Új privát üzeneted érkezett!

zsuzska monic csoda szép lurkok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


linácska mekkora levi igazi kis emberke

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


dyta haladunk szépen előre remélem továbbra is rendben lesz minden nálatok és nálunk is

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

twist még egy kis türelem és biztos lehetsz benne hogy hányan vagytok gratula

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


bocsi de ma csak igy megy az irás valami nem ok a géppel

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


bumi amit irtál az azért megnyugtato szerintem..... bikfy hizzzzzál adnék szivesen ha lehetne minden kismama és és jövőbeli kismama vigyázzon magára ---------- lakodalmazunk a hétvégén gondolok majd rátok majd jelentkezem---------- jé sikerült többet is irni két mondatnál ..... puszi mindenkinek

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok,

engem bánt, hogy nem tudok annyit jönni hozzátok amennyit szeretnék. Ég a fejem miatta, de olvasni mindig tudok, az írással vannak gondjaim mert ha Danika a kezemben van esélyem sincs. Néha-néha egy ujjal bírok néhány mondatot írni, de mire sikerül pötyögni már el is felejtem, hogy mit akartam.

Bumi,

nagyon érdekes lehet a vizsgálat, nekem is nagy kedvem lenne megcsináltatni. Egy csomó dolog kiderülhet. :roll:

Timejka,

én is néztem a görbédet, tényleg változatos. AMúgy nem vagyok egy görbe szakértő.

Vius

jó lakodalmazást!

Twist,

hogy vagytok?

Bikfy,

puszi neked is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
én se értek hozzá, de tény, hogy változatos.

Bumi
Egyébként a diagrammon ott van az is, hogy hány órakor mértem.

Vius
Jó lagzizást.

timejka
 
 


Sziasztok!

Ditus!
Örülök, hogy jól vagytok. Képet nem kaptál? Én mindig bekuksizok már topicokba is, ha valakit hiányolok, és láttam, hogy máshova írtál.

Timejka!
Akkor tényleg nem tudom, mi az ingadozás oka. :?

Linácska!
Jók a képek! Lobog a haja? :shock: De érdekes lehetett!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Tudod mi, szivat a szervezetem :twisted: Egyébként úgy érzem, hogy megjön jövő héten.

Most néztem a Geszti kislányát az újságba, hatalmas haja van.

Monic, Dita
Megkaptátok az emailt amit küldtem?

timejka
 
 


Sziasztok!

Megjöttem....

Visszaolvastam,remélem,hogy nem fogok kihagyni senkit a sorból.ha mégis akkor bocsi! :oops:

Dita
Gratula az eredményekhez,és csak így tovább!

Vius
Neked is gratula!

Bumi
Sajnálom,az eredményt.... :(

Bikfy
az iwiw sajna hetek óta nem enged be,hiába próbálkozom.... :twisted: :twisted:

Monic,Zsuzska
Édesek a "kicsi fiúk!!!!!! :wink:

Linácska
Nagyon aranyos Levi is!

Kata
Remélem,hogy már jobban vagy! Sokat gondolok rád,és sok-sok erőt kívánok neked!!!!!

Twist
Neked is nagy gratula!! Sztem sem egy másik petezsák az.... Ha az lenne,akkor azt mondták volna... Tudod nekem az előző terhességem iker volt,de nem így nézett ki az első uh-s képem... (Egymás mellett volt a két petezsákom.)
De azért még bizakodhadsz!!! :wink:

velünk minden ok, megkaptam az AFP-s beutalómat,majd máj. 29-én kell mennem. Egy kissé én is el vagyok havazva,tudjátok,lassulok.... A lakás meg kib.....ott nagy,úgyhogy mire végignyalom,hát akkor meg lehet kezdeni előröl.... :twisted: :twisted: ja, meg beteg az egész familia. Anyám most jött haza a kórházból,apa is szarul van, a bátyám+a lánya ia beteg... Ja, és végre hazajött a legjobb barátném is a kórházból. 2 hetet volt kórházban szülés után,mert a babával gondok voltak.... De úgy néz ki,hogy most már minden ok....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm, úgyhogy leírom hogy állunk.

A kórházi befekvést eddig megúsztuk, igaz, az elmúlt egy hétben kétszer emelték a gyógyszeradagomat, mert az a fránya magas vérnyomás elég makacsnak mutatkozik. Ezen kívül ami kellemetlen az a vizesedés, de nekem nemcsak a lábam vizesedik (mondjuk az a legdurvább) , hanem az arcom is. Méhszáj továbbra is elsimulva, ezért ágynyugalom. Ennyit rólam.

Babucik: Szépen nőnek, a tegnapi "mérés" alapján Zsófi 1800 g, Zsombi 1700 g. (szerintem valamit elmért a doki, mert két hete volt közöttük 400 g különbség és gondolom kizárt, hogy ennyit behozott a pici fiúnk, míg Zsófi csak 200 g-ot hízott. Na mindegy, a lényeg, hogy nőnek szépen , a méhlepények állapota kiváló és a dokink szerint már csak 2 hetet kell kibírnunk így három az egyben. Én azért azt szeretném, ha jó sokáig bent maradnának, de ez függ a toxémiámtól is és nem utolsó sorban a méhnyak állapotától.

De optimista vagyok és úgy gondolom, hogy két hetet fél lábon is kibírunk!!! :wink:

Teszek fel két képet, amik a tegnapi uh-n készültek.

Az elsőn Zsófi arca látszik szemből (megjegyzem, hogy ez az első alkalom a 32 hét alatt, hogy sikerült elkapni valami részletet az arcocskájából)

Kép

Zsombi pedig oldalról:

Kép

Emmeg én lennék: (nem ér nevetni a két dagadt farönkön amin állok, meg a felpuffadt fejemen) Ja! Haskörfogat 118 cm. :)A kép pont egy hete készült.

Kép

nellike
 
 


Sziasztok!

Linácska,
egyszerűen tüneményesen gyönyörűséges Levi baba! Kire hasonlít?

Vius, Dita,

Jó partyzást!!!

Dita,
hogy telik az idő!! Gratula a második trimeszterhez! Hipp-hopp,és gyönyörködhetünk a kicsi Ditában!

Twist,
nagyon helyes kis pöttyöd van! Hogy én is tippeljek, szerintem a másik pötty a petefészkedben van, talán a sárgatest?

Dy,
engem sem enged be az iwiw másfél hónapja, pedig már mindent kipróbáltam.

KépKép
yadine81
 
 


Nellike!

Szerintem nagyon csini kismami vagy!

Bevallom Zsófiból nem sok mindent tudok kinézni, de próbálkozok!

Sok boldog névnapot a Zsófiknak! :) Nagyon tetszik a neve.... :)

Szépen gyarapszanak, talán nem egyforma ütemben híznak, hol az egyik húz bele, hol a másik.

Csak így tovább!

Ja, el is felejtettem, negatív teszt ma reggel! Mostmár csak azt nem tudom, melyik orvost válasszam Szegeden a Kaáliban...

KépKép
yadine81
 
 



KépKép
yadine81
 
 


Yadine,
nem igazán tudom, hogy kire hasonlít Levi. Az orra meg a szája olyan, mint a Lilié. Majd 3 hónap múlva kiderül :lol:
Ja, és a Kaáliban a pasihoz menj, a Zádorihoz. Monic Danikája is nála fogant, én meg csak elmentem hozzá konzultációra, aztán közben kiderült, hogy babás vagyok már 2 napja. Csak azt nem tudta eldönteni, hogy tüszőt lát, vagy sárgatestet. Aztán megírtam neki, hogy én nyertem, sárgatest volt. Ja, és piszok jóképű :lol:

Nellike,
szerintem nem is olyan vészes az a vizesedés, legalábbis így képen nem annyira.

Dy,
kell még szúrnod magad? Van egy ismerősöm, akinek a felesége szintén szúrja magát, hogy pontosan miért, azt nem tudom, de vérhígítót kell neki is kapni, neki azt mondták, ha a 16. héten rendben van az AFP-s vérvétele, akkor nem kell tovább.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nellike
Irtó csini vagy! Én sajna nem látom a farönköket amin állsz!!!!! :lol: :lol: Még legalább 2 hetet kívánok Nektek!!!++++++++++++++ :wink:

Yadine
Sajnálom nega tesztet!!!

Linácska
igen,még szúrom magam. Ma este jön az 52. ...... Nekem sajna végig kell, sőt még szülés után is rá kell majd húzni + 6hetet. Nekem ez azért kell,mert genetikailag mélyvénás trombózis hajlamom van (Leiden mutáció) és ezért nagy valószínűséggel a heparin nélkül trombózist kapnék. Ami lehet mélyvénás(lábon),vagy méhtrombózis,vagy tüdőembólia.... :? :? Szóval nekem fontos... De jövő héten kell mennem megint a hematológiára,akkor majd kiderül,hogy elég-e napi 1* szúrnom magam, vagy kell a 2......

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Sajnálom, hogy nem megy iwiw-ed, már írtam neked oda egy csomót.
Jó hallani felőled, remélem, rendben vagytok. Mindig örülök, ha jössz.

Lenne egy kérdésem: A PCO-s topikban, 2 lánynak is felmerült, hogy Leiden mutációja van. Egy csomó kérdésük lenne ezzel kapcsolatban. Megadhatom nekik a címedet? Hátha priviben tudnál nekik segíteni.

Szokás szerint tanuok, már k...ra unom. De jövő héten vége!!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Ígérem,hogy megpróbálok gyakrabban jönni!! :D
Várom a csajok kérdéseit! Tudom milyen megnyugtató dolog,amikor az ember hasonszőrű emberektől tud tanácsot kérni! :wink:

Kitartást a tanuláshoz!!!! :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Linácska, Levi nagyon cuki, és hogy lobog a haja, vazze nem semmi :oops: :wink:

Nellike, szép a pocakod, hajrá, én is nagyon vizesedtem akkora voltam mint egy ház amikor elmentem szülni. De neked már nem sok van, sok kitartást kivánok és erőt.

Dy, sajnálom hogy ilyen problémád van, ez a trombózis dolog nem egyszerű. :roll:

Csajok, én is jönnék hozzátok többet de csatlakozva Moncsihoz, elég nehéz ide és oda is irni, mert általában babát fogok a kezemben. Olvasni annál jobban szeretlek benneteket, úgy mindig éredekel hogy kivel mizu.

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
íme a hajzat:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska: Édes a paróka.



vicky79
 
 


Dy Vigyázz magadra.

Linácska
Göbémet megkukucsulod?
Meg aki ért hozzá? Bár tudom, hogy nem a görbe fog teherbe ejteni.

MA vagyunk 12 éves házasok!

Mindenkinek puszi. Kismamák vigyázzanak magukra.

timejka
 
 


Timejka,
szerintem semmi különös nincs a görbédben. A 21. nap környékén általában kicsit leesik a hő, mert újra elkezd valamelyik hormon termelődni, utána újra emelkedik. Vizsgálták a hőleesés meg a beágyazódás közti összefüggést, de nem találtak igazán.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Drága Csajok!

Linácska, nagyon szép Levi baba! Ez a 4D UH nagyon klassz!!! Azta mekkora hajacskája van máris.)

Timejka, gratula a 12. házassági évfordulóhoz! Nekünk május 3-án volt a 12.:)) Egyidős házasok vagyunk!:)))) Nagyon szépen fent van a hőd, ez szerintem jó jel.

Dituli, olvasom rendszeresen a blogodat. Már majdnem meglestétek, hogy bogyó kislány-e vagy fiú. Izgultam.)

Én jól vagyok, köszönöm szépen:-) Nagyon álmos vagyok, de úgy, hogy kb. az egész hétvégét végig aludtam. Görcs, barnázás nincs hál Istennek! Róka koma gyakran látogat. Ma kipróbáltam, hogy jó sokat reggeliztem és egyfolytában eszem azóta is és nincs is hányingerem. Tehát inkább éhgyomorra jelentkezik és ha egyszer jött, akkor egész délutánig marad. Szerdán lesz első Kaális UH és nagyon remélem, hogy a picurit is megláthatjuk végre, mert az 5. héten még csak a petezsák látszott.

Ja, ezt a szerencsehozó gólyapárt küldöm mindenkinek!!

Kép
Vendég
 


Monic, drága, mindig örülünk, ha jössz! Naná, hogy Danika miatt kevesebb időd van. Nem baj az. Én sem sokat tudok jönni, hol ide írok, hol oda, de nincs mindig erőm mindenhova írni, nem tudok annyit ülni a gép előtt. (szégyellem magam)

Vius, köszi, aranyos vagy))))
Bikfy, én is tudok neked kg-okat adni)) Jó tanulást, ügyes legyél, fejezd be a vizsgákat, aztán éljen a baba projekt!
Bumika, sok puszit küldök neked!!!
Dy, gratula az első AFP beutalódhoz! Milyen gondok voltak a barátnőd babájával, ami miatt 2 hetet volt bent? Örülök, hogy jobban vannak.
Nellike, Zsófi és Zsombi nagyon jó méretűek!!! Egy ismerősünknél a kisfiú sokkal kisebb, izgulnak is, mi lesz vele. Szép a babós UH képed!! Mindkettő! Te pedig nagyon csini kismami vagy, formás a pocakod. Hol találták ilyen klassz felsőt??

F. Ancsi, te hogy vagy? Remélem, hogy a babával még bírjátok bent.

Yadine, csajszi, te hogy vagy? Tesódéknál minden okés? Szorítottam nekik!

Zsuzska, 1000 éve!))) Hogy vagy? Annyiszor eszembe jut, amit írtál, hogyan változott meg a párod: hogy azt mondta, hogy az ő életét a gyerek nem fogja megváltoztatni, aztán már Olivér diktál:))

Na, büszke voltam, hogy egész nap nem volt róka….. most jött rám….
Vendég
 


timejka: Boldog házassági évfordulót. Mi is 12 évesek leszünk az idén.

twist: Reméljük meg lesz az a baba az uh-n. Ha kapsz képet, ugye felteszed?



vicky79
 
 


Sziasztok!

Tudom nem jártam erre rendszeresen az utóbbi időben, de így volt könnyebb, mert nem nagyon történt velem semmi. Az utóbbi hetekben próbáltam újra csatlakozni, de még csak nem is reagáltatok a hozzászólásaimra. Ez nagyon rosszul esett, de túltettem magam rajta, hisz annak idején én se nagyon reagáltam azokra, akik hébe-hóba néztek csak be, hacsak nem kötődtem hozzájuk jobban. Hiányzik az is, hogy itt lehessen ragadni a gép előtt, mert jönnek folyamatosan a hozzászólások, de mostanában sajnos ez sem jellemző a topikra. Nem akarok megbotránkozást kelteni, de szerintem ritka az őszinte érdeklődés, és jellemzőbb az egymás mellett való elbeszélés. Remélem tévedek.
Én azonban most elbúcsúzom tőletek. Nem akarok lelkiismeret furdalással gondolni rátok, hogy nem írok, csak olvaslak titeket, hogy nem tudom követni kivel mi történik... Ezért szeretném tisztességesen lezárni ezt a "kapcsolatot". Sok embert kedveltem meg közületek, és annál is többet tanultam tőletek, így fáj kicsit ezt megtennem.
Mindenkinek csodás további életet kívánok, és álmai mielőbbi teljesülését!

Rólam: Nekem most volt a 3. inszem. Szerintem sikerült ;) De még várni kell az eredményre.
Aki kiváncsi rám, az más címszavak alatt megtalálhat néha, és néhány napja elkezdtem egy blogot is, ott részletesebben is olvashatjátok az aktuális gondolataimat. Hasznos dolgok is felkerülnek szép lassan, amiket az évek során szedtem össze (részben tőletek), és ha kommenteztek szívesen válaszolok a kérdéseitekre is.
http://marablog.freeblog.hu/

Puszilok mindenkit külön-külön is!
_________________

hofeherke
 
 


Sziasztok,

Yadine,

nagyon sajnálom, hogy nem sikerült az inszem. Én a szegedi Kaáliban nagyon tudom ajánlani dr Zádorit, amellett, hogy ahogy Linácska mondaná piszok jóképű :wink: :lol: nagyon jó szakember, elsőre összehozta nekünk Danikát, és egy csomó ismerősöm van akik szintén elsőre babásak lettek nála. A doktornőt is sokan dicsérik, én őt nem ismerem :oops:

Nellike,

nem is farönkök :wink: Drukkolok, hogy minél tovább legyetek még egyben.
Én is küzdöttem a magas vérnyomással, érdekel módon én csak egy picit vizesedtem. A Dopegítet majd ne hagyd hirtelen abba, mert velem szülés után abba hagyatták, aztán a negyedik napon a hazamenetelünk napján az egekbe ment a vérnyomásom, úgyhogy utána kb 1 hétig még szednem kellett. De azóta semmi gond a vérnyomival :wink:

Mara,

ne búcsúzz el nagyon kérlek! Nagyon hiányoznál. Nemsokára itt a nyári szünet és akkor neked is több időd lesz írni nekünk.
Úgy érzed, hogy sikerült az inszem? Nagyon drukkolok! :wink: A blogodat természetesen olvasni fogom, de azért az nem ugyanaz mint egy fórum :wink:
Remélem meggondolod magad, addig is puszillak! :wink:

Dy,

drukk az AFP-hez+++++++++++++++++++++++++++++

Linácska,

nem semmi Levi lobogó hajkoronája :lol:

Twist,

Róka koma? Úgy emlékszem, hogy régebben te is említetted, hogy mennyire vágysz rá :wink: :lol: :lol: Hát most itt van.
A vonalzód nagyon tetszik, meghatódtam rajta, nekem is ilyen volt Danikával.
Van esetleg megérzésed, hogy kék a kiscipő? :wink:

Timejka,

nagyon sok boldog házassági évfordulót nektek!
Megkaptam az e-mailt, jót nevettem rajta, úgy mint a babák :lol:
Sokat nézegetem a görbédet, eléggé egyedi, remélem annyira, hogy babás görbe :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Mara
Én is éreztem már úgy, hogy csak vagyok itt, de azért mindig visszahúz a szívem. Maradj közöttünk lécccccccciiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!
Mikor tudjuk meg, hogy pozitivat teszteltél?

Nekem tegnap megjött a bajom kb. 4 nappal hamarabb és most nagyon rosszul viselem, tiszta bolond vagyok. Hívom ma a dokit, hogy mikor lesz hsg. Egyre jobban hajlok a lombik felé, csak a párom még mindig ódzkodik tőle. Én már nem tudom, hogy mi a fene lehet, elvileg mindkettőnkkel rendben van minden és mégse jön a baba. Hőmérőzést is befejezem.

Köszönöm a köszöntéseket.

Twist
Nektek is boldog házassági évfordulót.

timejka
 
 


Sziasztok,

Timejka,

lehet, hogy a párod nega hozzáállása a bébihez benned is lelki gátat csinál és azért nem akar megfoganni. Múltkor mondtad, hogy lehet elmentek néhány napra. Szerintem érdemes lenne, mindketten lelazulnátok és kettesben meg tudnád értetni vele, hogy nem feltétlenül ikrek születnek a lombik után. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Mara!
Én is éreztem már így, aztán csak nem bírom megállni, hogy jöjjek.
Drukk, hogy jók legyenek a megérzéseid!+++++++++

Timejka!
Sajnálom a pirit. Nektek tuti sikerülne a lombik, hisz nincs semmi bajotok. Ilyen pároknál a legjobbak az esélyek.

Nellike!
Szerintem tök csini vagy,én a vizesedést sem látom olyan vészesnek! Baból szépek, remélem, hogy néhány hetet még kihúztok 3 in 1.

Linácska!
Az tényleg a haja? :shock:

Timejka, Twist, Vicky!
Boldog évfordulót!
Mi még csak 4 éves házasok leszünk júniusban, és 7 éve élünk együtt. De inkább az együttélés számít, akkor viszont most vagyunk a kritikus időben. Na de imádjuk egymást, úgyhogy gond egy szál se. :)


Monic!
Danikának boldog 1/4 éves szülcsinapot.

Dy!
remélem minden rendben lesz a hematológián, és marad az 1 szuri. AFP-hez drukk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Csak kicsit olvastam vissza és nincs is most sok időm! Ha kihagyok valakit nehogy az orromra koppintson! :wink: Később még jövök.

Mara,
sajnálom, hogy így érzed. Nem tudom, mások hogy vannak ezzel, de én nem vesztegetném az időmet itt, ha nem gondolnék minden mondatot, érdeklődést őszintén amit írok.
De úgyis mással leszel elfoglalva a következő kb. 60 évben, ha babát vársz! :D

Twist,
örülök, hogy jól vagy! Itt a babaneten volt egy cikk, hogy aki sokat hány annak okos babája lesz! :lol: De azért örülök, hogy megtaláltad az ellenszerét! Tesómnak megjött, a 10. napon kell mennie. Együtt fogunk lombikozni! Naggyon durva!!! :!:

Monic,
köszi!!!! Meglestem a dr-t, tényleg jóképű! Talán a férjem is jobban megtalálja a közös hangot egy pasival orvosi kérdésekben. Kb. egykorúak is lehetnek.

Timejka,
Mi nagyon szeretnénk ha ikrek lennének, mert kettőt szeretnénk és egy turnusban meglenne. :shock: Biztos sikerül nektek is közös nevezőre jutni!

Ja, ez a ciklusunk majdnem egyformán indult! :)


Ui: Dita nekem nagyon hiányzik, én a bűnösök közé tartozom, visszaolvastam, mert emlékeztem rá amit írt, még mosolyogtam is rajta, hogy csúszdázik a Bogyókája, de csak akartam írni ezek szerint..
Nem gondolnám, hogy valaki is direkt, rosszindulatból nem reagál ilyen hírekre. Egyszerűen ezt nem tudom elképzelni. A figyelmetlenség pedig megbocsájtható, nem?

KépKép
yadine81
 
 


Yadine!
Sajnálom tesódat. Akkor most ti is kezditek a lombikot?
Járjatok mindketten sikerrel.


Én azok közé tartozom, akik mindig olvasnak, de idő hiányában nem sűrűn írnak. És azt se felejtsük el, hogy nem mindig van az ember olyan lelki állapotban, amikor együtt tud örülni a másikkal mondjuk egy 12. hét betöltésének. Ugyanígy nem várom el, hogy valaki együtt sírjon velem a sikertelenségeink miatt. Épp ezért nem kéne apró dolgokon megsértődni, mert nem rosszindulatból fakadnak, csak épp ahelyzet ezt hozza.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Nem az év a lényeg hanem az, hogy imádjátok egymást. Mi 14 éve vagyunk együtt. Ja, és szerintem igazad van.

Yadine
Tudod nekünk már van egy 7 éves gyermekünk, úgyhogy elég lenne ha még 1 születne, de hát ember tervez Isten végez. Hajrá lombik. Egyszerre leszünk kismamik ezek szerint? :lol:

Monic
Én nem érzem úgy, hogy lelki gátat csinál bennem a párom hozzáállása. Tegnap amikor mondtam neki, hogy megjött, tök lesett, (mindig a pattikat szokta nézni az arcomon és most nincs) hogy nincs előjele a mensinek.
El akarok menni kettesbe 1-2 éjszakára mostanában. MEgbeszélem apával. Most úgy érzem, hogy a Robi is teljesen akarja a gyermeket.

Különböen egy párszor már én is éreztem magam tök feleslegesnek, nem reagáltak arra amit írtam. Van ez így. Emberek vagyunk. Mindenki gyűjjjön vissza!!!!!!!!

timejka
 
 


Lányok!

Most nehogy pálcát törjetek felettem, már bánom hogy leírtam ami bántott.
Majd ha ti is babások lesztek rájöttök hogy itt nem a sértődésen, vagy bármi máson van a hangsúly hanem a hormonok játékán.
Apró - cseprő dolgokon is ki tudok borulni, és ezt másoktól is visszahallom.
Épp Linácska írja a másik topicban hogy a nagy hahótázás egyik pillanatról a másikba bőgésbe csap át amit nem tud abbahagyni hát még kontrollálni.
Ezen hamarosan ti is át fogtok esni és akkor majd meg fogtok érteni engem (minket).

Igen Yadine a figyelmetlenség megbocsájtható sőt, én eddig mindent mindenkinek megbocsájtottam, pedig ért már igazságtalanság a fórumon nem is egyszer, de azt is elfelejtettem, túlléptem rajta. Nem vagyok egy öriharis tipus.
Épp hogy baromi nagy a szívem és ezt sajnos sokan kihasználják az életben.

Írok egy privit csak neked, mert nem akarom hogy botrányt kavarjon, eleve nem ebben a topicban történt, hanem egy teljesen másikban, de el kell mondanom neked a dolgot hogy az írásodra 100 %-ig tudjak válaszolni, reagálni.

Amúgy aki olvassa a többi topicot is ahová írok, azokban sem fordulok meg mostanában túl sűrűn, mert a kezdeti unatkozásom mára már megszűnt és van hogy egy nap csak az egyik fórumot tudom elolvasni és válaszolni.
Tehát ne vegyétek magatokra a "hiányzásomat".
Imádom a nyarat és sokszor többet ér kint ülni egyedül, párommal vagy a barátnőmékkel a teraszon mint hogy a szobában a gépet nyomjam.
Ezt talán még a nem babások is meg tudják érteni.

Puszilok mindenkit és tudjátok hogy folyamatosan mennek a drukkjaim.
Mindenkinek egy szálig.

Egy pocakfotót teszek nektek hátha szerencsét hoz, és megindul a babásodás:

Kép

dita75
 
 


Bumi,

jó olvasni, hogy dúl a láv köztetek, és nem őröl fel benneteket a várakozás a bébire.
Most megyek a héten az andrológushoz,ad beutalót a Kaáliba, hogy mehetünk két inszem után lombikozni. Izgulok nagyon, hogy mi lesz! Köszi a drukkot!
Vagy olyan szerencsésen alakul, mint Linácskának! :wink:

Monic,Suska,
szívesen átvenném a babákat, amíg neteztek!!!!!

Dy,
gyere gyakrabban!! Reménykedem én is az egy szuriban! Kemény csajszi vagy! Vajon más betegségekre is ki tudják szűrni így a hajlamot?

Bikfy,
erőt a hajrához!!

KépKép
yadine81
 
 


Képzeljétek, szerdán inszem. A múlt hét szerdai 12 és 10 mm-es tüszőim helyett ma egy 24, 20,16 és 14 mm-eseket találtunk. Szerintem a két nagy fog megrepedni, de előfordulhatna már, hogy nem marad cisztám, úgyhogy a másik kettőben is bízom. A méhnyálkahártya 10 B. Remélem ez jó. Úgy izgulok, mintha az elsőre mennék. És persze a dokibácsi megint megkérdezte, hogy nem bánnám-e ha ikrek lennének. Ezt már sokadszorra kérdezi, de eddig még egy sem lett. Mondjuk jó lenne most rögtön kettő. :D

mara: Sajnálom, hogy nem jössz többet. Azért ha sikerül, azt még megírhatnád. Nagyon jó, hogy ilyen pozitív vagy. Sajna nekem sincs sokszor időm, de azért próbálok reagálni. Remélem azért jó emlékeid is maradnak.

timejka: Szerintem is jobb, ha nem hőmérőzöl. Én nagyon sokáig csináltam és nem láttam rajta semmit, csak idegesített. Az orvosnál az uh a biztos szerintem. A lombikot nálunk igazából az orvos dönti el és nem a beteg. Legalábbis nálunk most ő is gondolt rá, hogy most már lombikozhatnánk, de nem volt semmi olyan szervi vagy spermabeli gond, amivel alátámaszthatta volna és így végig kell csinálnunk a 6 inszemet. Persze csak akkor ha ez vagy az 5. nem sikerül. Volt már akinél a 6. inszem sikerült. Hajrá!

yadine: Akkor most mégsem sikerült tesódéknak? Nagyon sajnálom. De a nagyi biztos örülni fog, ha egyszerre két unokája lesz. :)

Dita nekem is hiányzik, de igyekeznünk kell, hogy a másikban utólérjük.



vicky79
 
 


Dita
A hormonok nálam is rendesen dolgoztak, amikor terhes voltam, úgyhogy megértelek. Szép a pocid! Mi is sokat vagyunk kint jó időben sétálni, főleg, hogy tömbbe lakunk. melóba 8-12-ig van időm netezni, ilyenkor szoktam jönni.

Tudom, hogy már kérdeztem, de a lombikhoz a Kaáliba milyen vizsgálatokhoz ragaszkodnak, amit nekik kell elvégezni, illetve milyen gyógyszereket írnak fel és kb. mennyibe kerül? Gyűjtöm a manit, már van 50ezer forintom. Tö ügyi vagyok!

timejka
 
 


Dita: Mire megírtam, pont jöttél. Te is egy gondolatolvasó vagy, ennyi boszorkányt! :D Szép pocak.



vicky79
 
 


Ja és még egy! Ezen majdnem az összes többi kismami is átesett, csak nem mindenki olyan szókimondó mint én, inkább magukban tartották. :roll:

Teszek még egy képet. A múlt héten vettem Bogyinak:

Kép

dita75
 
 


VICKY
Ezek tök jó eredmények! +++++++++++++++++++


YADINE
Remélem úgy jársz mint Linácska de ha mégsem akkor úgy mint én! :)

Most viszont mennem kell mert vár a körzeti dokker.
Aztán viszek be néhány kollégámnak a párom szülinapi tortájából.
Holnap meg barátnőzöm. :D Mennie kell dokkerhoz és addig én vigyázok a kislányára! Kis gyakorlás! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.05.18 10:54-kor.

dita75
 
 


dita: Nagyon édesek. De nekem még mindig a farmernaci tetszik a legjobban. Olyat én is fogok neki venni. Pihizz sokat és azért néha nézz be hozzánk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2009.05.18 11:01-kor.



vicky79
 
 


Vicky
Nekem a Kaáliba azt mondta a doki, hogy a koromra való tekintettel és 2 év sikeretelen próbálkozás miatt el tudnak tekinteni a lombik eőtti inszemektől. Lehet, hogy kérek időpontot és elmegyek megbeszélem a dokival.

Dita
Cuki a sapi. GYakorolj csak!

timejka
 
 


timejka: Így már értem, akkor neked szerencséd van, hogy nem kell a 6 inszemen végigmenni.



vicky79
 
 


DIIIIIIIIIITTAAAAAA! De jó!!!!!! Csak van valami jó ebben a napban!!! Már nem is érdekel, hogy görcsöl a hasam. :lol:
Várom a privit!
Cukik a ruhák! Fiúnak, lánynak egyformán jó! Hát igen, hat hónap múlva igencsak hideg lesz!

Vicky,
csodás hírek!!!! Gondolom majd a doki nyakába ugrottál!! :lol:
Tesóm szerencsére derűlátó, örül, hogy nem teljesen meddő..

Spenótot eszek, küldök minden kismaminak, nincs kifogás, hogy nem szeretem, meg ilyesmi!!!

Ja,és mostantól tilos eltünni innen BÁRKINEK is!!! :lol: :lol: :lol: Mara meg jöjjön vííísssszaaaa!

KépKép
yadine81
 
 


Dita!
Én mindig azt gondoltam, hogy azok a kismamik, akik pontosan ezeken estek át, mint mi, azok megértenek. Nálad ráadásul nem is olyan rég volt, amikor ugyanígy küzdöttél. Ezért nem értettem, hogy most akkor mi van.
Elfogadom, hogy dolgoznak a hormonok, de mi meg még azt az állapotot nem tapasztaltuk meg, tehát elnézőnek kell lennie minden kismaminak velünk.
Egyébként szép nagy a pocid! :shock: De legalább látszik, hogy kismami vagy.
(A beültisben az egyik lány ikreket vár, és fele ekkora pocija sincs.)

Egyébként ez a macis együttes mi?Azt látom, hogy az alsó az a lábra való, de mit kell csinálni a felsővel? Az sapi lenne?Egyébként cuki.

Timejka!
Nekünk a Kaáliba minden hozott eredményünk elfogadták.

Vicky!
Ez aztán a jó hír! Nagyon drukkolok!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Yadine!
Spenót jöhet, én szeretem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
4 percem van hogy eliduljak de ez még leírom.
A macika egy sapka és ami alatta van egy kesztyű! :wink: :lol:
Hát igen novemberben hideg lesz!

A másik dologra pedig csak annyi a válaszom hogy nagyon érdekes Mara hozzászólása, és még érdekesebb hogy ő még nem is babás ( vagy mégis? :wink: ) Szerintem nagyon elgondolkodtató mindenesetre!

dita75
 
 


A laptetőt átruházom, de nem tudok választani osszátok meg egymás között.

Köszi a pocidicséreteket. Én szeretem hogy ilyen nagy.

Most már tényleg mennem kell, rohanás lesz ebből már látom! :roll:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: