Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sikerült beköltöznünk anyumhoz, meg már netet is varázsoltunk. :)

Jól vagyunk, picúr kicsit hasfájós, amint lehet kamilla teázni fogunk.
Visszaolvasni esélyem sincs annyit termeltetek ez alatt a pár nap alatt.Az esetleg utánam szülőknek nagyon sok boldogságot kívánok!

Remélem mindenki jól van, mamák és babák is.

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Annyira rég olvasgatlak Benneteket! Gratulálok a sok babucihoz, jó egészséget kívánok mindenkinek :)

Én egy másik fórumon voltam, írogattam, de ott annyira nem pörgött a topic és nem is volt ennyire összetartó a csapat. Gratula nektek érte :lol:

Ha megengeditek csatlakoznék hozzátok :)

Május 28-ra vagyok kiírva, már alig várom :lol:
Üdv Judy
Vendég
 


Harhaj! A kamillát ajánlotta neked valaki?

Szia Judy! Szerintem a többiek nevében is mondhatom, hogy szívesen látunk. Első baba? Fiú? Lány?

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

szia judyka! fiu v lany? hol fogsz szulni?

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok,

rakok néhány képet a lánykámról.

Annusnak ezúton is köszi a segítséget!

Kép Kép már itthon fülbevalósan Kép Apával. Mint két tojás :D

Kép
sün balázs
 
 



Sziasztok!
csak jöttem 2 képpel :) Büszkélkedni Álmossal :) :) :)
Álmos és Míra :)

Kép

Kép

Eszter szerintem tök jól néz ki(bár furi smink nélkül 8) ) van már teje,a nővér azt miondta,mikor mutatta,h. kell pelenkázni és unokaöcsi bukott egy jó nagyot :) persze miután lepisilte :)
s holnap költöztetik Őket eggyel lejebb, elkezdték a felújítást :)

:arrow: szép estét


KépKép
viranka
 
 


Köszönöm :)

Első baba, ezért izgulás van ezerrel :oops:
kisfiú lesz, Bendegúz :)

Milyen szépek a babák :)
Vendég
 


Szia Judy, jó hogy jöttél!

Jaj, szuperek a képek!! Mostmárénisénisénis!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


sziasztok!!

sun balazs :) niki le se tagadhatna az apukajat :)

judy ssokan vannak igy ezzel :D

Almos pedig tenyleg csokoooooos szaju :):)

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki és álmos nagyon szépek! :)

Judy, üdv itt! :) No, csak előkerül még néhány emberke az utolsó napokra! Gyertek, fedjétek fel magatokat! :) Nagyon jó helyre jöttök! :)

Harhaj, üdv újra!

Anita, nagyon szépek vagytok mind, az Elmós torta meg csúcs! :)

Zili, sajnálom... :roll:

A fejleményekről annyit, hogy jól sejtettem, hogy nem olyan egyszerű az egész helyzet, ahogy sokan gondolhatják, én gondoltam, hogy nem ilyen egyszerű, csak nem voltak egyértelmű információim, úgyhogy inkább nem írok senkinek levelet, és le is vettem a babanetről (a kórházas topikban sajnos fent volt 1 napig... :roll: ) a szüléstörténetet...

Mindenkinek nyugodt éjszakát!
Vendég
 


Fruzsi kereken öt órája ordít :shock:
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!Na ma apa nélkül voltunk megint éjszaka...bár tegnap elött hajnal 1kor hazajött mert elöbb végeztek,én meg épp akkor szoptattam(ezért jó ha az ember éjjel is felkel szoptatni :lol: )
A lényeg h fürcsi volt fél6 körül,aztán felkelt még fél10kor és utána csak fél2,majd reggel!!!Tehát így 1szer kelt!Nem volt az h éjfél után 3 óránként...tehát tök kipihent vagyok!!! :lol: :lol:

Most meg szórakoztatni kéne...sose tudok reggelizni :lol:

Az apja meg oda van meg vissza.imá nála lenni Iza!Majd dobok képet,mert h folyto fotóznom kell...csak apás képünk van....kezdek féltékeny lenni! 8) :lol: :lol:

Álmos tündéri,Niki is!(itt is megdícsérem)

Judy!
üdv itt!alegjobb helyre jötél!gratulálok a babához!!!!Szép nevet választottatok!!!

annus11
 
 


joreggelt mindenkinek!

dori,te latod at a legjobban a dolgot es persze a ferjed,ugyhogy biztosan jo dontest hoztatok.kivulallonak ugy tunhet h nem,de ti tudjatok a reszleteket es minden mast is..
remelem azert az emleke elhalvanyul es nem marad olyan melyen lelkileg! dano baba elfelejteti majd :oops:
ami fontos h jol vagytok es mas nem igazan szamit..

panndi,fruzsinak lehet nem tetszik ez az idojaras ..ami ertheto lenne, en is rosszul vagyok tole :roll:

ja! es az elmos torta isteni, en is elfogadnam :oops: :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


A reggeliben a hasfájásról lesz szó!

Harhaj!
Üdv itthon!!!
A kamillával azért vigyázz!Lehet rosszul tudom de mintha hasmenést okozna....de nem akarok hülyeséget írni :oops:

annus11
 
 


Niki nagyon kis husi!

Álmi meg tényleg egy álombaba, olyan szép!

Dóri: leírod a blogba esetleg? Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy az hogy létezik, hogy megéri elhallgatni az igazságot? Úgy értem, hogy ilyet KELL csinálni? Ki vagy mi kényszerít erre? Persze, ha annyira magánügy, akkor nem akarok kíváncsiskodni. Tekintsd költőinek a kérdéseket...

Harhaj: igen, a kamilla hashajtó hatású, ráadásul úgy tudom, hogy allergizálhat is, úgyhogy épp ezért ilyen pici babáknak nem ajánlják. A pocinyugtatós teákat (Mecsek pl.) nem próbáltátok? Az direkt erre van. Vagy az Infacolt, Espumisant? Ezek nem szívódnak fel, kémiai hatásuk nincs, csak fizikailag avatkoznak be.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt Mindenkinek! :)

Maumau! Én is csatlakozom. Azt hittem, nincs már rosszabb az egyik múltkori éjszakámnál, hát van...

Remélem, a tábli elején lévők már babáznak -csak mi nem tudjuk még! :)

A BABÁK GYÖNYÖRŰEK!!! Énis-énis-énis!!!!!!!!!!!!!!

Panndi! Zsófi ma tartja a névnapját? Ha igen: BOLDOG NÉVNAPOT NEKI!

Dóri! Elhiszem, hogy jobb elfelejteni az egészet, de szerintem pihentesd egy kicsit a dolgot, és 1-2 hét múlva gondold át...(Én is vallásos vagyok, de nem mindig műxik a keresztényi megbocsátás. Ez azért más kategória, szerintem..)

Anita! Te cukrász vagy???

Kép
szkitty
 
 


Igen, ha ma van, akkor boldog névnapot Zsófinak!
Vendég
 


Jó reggelt :)

Nem vagyok egy nagy fórumos, így előre is bocsi ha ritkán jövök. Olvasni jobban szeretek :)

Annus! Köszönöm :) Közös névválasztás volt...

Hú termeltek rendesen :shock:

Olvastam vissza de sajnos már nem tudok mindent elolvasni :oops: :cry:

Nektek még külön blogotok is van? :shock:

Szép napot Nektek :wink:
Vendég
 


Köszi szépen, ma tartja :)
Már fel is köszöntöttük, örült mindennek :)

Most várjuk, hogy Fruzsi felébredjen, eszik, aztán irány a gyógyszertár és a játszótér.
Vendég
 


Annus!

Hogy tudok a blogba beírni? Én is tudom szerkeszteni, nem?
Béna vagyok..... :(
Help pls!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Mozza!
Persze hogy tudsz írni!!!
Ha megjelenik a blog akkor jobbra legfelül van egy olyan h testreszabás!Na arra ha rányomsz akkor feljön a szerkeztői oldal.Ott meg balra fogod látni h bejegyzéseket.Címnek megadod amiről írsz,a nagy ablakba a bejegyzés kerül,lehet képet is feltenni!És lenn a bejegyzés cimkéknél kéne választani pl születéstörténet stb.Ha vmi nem megy szólj és segítünk! :wink:

Judy!
Hajaj!van ám!De csak meghívóval lehet bejutni,szólj ha kell.Remélem nem csak olvasó üzemmódban leszel!!!Kíváncsiak vagyunk ám mindenkire!!!Azzal meg ne foglalkozz h nem tudsz mindenre reagálni..SZERINTEM LEHETETLEN IS :lol:

Tinu!
Szopival mi van?Jobb már?

Kitty!
Jó enne ha már kinn lenne a baba!!!!Én azt mondom h ma meglesz!!!! :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt!

Zsófi!BOLDOG NÉVANPOT!
Csajok!Nyugtassatok meg,ma alig a mozog manóm!Ugye ez normális az utolsó napokban? :roll: Már napok óta csak átfészkelődik,de ma a szokottnál is 'csendesebb'. :?:
judyka!Üdv. itt,de jóóó :D ,hogy még mindig van új beköszönőnk!

Niki tiszta apukája,helyesek ahogyan alszanak együtt!
Már most nagy az összhang! :D

Álmos is nagyon szép baba,már most csábítgatja itt a topic kis csajait!CSókot küld! :lol: Mira nem akar 'babázni' vele? :)

Dóri!Persze Te-Ti tudjátok mi a helyes.Nem szeretnék tolakodó lenni,ha nem magánügy,akkor megosztod velünk a bloggba,hogy mit mondtott a dokid az esetre?

Annus!Vannit sms-ben sem sikerült elérni?Remélem minden okés velük,és 'csak' leszívja az energiáit a kispasi!
Többiek?Huncutka,Kalloni,Zsuzsik Pingi, szültök? :)
Huhh,utánatok mi jövünk,19-20-21...-sek. :shock: :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Annus! Most már én is ott tartok, hogy az sem érdekel, ha dokinéni kirándul. Piszkosul unom ezt az állapotot!!! (Mint írtam, ma déltől holnap estig Eger mellett lesz, csoportos kiránduláson. Szóval, az ideális az lenne -ha ilyet egyáltalán írni szabad...-, ha szombat estig kihúznánk...)

Csak most láttam, hogy ismét új tagunk van! Isten hozott, JUDY! :)

Van v.mi híretek a tábli elején lévőkről?? Ill. VANNIRÓL?!?......... Nagyon eltűnt!!

Kép
szkitty
 
 


Vanniról:én a hét elején írtam neki emailt...nem válaszolt rá.Aztán tegnap smst...arra se válaszolt még :cry: Ennél többet nem tudok tenni...hacsaknem felkeresem otthon és jól elfenekelem h így lelépett :wink:

annus11
 
 


Anikó, Kitty: itt vagyok még. 2 in 1
Csak mostanában beleestem abba a csapdába, hogy „utolsó napjaim” címszó alatt próbálunk mindig valami programot csinálni apával, legyen ez egy kerti parti vagy csak egy kis bevásárlás,vagy bármi....Így amire idejutok épp elolvasok mindent (mert azt nem hagynám ki!!!), de írni már vagy időm vagy erőm nincs.

Ami van: tegnapi a legutolsó CTG-m, max 40-es kis keményedések voltak, Nórika mocorgott ezerrel, egyenlőre nem szülünk.
Este azt hittem belehalok olyan fájdalmam volt, de nem fájás. Ugyanis akkor szúrt bele írtózatosan egészen lent a hasamban amikor Nóri ott mocorgott. Ez egy órán keresztül tartott, kb 5-10 percenként teljesen összerándultam a fájdalomtól. (Annus ha jól emlékszem anno neked is voltak ilyenek, ugye?)
Apa próbált humorizálni: „Biztos most rágja ki Nórika a magzatburkot...” :)

Tegnap lejárt egyébként az idő, de hiába mondogattam Nórikának, nem akar kijönni. A doki asszisztense tegnap azt mondta, hogy mivel sok Bricanyl-t kaptam (méhtev. leállítót), lehet ennek az utóhatása hogy még nem indul a szülés.

Következő ctg: vasárnap. Be kell mennem a terhespatológiára ahol 2 hétig vendégeskedtem, aztán meglátjuk. A dokim akkor fog ügyelni, valószínűleg meg is vizsgál (legalábbis remélem).

Jaaaaj, olyan jó lenne már becsatlakozni a szülés utáni beszélgetésekbe. Mármint szívok magamba minden infot amit írtok a szoptatásról, altatásról, stb.... de én még nem tudok hozzászólni, ezért kérlek ne haragudjatok, de én egyenlőre „csak” 2in1 sztorikat tudok mesélni magamról. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


sziasztok!!!!

mitől lehet hogy zsibbad a hasam teteje??? nagyon fura, idegesít, mintha elaludtam volna, de már 3 napja érzem, rosszzz!!!!! :cry: :?:

Ancsika hírek: már futkározik, csak Julcsi nem hajlandó szopizni, de majd ma rávesszük valahogy a kisasszonyt!

ma lesz az 1. NST.m :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jó reggelt!
Zsófinak boldog névnapot!
Álmos és Niki gyönyörű!!
Judy,üdv itt.
Kitty,én nem vagyok cukrász.Sőt,kicsit kétbalkezes vagyok a konyhában. :oops: A tortát Apa készítette,de ő sem cukrász.Csak egyszerűen istenien süt -főz,meg persze nagyon szép tortákat csinál.
Panndi nem semmi éjjeled lehetett.Mi sem aludtunk sokat,Hanna mindig a cicin lenne.Elég neki a tejem?Honnan tudom?A bimbóvédőben van tej,mikor már bealszik rajta,de ha leteszem ordít és úgy cuppog mint aki mindjárt éhen hal.Vagy nem elég tápláló neki?
De mikor elalszik,3-4 órát alszik.
Ma már jobb az idő kiviszem,hátha megjavul.
Homeós tejserkentőnek mi a neve?Milyen kiszerelésben van?Használja valaki?Mert rengeteget iszom,meg a laktoherbet is,de a melleim olyan könnyűek lettek.Vagy attól még van benne elég tej?
Na most megint sokat kéredztem. :oops:
Megyek eszem,iszom....
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Húú Fabri neked muszáj írnom.
Kéépzeld. Egyik nap nem túl sokat mozgott Nórika, kb egész nap 2-3x rúgott egyet. Estére már tökre paráztam, ezért apával elkezdtük simogatni, meg "keltegetni" a pocakban, de akárhogy maszíroztuk, nyomkiodtuk, nem mozgott. Halálra voltam rémülve, hogy mi van. Nem tudtam mit tenni lenyugtattam magam, apa is azt mondta biztos mélyen alszik, hiszen születés után is a kisbabák mélyen tudnak aludni. Erre egy óra múlva tényleg, felkelt a kisasszony, és mocorogni kezdett. Egyszerűen tényleg csak aludt. Egy egész napig.Gondolom....
Úgyhogy nyugi!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jó reggelt!

Én is azért kérdeztem Harhajtól, hogy ajánlotta e valaki neki a kamillát, mert azt tudom róla amit Tinu is írt, hogy allergizál és hasmenést csinál. Manapság ennél tényleg sokkal jobb dolgok vannak hasfájásra, ráadásul több olyan ami nem szívódik fel.

Sün balázs! Niki meg Apa nagyon komoly! Tényleg, mint két tojás!

Álmos a mostani képeken egyre inkább Esztóra hasonlít. Egyébként szerintem Míra is. :)

Fabri! Megnyugtatlak, normális. Készülődik kifelé. 2-3 napja az enyém is kevesebbet aktivizálja magát.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Húúú, de pörögtök, hát így tényleg nehéz mindenre reagálni. Ez tök jó, már sajnálom hogy nem néztem hamarabb körül más fórumon, most már mind1 :lol:

Annus, persze érdekel, olyan összetartó itt a csapat, de nem ígérem, hogy írni is fogok, ha nem baj.
Már így olyan sokat okosodtam Tőletek. Köszönöm :lol: :lol:
Vendég
 


Köszönöm a köszöntéseket, aranyosak vagytok :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Sza* éjszaka! :? Marci kicsit többet nyavított a kelleténél. Vagy 5 órát aludtam összesen. biztos szokatlan volt neki, hogy igazából tegnap jöttünk haza... Képzeljétek, eddig egy hangja nem volt.

Esztónak gratulálok, nagyon aranyos Álmi!
Mozza! Lili is nagyon szépséges!

Tinu! Ti is gyönyörűek vagytok!

Fruzsinak boldog névnapot! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Jaj,köszi szépen Csajok!!!!
Én már a dokimat akartam hívni. :oops:
Közben volt pár apróbb mocorgás.Csak már úgy megszoktam,hogy a reggeli tejeskávém után 'beindul' Hanna.
Persze ezek a mozgások már hetek óta,csak olyan ide-oda helyezkedés,és nem hatalmas átfordulások.
De ma tényleg csak apróbbak,bár most is éppen jobb oldalon tolja a kis popiját. :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Hahó!

Annusnak írtam privit, de végülis én is tudom írni: blogon az okok...

Fabri, ne aggódj!

Adraci! Az az 5 óra nem is olyan kevés! :wink:

Anita, a tejtermelés folyamatos, ha nem nehéz a melled, akkor is van tejecske, leginkább akkor termelődik, amikor szopizik Hanna! :)

Niki, a zsibbadások a vizesedéstől szoktak lenni... De a hasad teteje??? Lehet, vmit nyom a baba... :?:
zdori
 
 


Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Boldog névnapot Zsófinak!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Huu,na itt!
Csak mostam,teregettem,etettem,jött a postás(hozta a hordozó kendőmet).

Pingi és még akik egyben vannak!Azért írjatok ám nyugodtan!!!!Mi hozzá tudnk szólni a 2in1 témákhoz is! :lol: Nehogy "kirekesztve"érezzétek magatokat!!!!

Amúgy igen,nekem is volt ilyen...általában nekm lenn fájt a pocim...még vajúdás közben is csak lenn éreztem.

Fabri!
Normális ha picit lazít odabenn a baba!!!Ő is készül a megszületésre,nem csak te!!!

Niki!
Ilyen zsibbadásom nem volt,de nem hiszem h bajt jelentene :lol:


áááá...mennem kell,hívnak 8)

annus11
 
 


Csajok.
Nagyon bonyi házilag kakaós csigát sütni? :oops:
Erre fáj a fogam napok óta.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Zsófinak én is boldog névnapot kívánok szeretettel!

Dóri, én téged egy darabig névtelennek láttalak :? furi.

Csanád se mozog dsokat, ha nagyon beparázom, akkor Angel Sounddal meghallgatom, hogy ok-e a szívritmusa...

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Blogot olvassa már el mindenki!!Közérdekű infó van benne!!!!Köszike!!!!!

Zsófinak boldog névnapot,ez lemaradt az elöbb :oops:

Pingi!
Én a múltkor sütöttem,nem oyan bonyolult!Ha megcsinálod a tésztát fogod kinyújtod megkened a kakaóval ,összetekered és aztán felszeled.Így lesznek csigák!Vhol vanreceptem is...de meg nem mondom hol...ha megtalálom felteszem!Nézz addig a neten,én is onnan szedtem...ha jól emlékszem!

annus11
 
 


Annus, köszi! Körülnézek a neten. Hátha menni fog még nekem anti-szakácsnak is.
Mondjuk én pont a "megcsinálom a tésztát" résztől tartok... :lol: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Először is gratula minden újdonsült édesanyának és babucinak!!!!

A babaképek pedig nagyon jók :)
Kedves férjem mindig megkérdezi, mikor szülün k már, meghogy a fórumos csajok mind beelőztek-e már? :lol: :lol:
Mondom majd ha itt az ideje :D

Pingi,
én kelt tésztából csináltam kakaóscsigát, nem vészes, a dagasztás annyira nem mókás, de a többi része belefér, amikor keleszted stb. A mindmegettés receptet szoktam csinálni, nagyon fincsi:
http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... ecept=8445

Valaki írta, hogy levelse tésztából csinált kakaós tekercset, az biztos egyszerűbb, és ugyanolyan fini, csak nem emlékszem ki írta már :roll: :?

Judy,
üdv itt!! Gratula a kis pöcsöshöz :) :)

Tegnap voltunk CTG-n meg uh-n, minden ok, néha volt 1-1 50es méhtevékenység, de semmi extra. A BPD-nk 92 mm, a FL 74 mm, mást most nem néztek, az uhus hölgy szerint állítólag 3 kiló felett lesz a baba :lol: na ennek nagyon megörültem, mert a 26. hét óta mondogatják, h nem lesz nagy baba!

emese1979
 
 


Sziasztok!

Zsófinak boldog névnapot!!!

Anita, szép vagy a képeken!!! Elmo-s torta is tetszik! :-)

Fabri, tényleg normális, ha a vége felé kevesebbet mozog. Az a lényeg, hogy azért minden nap időközönként érezd a mozgását.

Annus, szerintem ezentúl csak iwiw-es vagy más beazonosítás után kellene megadni a blog elérhetőségét, ki tudja???!!!! Bárki bármikor felregisztrálhat, hogy elolvassa ott miket írunk és pont azért találtuk ki, hogy ne legyen publikus. Többiek, mit gondoltok?

JUdy, üdv közöttünk, bár én most egy kicsit para vagyok, hogy csak tegnap regisztráltál....

Pumukli, hogy sikerült az este? Nálunk eddig mindkét este pont sz.rul jött ki, amikor Gyöngynek le kellett volna feküdnie, pont akkor sírt fel Iringó. MI lesz, ha egyszer egyedül kell lefektetni őket???? :roll:
A szüléstörténeted nagyon tetszik, én végig ugyanezeket éreztem, hogy jobban fájt a vége, stb és én is végig Gyöngyre gondoltam.

Tinu, nagyon sokat segítettek a tegnapi (vagy tegnapelőtti) soraid, hogy próbálsz igény szerint szoptatni, erőt adott és most én sem parázok, ha egy órán belül háromszor eszik, majd csak beáll 1-2 hetes korára valami rendszer.

Anita, én homeózok, napi 2X 5 szem, urtica urrens a neve.

Niki, Álmos csodaszép!

Nem szül ma senki??? Kitty, hajrá!!!!!!
Vendég
 


Annus: a szopival az van, hogy bimbóvédővel nyomjuk. Most már megvárom, míg meggyógyul teljesen a cicim (már nem véres, de van rajta varr, ami tökre felázódik mindig, kéne szellőztetnem kicsit a mellem) és utána megpróbáljuk anélkül. CSongi igény szerint szopizik és időnként azért kínlódunk a bimbóvédő bekapásával is, de azért megy. Nincs kedve megszívni rendesen, ha nem érzi a tejet. Megértem, én se szivogatnék egy műanyagot. :lol: Amúgy a cumit is kiköpi.

Anita: szerintem csak beállt kereslet-kínálatra a cicid, azért nem olyan kemény már, mint a belövellés után. Nekem is így van. Már nem is fejek egyáltalán, mert nem kell. De attól még van benne tej! És ha látod, hogy a bimbóvédőben ott van a tej, akkor meg pláne. Csak cumizik rajta Hanna, és utána meg azért ordít, mert még akarja cumizni. Csongi is ezt csinálja. Szerintem elég a tejed. :wink:

Adraci: én is ennyit aludtam, mint te. :P Csongi többet alszik napközben, mint anno Tüci, viszont cserébe éjjel többet kel. Ma is hajnal fél 1-től kettőig nem bírtam visszaaltatni, kb. háromszor szopizott közben. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Böbi!
Pont ezt fejtegettem Fabrinak!Szigorítok a bloghoz jutáshoz :lol: :lol:

Tehát az újjonan érkezőktől kis türelmet kérünk addig! :wink:
Köszönjük!!!!

Tinu!
Na az tök jó!Hát igen,a gyógyulás is nehezen megy így....Amúgy ha emlékeztek esetleg pont én kérdeztem h nem e kell nekem bimbóvédő az anyajegyek miatt,de úgy néz ki nem.De nagyon figyelem h nem éri e őket nagyobb megtehelés! :wink:

Ja alvás:pont azt akartam mondani h 5 óra!Az tök jó!!!Az elő napokban én se aludtam többet.....aztán h Izus alszik hosszabban is,így most pl 2 felvonásban aludtam 3-4 órákat! 8) Eddig max 2 óra ment egyben....

annus11
 
 


Pingi, kakaóscsiga:
Levelesből én próbáltam hétvégén. Simán kinyújtod, rá olvasztott vaj/margarin és cukros kakaó (ét, sütős). Feltekerni, vágni, uzsgyi a sütőbe.Majd már sütés vége felé van.cukros tejjel meglocsolni. Gyors és fini. Bár kelt tésztából az igazi. Elkészítésben is csak a tészta más. Horváth Ilonka szakácskönyvben kelt tészta recept (lekváros buktáé).

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


fabri: nekem a szülés napján délelőtt nem mozgott Fruzsi semmit :wink: Majd Zsófi a hasamba könyökölt, arra felébredt, de ennyi :wink:
Vendég
 


Pocsék iccakám volt, alig aludtam. Vleg mindjárt pótolom.

Voltam ma a beugró dokimnál, méhszáj még szinte teljesen zárt. Számot nem tok. Mikor lesz ebből Blanka?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


sziasztok!

Annus beelőztél.. Pont ezt szerettem volna írni én is, hogy ha a blog hozzáférését nem szigorítjuk, semmi értelme. Olyan lesz,mintha ide írnánk..

Kép
szkitty
 
 


Én nem igény szerint szoptatok. Zsófi mellett nem is tudnék. Éjjel meg abszolút nem szoptatok.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: