Új privát üzeneted érkezett!

A váz nekünk se műanyag csak a mózes,meg a csatlakoztatása.Itt se olyan vészes,csak ahol nagyon rossz az út!A hordozót már felavattuk,abban hoztuk haza,meg vittük kontrollra.
Panndi,irígy vok :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi, én is ezt akartam írni: én csak álmodom róla... :) De a kisebb most jól alszik, sztem ha elég hamar ebédeltetem Samut, még nekem is lesz időm picit pihenni. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Épp most aludt el Marci a reggeli ébredés után. Nézegetett vagy 1,5 órát... Tegnap leraktam a játszószőnyegre és bizony-bizony nézegette a lelógó virágot és teknősbékát!

Incike, ez jó kis szülés volt!

Marci tegnap csinált olyat, hogy 4 és fél órán át aludt, de ezt leszámítva 2-3 óránként követeli a kaját. :D

Jajj, de hülye vagyok: Fabrinak szeretettel gratulálok Hannához!!!

Anika most hívott még 3in1 vannak, szerdára van kiírva, azt mondta az orvos, hogy nem engedi túlhordani. Úgyhogy most ő a nagy sláger a dunaújvárosi kórházban, hogy ikrekkel lassan a túlhordás felé halad. :lol:

Most komolyan, hány naposan lehet kivinni először egy kisbabát és mennyi időre?

Kép

Kép
adraci
 
 

 
 

Sziasztok!

Adri! Mi 10 naposan vittük ki először Hannát sétálni, kb. fél órára. A védőnénink mondta, amikor hazajöttünk,hogy nyugodtan ki lehet már vinni. :) Végigaludta a kisasszony a sétát és azóta is így van ez. Szombaton többmint egy órát sétáltunk. El is fáradtunk rendesen apával :lol:

Ma voltunk lent mérésen a védőnéninél. Szerencsére kezdjük visszaszedni a grammokat, lassan elérjük a születési súlyunkat :)

Gratulálok a frissen szült anyukáknak! :lol:

Szép napot mindenkinek!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Adraci
10 naposan már simán kiviheted, főleg ilyen időben.
pumuklii
 
 


adraci: mi szombaton jöttünk haza, akkor volt négy napos, és kivittük. Szép idő volt, szép idő van, simán kiviheted. Mi azóta is minden nap kivisszük, Zsófi mellett nem is nagyon lehet máshogy. Bár mi anno Zsófi is kivittük négynaposan :roll: A gyerekorvos akkor is és most is azt mondta, vigyük :wink:
Vendég
 


Panndi!

Egy kérdésem lenne: hogyan tudok a babafalvás vonalzóhoz képet rakni. Próbáltam feltölteni, de nem rakta be a vonalzó elé.

Köszi a segítséget előre is!

Zsuzsi

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Eléggé lekicsinyítetted? Vagy nem írt ki valami piros hibaüzenetet?
Vendég
 


Anita!
Nekem nem zörög....

Dóri!
Akartam is kérdezni h javult a sebed???
Nekem már szintea varr is teljesen leesett!Nem piros,nem fáj.Hála az égnek!

Anika nagyon nagy hős akkor !!!!!Drukkolok neki szerdára!És akkor mi lesz?Megindítják neki??? :shock:

Adraci!
Nekünk a védőnő mondta h 1 hetesen már vihetjük,akkor még azt mondta h ide vigyük az udvarra.Aztán utána lehet menni másfelé is(elsőre rövid időre vidd h szokja)Én legutóbb megkérdeztem h lehet menni akkor minden felé?Mondta h igen,csak a huzatra vigyázzunk!Nekem pelenkával le is van takarva a mózes h a bogarak se menjenek be!Talán erre a 2 dologra kell figyelni.A huzat és a bogarak :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Na én már megint szüléssel álmodtam, fél óra alatt megvolt Bogi, még aznap hazaéngedtek a kórházból és este már vittem le e kuttyot a hordozóban (amit mellesleg tegnap vettem neten, olyan mint ez csak persze jóval olcsóbban...).

http://www.bababirodalom.hu/product.php?id=3151#

Szofi,
holnap reggel megyek CTG-re. engem múlt csütörtökön vizsgált a dokker, zárt voltam még teljesen. A baba feje mondjuk már lent van jónéhány hete, meg sokat keményedek, dehát úgylátszik, nem eléggé :shock: :) Na majd jön, ha jönnie kell!

Hátha Nálad akkor szerda után beindul a móka! :wink:

Panndi,
ez tök jó, hogy 4 naposan ki tudtátok már vinni Fruszit meg Zsófit is! :lol: :lol:

emese1979
 
 


Igen, eléggé lekicsinyítettem.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Susycat,
látszódik a vonalzód mellett Hanna :lol:

Anikának pedig megy a drukk!!!!

emese1979
 
 


Mesi,szupi a hordozó!
Adraci kiviheted nyugodtan,jobb az idő kint mint benn.
Anika nagyon jól bírja az ikrekkel!!
Dóri,ettem,ittam.
Hanna elaludt,ma még a pihiszékbe aludt csak fél órát.Gondolom a hasa,mert keservesen sír,vörös a feje és húzza a lábát fel.Grétinek soha nem fájt,ezért nem tom milyen.Most evett picit,de azt is sírva.Hasra tettem így most csak néha nyafizik.Erre infacol kell???Ilyen mikor fáj a pocijuk???
Komolyan,mintha még nem lett volna babám,de Hanna totál más.
Adraci,akkor nem csak az én lányom nézelődik akkor ez természetes ilyen korán.
Tényleg,ki mit ad a babákra?Bent,kint??Én tipegő,body.Kint meg sapi,ha meg alszik vékony kis pléd.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Emese!
Micsoda álom :lol: :lol: Jó a hordozó!!!

Anita!
Hát én bodyt meg rugit adtam rá,kinn + a sapi és a takaró.De a napokban már csak a rugi van rajta,vagy hosszú ujjú body és nadrág.Illetve van napozóm,azt szoktam ráadni,abban jól elvan!A lábijára meg kis zokni kerül!A lakásban nálunk 27 fok van,úgy h nyitva vannak az ablakok is....
Én infacolt adok hasfájásra,azt minden étkezés elött adni kell!

annus11
 
 


Köszi csajok, akkor ma kivisszük! Megvárom apát, mert a babakocsit nem tudom összerakni (pedig csak egy gombnyomás) :?
Kajálás után vigyük és teljesen fektessem le a babakocsit vízszintesig? (micsoda kérdések...)

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus, ha nálatok ilyen meleg van, akkor mi lesz később? Van klímátok? Bár gyerekre azt se nagyon lehet használni. Nálunk még csak 25 fok van bent, de félek, hogy majd nyáron ha lesz akár 30 is, az sok lesz a kismanónak. :?

Én most rövid ujjú bodyt meg rugit adok rá, éjszaka levettem róla a hálózsákot, és csak bodyban volt jól betakarva. Azt mondta a védőnő, hogy derékig legyen azért betakarva, az fontos.

Kép

Kép
adraci
 
 


Akkor le kell vetkőztetnem.... :oops: Pedig már második baba. :oops: Hanna bent és kint is hosszú body ujjatlan rugiba van,vagy rövid body,ujjas rugi.Nálunk 26 fok van.Csak eddig féltem hogy fázik,de akkor gondolom nem.Elvileg rájuk 1 réteggel több kell mint ami rajtunk van.Na majd látom.
Adraci,vízszintesig.Meg szopi után és akkor békésen aludni fog. :D
:roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Mostanában alig van időm jönni. Visszaolvasás felejtős. :(
Csajok, ez nagyon kemény!!!!!!!!!!!!!!!!
Totál hulla vagyok.
Tegnap sajna óránként sírt a ciciért....
Szombaton nagyon sokat kakilt, ment a hasa....persze, nem kellett volna napi 3 liter 100százalékos almalevet ledöntenem....szóval jól kiürült a pocija, így tegnap all day éhes volt....nekem meg nem tudott olyan gyorsan újratermelődni a tej.....köménymagleveseztem, mára ömlik.....
Nekem azt mondták, hogy úgy tudom a tejet a legjobban serkenteni, ha ciciztetem akkor és amennyit csak akar az első 2 hétben, aztán elkezdhetem szabályozni....
HELPPPPPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!
Tényleg így van? Ugye be fog állni?
Én ezt már nagoyn nehezen bírom........ :cry: :cry: :cry:
Imádom a lányomat, de muszáj lenne aludnom, vagy bekattanok totál!!!!!!!!!!!!! És 2 napja éjszakánkánt is kelt 3óránként.
Olyan lettem mint egy mosott szar, és akárhogy tömöm magam, rohamosan fogyok.......-15kgnál járok....... :cry:

Csajok!s.o.s. help, mit csináljak, hogy jobb legyen?Hogyan tudnék egy kis napirendet elkezdeni? Adjak cumit a szájába ha sír, vagy lefekvés előtt tápszerezzem, az megnyugtatná?

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk..
Még mindig 2in1...

GRATULÁLOK AZ ÚJDONSÜLT MAMIKNAK, BABÁKNAK ÉS CSALÁDJUKNAK! :)

Szombaton szandivadászatot tartottam a gyerekekkel. Ez nálunk kb.2 hetes program, mert az az egy, amire nagyon adok, a jó gyerekcipő. Na, 35-ös méret felett ez már nem egyszerű feladat... Végülis a 3 gyerek közül kettőnek sikerült a Magyar utcában vennem ASSO szandit. De egy még visszavan...

Tegnap "kertiparty" volt nálunk, csak a család. Jól elfáradtam, pedig nem dolgoztam agyon magamat.

Éjjel meg már megint azt hittem, hogy végre szülünk, de nem...
Már rutinosan, félálomban megtámadom a kádat, melegzuhi negyed óra, majd vissza -2, max.3 óra alvás...- Ezt egy éjszaka 2-3x megcsinálom. Már naaagyon uuuuuuuuuuunom!!!

Találkoztam egy ismerősömmel. Azzal vígasztalt, hogy a 4. baba nála is ezt játszotta, és egy héttel túlhordta.. -Na, ne!!!........

Ma de. még tornázni is elmentem -a gyógytornász ott drukkolt, hogy Ő olyan szívesen bevinne már v.kit szülni. Mondtam neki, hogy bennevagyok :) -de semmi...

Most megyek bodzaszörpöt gyártani.

Aztán szülői értekezletre -huh, ezt nagyon utálom! De ez van. Apa a múlt héten megszánt, és egymás után kettőre elment. A 3. már az enyém. Bár, jó lenne, ha épp szülnék, és akkor megúsznám... ;)

Kép
szkitty
 
 


Hát Mozza, én sem vagyok valami nagy szakértő, de a kisbabák azok ilyenek. Ez teljesen természetes. Úgyhogy ezen ne is bosszantsd magad, mert felesleges. Én a tápszerre semmiképp sem szavaznék, már én is próbáltam adni Marcinak cumit, amikor sírt, de a drágám azt se tudja mi az (na mondjuk ez nem baj!)
Türelem, türelem! Kicsit többet tudnak majd egyszerre enni és akkor később fognak felkelni éjjel is. Csak most még nagyon picik.
Hidd el Mozza, mindenki ezt a játékot játsza, én is te is, a csajok is.
Ha elalszik, feküdj le te is!

Én tegnap kikapcsolódásként elmentem és vettem 3 felsőt magamnak.

Na megyek, megérkezett apa! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Na, egy kicsit visszaolvastam.
Szofi, Tinu, Réka, Annus és mindenki!
Köszönöm a bíztatást!!!!!! Nagyon jó, hogy vagytok és segíthetünk egymásnak!

Tudjátok, a férjem már nagyon szeretne valami rendszert hozni újra az életünkbe....ezért lassan muszáj legalább egy kis ütemtervet gyártanom.
Hétvégén az óránkénti ciciztetés kemény volt.....volt hogy 40percig!!!!!!!!!!szívta a cicit, mert nem jött belőle már, de még éhes volt....nem alszik el rajta, hanem ezerrel zabizik.
Most alszik végre....megyek és megmosom a hajam.....amit már 1 hete nem volt alkalmam!!!!! :oops: :oops: :oops:
Össze kell kapnom magam!

Ja, és még 1 kérdés!
Ha nem éhes, nem kakis, csak a pocija fájdogál, vagy hisztizik, akkor mennyi ideig hagyhatom sírni???????????

Kép
mozza
 
 


Böbi!

Férjeddel megbeszéltétek azóta a szülést? Tudod, amit írtál...

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Vki!
A szem témához csak ennyit, hogy ez egyénenként változó. Nekem 12 éves koromig szürke volt a szemem, utána zöldült be. Marcinál is ez lesz, hiszen a donorjának is, meg nekem is zöld a szemünk, neki meg most még szürke!

Ma voltam ctg-n. Potom 3 órát vártam megint, mire sorra kerültem. Éljen a SOTE I!!! Mivel már minden nap kell mennem, elvileg holnap megvizsgál a doki, 2-3 hét után. Nem tudom, hogy mi lesz így a csütörtökömmel, de bízom benne, hogy vagy nem bújik ki addig, vagy kapok kimenőt arra a három órára, míg lerendezzük az évzárót! :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


mozza: ha a hasa fáj, mi ölbe vesszük, nem hagyjuk egyedül. De mivel Fruzsi második gyerek, nem tudok mindig rohanni hozzá, néha várnia kell. De tényleg fontos lenne, hogy pihenj...
Vendég
 


Mozza!

Én sosem hagytam sírni, hiszen a sírásnak mindig valami oka van! Lehet, hogy csak unatkozik, de az is előfordulhat, hogy vmi baja van!
Nekik még nagyon kell a testközelség, és nem kényezteted el azzal, ha azonnal reagálsz a sírására! Éppen hogy abban erősíted meg, hogy mindig mellette vagy, ha kellesz neki,számíthat rád!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Mozza, amíg ilyen picik (2-3 hónap), addig sztem nem jó sírni hagyni, mert most még nem nyafog, hanem tényleg vmi baja van. És most tanulja, hogy Anyában meg lehet bízni, mert megóv, betölti a szükségleteimet, ls tudja, mi a bajom. Én minden bajomra tud gyógyírt. És tényleg tud! :wink:

Megyek, mert nekem is ki kell épp találni, mi a baja ennek a kislurkónak... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza
ne várj túl sokat egy ilyen pici babától. Szép lassan kialakul majd a napirend. Türelem! Maja is hasonlóan viselkedett az elején.
pumuklii
 
 


Lányok, köszi mindenkinek a válaszokat, ezek szerint ennyi alvás/evés (is) normális... Mondjuk a bizonytalanságomon nem sokat segít, hogy a védőnéni - gyerekorvos kombó úgy beszél az igény szerinti szoptatásról, mintha valami ördögtől való dolog lenne... :? :shock: Szerencsémre viszont eddig velem nem volt alkalmuk kötözködni, mert Kamilla nagyon szépen gyarapszik... (ma 4100 g-t mértünk!!!!) :lol: :lol:

Mozza, egyetértek az eddigi véleményekkel a sírást illetően, max. még annyi, hogyha már nagyon nem bírod, próbáld meg a cumit!! A babák a szopással nyugtatják meg magukat, de a kezüket még önállóan nem tudják bekoordinálni a szájukba! :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci
Maja első gyerekorvos is olyan volt. Kérdezi, hogy a 4 napos gyerekemet 3 óránként szoptatom-e, meg hasonlók. Le is cseréltem, nem volt szimpi. Azóta pedig nagyon aranyos dokinénink van, először mindig homeos bogyókat ajánl és csak utána igazi gyógyszereket, ha tényleg kell. Maja lázcsillapítón kívül nem kapott még semmit. (igaz nem is volt még komoly baja)
pumuklii
 
 


Mozza, az előbb lemaradt: ami az óránkénti evést illeti, szerintem kitartás, légy türelmes és bízz Liliben! (és intsd a férjedet is türelemre... Nekem is párszor a zuram szájéba kellett rágnom, hogy az életünk nem fog 2 nap alatt visszaállni a régi kerékvágásba, sőt, bizonyos dolgokban SOSEM lesz a régi...)

Öltöztetés: hát én ettől vagyok ki! A lakásunkat beárnyékolja egy hatalmas mogyorófa, ettől benn max. 21-22 fok van, míg odakint 30. Nem győzöm öltözteni a babát, ráadásul folyton parázok, ha kimegyünk, nehogy megfázzon a hőmérséklet-változástól. Benn amúgy mi még hosszú ujjú rugi + body-ban nyomjuk.

Képzeljétek, a manó hasonfekve nem csak megtartja a fejét, hanem szabályosan kinyomja magát a kezeivel és oda-vissza forgatja a fejét!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Pumukli, én is gondolkodtam rajta, hogy lecserélem, de amúgy meg normális és lelkiismeretes. És most pár hétig úgyis nélkülözzük, mert eltört a csuklója...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Mozza!

Szerintem se hagyd sírni!Mert ilyenkor ez nem hiszti,hanme vmi baja van!!!Ha óránként kér akkor óránként adj neki!!!Hamarosan beáll a rend!nyugi!!!Mi azt csináltuk az első napokban h én a gyerekkel voltam elfoglalva,mást nem is csinálhattam mert kikaptam :lol:
Az uram elintézett mindent!Tehát nekem csak a szopiztatás maradt!A büfizést is az uram csinálta,meg segített mindenben!Adta a kezembe a tiszta pelustól kezdve mindent!!!És mivel általában csak 2 órákat tudtam volna aludni mert ugye szopi után böfi stb,meg mire elalszik...Szóval én szépen megetettem,az apja kezébe nyomtam és ezek után ő elintézte ezeket a dolgokat.Ki is vitte a szobából és én tudtam aludni többet!!!Éjjel meg ő aludt,így mindketten tudtunk picit pihenni...bár az első héten azért mindkettőnkön látszott h alig alszunk...
Többek között azért mert folyton lestük a gyereket mit csinál :lol: :lol:

Tehát nyugi!!!Pár nap és minden oké!!!!Napirendre meg ne nagyon számíts még...Pl tegnap megbeszéltük h a 9es szopi után boltba megyünk,de Izus nem akart aludni...úgy meg nem indulok el...szóval 12 után tudtunk boltba menni és minden más csúszott utána...így este 8 kor vágtam le a haját is(mármint az uramnak)....

Zsüci!
Nagyon ügyes Kamilla!Néha Iza is olyanokat művel...hason fekve nem szeret lenni...de ha fogom kézbenúgy eltolja magát tőle és tartja a fejét :shock: Ja és háton közlekedik...annyira rugdos h arrébb rugdalja magát :lol: :lol: Én meg szaladhatok utána :lol:

annus11
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszi a biztatást! Az eszemmel én is tudom, hogy bármikor bármi lehet, de jelenleg úgy érzem, hogy örökre így maradok... :lol:

Reny, mikor jön meg a dokid? Majd írd meg, hogy szimpi-e a helyettes!

Emese,én is tök zárt voltam legutóbb...

Kitty, kitartás itt az utolsókörös bandában! Remélem legalább Te nem fogsz túlhordani - durva lenne.

Mozza, kitartás, drukkolok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zsüci: Tüci is ilyen magát kinyomós volt. :)

Mozza: eszedbe ne jusson tápszerezni! Oh, my God, hogy miket mondasz! :P Örülj, hogy van tejed és a gyereked meg zabál. Ha megnyugtat, én is totál hulla vagyok. Ma Csongi sem igen alszik napközben, pocibuli van. Ez abban merül ki, hogy ahogy elaltatom, beteszem az ágyikójába, kb. fél perc és már felsír, felébred. FElveszem, ringatom, vagy cicire teszem i tak dalse. És most egyedül vagyok, uram ügyintéz(ne, de basztikuli, még az sem megy). Tücit nem tudtam időben elaltatni, mert Csongi mellen lóg. Most aztán este is szívok, meg most sem tudok aludni, és akkor is itt fogok bagolykodni. ÁÁÁÁÁÁ!

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza!
Esetleg próbálj ki más cumit is ha az egyik nem válik be!

annus11
 
 


Ruha!
Oké h 1 réteggel több kell rájuk,na de rajtam egy sort van és egy trikó!!!Akkor ha hosszú ujjú van rajta az már csak elég,nem :lol:
Sőt!Délelött csak melltartóban flangáltam.... :wink:

annus11
 
 


Annus: én is rövidujjúban, meg rövid nadrában, mezítláb vagyok itthon, mégsem vetkőztetem le Csongit. Rövidujjú body van rajta + egy pamut rugi, lábas. Nem merek még napozót adni rá, mert olyan kis pici még, félek, hogy a hőháztartása másképp működik, mint az enyém. Nem látom rajta, hogy melege lenne. Este még így is vastag takaróval takarom be, nem vékonnyal. Lehet, hogy én vagyok ilyen fázós. Tücire is adok zoknit esténként, csak 40 fok melegben nem adtam rá - igaz, akkor csak egy pelusban aludt, de akkor izzadtunk mindannyian rendesen, és láttam, hogy melege van.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Ez a napozó azért nem olyan vékony,meg hosszú ujjú is!Na majd dobok róla képet!A múltkor amit feltettem képet akkor is olyan volt rajta,csak az rövid ujjú volt.
A takaró nekem polár,de ma csak egy kötött kistakarót vittem.
Amúgy nem vagyok fázós...félek is h nem adok rá emiatt elég ruhát,de azért volt h én is éreztem h melege van....így muszáj volt levennem 1 réteget róla!

annus11
 
 


Csajok, ahogy felálltam, innen elfolyt a magzatvizem egy része, legalábbis asszem, mert nem pisiltem, és folyásnak rengeteg, szóval szorítsatok!

András úton van haza, megyünk a kórházba.

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!!!!!! Drukk++++++++++++++++++++++++++

Én is akaroooooooooooooook!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


De ez jó! Hogy utsó leszel, meg semmi jele.... reménykedhetünk mi is!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


jelenleg úgy érzem, hogy örökre így maradok...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


:lol: 20 perce írtad :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Emese! Mennyiért vetted a hordozót? Teszvesz, Vatera vagy ilyesmi helyen? Nekem is kéne valami.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Fájás nincs, remélem lesz, mert ez így hosszúnak tűnik.

Na jó, majd sms-ben jelentkezem valakinél!!

Mostmár elmondhatom, hogy lehet a semmiből szülni!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szurkolunk, h könnyen menjen! Energiák mennek!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi
Hajrá! Drukkolok hogy jöjjenek azok a fájások! Nekem elfolyás után kb 1 órával kezdődtek! +++++

Azt mondják, hogy a pici babákra plusz 1 réteg kell, mint amiben mi vagyunk....
pumuklii
 
 


SZOFI!!!!!!!!!!!!!!!!!
DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Szofi! +++++

Lehet mégse megyünk sétálni? Apa újra elment, 4-től vizsgáztat. :? Meg ilyeneket mond, hogy szerinte nem jó a gyereknek a nagyvárosi por és szmog... Nade könyörgöm... És nekem, hogy egész nap a lakásban vagyok? Komolyan mondom felbérelek valami beszélgetőembert... :lol:

Holnap jön párom anyukája. Mert az enyém olyan jó fej, hogy ma még fel se hívott, pedig elvileg azért van szabadságon a héten, hogy nekem segítsen... :?

Kép

Kép
adraci
 
 


szofi: dukkolunk!
Én anno már azon hisztiztem a dokimnak, hogy de igenis beszéljük meg, hogy túlhordás esetén mikor indítja meg a szülést, és nem értettem, miért nem hajlandó erre :wink: Csak mondogatta, hogy majd ha aktuális lesz, visszatérünk rá, és hát nem lett aktuális ;)

Remélem gyors és könnyű szülésed lesz :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: