Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
meg nem esik! es amit mondtam, meg all, hogy johetunk ide is. meg 10-kor egy utolso benezes?
sziasztok
d
idras
 
 


Sziasztok!

Sokáig tépelődtem, mit tegyek, de megmondom őszintén, nem merek elindulni, mert Réka nagyon zsivány tud lenni.Kép Fosok, ez van!Kép
Sajnos a férjem elvitte az autót, azzal még tán el is indultam volna...

Márti, nekem van programom a gyereknapról, fel is fogom rakni ide, csak kép formátumban van és még le kell kicsinyítenem. Remélem ma sikerül, mert 3 hét múlva gyereknap.

Zafi
zafi
 
 


na sajna én még itt... Kép Kép
most tudtam csak elinditani málnát az apjával.
én még sehol sem tartok.. Kép kb 1óra múlva tudnék csak indulni és kb 45min mig odaérek.
tehát buktam a talit Kép
de jó nektek akik találkoztok

tünde
panka1971
 
 

 
 

Dóri, Zsuzsó: nagyon jókedvűen jöttem haza, nem tudom, mondtam-e ott: nagyon jól éreztem magam. Dóri, még a masszázsról, engem a védőnőm szervezett be és a védőnői rendelőben van a tanfolyam hetente egyszer. Más környékbeli babás anyukákkal lehet megismerkedni, és a babával való kapcsolatot is előmozdítja. A kis Picur értékeli ezt a gondoskodást. Ellazul tőle.
Zafi, Tünde: ne szomorkodjatok, legyen legközelebb is tali. Mit szóltok a Károly kerthez?
Szia Anikó! Hogy vagy?
Vera
kóci
 
 


sziasztok!
igen, szerintem is nagyon jo volt, hogy talalkoztunk es legyen folytatas! :-)
zsuzso: rendben hazaertetek? Dana elaludt a kocsiban es annyi...?
persze a karoly kert is jo!
tunde: sajnalom, hogy nem jottel, szivesen lattam volna a kis lucot, majd legkozelebb!
zafi: neked hol lenne jo? hogy te is el merjel indulni? mert akkor legkozelebb talakozzunk olyan helyen, ahova te is szivesen mesz!
sziasztok
szep ejszakat nektek
d
idras
 
 


Szia Atocha!

A beavatkozás (amniocentézis) lelkileg megviselt, de fájni nem fájt, egyáltalán. Nekem nem sok időm volt gondolkodni, hogy kijövök-e a műtőből vagy sem, mivel itt futószalagon csinálják. Kb. 2 perc jut egy kismamára és ambulánsan csinálják, ami azt jelenti, hogy reggel mentem és fél óra (annyit vártam míg behívtak) múlva már indultam is haza. Nincs is műtő jellege a szobának ahol elvégzik. Mire észbe kaptam már mondták is, hogy készen vagyunk. Az amnio. óta még csak két hét telt el, tehát még az eredményt sem tudom, de remélem mindent rendben találnak, és a beavatkozásnak sem lesz semmilyen következménye, bár az orvosok azt mondták, hogy a kritikus időszak a következő 36 óra, remélem, hogy igazuk van, és még azt is hozzátették, ha ezt követően baj lenne, az nem a beavatkozás következménye(????????). De optimista vagyok. És megpróbálok nagyon vigyázni magamra. Ha megvan az eredmény jelentkezek.

Üdv.: Nikilauda
nikilauda
 
 


Szia Vera!
Köszönöm kérdésed,jól vagyok,holnap megyek dokihoz,kíváncsi vagyok mit mond.Már nagyon régen voltam.Kicsit sokat keményedek,de ha lepihenek,akkor elmúlik.
Örülök,hogy jól sikerült a talitok,még ha nem is tudott mindenki ott lenni.Legközelebb biztos nekik is jó lesz.
Nikilauda:Szurkolok Neked,biztosan nem lesz semmi gond! Kép

Sziasztok:Anikó
vakili
 
 


/image{mienkavar}Kép
zafi
 
 


Sziasztok!

Fentebb a MÁV-os gyereknap programja, remélem ott összefutunk.

A tegnapi talit nagyon sajnálom, de örülök, hogy ti jól éreztétek magatokat!Kép
Nem hely kérdése, hogy el merjek idnulni, de már edzem az agyam! Egyszer kellene csak megcsinálnom egy ilyen túrát a kettővel, utána már menneKép
Igyekszem és a következőt nem hagyom ki!Kép

Zafi
zafi
 
 


Szia Nikilauda!

Persze hogy minden rendben lesz. Egyébként a Szabolcs utcában is futószalag volt, 9-en voltunk aznap és nem egészen egy óra alatt végeztek mindenkivel.
Érdekesnek találtam hogy a beavatkozás dec. 30-án volt, az értékelésen január 12-i dátum volt és én január 23-án kaptam kézhez. Persze az információs papíron az volt hogy 4 hétnél korábban ne is érdeklődjek!

Drukkolok Neked és jelentkezz ha megvan az eredmény.

Atocha
33+5
atocha
 
 


Zafi
Kendőt próbáltad? ... nálunk a héten bevált, hogy a kicsi kendőben, a nagy a kocsiban, amikor már elfáradt...
... én meg tuti nem hízok tovább, ha ezt minden nap megcsinálom KépKép

Érdemes először talán úgy nekivágnod, hogy párod is megy vésztartaléknak... de csak akkor avatkozik a dolgokba, ha nem boldogulsz Kép

... szerintem mi megyünk a gyereknapra... nagyon remélem.. Csenge már tavaly is élvezte a lovaglást... Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

En meg nem irtam ide, erdeklodni szeretnek a korhazrol. szeptember vegen fogok szulni a MAV-ban.
Erdekelne, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak a korhazzal kapcsolatban.
Mikor erdemes elkezdeni szulesfelkeszitore jarni?
Meg minden ami mos nem jut eszembe.

Kerlek segitsetek.

Koszonom

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

A SZIP különben nagyon klasz volt, én most voltam először. A metro lépcsőnél tényleg azonnal segítséget kaptam. Csak útközben Adél versenyben kiabált a metróval, aztán mikor lett ülőhely, az ölembe vettem, és akkor meg elégedetten vigyorgott.
Ma megmérte a védőnéni, és már 5 kiló.
Magi: a kórházzal nagyon elégedett voltam. vö. február vége, március eleje a topikon belül. Nem jártam szülés előkészítőre, hacsak a szerdai előadások nem voltak azok, kéthetente. Kétszer mentem el, érdekes volt és érdemes elmenni rá.
Vera
kóci
 
 


Sziasztok!

Dóri, persze, rendben hazaértünk, Dana azonnal elaludt, így hétfőn 30 perccel kellett beérnünk. Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Máshova is szívesen megyünk, de nekünk jobb lenne egy kicsit korábban.

Zafi, mi is szívesen megyünk máshova is Kép

Abigél 4,6kg, ami szerintem tök jó.

Magi, olvass bele az archívba.

Na már megint mennem kell, bocsi... Teljesen szét vagyok esve.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


morgen Kép

jó hallani, hogy klassz volt a szip! máskor jobban össze szedem magam, előre rákészülök és időben felkelünk Kép

panka már 6,5 kg, ami több mint jó... pedig szerintem nem is látszik rajta Kép

na mikor is lesz a next tali? Kép

jó éjt
tünde
panka1971
 
 


ja... új kép.
vagy ezt már láttátok? Kép
na mind1
panka1971
 
 


sziasztok,
vera: orulok, hogy segietettek a lepcson!
zsuszo: 30 perc, hat.... es amugy?
tunde: ha van kedved en majd minden nap lent vagyok, szolj ha erre jarsz
zafi: a kendo tenyleg jo lehet, nekem is kenyelmesebb igy a kettovel. vagy testverbabakocsi? zsuszo is ilyet hasznal:-)
hedi kicsit nathas lett, kellett is szivnom az orrat, de a kedve az tovabbra is nagyon jo! ejszaka alszik (bar ma 4-kor kelt, szopott es visszaaludt -- de iylen nem volt hetek ota, hogy hajnalban felebredt volna)
o 63 cm es 5700 gr. nagyon kis formas baba. majd teszek fel kepet.
szep napot (nekem ma van a 30. szulinapom, amit gyerekekkel unneplunk, mert ferjem Kanadaban:-()
idras
 
 


Sziasztok!

Dóri! Boldog szülinapot!KépKépKép

Rebi, Dóri, kösz a tippeket, de nálunk nem az a baj, hogy Réka elfárad és nem akar gyalogloni. Boldog ember lennék, még cipelném isKép
Ő szaladgálni akar, meg egyedül mennni, csak a kezemet nem hajlandó megfogni. Persze nem mindig, csak ha olyanja van. Kép

De jó, hogy nektek ilyen könnyű babáitok vannak!Kép
Nem tudom, Peti most hol tart, de a 7 kilót lehagyta és nekem leszakad a derekamKép

Zafi
zafi
 
 


Zafi
Amióta Levi van, azóta akar Csenge is babakocsizni.. kár, hogy a két kocsit nem tudom egyszerre tolni KépKép Amúgy ő is elrohangál, és nem érdekli, ha rászólok... ezért biztonságosabb, ha a kocsiban ül ... vinni meg inkább Levit viszem, mint őt Kép

Dóri
BOLDOG SZÜLINAPOT!!! KépKépKépKépKépKépKépKép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Kedves Nikilauda!!
Nagyon örültem, hogy túl vagy a vizsgálaton!!
Bocs, hogy nem válaszoltam de nagyon beteg lettem!
Most meg már készülök a vizsgámra.

Kedves Zafi!!
Hát nem csalódtam az orvosunkba!!
Nagyon rendes volt ahoz képest, hogy az éjszaka kelős közepén csörögtem rá mert nagy baj volt és szó nélkül bejött hozám!!
Remélem nem lesz ilyen többet!!
Megnéztem a képeket és nagyon aranyos a Petike!!
Egy kicsit változtatni kellett az azonositon mert nem engedett semit a másikkal!! (orem)
orema
 
 


Sziasztok!

Orem! Megkérdezhetem, hogy mi volt a baj?
Örülök, hogy elégedett vagy a dokival!Kép

Rebi! Réka nem akar babakocsizni, de nem is bánom, mert már túlsúlyosKép 16,5kg. és elvileg a mi kocsink 15kg-ig jó.
Mondtam már, hoyg könnyű gyerekeket szeretnék?KépKépKép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Segítsetek, légyszi, ha tudtok! Ma olvasztottam fel tejet (saját) és Adél itta, de nem túl lelkesen. Megkóstoltam, mi nem tetszik neki, mert egyébként nagy haspók. Hűtőízű volt. Ezt így kell elfogadni, vagy van jobb megoldás, amikor a fagyasztott tej nem hűtőízű.
kóci
 
 


Dóri: Boldog szülinapot, Isten hozott a harmincasok között!
VeraKép
kóci
 
 


Dóri!

Boldog szülinapot kívánok én is! Kép

Anikó
vakili
 
 


Kedves Kóci!!
Ha nem haragszol megkérdeztem a védönő ismerősőmet a gondodról!
Ha most csináltad előszőr akkor sincs semmi gond!
1. Az anyatej amúgy is szörnyű izű!!
2. A gyerek megtudja különböztetni a "friss" és a lefejt tejet!
3.ha teljesen lefeded jól lezárva akkor akár három hónapig is eláll a mélyhütőben( -18 fok körül)
Remélem hogy azért egy kicsit megnyugodtál.

Kedves Zafi!
Válaszoltam e-maillt küldtem!!!
orema
 
 


morgen Kép

DÓRI! ISTEN ÉLTESSEN!!! :o :o :o

vera: én sokszor fagyasztgattam az előző gyereknél és most is. több dolog is van amit be kell tartani.
1) amint lefejed, azonnal tedd a kizárólag erre a célra kitalált zacskóba (medela, avent, stb),
amit majdnem légmentesen zárhatsz is, majd helyezd a fagyasztóba(-18C)
2) a kiolvasztandó tejet tilos mikroban, vagy tűzhelyen melegiteni. csakis úgy lehet fogyasztható állapotba hozni, hogy beleállítod egy forróvizes edénybe. ott nemhogy kiolvad, de kb ideális hőmérsékletű lesz. ha nem akkor is csak további forró vizbe állítással növeld a hőmérsékletet!
3) max.3hónapig tárold (a zacsikra dátumokat is lehet irni -az aventé különösen jó, többször használható műanyag zárópatentja van, amire dátumos matricát ragaszthatsz. a matrica is a csomagban van)
4) normál hűtőtérben max 24órát lehet tartogatni, de a melegítési eljárás u.a., mint a fagyasztottnál!! csak indirekt módon lehet...

hát ennyi lenne, bár azt még hozzá tenném, hogy panka se szívesen fogadja el cumisüvegből, sőt kifejezetten utálja.. de szerintem ez inkább cumisüveg probléma. (mert se vizet, se teát se semmit nem akar üvegből fogyasztani. még szerencse, hogy tudok szoptatni Kép) tehát hogy miért is gyereke válogatja....?, mert nagyobb lányom viszont anno előszeretettel fogyasztotta cumiból a lefejt-fagyasztott tejet...

jóéjt all Kép
tünde
panka1971
 
 


orema: ..véletlenül nem a Mácsány Ica az ismerős védőnőd? Kép

tünde
panka1971
 
 


Kedves tünde!!

Nem ismerem!
Azóta beszélgetem egy pár szűlésznő barátnőmmel is és szinte ugyanazt mondták mint amit irtam!!

Lányok!
Remélem tudtok segiteni nekem!!
Nem tudom használni a keresés programot!!
Mindig azt irja ki, hogy ilyen üzenet nincs!!
(lehet, hogy csak nekem nem akar sikerülni)
orema
orema
 
 


...mert csak akkor műkszik, ha nagyon nagyon pontosan írod be a keresett szót. ékezetek, nagybetűk, a név pl: dr xy... nem mind1, hogy az illető épp hogy irta. egybe, külön, kis-nagybetűvel, ponttal, pontnélkül....satsatsat.

ja... a mácsány icát csak pécel miatt kérdeztem, mert ott lakik és r.csabán védőnő(tehát az enyém Kép)
és tényleg nem a te pontjaidra referáltam, csak megírtam az én tapasztalataimat Kép

üdv mindenkinek
t
panka1971
 
 


Tünde, Orema!
Köszi a válaszaitokat, azt hiszem akkor ott rontottam el, hogy rosszul tároltam, elég "mély" hűtőben, de nem erre a célra készített üvegben, hanem egy üres tápszeresben. Jól záródónak tűnt. Másik lehetőség, hogy, mint nagymamám és férjem mondja, a fagyasztott tehéntej is más ízű, mint a friss. Nem baj egy próbát megér, most Avent fagyasztóedényben fagyasztok majd. Meg van még egy avnetes fagyasztott tejem, de az még előtej, az meg azért nem fog megfelelni. Fontos volna, mert így szombatonként nem kéne a férjemnek utánam horcolászni a gyereket iskolába, hanem otthon szépen elláthatná. De ha más nem, majd péntek éjjelente fejek frisset. Vera
ui: Anikó, mit mondott a doki a keményedésekre?
kóci
 
 


Sziasztok!
Kismamákat keresek, akik június vége felé vannak kiírva és a Máv-ban szülnek majd. Én június 23-ra várom a kislányomat.
H_dorka
 


Vera!

Bocs, hogy beleszólok a tejcsitárolás témába:

"Az anyatej egy élő testnedv: antitesteket, élő sejteket, pl. falósejteket is tartalmaz. Ezek nem csak a babák emésztőrendszerében akadályozzák meg a baktériumok elszaporodását, hanem akár egy tárolóedényben is.
Ha lehet, inkább hűtőben tárolt anyatejet adjunk a babáknak, semmint fagyasztottat. A fagyasztás során ugyanis megsemmisül néhány olyan fontos alkotórésze, amelyek megvédik a babákat a fertőzésektől.
A magas hőmérséklet szintén árt a tejnek, ezért a hűtött, fagyasztott tejet csak lassan, fokozatosan szabad felmelegíteni, legjobb langyos vízbe állítva a tasakot, üveget.

Az anyatej tárolási ideje a hőmérséklettől függ. <font color="0000ff">Szobahőmérsékleten (19-22 C fok) 10 órán keresztül tárolható. Nyilván ne hagyd elől sokáig ha 30 fok van.
Hűtőben (0-4 C fok) 8 napig.
A hűtőben lévő fagyasztórekeszben 2 hétig
Fagyasztóval kombinált hűtőben (külön ajtós fagyasztó) 3-4 hónapig.
Fagyasztószekrényben vagy ládában (-19 C fok) 6 hónapnál is tovább.</font>"

Idézőjelbe tettem, emrt nem az én okosságomKépKép, hanem egy korábbi hozzászólásból másoltam ki (aki írta, az nemz. szoptatási tanácsadó és LLL vezető).
Jó az Aventes tároló, de elvileg a tiszta tápszeresnek is OK-nak kellett volna lennie. Valószínű inkább az, hogy tényleg más íze van (és ez nagy sok fagyasztott dologra igaz), azért nem kellett neki. Viszont a fentebb írtak miatt ha megoldható, akkor talán jobb, ha az előző napi fejést adod neki (az egyes fejések alatt összegyűlteket össze lehet önteni, csak arra kell vigyázni, hogy a korábban lefejt, hűtőbe tett, kihűlt tejhez ne rögtön tedd hozzá a frissen fejtet, hanem azt külön hűtsd le, és utána már egy edénybe összeöntheted.)
A hűtőben 8 napig való tárolás számomra is hihetetlen, de talán a legfelső mondat magyarázza, hogy miért van különbség a tehéntej és az anyatej eltarthatósága között. Bár ettől függetlenül ilyen sokáig tárolt anyatejet én már nem hiszemKép, hogy oda mernék adni a babámnak. De 2-3 napig tároltat egész nyugodt szívvel.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szisztok!
Azoknak a kimamiknak tenném fel a kérdésem aki Harsányinál szült nem régen!
Mennyi volt a szülési tarifája? Mikor kell oda adni neki a pénzt?
nefelejcs
 
 


Köszi Beszti, nagyon jó, hogy "beleszólsz", de miért beleszólás? Amiket írsz, idézel, teljesen új felfogást jelentenek számomra. Csütörtökön, de talán már szerdán kipróbálom azért a fagyasztott sárga színű, korai tejemet, de a frissen fejés lesz a tuti megoldás.
Vera
kóci
 
 


Sziasztok!
Dorka!
Én június 29-re vagyok kiírva, de ebből lehet akár két héttel több is, mint előző fiam esetében.
Dati

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Szia Dati!
Szeretnék pár ismerőst "begyűjteni" addigra, ha van kedved, írjál! Hátha találkozunk bent a kórházban!
H_dorka
 


Vera!

Annyit mondott,hogy még nem kéne,hogy sokat keményedjen,De ezen kívül semmit.Méhszáj egyébként teljesen zárt.Lehet,hogy ezért nem adott rá semmit.

Puszi:Anikó
vakili
 
 


Sziasztok Lányok!

Most a MÁV-os gyereknap ügyében kampányolok!Kép
Nem volt túl nagy a lelkesedés, amikor a programot beraktam. De ugye azért jöttök?
Azóta már újabb adalékok is vannak, 12-14 között bohócdoktorok lufikból állatfigurákat készítenek a kicsiknek, lesz zsákbamacska is és a nivea is készül ajándékcsomagokkal.
Szerintem aki csak tud jöjjön, mert a szülésznők nagyon készülnek!
Mi ott leszünk!Kép

Zafi
zafi
 
 


Köszi, Zafi, hogy felraktad a programot. Mi is készülünk menni!KépKépKép

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Szia Zafi!
Te már voltál ilyen rendezvényen? Szerinted itt tudnék beszélgetni a szülésznőkkel? Még nem döntöttem el,hogy választottal szülök,vagy az ügyeletessel,és nagy segítség lenne,ha itt megismerhetném őket közelebbről.
Érdemes kocsival menni,vagy inkább BKV-val?
Válaszodat előre is köszönöm:

Anikó
vakili
 
 


Sziasztok,

régóta olvaslak benneteket, az én gyerekem is a Mávban született, januárban.
Olvastam a gyereknapot, biztos elnézünk, mert nem messze lakunk, bár valószínüleg a 4 hónapos még nem fogja annyira élvezni :-)
Vakili, szülésznö ügyben szerintem kérdezd meg a dokidat is, kit ajánl neked, ez is segíthet a döntésben!

Volna egy kérdésem: jár valaki a Mávba baba-mama tornára?

kriszta
topszlix
 
 


Szaisztok!

Először is, Dóri boldog szülinapot. Én is anno egyedül ünnepeltem a 30-at, mert apa (akkor még nemapa) külföldön volt. Egyébként IRIGYFEJ, IRIGYFEJ, hogy még csak itt tartasz Kép
Zafi,
gyreknap lehet... olyan nehezen hangoljuk össze magunkat, Abigél is egyre több időt tölt ébren - de legalább éjjel alszik.
Vera,
nálunk Danánál is Abigélnél is megy fagyasztott tej. Én is hűtőszagúnak éreztem - meg nem kostoltam, mert nem szeretem a tejet, így az anyatejre sem vágytam - de őket nem zavarta, ha éhesek voltak megitták. Én most Aventes steril zacsiba fagyasztok és melegvízben olvasztja az épp aktuális etetető.
Nefelejcs,
Harsányi nem szívbajos, ha nem kérdezed, ő megmondja. Egyébként az átutalást is elfogadja, ezért gondolom, nem perel be a személyiségi jogainak megsértéséért, ha megmondom, hogy 60E a tartifája.
Minden jót mindenkinek, Anikó, pihenj sokat.
időhiányosZsuzsó
zsuzso
 
 


Kedves Kriszta!
Azt tudom,hogy ő kivel szeret dolgozni,de nekem a személyes,első benyomás számít.A dokit is ajánlották,nagyon sok jót hallottam róla,de én nem azt tapasztaltam.Kicsit csalódott vagyok.
Egyébként még azt sem döntöttem el,hogy fogadok-e egyáltalán.A lányomat az ügyeletesnél szültem,és nagyon aranyos volt így is.Talán,ha a találkozásnál valaki nagyon megragadna,akkor fogadnék.

Zsuzsó:Köszönöm,igyekszem,bár mindkét gyerkőc itthon van,betegek vagyunk (velem együtt Kép ),így azért nem olyan egyszerű.

Puszi:Anikó
vakili
 
 


sziasztok!
nagyon koszonom mindenkinek a kedves sorokat es koszontest!
velunk minden rendben, bar hedi szorcsogese lassan mulik csak, de allitolag ilyen picuriknal ez termeszetes. misunak begyulladt a fule, de jol van, csak most itthon. egyfelol elvezem a full anyasagot , de most hogy a parom kulfoldon, eleg nehezek a napok, bar az anyukam rengeteget segit.
probalok uj kepet feltenni hedirol, aki alom jo baba, ejszaka 9-6 v.7-ig alszik, napkozben mar jarokazik, nezeget, elkezdett nyulni, fogni, tomkodi az oklet a szajaba. nyugis es jokedvu. szoval tokeletes. es talan mar az ido is jobb lesz.
mi lehet hogy megyunk a gyereknapra, de csak delelott, mert delutan egyeb programunk van mar.
vakili: ki is az orvosod?
szep napot mindenkinek
d
idras
 
 


Anikó,
akkor te nagyon tapasztalt vagy,szülést illetöen, 2 gyerek után :-) Nem itt született az elözö két gyereked? Azt hiszem, a szülésfelkészítön meg a szülöszoba látogatáson is volt pár szülésznö, ott is lehet velük találkozni.
topszlix
 
 


sziasztok!
tettem kepet :-))
d
idras
 
 


Sziasztok!

Anikó
Jobbulást Neked és a gyerekeknek! Az én két gyerekem is beteg - szerencsére csak taknyosak. Szombaton költöztünk, a bepakolásnál rengeteget keményedett a hasam és estére nagyon fájt, meg is ijedtem nagyon. Szerencsére mindkét panasz elmúlt, lehet hogy a stressz okozta.
Remélem találsz Neked megfelelő szülésznőt.

Dóri
Nagyon édes a babád!

Én hétfőn voltam dokinál, volt UH (harmadszorra sem kis sulyú gyermekem lesz, most kb. 3 kg a baba), CTG - szívhang tökéletes, mozgott is és a méhszájam is zárt. Szerencsére minden OK, ami fontos is mert a doki jövő héttől nem lesz 2 hétig. Császár június 17 v. 18-án lesz.
Közben egyszer el kell mennem a kórházba CTG-re, az asszisztens fogja csinálni (valami Mariann és elég mísz nő - Anikó szerintem ő nem fog bejönni Neked). A doki külön felhívta a figyelmemet hogy adjak az asszisztensének 2000 Ft-ot. Egyébként HSZ után nekem is kicsit csalódás az új doki, valahogy nem találom vele a hangot. Remélem azért a műtétnél minden rendben lesz. Minden alkalommal megbeszéljük hogy most sterilizál is, most mégis mondta hogy feltétlenül szóljak a műtét előtt hogy nehogy elfelejtse. Még a keresztnevemre sem emlékezett!
atocha
 
 


Sziasztok!
Dóri:A dokiról csak magánban,de a profilodban nincs cím,ahová írhatok.Ha írsz az enyémre,akkor tudok válaszolni.Nagyon ari a kép.Kép

Topszlix:A lányom már a MÁV-ban született,de akkor még nem volt szokás szülésznőt fogadni.KépÉn most nem készülök szülőszobalátogatásra,hiszen már ki is próbáltam,Kép,lehet,hogy inkább a gyereknapon találkoznék velük,ha lehet.

Atocha:Örülök,hogy jól vagy Kép.Lurkóknak jobbulást!
Nálunk Kata és én nagyon taknyosak vagyunk,Geri viszont elkapott valami vírusos hasmenést.Kép Ettől félek inkább,mert már kétszer kötöttünk ki ugyanezzel a Lászlóban.Azért úgy néz ki,hogy ez most enyhébb,de nagyon parázok.A dokinőnk azt mondta,hogy az is lehet,hogy szalmonella.Eredmény csak egy hét múlva.Kép
Lehet,hogy az a mi bajunk,hogy mindenkit HSZ-hez hasonlítunk? Kép A mísz nők tényleg nem jönnek be nekem.De a férfiak sem.Kép
Tessék sokat pihenni,hogy maradhasson bent még az a kisfiúcska! Kép
Gratula az új fészekhez!

Mindenkinek sok puszi!

Anikó

UI:Holnap be kell mennem a dokihoz,mert találtak valami baktériumot a kenetben.Kép
vakili
 
 


De sok beteg, mindenkinek jobbulást. Anikó majd ha tudsz, tegyél fel képet magatokról.
A fagyasztott tej Adélnál nem jött be sehogy sem. Ma éjjel felkelek frisset fejni, mert holnap színházba szeretnénk menni, és legyen itthon... Izgulok, mert ma este Adélt kenyérre lehetett kenni, másfélszer átmasszíroztam, még a védőoltásos lábát is nyújtotta, hogy masszírozhatom. Holnap mi vár rá? Elégedett lesz a szórakoztató brigáddal?
kóci
 
 


Sziasztok!

Anikó! Igen, ott lesznek a szülésznők, legalábbis sok ott lesz közülük. Bár én még nem voltam ilyenen, de tudom, hogy így van.Kép És szerintem a várba praktikusabb bkv-val menni, már csak a parkolás miatt gondolom.

Kriszta! Én jártam baba-mama tornára és most is tervezem, hogy fogok menni, de már kettővelKép Kérdezz!Kép

Atocha! Költözéshez részvétemKép Én is pocakosan költöztem és minden egyes doboz kipakolása után min. fél órát kellett pihennem. És akkor én még nem is tartottam ott, ahol te! De olyan jó, mikor kész, nem?Kép

Nálunk is van némi takonykór Rékánál, köhög is egy kicsit, de ugye a kicsit védi az anyatej? Remélem Petike nem lesz beteg.

Örülök, hogy most már többen tervezitek a gyereknapotKép

Zafi
zafi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?