Új privát üzeneted érkezett!

Ancsi!
http://2009majus.blogspot.com/
Amúgy ha a profilomat megnézed oda betettem a linket! :lol:

Lepényre én nem tudok mondani semmi okosat!De ahogy Réka írta a terhességi korodnak megfelelő a lepényed!Mikor mész köv vizsgálatra?Néztek már flowmetriát?A lényeg h ne aggódj!!!Az a legrosszabb!!!
Már alig várom h neked is kinn legyen a baba!Ugye összefutunk itt a téren :wink: :lol:

annus11
 
 


Kitty!
Na igen..nekem kicsi cici mégis mennyi tejem van!És pici vagyok de mégis 3 kiló feletti volt Iza...szóval ez hülyeség!Mint az h ha csúcsos a hasad akkor fiú :lol:

annus11
 
 


Nekem meg nagy cici, és épphogy elég a tej. :lol:

Aranyosak vagytok! :) De mivel nem mutatkozott be, nem is tudom, ki ellen kellene panaszt emelnem... :) Mondjam, hogy az az anesztes, aki furán ad kezet, és úgy mutatkozik be, hogy "Én vagyok az altatóorvos"? :lol:
Különben is, legalább nekünk is megszavazhattok vmi topik-címet! :lol:

Puszi mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.13 16:35-kor.
Vendég
 

 
 

Ancsi! Nem lesz semmi gond a lepénnyel! Hát nemsokára már itt a terminus vége! Nem baj az, ha mostanra már érett lett!!! Eljön lassan az ideje annak, hogy máshonnan szerezze be az elemózsiát a kisfiad! :) Így van kitalálva! :wink:
Vendég
 


Dóri! Köszi,úgy legyen. Elolvastam a blogot,írtam hozzászólást.
A szívem szakadt meg érted,de minden jó,ha a vége jó!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Annus! persze,hogy talizunk majd,ide a mellettünK lévő új parkba is jöhetünk!

Kép
f.ancsi
 
 


Annus! persze,hogy talizunk majd,ide a mellettünK lévő új parkba is jöhetünk!

Kép
f.ancsi
 
 


Bocsi,2x ment el!

Kép
f.ancsi
 
 


..olyan furcsán érzem magamat...

Kép
szkitty
 
 


Kitty!Na? :wink: Lesz ma vki? :D Neked a 4.babánál már nem lenne csoda,ha picivel hamarabb jönne.
Írj,ha mentek,hogy tudjunk szorítani!! :P !

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


hoztam képeket Ancsikáról és Julcsiról
Kép Kép
Kép

Ancsának nagyon fáj a sebe, de mozog hogy ne tunyuljon el...kiscsaj kicsit lusti nem akar szopizni, ezért tápit kap de menni fog, mert csücsürít meg bekapja, csak lusta szívni...de majd belejönnek!!!!!

ééésss ugye Ancsa nem tudja felvenni még meg babusgatni, így nekem kellett és MEG MERTEM FOGNI!!!ez nagy szám ám!!! és amikor ringatóztunk mintha elvágták volna az üvöltést

Kép
Kép
mniki84
 
 


én hírek:
:D
háááááát azt mondta szerinte 1-1.5 hét, msz :2100 : 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső, zárt középső, belső méhszáj , azt mondta érzi hogy picit a belső is nyitva, de nem egy ujjnyi ugyhogy hagyjuk...Lilike jól van, szépen dobog a szive, mocorog, kaptam vasat mert kevés lett a hemovalamim. És most nagyon nagyon fáj odalent mindenem...mintha valaki szét akarná feszíteni a nunim és a pocom is kemény szerinte nekem simán is menni fog a szülés mert ügyes vagyok kaptunk receptre szexet pénteken NST

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ancsika!!!Sok szeretettel gratulálok Juliskához!!!!!Jó egészséget mindkettőjüknek!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!Köszi a képeket! :D Ancsika és Julcsi,nagyon aranyosak!
Jó kis husis baba Ő is! :)
Neked kitartás,már nincs sok hátra(csak előre,úgy kb 20 év!) :lol:
Az a bizonyos 'alsó' fájdalom nekem is megvan már napok óta. :?
Nekem 2111.Nem igazán tudom ez pontosan mit jelent,de hétfőn volt ez az adat,és azt mondta,hogy nyitva egy újjnyira.
Na,majd meglátjuk... :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Ancsika, gyönyörű a baba! Niki, akkor már te is a finishben!

Kitty, na nehogy aztán még ma előpotyogjon valaki! :lol: Jelentkezz, ha körvonalazódik a lényeg!!!

Csajok, olyan aranyosak vagytok!Reny, F.ancsi, Hajna, Dóri, Petrus, Kitty, köszi a biztatást... Aludtam egy órát, és máris jobban vagyok. Úgy érzem, hogy minden rendben lesz!Köszönöm!

F. Ancsi, a Szt Imrében szülök! Lehet, hogy benézek a júniusi topicba, mert itt már senki sincs, akivel ott talizhatnék, már mindenki megszült, aki ott akart...

Reny, a lepényre azt mondták, idézem: II-III-as, inkább III-as. Én úgy vettem ki a szavaikból, hogy ez rendben van. Jövő héten nem is kell mennem UH-ra vagy Flowmetriára... :roll: Ez baj?

Na jólvan, jók legyetek csajok!

Dóri, én lehet, hogy egyszerűen ezt a szüléstörténetet elküldeném úgy ahogy van a szülészet vezetőjének. Kezdjen vele, amit akar. Legalább látja, mi folyik az osztályán. Így nem lesz kihegyezve 1 bunkóra, hanem egy reális képet adsz jóról-rosszról!

Pusza!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Kitty, készülődik vki??? :lol:

Köszönjük a képeket! Julcsi is szép ám! :)

Niki, neked is közeleg a nagy nap!!!

Ancsi, olvastam már abban a percben, hogy írtad! :wink:
Vendég
 


Réka: köszi a leírást! És videót is, majd még tanulmányozom, csak belenéztem, de bakter, a 2. videón micsoda mellbimbije van annak nőcinek! :shock: :shock: :shock: Az enyém egyáltalán nem ilyen. Nem áll ki, sőt az egyik inkább befeléforduló. Szerintem ezért is kapja be nehezen a gyerek. Nem is tudom, egyáltalán el tud-e érni így a lágyszájpadhoz a cicim. Bár TÜci tudott belőle felsértés nélkül szopizni már mikor nagy csecsemő volt. Csongi viszont - hiába birizgálom a száját - nem hajlandó olyan nagyra nyitni a száját, hogy annyira beférjen a mellem, hogy elég hátra érjen a bimbó rész. Amúgy meg nemcsak akkor fáj szerintem, ha rosszul szopik, mert nekem akkor is fáj, ha bimbóvédővel szopizik - gondolom, a vákuum miatt, ami a szívás miatt van. Meg kicsit fel is vannak ázva szerintem a mellbimbóim, mert van, hogy csak szüttyög rajta.

Esztó: nagy-nagy gratula! Gyönyörű gyerek Álmos!!! És hasonlóak a születési paramétereik a fiainknak! :wink:

Teszek néhány képet, az utolsóak ma készültek: az egy hetes gyermekem! :D
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Még tuti, hogy Doktor Úrral szót váltok erről az egész ügyről, aztán döntök, hogy lesz-e tovább. Addig érlelgetem... :lol:

Örülök, Szofi, hogy mostmár jobb!
Vendég
 


Nagyon helyesek vagytok mind, Tinu! Szépek a gyermekeid!
Vendég
 


Dóri, én nem értem teljesen, hogy hogyan történhetett meg az, hogy az ismerősöd, aki az orvosod volt, nem védett meg??? Most rosszul olvastam valamit? Hogy lehet az, hogy egy orvos nem szólhat rá egy műtősre, vagy egy másik orvosra, még ha kollega is? Én nem értem. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Húha, volt termés az elmúlt másfél-2 napban rendesen :shock: :D

Először is nagy nagy gratula Esztónak és Ancsikának!! Milyen kis husis babókák lettek mindketten! :lol: :lol:

Dóri,
olvastam a szüléstörténetedet, nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgokon kellett átmenned. De tényleg ami a legfontosabb, hogy Danó és Te is jól vagytok, egészségesek vagytok mindketten, és egy nagyszerű családod van!!

Szofi,
Te ne izgulj a méretek miatt, a 3 kiló szerintem igen szép súly! Amúgy meg ha ok a flow, akkor kap rendesen kajcsit a fiatalúr, minden okés lesz majd. Nekünk is kisebb a babónk az átlagnál (uh szerint), de majd megnő idekint.
Múlt héten mérték 2600 gr-ra. Engem még a 28. héten paráztattak ezzel be, nem kell 4 kilót kipréselnünk magunkból :) :)
(mllesleg meg ahogy Kitty is írta - az uh sem szentírás - a 28. héten 1 nap eltéréssel kb. 1 héttel eltérő méretet mértek két különböző jhelyen).

Incike, Kitty
Nektek drukk ++++++++

A babócák meg valami tüneményesek!!

Reny,
milyen szép pocakod van Neked is! :) :)

Na holnap reggel megyek én is CTG-re meg uh-ra, kiváncsi vagyok uh-n mit mérnek, főleg a múlt héthez képest milyen eltérések lesznek :) :)

emese1979
 
 


Ancsika,
nekem is mondták, h a méhlepényem vékonyka - gondolom öregszik. Ha a baba mozog rendesen, a megszokott módon, akkor még jól elvan odabent (nekem a szülésznő legalábbis ezt mondta, h figyeljem, mocorgál-e tisztességesen :)

emese1979
 
 


Sziasztok!

A Sote I.-en nem fog valaki szülni mostanság? :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sztem Almos tiszta anyja :D
Esztonak gratuula !!

Szofi te meg tenyleg ne aggodj, minden rendben azokkal a meretekkel :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


jaa! en legkozelebb 19 en CTG, d addig ki kell bujnia :):)

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu, nem értettél félre semmit, de én tudom, miért nem szólt... De ennyi legyen elég, ez már nem az én történetem, ne haragudjatok, de ezt nem írhatom le... Amúgy teljesen megértem az értetlenséget! :)

Helló, Emese! :) Köszi. :)

Maumau, neked is szia! :)
Vendég
 


Dóri: ha érted, és van magyarázat, akkor rendben. Tényleg nem tarotzik minden ránk. :wink:

Kittynek és Incinek mennek drukkok, reggelre szerintem biztos lesz újabb babóka. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Maumau, Emese, nektek is köszi! :)

Tinu, jaj, nagyon édi Csongi! És a képeken egyáltalán nem látszik, hogy Tücinek baja lenne vele! Amúgy a video2-n a mellbimbó engem is kicsit sokkolt, főleg a virtuális-elefántormánnyá váláskor! :shock:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok! 20H42-kor Budapesten a SOTE I-en megszületett Benjamin fiunk 3000g 50cm-rel. :D

Kép
Kép
incike
 
 


incike: gratulálok Nektek, jó egészséget :)
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Szép :)
És milyen kerek méretek: 3000 gramm, 50 centi, tök jó :)

Fruzsi felébredt, visszaaludt, én meg nem bírok :roll:
Vendég
 


Inci! Gratulálok szeretettel, áldottak legyetek!

Panndi! Te egész éjjel nem aludtál???
Vendég
 


Milyen kis formás Beni!
Vendég
 


Megyünk szemészetre Danóval a koraszülöttség miatt, remélem, minden rendben lesz!
Vendég
 


Böbi, boldog születésnapot! :)

Dóri: drukkolok Danónak! Deee, tök sokat aludtam! Zsófi fél 11 előtt evett, éjjel egyszer felébredt, visszaaltattam, és most ébredt, most kezdett enni :wink:
Vendég
 


sziasztok

joreggelt !!

latom van akiknek nagyon koran kezdodnek a reggelek :) :)
incikenek gratulalok, hatalmas haja van a babonak :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!
Incike gratulálok!!!Nagyon szép baba!
Julcsi is csodaszép!
Tinu,nagyon jók a képek,a gyermekeid édesek!!
Majd délután én is hozok képeket,most apának kell a gép.
Mi aránylag aludtunk,csak éjjel cicifüggő Hanna.Nem éhes csak lóg rajta,de a cumi az nem kell.Nappal nem ilyen.
Tinu,Tünci változott már?Én már az őrülés határán állok.... :roll: Majd délután írok többet de apa már néz.... :lol:
Szép napot!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Böbi!Boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Incike gratulálok!!!Micsoda hajas baba őis!!!!

Tinu!
Ti is szépek vagytok!!!!Jók a tesós képek :wink:

Niki!
Köszönjük a képet Ancsiról!!
Akkor te is lassan a finishben!!!!!!Aztán babázhat a család!!!

annus11
 
 


Jó reggelt Mamik-Babák!
Incike!Gratulálok Neked és Benjaminnak!Szép kerek méretek,valóban!Milyen kis formás.
Várjuk majd a részleteket!
Kitty!Neked még újra csak drukk-drukk!(vagy már gratula? :wink: )

Huhh,csajok hogy fogok én így szoptatni?
A 2. video ...létezik egyáltalán ilyen?! :shock: Nekem 'olyan lányos cicim' van.Igaz,hogy nőtt vagy két méretet,de sem az udvar-sem a bimbi nem nőtt látványosan. :oops: Bocs,hogy így részletezem,csak most kezdtem én is megijedni,hogy tudok-e majd.
Ha a tejci megindul,akkor ha másképp nem ,akkor fejem.Vagy nem?! :shock:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni még nem volt időm.
Tegnap jöttünk haza.
Hihetetlenül boldog vagyok, rakok pár fotót Lili lánykámról.
Ha sikerül összekapnom magam, visszaolvasok és teszek szülés storyt.
Kép megszülettem Kép óóóóóóóóó Kép szuszmák Kép szundi Kép büfi után....szundi:)

Kép
mozza
 
 


Mozza!
Pont most akartam megnézni h kinek kell már otthon lennie hogy követelhessem aképeket :lol: :lol: Lili gyönyörű!!!Milyen cuki a sapiban!!!

Megnézem már én is a videót a szopiról!

annus11
 
 


Mozza!! Lili tunderiii :oops:

A szopis linket beirna vki? mostmar en is megneznem azt a videoot :shock: :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 



Hát ekkora adottságaim nekem sincsenek :lol: :lol:
Amúgy a kórházba az egyik csecsemős mikor kihozta Izust és mellre tettük mondta h jaj de szép cicije van anyának :oops: :shock: én meg hirtelen nem vettem h mire gondol,eddig még ezt nem hallottam sehol :lol: :lol: De valószínű arra gondolt h könnyű lesz Izusnak szopizni!
Amúgy nekem is a bimbi ilyen hosszúkás lesz szopinál.

annus11
 
 


koszi Annus a linket!!

hat ekkora adottsagaim nekem sose lesznek :oops: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


húúú, nekem akkora a cicim mint a néninek csak a bimbije :oops: , az egész cicimet be tudja kapni majd Lilien :?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Incike, sok szeretettel gratulálok a szép Benjamin babához! Nagyon édes!!! És tényleg, ekkora haj!

Böbi, Isten éltessen sokáig!!

Dóri, nyugi, minden OK lesz Danókával! Tudod, hogy most mekkora a súlya?

Mozza, de jó, hogy hazaértetek! Annyit gondoltam rád, hogy mire végre-valahára felraktam a gyerekszoba fotókat pont elmentél szülni...
Lili nagyon-nagyon szép!

Lányok, nekem méretes adottságaim vannak, de a virtuális-elefántormány mellbimbó még engem is kikészített! Szerintem nincs nő, akinek ilyen a melle...

Na jók legyetek! Kitty??? Vanni???

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nagy gratula Beni fiúhoz!!!!

Böbi! BOLDOG SZÜLINAPOT!

Mozza! Üdv itthon! A kislányod olyan gyönyörű, hogy ilyet csak rajzolni lehet!!!!

Éjszaka többször fent voltam, sétálgattam. Nem tudtam aludni. Én eddig nem keltem fel pisilni sem, most meg kétszer is. Egyébként nem volt semmi bajom, csak szerintem nem bírom már ezt az oldalfekvést.

Kép
Kép
g_reny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: