhoz VÉÉÉÉÉÉÉGREEEEEEEEEE :)
Vendég
 


Eszti!
Üdv itthon!!!Gyere amint magadhoz tértél!!

Reny!
Ilyen nekem se volt,de valószínű h tényleg elnyomhat vmit a bébi!De lehet h ez már jóslófájás,csak neked így jelentkezik...kisugárzika combodba...passz!

Hát Szofi babáját bizti a front hozza!!!Drukkolok neki!!!

Lehet Reny a te babádat is előcsalogatja!!!

annus11
 
 


Petra!
Majd dobj képet az új frizkóról!!!
El se tudom képzelni hogy bírod az ikrekkel...nem semmi!!!
Én pont ma vasaltam... :roll:

annus11
 
 


Szofi: el se hiszem!! Röpül az idő! Én még tisztára azt hittem, hogy ráérsz még szülni. :lol: Hát drukkolok! Jöjjenek azok a fájások!

Annus: annyira édi ez a bébi! Gyönyörű baba! Szerintem ez nem napozó, csak olyan rugi, aminek nincsen lábfeje. :wink:

Esztó, Kalloni: sziasztok! Írjatok, írjatok mihamarabb magatokról, meg kérjük a képeket!

Olyan vicces, Csongi végre 2-kor kidőlt, erre jött anyukám megírni az uram adóbevallását. Most mentek le Tücivel és az urammal játszóra, éééés... felébredt a picinke! :lol: Ennyit a pihiről....

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Esztó üdv itthon!Gyere majd mesélni!
Petrus kérünk képet a hajadról!
Tinu,Hanna meg bealudt.Úgy volt hogy 5-kor szopi,és megyünk ki.Hát ma elmarad a séta.Apa elment dolizni,reggel jön.Grétikét hozzák haza,már hiányzik.De ma jobb volt neki ott,mert ma lépni nem tudtam Hanna nélkül.Elöször a hasa,aztán meg nem is tom mi.De fogni kellett.Azért haladtam is,mert 2x vasaltam,mostam sőt ettem is!!!
Fáradt vok,meg furi az új helyzet nagyon.
Éjszakára vihart mond,hát nem kééne mert bebújok az egér lyukba. :lol:
Szép estét!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus, Anita: én is kivasaltam egy bazi nagy halom ruhát! A sógornőm hozott nekünk egy bőröndnyi gyerekruhát, már napok óta megy a mosógép, most meg vasaltam. Csak nem tudom hova rakni őket, nem férnek el a szekrényben. :roll: Kb. 6 hós koráig Csonginak nem lesz gondja az öltözködéssel asszem. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Esztó! Üdv itthon!

Ójaj, mi csak azokat a ruhákat vasaltuk ki, amiket először kimostunk... Most már szerintem nem is lenne rá időm, mert tegnap előtt pl. minden tisztába tevésnél le kellett venni az összes cuccot a gyerekről, mert vagy kipisilt, vagy foltos lett a body...

Hát Petra, nem irígyellek, de úgy látom jól bírod! :wink: És hova teszed a gyerekeket fodrász alatt?

Ja, én úgy sajnálom a férjemet, hogy ő is keveset tud aludni éjszaka. :( Csak neki még dolgoznia is kell nap közben... Ti hogy vagytok ezzel?

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok,hogy megint befátlankodok!Csak lenne egy kérdésem!
Szóval Ti mikor,hanyadik hétben éreztétek először a baba mozgásait?Az októberi topicban már egy csomó kismama érzi.Én okt végére vagyok kiírva.Még nem éreztem! :cry:
Kicsit be vagyik parázva! :shock: :shock:

Nagyon gratulálok minden újdonsült anyukának a babójához! :lol: :lol: Szoktalak olvasni Titeket meg nézegetem a képeket,nagyon édes picurok születtek ebben a topicban! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziszkó!

én pontosan 18 hetes voltam, mikor rugást éreztem, 16 hetesen belülről csikizést éreztem, mintha hajszál lenne a naciban :D

jó babavárást!!!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Első gyereknél 18. héten, másodiknál 14. héten.

Olyan éhes vagyok ma egész nap :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Na, ahogy látom, fő vetélytársam, Szofi kilőve! :lol: :lol: Hajrá!! ++++++++

Kalloni,
nagy gratula Nektek is, sok tejecskét!

Majd írj szüléstörténetet, meg hozz képeket :wink:

Reny,
vaterán vettem, szállítással 9 e-ért. Nekem a kutya miatt kell vmi, amit gyorsan fel tudok venni, a férjem eléggé össze-vissza dolgozik, és sokszor nekem kell majd levinnem Sztivikét.
Amúgy nekem is húz lefele a hasam rendesen, meg néha nyilalgat, de nem teljesen úgy, mint Neked. Mira is lassan jön :) :)

Petra,
jó szépülést Neked a fodrásznál! :wink:

Esztó,
üdv itthon!! Majd gyere, ha tudsz :) :)

Sziszkó,
megnéztem, én kb. betöltött 18 hetes voltam, mikor éreztem először a babát,akkor is inkább furi kaparászás volt, mintha belülről csikizne valaki. Első babás mamik késöbb érzik, biztos minden rendben van a babóval, még bőven van időd érezni Őt!!

emese1979
 
 


Kalloni, Esztó, üdv otthon!!!

Kalloni, Isten hozta Simont!!

Szofi, nagyon nagy drukk neked!!!!!

Én nem vasalok már semmit... :roll: Biztos nem vagyok tökéletes anyuka, de ez van, nem férne bele...

Öltöztetés: igen vicces. Mert nálunk a tetőtérben kb.olyan idő van, mint kint. De a földszinten sokkal hűvösebb van... Szóval általában takróval oldom meg a különbséget, de roppant izgi jönni felfelé a lépcsőn, és érezni, hogy lesz egyre melegebb... :)

Reny, ha oda vackolja már magát babó, akkor reméljük, hamarosan tényleg ki is bújik! :) Mikor jön vissza orvosod?

Anita, rendben van, megdícsérlek, hogy ettél! :)

Nálunk is gyakran van evészet, lányok, kitartás! Örüljetek, hogy itt van, akire vártatok!!! És olyan csodálatos közösségben lehettek most a babáitokkal, ami elmúlik, és nem lesz többé. Persze, akkor lesz másik csodálatos közösség, de akkor is, ki kell élvezni minden percét! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziszkó, ráérsz még, nálunk is volt, aki csak 20. hét körül érezte meg a pocaklakót. (Talán pont Szofi, aki mindjárt szül. De nem akarok hülyeséget írni, lehet, hogy tévedek.) Szóval aggodalomra semmi ok! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, igen, Esztó, Kalloni, várunk történetet meg képeket, és Petrustól meg a frizu-fotót! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszi szépen lányok mindenkinek a bíztató szavakat!!!! :lol: :lol: :lol: Akkor még nyugodtan várok! :lol:
Amúgy sincs mit tenni.A babó diktálja a tempót! :wink: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jön a vihar - vajon hoz babát Szofién kívül? Reny, Emese? :D

Nekem a világon semmi jele még mindig, h bármi is alakulna. Álmos vagyok, folyamatosan leragadna a szemem. Nem is jár az agyam. Egy nagy szünet.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ma még nem megy a nyomonkövetés :)
azért addig egy kép, majd még rakok.

Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Cuki! Tényleg szép cakkos a szája!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi,
mennek a drukkok!!!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó,
tünemény Álmos is! hogy fel vannak húzva a kis kezecskéi :lol: :lol:

Anikó,
én hát végéig még szeretném húzni, meg semmi jele a dolgoknak :)

Dóri,
képet raksz majd Danóról, akár a blogba? :lol: :lol:

emese1979
 
 


Sziasztok!
Álmos nagyon cuki!!!
Én Grétit 18 hetesen,Hannust meg már 14 hetesen éreztem.De az első babát mindig később lehet érezni!!!
A csajok alszanak!Én eszek,atán pihi,alvás.Csak olyan rossz egyedül. :cry:
Meg tartok a vihartól is.Essen az eső,csak ne legyen hangja! :lol:
Kíváncsi leszek i a következő!!!
Szofinak mennek a drukkok,remélem reggelre babázik már!!
Szép álmokat!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Dóri! Az orvosom június 2-án jön vissza, szóval tutti nem nála szülök. :( Ha nappal indul, akkor szólok a helyettes dokinak, ha éjszaka, akkor jó lesz az ügyeletes. Tök mindegy, egyiket sem ismerem.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, sajnálom! De azért, remélem, így is minden rendben lesz!

Majd vhogy alkotok képet vhova... Jó konkrét vagyok, igaz? :)

Akartam írni, hogy Lilla, Iza és Álmos is nagyon szépek! :)

Jó éjt lányok,megyek, Szofival beszéltem pár órája, már kicsit kezdett puhulni, de azért még sok van hátra.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Csak gyorsan pár kép a hétvégi, normafai kirándulásról... :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jó reggelt!
Kamilla nagyon szép,csini a kis kalapban.
Mi jól aludtunk.Hanna 3 óránként kelt,a pocija csak 1x fájt.
Viszont nekem fáj a fogam.Ha Hanna több időt kibír hami nélkül,akkor elmegyek műtetni.Félek nagyon...
A vihar elmaradt.Nappal lehet,mert Apa itthon van.Igaz alszik,de akkor is itt van!!!
Ma tesómmal beváltatom a dm-es ingyen kuponokat.Van még valaki aki belépett a babbónuszba?
Na megyek,mert nem soká szopizik Hannus.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!!!
Szofi mennek a drukkok!!!!!!+++++++++++++++++++++++
Nagyon drágák a babák!!!!!!!!
Mozza,szegénykém!!!!Hát Téged sem irigyellek!!!!!!Nem könnyű!
Lányok,én is segítségért jöttem.Alapvetően egy rossz szavam sem lehet Rikire.DE.Amikor nem alszik,hanem ébren van,akkor ordít.Nem sír,nem nyafog,ordít,mint akit nyúznak.És ez nem is az a hasfájós ordítás.Ez leírhatatlan. És semmi sem használ.Tegnap pl. 7-kor bevágott 150g-ot,aztán megfürdettük és 8-tól non stop 10-ig üvöltött.Én már sírtam fél 10 felé,az apja meg,akiről a türelmet lehetne mintázni,csak motyogott maga elé,hogy nem bírom,nem bírom.Nem volt éhes,mert kiköpte a cicit.Nem volt nedves,nem fázott,nem volt melege.A hasa szerintem javul,mert sokat pukizik,szal jön ki a levegő.Nem használt a cumi,csak néha 2 percre,aztán kiköpte.Ha felvettük,dajkáltuk,sétáltunk vele,semmi csak éktelen ordítás.És ezt legalább 3x megcsinálta tegnap is. Mit csináljak??????Megőrülök így,komolyan nem bírom sokáig.Aztán hál Isten 10-re megéhezett,és elfogadta a cicit,utána beájult.
HELP!!!!!!
Ja,azért van jó hír is.Igaz nem tudtam menni a sebészhez tegnap,és a csomó még köszöni ott va,de a homeos cucctól alakul a tejem.Egyre több van,reggelente szét akar durranni!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na szép jó reggelt!
Engem ma már jól megviccelt Izus!Háta közepéig szaros lett...de rájöttem h figyelni kell mi van rajta.Ugyanis egy kisnadrág volt most éjszaka és legutóbb is mikor kakis lett akkor is ez volt rajta és lerugdossa!Ahogy jár a kis lábija totál lerugja magáról és megy vele a pelus is...így csak a popsi feléig ért a pelus reggelre :roll: persze h kakisak lettünk :lol: :lol: Aztán persze pelenkázás közben kipisilt...szóval eddig tisztogattam a dolgokat...kaiks ruhákat gyorsan kimostam kézzel :lol: Micsoda szép reggel! :lol: :lol:

Amúgy sz*r idő van...lehet ma nem tudunk kimenni :(

Szofiról nincs friss hír???

Zsüci!
Nagyon tuti Kamillán az a sapi!Nekünk is van egy ilyen de az lila,meg szerintem nagyobb méret...még nem adtam rá :wink:

Eszti!
Álmos is csodaszép!Hozz még képet!!!!
Lassan el kell kezdenem Izusomnak vőlegényt keresni!Elég jó a felhozatal!!!Jobb nem is lehetne!De azért megvárom a többi jelöltet :lol: :lol:

Sziszkó!
Szerintem se aggódj!!!Még nagyon korán van h érezd!!!!1-2 hét és te is érezni fogod!!!!De az is lehet h csak 1-2 nap!!!!!Örülök h minden rendben nálatok!!!Remélem így is marad!Aztán tudósíts hogy hogy vagytok!!!

Anikó!
Szerintem a tegnapi nap után már ne mond h semmi jel és tuti nem szülsz!Szofinak is mondtam h ettől még szülhet! :lol: :lol:

Adraci!

Háááát.mivel a férjem hajnali 4kor kel.....mi Izussal akkor pont szopizunk :lol: Na szóval nem tudom...szerintem megszokta már.Néha ha fel is ébred rá akkor rögtön visszaalszik!Szoktam kérdezni h tudott e aludni,de szerencsére olyan jó az alvókája!!!Izus meg nem sír éjjel,tehát mázlink van.Ő már hozzászokott h éjjel kevesebbet alszik,de délután szokta bepótolni ha nagyon fáradt.Tegnap is írtam h alszik mindkét "gyerek" :lol: De Izus nélkül is aludt délután,szóval nem változott semmit!

annus11
 
 


Kutyafüle!
Fogalmam nincs...nekem Iza csak a pocija miatt üvöltött....biztos nem a hasa???Én másra így hirtelen nem tudok gondolni...próbálj énekelni neki hátha akkor abbahagyja...
Örülök h újra van elég tej!Látod,mondtuk h nem lesz ezzel gond!Na és mikor mész végül a dokihoz???

annus11
 
 


Jó reggelt!

9-re megyek a dokihoz, gondoljatok rám. Ha hazaértünk, jövök!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!
Oké!!!Várunk vissza....ha hazaengednek még :lol: :lol: Én már nem hiszek senkinek h nem ma szül :wink: :lol:

annus11
 
 


kutyafüle: attól, hogy jön ki a levegő belőle, még fájhat a hasa.
Vendég
 


Szofinak további drukkok! Remélem, az ő dokija sem akar indítani, mint Zsücinél...

Kutyafüle: talán már írtam, hogy az egyik barátnőm kisfia kb. 2-3 hónapig üvöltött, ha ébren volt. Bármit csináltak - szó szerint, porszívó, hajszárító, techno és metál zene (állítólag a monoton zajok megnyugtatóan hatnak rájuk), ringatás minden testhelyzetben stb., semmi nem használt, csak az idő. Kemény volt, de túlélték valahogy. Remélem, Rikinél ez csak átmeneti jelenség. De a lényeg, hogy ez normális, csak rohadt fárasztó.

Kép
Kép
tinu
 
 


Hajrá, Reny!

Kutyafüle, én is a hasára tudok csak gondolni... Nem húzogatja a lábacskáit??? Attól, hogy pukizik, még a hasa fájhat...

Anita! Örülök,hogy jó volt az éjjel!

Az előbb esett, de most süt a nap. Kicsit bolond az idő...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, és a lényeg, hogy utána nézett, érdeklődött ő sokmindennek, és azt mondta, hogy szerinte nem hasfájás volt, hanem egyszerűen olyan babája született, aki kicsit ingerlékenyebb, nehezebben alkalmazkodott a kinti léthez, lassabban szokott hozzá az Élethez.

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: