Új privát üzeneted érkezett!

Petra!

Rég voltál....

Építkezünk... de amíg a saját házunk nem készül el... (ami kb várhatóan lakható lesz kb másfél év múlva...) addig ideiglenes gyerekszobát alakítunk ki anyuméknál... mert mé mi is itt lakunk... :)
vikiviktor
 
 


Vikiviktor,
Mi csak reménykedni tudunk ,hogy az alsó szint elkészül 2 hónapon belül.
Ez egy 81-es építésű ház, és az összes vezetéket ki kell cserélni.Van egy kis káosz, még nem látom az alagút végét, de igyekszem nem stresszelni...

Nektek jó babaszoba berendezést!Kicsit irigyellek, hogy te már ilyenekkel foglalatoskodsz :D :oops:

KépKép
csikipetra
 
 


Szép jó reggelt :lol:

Van valaki?

Építkezőknek megy a drukk :wink:

Süti, mindegy az, hogy milyen rucik, otthonra legalább jók lesznek :) Sétálós, játszóterezős rucit meg úgyis veszel még :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Boboka, én vagyok, mostantól :)

Jó lenne már gyerekszobát tervezni nekünk is, egyelőre az lesz, hogy kitaláljuk, a szobánk melyik részében lakik majd ő... de festést lesz, az ő sarka más színű lesz, az biztos, és mesefigurák lesznek rajta. Hol lehet sablont venni, hogy a falra a figurákat megfessük? Mintha a Parktikerben láttam volna, meg talán kreatív boltban, ugye? Még talán Ikeában is van.

Rucik biztosan jók, süti!

floranan
 
 


Floranan, sablont nem tudom, hol lehet kapni.

Nálunk szerintem ilyen puha anyagú ragasztható figurák lesznek a falon.

Persze inkább ilyen mostani "divatos" mesehősökkel :lol: :lol:

Én már készen vettem egy csomaggal, de így olyan 5000 körül van, de elég sok kis ragasztható mesefigura van benne.

Kép
Vendég
 


De jó, ezt hol vetted? Puha felületű, domború? Mosható?
Milyen figurák vannak még?

floranan
 
 


Az elefáni bababoltban vettük, de már máshol is láttam, és ha minden igaz, egyesével is lehet figurákat venni. Szerintem mindenféle van, ami disney.

Meg találtam még egy nagyon jót, de erre tuti, hogy nem lesz időn, mert apa nyáron tuti, hogy nem fog ráérni festegetni

Kép

http://www.gyerekszobabutor.hu/micimacko.htm
Mondjuk ők ki is jönnek festegetni, de nem szívesen bíznám másra, meg nem is olyan olcsók, sőőőőt :cry:
Vendég
 


Ez is aranyos!
Igen, biztosan drága, ha ők festik!
Pont ezért szeretnék én is sablonokat, hogy megcsináljuk mi, nekünk sztem lesz időnk rá, én majd valami maszkot húzok.

Holnap a szokásos 2, metró?

A májusi tali, mintha átcsúszna júniusra, jól érzem? Lehet, hogy nekem is jobb lenne.

floranan
 
 


Hát, nekem kézügyességem egyenlő a nullával :oops: ezért mindenképp apának kellene festenie :)
Szerintem az lesz, hogy gyorsan kifesti a kisszobát (azt mondta, azzal gyorsan megvan), utána felragasztgatjuk a kis mesefigurákat, és meglátjuk, kell-e még valami dekoráció.
Úgyis akarok a pelenkázó fölé is ilyen forgó zenélő állatos valamit.

Igen, kettőkor a metrónál :)

Akkor Móka is jön?

Én is úgy érzem, hogy csúszik a májusi tali :roll:
Vendég
 


Én sem rajzolnám meg a figurákat, de azt még talán bevállalom, hogy ha megvannak, kiszínezem :D

Móka, tessék jönni!! 8)

floranan
 
 


Sziasztok!

Kitartást az építkezőknek, felújítóknak!

Boboka
Nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Figurák falra festése
A nővérem úgy csinálta, hogy a falra kivetítette a képet, megrajzolta az alapján a körvonalakat. Utána festette ki :wink:
Vendég
 


Anna
Látom, be vagy jelentkezve. Írjál, hogy mi van veletek!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Egy hete hajnali négykor egy rettentő hüvelyi fájdalomra ébredtem és utána 3 percenként bekeményedett a hasam. Bementünk a kórházba, kaptam infúziót, antibiotikumot (amitől a 4. nap már irtó rosszul voltam) és szombat reggel engedtek ki.
Most már jól vagyunk és elsőre úgy néz ki, hogy kislány lesz, de még várok egy meggyőzőbb ultrahangot (talán 26-án).

Sajnos, nem megyünk Debrecenbe, mert a nagylányunk vasárnap konfirmál, úgyhogy arra kell készülnünk és a múlt hét miatt két nappal amúgyis le vagyunk maradva a munkákkal.

Még vissza kell rázódjak...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna :cry:

És a picikéd hogy van?
Vendég
 


Anna, remélem jobban vagy és a bébike is! :shock:

Én is gondoltam arra, hogy kivetítjük a figurákat és kifestjük utána, de nincs mivel...

floranan
 
 


Anna!
Akkor minden okés?

Floranan!

Ha beírod a goggle-ba hogy falimatricák, kiad egy csomó fajtát. Nagyon szuperek, én a bricostore-ban láttam élőben is. Eléd drága, de szerintem megéri, mert tartós és nem kell vele bajlódni...

Kép
arvaerika
 
 


Köszi Erika, nézem!!

floranan
 
 


Sziasztok,
szép 100 fokos napot Mindenkinek!!

Csajok, melózok ezerrel, h holnap el tudjak lógni!!:D:D
De csak holnap derül ki... eddig voltak olyan napok, hetek, h leléceltem.. most meg dolog van :?
nem megerőltető, meg legalább gyorsabban megy a nap, de pont most van ez, amikor mennék okosodni?!?!...brrr
NO, majd holnap írok még!!

A felújításhoz Drukkk, mi még előtte, de már most érzem, h milyen fáradt leszek :shock: jó hozzá állás,nem?!

Simán tegnap óriás alvás után még délután is aludtam 2 órát..
NEM EZ A LEGAKTIVABB SZAKASZ????!! :D:D

Szoba pingálás: az egyik ismerősöm óriás virágot készített kartonból sablonként, s azzal kipingálta a kislánya szobáját.. de persze mindenféle szépséget lehet kreálni..
Én se vagyok nagyon ott a kézműveskedésben. DE, ezek a hobbyboltok zseniálisak!! Nézzetek körül!!
De majd, megkérdezem pontosan ezt a kartonos megoldást...
( hanem sikerül, max átfestitek még egyszer a falat :wink: )

Manó, merre vagy?! Jól vagy?! Vagy csak a kérdésemmel ijesztettelek el?! :wink:

ANna, örülök, hogy jól vagytok.. és azt hiszem megint csak sok pihenés szükséges Neked!!!
úgyh raaaaaajta!!

Süti, nagyon ügyi vagy a pakolással.. Látod, én meg most teljesen össze vagyok keveredve, h akkor puncis vagy pöcsös?! mikor mentek kukkra?

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka, azért szorítok, hogy el tudj jönni holnap :) :) :)

Háááát, elméletileg ez a legaktívabb szakasz, de nekem pl. az elmúlt egy hétben elég nagyot nőtt a poci (legalábbis így érzem), és nehezebben mozgok, sokkal lustábbnak érzem magam.
Persze egész nap ténykedek, nem hagyom ellustulni magam, csak sokkal hamarabb elfáradok.
Vendég
 


Napocskásat!

Anna,örülök,hogy minden rendben veletek.Nem ér elkanászodni.Azt gondolod jól vagy,és juj!Vigyázz magatokra nagyon.

Boboka,aranyosak ezek a falra való figurák.Nem Sütinek vetted véletlenül a micimackós szettet? :lol: :lol: :lol:

Móka,azért ne vidd túlzásba,Te kis munka hőse :wink: :D

Itt is van sok szép matrica
http://falimatrica.5mp.eu/web.php?a=fal ... HXU1b6aAH8

Már én is úgy babaszobáznék,de még nem lehet.

Kép
v.andi
 
 


Andi!

Ez az, én is ezekre a matricákra gondoltam, köszi!

Kép
arvaerika
 
 


Ja, és ma voltál uh-n? Mi volt?

Kép
arvaerika
 
 


Ja,tényleg!
Minden rendben volt az UH-n.A doktor bácsi mondta,hogy mindene tökéletes Juniornak.Ez alapján,és a leleteim alapján nem tartja indokoltnak a magzatvíz mintavételt,természetesen saját felelősségemre nem csináltatom meg.Majd 9-én kell mennem a saját dokihoz,addig semmi.Majd mennénk végre babamozizni,de most már megvárjuk a 2-28 hetet.

Kép
v.andi
 
 


De jóóók ezek a matricák!!!

floranan
 
 


Én is 28. hét körül tervezem a 4d-t. Az aug.-i babák topikban láttam egy uh képet, ahol látszott, hogy lobog a baba haja a magzatvízben!

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Anna: Örülök, hogy már jobban vagy. Mit mondtak, mitől lehetett a dolog? Megerőltetés vagy más?

Aki építkezés, annak sok erőt és türelmet!

Ha ilyen fali puha dekorációt nézegettek, van egy ismerősöm, aki készít bármilyen mintából, igény szerint. A teszvesz-en árul. Nagyon szépen dolgozik és ha bármit kitaláltok, szerintem meg tudja valósítani.

http://www.teszvesz.hu/show_user.php?se ... psugar2006

Ragasztható matricákat én az Obiban és a Kikában is láttam, de elég borsos az áruk. :roll:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita,már néztem ezt a csajszit a tesz veszen :lol:
Lehet veszek majd tőle.

Amit előbb belinkeltem falmatricákat,olvastam,hogy fűrészporosra nem szerencsés.Nekünk az van,és nem terveztük most az áttapétázást,hiszen decemberben vettük át a házat.

Kép
v.andi
 
 


Andi, örülök, hogy minden oké!!

Erika, de édes lehetett lobogó haj :)

Köszi a matrica-ötletet, Rita!

floranan
 
 


Andi, örülök, hogy minden rendben van Juniorral :)

Nem, nem Sütinek vettem a matricákat :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nézzétek, kisEmberünk kitolta magát:D
remélem Ti is látjátok:D
Muszáj volt megmutiznom :oops:

Kép

Kép

Kép
móka:)
 
 


Hah, Móka, csúcs ez a fotó !!! :)

Sziasztok!

Pár napja csak olvaslak benneteket, nem volt időm és erőm írni ... mozgalmas hétvégénk volt, bár a férjem nem volt itthon, végig itt volt velünk valaki :) ... Végül a medveparkba nem jutottunk el, de azért jól telt a hétvége.

Akit érdekel, a krumplislángos receptje, küldjön privit, itt nem akarom foglalni vele a helyet, de szívesen leírom :)

Most nagy készülődésben vagyok, mert a férjem szombattól ismét elutazik 9 napra, mi pedig addig a szüleimnél leszünk Békéscsabán ... gondolhatjátok: férjecskének csomagolni 9 napra ruhát, plusz nekünk is összepakolni mindent ... ilyenkor szeretnék 5 nappal idősebb lenni ... :lol:

Nekem is nagyon nagyot nőt a pocim az utóbbi 2 hétben, és egyre többet mocorog a babó, de azért ilyen mutatványokat még nem csinál, mint Móka picikéje :):):)

Én is elkezdtem berendezni a gyerekszobát, bútorból most már csak a bölcső hiányzik, ami éppen készül ...ja, és új fiúnevünk van: Hunor lesz, ha mégis fiú lenne :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok.

Végre sikerült géphez kerülni. Ma egész nao rohanás volt. Reggel védőnő a szokásos mérésekkel, délben pedig dokinéni. Mozizni is sikerült, így most már 3x biztos, hogy kislány. :)) Szerencsére minden rendben, csak jelenleg faros. (bár ez még nem jelent semmit).

Anna: Remélem most már jobban vagy,és nem lesz gond a későbbiekben. :)

Egyébként mi is a diavetítős módszert választottuk, mivel a dekorálás anno elcsúszott. Lassan kész a vuk-os kép, de micimackót és társait muszáj lesz kézzel kinagyítani. Sajnos dián még nem láttam sehol. :(

spickey
 
 


Móka nagyon jó a kép! Nekem is csinál már ilyeneket csak nincs aki lekapja, mert párom akkor épp nincs itthon soha.

Anna és mit mondtak mi volt a fájdalom hátterében? Nő a méhed és az okozta?

Képzeljétek csuklik a babám! :D

Matrica ötletek nagyon jók, én is fogok venni majd!

Ma megyek dokihoz, kéretik egy picit drukkolni hogy minden rendben legyen!

Kép
kata05
 
 


Móka!

Nagyon jól elkaptátok a pillanatot, szép kép!

Kata! Drukk megy!

Spickey!

Még sokat forgolódik, kb. 30. héten fordul be, de van, akinek ennél is később.

Bibi!

Szép a Hunor név!

Én ma ngyon sz*rul keltem, vagy elkapott valami vírus, vagy az esti tál eper készítette ki a gyomrom, de f*sok és fáj is a gyomrom rendesen. remélem jobb lesz, mert így ki sem tudok mozdulni a lakásból.... :cry:

Kép
arvaerika
 
 


Kata: tuti rendben van minden... de megy a drukk... :)

Falfestést nem vállalok be... Boboka által beszúrt figurákat szándékozom falra varázsolni... Kézügyességem egyenlő a nullával... ezt tudom, ezért nem is akarok riogatni vele senkit, főleg nem a gyerekem... :D :D :D
Én a Bricostore-ban láttam ilyen figurákat... ott is 5 ezer körüli volt az ára...

Anna remélem már jól vagytok! Pihenj sokat! És a konfirmálás miatti készülődésben ne hajtsd túl magad....

Móka a kép nagyon jó!

Tegnap nekünk is érdekes volt... eddig amikor apa rátette kezét a hasamra, mindig "csönd" lett... nem rugdalt... de tegnap nem bírt magával... és még látványosan kinyomta a hasam is... :D :D :D olyan édes volt... :D :D :D

Ma mi is megyünk dokihoz... este 6-ra... annyira elfelejtettem, hogy a festőket is odarendeltük hozzánk ma estére... :) de valaki lesz otthon... így megoldódott ez a probléma is... :)
vikiviktor
 
 


Erika együtt érzek... de lehet tényleg az eper miatt van.... :oops: :oops: :oops:
vikiviktor
 
 


Na, most meg Fannim kűzd az ellenkezőjével, nem tud kakilni, szegény kőröz a szobában, de nem sikerül....

Szép egy család....

Kép
arvaerika
 
 


Petra!
Írok majd privit, csak mot gyors bekukk van csak.

Móka!
Édes babó, enyémek is mindig így csinálják, csak két púp lesz!

Festés: nekünk férjem unokatesója gyönyörűen fest, ő fog pingálni, csak még nem tudom mit. Én disneyt nem akarok.

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok! :)

Megint lemaradtam pár oldallal....
Anna, örülök, hogy végül minden rendben van /ugye, minden rendben van?/ légyszíves vigyázz magatokra, tessék pihenni, amennyit csak tudsz!!!!!
Móka csúcs az a kép! :) :) Én Lucám sem csinál ilyeneket, vagy csak a hájtömegtől nem látni :D :D
Erika biztos, hogy az eper kapott el ennyire, holnapra szerintem már semmi bajod sem lesz ;) Ha csak nem eszel meg megint egy tál epret :wink:
Viki, megy a drukk!

Hozzátok képest én , mi teljesen le vagyunk maradva babavárásilag... egy kisruhát vettem Lucának, na meg előkerestem Ati bébirucijait. Hála az égnek elég sok van amit Lucára is rá tudok adni. De a kiságy még Ati szobájában van /Ati meg a miénkben :D :D, az a szoba egyelőre a pelenkázós szoba :D/ Ráadásul védőnőileg is totál trehány vagyok, dokihoz is csak jún. 4-én jutok majd el. Szóval ejnye -bejnye :)

viszont ma legyártottam 10 liter bodzaszörpöt, a hétvégén pedig 4et, és rakom tele a hűtőt spenóttal :D ja, egyébként a bodzaszörp állítólag megkönnyíti majd a szülést ;) Még Atival olvastam valahol, morogtam is, hogy januárra már egy pohárra való szörp sem maradt :D

vicger
 
 


[quote="vicger"]S írta:vicgerziasztok! :)

Megint lemaradtam pár oldallal....
Anna, örülök, hogy végül minden rendben van /ugye, minden rendben van?/ légyszíves vigyázz magatokra, tessék pihenni, amennyit csak tudsz!!!!!
Móka csúcs az a kép! :) :) Én Lucám sem csinál ilyeneket, vagy csak a hájtömegtől nem látni :D :D
Erika biztos, hogy az eper kapott el ennyire, holnapra szerintem már semmi bajod sem lesz ;) Ha csak nem eszel meg megint egy tál epret :wink:
Viki, megy a drukk!

Hozzátok képest én , mi teljesen le vagyunk maradva babavárásilag... egy kisruhát vettem Lucának, na meg előkerestem Ati bébirucijait. Hála az égnek elég sok van amit Lucára is rá tudok adni. De a kiságy még Ati szobájában van /Ati meg a miénkben :D :D, az a szoba egyelőre a pelenkázós szoba :D/ Ráadásul védőnőileg is totál trehány vagyok, dokihoz is csak jún. 4-én jutok majd el. Szóval ejnye -bejnye :)

viszont ma legyártottam 10 liter bodzaszörpöt, a hétvégén pedig 4et, és rakom tele a hűtőt spenóttal :D ja, egyébként a bodzaszörp állítólag megkönnyíti majd a szülést ;) Még Atival olvastam valahol, morogtam is, hogy januárra már egy pohárra való szörp sem maradt :D



Kriszti: ápr.16-án voltam dokinál, azóta 2szer védőnéni, és legközelebb csak június elején megyek dokihoz ... egyszerűen nem fér bele az időbe, állandóan úton vagyunk: pénteken megyünk a szüleimhez 9 napra ... és nem olyan egyszerű dokibácsihoz eljutni ... de mivel most pont a nyugi időszakban vagyunk, és semmi panaszom, én nem parázok emiatt ... :) ... babóka nagyonakt szambázik a hasamban, ez a lényeg ! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


SZiasztok, igen, a babával is minden rendben van és lehet, hogy a változatosság kedvéért ő is kislány, de nem lehetett igazán jól látni.
Nem a hasnövés fájt. Ahogy én kiokoskodtam, pár napig székrekedésem volt, és amikor megindult a nagyobb mennyiség az váltotta ki azt a rossz érzést és az összehúzódásokat. Ott nem mondtak semmit, hogy mi lehetett. Ezen kívül pszichoszomatikusan bármilyen tünetet képes vagyok előállítani és ha szorongok, a méhem is képes összehúzódni. Hát ennyi. A méhemmel minden rendben van :) , a fejemben van a baj :( , úgyhogy most figyelem-elterelek.

Kriszti, én még nálad is jobban el vagyok maradva a babára-készülésben.

Imola, ma végiglapoztam a múlt heti reflapot, a szívem szakad meg, hogy nem mehetünk Debrecenbe :cry:

Erika, és 4 szemnél több epret nem merek egyszerre enni, szerintem is az okozta a bajt :wink:

Szépek a matricák!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Engem kiakasztott ma a védőnő, pedig csak telefonon beszéltünk...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna, nem semmi csaj vagy :) :) Akkor tessék szépen figyelem-elterelni :)
Mit mondott a védőnő,hogy kiakadtál?

vicger
 
 


Nemsokára szeptember....
Már csak 3 topik van előttünk.. jún, júl, és aug.... félelmetes, mennyire rohan az idő....

vicger
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Nagyon szépen köszönöm a gratulációkat! :)

Én jól vagyok, a másik fórumon nézve a Babócákat, néha nagyon várom, hogy én is lássam a miénket, de pont tegnap egy görcssorozat után mondtam Neki, hogy azért még 16 hetet ki kell bírnia odabent. Azóta csönd van. :) Egyébként már régen nem is volt görcsöm. Meg is kérdeztem Anyum, hogy Neki volt-e, mire kiderült, hogy Neki és a Nagynénémnek is havonta egyszer ugyanolyan volt, mint nekem, mintha meg akarna jönni... Szóval lehet, hogy örököltem. Azért majd pénteken rákérdezek a Dokinál.

Tényleg nem baj, hogy a hekkezés júniusra tolódik, mert én sem érek már rá a maradék májusban. :)

Képzeljétek!
Lehet, hogy Enikő helyett a Boglárkát választjuk első névnek. Elbizonytalanodtunk. :D

KépKép
aranynap
 
 


[quote="aranynap"]S írta:aranynapziasztok!

Lányok!
Nagyon szépen köszönöm a gratulációkat! :)

Én jól vagyok, a másik fórumon nézve a Babócákat, néha nagyon várom, hogy én is lássam a miénket, de pont tegnap egy görcssorozat után mondtam Neki, hogy azért még 16 hetet ki kell bírnia odabent. Azóta csönd van. :) Egyébként már régen nem is volt görcsöm. Meg is kérdeztem Anyum, hogy Neki volt-e, mire kiderült, hogy Neki és a Nagynénémnek is havonta egyszer ugyanolyan volt, mint nekem, mintha meg akarna jönni... Szóval lehet, hogy örököltem. Azért majd pénteken rákérdezek a Dokinál.

Tényleg nem baj, hogy a hekkezés júniusra tolódik, mert én sem érek már rá a maradék májusban. :)

Képzeljétek!
Lehet, hogy Enikő helyett a Boglárkát választjuk első névnek. Elbizonytalanodtunk. :D


Aranynap: mi is pont most váltottunk Balázsról Hunorra ;) ... még nem késő ;) ... a Bogi is és az Enci is nagyon szép nevek, nem is tudnék választani :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Igen, tudom, hogy nem vagyunk egyedül itt a fórumon sem ezzel a névválasztás mizériával. :wink: Ezek szerint egyre csak többen leszünk. :lol:
Ma milyen csönd van, pont, amikor itt tudok lenni. :(

Egyébként hogy bírjátok ezt a meleget? :roll:

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!

Én élvezem a jó időt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Végre van erőm felkelni az ágyból. A tesómmal és egy barátnőmmel szoktam nagyokat csavarogni (tesóm is és a barátnőm is augusztusra várja a babáját :wink: )

Andi
Eddig is tudtuk, hogy Junior tökéletes bébi :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Móka
Ezek a kisemberek miket nem tudnak? :wink:

Erika
Jobbulást!
Vendég
 


[quote="vicger"]N írta:vicgeremsokára szeptember....
Már csak 3 topik van előttünk.. jún, júl, és aug.... félelmetes, mennyire rohan az idő....


És a júniusiaknál már született baba :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?