Új privát üzeneted érkezett!

Helló Csajok

Katavirág
Sajnálom, de azért hátha .... :roll:

Monyokám
Annyira rossz lett a frizurád? Naaa csak nem, csak biztos furcsa ... nekem is az volt eleinte. De azóta számtalan megerősítést kaptam hogy nagyon klassz így .... :) biztos a tiéd is az

Én hőmérőzök, de nem számítok semmire. Így jobb :)

Merre vagytok?
kokusz
 
 


Sziasztok leányok!

Szakdolgozat ügyében a véghajrába érkeztem. Úúúgy, hogy még a lényegről semmit nem írtam. :( :oops:
Mindig elalszom és inkább más dolgokat intézek. Basszus-basszus-basszus.....

Úgy látom mindeneki fodrászhoz ment mostanában, hiába tavasz van. :)

Monyó!
Hát a hajadnak is kell egy kis idő. Nekem 2-4 hét mire úgy nagyjából nő egy picit és beáll az új frizura. Csak belejössz!!
Ciklussal mi újság?

Kokusz!

Na és hanyadik napon vagy most? Hő mennyi az annyi? Drága, drukk a spontánhoz, de a Kaáli is hamar itt lesz úgyhogy hajrá!!!

Katavirág!
Mi volt a vv-n?

Puszi, rohanok szakdolgozatozni, készítek egy pár interjút, legyen már benne valami "kutatás" .
Ja és szenvedek mert nincsenek itthon a kutyák. Kerítést csináltatunk, csak a mester felejtett eljönni. Úgyhogy se kerítés se kutya. Szar ez így, olyan csönd van a kertben.....
Belinkelek mindjáért egy dolgot a fajtáról, akit érdekel....

Szép napot!

Junko
junko
 
 


http://www.harmonet.hu/cikk.php?rovat=2 ... kkid=19740

Ilyen kutyáim vannak. Úúúúúúgy hiányoznak. :(

Junko
junko
 
 

 
 

Na és még valami. Angyalék jól vannak. Nem nagyon tud jönni szeginke. Na majd ha otthon lesznek. :)
Továbbra is drukkoljunk azért! Én ha nem hallok róluk szétaggódom magam.

Junko
junko
 
 


Sziasztok :!: Itt meg mindig Szániné...

ET+15-re sikerult osszehoznom egy 5os Hcg erteket :shock: Bizti a szuri maradvanya... Na, most mar csak terhes leszek :!: Pirit holnapra varom, holnaputantol szurkalas. Ja, es azt hiszem, most mar nem szarakodunk egy embrioval, kettot ultetnek vissza, lesz ami lesz. Inkabb legyen 2 mint 0.

Junko, akkor most majusban lesz valami :?: Kutyik edesek.

Kokusz, ti meg junius, ugye :?:

Mara ennyi...
katavirag
 
 


sziasztok.

baratkozom a hajammal,anyira azert nem szornyu,csak fura.

katavirag,sajnalom.

junko,jelen allas szerint lenyegtelen hogy hol tartok,es ha minden marad igy akkor a jovoben is lenyegtelen lesz.

kokusz es menyit mutat a hod?

Kép
monyo83
 
 


Reggelt!

Junko
Kitartás a szakdogához, csak meglesz már.
Köszi az infót Angelékről, sokat gondolo rájuk. Kutyik édesek, a szomszédomnak is lyen van ... a kerítést havonta szedi szét.

Katavirág
Sajnálom :( de látom elég pozitívan állsz a dolgokhoz. 2 bébi hajrá :)

Monyokám
Mi a baj? Miért írtad hogy nem lényeges?

Rakok görbét úgyis rég volt láttunk itt ilyet :)

Kép
kokusz
 
 


Sziasztok!
Végre működik a net!
Költözés megvolt,bár legszívesebben visszamennénk,de most ez van! :(

Monyoka
Ha nem volt frufrud gondolom a hajad hátra volt fogatva.Majd beáll az előre egy pár mosás után.Nekem is így volt anno!
Képet küldhetnél róla priviben is akár,kíváncsi vagyok! :)

Kata
Sajnálom! :(
Biztos 2 -vel több az esély!Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!

Kokusz
Remek görbe!Remélem a folytatás is ilyen jó lesz,főleg hogy apa nem cigizik a fiúk biztos virgoncabbak lettek..szal én bízom!!!!

Junko
Drukk a szakdogához!!!!!!!!!!!!!
Nekem is vizsgák jönnek,kéne tanulni :roll: .

Majd gyorsan visszanézem még a többi oldalt is,egyenlőre ezt az utolsót tudtam csak olvasni,így bocsi,akinek nem írtam! :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


kokusz szep gorbe,ebbol meg barmi lehet vegulis.

gaz van itthon,eleg nagy gaz de errol nem szeretnek beszelni.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Sajnálom :( nem faggatlak
kokusz
 
 


Sziasztok!
Köszi csajok, a fejemben már kész van. Már csak le köllene írni. :oops:

Monyó!
Waaaas???? Istenem remélem nem nagyon-nagy baj és/vagy nem a párod és közted.... de nem kérdem mi van, csak kívánom, hogy rendeződjön.


Katavirág!

Hajrá, ez a beszéd!!!!


Kokuszom!
Eddig fain a görbe. ;)


Kriszta!
Költözés? Erről lemaradtam.
Ja még nekem is lesz vizsgám, de arra most gondolni sem bírok. legyen ez a sz*r meg előbb.


pusssszancs

Junko
junko
 
 


Okr
Én már nemtom követni hol laktok .... :roll:
Kicsi remény bennem is van hogy hátha összehoztuk ... majd meglátjuk.

Junko
Fain fain ... de ez még sajnos seemmit sem jelent .... pedig de jól esne ha nem kéne menni a Kaáliba.
Hu nem unatkozol, még vizsga is ...

Többiek merre vagytok?
kokusz
 
 


Katavirág!
Neked most kettő ítéltetett! Figyeld meg, én nagyon érzem.
Fogok ám kuncogni, hogy megmondtam!

Monyo!
Sajnálom, hogy rossz passzban vagy. De hullámvölgy után hullámhegy jön.
Kérdezetem a hiszerot és nem válaszoltál rá? :roll:

Okr!
Megint költöztök! Ada hogyan viseli az új ovit?

Junkó!
Jó munkát a szakdolihoz!Köszönjük az Angel hírket! Kutyi cuki, főleg a foltoska! :lol:

Kokusz!
Jó a görbe. Akkor nem a következő ciklusban kezdtek ugye? :roll:

Megszerzem a fényképezőmet és hozok képet! Jövő héten sort kerítek rá!
Ja, drukkokat is kérünk majd;kedd genetika, szerda uhu.
Combtövemnél fáj! :roll:
nárciszka
 
 


sziasztok csajok!

kezdem az elnézéskéréssel: nem jelentkeztem egy ideje, mert alig vagyok gépközelben, és sajnos így nem tudom követni a topicot sem :( DE szoktam gondolni rátok, ki hol tarthat, kivel mi lehet, és tényleg mindenkinek a legjobbakat! és természetesen köszünjük, ha gondoltok ránk!

rólunk: ma számomra "kissé" váratlanul átkerültünk a Péterfybe, a hízlaldába! 4-kor jött értünk a Cerny mentő és átvitt.
izgulok Dióka miatt, itt ugye már nincs intenzív... és más a rend is, meg kell most szokni...
1150grammosak vagyunk!

Monyóka,
:( :(

ne haragudjatok, de most nem megy név szerint az írás... komolyan, ehhez képest időmilliomos leszek, v. legalábbis többet férek nethez, mint mostanság...

PUSZI!
angel37
 
 


Sziasztok,
Most csak egy gyors, aztán holnap du. jövök bővebben!

Angyalom,
Itt is nagyon örülök Nektek! :D
Csak így tovább kicsi Dió! 8)
Te meg próbálj nem aggódni! Minden rendben lesz! :)
(és ilyenkor mindig olyan jó érzéssel tölt el az, h milyen jól is teszem, h amióta dolgozom, minden évben Cerny-éknek adom az adóm 1%-át :D )

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Narciszka, lehet, hogy neked lesz igazad... :wink: De meg tenyleg gondolkodom. Ha lesz blaszto, elso, legeselyesebb korben talan megis egy lesz, nem ketto. Nem tudom, minden nap maskepp erzem. Azert megbolundolni sem akarok 3 gyerekkel egyedul... :wink:

En ma 3. ciklusnapon, 2 napja Gonal. Megallas nelkul rajta agyunk az ugyon :wink:

Angel puszi nektek :!: Gratula Kispicur csucs sulyahoz :!: :!:
katavirag
 
 


Sziasztok

Angel
Jó hallani rólatok :) örülök hogy ilyen szépen gyrapodik Dióka. Továbbra is sokat gondolok rátok!

Kata
Te is jól el vagy tűnve :) de biztos jó oka van, legalábbis remélem.

Katavirág
Jó hogy ilyen gyorsan tudtok menni egymás után ... mondjuk csodállak hogy így bírod ... Én már előre félek a júniustól.

Én megvagyok, és reménykedem egy picit .... aztán lehet holnap már nem fogok ....
kokusz
 
 


Szijjjjasztok. :)

Nárciszka!
Akkor hát drukk holnapra és holnap utánra. Combtőnél fájás nem tom mi. :shock: De csak nem nagy baj. Beszámolót, fotót várjuk ám!!!

Angyalom!
Nembaj, a lényeg, hogy jössz néha!
Na és milyen az új hely?

Katám!
Remélem minden ok...1 %-omat én is oda fogom...

Monyó!
Nincs nagy baj, ugye???Majd írj, ha jobban vagy, vagy nemtom...

Katavirág!
Te aztán jól nyomod. Ne tökölj, kérj 2-öt. Az élet/Isten/Buddha/Jahve... úgyis dönt.

Kokuszom!
Naaaa, hátha! Reggel teszt?

Mék tovább tőtögetni az oldalakat...

Junko
junko
 
 


szaisztok!

tegnap kenguruztunk először, ma megint! (azelőtt kétszer foghattam pár percre pokrócban)
hááát, el tudjátok képzelni milyen érzés egy kb 1 kilós kis picurka a mellkason, hogy a bőrünk összeér és lehet érezni egymás szívverését? csodás!
kapaszkodik, nyúlkál, nyekereg, vigyorog és édesen cuppog!! persze cici egyelőre neki még nincs, majd lassan talán megpróbálhatjuk...

Junkom, Kókusz, Monyóka, Katavirág,
drukkdrukkok!

Nárciszka,
haladtok, látom, további jó növekedést!

Druszám,
ezúton is köszönjük a támogatást!
:wink:

puszi mindenkinek
angel37
 
 


Angel, de edes lehet, szuper erzes az az biztos!!! Jaj de jo hogy mar csak hizni kell es irany haza!!!! Ugy varom mar hogy megmutizd nekunk is!!!

Kokusz: hu akkor en is nagyon de nagyon drukkolok holnapra!!!

Monyo: sajnalom, nem csodalom hogy ez az egesz rossz hatassal van a hazassagotokra, remelem megoldodik!!!

Kata: megis jon a nagyim, folhivott par napja es mondta hogy meggondolta jobban es nem lehet ennyire gyava hogy a kis dedunokait elengedi O meg fel a repulotol.

Csajok, jo beteg voltam, elrontottam a gyomrom, hanyinger, puffadas stb de mar jo, legalabb fogytam kicsit, nagyon ramfer, olyan a hasam mintha 5 honapos terhes lennek a fenekemrol ne is beszeljunk!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


sziasztok.

narciszka,kulon hiszterot nem tudok csinaltatni,mar kerdeztem a dokitol.
kulon hiszterot csak indokolt esetben csinalnak(mioma,polip ilyesmi)diagnosztikait nem.
csak laparral egyutt lehetne megcsinaltatni.
Varjuk a kepet.

Angel,szuper hogy a kiscsaj gyarapodik.edes lehet nagyon.
majd ha otthon lesztek kapunk kepet?

junko sok sikert a vizsgaidhoz,bazi nehez lehet.

kokusz drukkolok+++++++++++++++++++++++++mikor josz mar az eredmennyel?

tontika kicsit szerintem tulzol ezzel a sulyfelesleggel,de te erzed.rajtam is van jopar kg am felesleg de most turhetoen erzem magam.majd teszek fel ilyen volt ilyen lett kepet.

nalunk a helyzet valtozatlan.4napja bogok es neha ugy erzem szetesik az agyam.
A problema ami fenntal(babaval kapcsolatos)nem lehet megoldani igy a valas gondolata is felmerult de nem vagyunk egy velemenyen a parommal.roviden ennyi.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Monyokám
Nemááááár .... :( én azért drukkolok nektek ....

Tontica
Na pont te vagy elhízva .,... aha ... szerintem nem :) Én már rá sem merek állni a mérlegre.

Nem teszteltem még :) hőm 37 még, majd meglátjuk ....
kokusz
 
 


Monyo szerintem ez a helyzet mindannyiunk hazassagat kikezdene, Apaval mar tuti nem lennenk egyutt, szerintem Ti nagyon erosek vagytok es ha eddig sikerult tultenni Magatokat a teman akkor most is sikerulni fog! Orokbefogadasrol meg nem beszeltetek? Bocsi ha beleszolok es ugy erzed nincs jogom hozza!!! Nem igazan ertem hogy miert nem vizsgaltatod ki Magad, bocsi ha mar irtad ezelott!!!

Kokusz: ez a ho nagyon jo, mikor csinalsz mar tesztet? Annyira drukkolok!!!

Suly: nem vagyok sullyos csak valahogy megnott a hasam (nem vagyok terhes) szoval a hasamon van jo sok zsir es ez halalosan igaz, nem kamuzok!!! :)

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica
Nem tudom, még várok pár napot szerintem. Volt már ilyen, meg sem tudom számolni hányszor .... úgyhogy még várok. Ma volt a 14. dpo, szóval még pár nap már ha addig nem jön meg.

Nekem is a hasamon van zsír, utálom :twisted:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Angel!
Jaj, nagyon jó lehetett neked! :D

Monyo!
Hát ez érdekes :? .

Tontica!
Hát úgy érzetem,hogy a mi házasságunkra is rányomta a bélyegét a dolog. Aztán rájöttem,hogy mégesem az volt az oka, mert most is olyan jókat veszekszünk! :lol:

Kokuszka!
14 dpo :shock: . Hú, de érdekes! :D
Én is így voltam vele,hogy untam a negát ezért nem teszteltem. Előbb-utóbb úgyis kiderül.

Junko!
További jó munkát.

Ma voltunk gen.tan.-on magzati szív uh. lesz 28-án. :wink:
Holnap uhu, még kérünk drukkot!
nárciszka
 
 


Narciszka, neked hanyadik lombik volt a mostani sikeres es hany embriket kaptal vissza :?:

Tontica, latom nalatok is egy baba utan ketto jott. Hogy elted meg :?:

Furi, de meg mindig dilemmazom az 1 es a 2 kozott. Nagyon szeretnek kistesot de igazabol egyet tudok most elkepzelni. Meg van par napom eldonteni.

Junko, ja, hogy rajta vagyunk az ugyon. Igen, mert van ra lehetosegem minden honapban. Tudom, otthon varni kell a fagyikkal is. Veled mizujs :?: Megy mar a dolog, vagy nem publikus :?: Gondolok rad :!:

Kokusz, hajra junius :!: Es ne izgulj :!: Szerintem a nem lombikos honapok sokkal lehangolobbak, mert akkor en mindig ugy erzem, nem tortenik semmi :cry:

Monyos, sajnalom :cry: De nincs olyan, hogy valami nem oldhato meg :!:
katavirag
 
 


Első volt és két babucit kaptunk vissza. Endós vagyok/voltam.
Nekem is nagyon gyorsan elment a január.
nárciszka
 
 


Sziasztok

Nárciszka
Drukk nektek, de biztos minden rendben lesz :)
Igen, ezért nem tesztelek, Láttam már elég negatív tesztet. Még várok. Ma még nem jelentkezett be a mensi, de még jöhet ....

Katavirág
Én nem érzem úgy hogy eseménytelen, sőt megmondom őszintén nem is nagyon várom hogy rohangálhassak a Kaáliba .... de sajnos ha magától nem sikerül akkor muszáj lesz ....

Anyapoc? Kata?

Junko
Neked drukk a háttérből :)
kokusz
 
 


sziasztok.

kokusz,tovabbra is nagyon drukkolok.

narciszka talan ma az is kiderul mi van a labuk kozott?

katavirag,ha sors ugy akarja hogy ikreid legyenek akkor azok lesznek es kesz.

ma mar jobban,bar nem tudom hogy megyek le a boltba a szemeim asszem feladtak a szolgalatot.
leultunk az este es ujra beszeltunk a dologrol.Az alapbaj velem van.
keptelen vagyok elfogadni hogy nem szulhetek a paromnak gyereket mert valami baj van velem.Az hogy ez mert most jott ki belolem azt nem tudom,talan sunyi elvesztese kozrejatszott.
A lenyeg hogyha ez magamtol nem megy akkor szakemberhez kell fordulnom hogy segitsen ezt a dolgot feldolgozni.
A parom orobe akar fogadni ott meg attol rettegek hogy az eloeletem miatt elvagnak bennunket es megint miattam nem lesz baba.
A parom szeret es nem tudja elkepzelni maskent az eletet csakis velem,gyerekkel vagy anaelkul de velem.
Most folyatjuk a clostys kurat ..hatha,de kozben egy biztos anyagi forras is kellene(vallakozast szeretnenk)amivel tudnak fedezni a kovetkezo vizsgalatokat,illetve akkor mar talan beadhatnank az orokbefogadasi papairokat.
legeloszor a leident szeretnem megnezetni,lehet hogy azom is van,arra meg lenne megoldas.
szoval ugy nez ki rendezodik a helyzet,van dolgunk boven,tobb szalon szeretnenk haladni.
ja,es meg a sex kerdest is megbeszeltuk :oops: mostmar tudom min kell valtoztatnom hogy jo legyen :oops:

bocsi hogy hosszu voltam.
most varoma menzit es ujult erovel indulunk neki a clostys kuranak :)

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Na jólvan akkor .... azért egy ilyen dolog miatt válásra gondolni, bocs de nekem ez furcsa volt .... :oops:
Tudom min mnetek keresztül, itt mindenki tudja. De épp ilyenkor kell egymás mellett kitartani ....
Az én férjem is azt szokta mondani, hogy nem azért vett el hogy gyereket szüljek neki hanem mert velem akar lenni. A gyerek már csak hab a tortán :)
Mindenesetre örülök hogy meg tudtátok beszélni.
Nem kell várni egy kicsit a következő clostival? Már csak a történtek miatt kérdezem ....
kokusz
 
 


Sziasztok

Monyókám!
Na hála Istennek, hogy csillapodnak a dolgok nálatok. Tesóm is el akarta "zavarni" a párját amikor úgy tűnt nem lehet gyermeke. De ez nem így működik, nem dönthetsz a másik helyett, aki meg veled akar lenni. Így együtt szépen megoldjátok. Leiden jó ötlet. És azt mondtad a dokid is szimpatikus, talán ő majd segít egy kicsit jobban.
Ha az ÖB nem biztos még ne erőltessétek. Rosszul is elsülhet. Tapasztalat.

Tonti!
Aranyos vagy, hogy ilyen erősnek látsz minket. Mondjuk ide csak a jó formánkat hozzuk ám. :) Én mindenkit megóvok a depis Junkótól, az igaz, hogy szerencsére rég is volt már hullámvölgyem....
Bizony a has könnyen megnő, én kb vékony vagyok, de has-comb-fenék fronton én is megnőttem....zavar is.

Kokuszom!
Van valami érzet? Mikorra tervezed a tesztet? Hőgörbeszt nem teszel föl?

Katavirág!
Ja én Monyóval értek egyet. Egyébként még egy embrike is osztódhat....

Tildi!
De mi volt a genetikán? Mára is drukk.


Köszi csajok a drukkot, bár nem tudom mire gondoltok amikor szurkoltok. :oops: :)

Junko
junko
 
 


Junko
Érzet? Hát nemtom, mintha lenne de megbeszélem magammal hogy csak beképzelem és már sokszor volt ilyen és megjön a mensim csak késik egy kicsit. Fáj a hasam úgyhogy várom pirit. Ma 36,9 volt ...
Engem is zavar a hájci, nagyon is .... Főleg hogy hétvégén voltam egy fitness, testépítő versenyen .... :roll: hát azokhoz a lányokhoz képest borzasztóan nézek ki
kokusz
 
 


kokusz,ugy ereztem azzal teszek a legjobat a parommal ha elengedem,de belattam hogy tenyleg nem donthetek helyette.
clostyval doki szerint nem kell varni,igy is kihagytuk ezt a honapot.szedhettem volna rogton.
a megint megjon erzes tudod hogy tok normalis :wink:

junko,szoval akkor a tesod is ebben a felfogasban volt mint en.azt hiszem ebben az esetben o ertene meg igazan.
szoval szerinted inkabb vizsgalatok mint orokbefogadas?miert?
mi gondoltuk parhuzamosan a ketot(mar ha alkalmas vagyok ugye :? )azert gondoltam megprobalni beadni a pairokat mert bazi hosszu a varolista es lehet eltelik par ev mire babat kapnank.
mindegy minek de mi csak drukkolunk hevesen :lol:

szerintetek a genetikanak lenne ertelme?nem tudom hogyha genetikailag nem illunk ossze akkor nem is maradnak terhes ugye?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kokuszom drágám!
Annak meg mi értelme, hogy bemagyarázod úgysem sikerült? Tudod pár nap bódogság nekünk is jár! Hő egy picit lehetne magasabb az igaz...legalábbis nálam úgy volt mindig. Na de azért amíg nincs vér nincs sírás. :)
Fitness verseny? Na engem oda hat ökörrel sem....az egy kínzás lehet.

Monyókám!
ÖB-vel kapcsolatban ha gondolod privátban leírom. Itt csak annyi. Van úgy hogy az embernek jobb ha lezárja az egyiket és utána tud odakoncentrálni a másik dologra. Nálam így van. De ez a ti döntésetek éreznetek kell, tényleg akarjátok-e.
Hát tesóm biztos megértene. Én amikor ez a balhé volt, kiosztottam neki két virtuálius pofont...aztán rendben volt. NA meg a párja is ezt tette. Szval kilábaltak belőle, lenyugodtak a kedélyek és lett babuka is. Sztem nálatok is így lesz. :)

Sztem a genetikának sok értelme nincs. Változtatni rajta nem lehet. És annyira gyerekcipőben van ez a tudomány. Ezer és ezer és millió ember szaladgál úgy a világban, hogy nem is tud róla gubanc van a genetikájában. Egyenlőre ha van is ilyen nem tudsz vele mit csinálni. A vérprobléma az már más. Azt lehet kezelni.
Nálunk aspirin protectet szedetnek lombik alatt. Kérdezz rá a dokinál, biztos lehet nálatok is ilyesmit kapni. Ő javasolja-e.
De persze csak okoskodom itt, orvos nem vagyok. Még. :)

Junko
junko
 
 


junko ertem.johet privat :wink:

a genetikan nem tudunk valtoztatni az igaz,csak igazabol akkor lezarhatnank az egyik dolgot es indulhatnank teljes gozzel a masiknak.
az a baj hogy nem tudni mi a baj,ha legalabb tudnam es ha meg nem is lehet orvosolni meg az is jobb lenne mint ami most van.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo: tudtam en hogy szeretitek Ti egymast es atveszelitek a dolgot!!! Nagyon, nagyon szuper hogy mindent sikerult megbeszelni!!! En detto ugyanazt csinalnam mint Te, orokbefogadas, kivizsgalasok egyutt, legalabb igy lesz 2 baba is egyszerre. :) Az en nagy ikerbabakocsimat egy olyan par vette meg akiknek volt egy 4 honapos orokbefogadott kislanyuk es a csajszi 8 honapos terhes volt spontan. :) Ugy nonek majd fol mint az ikrek.
Szex: tok jo hogy mar tudod min kell valtoztatni, nalunk csak a mennyisegen. :) Marmint leallitottam az uramat egy kicsit. :)

Kokusz: en tovabbra is nagyon drukkolok! Ha babas leszel nem fog erdekelni a nagy pocid! :) Le fogod tojni a plusz kilokat. :)

Nrciszka: hu de izgi, en is meg akarom tudni a babaid nemet!!! Persze az a fontos hogy mindn rendben legyen de rendben lesz az biztos!!! Tipp: fiu-lany :)

Katavirag: imadom az ikreimet es olyan jo egyutt latni Oket DE ha valaszthattam volna talan inkabb egymas utan rendelem meg Oket. HA VAN SEGITSEGED, nagymamak, baratno, bebiszitter stb. akkor vagj bele mert csodallatos dolog de ha nincs akkor inkabb ne. ;)
En hogy eltem meg? Nekem nagyon nehez volt mert egyedul voltam, most hogy bolcsibe jarnak kicsit konnyebb. A kozlekedes az ikres kocsival borzalmas, nem ferunk bele rendesen a liftbe, ajtokon, jardakon, a lakas tele van etetoszekekkel, babakocsival, minden egyeb babadologgal, alig ferunk el. :) De imadom Oket es ez a lenyeg. :)

Junko: hat a depis Tonti is eleg gaz. :)
Velem az a baj hogy allandoan rosszul vagyok, most bekepzelem vagy mi a fene. Allandoan szedulok es minden eredmenyem rendben van, sokszor van hanyingerem is emiatt es ilyenkor ossze is zavarodom, nem tudok rendesen gondolkodni, mi a fene lehet velem. Sokat faj a fejem, nagyon sokat. Nem tudom mar hova, kihez menjek, a haziorvosom elkuldott uszni, irtam mar? Mert szerinte az jo a egyensulyra. Most vagy a szemem (de jo szemuveget hasznalok) vagy az egyenulyerzekem de akkor miert nem csinalnak vele valamit, vagy a fejemben van a baj. Ah!

Csajok, Anna ma 39,6 fokos lazzal ebredt, jol megijedtunk, fiukat elvittuk suliba, bolcsibe es Annat a dokihoz, megint torokgyulladasa van, antibiotikumot kapott MEGINT. Annyira elesett szegeny, most alszik. A doki hallott valami szivzorelyt es elkuldott minket vizsgalatra de azt mondt ne aggodjak tulzottan mert ez lehet a laztol is. Viszont par honapja Ratenal is hallottak szivzorejt es Ot is elkuldtek a korhazba csak meg nem hivtak minket, nagyon sokat kell varni. Remelem semmi komoly egyiknel sem. Ja, es Ratet elkuldtek gyerekurologushoz a herelye miatt, sem font sem lent nincs hanem kozepen. Lehet megis mutet lesz belole. :(

KépKép
KépKép
tontica
 
 


tontika, :cry: nagyon sajnalom a kicsijeidet,borzaszto lehet latni ha beteg.
kozepen :shock: ilyet meg nem is hallottam.
Apunak az egyik hereje eltunt,szerintem nem szallt le csak nem ellenoriztek de a lenyeg hogy nincs meg.Anyunak csak akkor merte ezt elmondani amikor engem mar megcsinaltak,azt hitte ez problema lesz aztan csak becsusztam.
ezt azert lehet erezni nem?gondolok itt arra hogy egy nem orvos is ki tudja tapintani? :oops:

Kép
monyo83
 
 


na megyek fozni mert igy nem lesz szulinapi ebed:)
ma tolti a parom a 30at es a kedvenc kajajat csinalom meg madartejet.

Kép
monyo83
 
 


CSáó!

Monyó!
Stimu utáni ciklusban még hathatnak a stimus ciklusban adott hormonok. Legalábbis nálam utána 2 pete is szokott érni.
Szval az LH teszted lehet ezért olyan szép pozitív. ;) Úgyhogy hajrá. :)
Majd írok. Nem most, de majd. ;)
A genetikai dologgal is igazad van részben. De sztem az sem teljesen bizonyított, hogy pl. az én genetikai problémám ekkora gond, és nem minden második ember ezzel rohangál v. más hasonlóval amit még ki sem tudnak mutatni....
Én olyan fafej vagyok, hogy bármilyen problémát diagnisztizálnának akkor sem tudnék hinni benne sztem, Akkor is kapaszkodnik a kis 0,000000000000000000000000001 %-omban. Ezért hagytam abba a kivizygálásokat. Mert nálam már az immun és a genetika jönne.
De persze nálad sok alap dolog nincs kivizsgálva, szval a te eseted más.

Tonti!
Nem lehet ez a betegeskedés pszichés? A férjem is ilyeneket produkál, ha gondja van a munkahelyen, vagy ilyesmi...igen egyetértek az orvossal, járj el mozogni valamit. Többet használhat mint bármilyen orvosság.
Gyermekeidnek jobbulást.

Junko
junko
 
 


Két kukacosunk van! :D

Tontica!
Én is arra tippeltem. Apa örült nagyon.

Junko!
Nem kell amino, magzati szív uh. lesz 28-án.

Monyo!
Na örülök,h megbeszéltétek.

Egyik magzat 220g a másik 200g. Egyikőjüknek egy picit több a magzatvize. Harántfekvésben lubicokolnak. Egyértelműen látszódott a férfiasságuk.
nárciszka
 
 


Narciszka GRATULALOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Ket kukacos? Hu de jo! Mennyi ferfiember fog Teged korulugralni!!! :) :) :)
Szep sulyban vannak es szepen egyforman fejlodnek, szuper!!! :) Nalam is mondtak ilyen hulyeseget egyszer hogy egyiknek tobb a magzatvize mar nem is tudom kie, ja azt hiszem Annae. Ne hagyd Magad ijesztgetni!!!

Junko: hu, a masik topikban azt mondtak panikbeteg gyanus :) lehet hogy tenyleg pszihes na de miert? Nem ertem, hulye tudatalattim!!! :)
Mozogjak? Na de mit? Jaj, nem szeretek tornazni! :(

Monyo: most ne ijedj meg de en megkerdeztem hogy mi van ha font marad a here es azt mondta a dokino hogy lehet semmi de akar el is rakosodhat. En ezt nem tutam, mert amugy egy herevel siman lehet gyereket csinalni.

Annacska itt szenved az olemben, nagyon kivan, megyek is!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Monyokám
Persze értem én, én is mondtam ilyet embremnek még az elején ... na de a lényeg hogy megbeszéltétek.
Kivizsgálás ügyben én azt mondom, hogy még egy hisztero jó lenne ..... persze ha el tudod intézni. Meg a Leiden ... és nagyon drukkolok!

Junko
Jóvan igazad van :) pár nap boldogság :) Férjem azt mondta ne teszteljek még, majd ha hét végéig nem jön meg csak akkor.

Nárciszka
Gratula a kukisokhoz :) dejóóóóóóó tök jó egyformák.

Tontica
Kiscsajszinak jobbulást, szegénykém. Drukkot köszi :)
kokusz
 
 


Narciszka GRATULALOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Ket kukacos? Hu de jo! Mennyi ferfiember fog Teged korulugralni!!! :) :) :)
Szep sulyban vannak es szepen egyforman fejlodnek, szuper!!! :) Nalam is mondtak ilyen hulyeseget egyszer hogy egyiknek tobb a magzatvize mar nem is tudom kie, ja azt hiszem Annae. Ne hagyd Magad ijesztgetni!!!

Junko: hu, a masik topikban azt mondtak panikbeteg gyanus :) lehet hogy tenyleg pszihes na de miert? Nem ertem, hulye tudatalattim!!! :)
Mozogjak? Na de mit? Jaj, nem szeretek tornazni! :(

Monyo: most ne ijedj meg de en megkerdeztem hogy mi van ha font marad a here es azt mondta a dokino hogy lehet semmi de akar el is rakosodhat. En ezt nem tutam, mert amugy egy herevel siman lehet gyereket csinalni.

Annacska itt szenved az olemben, nagyon kivan, megyek is!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


nem tudom megint minek ketszer ment el, grrrrrrrrrrrrrr

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok.

Kokusz!
Én úgy emlékszem Monyónak megvan kötve a keze histero ügyében. Csak akkor csinálják náluk ha "konkrét" probléma van. vagyis nincs diagnosztikai csak operatív. Vagy vmi ilyesmi. :shock:
Férjecskédnek igaza van. várjatok még a teszttel. Mondjuk én nem bírnám, ha egy másodperccel késik mint a megszokott már tesztelek.

Tilid!
Szupiiiii. Tényleg szét leszel kényeztetve. :)

Tonti!
Pedig muszáj lenne kimozdulnod sztem.

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy csak kutyafuttában :oops:...

Ildikém

Gratulálok a két fiúcskához :):)!Királynő leszel otthon :wink:!Hogyhogy nem kell amnio...?

Kokusz

Kukkolok ám :wink:!

Monyo

:( ... :) Genetikának annyiban lehetne értelme, hogy esetleg ha kiderül,ez a baj,lehet próbálkozni donor petesejttel vagy hímivarsejjtel... :roll:

Junko

Azért én is szurkolok :lol:!Nemtommihez... :)


Tontica

Jobbulást :).A mozgást egyszer kell igazán elhatározni,és utána már hiányozni fog :)... Próbáld a konditermet, vannak tuti gépek,ami nem unalmas :).


Bocs,most mennem kell...
Amúgy vizsgaidőszak :?...

anyapoc
 
 


Junko, hat en a majushoz szurkolok :!: :wink:

Narciszka, gratulalok a pocsos csapathoz :!:

Monyo, nalunk a sex-szel az a problema, hogy en mindig peteereskor akarom, de akkor nagyon :wink:
Azert ne szomorkodj, mert mindenre van megoldas. Es oreg sem vagy meg, ha jol emlekszem 27.
En ismerek egy lanyt, aki mindig elvetelt az elso napokban-hetekben, aztan elment valamelyik klinikara es kezeltek es megmaradt a terhessege. Ikreket szult, mert Clostyt szedett. Ha szeretned, megtudakolhatom a reszleteket tole.

Tontica, jobbulast kislanyodnak. Oliver fiam is beteg, mar nem is szamolom, hanyadjara. Mikor eloszor volt 40 fokos laza, rohantunk az ugyeletre. Ma mar nem panikolok, tudom, 3 napig tart. Most epul az immunrendszeruk.

En ma voltam UHU-n, mindket oldalon 4-5 pete novoget. Egy het mulva leszivas.
katavirag
 
 


sziasztok.

narciszka.gratulalok a ket kukishoz :)

kokusz szerintem lehet picit bizakodni.ha akkor volt ped amikor a ferty bejelolte,marpedig akkor volt ,akkor szerintem max 16dpon meg kellene jonnie.a keses es nincs baba az azoknal van akinek nem volt pe juk,ha van pe nem keshet naygon sokat.,junko igazat beszel,nem tudom megcsinaltatni a hiszterot.

junko,okes,akkor kuldod a privit amikor neked jol esik.
szoval a genetika sem 100szazalekos.meglatjuk,azert elgondolkodom rajta,de most vannak fontosabb vizsgalatok is.
mondjuk meg a pajzsmirigyem sem lett vizsgalva sosem :twisted: azt a hormont is meg kell nezetnem.

Tontika nem ilyesztettel meg,apunak eddig nem volt vele problemaja,ugylatszik o a szerencsesek koze tartozik.

katavirag,ne oregitsel mar :o meg csak 26vagyok.
drukk a tuszocskeidnek.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Az én szániságom sem akar megszűnni, ma reggel megjött .... :?

Monyokám
Ja hogy ez nálatok így működik ... kár. Pajzsmirigy hormont nézess mert valóban az is okozhat meddőséget.

Katavirág
Hu én nem tudom hogy bírod. Nekem most nem nagyon van lelkierőm .... de biztos m,ajd elmúlik. Jó sok tüsző :)

Anyapoc
Kitartás :)
kokusz
 
 


kokusz :cry: :cry: a fenebe :cry:

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?