Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Visszatértünk! Kolping szuper jó volt!!!!!

Igyekszem visszaolvasni, addig is légyszi regiasztráljatok és szavazzatok Szabira. Előre is köszi! Egy kicsit béna, mert 5 percenként lehet szavazni, így aki egész nap a gép előtt ül, már több ezer szavazatot gyűjtött. Mindegy, egy próbát megér. :wink:

http://www.kemma.hu/verseny/111#9455

Szabi egy kék kádból kacag kifelé a középső oszlopban.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Háát, őőőő, végigfutottam a hétvégi termést. Csak amire emlékszem:

Peva - Gratula Dorkának a tapsikoláshoz! Megyünk tanulni. :wink:

Ildi - Gratula Lottikának! Nagyon ügyi!

Kata84 - Zsebinek is gratula a felálláshoz.

Meg mindenkinek, akinek új sikerélménye van. A képek csodaszépek!

Tercsi - JAJ! Ezt a szenyságot! Rettenetesen sajnálom. Erre mondják, hogy a baj csőstől jön? De a lényeg, hogy túl vagy a műtéten. Mielőbbi felépülést kívánok, lelkileg is!

Marek - Szegény anyud. Kitartás küldök sok + energiát!

Ny.malac - Gratula a sikeres fogyókúrához.

Rólunk - Kolping szuper jó volt! Nagyon jól éreztük magunkat. Szabi imádta a vizet, szerintem akár egész nap is ellebegett volna benne. Nagyokat szopizott és aludt úszás után. A merülést simán vette, nagyon kis ügyes volt. Nem lehet rá egy szavam sem! Nagyon rendesen viselkedett. Az étteremben szuper jól elvolt a babakocsijában vagy az etetőszékben üldögélve, csak kellett, hogy ő is kapjon valamit. Így aztán össze-vissza evett mindent: kenyérhéjjat, a levesemből a zöldségeket, a párolt zöld köretből a brokkolit és a répát, rizses csirkés bébipapit, epret hámozva mag nélkül, citromkarikát ... másra hirtelen nem emlékszem. Eddig még nem lett baja egyiktől sem, de azért a kenyérből és az eperből nem csinálunk rendszert. :wink:
egy pár kép, a többi az albumunkban:
Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 

 
 

Peva, hát igen, valószínűleg a furcsa környezet miatt sírhatnak. A tömjén szag is érdekes, meg a dohosság. (Az ELTE-PPK Neveléstudományi Doktori képzésére járok, ez 6 féléves, a 4, félévet fejezem be hamarosan.)

Nymalac, én is ABEvet használok, csak nem világos, hogy a járulékokat hogyan vigyem a táblába. Az az igazi baj, hogy 2008-ban két külön helyről kaptam pénzt, és a fő munkahelyem ezért nem csinálja meg nekem, pedig eddig megcsinálták. Az lesz, amit mondasz, hogy valószínűleg személyesen megyek be .

Lkata, nekem eddig csak egyszer jött meg 3 napra, március közepén, azóta semmi. :shock:
Jól csinálod, hogy ezt vagy azt nem szabad, csak mást kell neki adni, amit meg szabad. :)

Ildi, az állami esküvőnk nekünk is kicsi volt. És szép, meghitt emlék marad. Utána a templomi már jó nagy volt, de az is meghitt volt. Lottika hogy rástartolt a zsemlére (?). Nagyon ügyes, kis taktikus. :)
Én azt találtam, hogy nem kell házasság a szocpolhoz. :Shock: Úgyhogy hajrá szeretet!!!
http://www.gemini-invest.hu/hasznos/szocpol.html

Éva75, Lara gyönyörű és romlatlan a régi ruhában. Nekem nagyon tetszik az is. Persze az új is szép.

szbettyna, nagyon jók a fürcsis képek.

Kata84, haha, micsoda képek. :) Mármint a pucér-fürdőszobába igyekvős. :D

Linh, nagyon ügyes Marcika. Mi is építkezés előtt állunk, de még nem adtuk be a tervet. Az utolsó simításokat végzi a mérnökünk.

Lányok, Gergő fél apukámtól. :( A múlt héten jópofaságból apa túl közel hajolt hozzá és egy iszonyat artikulálatlan hangot adott ki, amitől Gergő elsírta magát. Tegnap viszont apukám jött vigyázni rá, viszont ahogy meglátta a gyerek, elsírta magát. És enni is csak úgy evett, hogy közben szemmel tartotta apukámat és közben végig sírásra görbült a szája. (Én nem voltam itthon, a férjem és apukám vigyáztak rá). Van valakinél hasonló helyzet?

Kép
szöszke
 
 


Éva75 Lara=Lora

Kép
szöszke
 
 


sZIASZTOK!!

Tercsi!
Sok erőt, mielőbbi teljes gyógyulást kívánunk!!

Ildi!
Karfiolt nem adtam még, de majd krumplival keverem majd mint minden zöldséget.

rizs: ugyanúgy mint magunknak, de só nélkül. kicsi olajon átfuttatom a rizst, majd lefedve megpárolom. Ebből turmixoltam neki csirkemellel, babavízzel hígítva.

L.Kata!
Konsti azt csinálja , hhintázik az ágyában és hiába van rácsvédő, beveri magát és persze sír. Ha a járókába teszem ( ott nagyobb a helye), akkor is a rács közelében hintázik, beveri magát és sír.. rafkós a kölök!!!! :wink: :lol: Nem tudok mást tenni, mint hanyagolom a háztartást és csak a gyerekere figyelek.

mensi: NYUGI!!!!!!! Nekem 42 napos ciklusaim vannak........ persze a magad megnyugtatásásra tesztelj, de ne stresszelj!

HT:
ezeket próbáltam: krumpli, répa, sütőtök, spárga, brokkoli, főzőtök., fejessaláta
alma, körte, banán, szilva, meggy, őszibarack

citrusfélékkel 18 hónapos koráig várok, mert anno Ábel 15-16 hósan kapott klementint és olyan csúnya lett a feneke, h napokig ecsetelni kellett. Azóta is csak mértékkel kap citrusfélét.

Konstim csak apával hajlandó főzeléket enni. Tegnap kínomban előszedtem a gyümicentrifugát és legalább a préselt levet megitta....

Voltam laborban, a vérképem pocsék, valamikor megyek a dokimhoz és megbeszéljük a teendőket.

Vasárnap kimenőt kaptam, megyek a bababörzére....

bocsi, de ennyire jutott most időm..

NAGYON SZÉPEK ÉS ÜGYESEK A GYEREKEK!!!

habtapi: melegvizes áttörlés...

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szöszke!
Létezik valami "szeparációs félelem" ebben a korban....
Nálunk is van valami, ha nem lát minket (apa, anya, tesó) akkor sírás van.....

Kép játszanak..

Kép lehet, h éhes??

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Először is, vettem tesztet, negatív lett :D , de tiszta pazarlás volt, mert rá 1 órára megjött a mensim! :?
Nem is fájt a hasam, ma érzem picit, de ez semmi.

Most hogy kipanaszkodtam magam norbika nem alvásairól, tegnap elég jól alust napközben és magától
szenderült álomba.
Néha visszadugtam a cumit, odatettem a nyunyiját (alvósállatát) és aludt is! :D

Voltunk mérésen! :D Mindenki el volt ájulva tőle, hogy milyen mosolygós, vigyori, kedves baba!
:D Olyan büszke voltam!
Norbika 7 hós adatai: 8,20kg és 72cm
Kép
Mutattuk a 2 fogacskát, és a dudort a poci tetején, a doktornő azt mondta hogy az az alsó
borda összenövése utáni szegycsont csúcs lehet ami picit kiáll, mert még porcos, és néha az így
kikunkorodik, majd visszamegy.
:D Úgyhogy nincs baj!

HT-ről...védőnő azt mondta hogy adhatom a meggyet héjasan is ! :shock:
És paradicsomot ne adjak, ha a férjem parlagfű allergiás nem mondtam hogy már 3x adtam! :oops: :(
De majd ezentúl nem adok!
A tejet nem is kérdeztem most azt se adjak 1 éves korig?
Mert én már terveztem a tejtermék(túró, natúr joghurt) bevezetését 8 hós kortól!
szerintetek?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Nagyon aranyosak a képek!
Bettyna...cuki Szabi a fürcsis képeken! :D Kicsit ilyenkoririgykedem, mi is úgy mennénk fürdeni.
Talán összejön a hónap végére.

Zsuzsu.... :D Ne éheztesd azt a gyereket! :lol: :lol: :lol:
Rizst kipróbálom, köszi! :D
Vérképed mitől rossz???? :( Írj ha tudsz valamit, drukk++++

Szöszke...nálunk Norbika az apósomtól fél! :( Ha csak mellé teszem már úgy ordít hogy telecsurog a
füle könnyel! :( Tök ciki! :roll: szegény apósom, pedig kedves hozzá!

Húúú, mennem kell Norbi telerakta a pelust és már nyöszizik!

Ja, az normális hogy van néha 5x is kaki???? :shock: Normális állagú, csak fura hogy ennyi! :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Gyorsan igyekszek reagálni,mert 11kor el kell mennem és még pizsiben nyomulunk itt Julcsival!:D

Kata, nagyon édesek a gyerekek,ahogy másznak együtt!:D
Meg nagyon jó Zsebinek az a tartója!Olyanon már én is nagyon gondolkodok! :roll:

Linh, nagyon édes Marci!És szupi a pelusotok!:D

Ildi,én is nagyon nehezen érem utol magam a házimunkában! :lol:
a tapit én is csak vizes ronggyal szoktam áttörölni!

Bettyna,nagyon jók a képek!Biztos nagyon klassz lehetett!
Az úszógumi milyen volt?mi is ilyet néztünk és kíváncsi vagyok,hogy jó e!

Szöszke, nálunk papámtól fél Julcsi!Szegény papa mosolyog rá,beszél hozzá,Julcsika meg csak ordít! :roll:

Zsuzsu,nagyon édesek a fiuk!Konsti nagyon cuki az x-szel!:D
Vérkép!:(:(

LKata,gratula a mensihez! :lol: :D
Milyen nagy baba már Norbika is!És milyen édesen tud mosolyogni!!!Elhiszem,h büszke voltál! :wink:
Mióta jön a fogunk nálunk is sokkal több kaki van,de a doki azt mondta,h ez normális!:D

Julcsinak meg szájpenésze van!Hurrá! :(
Majd igyekszek hozni képeket!(köszönjük a hiányolást) de most rohanok!

Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Kata gyönyörű kislánya, Zsófi, nagyon boldog Névnapot!!! Kép

Mennem is kell, hatalmas adag vasalnivalóm van :roll: :?

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Vendégek el, Máté meg próbálja kiheverni, alszik! :lol: Én meg majd este!

A lakás csillog, villog (2 nap eredménye) és kár volt készülni, semmit nem ettek, semmit nem ittak, szét sem néztek! Viszont 8-an jöttek! :shock:

Máté tündéri volt, mosolygott, mindenkinek nagyon örült, nem bánta, hogy fogdossák stb.! Kapott építőkockát, vödröset!

Tudtam, hogy valami céllal jönnek ám a főnökék! Megpróbálták kipuhatolni, hogy mikor megyek vissza dolgozni! De nem tudták meg! :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szeparációs szorongás:

[url]
http://www.kismamablog.hu/gyermeknevele ... elvonasban[/url]

Máté is sírt apumtól, mert egyszer megijesztette, de úgy barátkoztunk ismét össze, hogy szorosan magamhoz ölelve játszottunk papával, érezte szerintem, hogy én bízom papában és ő is így tett egy kis idő után! Kitartást!

Kép
bettike
Eger
 
 


Ildi! De ügyes Lotti! :wink: :lol: Akkor már csak mi vagyunk, akik nem mobilisak! :cry: Bár ma ketten is mondták, hogy az ő fiúk is ült, majd felállt és járt! A mászás részt kihagyták! :roll:
És a fiúk egyébként is lustábbak! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Köszi a bókokat.

Adri - Úszógumi klafa! Szabi nagyon szeret a szározn is játszani vele. Birkóznak. Csak arra kell figyleni, hogy bele tud inni a medence vizébe.

L.Kata - Szerintem semmi gond a sok kakival. Legalább tisztul. :lol: Állítólag a savanyított tejtermékeket lehet adni 8 hósan, de én tutira kivárok inkább a véres kakik miatt.

Zsuzsu - Cukik a srácok, ahogy együtt játszanak! Nem próbáltad egy pár napi pihentetni a ht témát? Nálunk bejött.

Légyszi szavazzatok!!!!! :wink: Köszke!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Joghurt, tejtermék! Hát én még nem mertem! :roll: Kivéve a babapudingot! Pedig lassan már igazán lehetne! De én nem szeretem és nem akarom a maradékot megenni, a kiöntés meg drága mulatság! :roll: (Önző anyuka!) :oops:

Zsuzsu! Édik a fiúk így együtt! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Máté állandóan eszik! :shock:
Ha mi eszünk akkor is, meg a saját kajáját is! Meg mindig! Remélem ez csak a kíváncsiság! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Most nézem a játékot, amit kaptunk! :roll: 3 éves kortól! :shock: :twisted: (Kisdarabos!) :roll: (hogy nekem semmi sem jó) :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok

Bettike
Ha a babapudingot adod, akkor szerintem nyugodtan adhatod a savanyított tejtermékeket is, nem? Mert azokat előbb lehet, mint a tejet.
Mi tejtermékkel kivárjuk a másfél éves kort az allergia miatt. Addig én is tejmentes maradok, márha szoptatok még akkor.

Bettyna
Nálatok nem is derült ki, hogy mitől volt véres a kaki? Vagy csak nem emlékszem?

Szöszke
Bori a férfiaktól fél. Addig vigyorog rájuk, amíg távol vannak, de akkor üvölt, ha meg akarják fogni.

Majd még jövök, csak megjött az ebéd..

marek
 
 


sZIASZTOK!!

csak egy képpel jöttem, a többit este...

pussz

Kép kukucs...

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Lkata, csatlakozom Marekhoz a minél később tejterméket szlogenhez.
http://www.harmonet.hu/cikk.php?rovat=2 ... kkid=17648
De én minden állati fehérjével így vagyok. Kis mennyiségben biztosan nem árt meg.

HT
A napokban volt Popper Péternek egy nagyon jó előadása a Pax tv-n, ahol arról beszélt, hogy a korán elvett szoptatást és bevezetett felnőtt kajákat később mindenféle más orális dolgokkal pótolják az emberek (locsogás, fecsegés, túlzott evés, orális szex stb... :shock)

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jöttem a képekkel!:D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bocs,kicsit sok lett,de sose tudok választani! :oops: :lol:
Vendég
 


Lotti nagyon ügyes! Tök jó, hogy feltetted a videót, mert a gyógytornász úgy mutatta nekünk, hogy tartsam a lábát és ő kilöki magát, de ezek szerint nem csak ez az egyetlen járható út, mert Lottika a kezével tolja előre magát! Na majd megpróbálom Pálmit erre rávezetni :) Hátha az jobban menne! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Este jövök, de most meg kell mutatnom a mai kedvenc képeimet.

Kép

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


De szépek ezek a képek!!!

Nálunk ma Bori különösen zizi. Mondjuk már tegnap délelőtt is az volt, nemtom mi lehet a baj... :roll: Gondolom valami fogféle... :roll: Most alszik, de nehéz meccs volt, ráadásul tanítani próbáltam, és mire felébred, addigra itt lesz a következő tanítványom.... :roll:

Linh
Kérdezted az Avemar-t. Abból már eladtunk egy dobozzal, mert anya nem tudta meginni. Most valami más, alternatív gyógymódot keresünk, mert a hagyományos orvoslás itt már sajnos kevés... :cry: Most is egy könyvet olvasok, ami alapján, az egész család életmódot vált, hátha.... :roll: Közben természetgyógyásznál is voltunk már, holnap megyünk egy másikhoz. Tudom, te mint orvos, nem biztos, hogy ezekkel egyetértesz, de az ember próbál minden szalmaszálban kapaszkodni egy ilyen helyzetben. Valamiben hinni kell, eddig anya az orvosában hitt, hiába mondtam, hogy kevés lesz...

marek
 
 


elöször is mindenkinek köszönjük a gratulációkat és dicséreteket :lol:

éva:szép volt, csak nagyon hangos :wink:

bettike: én úgy voltam vele, hogy nem a ruha számit.na meg nem is olcsó. 6000ft alatt nem veszel szép, "ünneplös" ruhát, amit 1x ráadsz és ennyi.

kata84: gyorsan megvolt 15perc alatt, de a de. alvás is kiesett,szopizni is akart, szóval több variáció is lehetséges :roll:
nagyon jók a képek, föleg a fürdésre bevárós :wink:

tercsimama:a betörés sajnálom. rendesek voltak, hogy a mütétedet megcsinálták.

peva: gratula a tapsoláshoz :wink:

l.kata: szerintem még korai a teszt, de te tudod

marek: nagyon sajnállom anyukádat.jobbulást, neked pedig kitartást.

inez: modern Ht :lol:

nyugtonmalac: akkor min. 5kg fogytál? én is akarok :!: :!: :!: :!: :!: nem ment a tej mennyiség rovására?

mtücsök: sajnállom a tej alergiát :cry:

éva: Áron nagyon ügyes és az utolsó képeken milyen nagy fiús.Lorának az elsö ruhája is szép na de a 2.gyönyörü :wink:

linhbaba: Marci nagyon aranyos, látszik, hogy jó húsba van :wink:

ildi: szerintem se hagyd ki a fehér ruhát, nagyon jó és vissza nem térö érzés :wink: :wink: :lol:

mennem kell,fiam felébredt, holnap folytatom

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Tücsök,
Áron milyen ügyin térdel... nem is említem, hogy mi még csak hasalunk :? De tök jó, mert így tudok mindent előre, hogy mi jön :lol: Kicsit azért már csúszkálunk hátrafelé hason :)

Lányok,
szépek az esküvői ruhák! :) Szerintem is kell az! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ma bébiszitter vigyázott Pálmira másfél órán át, és tök jól elvoltak! :) Persze én is itthon voltam, főleg hogy első alkalom, ha bármi sírás lett volna tudjak szaladni hozzá, meg ha a nőcinek lett volna kérdése bármivel kapcsolatban, de nem volt :) Remekül elvoltak :) Még a kertbe is kimentek és szedtek nekem virágot :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Ildi: igen, Dunakeszin fogunk építkezni, a Duna utcában. Ti merrefele néztetek házat? Marci tegnap rengeteget koppant, az 5. után körberaktam takaróval a lakást. Ma már csak 3x esett hanyatt szegénykém, úgyhogy ma már nem kellett megcsinálnom a "gumiszobát". De már jó stabilan ül a fickó, remélem hamarosan "leszokik" a koppanásról :)

Szöszke: nahát, de jó! Hol fogtok építkezni? Egyébként én elájultam, hogy ezek az építészek mennyire kreatívak és ötletesek! Nem fondoltam volna...
Marci anyósomat nem komázza annyira... (kárörvendős szmájli, de csak kicsit)

Zsuzsu: mi a baj a vérképeddel? Remélem nincs nagy baj, csak egy kis vérszegénység! Aranyosak a srácok ahogy együtt játszanak!

LKata: Na, akkor megkönnyebültél!! :) Norbi tündéri!

Adri: köszi!! Nagyon jól néz ki Julcsi a BG-ben!!! Nekünk is van ilyen színű, majd rakok fel képet! :) (a butternut, rózsaszínűnk nincs :D)

Tücsök: Jaaj, nagyon cukik a képek!!!! Tündéri ez a mosoly!! :) Marci is fel-fel térdel már, de mindig pofára esés a vége. Nálatok nem ez van?

Marek: oh, sajnálom :( anyukámék az Avemart próbálják most Vietnámba vinni és gondoltam szerzek néhány dobozzal mamádnak, hátha segít, de ezek szerint nem vált be :( . A természetgyógyásszal teljes mértékben egyet értek, valószínúleg én is ebbe az irányba fogok majd elmenni, ösztöl akupunktúrás tanfolyamra akarok járni. Szerintem is mindenképp jó, ha mentek természetgyógyászhoz, csak ne hagyjátok el mellette a kórházi kezeléseket. Van egyébként itt Pesten természetgyógyász ismerősünk, vietnámi doktornő. Kérdezzek rá, hogy tudna-e segíteni?

Veronika: grat a bébiszitterhez!! Jól olvastam, hogy elindultatok hátrafelé?!! :lol:

Ma nálunk lényegesen kevesebb volt a koppanás/pofára esés, mint tegnap, de rajtakaptam a kis haramiát, ahogy próbálja magát felhúzni az ágy szélén... nem tudom, hova siet.

linhbaba
 
 


sz.bettyna: ment a szavazat :wink:
nagyon jók a kirándulós képek.

szöszke: az én fiam eddig még nem mutatta jelét, hogy félne valakitöl.mindenkire vigyorog

zsuzsu:az "éhes" kép nagyon aranyos :wink: :wink: :wink:

l.kata: nekem tanácsadáskor mondták, hogy már adhatok neki danone joghurtot /mert abba alacsony a "nem tudom mi"/

inez: mindegyik kép aranyos és milyen helyes kis kutyátok van

mtücsök: nagyon aranyossak a képek

mi megvagyunk.ahogy már régebben irtam fiam lust /én is ilyen voltam :roll: / nem kúszik, mászik.
1x már tolatott háton fekve, de csak azért mert a lámpa kábelját akarta megfogni. :wink: . a popóját mindig emelgeti, de a súlya vissza húza.
mindig mindenkire mosolyog, nagyon édi.
kóstolgatunk, de a szopi jobban tetszik neki. a répa és a barack most bejött neki.
én meg ráálltam a mérlegre /bár ne tettem volna :evil: / én nem fogyok, hanem hizok :evil: :evil: . most is sikerült +2kg felszednem. /besegitett keresztelö utánn a sok megmaradt süti és torta.
ez igy nem mehet tovább, valamit ki kell találnom :roll: :roll:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Először is:

Inez...a kislányod tüneményes! :D Nagyon szexi ez a bugyi! :wink:
Bááár Norbi már beleszeretett Bori bugyijába! :wink:

Tücsök....hááát, Áron milyen ügyes. :D :shock: Szépen fejlődik!
És ez a huncut nézés...nagyon édes! :lol: El is hiszem hogy ez a kedvenc képed!

Tejtermék...nem fogom elkapkodni, még 8 -hós korig semmi nem adok. Sőőőt, tudom hogy jobb egy éves korig várni. :wink:
Én is a túróra, natúr joghurta gondoltam a tejtermék szó alatt.
Azt esetleg megkóstoltatom majd 2hónap mulva... :roll:
Csak elbizonytalanodtam, mikor a védőnő mondta ezt a paradicsom-parlagfű keresztallergiát.
De gondolom a joghurtnak nincs köze a parlagfű allergiához.

Úgy örülök hogy a kisfiam mindent megeszik. :D Öröm neki főzni!
Adtam neki cukkíni-brokkoli főzeléket, kis krumplival sürítettem, picit sóztam, nagyon ízlett neki. :D

Timi....ne aggódj, így is csini vagy!
De tény és való hogy oda kell figyelni, ha én se mérem magam minden másnap akkor hipp-hopp feljön egy-két kg! :?
Nem emlékszem, hogy írtad e, ti esztek már főzeléket is???
Mert ha abba tennél anyatejet, lehet jobban enne. Nem?

Veronika...szupi hogy Pálma elvan a bébiszitterrel. De most biztos változni fog az idegenekkel való kapcsolatuk.
Bár, ha sűrűn jön a bébiszitter nem lesz gond! :D
Norbi már idegen lakásban megszeppen, és kezdődik ez a tartózkodás is az idegenek felé.
Apósomtól egyenesen frászt kap! :? Ritkábban látja :(
Anyósom többet van vele, mert ő néha eljön hozzánk babázni. :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ildi....Esküvői ruha kell!!!!! :D
Életed legszebb, legfontosabb napja( Lottika születése után) :D
Adjátok meg a módját, gyönyörű emlék legyen! :wink:
Én is szívesen nézem vissza a képeket (párom csak azt mondja:-Anya fénykorában! :roll: )
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Marek, anyukámnak melldaganatra nem volt jó az Avemar. Nem tudom, anyukádnál mi a helyzet, de az Avemart bélrendszeri daganatokra fejlesztették ki.
Anyukámnak sajnos túl későn fedeztük fel a Preventa vizet, pedig akkor még lett volna reményünk, mivel egy kicsit lassította a folyamatot. Nagyon drága a víz és akkor folyadéknak semmi más nem ihat a beteg, csak ezt a vizet.
http://www.preventa.hu/

Én már írtam a HPV miatt okozott daganatok kapcsán is nekik, és másnapra válaszoltak is egy komplett tisztító tervvel. Csak szoptatás mellett nem kezdtem el, mert dupla annyi vizet kellene innom, mint normálisan, és úgy baromi drága.
Anyukámnak a vegetarianizmus is sokat segített, késleltette ez is a folyamatokat. Amúgy is undorodott már a hústól, úgyhogy nem volt túl nagy erőfeszítés lemondania róla.
Viszont a természetgyógyász azon túl, hogy simogatta, egy nagy kókler volt, hiába hittünk benne. :cry: Ki kell fogni, csak megbízható helyre szabad menni...

Kép
szöszke
 
 


Linh, mi Őrbottyánban vettünk telket. Tegnap voltam a Váci Földhivatalban beadni a papírokat.
Most jöhet a terv véglegesítése, gyorsított elbíráltatása, aztán Bank hitelügyintézés, stb...

Kép
szöszke
 
 


hali :)

nagyon szépek az esküvői rucis képek!!!! Csak én nem találtam szép képet magamról... Mindig buta fejet vágok, vagy vicsorgok... :)

Igaz Linh?

Linh viszont gyönyörű mennyasszony volt! És a mennyecske rucija!!!!
WOW

Képzeljétek, ma Bori hasra esett, és megharapta az alsó 2 fogával az innyét felül... :( ömlött a vér belőle :( :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szisztok!!!

Mi már isten tudja mikor voltunk utoljára ezen a fórumon.
De ha nem haragszotok irok pár sort. :oops:

Szépek az esküvöi képek rólatok.Irigykedem is.Nekünk még nemvolt esküvönk.Pedig már nyolc éve együtt vagyunk bár még fiatal vagyok de már jó lenne. :D

Marek:sajnálom anyukádat kitartás nektek!!

Itt már nagyon ügyik a babócák.Fannikám még nem mászik nem áll négykézláb és ülni is csak akkor ül ha felültetem.Viszont pörög forog hamar leguritja magát a plédről.Van két fogacskája alul.És jön a többi is mert nyügi szegény.
Eszik már elég sok mindent de szopizik is.

A kilókkal én is bajlódok bár sosem voltam egy modell alkat de azért jól esne ha vékonyabb lennék.

Nyugtonmalac:szegény Bori.Én már elöre félek az esésektől.Fanni egyszer a baby hordozóból esett ki. :oops:

Mi legutóbb 7880g osak voltunk és 67cm.Szerdán megyünk hét hós mérésre. már kiváncsian várom.

Rakok pár képet az én kis tündér gombócomról ha nem bánjátok.



vikcy6
Pákozd
 
 


Sajna nem sikerültek a képek de majd otthonról. :( :(



vikcy6
Pákozd
 
 


Kép

Kép



vikcy6
Pákozd
 
 


Jó reggelt!

Marek!

Sajnálom anyukádat, remélem találtok valami megoldás.

Linh!

Nekünk is van, hogy kicsúszik a lába, de egyáltalán nem zavarja. Az az érdekes, hogy szinte egy hete tanult meg mászni, már marha gyorsan halad, hihetetlen. A feltérdelést pedig úgy szokta gyakorolni, hogy lefekszem az oldalamra a földre és ő odajön és rám teszi a két kis kezét és már térdel is. Ezt most tovább fejlesztette és a talpán áll, néha berogyik a térde, de alapvetően jól megy neki. :lol:

A tejallergia nagyon durva, főleg, hogy én HA-s tápot adtam eddig neki és ő azt sem bírja.

Vicky!

Nem akarok beleszólni, mert semmi jogom nincs hozzá, de nem szabad a babákat ültetni ill. állítani addig amíg ezt maguktól nem tudják megcsinálni. Amíg ő magától nem tud felülni addig a gerincének árt.


Ma nagyon jó idő lesz, kinek mi a program????

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Mtücsök: aranyos vagy de én sem akarék rosszat neki.Stabilan tud ülni egyedül csak magától felülni lusta.Nem támasztgatom ki hogy üljön magától ül.Ez akkor árt véleményem szerint ha eröltetve van.De nincs.Sir hogyha unalmas fekve hasalva ha felültetem úgy meg elvan.



vikcy6
Pákozd
 
 


Ne vegyétek sértésnek de szerintem nem kell ennyire túl aggódni ezt a dolgot.
Mikor mi picik voltunk söt még egy öt hat évvel ezelött is nem volt ilyen para.Mi már három hónapossan azt ettük amit a felnöttek.Nem kötöttek mindent idöhöz.Nem volt hogy ne adj neki tejterméket egy évig.Meg hogy mikor milyen zöldségeket gyümölcsöket adj neki.
Ha a gyereknek nincs baja töle szerintem bármit lehet adni.Aki nem allergiás vagy szüleinél nem voltak gondok annak nem biztos hogy árt.A mai védönök ezt nevelik belénk.És ettöl parázunk állandóan minden hülyeségen.Nem azt mondom hogy én nem figyelek oda de szerintem mindenki tudja mi jó az ö gyerekének és ha valaki bátrabb egy picit akkor az nem azt jelenti hogy ö rossz anya.Senki sem ártana a saját gyermekének.
Mi akárhova megyünk mindennel tömik a kislányomat husi leves kenyér gofri még a joghurtot is megkostoltatták vele.Néha az én hajam is égnek áll de nem ártott neki még semmi.És a nagyszülök sem akarnak rosszat nekik.



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok,hogy ismeretlenként betolakodok! :lol: :lol: :lol:
Én a 2009.októberi babások között vagyok.Jelenleg a 17.-ik hétben tartunk a picúrommal,aki 90%,hogy kisfiú! :lol: :lol: :lol:
Csak nézegettem a babáitokról a képeket,hogy nekem jövő ilyenkorra mekorra lesz a gyerkőcöm! :)
Amúgy nagyon arik a babáitok,gratula mindenkinek!!!! :lol: :wink:

Még egyszer,bocsi a zavarásért! :oops: :oops: :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Van olyan ismerösöm aki már a két hónapos kisgyerekével danoninot etet hát nagyon szereti és nincs baja töle.Meg van olyan ismerösöm is akinek 1,5 éves gyerekének még turmixolni kell mindent mert nem eszi meg adarabosat.

Bocsi hogy teleirtam az oldalt.Nyugodtan elitélhettek nem haragszom de én szeretem a kislányom nagyon nagyon és tudom mi a jó neki.
Szerintem bármit is gondoltok ez az igazság.És ezt mások is tudják.



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!
Sziszkó: boldog babavárást, egészséges szülést kívánok! Ha kérdésed van, ide nyugodtan bekukkanthatsz.
Vicky6: minden tiszteletem a tied, hogy te "tudod", mi a jó a gyerekednek. Ez volna minden anya álma, és lám, te rögtön elérted. Én sajnos csak remélni tudom, hogy jót teszek a lányommal, ha így-vagy úgy terelgetem az életben. Allergiáról való véleményed kialakításához azonban nem ártana szakirodalmat is olvasgatnod, mert az élet azért nem olyan egyszerű, mint ahogy te "tudod". A témába bevezetésként pár sort bemásolnék neked ide:
"A dietetikusok szerepe a táplálékallergia primer és szekundér
prevenciójában
Dr. Barna Mária Semmelweis Egyetem Egészségügyi Főiskolai Kar Dietetikai Tanszék

Az allergiás megbetegedések és a fokozott kockázatúak száma világszerte folyamatosan emelkedik /13/. Páll G. és mtsai. Hajdú-Bihar megyében fokozott allergia kockázatúnak találták a 0-6 hónapos csecsemők 34,6%-át /21/. Nem meglepő, ha a szakemberek „Valamennyien allergiásak leszünk?” címen tartanak tanácskozást. Nagy és mtsai 112, 8-14 hónapos atópiás betegségekben (dermatitis atopica, gastroenteritis allergica, bronchitis obstructiva) szenvedő gyermek 61,6%-ában mutattak ki IgG és/vagy IgE típusú ételallergén specifikus antitesteket /19/, ami az atópiás megbetegedéseken belül a táplálékallergia gyakori előfordulását mutatja.
Az allergiás megbetegedések genetikusan determináltak. Az öröklődés prediszpozíciót jelent, az allergiás megbetegedések kialakulását viszont környezeti hatások is befolyásolják, elősegítik, vagy késleltetik az allergia manifesztációját az atópiás egyénben. Atópiának az allergiára való öröklött hajlamot nevezzük. Ha az egyik szülő atópiás a születendő gyermek kockázata 20-35%, 2-3 szorosa a negativ családi anamnézisűek allergia kockázatának, ha mindkét szülő atópiás, akkor 4-5-szörösre nő a kockázat /3/. Németországban a családok 7,4%-ában mindkét szülő atópiás /14 /. Abban az esetben, ha mindkét szülő azonos típusú allergiás megbetegedésben szenved, pl.: asthmája vagy szénanáthája van, az utódok veszélyeztetettsége elérheti a 70 %-ot is /6/. Kétségtelen viszont, hogy az atópiás gyermekek 1/3-ának a családjában nem volt senkinek allergiája. A megelőzésre már a terhesség idején ill. még a fogamzás előtt gondolni kell, mert számos olyan hatás érheti a csecsemőt közvetlenül a szülés után (vagy a szülést megelőzően) amely befolyásolhatja az allergia kifejlődését."

Többet most nem, bevezetésként talán elég neked is ennyi. Hidd el, sokan nem jó dolgukban óvatoskodnak ezzel kapcsolatban. És hogy kinek volt igaza, az nem mindig derül ki másnapra, vagy egy héten belül. Néha évek kellenek hozzá...
Egyébként a kislányod nagyon aranyos!
Tücsök: édes a kisfiad, nagyon ügyesen térdel! Mi még épp csak kúszunk. :) Azt a forgós gyerekszéket szereti?
Adri: Julcsi nagyon vagesz kis repülős! A párom nak is tetszett nagyon ! :D
Zsu: remélem, hogy az én gyerkőceim is ilyen szépen eljátszanak majd együtt. Nagyon aranyos kis lurkók.
Szöszke: a táplálási zavarok és az orális szex közti összefüggés nekem zavaros... Tehát ha engem túl hamar elválasztottak volna anno, akkor most extra igényt éreznék arra, hogy orálisan kényeztessem a férjecském?! Ez igazából neki jó, nem? És a locsogás-fecsegés...hát, szerintem ez habitus kérdése.
Mi: pénteken voltunk doki bácsinál, 5,6mm-es kis apróságunk szivecskéje már pulzált!!! Nagyon boldogok vagyunk, remélem minden renben lesz.
Kislányunk továbbra sem jár/négykézlábazik, csak kúszik, de azt rendületlenül. És vigyorog a kis drága, egyem a szivét. :D
Mindenkinek szép vasárnapot kívánok!
M.

macianyu
 
 


És az általatok írtakat elolvasva és alkalmazva elkezdtünk kekszezni- és tényleg tetszik a gyerkőcnek:
Kép Keksszel

macianyu
 
 


Sziasztook!

Először is mindenkitől elnézést,hogy ilyen sokáig nem voltam!

Bevallom, hetek óta szinte net elé sem jöttem,max. e-mailt nézni,úgy felpörögtek az események,többek között azért is,mert Tomi napközben elfelejtette hogyan kell aludni. ..

azt hiszem akkor írtam utoljára,amikor anyum lába beteg lett. szegényke 2 hetet szenvedett vele,aztán egyszercsak 2-3 nap alatt elmúlt,és azóta sem érzi. Remélem így marad.
Aztán anyum ment haza,viszont jött anyósom,aki összeveszett velem :shock: Elég bunkó volt,férjem szerint versenyezni akar a saját testvérével,akinek szintén most nemrég született unokája... mindegy az ok,előttem nincs mentsége. Mondjuk azóta már enyhült a feszültség,de felejteni nem fogok,az biztos.

Aztán jött egy hét Margitsziget,rátaláltunk tomival,imádja a szökőkutat és az állatokat is,jókat lehet feküdni a pléden a földön,úgyhogy sokat voltunk kint.

azt hiszem nagyjából ennyi történt velünk.
Ja,meg dédiztünk is,és vettem Karesznak (férjem) egy akváriumot,úgyhogy nagy volt az öröm :))

Tomi a drágám gőzerővel kúszik,már nincsenek előtte határok,cserébe pedig alig alszik napközben,esetleg délelőtt 9-12-ig és annyi. Akkor meg én is alszom vele,mert a délután így este 7-ig fél 8-ig sok nekem. De a gyerek jól bírja :P

megyek,megpróbálok visszaolvasni.

Kép

Kép
borkaby
 
 


Macianyu!


jól látom??? Érkezik a második???

hűűűű

:lol: :lol: :lol: :lol:

GRATULÁLOK!!Mennyi idős pocis vagy? Azta mindenit,jaaaajjjj, dejóóóó!!!!!! Mesélj,milyen? :D

[/b]

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!

Jajj, nehogy elmergesedjen a dolog! :roll: Minden topicban bejon ez az elvi egyet nem ertes, ami termeszetes is, hisz mind masok vagyunk. Nymalac egyszer jol megaszonta ezzel kapcsolatban :wink: Szerintem maradjunk ott, h ha valaki kerdez, tanacsert jon, akkor elmondjuk az elkepzelesunket, kifejtjuk a velemenyunket, megosztjuk a tapasztalatainkat, tudasunkat. Ha viszont nem, csak elmesel valamit, akkor meghallgatjuk, max mi is elmeseljuk a mi tapasztalatunkat. En moindket fellel tudok azonosulni, mert szivem szerint nem szeretnek tulparazni semmit, de igazat kell adjak az ovatosoknak is, es el kell ismerjem, h megvalltozott a vilag :roll: Es az teny, h egy hosszu folyamatot keszitunk most elo a babainknal, es minden a mi kezunkben van. Vagy inkabb sokminden.

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


igen,továbbolvastam a vonalzódat. 8 hetes és5 napos és karácsonyi baba lesz :)

Zengő nagyon aranyos!

Kép

Kép
borkaby
 
 


Vicky!
Fanni is nagyon édes!

Nyugtonmalac!
szegény Bori :(
Még szerencse,hogy a "szájban-bibi" hamar gyógyul.

LKata!
Ti is szépek vagytok!
Kereszt-allergia:
a görögdinnye is keresztallergiában áll a parlagfűvel :(
Én parlagfű allergiás vagyok és imádom a görögdinnyét,úgyhogy tudom,nem szabadna ennem... :(
Én úgy tudom,túrót,natúr joghurtot 8 hós kortól lehet adni, de a többit nem.

Linh!
Aranyos lehet Marci,ahogy csetli -botlik :)
Tomi még egyenlőre nem térdel,bár egy-két titkos próbálkzást sikerült elkapnunk,de még nem komoly.
Dunakeszi nagyon jó hely szerintem is, egy volt "pasimnak" volt ott nyaralójuk.

Inez,MTücsök,zsuzsu!
Gyönyörűek a képek!

Pálmi!
milyen jó,hogy pálminak tetszik a bébiszitter! :)

Marek!
Nagyon sajnálom anyukádat! Nekünk is van/volt sajnos daganat a családban és én nagyon mondanám nektek a Flavin7-et. Kúraszerűen,legalább 30-45 ml-t kell inni belőle naponta,így sajnos elég drága :(,de férjem apukájának a kissejtes tüdőrákjának a terjedését sikerült vele késleltetni + kemoterápiát jól bírta tőle.

Kép

Kép
borkaby
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?