Új privát üzeneted érkezett!

Szofi, az én anyukámnak is május 29-én van a szülinapja! :)
anna7
 
 


Annus,Trixi!
Hát épp ez az!!!!Én is így gondolom, hogy kívánja,akármilyen is. :cry: Bár sajnos mi elég sokat adunk a külsőre(tudom ez ronda dolog :oops: )ezért megértem,hogy nem kíván,a helyében én sem vágynék magamra.De attól még irigykedhetek rátok!! :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szofi,
a szülinapodon már tuti otthon lesztek néhány napja Csanáddal! :lol: :lol:
Málnalevélteát iszogatsz? Én ma kezdtem el inni, csütörtökön nálam is tök zárt volt minden :? Mondjuk nálunk a párom a türelmetlenebb, ő már szeretné, ha kibújna a lánya, én még úgy ahogy bírom...

Kutyafüle,
ne gondolj badarságokat, hogy megérted, hogy nem kíván meg!!! Ne is gondolj ilyesmire!! Bizti nőttek a cickóid is, meg ha jól emlékszem, még terhesen vettél szép kis bugyeszokat is :D :D

Lányok,
a tejcsivel mennyit nőtt a cickótok kb? Kiváncsi vagyok, a szoptatós melltartóm nem lesz-e nagy.

Viranka,
köszi a híreket Esztóról. Mikor engedik Őket haza?

emese1979
 
 

 
 

Szia Emese!
De rég láttalak már!Na lassan eljön a Te időd is!!!!!
Igen vettem,de azok rám sem jönnek még!!!Annus már -3,5 kilónál tart,én még +10-nél.Szóval én irigy-irigy-irigy vagyok!!!!!!De majd idővel!!!!(Én kis optimista!)Bár nekem még a vérzés sem múlt el.Ráadásul szerintem a tartóvarrat helye lehet,de jobb oldalon egy helyen még elég erősen fáj,ha úgy mozdulok. Meg itt ez a csomó.Szóval még én sem gondolok a kekszre.Mi szerintem kivárjuk a 6 hetet. Az a biztos.Mikor veszélyeztettek az elejnén meg vártam,hogy Dani oltása hasson 15 hetet is kibírtunk.Akkor ez gyerekjáték lesz!!!! :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Emese!
Nekem 1 méretet :wink:

Alvás
Tegnap átköltöztem a babákhoz hogy az első nyikkanásra ébredjek, ágyban esznek, közben én is alszom :) apa nehezen birja a gyurodest :) ma du. 5-9-ig uvoltes volt :( egyszerre :(
nemtom mi bajuk ilyenkor, egesz nap nyugi van pedig... 3 orankent ettek.. erre 5-tol orankent mindketto.... megkergulnek h ahazajon apa... szegeny azt hiszi, vele van bajuk...

megyek is furcsi meg szundi amig lehet... kb 5 perc alatt mind2-t elvegezni :lol: :lol:

pussz

ui.: Anika befekudt a korhazba, meg egyben vannak!
Vendég
 


szopi: Lánykámat még mindkét ciciből, egyformán tudtam szoptatni, aztán nyáron az egyik cicimet megcsípte egy darázs. Onnantól kezdve abban látványosan kevesebb tej termelődött. Utána, a fiúknál akármit csináltam, a "darázscsípett" ciciben mindig kevesebb tejci volt. Irtó furi… Szerencsére, azért mindig elegendő volt… :)

Réka! :( Nem dobódtam fel a hozzászólásodtól. Ha már Te is ezt írod... Hát, kezdek beparázni attól, hogy mi vár rám! Megpróbálom uralni a helyzetet. Muszáj határozottnak lennem!!!Remélem, sikerül majd.

De jó, végre v.mi hír Vanniékról!!! :)

Évi! Le a kalappal! Naagyon jól bírod!!! :)

Varrat: Nálam csak az első babánál volt, elvileg felszívódó, de nem szívódott fel. Mivel tapasztalatom nem volt, azt hittem, hogy ez normális dolog, hogy hetekig így fáj… Aztán a dokim jól letolt, hogy miért nem mentem vissza.. 1 perc alatt kikapta, és utána olyan érzés volt, mintha végre kicsomagoltak volna. :D A Fiúkat gátvédelemmel szültem. Szuper érzés volt utána!!! -ehhez kapcs.an Annusnak írom: AZ is :wink:

Kép
szkitty
 
 


Evemama, neked akartam írni, hogy úgy örülök a storydnak, még a végén rábeszélsz a nagy családra! :wink:

Emese, hm... málnalevélteát iszok néha, de nem rendszeresen, csak mikor olyanom van... De a gátmasszázst majdnem minden este nyomom mostmár 2,5 hete. Szerintem működik, kérdés, ugye, hogy működik-e eléggé.

Kutyafüle, ne hülyéskedj már! Több önbizalom! Szerintem a testi vágyakat és a szexualitást maximum az első randin inspirálja pusztán a külső! Persze, az ember legyen ápolt, adjon magára, de néhány kiló ide vagy oda, nehogy már elvegye a férjed kedvét tőled! Azét a Daniét, aki imád, és most adtál életet a gyermekének - én ezt nem hiszem! :wink:

Szép jó éjszakát mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Emese, szoptatós melltartó - ügyben azt a tanácsot kaptam, hogy akkor lesz jó, ha felveszed, és a melledet megmarkolva még a kezed belefér a kosárba-anyagba. Ez nekem is egy méretnyi. Remélem működik a dolog. Van valaki aki meg tudja ezt a teóriát erősíteni...?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jajj, és még egy! Egy picit néhány napja nedves a mellbimbóm, szerintetek ez előtej lenne..? De nem folyik vagy foltoz össze bármit, épphogy nedves. Ez jelent valamit? Vagy nem?
Na szerintem ennyi elég is volt belőlem.
Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ó, Anikáék még 1ben? Kíváncsi vagyok, mikor jönnek a csajok! :)

Anna, üdv itt! :lol:

Kitty! Ez darázs-dolog ijesztő!

Petrus! Tudom, kérdezem én, aki nem vagyok még csak nemtommi sem, de nem fáj a hasuk???

Mindenkinek jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szofi, dehogy volt elég! :) Az előtej! :wink: Jó éjt neked is!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Nem bírtam követni most a tempótokat, jó sokat írtatok, vagy az én agyam van lelassulva :oops:

Az utolsó oldalt láttam: nekem Zsófi után hat hétig eszembe sem jutott a szex, most bezzeg igen :wink: De mi kivárjuk az időt, amint lehet, szeretnénk harmadik babát, nem kockáztatjuk egy esetleges belső sérüléssel. Így is mindent engedélyezett a dokim, a mozgást, sportot, mindent, csak a szexet és a fürdést nem. Szóval még négy hét nekünk :wink:

Ja, és ma reggelre visszakaptam az induló súlyomat :lol: Most annyi vagyok, mint mikor érettségiztem :wink:
Vendég
 


Jó reggelt.
Csajok, azt hiszem kezdődik valami, de kérlek ne nevessetek ki, ha mégsem, hisz nem sok tapasztalatom van...

Kb fél 7kor arra ébredtem hogy megint görcsölök, éjjel is többször volt ilyen, de nem igazán tulajdonítottam neki jelentősséget. Szóval, ébredtem, és azonnal felültem, ,mert megszoktam hogy akkor elmúlik a görcs, de most nem múlt el... :shock:

Azóta fájásaim vannak azt hiszem ezek télleg azok, viszont elég összevissszák. Elkezdtem felírni, de mire odajutottam hogy visszaolvastalak benneteket, addigra már egyre ritkábban jönnek és mintha gyengülnének is. :o (Vagy csak megszoktam a fájdalmat :wink: :?: :lol: )
Viszont igaz rájuk minden olyan amit az igazi fájásokról írtatok vagy olvastam: - nem múlik el testhelyzet változtatásra - derékfájással jár együtt - stb...
Nem tudom mit gondoljak, lassan tényleg el is fognak múlni....mert ritkulnak.
Amikro írtam közülük egy párat, mert megjegyezni nem tudtam volna, akkor 6,8,5,9 percenként jöttek, és mindig szinte másodpercre pontosan 1 percig tartottak.
:? Nem tudom ezt hogy kell értelmezni. Főleg most hogy ritkulnak. Akkor most mégsem szülök?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Ó, azt hiszem mégis...
Megint felerősödtek és sűrűsődnek. És oltárian fááááááááááj. :shock:
Megyek zuhanyozni, bár lehet nagyon eltökölöm az időt, és már rég úton kellene lenni a kórházba.
Na gyors zuhany.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


pingi: drukkolok, hogy az legyen! De az gyanús, hogy erősödik ;)
Vendég
 


Pingi: hajrá, hajrá, szerintem ez már AZ!!! :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Zuhanyzás közben jobb lett, a végére viszont 3 percenként kezdtek jönni. Volt pár darab ami szinte másodperc pontosan 3 percenként jött és 1 percig tartott (mondtam is apának hoyg ez egyszerűen hihetetlen, hoyg óramű pontossággal csinál valamit a testem), de most megint a legutolsó fájás 7 perces lett. Én ebbe az összevisszaságab őrülök bele...amikor már azt hiszem hogy követni tudom, akkor aztán megtréfál... :? :shock:
De hihetetlen, hogy amikro fáj azt hiszem belehalok, amikor meg nem akkor mintha semmi bajom nem lenne...Még várunk, pakolászok, meg ilyesmi, de nem indulunk. Jobb itthon vajúdni, a kórház meg innen 5 perc.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Zsüci!
Úgy aludjatok ahogy nektek jó!!!Szerintem ebben mindenki maga dönt!
Nálunk éjjel a kiságyban alszik,az ott van most a mi szobánkban.Napközben meg a mózesben,ami itt van mellettem a nappaliban!Én nem akarom a síri csendhez szoktatni,bár ebbena házban nem is lehetne....na meg én se az a csendes típus vagyok :oops: Persze nem kiabálok a gyerek fülébe,de az alapzaj az megvan mindig!

Ma reggel Iza 3570g volt!!!!Tegnap este elmaradt a fürdés és ma mértük reggeli elött....jó sokat hízott a drágám!!!

Szofi!
Szerintem ez előtej!Nem kell annak rögtön folynia!!!! :wink:

Pingi!
Drukk drukk!!!!!Ügyes legyél!!!!!


Anika!
Neked meg kitartás!!!Remélem hamar elindulnak kifelé a lányok!!!És akkr minnél elöbb otthon lehettek!!!


Én ma ráálltam a mérlegre.Az eredmény: -4,5 kiló :oops:

Kutyafüle!
Szerintem nem a plusz kilókon múlik a sex!Hidd el ha ott jártok már mindketten godolatban akkor ez nem számít!!!!

Mi elég rég csináltuk,szóval szerintem azért ez a "sietség".Na de mondom,várunk még...

Amúgy nem is tudom h császár után belül mi ahelyzet!


Jamegjött a kendőm,de nem tudom hogy kell megkötni....Nézem már a neten,remélem sikerül jól megkötni!

annus11
 
 


Vérzek, rohanunk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,
++++++++++++++ Ma biztos meglesz a kislányod!!!! :wink:

Szofi,
gátmasszázst én is akartam, de elsumákoltam... A teát is csak tegnap kezdte. Lusta vagyok az ilyesmikhez :oops: :?

Azt terveztem, hogy majd a betöltött 39. hét után 1-2 nappal elkezdek lépcsőzni, hátha előkészíti a dolgokat, mivel ugye én is totál zárt vagyok még. Ha mást nem is, azt elérem hogy jó kis combjaim lesznek :)

Annus,
a youtube-on nincs esetleg róla vmi videó? Hátha töltött fel valaki!

emese1979
 
 


Pingi, hajrá, szorítunk! ++++++++++++++++++++++++++++ Ma találkozol Nóriddal! Szuper!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Panndi,
Tőled szerettem volna még kérdezni, hogy Fruzsit nem zavarja a kávé? Reggelente én is iszom, kiváncsi vagyok, ha kibújik a baba, akkor a tejen keresztül mennire megy át.

emese1979
 
 


Pingi: ++++++++++++++++++++++++++++++++

Annus: hát alapzaj nálunk is van első számú gyermekem jóvoltából. :lol: Csongi kemény gyerek lesz, hozzá kell szoknia mindenhez. :wink:

Most elvileg pihennem kellene. Az uram kiadta a parancsot, hogy semmit nem csinálhatok itthon. Elmentek Tücivel apósomékhoz valami majálisra. Csak délután jönnek. 8)
Mondjuk rámfér a pihi, CSongi éjfélig nyomta az ipart: fájt a pocija. Ahogy letettem, 10 másodperc múlva már felsírt. Eljátszottuk ezt egy darabig. :roll: Utána viszont aludt 5-ig, szóval egész jó, 5 óra egyben. Tegnap 5 órát három részletben aludtam, úgyhogy haladunk. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Basszus Panndi, érettségi súly... nekem az esélytelen, soha nem leszek már 43-44 kg. :cry: Jó lenne 50-re visszamenni. Majd meglátjuk. Egyelőre még hízlalom magam meg a csajszim. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kávé!!!! Hát ez kell nekem!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó,
én is kb. 45-46 kiló voltam, mikor érettségiztem, a terhességet 63-al kezdtem. De 45 kilósan úgy néztem ki mint egy anorexiás... egy jó 58-60 kilót viszont bevállalnék 8)

Jó kávézást! :wink:

emese1979
 
 


Jó reggelt Csajok!

Pingi,Anika!Megy nektek a drukk-drukk ezerrel!!!!!

Az éjjel kb. fél 3-ig voltam fent ismét a gyomorsav miatt. :(
Nem mondhatnám,hogy vmi friss lennék. :?
Kivettem a csirkehusit,majd csak tepsis csirkét csinálok.
Amíg kiolvad visszadőlök,mert leragad a szemem. :(
Este nekem is voltak kisebb fájások,de nem lett folytatás.
Kiv.vagyok,holnap mit mond a dokim.
A málnalevél teát én már a36. héttől iszom,napi egy csésze(egy evőkanál teával).

Panndi!Neked engedélyezte a dokid a sportot? :roll:
Nekem azt mondta,hogy amíg szoptatni szeretnék,addig semmi,ami leizzasztana. :( Mondtam is neki,hogy akkor a karácsonyi menü után kezdhetek újra futni,addigra Hanna 7 hónapos lesz,és már mást is adhatok a tejecske mellé.
Nekem már most hiányzik a mozgás,főleg a jó idő miatt,de próbálom sétával pótolni majd(bár mégsem ugyanaz).

Jó hallani Vanniékról!Örülök,hogy minden rendben van velük!!! :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Emese, én se voltam vmi hűde vastag annyi kilóval, de annyira rossz sem volt. :) Bár akkoriban nehéz volt 34-es ruhát felhajtani. Most tuti konfekció vagyok (36-)38. Mármint terhesség előtt. Egy jó 36-os méret bejönne.
Gátmasszást én is sumákolom amúgy, pedig megvettem a drága olajat. :oops: Málnateához is lusti vagyok pár napja. Pedig nem rossz. Ice-teásítom mára. Na, hív a kávém.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hajna,
hátha Náaltok is hétvégén érkezik Hanna :) :)
Ha jól emlékszem, Te már 1 ujjnyira nyitva vagy? Akkor a málnalevél tea azért hasznélt vmit :lol: :wink:

emese1979
 
 


Ja, jó lehetett tegnap a legénybúcsú, férjem még nem ért haza. :shock: De innentől nincs buli, akkor partizhat, amikor már én is! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó,
emberem tejfakasztón volt tegnap... belehúztak így a végére :lol: :lol:

emese1979
 
 


Emese, télleg, még egy buli bizti lesz: a tejfakasztó, amikor a kórházban leszünk!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Mesi!Hétfőn voltam egy újjnyira,meglátjuk mi lesz holnap.
9-re megyünk nst-re,gondolom utána megvizsgál,és majd meglátjuk. :wink: Igen,gondolom vmit használ.
Ha nem jönnék egész nap,akkor...IGEN JÖN!!! :)
Jaj,úgy várjuk már!!!Nálunk is Apa "bolondabb",mint én! :lol:
Mikor jön már az Ő kicsi lánya?! :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Emese!
Kilók tekintetében ugyan ez volt nálam is!!!De most 60 alatt vagyok már!!!50-55 között jó lenne....
Ja én is ott néztem!CSak egyenlőre elméleti síkon mozgok!

Én ittam a teát,szedtem a homeóst,még olajoztam is odalenn...igaz csak bekentem,de gondoltam több mint a semmi...amúgy a szülés elött 1 héttel még Izus feje jó helyen volt...mondtam is h mennyire szú odalenn...aztán ez elmúlt teljesen :( Gondolom kifordult onnan és vissza már nem fért... :roll:

Látom az apukák már most jól kibulizzák magukat!

Pingi+++++++++++++++++++++


Mi jól aludtunk!Volt egy 4 és ey 5 órás etap! :wink:

annus11
 
 


Fabri:

Szoptatás alatt nyugodtan lehet mozogni, sportolni! Semmit nem ártasz a tejtermelésnek a sportolással, viszont magadnak nagyon is jót teszel.

Réka
pszichológus, dúla, szülésfelkészítő oktató

http://szuleselmeny.wordpress.com
http://tejmentes.blogspot.com
mreka
 
 


mreka!Nagyon köszi! :) Akkor a szülés után(gondolom 6 hét) már lehet?!Nem is értettem miért mondta a dokim,pedig Ő is szigetezik. :roll:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Jó reggelt!
Persze már rég fenn vagyok,nem is tom mikor fogok pihizni esetleg 8-ig??
Pingi+++++++++++De jó ma már te is babázol!!
Aránylag jól telt az éjjel,kezdünk beállni.Ma reggeli szopi után kb 1-1.5 órát nézelődött a pihiszékben,ami teljes vízszintre fektethető.Meg néha már gőgicsél,visít.Fura,mert nem kéne ilyen hamar neki,de a védőnő is hallotta és csak pislogott.Most épp alszik,én meg robogok vasalni.
Délután jönnek dédiék,látogatni!
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pingi, Anika! Hajrá!!! Akkor Nóri ma meglesz! :)

Hajna, neked is hakrá mostmár, ha szeretnéd!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pingi írt!!!

Szülőszobát kaptunk,tényleg beindult.Egyenlőre 3 ujjnyi.Teljesen kivagyok.nagyon fáj.Drukkoljatok!

annus11
 
 


Most írt Pingi, kaptak szülőszobát, beindult Nála a szülés, 3 ujjnyira már nyitva van! Fáj Neki nagyon, reméljük hamar meglesz Nóri!!! ++++++++++++++

emese1979
 
 


Sziasztok!
Pingi most írt,hogy már a szülőszobán vannak!!!!!Szóval már nem sokára meglesz Nórika!!!!!!Mennek a drukkok ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Emese,ez nagyon egyszerre ment. :lol:
Én most értem haza uh-ról.Tényleg egy elzáródott tejcsatorna csinálja a bajt.Mostpróbáljuk elérni a sebész rokonunkat,hogy mit csináljunk.A dokinő szerint többféle megoldás létezik,ami a legkevésbé szimpatikus,hogy leszívják egy tűvel.Kész vagyok a gondolattól is. De sajnos nagyon apad a tejem,szóval bármilyen megoldás érdekel.Tegnap este 10g-ot tudott szopizni,és még 10-et sikerült 20 perc alatt lefejnem. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hajrá Pingi!!! Drukkolunk!

Milyen szépen hoztátok a hírt! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Csak megerősíteni tudom, mi eljártunk squasholni Maja 8 hónapos korától. Akkor is mondták sokan, hogy nem kéne. De semmi baj nem lett. Arra figyeltem, hogy sok folyadékot igyak az izzadás miatt.

Pingi, Anika: Hajrá! +++++++++

Én is kenegettem magam gátmasszázsolajjal, de csak hébe-hóba.

Én koffeinmentes kávét iszok :-) Majd biztos visszatérek a rendesre előbb-utóbb.

Lenne kérdésem hozzátok. Kb 2 óránként szopik Kolos, de csak 10-15 percet (elfárad, sárgaság miatt), így nem nagyon üríti ki a ciciimet. Állandóan úgy érzem, hogy kidurrannak. Fejnem kéne minden szopi után? Azzal csak befolyásolnám a tejtermelést, mégtöbb tejem lenne, nem?

Tegnap voltam lenn Majával a kertben és 2 farmeromat is felpróbáltam, de a cipzárt nem tudtam felhúzni :-( Maradt a melegítő.
pumuklii
 
 


Kutyafüle! Akkor szorítok, hogy minden rendben legyen, és hamar megoldódjon a gond, esetleg vmi szimpibb módon...

Ingyenesen néztek meg? Hol? UH-val? Mi látszik úgy? Lehet, nekem is el kéne mennem vmikor, hátha van vmi oka nálam is a 2 cic közti különbségnek, az enyém elég áttapinthatatlan, szóval vmi gép vlsz jobban látná, mi a helyzet...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pumuklii, ha nagyon feszít, akkor egy kicsit érdemes lefejni, de talán nem pont szopi után, hanem kicsit később, amikor tényleg érzed, hogy feszít, azzal könnyítesz magadon... Ha szopi után csinálod közvetlenül, akkor szerintem serkented a tejtermelést. Más ötlet?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pumukli,nekem is sárga volt Hanna sőt régen Grétike is.Így ők is hamar elaludtak.Míg nem állt be,addig én fejtem etetések után,már most jó így.Meg most benn mondta a csecsemős meg a gyerekorvos,hogy mivel nem tud sokáig szopni a sárgaság miatt,ezért szopi előtt abból a mellből ami épp következik,fejjek le,mert az eleje hígabb cukrosabb.És mivel bealszik hamar így a hátsó zsírosabb tejhez nem jut hozzá.Én így csináltam 3 napig benn,de megérte,mert gyorsabban hízott és a sárgaság is hamarabb tünt el.
Remélem tudtam segíteni,de Réka javíts ki ha nem így van.
Pingi hajrá!!Remélem gyors lesz!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Igen, eléggé egyszerre ment :D :D

Kutyafüle,
nekem még kb. 2 éve volt 1 ciszta a mellemben (Dóri - uh-val nézték meg, az akkori dokim inézte), én kaptam rá vmi gyógyszert, elmúlt tőle, de nekem is leszívták volna a ciszta tartalmát egy vékony tűvel. A lényeg, h mielőbb rendbegyere!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.05.16 09:40-kor.

emese1979
 
 


Húúú,micsoda tudósítás megy!De legalább így bizti frissiben kapjuk a híreket!
Amúgy elég jól írok már büfiztetés közben 8) :lol: Izust most tettem le!


Pumukli!
ha ez megnyugtat nekem se jött fel első héten a gatya...vagyis összehúzni nem tudtam!Szerintem próbáld meg jövőhéten :lol:
Fogalmam nincs h kéne e fejni...szerintem fejhetsz.Na meg ha feszít akkor érdemes fejni!Én volt h ilyenkor fejtem és nem lett gond,mármint nem durrant utána mégjobban be.

annus11
 
 


Dóri!Magándokinál voltam.Nem volt olyan vészes az ára.Jó azért tudni mi van odabent.De sajnos ő csak a diagnózist tudta mondani,a kezelési módot nem. Szerintem menj el nézesd meg,mert jó tudni szerintem, hogy mi van odabent,nehogy baj legyen a vége.
Emese!Tényleg van gyógyszer,ami segít felszívódni neki.Na hátha.Örülnék nagyon!!!!De már barátkozom a tűvel is,csak ne apadjon el a tej,mert az katasztrófa lenne.Pedig azt a mellem minden evés után(illetve minden második után) fejem.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: