Új privát üzeneted érkezett!

Pussz csajok Kép

Bocs, hogy elvesztem, azért végigolvastam nagyjából a történteket, horrortól a jókig Kép

Az az igazság, hoyg ma egész nap takarítottam nyomomban egy folyton a lámpára mutogató 80 centis fruskával, aki max. annyi időre hajlandó letérdelni, és egy helyben maradni, amig anya nem húzza arrébb a kezei közül a porszívót.

Megy a hiszti ezerrel, illetve a próbálkozások - persze a Kukac úgy tudja, hogy anya miért fog nagyon rászólni, hogy nem szabad... és utána sértődés (megjegyezném, lehet, hogy az én lányom ? Kép)

Namost mindez nem elég - tegnap a nagyiéknál legalább harmincszor rohantam végig a lakást sprintben, erre hazajöttünk, a Kopasz meg ideszervezte a nyafka hugát aludni - na gondolhatjátok, hogy egy végigloholt vasárnap után ez mennyire hiányzott nekem... Ehhh.
Ma meg első szopi után a Kukac nem aludt... ezzel arányosan eléggé zanzulka is volt .(

Na most csak annyit, hogy pocakosodók élvezzétek a jóidőt, Csucsu, nektek nagy gyógypusszt küldök összefoltozott buksira, Kangi, meg mindenki, gratulálok az újabb tüneményes fotókhoz Kép

Most viszont húzok, mert ki van szabva egy ujjatlan tipegő, és ma legalább az első varrást meg akarom csinálni rajta.

Pussssz, holnap este asszem jövök :


Klár
clarissa
 
 


Ma ismét én nyitom a topikot!
Na ná hogy nem jön álom a szememre.Kép

Ari!
Nagyon helyesek a gyerkőcök!!!!És ez a hal!KépKépKép

Klár!
Jöhetsz hozzánk is!KépBár nálunk a csomagolás miatt inkább kupi van mint kosz.


Maci2!
Ezek az értékek inzulinozás mellettiek?
Mert akkor is jók!Nekem mindig az éhgyomri volt magas,bár ez nem mérvadó mert más a terhesség alatt is meg anélkül.
Súlyadó!KépEzektől a dolgoktól tud kinyilni a bicska a zsebemben,mikor ilyen töketlenek)(ezek a dolgok miért tunak itt máskép működni?)
Roniról már olyan régen láttunk fotót!


Toffi!
Arany szabály-rokonnal nem üzletelünk!KépKépKép
Milyen telkeket láttatok?????Imádok ingatlanokat vadászniKépKépKép


Na megyek vissza szenvedni,hát ha már menni fog az alvás.....



Mariann
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Mariann,
én is hajnalban kelek újabban, igaz, nekem bejátszik a terhesség, a két boszival is így voltamKép Viszont ilyenkor tavasszal/nyáron nem bánom, nincs rossz idő és én is frissebb vagyok napközben, na és persze reggel azt csinálok amit akarok visító szörnyetegek nélkülKépKépKép

Csucsuka,
gyógypusssz megy DanónakKép Úgy látszik, most ilyen szériája van szegénynekKép Timi is újabban tiszta térkép, annyit esik, pedig már rég megtanult járni a szentemKép
Vizsgákhoz szerintem már kár drukkolnom, úgyis kitűnő leszelKépKépKép

Leszter,
ezt én is mondhattam volna neked, nekem Timivel volt egész rendes mensim az első hónapban, el is keseredtem rendesen, hogy én már sose leszek terhes...aztán egy hét múlva tipikus rosszullét jött rám és rengeteg csíkot találtam a tesztenKép. Sőt van egy bariném, aki 3!!! hónapig menstruált terhesen...micsoda pechKép
Házzal mizujs?

Ari,
gyerkőcök nagyon helyesekKép

Angéla,
benneteket is jó volt végre látniKép

Maci2,
súlyadón ne bosszants magad, nálunk a biztosítást voltak képtelenek elfeledni minden bemutatott papír ellenére...persze visszaszerezni a pénzt már nem volt olyan könnyű, mint ahogy ők leemelték anno a számlánkrólKép

Manó (egyáltalán te kérdezted?Kép),
légkondi nálunk tavaly ment éjjel is alapjáraton, magasra emelt ráccsal és persze min. 24-25 fokon, mert ez alatt tényleg merő zimankónak tűnikKép Zsebinek se lett tőle baja, szerintem meg lehet próbálni.

Elli,
milyen klímás az, aki nem tudja, mit fog hűteni az általa beszerelt klíma??? Nekünk meg is mondták az emeleti hálószobáknál, kár az előtérbe rakni egy nagyobbat, mert csak a csigalépcsőre fog ráfagyni a lábunk, a szobákban meg marad a szaunaKép Nekünk külön van három kicsi klíma, teljesen műxik így a dologKép
Gondolom, nálatok már nincs értelme a meglévőt átszerelniKép

Zsuzsi,
fiúk tényleg olyan angyaliak a képekenKép Nálunk is megy az egymás etetőszékéért folytatott harc és már nem is biztos Timi győzelme, mióta Zsebi már a fejét, fogát és egyéb támadó részeit is használjaKépKépKép

Kangi,
tündérlány gyönyörűségesKép Ja, sovány gyerekről jut eszembe, tegnap kezembe akadt Timi pici kori videókazija, és elámultam, amikor megláttam rajta azt a dagi kölkötKép Zsebihez képest egy kis pufók volt, pedig az ő súlyára is mindíg rosszallóan hümmögött a dokinéniKép Na ez nem ijesztgetés akart lenni, csak ennyit az anyaszomorító múltról és jelenrőlKép
Antibigyó miatt ne edd magad, így tanul a kezdő anya...hogy majd a 2. gyereknél újra kétségbe essenKép

Toffi,
apád jó fej, miért nem mossa ki ő a szennyesét?Kép Rokonnal tényleg bűn üzletelni, kevesebbet is ad és utána meg majd reklamál mindenértKép

Szaladok, mert megy a vonatom, ma irány Pest, 3D-s uh meg doki, remélem, nem lesz újabb ijesztgetésKép


Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Vagyunk, majd próbálok jönni, olvasok. Dana két egész embert igényel, 6-kor kel, napközben 40 percet alszik. Szerintetek normális ez egy majdnem 17 hónaposnál? Este f9-9 körül alszik el most, hogy világos van. Hisztis, követelőzik...
A kicsire így semmi időm, örülök, ha megszoptatom, szegényke Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Hát, elég kimerítő volt Andris szülinapja, annak ellenére, hogy Julka keresztanyja segített Julkavigyázásban. Nem volt éppen kerti parti idő, de amikor nagyon bedurvultak, Apa kivitte őket számháborúzni a parkba. Olyan csatakosak lettek, hogy ki kellett osztanom a gyerekeim zokni- és nadrágkészletétKép

Julka egész nap kint akar lenni a kertben, leül az ajtó elé, és megpróbálja felhúzni a cipőjétKép

GombócKép én is láttam ZsombitKép nem csoda, hogy sokszor bevágták, olyan gyönyörűKép

ToffiKép írtam mélt.

CsucsukaKép jó, hogy megúsztátok ennyivel! a fejseb vérzés tényleg szörnyűKép

MaciKép sok szuri brrrrKép

Urszila
urszila
 
 


Halihó! Kép
Jól vagyunk! Jól vagyunk! Köszi KépKépKép
Julcsi nagyon anyás letta betegsége alatt, viszont valszeg az újra bevezetett nappali szopik miatt karcsúbb vagyok, mint egy fogas Kép Ja, az magas?! Na jó, akkor szobainas KépKépKép

Köszönjük a tavasztündér-bókokat. Hét végén megyünk Somlóra, nyílik a bodza, szörpi lesz majd belőle, nagyon várom! Lesznek új képek is Kép

Toffi Kép
Lakáseladás MÉRGESFEJ! KépKépKép

Momo Kép
DuciTimi KépKépKép Juuujj, mit láttok ma, de izgi!

Ari Kép
Gyönyörűek a gyerekeid! Kristóf kész férfi! Nagyon esetem a kutyaszemű KépKépKép

Maci_2 Kép
Reggeli utáni magas cukor télleg nem hangzik nagyon vészesen! Képet Roniról idehamar!

Klár Kép
Amiket te itten varrsz, hát csak a sárga irigység kerülget. Az én készügyességem vetexik egy asztaléval. Vagy az Agip nyolclábú farkasáéval Kép Kép

Mennem kell, mert teregetni muszáj Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


!!!!!
Jaj! Még valami! Kedves lakásunk eladó! Kérlek Titeket, szóljatok vásárolni kívánó ismerőseiteknek! És hivatkozzon az illető az ajánlóra, hogy viszonozni tudjuk a kedvességét Kép
http://www.blacksun.hu/lakas
Nagyon köszi! KépKépKépKépKép HÁLÁSFEJ! HÁLÁSFEJ!

Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

Angi
Képek jóókKépKép

Maci_2
TűpárnaKép
SúlyadóKépKép
Igen, ez a másik lakás (amelyik vidéken van és a fele az enyém)
Rokonnal az a baj, hogy mi soha (!) nem tartottuk a kapcsolatot (most persze megtalált), apámat befűzi a szöveggel, hogy "egy család vagyunk", "mi, rokonok tartsunk össze", "segítsük egymást" (azaz mi őket, ez mindig ezt jelenti, úgy vettem észre) bla-bla-bla... és már tele lett a cipőm vele. Szerencsére nem kellett felhívnom, majd ha megint "érdeklődik", akkor megtudja, hogy hova mehet (első körben anyámhoz Kép, utána a sóhivatalba).

Ari
CsipeszsárkányKépKép először cipészsárkánynak olvastamKép
De a képek nagyon klasszakKép

Klár
Mutogatás Zsombinál is nagyon megyKép Hiszti isKép

Mariann
Én nem is akartam rokonnal (már az elején megmondtam, hogy ez ingatlan üzlet, nem rokonság-haverság), apám egyezett meg vele, fő azóta is a feje, hogy koptassa le (mert neki is jobban esne plusz fél milla / fő), ebben segít anyámKép
Szadán néztünk két telket, az egyik kisebb (882 nm), a másik nagyobb (1338 nm), a kisebb van jobb helyen, a nagyobb enyém Apának egyáltalán nem tetszett. Aztán átmentünk Fenyvesligetbe nyálat csorgatni... Kép
Ma Gyálra akartunk menni, de Apa sportol...

Momo
A kérdés nagyon jó (mármint apám miért nem rendezi le), de így rá lehet másra fogni. Eddig rám mutogattak (apám, anyám), ezután lehet anyámra Kép
UH-n mi volt?

Zsuzsó
Szegény Te...

Urszila
Számháború biztos klassz voltKép
Mélt megkaptam, kösziKép (tovább is küldtem enyém Apának, ő a fő intézkedőKép)

Kangi
SzobainasKépKép
Bodzaszörpöt imádomKép
Lakás nagyon klasszul néz kiKép

Mi ez a nagy kihalás? Mindegy, megpróbálok levelet írni (ilyenkor szokott Zsombi felébredni)

Holnap megyek sebészetre (lézer), már teljesen be vagyok parázva Kép

Talán még jövök...
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi Kép
Cipészsárkány KépKépKépKépKépKép (az meg a suszter neje?!)
Ne parázz a sebészet miatt!!!
Lakásbókot köszi, mi is szeretjük, de azért jobb a kertes ... (bár az nem ennyire klassz belülről, de valamit valaimért)

Megyünk húgomat lesni, Julcsi folyton emlegeti.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi
Nem tudom, hogy olvastam cipészsárkánynak, de a csipeszek gyanúsak voltakKép
Sebészet miatt csak azért para, mert még nem voltam, de gondolom, nagy kárt nem tud bennem tenni 10 perc alattKép
Kertes házatok is biztosan szupi lesz belülről... Kép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Toffi,
RokonuzletKép
Sebeszethez drukk!!! Lemaradtam, miert kell?

Kangi,
Szep a lakas!
Karcsu fogasKép

Ari,
Tunderiek a kepekKép

Maci2,
Javulo vercukker:KépKépKép
SulyadoKép

Csucsuka,
BalesetKép, jujj ezektol parazok mindig.
GyogypuszikKépKépKép

Urszila,
Jucus nalunk is hasonlo, beul az ajto ele es tuntetoen probalja felvenni a cipojetKép

Momo,
Meselj am este mi volt!!!

Zsuzsi,
Nalunk a kicsi egyszeruen kiturta a nagyot a kisfotelbolKép

Mariann,
Kotozesert kicsit irigy/meg kicsit nagyon nem irigyKépKépKép.
Ha belerazodtok az otthoni eletbe meselsz nekem arrol, milyen konnyen tudtatok visszaallni.

Es a vegere egy vigyori kisbekaKép
Kép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Élünk mi is, csak valahogy 1 perc időm nincs mostanában leülni a gép elé.
Sajna nem is nagyon vagyok képben, mik történtek Veletek. Kép

Csucsuka Danójának balesetét olvastam, ez tényleg horror, én nagyon félek az ilyenektől, és nem tudom, hogy tudnám megőrizni a hidegvérem. Félek, magamon kívül lennék, és azt sem tudnám, mit csináljak.

Képek mindenkiről csúcsszuperek Kép

Dani is folyton sétálni menne, ő is hurcolássza a cipőjét oda-vissza a lakásban, és mikor végre ráadom, akkor teljes extázisba kerül, hogy végre kimegyünk Kép

Tegnap mikor hazajött az apja, lerakta a bevásárlószatyrot az előszobába. Dani elkezdett kutatni benne, majd kibányászott egy óriáskiflit és elkezdte enni a sarkát Kép úgy röhögtünk. Ja, és mindez vacsi után.
Most szerencsére egész jól eszik (kopp-kopp) Várok 2 hetet, és elviszem méretni, hátha végre hízik/nő valamit.

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Maci_2,
allitolag azert akarjak bezarni a MArgit szuleszetet, mert az egesz korhazbol onkologiai korhazat akarnak csinalni. MAr leirtam a velemenyemet errol, szerintem felhaborito!!! KépKépKép A vercukorszinted szuper, ennel csak jobb legyen! KépKépKép

Toffi,
lakaseladas sztori KépKép drukk, hogy mihamarabb megoldodjon! KépKépKép

Klar,
azannya, miket tudsz varrni! KépKépKép

Zsuzso,
egy kis pozitiv energia: +++++++++++++++++++++++++ nem jottok a jatszoterre? Holnap valszeg kicsit keson tudunk csak kimenni, de szerintem 6-ig biztosan ott leszunk. Kép

PsAndi,
kiflievo Dani KépKép

Angi,
kisbekad tunderke Kép

KAngi,
hurra, hurra kerteshaz! Kép HA valaki lakast keres, elkuldom neki a linkedet! Kép

Ari,
nagyon jok a kepek! Horgaszos Kristof nagyon bajos. Kép

Urszila,
kertipartis szulinapozas jo lehetett! Otlet elteve, marmint, mit lehet csinalni egy rakas gyerekkel. Kép

Most pedig nem rohogni, de Zsombi 15 es fel hosan 9680 gr. Es 78.5 cm. Nem 'tom mitol hizik....Kép Tegnap kellett volna megkapnia a 15 hos oltast, de piros a torka, igy az oltast elhalasztottuk. Viszont volt fodrasznal, es most mar dogos kisfius a buksija. Kép

Es most a hetvegenk sztorija:
Gyor fele autozva Tatabanyanal hatraneztem a kocsiban es azt lattam, hogy a gyerekem ul az autosulesben es csupa ver...az egesz arca, kezei, a ruhaja, az autosules, minden korulotte....CSaladilag teljes panik (auto megall, stb.) Kép....amig le nem esett, hoyg a hatso ulesre bekeszitett doboz eper ez egyik kanyarban a gyerekules melle csuszott, es ZSombi szepen egyesevel magaba tomte az egesz doboz epret....Kép Utana takaritottuk a gyereket, nehogy egy masik autos mellettunk elhaladva rank kuldje a rendorseget...KépKépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc,
EperevesKépKépKép
angela2
 
 


Sziasztok!

GombócKépKépKépKépKép

Csucsuka!
Szegény Danó, jaj-jaj!

Tettem fel képeket a Margitszigeten történt véletlen Zsuzsiba botlásról, és egy állatkertes egészen pindurka taliról.

A héten talán én is elviszem a fiút fodrászhoz, mostanában lánynak nézik. De úúúúgy sajnálom a fürtjeit. Mindegy, had erősödjön a haja. Meg izzad is. Szóval kell az az olló!

Beu
beu
 
 


Ajj-jajj!
A régi albumokból hova lettek a képek??????
Mi történt??????
B.
beu
 
 


Gomboc,
Ez nagyon tetszett! Kép Jo sulyban vagytok...talan a doboz eper hatasa?

Beu,
Mi lenne, ha csak felnyiratnad, felul maradhatna kicsit hosszabb! En tegnap este kopasztottam meg mind a negyuket! Most olyan edes kis szoros barackfejuk van! Kiveve Danit, o suninek akarta alcazni magat!

Keveset irtok mostanaban!

Tofi,
Nem tudom mi lesz holnap a program, de drukkolok, hogy ne tegyenek benned nagy kart!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziszatok lanyok!

Picike emelygesek mar vannak!Kép Persze nem tudtam megallniKép, es csinaltam tegnap meg egy tesztet, jo eros csikokat lattam. Mar varom a csutortok estet, amikor a dokihoz megyunk, de meg jobban az UH-t, ami sajnos valszeg csak jovo heten lesz. Remelem, nem lesz pofara eses!

Ari,
Gyerkocok nagyon helyesek egyutt.Kép Grtaula a nagy ho-ho-ho-nak.Kép

Klar,
Petra is allandoan a lampat mutogatja. Par napja agyazaskor veletlenul megloktem az egyiket, haaaat, azt az amulatot! Hogy ez meg mozogni is tud!Kép Meg akkor is lelkesen mutogatta, amikor megallt.
Hiszti nalunk is pontosan ugyanigy zajlik. Sokszor mar o is mondja, hogy nem, amikor megkozeliti a tiltott objektumot, de megis sipi van, ha raszolok.Kép

Mariann,
Ma hajnalban chatelnunk kellett volna! En negyed negytol kb. negyed otig virrasztottam, az eddigi legerosebb (na azert nem tul durva) hanyingerrel kuszkodve.Kép

Momo,
Ferjem egyik kolleganoje most tudta meg, hogy felidos(!) terhes. Mensije megvolt, csak az lett gyanus, hogy kinotte a melltartoit.Kép
Haz: vagy a masfel, vagy a harom es fel het mulva kovetkezo hetvegen koltozunk. Remenyeink szerint.Kép Ja, es holnap irunk vegleges adasvetelit. Szinten remenyeink szerint.Kép En mar (szinte) semmin nem lepodnek meg...
Mit, kit lattatok az UH-n?Kép

Kangi,
Vegigneztem a lakaskepeket, de szobainast nem lattam.Kép

Toffi,
Drukk, drukk a sebeszethez! Mit tesznek veled? (Bocsi, biztos irtad, csak en maradtam le.)

Angi,
Te lanykad is jo husban van.Kép Edes.Kép

Gomboc,
EperKépKépKép

Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Leszter,
hurra, hurra, hanyinger...KépKépKép
es koltozes KépKépKép

Toffi,
nagy drukk holnpra. 10 perc alatt tenyleg nem csinalhatnak nagy kart benned! Kép

Zsuzsi,
megkopasztott fiukrol fotot kerunk! Kép

Beu,
nem enged be a tar. Kép

Lehet egy kerdesem? Mar regota meg szerettem volna kerdezni, de eddig nem mertem. Kép Ha rendes talit szerveztetek Zsuzsinak a MArgitszigeten, akkor miert nem szoltatok rola? Szerintem tobben is elmentunk volna. Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Leszter!
Remélem azért ebből nem lesz rendszer,mert fáradt vagyok mint a hulla ettől a rengeteg virrasztástól.
De ha Te sem tudsz aludni majd akkor chatelünk!Még jó hogy én hányinger nélkül vagyokKépKépKép Tényleg hajnalban is van hányingered?Te szegéy! Ez nagyon kellemetlen lehet!
De azok a "bazi " csikok tök jók!!!!!KépKépKépKép


Gombóc!
Epres sztoriKépKépKépKép

Ja ma lett meg a rákszűrés eredménye,és jó!Kép


Marcust lemázsáltam ma,9200g a hosszát nem mértem,de zömében 80,86-os ruhákat hord.
És ha a zsiványságot mérni lehetne a legnagyobb kéne!!!!KépKépKépKép


Na megpróbálkozom az iccakával....hát ha tudok aludniKépKépKépBár Marcus nagyon nyűgi,gyanítom hogy fog!
Ha nem,- Leszter én itt leszek!!KépKép


M&M
mariannmarci
 
 


Sziasztok!
most csak gratulálni jöttem az újabb pocaklakókhoz.Kép

Gombóc,Leszter,
Hatalmas gratula az albérlőkhöz!KépKépKép Kellemes pocakosodát!Kép

Zulu,
írtam mailt.Kép

Elli, Toffi,
nincsenek elfelejtve a dolgok, írok majd maileket.Kép

jó éjt!pusza
Timici
timici
 
 


Húúúú, teljesen elérzékenyültemKép
most próbálok visszaolvasni, hogy kivel mi történt, míg nem voltam és látom ám,
hogy mennyien felköszöntöttetek névnapom alkalmából.
MINDENKINEK NAGYON,NAGYON,NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!!
Timici
timici
 
 


SziasztokKép

Ma megint tenger elintézni való vár rám, néha elmerengek, hogy ha én is dolgoznék, hogyan intéznénk el...

Angi
Gyönyörű a kiscsajsziKépKép Szép formás isKép
Nem maradtál le semmiről, eddig nem akartam reklámozni, időpontom is csak pont egy hete van. "Szépészeti" beavatkozás lesz, van rajtam pár "anyajegy", amit minden kisméretű ismerős előszeretettel piszkál, különösen Zsombi, végre rászántam magam és leszedetem őket (átkosban sztk alapon nem szedték le anno)

Andi
Olyan esetben lehet, hogy Te is tudnád, mit csinálj.

Gombóc
Epres sztoriKépKépKép és még pöttyös se lett Zsombid, ugye?
Erről a Margitos dologról csak az jut eszembe, hogy a terhespatológiát is megszüntették pár éve (azt hiszem, kb. 2, de ebben nem vagyok biztos), mert állítólag kellett vkinek vmire a hely, aztán mi meg "nyomorogtunk" a szülészeten...

Zsuzsi, Gombóc
10 perc alatt kettévághat hosszában lézerrel, nem???Kép

Leszter
ÉmelygésKép, csíkok Kép és még hányinger isKép
Nem maradtál le, lásd az Anginak írtakat.

Mariann
Gondoltam Rád erősen ma hajnali kettőtől: kipattantak a szemeim és nem tudtam visszaaludni. Olvastam, angoloztam, aztán kelt a család. Talán ebéd után tudok aludni egy kicsit Zsombival (ha kell)
Rákszűrés eredmény de jóKép

Megyek kicsit összepakolok Zsombi után, aztán elindulunk, letudunk pár dolgot.

Mindenkinek szép napotKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Még egy: nem tud valaki véletlenül viszonylag olcsó méteráru üzletet (ha lehet, olyan helyen, ami bkv-val is barátságosan megközelíthető)?
Előre is köszönömKép

Toffi
toffifee
 
 


Jó reggelt Kép

Gombóc Kép
Eperevés KépKépKép (véresfej-illúzió KépKépKép)

Leszter Kép
Költözés, de jóóóó!!!

Toffi Kép
Ha hosszában nem is, de keresztben biztosan Kép

Mariann Kép
Auu, szép súlya van Marcusnak! ... de ez a nemalvásos dolog nem valami jó Kép

Beu Kép
Költő barátunk megkopaszodik?! Jahahajjjj ... de azért cuki lesz úgy is!!!

Na húzgál már az aprólék Kép Ja! A pöttyök hétfőre elmúltak, de tegnap, azaz kedd estére megint előjöttek, és ma is pöttyös a gyerek! Karja, lába, feneke! Mi a jó bánat lehet ez? Nem kapott újféle kaját, csak egy borsófőzeléket a Főzelékfalóból ebédre. Szóval azt nem én csináltam. Mi lehet a borsófőzelékben, ami pöttyösít? És monst micsináljak? Várjak holnapig, és vigyem orvoshoz?

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Pussz csajok Kép

Toffi,
Blahán is van egy ilyan 190 Ft/m-es üzlet, meg a Petőfi híd lábánál is. Most az, hogy milyen az árukészlet, azt nem tudom, mert nem megyek be minden nap, csak néha tévedek be, de én mindig találok valami barátit.

Ciao :

Klár

PS: most csak belestem, majd jövök Kép
clarissa
 
 


Tofi,
Ez attol is nagyban fugg mit akarsz varrni. Lehet, hogy nem olcso, de vannak szep anyagok a Baross utca- Korut talalkozasanal, ahogy a Kobanya felol erkezo buszrol leszallsz. Vagy az Ulloi ut-Mester utca megallo kozotti szakaszon is van ket meteraru uzlet.
A Textilandia az Oktogon- Nyugati kozott megszunt, kivancsi lennek mi lett vele! Pedig jo anyagjaik voltak!

Kicsim olyan nathas, hogy mar azon gondolkodom hogy lehetne az orrtorlest valami automataval megoldani, mert en mar nagyon unom. Raadasul szegenykem egesz ejjel kohogott. Remelem pentekig most mar kibirjuk, aztan meg ugyis megyunk a homeovarazslohoz.

Franyo, jo reg jartal erre! Kép De azert ugye olvasgatsz?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert mindenki az ajtóban tülekedik a cipőcskékkelKép
Tegnap láttam kicsi lányom (ez már tuti) és az uh-s doki szerint egészségesKép Kaptam lemezen képeket is, ha lesz egy kis időm, majd teszek fel. Délután még voltam a kórházi orvosomnál is, szerinte is minden okés, vérnyomásom alacsony (látszik, hogy távol voltam a bosziktólKép), vérképem még mindíg szuper bogyók nélkül is. Mi kell ennél több?
Mire hazaértem, férjem kisuvickolta a lakást a két csemetévelKép Nevessetek ki, de kicsit rosszul esett, hogy meg se említette, valami gondja van itthon a renddel és tisztasággal, csak önkényesen átpakolt mindent, ma még az ehavi újságjaimat se találtam megKép És amikor hazaértem tegnap, elárasztott az aznapi sikereivel, de arra nem is volt kíváncsi, mi van a legkisebb poronttyal...Kép Szóval én mindíg találok valami keseregnivalót, igaz?Kép

Na pá, majd próbálok jönni.
Momo


Momo
momo
 
 


Még hűl az ebédem, addig kukkolok Kép

Klár
Azok az üzletek, amire az van kiírva, hogy "Segítség! Megbolondultunk" ?
Amúgy köszi, oda eljutok metróval, onnan simán elsétálok egy ideig (csak legyen mit Zsombinak enni, a többi nem akadály)

Zsuzsi
Neked is kösziKép
Mit szeretnék varrni? 1. ágytakarót (220x240-est) Amit kapni lehet, általában nem tetszik, és különben is, egyedit szeretnék.
2. Zsombinak varrtam tavaly egy "nyári takarót", azóta enyém Apa is és Szandi is azzal aludna, szóval kellene két takarónak való (valami mintás karton, vászon... + bélésanyag)
3. varrnék 1-2 ruhát Szandinak (pl. szoknya) és Zsombinak is.
Textilandia volt a Bécsi út - Vörösvári út kereszteződésében is, talán ott is van még (ha összeszedem magam, oda is eljutunk).
Mikinek jobbulást!!! Zsombinak is szívni kell az orrát, de csak akkor folyik, ha lakásban vagyunk.

Momo
Klassz, hogy minden rendben Veled is és legkisebb tündérrel isKép
Nem biztos, hogy párodnak baja van a renddel-tisztasággal, csak segíteni akart, nem?
Ne keseregj, kééérlekKép

Mennem kell, itt a gombnyomogató ZsombiKép
Aludnia kellene, az ebédem már meg is fagyott...

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Kapaszkodtok???
Heppinek úgy néz ki, ikrei lesznekKépKépKép Így kell gyorsan átlépni a nagycsaládos kategóriábaKép
De pssszt, megint nem én kotyogtamKép


Momo


Momo
momo
 
 


Maci_2Kép
Ezek a magasabb reggeli cukorértékek ugye még csak diéta mellett vannak? Vagy már kapsz inzulint is? Egyébként az inzulint szerintem elég gyorsan be tudják állítani, főleg, ha még nem terhes az ember, mert ugye terhesség alatt folyamatosan változik.

GombócKép
Eper és vérKép

LeszterKép
Hajrá hányingerKép Most már én is fokozottabban érzem, hogy van gyomrom, de hol van ez még az igazi hányingertől... Drukkok mennek holnapra.

MomoKép
Most mééé kell mindenben a rosszat nézni? Férjed biztosan csak jót akart (legalábbis a takarítással). Egyébként meg ezzel a nagyfokú érdeklődéssel nincs egyedülKép Ált. nálunk is így vanKép Tök jó, hogy legkisebb királylánnyal minden rendben vanKép Egyébként Heppi miért nem jön errefelé? Ikrekhez titkos gratula nekiKép (mert ugye én nem hallottam semmitKép)

Zulu is régen jelentkezett már. Vagy igazoltan van távol, csak én siklottam át felette?

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok,

Lányok,
hétvégén szeretnék venni Petrának egy kis szandált (élete első igazi kis cipőcskéje lesz).
Tudnátok olyan helyeket mondani,ahol viszonylag nagy a választék és jó a minőség.Elsősorban márkásabb szandira gondolok (siesta,stb...?!?!?),mert az első cipőn ugye nem szabad spórolni (meg a többin se,ha nem muszáj). Kép

köszi előre is
Évi+Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

No lám, lám, Momo, nem küldenéd már egy kicsit Heppit errefelé, hogy ne csak igy titokban... hányadik héten vannak? Végre valaki, aki sorstársKépKép

Epres sztori jó. ÉN azért idén még nem adnék epret a lurkónakKép.

Olvasok ám, csak irni nem nagyon jutok, meg hát minek mesélgessem, hogy ma megint pofára esett kicsi lányom (na ja, lüke anyja, a hintából, mondjuk semmi baja nem lett), viszont a hintalovon egyedül hajt.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi,
küldeném én, de hát elfoglalja Orsi (ő se az a tipikus kisangyalKép).
Szegény AncsiKép Nekem Timi volt ilyen kis pofára esős, de szerencsére kinőtteKép

Tüni,
tudtam én, hogy ki fogtok nevetni, de hát az én érzékeny kismamalelkem most ilyenKép

Gombóc,
a kis eperzabáló csemeteKépKépKép

Leszter,
lám-lám, csak erőszakos az a kis törpeKép A hányingerért részvétem, én már szerencsére letudtam.
Költözéshez és a végleges szerződéshez drukkKép

Na, ígértem képeket a legkisebb szoknyavárományosrólKép:

Kép
Kép
Kép
Kép

Persze, olyan szégyenlős, mint a nővérei is voltak, 10 percig nézegethettük a gerincét és a fejére rakott kicsi kezeit, mire hajlandó volt némileg megfordulniKép


Momo


Momo
momo
 
 


Gombóc!

Jaj-jaj-jaj!
Sofka feltette ide a topicba, hogy Zsuzsi itthon lesz, van-e kedve valakinek találkozni vel, akkor még Állatkertet írt. Aztán semmi visszajelzés nem jött. Így akik éppen akkor méleztünk Sofkával, becsatlakoztunk egy másik topic talijába.
Beu
beu
 
 


Momo!
De drága!!!! Nekem is kell!!!!!
Heppinek gratula! Nem aprózzák el!Kép
B.
beu
 
 


Momo Kép
Párod vezetékneve nem Csicsó egész véletlenül?! KépKépKép
Édi a kis mosolygós! Gratula! Takarító Apának is, hiszen két banya mellett ez nem lehetett egyszerű menet. Na és persze szerintem is jót akart. Azt meg úgyis tudja, hogy minden rendben a kis poronttyal, azér' nem kérdezi KépKépKép

Az enyém viszont hipermega nyűgös még a pöttyei mellé. Dokinéni szerint vigyem be és meglesi holnap, ha romlik. Hát nem tudom. Ez már nem bííír romlani holnapig, annyira csúf már most KépKépKép Éhés nehem ihis íhírtahatohok nehekeeeeem KépKépKép

Na megyek, a lány az elems zongit akarná püfölni. Csak ki van szedve belőle a lélek, okosan Kép

Kangi
kangi
 
 


Kangi!
Ír-ír-ír-ír!
Csak nem tudok semmi okosat mondani a pöttyeire.Kép
Remélem, hogy semmi komoly.
Beu
beu
 
 


Beu Kép
KépKépKép
Dokinéni szerint akármi is lehet. Vagy bármi Kép
Anyósom szerint lehet allergia. Vagy valami más Kép

Énnemtom, csak irtó ronda szegény Kép Viszont jól van. Csak egész nap sivít, ha úgy érzi, nem vagyok teljesen ott vele.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi

A sívítás nálunk is megvan, mindkettőnél, pedig pöttyök sehol.... szerintem az idő... itt dörgött de nem esett...

Gyógypuszikat köszönjük, már tök szép a seb (már ha értitek mire gondolok, mert sztem az csak ronda tud lenni). Holnap vizsga után ki is kapatom a manóból. Ja a mai 4es lett, hegesztésnek az is jóKép

Momokám, naon jók aképek aminidrőlKép, nekümk érzékenykedjél nyugodtan, mi megértünkKép. Amit nem hallottam meg hír, na ahhoz gratula az illetékesnekKépKép

na ennyi, tudtam olvasni, de ez is valami... mostmár ketten ülnek az ölembenKép

pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok lanyok!

Petra ma este belazasodott, 39,4 C volt popsiban.Kép Es a vilagon SEMMI nem latszott rajta, csak az ugyvednel mar meleg volt a kis kobak. Azt hittem, hogy csak tulsagosan feloltoztettem, de nem. Kapott kupot, meg kicsit hutofurdoztunk is, de furdes utan is forro volt a feje.Kép Meg sosem volt beteg...

Ja, es persze nem kotottunk szerzodest, nem is irom le, hogy zajlott az egesz, mert agyreeeeem.Kép

Mariann,
En ma reggel tudtam aludni.Kép Hat te?

Toffi,
Ma volt a mutet? Mizujs?

Kangi,
PottyokKép, lehet, hogy mi is megnyertuk? Jobbulast!Kép

Zsuzsi,
Mikinek is jobbulast!

Momo,
Szerintem is jot akart a ferjed!Kép Hozzank is johetne, kielhetne a pakolasi vagyait (bar nem hiszem, hogy van neki ilyenKép), a dobozolas utan ha en csinalom sem fogok semmit megtalalni, de elobb-utobb aztan ugyis elokerul majd minden!Kép
Legkisebb boszika edes!Kép Petra is epp igy nezett ki.KépKépKép
Heppiek, aztaaaaa!Kép Hany hetes?
Jajjj, barcsak igazad lenne, es eroszakos lenne ez a pindur itt bennem!

Tuni,
Persze, az igazi hanyingertol ez meg nekem is nagggyon tavol van, de azert megis, mar van valami.Kép
Drukkokat koszi, elkelnek, izgulok elegge, bar nemtom, miert. Te voltal mar orvosnal?

Evi,
Mi szandit az Arkadban a Branch cipoboltban vettunk, volt jopar fele Siesta, de biztos van, ahol nagyobb a valasztek.

Csucsuka,
Drukk a vizsgahoz, es a varratszedeshez! Mit gondolsz, jol fogja viselni Dano?

Na megyek, megtapogatom a kis lazast. Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!
Ma felhívtam a sebészdokit, hogy mikor szedné ki a lábamból a vasat. Felsorolt egy pár dátumot, amiből az egyik a holnapi volt. Apának ez kiváló. Így holnap megyek kés alá. Két nagy iskolába menése lerendezve(vannak még jó emberek), mi 3-ban be a kórházba (kész röhej, Heim Pál gyerekkórház-átköltözött ide a dokim), aztán Zoli valszeg Julkával haza. Műtét után jöhetek is haza, de hogy a délelőtt, kora du. folyamán mikor vágnak???? Valahogy meglesznek, lesz takinéni is, Julka szereti.

MomoKép jajdeszép a legkisebb szoknyavárományosod!Kép Pasik néha furák tudnak lenni. Sőt, a legtöbbször furákKép

LeszterKép gyógyulást Petrának+++++++++++
nemszerződésKép

GombócKép először meghűlt bennem a vér, aztánKép Most már nyugodtan adhatod neki az epretKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a barihimlőn!!! El se hiszem. A pici nagyon sokat sírt.

Leszter,
jobbulást Petrának! Huss láz!

Evi,
a Soroksári úton az Astiban is árulnak Siestákat. Nagy választék volt régebben. Pólusban is van (v. volt?, rég jártam arra) egy cipő bolt ahol márkás cipők vannak. (Siesta, Pablowsky, Melania..)

Momo,
nagyon-nagyon jó a uh-kép! Nekünk sajna nem sikerült anno. A pici annyira takarta magát, hogy nem láttunk semmit. Az orvos még egy órát sétáltatott is a MegaToys-ban, de semmi hatása nem volt.

Kangi,
nektek is jobbulást! Ez már nem a 3 napos láz utáni pötty, úgye?

Megvettem ma a lányzó első cipőjét. Annyira szép.

Kriszta
tkriszta
 
 


Urszila,
De vagany csaj vagy te! Igy legalabb meguszod a mutet elotti idegeskedest, remalmokat! Drukkolok holnap!

Leszter,
Elmondhatod mi volt! Tuti jol tapad az a kicsi, a hanyinger jo jel, meg ha csak leheletnyi is! Lanykadnak jobbulast! Szerencsetek van, hogy eddig megusztatok. En mar szamontartani sem tudom, miota Gyuri ovis lett, a ket kicsi szinte folyamatosan beteg!

Momo,
Meg azert hizlald, sovanyka meg a kiscsaj (komolyan ne vedd)! De nagyon edi, ahogy mosolyog! Irigykedem, komolyan!

Gomboc,
Ez ugy volt, hogy en egy masik tarsasag talijara mentem. Erre ugy egy ora mulva ket lassan setalo anyukara lettem figyelmes, akik kozul az egyik feltunoen hasonlitott Ellire. A masik is baromi ismeros volt, de eloszor nem tudtam hova tenni (mert a galadja ugy lefogyott, hogy az embert a sarga irigyseg eszi Kép )! Aztan felenken integetni kezdtem nekik, es addigra mar az o arcukon is latszott a felismeres! Amugy mielott hazautaztam en is irtam ide, hogy jo lenne talizni, de senki nem reagalt!
A tobbit Sofka szervezte, koszonet erte! Es persze, hogy azert jottetek egy paran! Tuti ido volt, azota sem sut ugy a nap, mint akkor!
Nyaron remelem lesz szokasos Feneketlen- tavi bababuli! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Jaj Momo
annyira drága!!! és az a mosoly az arcocskáján! KépKépKépKép
Heppinek nagy-nagy gratula, nem semmi! azért remélem még bejelentkezik ide néha-néha!

Miszike és Azúr is nagyon eltűntek...

Gombóc
epres sztori Kép bár képzelem , elsőre hogy megijedhettetek

Urszila
megy a drukk holnapra +++++++

Leszter
Petrának jobbulást

Kangi
kíváncsi vagyok, mit mond a doki a pettyekre

Beu
levágtátok már Lőrinc haját? vagy még csak terv?

Ma megvettük végre a gyerekülést a kocsiba, Römer King 9-18kg . Hazafele már abba ültettük Danit, aki valszeg kényelmesnek találta, mert azonnyomban álomba szenderült Kép

Dani ma belenyúlt a tojásos nokedlis tányéromba, és két pofára zabálta Kép asszem ezek után már nyugodtan adhatok neki tojást Kép Aztán elkobzott egy almát az asztalról és azt kezdte el rágcsálni. Tényleg, ti meddig hámozzátok az almát a gyerekeknek?


Andi
psandi
 
 


Nya csóókcsajok Kép

Toffi, majd holnap megnézem, bár szerintem itt a segítség megbolondultunk nincs kinn, csak az, hogy minden kelme 190 Ft (na ez sem egészen igaz, de .... jó árai vannak Kép

Ha valamikor jössz, és idehaza vagyunk, szívesen látunk Benneteket egy kis kajálásra Kép TOMPA utca rulez Kép

Na most megyek, mert 1/4 3, a barátném holnap jön, még nem fejtem, és aludni is köllene Kép

Pussz :


Klár
clarissa
 
 


SziasztokKép

Megvagyok, túléltem az első részt. Régen voltam így berezelve Kép, mondjuk inkább azért, mert nem tudtam, hogyan csinálja. Először akkor dobtam hátast, amikor azt mondta, hogy ennyi (?, szerintem nem sok) pöttyöt kb. 3-4-5 alkalommal szed le. Szóval következő birizga hétfőn 6-kor. Másik hátas az árától jött, de megcsináltathattam volna már régebben is... Ez van. Tegnap leszedte a két "nagyot", kicsit azért rosszul esett, hogy megpiszkáltak (lelkemnek), de már túl vagyok rajta. Most van rajtam két kráter Kép

Momo
Képek csodásakKép Olllyan jó NekedKépKép
Titkolódzónak én is gratula, ha jobban belegondolok, nem lesz könnyű dolga...

Kangi
Jobbultatok már?

Leszter
Jobbulást Petrának!
NemszerződésKépKép (engem érdekelne, mi volt, ha lehet)
Műtét, ah, kereken 5 perc volt a két pötty, legközelebb többet szed le. Nem szeretek ilyeneket nézegetni, de azért este megnéztem. A biopszia rondább volt.

Urszila
Így kell ezt, tényleg nincs idő parázni Kép
Megy a drukkKép

Kriszta
Végre_vége_barihimlő!
Gratu a cipőhözKép (kép?) Én szandit vettem Zsombinak.

Andi
Tojásos nokedliKép
Nálunk muszáj hámozni az almát, mert a héját nem tudja szétrágni Zsombi, aztán jön a fuldoklás. De hámozva majdnem elfogy egy egész méretes almaKép

Klár
Azt hittem, azokról az üzletekről van szó, még abból az időből rémlik, amikor gyakrabban jártam arra (jó régen volt).
Összesszedem, mi kell, magamat is, kivárok egy jó kis meleg napsütéses időt, aztán nekivágunk. De szólok előre és majd összehozunk egy talitKép

Zsombi álmos... nyűglődik ezerrel... megyek is, hátha jobb lesz.
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!


Valamit nem értek. Eltünt a tegnapi irományom, olyan 2 felé írtam, nem értem...

Nos mi jól vagyunk, tegnap dolgoztam, kedden meg Dorkával kettesben voltunk lent a temetésen Makón, elég rendesen elfáradtam közel 430 km vezettem. Most a kőművesek vannak itt, és rakják be az ablakpárkányokat, kivűl belül.
Holnap az ács jön lambériázni az ablakkokat.
Szombaton a festő, remélem vasárnap mesteremben mentes nap lesz. Jövő kedden a klímások jönnek, befejezni a szerelést.

Dorkának már megint folyik az orra, nem semmi hogy állandóan van valami baja, ez már mindig így lessz, mert már nagyon unom...

Na most befejezem.

Manó akkor várunk jövő héten csütörtökön, a részleteket majd megbeszéljük.

Képzeljétek a nagy vezetési tudományommal, tegnap valaminek nekimentem, hogy letört a jobb tükröm, most sem értem mi lehetett, úgy megilyedtem, hogy meg se álltam, ha jól emlészem egy kisteherautó platójáról oldalra lógott ki valami, vagy nem is tudom...Így most lehet tükröt venni, biztos egy vagyon, mert persze motoros tükör volt...

Sziasztok
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!


MOMO!
Tündéri a csajszi!!!!KépKépKépAnnyira jók lettek a képek!KépKépKépIrigy!!!!Nekem anno Marcus nem akarta mutogatni magat pedig mindent bevetettünk!
Tényleg hány hetes vagy?


Andi!
Tojásos nokedli!KépKépKépTudja mi a jó!KépKépKép
Ha nem vagyok túl "Vindizsgréc" mennyiért vettétek a Römert? Én ma dél körül akarok indulni megvenni, pont a Kinget néztem én is ki. Itt 198-204 Euro között van ,(helytől függ). Persze Apa tépi a haját hogy minek akarok venni mégegyet mikor már vettünk egyet 20Euroért kézalól.Ami egyébként,jó meg nem is használták ,szinte vadi új volt,de no name és nem vagyok róla meggyőződve hogy a legbiztonságosabb. És szombat hajnalban indulunk haza Magyarországra az első autós hazamenetelünk lesz gyerekkel,és kissé parázok.
Ja meg még egy kérdés: ez a mostani ülésünk ez elforog , nem tök stabilan van oda feszitve az üléshez, mert hogy jobban nem lehet már fesziteni ez normális? Előre nem dől,csak oldal irányba kimozditható. ?????????????



Toffi!
Sorstárs!Kép Én is mostanában készülök pont ilyennel lézer alá. Kaptam a barátnőmtől egy cimet a körúton van egy jó plasztikai sebész,csak jó előre be kell hozzá jelentkezni. Szóval nem vészes a dolog? Nekem lényegéban rengeteg van,de csak 2 akarok levetetni mert azok zavarnak,na meg nem esztétikus. (az egyik "dekoltázs")
Ha nem baj lehet hogy kifaggatlak priviben!?

Urszila!
Hát tényleg igy nincs időd parázni!Hajrá!!!!DRUKKKKKK!!!!!!

Kangi?
Julcsi?Kiderült hogy mik a pöttyök?

Leszter!
Petrának jobbulást!
Csak panaszkodnom kellet és egyből jobban aludtam!Kép
Tényleg nemsokára beindul a pisitúra!KépKépKépEmlékszem abban mindketten nagyon jók voltunk!KépKépKépKép


Zsuzsi!
Felétek se nagyon süt a Nap?Mert itt elvétve,és már nagyon ki vagyok rá éhezve!!!!!Na szombat délután mi már remélem élvezhetjük!


Mostanában valamivel jobb az alvási helyzetem,de még messze van a tökéletestől!KépKép

M&M
mariannmarci
 
 


Mariann
Kérdezz nyugodtan, még friss az élményKépKép
Én elég parázós vagyok ilyen téren, eddig elfértek rajtam ezek az izék, igaz, minden gyerkőc kiszúrja a "bibit", ezért szedettem le (enyém is dekoltázs volt) + mostanában már én is piszkáltam őketKép.
Hosszú hazaút Kép , nem irigyellek, de aztán Kép, mert itthon lesztek.
Autósülés: nem értem, miért nem lehet teljesen odafeszíteni az üléshez...

Toffi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?