Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak így ismeretlenül - bár nagyon régen még írtam ide :oops: - de segítséget szeretnék Tőletek kérni.

Van egy 4 éves Bolognese szuka kutyusunk, de családi okok miatt - sajnos - muszáj Tőle megválnunk. Nagyon aranyos, jól viselkedő kutyus, szereti a gyerekeket.

Kérlek, aki tudna esetleg neki egy szerető gazdit, szóljon.

Előre is köszi.

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Vicuska!
Lilla baba gyönyörű!!!! Nagyon jó érzés lehet, hogy ott szuszog a kiságyban. Szóval csaszi nem volt olyan vészes, örülök, hogy jól viselted.
Én lapar után is nagyon szarul voltam, félek is tőle, de most megnyugtattál. :lol:

Fenci!
Köszi a baci infót. Ma megismételtük a vizsgálatot, hétfőn meg megye kenetvételre a biztonság kedvéért. Márkról kérek képet!!!!

Suzy!
Vinzent mosolyától elolvadok, annyira szép baba... :lol: Lefoglalhatom Málnának?

Pinkiné!
Már szép nagyfiú Peti! Hihetetlen, hogy megy az idő!

Ditke!
Tessék ide is írni!

Mofly!
Írj magatokról, nagyon drukkolok!!!! Ennek az évnek a Tiednek kell lennie. :wink: No és Ditkeé és Zsué!!!! :wink:

Tegnap este félelmetes műsor volt a pocimban, úgy hullámzott, hogy majd megszakadtunk az urammal a nevetéstől. :lol: Ja és alegújabb, ha Málnánál megbökjük a hasam, rögtön visszarúg. :lol:

Kérdés: sokan írjátok a bimbóvédőt. Szerintetek vigyek magammal, vagy ha kell akkor is ráér az uram megvenni?

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Vicus!

Lillára nem lehet mást mondani mint hogy tünemény pici lány! :) Gratulálok még egyszer.

Dike!

Nem kell mindet megvenned.Ha gondolod elég a cicka meg a palástfű.Ez a kettő a lényeg.Szerintem próbáld ki.ártani nem ártasz hisz nem gyógyszerek.

Ditke!

Ne már hogy nem jössz többet.Hiányoznál a létszámból.
Vendég
 

 
 

Vicus :D

Gyönyörű Lilla, s milyen nyugodt. :wink: Mégegyszer gratulálok!

Gyugyi :D

Majd írok sms-t a vasárnappal kapcsolatban.Apa benne van,úgy néz ki.

Ticsi :D

Most akkor elmentetek anyukádhoz? Vagy rosszul olvastam?Mingyá írok neked is.

Zsófi :D

Aranyosak lehettek a gyerkőcök,ahogy hullámoztak a pociban.

Ditke :D

MIért mennél el?

Puszi mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jó reggelt csajszik! :D

Kukac :D Úgy örülök, hogy ilyen szépen haladtok a hetekkel, csak így tovább, tartsd keményen a pihit! :P Mennyit híztál eddig? :roll: Nekem most lement újabb 1,5 kg. :D :P Én használok bimbóvédőt, de kezdetben nem vettem. A kórházban rájöttem, hogy kell és volt is a kórházban helyben gyógyászati segédeszköz bolt, ott vetettem és azóta használjuk is.

Krisz :D Gratulálok a 12. héthez és várjuk az Uhás infókat! :wink:

Ditke :D Miért írod, hogy nem jössz többet? :oops: :roll:

Gröni :D Hogy vagytok, írj magatokról! :wink:

Tünde :D Örülök, hogy tetszik a hely. Na akkor meglátjuk mit mondanak/javasolnak a többiek a talival kapcsolatban. Mi lett Dóri alvásából a tesóágyban? :roll:

A manóm naponta többször is csinálja, hogy kiköpi/kiejti a cumit, aztán meg a nyelvével próbálja visszatornázni a szájába és közben nyüszög. Hát annyira édes, olyan jókat mosolygok rajta. :D :lol:

Jó szar idő van... :evil: állítólag holnaptól megint jobb lesz.
fenci
 
 


susy! nagyon aranyos a kisfiad! :)

krisz! uhus képet hozzál ám! :wink:

vicuska! tüneményes! :)

ditke! Boldog születésnapot!kérlek ne menj el!!!!!

nekem megint nem sikerült ez a hónap.... :cry: semmi különöset nem érzek, csak azt amit mensi előtt mindig. :cry:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 59200_.png
nézzétek meg milyen szar helyre tette a pét. nem emlékszem h multkor melyik oldalon vezettem még a hőmet.mik is vannak? nem a fertilytin az biztos, mert oda nem sikerült regisztrálni!

KépKép
dike
 
 


tegnap nem voltam jól reggel, azt éreztem szar a gyomrom, muszáj ennem, aztán vert a víz, végül megmértem a vérnyomásom. bal kézen lett 147/129 pulzus 106 :shock: aztán jobb kézen 155/89 pullzus 109 :? egyik sem jó :( aztán a maradék szendvicsemet már nem kívántam, és gyorba nagywc kellett. Párom kollegájának felesége szülésznő, vele beszéltünk, és nyugtatott meg, hogy ez ilyenkor előfordulhat, mert a lepény már nem a régi, és nyomom az oxigént a babónak, pihenjek le, biztos renbejön. 1 óra múlva már csak 137/80 pulzus 85 lett :) azért betojtunk kicsit apával, szegény úgy megijedt, hogy az ő vérnyomása is felmen kicsit.
szóval délelőtt pihi volt délután meg jött barátnőm, aztán anyu kijött itt aludni, mert párom éccakás volt

Kép
gaby25
 
 


http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 6/nummer=1

na ide is regisztráltam, ez már jó helyre tette.

KépKép
dike
 
 


Dike, nagyon szép a görbéd! A ciklus hu tényleg nem túl megbízható pé ügyben, én elég hamar leváltottam.

Gaby, ez ijesztő lehetett. :? A ma reggel már rendben telt?

Krisz, a kívánósság eddig is megvolt. :) Most is megvan, de időben csitítom magamat... mesélj majd az uhuról!

Nekem tegnap este feltűnt, hogy van már hasam. :) Újdonság varázsa, párom állandóan nézegeti és simogatná. :)
Csodás érzés...
Vendég
 


Sziasztok!

Gaby
Örülök, hogy jobban vagy! Pihengess!!!

Megjöttünk.
Minden rendben volt az uh-n. Láttuk a babót mozgolódni és a szívhangját is meghallgattuk.:) Én is láttam a falon egy monitoron de a párom a doki (jobb minőségű) monitorján nézte.Nagyon élvezte :D Persze én is. :D
CRL:53 mm, tarkóredő:1,8, magzatvíz normális, lepény elülső falon tapad.
A kép nem a legjobb, de azért felrakom.
Kép

Pussz!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Vicus! Nagyon szépséges Lilla baba!!! :))

Krisz! Örülök, hogy minden rendben az UH-n!!! :D

Zsu, nálatok mizu most?

Ez az öböl dolog jó, csak bkv-val is megközelíthető, vagy mindenki autóval jön???

Gaby, ha továbbra is rossz a vérnyomid, menj dokihoz! NEM JÁTÉK!!! Ok?

Kukac! Édesek lehettek a babócák! :D

ÚÚÚÚúúúgy utálom az ilyen időt! FÚÚÚÚJJJJ!!! De legalább nem kell locsolni... :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Fenci :P

Beszámolok, a helyről, persze! Már alig várom a zsúrozást!
Amúgy nekem is tetszik a szabadlevegős találka ötlete is!!!Jól hangzik. Egyedüli hátrány, hogy ott nagyon szétszéledhetnek a totyogók...aztán nem tudunk úgy beszélgetni.

Azta, már nálatok is szépen alakul a rend! :wink:

Krisz :P

De klassz, hogy minden rendben!!!!! Boldog vagy? :wink:

Gaby :P

KItartás! Tiszta szülés-hangulatom lett, ahogy Rád gondoltam.

Ticsi :P

Tök jó a vers, amúgy tényleg a legárnyaltabb nyelv a világon a miénk :wink: :lol:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


vicus
nayon szép a kislányotok, igazi hercegnö
van segitséged? kérték a ház.anyak-i kivonatot? én félek a császártol minta tüztöl, nekem ne böködjenek a gerincemnél

dike
miért ne sikwerült volna? széápen felment a hö. még nem is kell érezni semmit

krisz
sztárbébi :) még mindig fiunak látja a család? :lol: nagyon kis formás!! dokid van már?

zsofi
vicces a hullámzás, látod, még van helyük, szépen be is fordulhatnak.

gaby
már csak pár nap!!!

ticsi
de jo, h kevesebb a hányás, gondolom, el se hiszed.

sleepin
mi is sokat vagyunk az udvaron, most hiányzik is, mert a babakocsiban azért nem ül meg sokáig.

pompom
növekszik a poci? majd ha látványos, dobjál képet. most máűr töled is kéreünk havonta :D
Vendég
 


Mai vérnyomás rendben van eddig

Sleepin
Kedden voltam terhes gondozáson és ctg-n, rendben volt a vérnyomásom, mint mindig, ez most extra volt :? ma is rendben van eddig :) Toxémia bizti nincs, április végén néztek vérben ellenanyagot, vizelet most kedden is rendben volt. Holnap megyünk ctg-re és terhesgondozásra, majd mondom azért a dokinak persze, hogy mi volt.

Csajok
drukkoljatok, hogy vasárnap ki akarjon bújni :P szombaton még esküvőre vagyunk hivatalosak :lol:

Kép
gaby25
 
 


Napot!

Árpi annyit evett, hogy le sem merem írni...remélem benne is marad! Ha csak ezen múlik én minden nap sütök palacsintát... Köszi Krisz! Tőled kívántam meg! :D

Itt is esik!

Ditke!

El ne tűnj lécccccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bocsánat, ha nem emlékeztem, hogy Te írtad, de néha az sem tiszta, hogy mikor mentem el fürdeni? :roll: És ezalatt mi történt a gyerekekkel...főleg, ha ember nincs itthon!

Krisz!
Aranyos a törp...Alex...:D ti már tuti nem jártok úgy mint lombikos ikreink...ott a szülök elhatározták, hogy amennyiben kislány Alexandra lesz...igen ám de 2 kislányuk lett...hát elfelezték. Alexa, és Szandra....Apuka szerint így könnyebb lekiabálni a jáccóra :D

Kata
A mindenit már te is nagyon közel vagy a célhoz...babaszoba? előkészületek? fiúk várják már?

Suzy
Vinzent nagyon édes! És Rád hasonlít! Barinőm Nórája is tuti lestoppolná! :D Ő Tán közelebb lakik! :D

Gaby
Vérnyomi, hasmenés...mingyá szülsz! Ezek már tuti jelek! Csak figyelj nagyon!

Zsu
Drága dehogy mentünk! Majd hétfőn, ha anyum is jobban lesz...lesántult. Szombaton mennni kő medvézni nem? Árpi azóta várja, hogy mondtam neki, hogy P autójához megyünk...hát má ülne a tetejére, meg meg kell nézni a Micin farmot...:D Nem menekülsz, megy a siserehad! Remélem jobb idő lesz! Holnap még hívlak!
Ádi ma már nem volt lázas, a szeme csillog, de semmi orrfolyás nincs még, nekem vmi csikizi a torkom hátát, de Tüncsi írta, hogy száll a nyárfa...szal lehet ez volt a gond...kinyitottam végre az ablakokat...kellett ez nekem!

Sleepin, Bogáncs

A park nekem is tecc, kicsit én is félek a totyogónak nem is, de szélvésznek mondható gyerekemtől, de majd viszek walkie talkiet-t oszt ha egy kék babakocsi rohan egy piros motor után, akkor majd szóljatok hozzám is! :D

mi vót még...

Lami nagyon kellenél...ha tok leszek msnen, ott nincs csiríz!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsimű
ma még nem volt kaksi, de hamarosan biztos szülünk :)

Kép
gaby25
 
 


Sleepin
http://www.obol.hu/ettermek.html oldalon a www.cafeponyvaregeny.hu linkre kattintasz, ott a "kínálatunk" menüpontra, kiválasztod a "Kopaszi gát"-at, és a megjelenő oldalt legördítve le van írva, hogy lehet odajutni. Mivel ez is az öbölben van, gondolom, a megközelítés uaz. Ha nem csal a szemem, BKV-val is megközelíthető.
gtünde
 
 


menjünk csajok!!!!!!!!!!!!!!!!

Fenci zseni vagy!

Zsu viszlek!

Tüncsi
Először arra gondoltam Titeket viszlek...meg is állapítottam, hogy beférünk...de aztán este utána számoltam..vazze má nem vok a régi... :D

Kép
ticsimû
 
 


Mi is autóval mennénk, csak gondoltam, biztos vannak bkv-sok. Mi is bevállalunk pár embert, csak gyereknek autósülést megoldani... Meg mi délpestről mennénk, így elég kevés helyet érintünk útközben. De ha valaki gondolja, szóljon (Csepel, Lőrinc, Erzsébet...)! Mondjuk Pandus??? :) Csak nem tudom mibe csüccsentjük Dórit! :roll:

Gaby, örülök, hogy ma oké... lehet a front is bejátszott... Akkor vasárnapig ne bújjon ki Máté? :)

Igen, mondjuk múltkor mi sem tudtunk olyan hihetetlenül sokat dumcsizni Fencivel a játszótéren... :shock: :roll: No de ezt is megoldjuk... :D Meg legyen jó idő!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!
NAná...jön Gyugyi tannéni...aki sokkal többel elbírt má...nyakábaakasztjuk a kölköket!

Pezsi fejében tuti vállalja!

:D

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi
Minket nem is kell vinni, mert majd apa fuvaroz. Viszont mi csak max. 1 főt tudnánk fuvarozni. Pl. Gyugyi??? Ha a Keletibe érkezel, útközben fel tudnánk venni.

Dumcsizás: szerintem hétvégére tervezzük a talit, és akkor apákok majd lefoglalják a kölköket, mi meg tudunk dumcsizni. :D
gtünde
 
 


krisz! nagyon örülök h minden rendben volt az uhun édes kis csöpség!én is kukisnak látom! :lol: :lol:

kata! ugy eltüntél hiányzooool!te mindig irsz hozzám vmi biztatót! :cry: :)

KépKép
dike
 
 


Tuti vállalja!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zapa van a gépnél, csak pár percem van!

Még nemtom, hogy kocsival megyek-e Pestre, vagy vonattal.... Rokonok aszonták, fenekembe billegetnek, ha nem alszom ott. :lol: :lol: Nyugati(Westend) közelében laknak.....

Na, kvt. Mire végez a munkával, tuti kezdődik valamelyik helyszínelés!!! :wink:

Apropó! Gyilkos elmék? Tegnap baba született!!!!! :D :D :D

KépKép
zapáné
 
 


Fenci!
Köszi, én is arra gondoltam, ha kell majd veszünk.
Képzeld megint nézettem bacit és most negatív lett! :lol: Szóval csak belekerült valami.

Gaby!
Ha legközelebb is felmegy, akkor hívd a dokid, a toxémia nem játék és egyik napról a másikra is kialakulhat! A magas vérnyomi az első jele, ha már fehérje is van a vizeletben, akkor az már nagyobb baj! Nem ijesztegetni akarlak, csak kiokosított a védőnénim és a doki is, mert ikerterhességnél gyakoribb!
Nagyon szorítok, hogy minden ok legyen és vasárnapig ne bújjon ki Máté! :lol:

Tali miatt irígy!!!! 8) :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali! :lol:

tuti nem tudok mindenkinek név szerint írni, lécci bocsi attól akinek nem :oops:

Dike!
drukk, h ne legyen igazad és zebra legyen a végén :D

Kukac!
én vittem bimbóvédőt, és milyen jó, anélkül nem ment volna :roll:

Kata!
kérték a ház.any.kiv-t, de az eredeti jó volt, nem kellett friss. :D

Gaby!
nagyon szurkolok nektek++++++++++++ :D a vérnyomi nem játék, vigyázz magatokra :roll:

na, kb.ennyi maradt meg. :oops:
köszi mindenkinek Lilla dicsiket :lol: pusz :lol:

mi jól vagyunk, ma éjjel csak 2 kelt, és szopi után rögtön bealudt 8)
megjártam a varratszedést is ma és megvan a lakcimkártyánk+anyak.kivonatunk is :lol:
Vendég
 


Haliho!

Na akkor a tali lista eddig: Tünde, Gyugyi, Sleepin, Bogáncs, Pandi, Ticsi, Mami, Fenci.

Még valaki???? Kit hagytam ki? :roll: Asszem még Vicky is írta, hogy jönne? :?: :roll: :wink:
Szerintem feltétlenül jelöljünk majd ki esőnapot is! :wink:

Ha már szabadlevegős tali lenne, vihetnénk sütit például. Én bevállalok valamit. :wink:

Pompom :D Kérünk pocifotót! :wink:

Krisz :D Gratulálok a jó uh eredményhez! :wink:

Gaby :D Drukkolok a vasárnaphoz! :wink:

Kata :D Friss pocifotót kérünk tőled is! :wink:

Vicus :D Van segítséged?

Kukac :D Örülök, hogy most rendben a pisid! :wink:

Dike :D Még van 6 nap a tesztig, ne add fel! :wink:

Délután átmentünk apumékhoz és aludtam a manómmal 1 órácskát, olyan jól esett. :D :P
fenci
 
 


ticsi
gyerekszobát most 7végén csináljuk apukámmal. vettem laminált parkettát aptyuk nélkül, mert ö nagyon ellenezte, de én modta,m, h akkor is az lesz. Érdes felületü, tehát nem csuszik annyira, és amugy is teszünk rá végig szönyeget. tehát majd olyan lesz, mint a szönyegpadlo. De jobb, ha van alatta parketta, ha nagyok lesznek a kölkök és nem esnek el a saját lábukban is, akkor csak a parkteea marad normál szönyeggel. Meg összerakjuk az emelete ságyat, selejtezni kell cucciot a szekrényekben, h beférjenek a kisruhák. ma vasaltam párat, imádtam :lol:
Szoval párom aszonta, ö nem vesz részt a parkettázásban, szoljak, ha kész van. de azért szeret, aszonta :lol:
Kipakolom a szekrényeket, aztán majd tesomék kisipelik. Apu parkettáz, szekrények és emeletes ágy vissza, én meg visszapakolok. El kell hozni unokatesoméktol a bébigöncöket, kimosni, babakocsit kimosni, gyerekkádat kimosni. Mire végzek, meg is szülök :roll: pakkom még nincs kész, de ma vettem betétet meg hálósbugyit.

mostani Nök lapjában van cikk arrol, h a pasi hogyan éli meg, ha miatta nem jön a baba.

zsofi
bimbovédöböl is van többfajta. Nekem P-nél az se jött be. de sztem olyan nagy volt a cumi része, h nagyobb mint a cici, alig fért a szájába. Van keskenyebb fajta is, de nekem az tul csucsosnak tünik, abbol nehéz lehet szopni sztem. De nem vagyok baba, nem probáltam. :wink: én most mellszivot kértem, de nem azt a bicajduda félét, az volt D-nál, de alig jött vmi, pedig kemény voltam mint egy szikla. Ez az avent remélem majd megnyitja a csatornákat. Nekem nagyon bekeményedik a mellem, és nem tudják bekapni a bébik.

dike
nan, h irok, most már tuti a siker nálad, hiszen egyik oldal nyitott, párod szép eredményü, pete érik, akkor meg hajrá!!!

gaby
ejha, még szombatra van program? na, ha eljárod az ugróst, mehetsz szülni:)

álmos vagyok, depis vagyok (félek a szüléstől, igy 3-ra :? )

viki
megiropd akkor a mobilodat? akkor küldök majd neked sms.t, ha szülök. Akkorra tegéytek a talit, amikor szülök és akkor mindenki megtudja rögtön :D

jaj, képzeljétek, kaptott a korházunk uj szülöágyakat, hiperszuper, éllithato mindenhogy. De nem ám fehér ágyak! Van rozsaszin, kék, barackszinü, és a fal meg a szekrény is olyan szinü, mint a szülöágy. Választhatunk, melyikben akarunk szülni. Én abban, amelyik a legközelebb lesz a vajudohoz, h ne kelljen sokat menni 8) nemtom, lehet én vagyok igénytelen, de nekem tökmindegy, milyen szinü a szekrény
Vendég
 


Fenci
A számból vetted ki a szót! :) Én is pont azon filóztam, hogy vihetnénk vmi kaját magunkkal.
Egész jó volt az éjszaka. 9kor elaludt. 1kor és 5kor kelt. Fél 8kor meg Réka ébresztette. :?

Kata
Nekem is avent-es van. Egy ötlet: van a cicire illeszthető részhez egy szilikon betét. Na, én azzal nem tudtam szívni semmit. Úgyhogy, ha Te is így jársz, nyugodtan próbáld majd nélküle.
gtünde
 
 


Ja, mi meg hétfőn voltunk abban az OTP fiókban, ahol a túszejtés volt. :shock:
gtünde
 
 


Sziasztok,

Vicuska álom szép Lilla baba!!! Örülök hogy rendben van a sebed is és jól érzed Magad!!

Mi mot betegek voltunk Merivel, rajta 1 napos volt, én rendesen elkaptam....

Láttom talit szerveztek, ha lehet mi is felíratkoznánk, na már írni nagyon nincs idöm :cry: de nagyon szívesen megismernélek Titeket, és szeretném ha Meri találkozna Nagyijával :D

Megyek beveszem az antibiotikumot aztan alvás....

Jó éjt!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Fenci :D

Engem kihagytál. :( :wink: :lol:

Sleepin :D

Velünk semmi különös nincs, várjuk a szeptembert.A ciklusom kicsit megbolondult,már 10 napja késik, a teszt nega. Gondolkodom,hogy felhívom a dokimat,ha a jövő hét elejéig nem jön meg,csináljunk vele vmit,mert ez így nagyon nem jó.

Ticsi :D

Rendben,akkor várunk. Beülhet P teherautójába is,ha szeretne :lol: Maciknak pedig vigyünk mézet,mert lehet őket etetni nagy fakanalakkal. :wink:
Bokámra visszatérve, azt mondta a nagyokos hdoki,hogy vszeg ízületem van begyulladva.(de csak zárójelben jegyzem meg,meg se vizsgált,meg se tapogatta.Felírta azt a gyógyit, ha nem javul menjek vissza. Beszedtem belőle 4-t,kicsit javult,de többet már nem mertem,. Gondoltam ez pár db nem okoz nagy galibát,meg ki is ürül szeptemberig.)

Tüncsi :D

Csak nem Zuglóba költöztetek? Még jó,hogy nem most voltatok ott.

Kata :D

Apának mi baja van a laminált parkettával?Miért ellenezte? Szerintem nagyon jó,csak a vízre kell vigyázni,hogy ne púposodjon fel tőle.

Gyugyi :D

Vasárnap délelőtt megyünk,majd küldök sms-t.

Mi volt még?

Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Most szágoldott el egy vadbarom az utcánkban kb. 100-zal (30as övezet, mellékutca, jobbkezes, fekvőrendőr...)... Idióta seggfej, csavarodna fel az első fára... Bocs, de felidegesítenek az ilyenek...

Tali-kaja: Fenci mily' meglepő én Fornettit terveztem... :roll: :oops: Rá vagyok kattanva... de ha tudok, sütök egy gyümölcstortát, azt a picik is falhatják! :D Már tervben van 1 hete, hogy sütök egyet... no comment... mindig megeszem a gyümölcsöt, mielőtt megsütném az alapot... :D

Kata, szülőszobával detto ugyanígy vagyok! Akkor ott rohadtul nem a fal (és legfőkébb nem az ágy) színét nézegeti az ember lánya... :) Én elvileg alternatív szülőszobában voltam (vajúdtam + szültem is), se kádat, se labdát se semmit nem használtam, csak a Kikás szoptatós fotelt, abban jó volt ringatózni a fájások alatt. (De aki berakta hozzá a hokedlit is, azzal megettem volna szívesen... rakd már fel a lábadat fájások alatt... :D) Aztán már jött is a szülőágy... franciágyra is csak a cuccokat dobtuk... fene a belembe... :D Szerintem is jó a laminált... Apjuk leszavazva!!! :D

Fencikém! :D Kezdődik??? Rákapsz majd a picúr alszik én is ledőlökre!!! :D Nincs is annál jobb! :D

Zsu! Hát tényleg kérdezz rá, miért késik ennyit! Remélem csak picit bekavart valami, de semmi extra! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép jó reggelt!

Akkor megvan már a tali időpontja?

Tüncsi
Jó, hogy megúsztátok a túszejtést! :) Egyre félelmetesebb ez a világ. :shock:

Zsu
Lusta bokás doki monnyon le!!! :twisted:

Vicus
Tök jó gyorsan haladnak a dolgaitok. :D

P.Kata
Jó sok dolgod van...de legalább nincs annyi időd a félelmeiden rágódni. :wink:

Nekem picit kapar a torkom, meg orrot is fújok...de szerencsére csak vízszínű cucc jön, nem vészes.El is nyomom gyorsan még több vitaminnal...pedig minden nap eszünk zöldséget, gyümit. Tegnap este el is szopogattam egy Propolisz+c tablettát fertőtlenítőként...de előtte csekkoltam lehet-e. Azon is filóztam, hogy tőzegáfonyakapszulát sem ártana venni, azt is szedtem valaha, napi egyet most is lehetne megelőzésképp húgyúti fertőzések ellen meg érvédő.Ezt is lvastam a kismamában is meg a neten is, hogy lehet...sőt ajánlott mert nagy a fertőzés veszélye a terhesség alatt. Vélemény? :)

Kép
vizkriszisback
 
 


sziasztok,
csak bekukk, Levimanó egész napra ad elfoglaltságot...már a blogomba is csak heti 1x jutok el... :oops:

Látom tali szerveződik! Mi is, mi is :lol: :lol: :lol: Mikor lesz???????

Kata, mindjárt írok pü-t!

Puszi mindenkinek!

Kép
vickybabe
 
 


Jó reggelt csajok!

Zsu, Cirkuszka, Krisz :D Felírtalak benneteket is a tali listára!

Még valaki?

Tünde, Sleepin :D Aztán el ne hízzon a banda a sok sütitől! :lol: :lol:

Gyugyi, hányadikáig van sulid? Nézve a naptárat, június végén mit szólnátok a 27-éhez, esőnap július 4-e?

Krisz :D Torokfájás monnyon le. :evil: Lehet enyém is fájni fog. Sosem iszom hűtőből, de anyum csinált bodzaszörpöt, az meg megbuggyan ha nincs a hűtőben és imádom. :D :wink:

Kata :D Ezt a rengeteg melót mind Te fogod megcsinálni??? :shock: Azééé aptyuknak is hagyjál valamit. :wink: Hol a friss pocifotó??? :P

Zsu :D Szerintem is nézesd meg a dokival magad mitől húzódik el a ciklusod... :roll:

Tünde :D És Réka hol aludt? 8) :lol:
fenci
 
 


2x küldtem el
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.15 10:30-kor.
Vendég
 


zsu
az a baja a parkettával, h csuszik. A szöünyeg rajta meg elcsuszik meg felpöndörödik. Mondtam, h már lehet kapni szönyegtapaszt, de aszongya, az nem jó (még nem látott olyat ám). Én meg mondtam, h akkor tegyünk ugy szönyeget, h a butorok alá belog, és akkor nem csuszik el, és nem pöndörödik. Szerinte akkor is elcsuszik :shock: De a parkettát sokkal könnyebb takaritani, mert felszippantya a port a porszivo és nem ragad bele, mint a padloszönyegbe. És a padloszönyegnél a butorok szélénél képtelenség felporszivozni, mert nem fér oda a pszivofej. Meg ha kiderül vmelyikükröl, h allergiás, akkor szedhetjük fel ujbol a padloszönyeget. Nálunk meg lassan örölnek a malmok :roll: ugyhogy jobb lesz ez igy sokkal. Bár nem szeretek ugy csinálni vmit, h ö nem egyezik beel, de ezt muszáj volt.

tünde
köszi a tippet a mellszivoval

fenci
babakocsimosás anyunál lesz sztem, ott a kert, aztán ráeresztem a slagot. vasalás, kádmosás ugyis rám vár, de szivesen készülödök :D

krsiz
torkodnak hagyma, fokhagyma, mentolos Hals cukorka. ha birod öket. meg mézes süti, csak a méz gyogyito ereje miatt :lol:

Kép
33+1

viki
köszi, megkaptam a számod
Vendég
 


hello jányok!

Kata de gyönyörűűű pocak!! gyors és könnyű szülést kívánok!

Vicuska!

Lilla gyönyörűszép és te nagyon nagyon ügyes vagy, ugye nem is olyan nehét écaka felkelni :lol: Állatkáknak bemutattátok már? (m azért vártunk hat hetet az első pusziig :wink: ) ma már az se zavar ha képen nyalja őket a kutya de persze azért letrölöm őket utána 8)

Gaby!

szorítok naggggyyyyyyyyyyyyon!

Hjaj jaj és mindenkinek ám cask msot zsúfolt napjaink vannak de majd a talin!!! Én nem vinnék apát de akko kell nekem valaki aki kezeli az egyik gyerekemet remélem akad rá jelentkező :lol: :wink: a kopaszigát szuper egyszerűen!!!!

beszéltem babácskával nagy változások voltak az életében felköltözött Pestre, különvált az urától, nagyon boldog itt, jön majd ő is a talira :lol:


téllleg miko lesz????
Vendég
 


mamiii
kéépet!!!
és boldog fél évet a drágáitoknak :lol:
Vendég
 


Fenci, talira nekem az az egy hétvége nem jó :( 28-án lesz a keresztelő, így a 27 gondolom készülődéssel fog telni :D 1 héttel hamarabb, 20-án? :roll: Persze ha mindenkinek jó a 27, akkor mi majd csendben drukkolunk az esőnek

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Ticsi, Fenci
Hát hogy mi a tervünk? :roll: Már gőzöm sincs.
Most bacilust írtunk, várom a vizsgálat eredményét, hogy negatív legyen. 20-án kell elkezdenem az immunerősítő szedését, hogy legyőzze a vírusokat. Utána meglátjuk, én bevállalnék még egy lombikot, de ha nincs elég tüszőm akkor nem tudunk belevágni. Közben eszem-iszom a csodabogyókat. Júniusra nagyon rá van állva az agyam, hogy szeretnék teherbe esni.

Susy,
Vinzent nagyon cuki kis huncut fiúcska. :)

Szegény Edinka, nagyon sajnálom. :(

Ditke,
Miért nincs értelme? Minket érdekelsz!

Gröni,
Szióka, köszi :)

Kukac,
Én biztos vinnék magammal, nem kerülhet sokba, nem érdemes megvárni a sebesedést.

Kép
mofly
 
 


Kép
Na, halihó! :D

Látom, szorgos szervezkedés folyik! Helyes!!! :wink:

Nekünk 15-én jönnek utoljára a kölkök, aztán 25-e a tanévzáró értekezlet. Vagyis jó a 27. és a 20. is. A 4-e már nem annyira, mer 3-án be fogok csiccsenteni a 40. szülinapom alkalmából :lol: , másnaposan meg ne akarjatok látni!! :lol: :lol: :lol: 6-án meg már megyünk a Balcsira táborozni.

Kata :)
Aszta, mekkora laptetű!!! :D :D Nem semmi a pocak!

Visszaolvasok..... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zapáné 2009.05.15 13:33-kor.

KépKép
zapáné
 
 


Helloka!

Kata! Nekünk mindenhol laminált vana szőnyeggel kombinálva és SOHA nem csúszott/esett el benne Bende!!! Ezt Apjuknak üzenem. Azonfelül a szőnyegpadló a legkárosabb az össes közül. Amíg csúszkálnak-botorkálnak, van az a vastag gumitalpú zokni, oszt szevasz! :D Igazad van teljesen!!! Nem beszélve a böfi maradványokról meg a többi szennyeződésről... A padlószőnyegen marad nyoma, a lamináltan nem! :wink:

Nekem tök mindegy mikor lesz, ha előre tudom, ott tudunk lenni (majd Fencikével beszélünk, hogy odavezessen, mert én eltévedek a saját utcánkban is...). Szóval felőlem júli 4 is lehet, ha Vikinek az a jobb!

Sikerült végre bejelentkeznem genetikára, jövőhéten csüt.-ön megyek délre kb. előtte UH a kórházban, jó kis lótifuti lesz... :roll:

Vettünk Bendusnak bringát. Olyan 3 kerekű, becsatolhatós, majd dobok képet, imádja. :D

Krisz! Gyógyulj meg! :D Stodal szirup is jó, homeos, szedheted nyugodtan! :)

Mami! Boldog feledik évet a babákoknak!!! :D Én szívesen bevállalnám egyikőjüket, de akkor enyimét kell valakinek pártfogolnia addig. :D Majd körbemennek a gyerkőcök! :) Örülök, hogy Baba jól van lelkileg!!! És várom a talit Vele is!!!

No, nem tudom, mi volt még... előző oldal...

Kép
Kép
sleepin
 
 


No közben írtatok... :)

Mofly, ÚGY LEGYEN!!! Június a Tiétek! :D

Dátum... akkor 20-a??? Tüncsi Neked nem korai még, ugye (mármint rendezkedésileg...)? Jó lenne, ha senki sem csúszna le róla! :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kata :)
Nálunk is laminált van. Könnyű takarítani. Büfi ugyan nincs már, csak macskahányás! :lol: :lol:

Mami :)
Már fél év? :shock: Rohan az idő!!! Gyertek ám, fotózkodni akarok a celebbébikkel! :lol: :lol:

Meg az összes TÖBBI babával is!!! Aztán telerakom képekkel a klubunkkat! :wink:

Gaby :)
Helyzetjelentést kérünk!!! Közeleg a nagy nap!

Sleepin :)
Na, azt én sem tudom, hogy fogok odajutni. :shock: Egy utat ismerek: az Osztyepenkótól a Visegrádi utcáig. De megoldom! :wink: :D :D (Tényleg, van dzsípieszünk..... De ha baromságokat beszél, micsinyálok? :lol: :lol: )

Mofly :)
Mindenem csuriban Értetek!!! Most már tényleg TE jössz!!!!

Vicuska :)
Csak csodálom a kis Hercegnőt..... :) :) Állatok hogy fogadták??

Előző oldal...... :roll: Így nem ér, nem tudok görgetni!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Haliho, most csak gyorsan.

Na akkor lőjjük be a Június 20-át a talira, remélem mindenkinek jó lesz és az idő is kegyes lesz hozzánk! :D

Esőnap mikor legyen? Akarok esőnapot!!!! :lol: :lol:

Talilista: Tünde, Gyugyi, Sleepin, Bogáncs, Pandi, Ticsi, Mami, Cirkuszka, Zsu, Vicky, Babácska, Fenci.

Még vki?

Futok etetni. :wink:
fenci
 
 


Sziasztok,
Nekunk jo a junius 20!
Es egyben barmelyik idopont jo!

Jo ejt!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Zsu
De igen. :)

Fenci
Vihetünk mást is, nem csak sütit. :) Nekem elvileg jó az időpont.
Réka? Hát, izé. Ő mindig velünk alszik. :? Sajna. Én már majdnem átszoktattam még a nyáron a saját ágyába, de mikor Dorci megszületett, visszaszokott. Uis R mindig az ágyunkban aludt el, majd én átraktam az ágyába (az apja nem, mert ő szeret vele aludni). De szülés után már nem volt erőm. Hát ez van.
Bodza-nyami! Én most nagyon rákattantam a Sió őszibarack-bodzavirág gyümiléjére. Na, nem azért, mert Norbi update. :) De imádom mind2 ízét, együtt meg még finomabb.

Krisz
Jobbulást! Ha nem árt a kapszula, akkor szedd. Ja, elfelejtettem írni, hogy csodaszép a csodabébi. :)

Kata
Na igen. Szülés közben nem az ágy színét nézi az ember lánya. :) Én anno az alternatívban szerettem volna szülni, meg szülőszéken. De nem bántam, hogy nem így történt. Mondjuk Rékánál nem volt választásom, de Dórinál eszembe sem jutott, hogy ne fekve szüljek. Nekem így volt kényelmes vajúdni is. Mondjuk azért sokat sétáltam, hogy jobban nyíljak, de a szünetekben jól esett a fekvés.
Nekünk is laminált van otthon. Vagyis Pécsett. Meg itt is. Én mondjuk annyira nem szeretem, én hajópadló-fan vagyok. Viszont mi használtunk szőnyeg alá csúszásgátlót és bevált. De csak a nagyméretű szőnyegeknél. A kicsi azzal is csúszik. Viszont a padlószőnyeg tényleg nem nyerő. Főleg, allergiás gyerekeknél. Látom, te is tudod. :)
Szép pocak!!

Sleepin
Nem korai. Majd megvár a munka! :)

Mami
Boldog félévet!!
gtünde
 
 


Szép jó reggelt!

Megint korán keltem. :? Este már 10 kor lefeküdtünk, ez annak az átka.Na meg nem is aludtam jól mert apjuk túl hagosan szuszogott (horkolt :wink: )az allergiája miatt.
Sztem nekem is a hűtőtől lett ilyen egy kicsit a torkom meg az orrom, én sem szoktam onnan inni, de hát a gyümilét csak onnan biztonságos.).Bár az orrdugulás lehet terhes tünet.De nem vészes, tegnap ment a mézes citromos halls. :D

Raknátok fel mégegyszer linket a talihelyről?Megmutatnám apának.Mi is megpróbálunk majd elmenni. :D

Tündi
Köszi. :D De maradok a vitaminoknál egyenlőre, nem lesz ebből semmi komoly sztem. :) A te csodababáidról s jöhetnek friss képek! :)

Sleepin
Azért kösz a szirup nevét végszükség esetére.

Zapáné
Hát igen, több macera van azzal a macsekkal mint egy baby-vel. :lol:

Mofly
Hajrá június!!!Addigra készen fogtok állni testileg, lelkileg! :D

Kata
Nagyon szép poci.Jó készülődést!!! :)

Szeretnénk venni baby szívhang monitort, tud vki eladót használtan?

Kép
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt!

akkor a junius 20 a nekünk is jó beírtam a jó zsúfolt naptáramba


képecskék mostanábanról...



Kép Kép Kép :lol: :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?