Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, jegyzeteljetek rendesen ám ma délután!

Floranan, Neked meg legyen jobb kedved!!!:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Csak szeretnék bejelentkezni: épségben hazaértünk, de most rohanok, nincs időm többet írni.

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="kata05"] írta:kata05s türcsinek mit vettél? Nagyobb pelust?

Ma megyek dokihoz!


Mi türcsinek a nagyméretű pelust használjuk: szuperül szív, és gyorsan szárad ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

 
 

sziasztok!

rég voltam, de becsülettel olvastam a hozzászólásokat, amikor csak tehettem... nem semmi mennyi mindent vásároltatok már - én még sehol se tartok... egész nap a munkahelyen vagyok, szabadidőben meg igazság szerint kicsit énközpontú életet élek, mivel a már babával rendelkező barátnőim példájából tudom, hogy ez már nem tart sokáig :lol:

én alapvetően remekül érzem magam a bőrömben, sokszor el is felejtem, hogy nem vagyok egyedül és jövök-megyek, intézkedek - még szerencse hogy már nincs meg a motorom, mert lehet, hogy arra is felpattannék... eléggé hiányzik is a motorozás ebben a remek időben... :roll:

amúgy kiderült, hogy kiscsaj lesz a babó, én Szonjának gondolom a környezetem legnagyobb rémületére :lol:
szilveeaa
 
 


Süti én hiányoltalak... csak nem tettem szóvá... (a férjemnek mondtam.... :) )

Szilvi üdv újra itt... :) Nagy nagy GRATULA a kiscsajhoz! :) Szerintem szép név a Szonja!

Képzeljétek akkora baromságot álmodtam ma éjjel, hogy felébredtem... és elmentem pisilni... és ott röhögtem a klotyón.... :D :D :D

Röviden a sztori: van egy ismerősöm Andrea aki kisfiút vár (igaziból!) és róla van szó... álmomban egy buliban voltunk ahol megjelent az egyik haverunk Zsolti egyedül és nem hozta a barátnőjét Zsuzsit... (akit ismerek én is... )
Kérdeztem Zsoltitól, hogy hol van Zsuzsi...??? Erre ő azt válaszolta, hogy Zsuzsi már nincs... :oops: helyette van Andrea... de ő meg kisbabát vár (mástól) és otthon van...
Pfff csak néztem...
Aztán mondta még Zsolt, hogy már megvan a kisfiú neve is, kiválasztották... Putyin vagy Paks.
Mindenki csak nézett, hogy hogy bírtak ilyen neveket kitalálni...
Na ennyi röviden az álom.... :D :D :D

Kicsit zagyva tudom.... de ilyen nevek.... még mindig mosolygok... :D :D :D fogalmam sincs, hogy bírtam ezt így kitalálni... :) :? :shock: :? :roll: :roll: :lol: :lol:
vikiviktor
 
 


Viki, köszi a gratulát! Az álmod nem semmi, különösen a Putyin név... :lol:
én szinte minden éjjel álmodom és hasonlóan értelmes dolgokat, amelyek hallatán már többen javasolták, hogy konzultáljak pszichomókussal :lol:
szilveeaa
 
 


Kata, mi volt az uh-on?

A pelusok nedvszívását még én sem próbáltam.

Fürdetéshez pedig én is ilyen frottír kapucnisat vettem.

Viki, az álmod :lol: :lol: :lol:

Unokahugi pedig nagyon szíííííp :) :) Nagy nagy gratula tesódnak!

Aranynap mindenkit puszil, köszöni a jókívánságokat. Ha minden igaz remélhetőleg hamarosan jó lesz a gépük, és akkor jönni fog :)

Kiváltottuk a felicitas ajándékcsomagot, pár tájékoztató füzet, egy aventes edényke, egy cumi, kis minta termékek voltak benne.
Vendég
 


Bobóka, doki lebetegedett, így jövő kedden újra "randi".(nem lett volna uh csak a 4 hetes gondozás).

Szilveeaa, gratula a kislányhoz!

Brumi, én is nagyobb pelust szeretnék használni eleinte türcsinek csak nem tudom jó minőségűt hol tudok venni?

Kép
kata05
 
 


Gratula Szilvi a kislányhoz!!!Szerintem nagyon szép név a Szonja,nekem teccc!!!!

Viki kösz!!!Unokahugi nagyon édes!!!Bár már mi is tartanánk.

Kata,doki betegsége :evil:

és akkor pár kép a csajos hétvégéről:

PANNONHALMÁN:
Kép

SOPRONBAN: kicsit sportos kismama???várfalat mászik!!!
Kép

Falmászás utáni jutalom falatok!!!
Kép

IGEN EZ MÁR A MÁSODIK!!!!!!!
Kép

TATAI TÓNÁL A NŐVÉREMMEL:
Kép

sutimano76
 
 


KRISZTI HOL VAGY?????

sutimano76
 
 


Suti, jók a képek !! :D Gömbölyödsz szépen!

Vicger??

http://www.hr-outsourcing.co.hu/index.p ... -2009.html

Kép

Kép
kata05
 
 


Kata: nagyméretű pelust a brendon outletben vettem anno (babyoutlet.hu) ... kettő darabot használunk felváltva: tehát kb 3 naponta mosom .. és két éve használjuk lassan, de még mindig jó állapotban vannak ... a textilpelust is ott vettem, na annak a minőségével nem voltam megelégedve (a formája pár 60 fokos mosás után eldeformálódott, pedig ezeknek bírni kell a forró vizes mosást :o :lol:

Süti: de jó kis hétvégéd volt !!! :) ... nagyon szép kismami vagy :)

Kriszti: hol vagy ????????

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Én is küldök pár képet a hétvégénkről:


Kép

Pocakról ma reggeli friss kép :)

Kép

a genfi tó partján :)


Kép

ez is :)


Kép

3asban egy kalandparkban

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Köszi a további gratulációkat is! Majd akkor kékülök a táblában ha 29-én a 4D is megerősít minket a kisöcsi személyében. És addigra remélem a neveink is alakulnak majd.

Brumi: Gyönyörű helyen jártatok!

Fürdés: Nekünk van frottír kapucnis is és nagy kifogó is. Mindkettőt szeretjük. Persze a pelenkaanyagú sokkal gyorsabban szárad, így ez is lehet egy szempont.

Süti: Hogy te hogy pörögsz mostanában! :lol: És micsoda költeményeket eszel... :wink:

Szilvi: Gratulálok a kislányhoz!

Anna: Mi volt az UH-n? Gondoltam rátok!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Fogtok venni majd fejvédőt, baldachint vagy egyéb kiegészítőket? Ha igen, hol?

Mi anno Andrisnak Simone márkájú fejvédőt vettünk. Az akkor sem volt olcsó, de most már 5ezer felett van. Én kettőt szeretnék, hogy körben legyen az ágyban végig, mivel Andris is rendszeresen 180 fokban átfordult az ágyban. A kettő így már 10ezer felett lenne. :roll:

A szopipárna.hu-n néztem, ott lehet rendelni mindenféle kiegészítőt egész jó áron. Ha tudtok még jó lelőhelyet, örülnék.

Kép

Kép
hgrita
 
 


ÚÚÚÚÚtálom a hidegfrontot :evil: :evil: :evil: - mondta Duli-fuli, akinek osztom a véleményét!
Én egész éjjel forgolódtam, a babáim is lukakat rúgtak a ház oldalba!

Amúgy a képeitek felvidítottak, azokon olyan szép idő volt és vidámság, öröm volt látni őket!

Alakulnak a pocaklakok, ha végre a párom kibújik a munkája mögül, teszek fel én is! Na meg persze picurokat, csak nem tudom lekicsinyíteni a képet :cry: hiába, aki béna :)

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Sziasztok!

Bocsi, ha nem mindenkinek egyenként írok! Gratula a kislányhoz, a nyaralásokhoz, a hatalmas fagyikhoz :) Mi tegnap a felkészítő után lángosoztunk :P
A dokim tartotta az előadást és átment a szimpátia-teszten :lol:

Vicger, tényleg jól eltűntél, de nem vagy egyedül, páran régóta nem írtak! :shock: Mindenki jól van?????Szerintem se sértődjünk meg, ha valakire nem kérdezünk rá véletlenségből, de mindenkit számon tartunk, és mindenki nagyon fontos itt!!!

Lányok, még mindig nem érzem a babát, pont 2 hete láttuk UH-n, hogy jól van, kezdek izgulni picit... párom szerint ne aggódjak, érzeném, ha bármi baj lenne, de nem tudom... optimista vagyok, tudom, hogy jól van, de akkor is, érezni akarom :? 21 hetes vagyok ma.... Lehet, hogy jövő héten elmegyek UH-ra, ha nem jelentkezik be............... :cry:

floranan
 
 


[quote="floranan"]S írta:florananziasztok!

Bocsi, ha nem mindenkinek egyenként írok! Gratula a kislányhoz, a nyaralásokhoz, a hatalmas fagyikhoz :) Mi tegnap a felkészítő után lángosoztunk :P
A dokim tartotta az előadást és átment a szimpátia-teszten :lol:

Vicger, tényleg jól eltűntél, de nem vagy egyedül, páran régóta nem írtak! :shock: Mindenki jól van?????Szerintem se sértődjünk meg, ha valakire nem kérdezünk rá véletlenségből, de mindenkit számon tartunk, és mindenki nagyon fontos itt!!!

Lányok, még mindig nem érzem a babát, pont 2 hete láttuk UH-n, hogy jól van, kezdek izgulni picit... párom szerint ne aggódjak, érzeném, ha bármi baj lenne, de nem tudom... optimista vagyok, tudom, hogy jól van, de akkor is, érezni akarom :? 21 hetes vagyok ma.... Lehet, hogy jövő héten elmegyek UH-ra, ha nem jelentkezik be............... :cry:


Floranan: Szerintem még ne izgulj! Én anno Andrist a 20.héten éreztem először és akkoriban egy deka felesleg nem volt rajtam, szinte csak a hasizom, nem úgy mint most. Ha baja lenne a babának (biztos nincs), akkor szerintem lenne tüneted, hisz felborulna a hormonháztartásod. Ezt csak laikusként mondom! Persze ha csak egy UH nyugtat meg, menj el, de én a helyedben még várnék. Nekem Andrissal úgy volt, hogy egyik nap még semmi, aztán másnap már hatalmasat rúgott. Biztos nálad is így lesz, nyugi!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Sziasztok,bejelentkezem én is.

Nem vagyok túl közlékeny mostanában,de semmi oka.Egyszerűen semmi említésre méltó nem történik.Tegnap voltam a dokimnál is,és ő is azt mondta,hogy most egy nyugis időszak következik a protokoll szerint is,így ha bármi van hívjam.
Mi még vásárolni sem tudunk,majd csak júliusban.
Dolgozom elég sokat,és ez lefoglal.

Nagyjából képbe vagyok.Gratula a lánykákhoz és a fiúcskákhoz.Fél szemmel vagyok.rídonlány.

Kép
v.andi
 
 


Mabe, Bódóttágos Névnapotot!!!

Szilveeaa, gratula a puncishoz!!! És szerintem is szép név a Szonja!:D

Viki, az unokahugi tündéri, felépülést anyukának és sok tejcsit !!:D

CSajok, Miről tartott Levi Doki előadást?!

Florana, szerintem is egyszer csak beindul CsokiBaba!!
Én is sopánkodtam, h jaj már úgy érezném, és hasonlók, aztán most meg télleg zaklat!:D Mondták is mások, h na majd visszasírom azt az időszakot ,amikor még csak vártam, h érezzem...
DE teljes mértékben megértelek, h most már aztán télleg éreznéd.....!! :P

Süti, szupi a fagyi:D
Meg is kívántam nagyon gyorsan, de ma önuralmat gyakorlok!!:D

Andi, velem sincs sok, de valóban ez egy ilyen időszak, h nyugi van!!
Mindenesetre ne hajtsd túl magad!!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok,

egy gyors életjel rólunk is. Mostanában nem igazán vagyok a toppon sem lelkileg sem fizikailag. Hétfőn volt mamám temetése és valszeg ez is rátesz egy lapáttal a hangulatomra. Eléggé fáradékony is vagyok mostanában, így ha lehet csak pihizek és nézek ki a fejemből. Mondjuk ez sajna elég ritkán adatik meg. Ezek miatt a magneb6 adagomat is meg kellett emelnem, így már 3*2-nél tartok. Este megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz, sajna uh az nem lesz. :( Bár nagy gond nem lehet, mert én Floranannal ellentétben igencsak érzem a picit, iszonyat mennyire aktív, úgy hullámzik a hasam néha, mint a tenger. Már Míra is érezte az öcsit. :)

Még mi sem vettünk semmit sem, megvárom vele júni elejét, akkor megyünk 4D-re... Bár tegnap elkezdtem pontosan összeszedni mi kell még, hozzá a linkek... ÉÉÉÉÉsss megnéztem élőben azt a babakocsit, amit akartam venni. Hááááát, nem igazán jött be. De megtaláltam álmaim babakocsiát, ami érdekes mód képen nem tecc, de élőben valami gyönyörűűűű és praktikus és... és... és mindene tecc.... kivéve az ára. :S Még úgy is húzós, ha nagykeráron veszem meg.... Azért megmutizom miről beszélek
Kép

Ja, és próbálkoztam vmi beszerzési forrás után a zöld hordozónál. Sajna semmi, csak usába és kanadába szállítanak, deeee találtam egy tök jóóót, ez lehet hordozó is és lehet beköthető takaró a hordozóba:
Kép
http://www.kinderexperten.com/index.php?cat=c416_Lodger-Shelter.html

Egyébként mindenki nagyon szépen gömbölyödik, ugye az albumba is rakjátok ezeket a pocis képeket?!
Gratula Ritának a kukacoshoz. :)

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="kata05"] írta:kata05s türcsinek mit vettél? Nagyobb pelust?

Ma megyek dokihoz!


Mi türcsinek a nagyméretű pelust használjuk: szuperül szív, és gyorsan szárad ;)


Vettem olyan 140x140-es pelenka anyagból készült "kifogót". Tesóm használta azt takarónak, ágyra leteríteni és úgy odatenni a babát. :wink:
Vendég
 


Jók a képek!

Rita
Baldachin biztosan nem lesz nálunk. Fejvédőnk lesz...

Floranan
Imola szereti a csokit. Ha küldök neki,utána szokott intenzívebben mocorogni :wink:

Móka
Köszönjük :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mabe: sok boldog névnapot mindkettőtöknek!

nálunk semmi újság. holnap megyek védőnőhöz, mert a múlt héten már nem tudott fogadni!
Nálatok milyen gyakran van vizeletvizsgálat? Nekem 12 hetesen volt utoljára, mert a legutóbbi labornál nem kért a doki. a védőnő soha nem néz. Szerintem azért nem ártana, azért bizonyos bacik, amik remélem nincsenek, csak a vizeletből mutathatók ki, vagy nem!
Holnap rákérdezek, és max. elmegyek hétfőn a körzetihez!

itt most olyan borult hűvös idő van, semmihez sincs kedvem! :cry:

Floranan: ne izgulj a pici miatt, biztosan jól van. én is alig vártam, hogy érezzem, mindenki mondta lehet már érezted csak nem tudtad, hogy az ő volt. mindig mondtam, hogy én egyáltalán semmit sem érzek, amire rá lehetne fogni, hogy ez volt a baba. most már, ha nem is minden nap, de jelentkezik! először nagyon gyengén éreztem a 20 héten, és azóta erősödött!
ne izgulj, mert ha nagyon görcsösen figyelsz, lehet tényleg nem veszed észre, és a kicsi is érzi, ha feszültebb vagy!

Bocs, ha túl sokat rizsáztam, most már befejeztem.

ja vagy mégsem: gratulálok mindenkinek aki már tudja ki lakik a pocakban!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Vera, nálunk minden alkalommal néznek vizeletet a terhesgondozóban. Anélkül szóba se állnak veled.

Kép Kép
manósziget
 
 


Imoláknak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Köszi lányok a bíztatást!
Felhívtam most reggel a védőnőt, ő is azt mondta, hogy biztos semmi baj, még a 24. hétig is tolódhat, és minden kismami más....
A baj akkor lenne, ha eddig éreztem volna, és hirtelen nem. De így nem baj.
Próbálkoztam már mindenféle hamival, meg sem moccan. Mikor szerintem éreztem, akkor mindkét esetben jó későn volt este/éjjel, lehet, hogy éjszakai bagoly a lelkem. Azt mondják, hogy a benti életritmusuk hasonló lesz a kintiével, na szépen nézünk ki, ha egész nap alszik majd és éjjel randalírozik :lol:

Fura, ha a védődnéni nem néz vizeletet!! Az alap. Nekem most elfelejtette beírni a mért súlyt, elég nagy káoszban mentem le, de én lelkesen beírtam utólag :D

Én még semmit nem veszek és nézek, majd ha már nem dolgozom 8)

Jobb a kedvem, biztos a frontok voltak múlt héten...
Mindenkinek jobb kedvet és nyugit kívánok. Manó, te is nemsokára jobban leszel!

floranan
 
 


Sziasztok!

Imola, boldog névnapot nektek :)

Vera, nálunk is mindig néz a védőnő vizeletet.

Floranan, ha minden igaz Csokika már hallja a hangodat, beszélj hozzá sokat, hátha jobban beindul. (bár amikor nagyanyáink szüleinket várták valószínű őhozzájuk nem beszéltek, és mégis felnőttek valahogy:):) de én azért szinte egész nap dumálok Nikihez:))

Még én sem azt az erős rugdalózást érzem, de télleg nyugi, hamarosan beindul.
Ha az egy kicsit megnyugtat, már pedig tutti, hogy megnyugtat menj le egy szívhanghallgatásra a védőnénidhez. Utána sokkal nyugodtabb leszel.
Vendég
 


Floranan, pont a héten beszéltem egy kismamával, azt mondta, hogy a kisfia alig mozgolódott a pociban, hihetetlenül nyugis gyerkőc volt bent, aztán itt kint meg teljesen az ellentéte. Eleven, rohangálós, örökmozgó :lol: :lol:

Manó, nagyon jó kis anyaga van a hordozónak

:)
Én még gondolkozom a kenguru és e között a hordozó között.

Szerintetek melyik a jobb?
És kb. mikortól fogom hasznát venni szerintetek a hordozónak?

A védőnő majd úgyis kijön hozzánk, a séta úgyis babakocsiban lesz.
Vendég
 


Boboka, én azért nézem az olyan hordozókat, amik már újszülött kortól használhatók, hogy ha csak át kell ugranom a boltba 1-2 dologért vagy valahova a közelbe megyünk ne kelljen a babakocsit előbányászni és így csak fogom a pici, beledobom, Míra úgyis gyalog közlekedik... Persze hosszabb sétákhoz, nagyobb bevásárlásokhoz mindenképp babakocsizni fogunk. De sajna eléggé el vagyok kényeztetve a közeli éjjel-nappalival, így elég gyakran előfordul, hogy ez-az hiányzik még a kajához. :oops:

De azt mindenképpen figyeld, hogy a kenguru mikortól használható, mert ált. csak 5-6 hónapos kortól, mikor már ülni tudnak. Az újszülött kortól való kenguruk (pl. Cybex I-go) azért árban is húzósabbak. meg mondjuk nekem olyan furin néznek ki benne a babók fekve...

Kép Kép
manósziget
 
 


jajjj mano:)))) végre vagy!!!

Háát ma még az idő is rátesz a rosszkedvre...ollan semmilyen...szundizós...
Azért figyelj magadra.....( nálam az első 3 hónapban igenis előjött a depi a sok bajgóci miatt...és ha nem találok éppen egy netes oldalt aminek az összes tünete rám illett - jól meg is lepődtem - akkor lehet szépen bele is süllyedek.. így viszont kiráncigáltam magam a párom segítségével.
Szóval csak azt akartam ezzel mondani, hogy hormonjaink vitustánca azért bőven kihat ránk is .... - szólj ha bármit segíthetünk. oks?

Nnnna más:

a babakocsi...nemtom...
szerintem vagy az vagy nagyon hasonló amit én néztem:
Kép

csak az volt a bajom vele, hogy keskeny.... különben beleszerettem én is..mindene nagyon tetszett... csak a mózest találtam kicsinek....concord valamicsodi....ott sajnálkoztam előtte, hogy mééé nem nagyobb a móóóózeees
a pesti brendonban láttam, először meg valami anya baba ujságban....

ezért
nálam maradt a teutonia....amihez ennyi fajta mózes van....:)))

Kép

Kép

egyetlen hibája, hogy magyarban sehol nem találtam boltot ahol meglehetne nézni....rendelni lehet...de kipróbálni nem..


jaaaa ééés az a barna hordozó takaró nagyon bejön:))))) kérünk egy olyat ha majd rendelsz:))))))) és baaaaarnaaaa!!!!! el sem hiszem:))))

KépKép
dorkamartini
 
 


Jók ezek a kocsik, nekem picit fura ez a kerék-megoldás. Ebben picit tradicionális vagyok, bár Manó is pont azt írta, hogy élőben szeretett bele.

Boldog Imola-napot!

floranan
 
 


Floranan, ne aggódj szerintem se, mert sok mindentől függ az, hogy mikortól érzed a mozgást: a bébi mozgékonyságától egészen addig, hogy merre helyezkedik el a méhed és hol tapadt meg anno... szóval ez soktényezős.
én nemrég kezdtem el érezni és egy fura történés segített hozzá: a május 1-i hosszú hétvégén vitorlázni voltunk és az első nap mindenki totál tengeribeteg lett, mely állapotot én a kabinban fekve próbáltam átvészelni. Hosszú órákon át feküdtem csukott szemmel és mivel nemigen akadt más dolgom, ezt az időt mind arra szántam, hogy valamiféle lelki kapcsolatot létesítsek a kis babóval... és akkor kezdtem valami kis fura kapirgászást érezni, amit most már tudatosan kezelek... ha nincs ez a kis kiruccanás, szerintem azóta sem érezném...

Manó, hol lehet szerinted az USÁ-ban ilyen zsákot kapni? Én szombaton megyek egy hétre, ha valakit érdekel, szívesen hozok.
szilveeaa
 
 


Dora ugyanaz a babakocsi. :lol: Csak más színben. Nekem is a barnás tecc, de ha kivesszük a szűkítőt belőle, akkor az tiszta fekete marad. :( Ezért gondolkodok inkább a kékesben.... ha ez lesz. Egyébként Concord Neo... De most nézegetem a 2008-as modellt, az már barátságosabb áron van és azért nem különbözik annyira tőle, nézd!
Kép

Teutonia van nekem is még talonban. ;) milyen egyforma az ízlésünk. :lol: Tudod, ha bármi kell, csak szólj és olcsóbban kapod.

Még nézegettem a Peg-Perego Skate-et..... az sem épp olcsó. :?
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


peg perego skate..... nem ez az amit csak felemelsz és mózes lesz belőle? Az azért nem tetszett...:)))) hűűűű nagyon mizériás vagyok ám:)))

KépKép
dorkamartini
 
 


de tényleg egyformákat nézünk:)))) szólj ha megtalálod az igazit akkor valszeg nekem is az jön majd be:))))
a teutonia nekem azert favorit mert iszonyat sok minden van hozzá..... és most nem szunyoghálóra meg effélékre gondolok...

KépKép
dorkamartini
 
 


Én pont a múlt héten voltam védőnőnél és nem nézett vizeletet.
Mindegy, úgyis mennem kell terheléses cukorra, majd kérek vizeletvizsgálatra is papírt.

Közben meg bejelentkeztem 4D UH-ra is, gondolkoztam, hogy menjünk-e, mert rá egy hétre úgyis megyünk orvoshoz, de majd ott nem UH-zok, és gyorsabban is végzek talán. (Ugye kötelező UH most úgysem lenne esedékes.) És most úgy várom, mozizunk! :):)

Sikerült már 6 kg-t híznom, így hétfőtől odafigyelek, mit eszek és mennyit. Nem fogyózom, eszem mindent, de nem összevissza. (A 6 kg nem sok, de nekem eleve volt 15-20 kg feleslegem, ahhoz sok. A vérnyomásom felső értéke időnként közelít a 140-hez, és nem akarom, hogy a végére gondjaim legyenek...) Érdekes, hogy ez sokszor mennyire elhatározás kérdése, mert persze tudnék mindenféle dolgot enni (főleg édeset, csoki, fagyi :D:D), de nincs semmi bajom, ha nem. SZóval ez tényleg kívánás, nem a szervezetem szüksége.

Jók ezek a kocsik. Pont a hétvégén gondolkodtam róla, hogy milyen jó is készülődni, és hogy persze jó is, de ugyanakkor milyen kár, hogy én már hamarosan végzek a rucikkal, és akkor apróságokon és majd a szülési cuccokon nincs is más. Persze ha meg az anyagiakat nézem, akkor épp most nem hiányzik egy teljes babafelszerelés megvásárlása, nagyon megnyugtató, hogy minden megvan.
Ja még egy: a fekete nem fog nagyon fakulni? Nekünk egyszer volt egy fekete gyerekülésünk, hát az nagyon csúnyán nézett ki egy idő után, úgyhogy a huzatát le is cseréltük (mivel maga az ülésnek semmi baja nem volt, ez volt az olcsóbb megoldás). Más színnel nem volt ilyen gond. Persze lehet, hogy anyagfüggő is...

Astrid

Kép
astrid
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!

Ma én is olyan sehogy se vagyok... mindjárt le is fekszem...
Vendég
 


Imoláknak boldog névnapot!!!!!

Pihizz egy nagyot, szerintem én is alszom egyet a gyerekekkel-ha hagynak-!

Kép
arvaerika
 
 


Én is csatlakozom a "sehogy se levők táborába" :lol:

Bár az kicsit javít a hangulatomon, hogy ma már egy csomó mindent elintéztem: voltam postán, megvettem a vacsihoz a husit meg a zöldséget, vettem almát, és végre van saját bejáratú mérőszalagom, amivel tudok méricskélni Niki szobájában (volt vagy három itthon, de apa valahogy mindig úgy csinálta, hogy a kocsiban kötöttek ki.....).

Ja, és életemben először előre hívtak a postán. És persze egy pasi volt, szóval sokkal előzékenyebbek ilyenkor a férfiak. Utólag is nagy köszi neki :lol: :lol:
(Persze ilyenkor olyan ciki beállni mások elé, de szerencsére csak egy levélfeladásom volt, azzal meg fél perc alatt végeztünk.)
Vendég
 


De jó, Boboka. Én is élvezem, ha valaki előzékeny.
Nekem eddig mondjuk nők voltak inkább. Viszont volt olyan, akin láttam, h direkt elfordította a fejét.
A legbunkóbb még be is szólt a tömött buszon, én állva, ő ülve, hogy a táskám közel van a fejéhez, röhej.

Nekem is jó napom van ma, Apával bejöttünk a melóhelyemre, nezetünk, ebédelünk majd, stb... fönök szabin, egyedül vagyok, cincognak az egerek :wink:

floranan
 
 


[quote="szilveeaa"]M írta:szilveeaaanó, hol lehet szerinted az USÁ-ban ilyen zsákot kapni? Én szombaton megyek egy hétre, ha valakit érdekel, szívesen hozok.

Sok helyen lehet kapni, én passzolom, mert irtó drága. :( De itt a link melyik államban hol van boltjuk. Ha esetleg érdekelne vkit.
http://www.serenaandlily.com/Stores;jsessionid=0a010b441f43d971b520016b4da09742be5e7aac81ae.e3iKaNePch4Re34Pa38Ta38Oc350
Azért köszi, hogy gondolsz ránk. Asszem én maradok a hordozós-takarós változatnál. Az legalább fini meleg is.

Kép Kép
manósziget
 
 


Ja, Floranan, tegnap még, ahogy jöttünk haza a metrón persze álltunk Aranynappal.
Tényleg nem gáz, ha nem adják át a helyet, szájhúzással inkább ne is adják. De tegnap végre megüresedett két hely, elindultam olyan gyorsan, ahogy csak tudtam (kb. egy méterre volt tőlem), és azzal a lendülettel egy suttyó bunkó paraszt gyerek levágódott előttem, aztán meg még majdnem a képembe nevetett :shock: :shock: :shock:
Utána egy aranyos nőci adta át a helyet.
Végül is tényleg nem lehet általánosítani, hogy ki az előzékenyebb.

Most ki vagyok élezve az ilyen helyátadásra, mert tegnapelőtt is így jártam, de akkor csak pár megállót mentem, tényleg nem volt baj, hogy nem adták át a helyet, csak amikor szálltam volna le, akkor akik előttem álltak fel, majdnem fellöktek.

Na mindegy, nem panaszkodok, inkább alszom egy órácskát :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Dorkamartini!
Mi kimentünk Eisenstadtba Ausztriába a Kikába megnézni a teutonia ikresét és Manószigetnél rendeltük meg. :wink: Amúgy Manóval néztük, hogy jó bele más textilmózes, ami sokkal olcsóbb, mint a teutonia. ja és a Soroksári úti Kikában elvileg vannak teutonia kocsik, telefonon megmondják. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

nem igazán tudtam visszaolvasni, ne haragudjatok! Rita, gratulálok a kisfiadhoz! Szilvi, neked pedig Szonjához! Anna, remélem minden okés Veletek! Mi volt uh-n? Floranan, nyugi, biztos nincsen semmi baj!De ha nagyon aggódsz, akkor nyugodtan menj el egy uh-ra!
Jól eltűntem... Több oka is van, hála az égnek semmi baj nincsen :)
Atesznak vizsgaidőszak kezdődött, egész nap foglalt a gép, estére pedig olyan hulla vagyok, hogy inkább alszom...
Atinál olyan anyafüggőség van, hogy ilyet még nem láttam - kis túlzással - lépni nem lehet tőle. Szóval, ha esetleg szabad lenne a gép, Ati akkor sem hagy... Az oltást is megszenvedte, foga is jön, szóval buli van..
Aztán végül a kedvem sem túl rózsás, kezdek tartani a jövőtől pénzügyileg, a bevételünk kevesebb lesz, kb 30 %-kal, a kiadások az többszörös adózásnak köszönhetően kb 50%-kal nagyobb, szóval megy az agyalás ezerrel. Annyi fix, hogy Atesz másodállást vállal, de hát ez sem az igazi megoldás... nem akarok politizálni, de felháborító ez az arcátlanság amit a mostani felső vezetés művel.
Pocakilag tökéletesen vagyunk, a "diétának" hála 88 kg vagyok, szinte látványosan karcsúsodtam, majd teszek fel pocakfotót :oops:

vicger
 
 


Sziasztok!

Hallottatok már a Pocaklakó-dalolóról?

Ez egy új, várandósoknak (és párjaiknak) szóló előadás, amivel a 0-6 hónapos korig alkalmazható dalok, mondókák és a hozzájuk kapcsolódó játékok világába tekinthettek be. 2x2 órás előadásról van szó, de az "előadás" kifejezés nem is jó, hiszen igazából dal- és mondókatanulással egybekötött beszélgetésről, tapasztalatcseréről van szó. Szó esik a pszichés háttérről, a fejlesztési lehetőségekről, módszertani segítséggel, ötletekkel látlak el Benneteket. Sőt, a megtanult 40 dalt és mondókát (játékleírással) a végén CD-ROM-on meg is kapjátok, hogy a későbbiekben könnyebben felidézhessétek azokat.

www.cilizenebolcsije.eu

E weboldal Pocaklakó-daloló menüpontjában tájékozódhattok róla.

Júniusban két új helyszínen indul két csoport: Óbudán és Újpalotán. Mindkettő remek közlekedéssel, a Pólus Centerhez illetve az Árpád-hídhoz közel helyezkedik el. A konkrét időpontokról és helyszínekről szintén a fenti weboldalon tájékozódhattok.

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


zsófi.... hát ez az..az ikrese egy csomó helyen volt grazban.... de az a fajta ami nekem tetszik az sajna nem. Annyit meg már tanultam, hogy tök más neten nézni meg élőben... és ennyi pénzért nem merem látatlanban megrendelni.
De köszi az ötletet gyorsan írtam is egy köremailt a kika áruházaknak hol lehet esetleg megnézni....:))) A soroksáriaknak meg egy külön nagyon kedves levelet:))) háááátha behozatnak addig egyet:)

KépKép
dorkamartini
 
 


Dorka, melyik Teutonia érdekelne? A Poppetes csajjal jóban vagyok, hátha tudok vmit tenni az érdekedben. ;)

Kép Kép
manósziget
 
 


Floranan! Azt hallottam, hogy a fiú babák lustábbak!! Lehet, hogy csak ez az oka, hogy nem érzed. A védőnőm is mondta annak idején, hogy a 18-22. héttől már lehet érezni a babákat. Az én picim minden nap mozog a 18. héttől, ezért már kezdek gyanakodni, hogy ténlyeg lány lesz!? :) Bár még mindig nem veszem 100%-ra.
Ma voltam terheléses vérvizsgálaton. Az a szirup, amit le kellett nyelnem nem volt valami finom.. :( És persze jó éhes lettem a 2. óra után, nade túl vagyok rajta, ez a lényeg! Ma én is olyan álmos és nyomott vagyok, biztos ez a hüle idő az oka.

Helyátadással kapcs: ma adták át másodszor a helyet, amióta látszik a pocakom, mindkétszer nő. Pedig minden nap BKV-zom. A pasik abszolút de immunisak erre a dologra...

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Peppino, már néha előre félek, ha bkv-znom kell, mert három féle emberrel szoktam találkozni:

1. (ez a ritkább) ahogy meglátja a pocim mosolyogva átadja a helyet
2. meglátja a pocit, belemélyed az újságba, közben lopva fel-fel néz, mert azért cikinek találja, hogy ő 10 évvel fiatalabb mint én és nem pocakos és ő ül, de azért fel nem állna
3. szájhúzás közepette ugyan átadja a helyet, de érzed, hogy közben mondja magában, hogy basszuskulcs, ennek is pont előttem kellett megállnia...

Pedig pocak igencsaknemkicsi már
Kép

Bibi, nagyon szép helyen jártatok :)

Süti, neked is jó kis hétvégéd lehetett :lol: Jól nézett ki a fagyid :lol: Gyomrod hogy van?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?