Új privát üzeneted érkezett!

Édddesss! Marcinak is ez legújabban. Most fedezte fel ezt a játékát.
Szerinted a borostyán nyaklánc ér valamit?

kispiskóta
 
 


Kata
neeeeeem :wink: :lol:

tegnap nem voltam jól reggel, azt éreztem szar a gyomrom, muszáj ennem, aztán vert a víz, végül megmértem a vérnyomásom. bal kézen lett 147/129 pulzus 106 :shock: aztán jobb kézen 155/89 pullzus 109 :? egyik sem jó :( aztán a maradék szendvicsemet már nem kívántam, és gyorba nagywc kellett. Párom kollegájának felesége szülésznő, vele beszéltünk, és nyugtatott meg, hogy ez ilyenkor előfordulhat, mert a lepény már nem a régi, és nyomom az oxigént a babónak, pihenjek le, biztos renbejön. 1 óra múlva már csak 137/80 pulzus 85 lett :) azért betojtunk kicsit apával, szegény úgy megijedt, hogy az ő vérnyomása is felmen kicsit.
szóval délelőtt pihi volt délután meg jött barátnőm, aztán anyu kijött itt aludni, mert párom éccakás volt

Ceni
örülök, hogy azóta os jól megvagytok :D

Boni
Zsigi nagyon cukorfalat, mekkora szemek :P

Klarissza
jaja, időben jöttél még :lol:

Kép
gaby25
 
 


Zsu szerintem valamit ér.. mert nem egész nap nyűglődik a foga miatt..pedig jön neki a felső kettő egyszerre dr néni szerint.... és pl most hogy jóllakik, csak 2szer kelt már két éjszaka! akkor is azért mert felállt vagy feltérdelt álmában... tegnap pl már rimánkodtam hogy keljen fel, mert tele volt nagyon a cici, és a fejőt már visszaadtam barátnőmnek.. erre 00.30 kor kelt először :lol:

GAby vigyázz magadra!
Vendég
 

 
 

Gabi: Néztek áramlást??? Ha mész dokihoz kérd meg, hogy mérjenek egy FLOW-t (UH-val) !!!!!! Ha 3 alatt van no para, ha fölött akkor jó lenne minél hamarabb szülni r-go, azonnal de mánis, de rögtön!! Ez a vérnyomás probléma elég car :( , nekem Viussal volt ugyebár, azé vagyok jólinformált, nehogy Oxigén hiány lépjen fel a béjbnél....

Boni: Zsigi nagy betyár :) És gyönyörű gyerek. Annyira jól illik rá ez a név amúgy ezt már akartam mondani. Telitalálat :D

Köszi a gyerekdicseket sztem is cépek :D Az elfogulatlan anyuka véleménye :P

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Ceni :oops: :lol:
Vendég
 


Ceni
szombaton voltam UH-n, rendben volt az áramlás azt mondta. Kedden voltam terhes gondozáson és ctg-n, rendben volt a vérnyomásom, ez most extra volt :? ma is rendben van eddig :)
Toxémia nincs, április végén néztek vérben ellenanyagot, vizelet most kedden is rendben volt.

Kép
gaby25
 
 


Gabi: A magas vérnyomás, nem egyenlő a toxémiával, szülés előtt közvetlenül is felmehet a vérnyomás. A toxémia az egy hosszú folyamat, sok tényezőből áll. A magas vérnyomás meg megint egy más kérdés, az viszont tuti, hogy a magas vérnyomás egyik jele a lepény rossz keringésének. Azért megy fel az anyai vérnyomás, hogy a babának megfelelő tápanyagokat,oxigént eljutassa.
Ne parázz, nyugi :D , csak figyelj oda magadra, ennyi :) És ha úgy érzed megint "rosszul vagy" érdemes bemenni a szülőszobára áramlást nézni... A méhszájad milyen?

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Dobok én is közeli fotót enyimbetyárról is :)

KépKép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!


Bekukkantottam én is!


Gaby: megy a szurok ezerrel, könnyű szülést kívánok Neked!

Ceni: őszintén örülök, hogy megtaláltad a Párod és a boldogságod!



Gyerkők nagyon helyesek, mindenkié + a pocakok is irigylésre méltóak ám! :wink:


Többieknek puszi!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

Szia Puszedli! :lol: jó lenne ha többször jönnél :cry: :lol:

Ceni huncut nagyon Zalán :lol: jó nagy kópé lehet!

Gaby hajrá falfestés :wink: :lol:

Szilcsi hova tűntél?

Zsu Marci meggyógyult?

Katám hogy vagy?

Boldog Zsófia napot!!!!!!!
Vendég
 


Szezso, Boldog Névnapot kívánok!!

Boni, jól vagyunk! Hétfőn költözöm anyuékhoz, nálunk elkezdődik a felújítás! Kedden megyek dokihoz, csütörtökön terheléses cukorra.

Gaby, és ilyen vérnyomival nem fektetnek be? Mindegy Máté lassan megszületik!

Ceni és közös gyerkőt nem szeretnétek?

Puszi szia!!!!

Bettike, jól vagytok?? Nem felejtettem el az üzletünket! :wink:

Kép
kata05
 
 


Katám akkor kezdődik a hatáspajtás! most aztán kianyukázhatod magadat!

:lol:
Vendég
 


Az biztos, egy hónap!! (férj nélkül...) Na meg ott van apu...

Kép
kata05
 
 


Boni
jaja, remélem tűrhetően kifestjük :lol: olyan szép bizti nem lesz, mintha te csináltad volna :wink: majd ha kész csinálok képet

Kata
végig rendben volt a vérnyomásom, most rövid időre szarakodott, azóta is rendben van, nem szeretnék befeküdni :shock:
óóóóó, 1 hónap apa nélkül? én nem bírnám :? függő vagyok :lol:

Puszi
jó hogy benéztél :D köszi

Kép
gaby25
 
 


Én is függő vagyok,7 év alatt még nem volt ilyen, de kibírjuk a cél érdekében!

Kép
kata05
 
 


Katám Mindent a cél érdekében!!!!! :lol: apa is boldog lesz hogy ott leszel!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.15 08:56-kor.
Vendég
 


Hát az biztos, tudja hogy a legjobb helyen vagyok!

Kép
kata05
 
 


apukádra gondoltam... :oops: de az biztos hogy jó lesz! :lol:
Vendég
 


Ja, az biztos! :lol:

Kép
kata05
 
 


szalma vagyok Zsigámmal, megyünk Városligetbe 13korZöldi is.. ha valakinek van kedve csatlakozzon! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nekem ma nem jó.

Kép
kata05
 
 


Katám :cry: majd legközelebb!

na megyek pakolászni meg ebédet készitek Zsiványkának!

tényleg Bettike hova tűnt, ?
Vendég
 


Sonjus is hiányzik ám!

Kép
kata05
 
 


Bettike jelen, olvas, de elhavazódott! :oops:

(Ma 8 munkatársam jött babalátogatóba + tegnap cserélték a vizesek a lefolyócsöveket!) Gondolom részletezni nem kell! :wink:

Kata, Zsu! Csini pocók!

Boni! Zsigi miket tud már! Csak ámulok, bámulok! :shock:

Kép
bettike
Eger
 
 


sziasztok lányok!

Bocsi, hogy eltűntem, de kicsit el voltam havazva.
S hála Istennek nincs tüdőgyuszija, azt mondta az orvos, hogy szerencse, hogy időben el kezdtem neki adni a hörgőtágítót meg a köptetőt, talán így időben sikerült megfogni a dolgot. Ettől függetlenül elég ijesztő amikor éjszaka megint befulladt úgy köhögött, de tegnap éjjel ez már csak egyszer történt.

Nagyon jók a pocakos képek, bár én nem tudlak megkülönböztetni titeket. Viszont itt dől meg az elmélet miszerint fent hordja, lent horda akkor ez vagy az.

A fiúktól meg egyenesen elolvadtam, Marci a nagy szemeivel, Zsigi meg azzal a kis kaján mosollyal a szemében, zabálnivalóak.

Ceniko: Nagyon bátor és erős csajnak tűnsz, én csak tisztelem azokat akik nem siránkoznak, hanem megrázzák magukat és talpra állnak.

Mi se voltunk még távol egymástól, ráadásul egy helyen is dolgozunk, úgyhogy nagyon el vagyok kényeztetve. Belegondoltam, hogy sok olyan család van, akik csak este találkoznak, vagy napokig nem látják egymást.

Kata: terheléses cukor izgiiii, de ha viszel egy kis citromot, akkor ki lehet bírni

Gaby: kitartás

én 33. nap semmi pecsét se menszi.

többieknek is szép napot
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.11 15:45-kor.
stephie
 
 


stephie örülök,hogy nincs komoly baj!

hmm izgi :wink:
Vendég
 


Stephie, terhelésesen már voltam egyszer, nem olyan borzalmas, inkább utána a rosszullét. nekem tipikus kocka hasam van, na nem az izomtól.... :lol: Népi hiedelem szerint most lány ruhákat vásárolgatnék. :wink: DE neeeeeem.

Boni, Zöldi milyen volt a tegnapi talitok? Végül szép időtök volt!

Anyukák, légzésfigyelőről kinek mi a véleménye, most tanácsot szeretnék tőletek kérni.

Kép
kata05
 
 


Katám gyerekek keresztülhúzták..Hannus megkezdte, aztán Csiga folytatta :lol: bealudtak...


nekünk van, és én örülök, hogy megvettük, mert nyugodtan alszom... Zöldinek is van, de nem tom használja e......ja mi Zöldivel voltunk a Madarászban egy előadáson is... ahol az oktató főnővér beszakította újraélesztés közben a próbababa mellkasát, :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nekünk van, de nem sokat használtuk, állandóan lemászott a felületről. Lehet gáz, de mi így is nyugodtan aludtunk. :wink: Én is rész vettem tanfolyamon, de nem biztos, hogy hatékony lennék, amikor kellene. :?

kispiskóta
 
 


Zsu inkább büszke vagyok rád hogy nyugodtan alszol :wink:
én paramami vagyok....
a miénkről hiába mászik le, érzékeli.. még akkor is ha már a pelenkázón fexik
Vendég
 


helyzetjelentés: még egyben :P tegnap a babaszobát pingáltuk, egész jó lett :D majd dobok képeket :wink: most meg esküvőre megyünk, dokker szerint még nem szülünk hétvégén

Kép
gaby25
 
 


Kata: mi nem vettünk légzésfigyelőt, mert a barátnőmnek volt, és mondta, hogy 2 hét után már inkább eltették, mert állandóan beriasztott és se a kicsi, se ők nem tudtak aludni.

cn34 hő:36.8
stephie
 
 


[quote]Z írta:öldinek is van, de nem tom használja e...

Há'mmá' hogy a viharba ne! Még nappal is , ha feljövök a galériára. Szerintem nagyon megnyugtató, hogy őrködik.

Ceni! Hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű de örülök nektek! Jeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


Esetleg, ha típust is írnátok nekem, hogy milyet nézzek.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk :-D igaz, már tegnap, de nem volt erőm írni...

Köszönöm a névnapi köszöntéseket!!! :-D

Nyaralás jó volt, csütörtök délutántól ragyogó idővel :-)

Tegnap voltunk terhesgondozáson, Bendi már 655 gramm, minden rendben vele. Nekem viszont 2x1 Diaphyllint kell szednem, a keményedésekre és mert alapból tónusosabb a méhem :roll: lehet, előbb abba kell hagynom a munkát. Úgyhogy most majd rohamtempóban betanítom az utódomat, aztán meglátjuk. Szerencsére a méhszáj 3000-es.

Gaby: hú, még csak most pingáltátok ki a gyerekszobát? :-) Mi a héten megtettük, még képek kellenek, meg lassan megrendeljük a bútort is.

Stephie: drukkok mennek! :-)

Zsu, Boni: cukik a gyerekek! :-)

Ceni: örülök, hogy benéztél, szépek vagytok és örülök, hogy sínen van az életetek! :-)

Kata: az egész lakást újítjátok? Én csak június 11-én megyek cukorterhelésre.

Csajok 27-28. hét még nem késő 4d UH-ra, ugye? Zsu Te is akörül voltál, ugye? Kata, Ti mikor mentek?

Lehet, a jövő héten nem nagyon jövök, mert betanítok :-)

Pápá

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Csak gyorsan ami eszembe jut!

Szezso! Én 32 hetesen voltam 4D! Szóval nem lesz későn a 27-28! :lol:
Utólag is boldog névnapot!

Légzésfigyelő!
Nekünk van, én még most is használom este, ha a kiságyban alszik! Szerintem én is a para miatt! Az elején meg a koraszülöttség miatt! Nekem megnyugtató! Igaz nem vettük, hanem költsön kaptuk, de ha nem így lett volna, akkor meg béreltük volna, mert azt is lehet! Bérelni! :!: Mint a babamérleget!

Beriasztás! Nekünk 2-szer riasztott! Az elsőt nem tudom, hogy jogos volt-e, lehet, hogy csak nagyon elmászott (egyébként ha nem fekszik konkrétan rajta, akkor is érzékeli, a teljes kiságyat)! A második pedig biztos, hogy nem jogos, mert a gyerek a mi ágyunkon aludt, mikor pakolászás közben véletlenül én kapcsoltam be, nem vettem észre és akkor sípolt!

Gaby! Hú de kíváncsi vagyok Máté mikor bújik ki! :roll: :lol:

Ceni! De jó hallani rólatok, és még ilyen öröm híreket is! :lol: Szépek a gyerkőcök! Akkor most már tényleg nagycsaládos vagy! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso, 28-30.hét körül megyünk, igen az egész lakást újítjuk.

Bettike, lehet kölcsönözni, 2000-2500 körül van havonta, ha csak 10- zel szorzom akkor veszek újat és eladom.

Én nem vagyok a helyzet magaslatán vagy az epém szórakozik(időnként fáj), v benyaltam valamit ugyanis hasmenésem van és fáj a gyomrom.

Kép
kata05
 
 


sziasztok lányok!

beteszem a görbém.Már nem tudom mit gondoljak...

Kép
stephie
 
 


Gaby hírek!!!!!

Kép


"Máté baba 11.05kor megszületett. 4150g és 54 cm és gyönyörű"




beszéltem vele.. tegnap elmentek a z esküvőre, 21 kor hazaértek,23 kor lefeküdtek aludni majd 1/2 1 körül jött egy erősebb fájás, majd elfolyt a magzatvíz.. hosszan vajúdott, a végére nagyon elfáradt, de túl vannak rajta!apa végig mellette volt !!!
:lol: igazi hajasbaba... :lol: apa megy dolgozni, de ha tud tesz fel képet!


SOK SO K TEJCSIT KÍVÁNUNK!!!!!!!ÜGYESEK VOLTATOK!!!!!
Vendég
 


Gabyéknak gratulálok! :-D Szép, nagy baba lett :wink:

Stephie: ez elég anovulációsnak nézett ki...eddig... :? lehet, most volt peteérésed??

Kata: jobbulást!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


stephie szeintem is most volt pé :lol: de telibekaptátok :lol:

bettike jó hogy bejelentkeztél :wink:

Katám Angelcare 300as teszveszen, vaterán sok van.....

Szezsó mi a 32.héten voltunk, hugomék 30.on..de 28-32 között javasolják :lol: gratulálok a szép méretekhez!

húgom is hasonlóan volt eddig is és szerintem a végéig igy marad sztem..., pihengess sokat! :lol: puszi
Vendég
 


Gaby, gratulálok!!! Nem semmi mérete van a pici fiúnak!!!

Én ma nagyon sokat keményedtem!!! Szerintem én sem fogok sokáig dolgozni.

Kép
kata05
 
 


GABYYYY! GRATULÁLOK! SOK TEJCSIT, JÓ EGÉSZSÉGET! :wink: :lol: (nem lett igaza a dokidnak) :wink: :lol: Máték már csak ilyenek! :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Gaby,szeretettel gratulálok Máté babához.Szép nagyra nőtt.
Gyors felépülést és sok sok tejcsit.

Kép
v.andi
 
 


Gaby! Gratulálunk mi is Mátéhoz! Sok boldogságot nektek együtt!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Gaby: Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Gaby, nagyon boldog éltet kívánunk a Picúrnak, jó egészséget, neked gyors felépülést és sok tejcikét! Szívből gratulálunk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby, Hatalmas Gratula Máté baba érkezéséhez!!! Gondolom nem volt könnyű. Sok-sok tejecskét kívánok!!!

Szezso, mi a 29. héten voltunk 4 D-n. De Marcival a 31. héten voltunk. Mindkettő jól sikerült szerintem. Amúgy, ahogy Boni is írta a 28-30. hét között javasolják.
Mindig úgy tudtam, hogy a Diaphlini az vízhajtó. Ezek szerint rosszul. Ennyire sűrűn keményedsz?

Dicsekedhetek? Marcin 3 napja nincs pelus napközben. Vagy szól, hogy pisi, vagy én kérdem, de nagyon ügyi. Tegnap elvoltunk a Kikában és a játszótéren is úgy, hogy nem pisilt be igaz 3 bokrot is meglocsoltunk útközben. És a délutáni alváshoz sem kapott pelust, és semmi sem történt. Nem mondom persze vannak balesetek, de az is ritka.

Végül egy pocakkép:

Kép [/b]

kispiskóta
 
 


Gaby: Gratulálok Máté babához :) Sok tejcsit, gyors felépülést kívánok

Kép


Kispiskóta: milyen sokat nőtt a pocid :) de nagyon jól áll :)
Kata: pihengess amennyit csak tudsz, még sok van hátra
stephie
 
 


Zsu még mindig dönörűséges! :lol: :lol: grt Marcinak!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?