Új privát üzeneted érkezett!

Trixi: küldtem egy pü-t!

Kép
Kép
tinu
 
 


Réka: hát ez a méhösszehúzódás nem jó hír, nekem most is szinte jobban fájt, mint maga a szülés. Na de pár nap alatt elmúlt, az is valami :) Neked hány gyereked van?

fabrinak megy a drukk!
Vendég
 


Azért mert szeretnek,jöttem a világra.
Lettem új fény,csillag,
szölők boldogsága.
Szeressetek mindig
igaz szeretettel
A kincsetek vagyok:
Kicsi kincs de ember!
Megérkeztem:14:30kor Anyával jól vagyunk
Hanna

Üdvözlettel Fabri

annus11
 
 

 
 

Ááá, ezt megkönnyeztem :oops:

Fabri: gratulálok Hannához, jó egészséget Nektek!
Vendég
 


Fabri! Gratulálok Hannához! Sok tejcsit és boldogságot!
pumuklii
 
 


Fabri, gratulálok Hannához!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kitty, merre jársz? Már babázol?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Én is itt vagyok!

Isten hozta Hannát és Brigit! Hunccutka, Fabri, sok-sok szeretettel gratulálok!!!

Ildi, tök aranyos vagy, szerintem fontos, hogy mindenki a saját stílusában érezze jól magát, és ha magadat adod, akkor ez másoknak is tetszik. Pl. Nekem nagyon tetszenek a szép francia-műköröm - manikűrök az elegáns hölgyeken, de tudom, hogy nekem sose lesz, nem az én világom - ez valami ilyesmi. :lol:

Anikáról, Hencsóról tudunk valamit? Kalloni se jelentkezik egy ideje. És Kitty se jött ma.

Nálam továbbra sincs semmi. Emese, tovább megy a harc a tábli utolsó helyéért! :lol:

Sok puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Az a durva, h holnap már 18-a. Hatalmas iramban közelítünk a hónap végéhez. Tetszik nekem a 18, na de a 17 is tetszett. Lányom úgy tűnik, nem akar bika lenni. :( Pedig a bikák jó fejek.
Szofi, neked is már csak egy hét! Gondolod, h ráhúzol és utsó leszel?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Fabri, Hanna sok boldogságot, gratulálok!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Fabri,
nagyon sok boldogságot Neked és Hannának, sok-sok tejecskét!


trixi,
ezt nem is értem, nyílvános fórumon miért ne szólhatna az ember hozzá?? Mért pofázik bele így a moderátor? Na de ne idegesítsd magad rajta!

Anikó,
20.-áig van még időtök, addig még bika lesz Blanka! :wink:

Szofi,
remélem tisztában vagy vele, hogy nem adom ám könnyen az uccsó helyet :lol: :lol:

emese1979
 
 


Picihencsónak asszem vagy múlt hét végén, vagy e hét elején írtam sms-t, de nem válaszolt rá :( remélem jól vannak, és minden okés Velük!

emese1979
 
 


Fabri: gratulálok Hannához!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Fabri gratulálok!!
Én már nagyon fáradt vok.Ma sokat sétáltunk délután anyuék voltunk.
Ez az első éjszakám egyedül a csajokkal.Egyelőre Apa nem megy Svájcba,de mivel már nem fekszem dolgoznia kell.Piszkos anyagiak.A héten éjszakás.Késgyárban van,napi 12-14 órát húz le,kemény fizikai munkával.Sajnálom szegényt,meg hiányzik.Anyu jött fürdetni segíteni,mert 2 manóval nem könnnyű.Grétike álomba sírta magát.Nagyon összenőtt az apjával.Hanna meg már egy órája a cicin lóg,de nem alszik,olyan mint aki éhes,de a tejet meg nem nyeli.Csúcs lesz ez az este.
Közben tesófellépőt nézek,mert hát a séta is katasztrófa.
Na jól ki panaszkodtam magam.Bocsi.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita! Kitartás! Jó, hogy Gréti végülis elaldudt, apa meg biztos a legjobbat akarja nektek, ezért hajt keményen! Hanna, légyszi, hagyd pihenni is anyát!

Fabri, sok szeretettel gratulálok!! Isten éltessen benneteket!

Inci, üdv itthon!

Megyek, mert kaja-idő van, úgy tűnik...

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, Emese, Anikó, szép pocik!

És: azért tényleg kell utolsónak is lennie vkinek, lányok! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!
Dóri,köszi!Hanna még 11-ig nyomatta,aztán kifeküdt.1-kor meg éhes volt.
Apa már itthon,alszik.Még a picik is.Én már a második adag rucit mosom,teregettem,most meg eszek.Még van kb fél órám szopiig,gyors kivasalok.
Aztán bolt,meg mosogatás.Zajlik az élet. :wink:
Pocakok szépek,olyan jó nézni.Nekem szokott hiányozni. :)
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Esztóékat elméletileg ma engedik haza,teje van,s Álmi bébi olyan édes és könnyű csodaszép :)

Vera

KépKép
viranka
 
 


Jó reggelt! :)

Anita, akkor hagytak végül vmennyit pihenni a lányok? Ez jó! És ügyi vagy a sok elvégzett munkával! :wink:

Henire sztem rá kéne csörögni, hogy mi a helyzet. Felhívjam?

Azt álmodtam, hogy Vanni bejelentkezett és írt. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Fabri, nagy-nagy gratula a babához, Isten hozta őt is köztünk!!! :lol: :lol:

Szerintetek az normális, ha 6-7 óra telik az etetések között? Tegnap pl. Kamilla csak 5x evett, utoljára este 7-kor, aztán legközelebb hajnali 2-kor kelt fel. Nem túl korai ez még? :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci,nagyon gyerek függő.Nekem Gréti már 3 hetesen ezt csinálta!
Most én meg azon csodálkozom hogy Hanna figyel,meg gőgicsél.A reggeli szopi után kb 1-2 órát.Szerintem ez korai,de ha neki így jó.
Most épp fogom,mert sírt hogy éhes erre bealudt.Áááá éppkacagott álmába!!!! :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!Zsüci,nekem Riki 8 napos kora óta ezt csinálja.5x eszik,éjjel egyszerse.De eddig gyönyörűen gyarapszik,tegnap 3,63g volt.Ez durván fél kg a születése óta.Szóval szerintem ne aggódj.Tegnap egész nap aludt,gondolom a melegtől(hozzáteszem én sem voltam túl jól-görcsök,szédülés,stb),este meg vagy egy órába telt,mire elaludt. :cry: Nem lenne ez baj,ha épp nem lettem volna nagyon vacakul.Ma meg kaja óta nem nyugszik.Sír,nem lehet megvigasztalni megint.Az előbb itt ringattam,meg sétáltam vele,de semmi. Nincs ötletem,úgyhogy itt nyüszög a karomban,megyek is.
Fabrinak nagy nagy gratula!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ha elégedett, akkor normális! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na én is itt!

Akartam írni tegnap h a rossmannban 700 Ft dreft mosószer!Megyek is és veszek!

Iza nekem se akar néha aludni....de ilyenkor többször szopizik...

Zsüci!
Irigy h a te lányod alszik!Az enyém meg kis izgága :lol:

Ja szerdától készenlétben apcim....majd csak pénteken jön,ha minden igaz....Igaz öcsém itt van,de ő csak este jön...szóval remélem nem golyózom be egyedül 3 napig...majd lefoglalom magam...vagy itt boldogítalak benneteket egész nap 8) :lol:

Anita!
Te is belerázódsz majd h már 2 gyerek van!!!Gréti meg biztos megszokja az új helyzetet!Adj neki pár napot :wink:

Szofi!
Hát felőlem lehetsz utolsó! :lol: De Emesében megtaláltad az igazi versenytársat!Nem is tudom kinek drukkoljak 8) :lol: :lol:


Minden eltűnt anyuka és kismama jelentkezzen legalább egy helyzetjelentés erejéig!!!!!

annus11
 
 


Esztó, gyere haza hamar!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


jó reggelt mindenkinek!

gratula az ujdonsült anyuciknak...én csak irigy irigy vagyok...

1., Ancsika hírek: tegnap hazamehettek, megvolt az első éjszaka, még nem beszéltem vele , lehet még alszik 8)

2., nem tudom ki irta hogy tud pisilni a fenekén olyan hasmenése van, de tegnap majdnem lefordultam a wc-ről :? és rakok egy remélem utsó pocképet

Annus már szülhetek? :oops: 38at betöltöttem , én nagyon nem szeretnék az utolsó helyért küzdeni :D

Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

zsüci: Fruzsi 11-kor evett, majd reggel hatkor. Napközben meg négy órák is eltelnek a kaják között, meg négy és fél is, mert alszik :)

Tegnap mosolygott először ébren :shock: Zsófi ilyet hathetesen csinált először, álmában mosolygott eddig is, persze, de most Apa bohóckodott neki, és mosolygott :lol: Ha nem látom, el sem hiszem :)
Vendég
 


Niki
a hasmenés jó jel!

Anita
nincs egyszerű dolgod, de úgyis megoldod :-) Ma már biztos jobb lesz.

Ma nem aludt velünk Kolos, visszavittem mindig az ágyába. Maja felébredt még éjfélkor rá, simogathattam mire visszaaludt. Aztán fél 6-kor megint felébredt és már nem aludt vissza :-(
Remélem pár napot beáldozunk és utána hozzászokik a zajhoz, és nem ébred fel rá.

Ittam is egy kávét reggel, remélem bírja majd Kolos is, mint Fruzsi.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Niki! Én írtam. Tegnap egész éjjel a férjem produkálta ezt, sőt még ma reggel is szegény. Szóval valszeg nem a szülés indulásának jele volt, hanem egy jó kis vírus. Vagy a férjemnél is indul a szülés. :lol: Csak Aminám ne kapja el!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Húúúú,végre eszem és ide is el jutottam.Hanna még most aludt el,eddig egy tehenet bűvölt. :D
Apa alszik,Grétit elvitte a keresztanyukája.Megkértem,így talán nem olyan uncsi neki minden nap.Sajna itt még egy játszótér sincs,így legalább kimozdul.
Én meg haladok.Biztos belejövünk,tegnap már gyakoroltam.Sőt,Gréti is változott,már nem annyira vészes.
Nézni kéne olcsón tesófellépőt.
Hanna fel kelt,de kicsit nyöszizhet.Mikor akar aludni??A hasa tele,mert csak folyik ki a szájából a tej,de cumizni meg szeret.Viszont a játszócumi az nem kell neki.Csúcs egy nő!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Reny,ez nem hangzik jól,remélem Amina nem kapta el!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita! Hát én is nagyon remélem! Van már elképzelésed, hogy milyen testvérfellépőt akarsz?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Még most is csak nyafizik a kiságyba.Kihoztam az asztalra pihiszékbe és semmi baja.Nem szeret kiságyban lenni ha fenn van.Másabb mint Grétike volt.
Na jó nem untatlak itt titeket,megyek takarítok!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szerintetek normális az, hogy 1 hetes Kolos és én már nem vérzek? Szerintem nem.... Vagy majd beindul megint?
pumuklii
 
 


Helló csajok!
És megkezdtem az utolsó hetet, elméletileg. Nekem gyanús, hogy ebből túlhordás lesz. Még szerdán megyek a dokihoz, meg is fog vizsgálni, lehet, hogy esetleg ez az attrocitás majd beindít valamit.
Reny, Emese, Ti mikor mentek dokihoz?

Puszi mindenkinek! Hihetetlen, hogy hogy fejlődnek a pici babák!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Pumukli,nekem is pont 1 hetesen volt 1-2 nap mikor nem volt vér,aztán visszatért.Ma értem el azt,hogy csak barna van és elég a tisztasági betét.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na itt!
Megjártam az első kört!A Rossmannban megkérdezte az eladó h mennyiért vettem a babakocsit :lol: Mondtam h nem én vettem,hanem tesómék még pár éve :lol: :lol:

Pumukli!
Szerinte normális!Én se sokáig véreztem!!!Mondjuk tovább tartott mint 1 hét,de az utolsó napokban már csak épp h maszatoltam...amúgy még beindulhat ha nem múlt el teljesen!Ha szépen visszahúzódott a méhed akkor nem baj!A szobatársamnak volt olyan az első terhességnél h nem vérzett szinte egyáltalán és nem ment vissza a méhe!Írtó szarul volt...aztán vissza kellett mennie és "kitakarították" belül.....De elötte 1 hétig szenvedett vele!!!!De ha nincs semmi bajod,nem fáj semmi akkor ne aggódj!!! :wink:

Niki!
Kiszállásra megadom az engedélyt!Hasmenés jó jel!Reméljük h nem vírus és nálad tényleg a szülés közeledtét jelzi!!!
Ancsit pedig várjuk vissza a beszámolóval!!Szerintem nem alszik...ilyen mázlista nem lehet 8) :lol: :lol:

Incike!
Elolvastam a történetet!Hát tényleg nálad is gyorsan mentek a dolgok!!!Gratula hozzá!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Szofi drága!
Sose tudhatod!!!Az is lehet h már holnap beindul a szülés!!!Sokan mentek úgy szülni h reggel még nem gondolták h estére a baba a kezükben lesz :wink:

annus11
 
 


Szofi! Én holnap reggel megyek dokihoz a kórházba. De mivel az én dokim már elutazott, ezért megyek CTG, aztán meg kell keresnem azt akinek átadott. Csak annyit tudok róla, hogy mi a neve. :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Remélem visszahúzódott. Piszkodul fájt a kórházban, mondjuk már 2. gyerek. Rosszabb volt, mint a 4-5 perces fájások, csak szerencsére ritkábbak.
pumuklii
 
 


Annus! Nem akarok belekotyogni, de Fabri 17-én szült. Miután jó helyen van a tábliban, gondolom csak elírás történt. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Megyek, mert itt vannak Anyámék, fel kell öltöztetnem a gyerekem. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


szofi, én sem gondoltam, hogy aznap szülök, fél háromkor még IKEA-ba akartam menni :wink: Jaj de jó, hogy nem mentem :roll:
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Reny, akkor jól megtréfált ez a hasmars... Vagy férjed ennyire empatikus és mégis szülni fogsz? :D Amina nem fogja elkapni, nyugi. Nem ettetek vmi olyat?

Amikor megszületik a picur, ugye szürkéskék a szeme. De hallottam olyat, h vkinek egyből bebarnult (ismerős mesélte, h még ott, a szülés után a kezében bebarnult a kislánya szeme) - van ilyen? Látszik esetleg, h melyik irányba fog változni? Vagy kell a fél év? Jó fontos dolgokkal vagyok elfoglalva... A többség meg már szopi- meg pelusgondokkal... :oops:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Annus,a babkocsid nem zörög nagyon?A miénk olyan hangos,mivel tiszta műanyag.De Hanna már megszokta.Csak azért kérdezem,mert hasonló a kocsink.Mózessel használod?Én igen,de a döccenőknél mivel nincs rugózása,úgy visszaüt.A tied is?
Na tényleg dugulok!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anikó nem tudom,bár szerintem később változik.
lehet Hanna hasfájós lesz. :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mindkét gyerek alszik :lol:
Vendég
 


Reny!
Természetesen elírtam!!!Köszi h szóltál!Na ezek után mindenki nézze meg magát h jókat írtam e be! :wink:

Anita!
Az enyém nem műanyag vázas!(vmi könnyített,de szerintem alumínium vagy hasonló...passz)Amúgy nem zötyög,nincs nagy hangja.Hogy mennyire üt vissza...szerintem nem vészes!Itt a téren apró díszkő van letéve...de nem érzem h olyan vészes lenne rajta tolni.Nagyobb akadályoknál meg óvatosan megyek,megdöntöm és kész.Én is mózessel használom.A hordozóba még be se tettük!

annus11
 
 


Niki, remélem, neked nem betegség első jele a hasmenés! Kívánom, hogy vmi sokkal örömtelibb dolgot jelezzen! :wink:

Drukkolok, hogy Amina egészséges maradjon!

Remélem, hogy senkinek nem lesz itt utólag gondja a sebekkel-szakadásokkal, stb!
Ahogy írogattok, Annus, Panndi, Pumuklii, Anna7, mindenkinek tök másképp van. Remélem, hogy mindenkinek az a normális, ahogy neki van! :wink:

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Anita! Azért a házimunkánál fontosabb, hogy rendesen egyél, szóval tessék erre odafigyelni! Ezt vedd irgum-burgumnak! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: