Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Nem vesztem el, csak nagyon sűrű hetem volt. Elkezdtem betanítani az utódomat, és ez elvette minden energiámat. Este már a gépet bekapcsolni sem volt erőm :oops:

Gaby: nagyon a finisben vagy már :-) tök izgi :-)

Boni: köszi Bendi nevében is a névnapi köszöntést :lol: Pusz Nektek! Örülök, hogy Csiga meggyógyult!

Exáfi: hello 8)

Kata: nagyon helyes pocid van, nem túl nagy, nem túl kicsi, pont jó :-D a ruhák édesek, nagyon!!! Én eddig csak 1 db hosszúujjú bodyt turkáltam, mini méretben :lol: meg kaptam pár ruhát...

Szilcsi: nagyon édes Lalinkó!!! :-)

Stephie: érdekes a görbéd :roll: kíváncsi vagyok mi lesz belőle..

Anna: akkor drukkok mennek! :-)

Babim, Coca, Zsu puszi nektek is 8)

Keményedések még vannak, 2-3-4 egy nap. De főleg, mikor fekszem :shock: Amikor dolgozom, akkor aznap 1, max. 2. Átálltam 500 mg magnéziumra naponta. Ezzel kapcsolatban viszont vannak kétségeim...Szerintetek nem lazítja el annyira a méhszájat, hogy kinyíljon? Lehet hülyeség... :oops:

Meg aztán nem is biztos, hogy az keményedés, amit én annak hiszek :roll: van olyan, hogy az egész pocim beáll kockába, és minden része kemény. Aztán van olyan, hogy csak a bal oldala kemény, a jobb puha. Meg olyan is, hogy átlóban van bekeményedve...Ez utóbbi kettőt nem inkább az okozza, hogy a baba kinyújtózik vagy valami ilyesmi???


Én is rakok pocakfotót:
Kép

További szép hétvégét! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó nekem a kórházban anno azt mondták, hogy az a keményedés, amikor abszolute nem tudod benyomni a hasadat az ujjaddal...

pihengess, lazulj.. nem hiszem,hogy attól felpuhulna a méhszáj... :roll:

pocakod gyönyörű neked is.. ZS és KAta pocija is élőben is csudaszép, MArci meg levett a lábamról elcsábított már megint...

Fiam tegnap csak 3 szor ébredt fel..

Talizunk minden nap? :lol:
Vendég
 


Szezso, de jó hogy jelentkeztél!! Szép a pocid nagyon!!!!

Boni, na csak 3-szor volt fent!! :D Hát hogy én az éjszakázást hogy fogom bírni! :roll:

Kép
kata05
 
 

 
 

sziasztok lányok!

Apa elment focizni, így nyugodtan garázdálkodhatok a gépen :lol:

Örülök, hogy jó volt a tali, irigyellek titeket ám.

Gaby: nemsokára elkezdődid életed legszebb szakasza amikor majd nap mint nap gyönyörködni fogsz apró kis csodákban amit még előtte nem tudott a babócád.

szépek vagytok pocakos anyukák :)
szezso: amikor én keményedtem akkor olyan volt, mintha még a levegőt is nehéz lett volna venni és hőhullámot éreztem. Ha meg csak az egyik vagy a másik oldalon érzed akkor mi sem egyszerűbb:
csikizd meg egy kicsit, mert lehet hogy a kis fenekét vagy hátát érzed :D

boni: lehet hogy volt akkor valami a levegőben, az én lányom is 3-szor volt fent, nagyon nyűgös volt, át kellett öltöztetni, takarót lecserélni, orrot fújni, pisilni szóval minden baja volt

baba, sznanna, princzike gólyahálót feltettétek már? Én már lesben állok :wink:

A görbém meg változatlanul érdekes. Most vagyok a 28. napban eddig inkább 26-27 napos ciklusaim voltak és ugyebár az elmúlt 2 ciklusban volt pecsételés már a 21-22 naptól. Most se pecsételés, se piri
Kép
stephie
 
 


helyzet változatlan, egyben vagyunk :wink: Melegre mégsem akart kibújni :lol: jóslófájások azóta is vannak, hol erősebb, hol gyengébb.

Szezso
utóbbit biztos a baba okozza, nekifeszül a hasfalnak, lesz olyan amikor csak alábát nyomja ki :lol: :lol: te meg nyomod vissza :lol: meddig dolgozol?

Stephie
tényleg érdekes a görbéd, nekem anovulációsnak tűnik :roll:

Kata
te dolgozol még?

Kép
gaby25
 
 


Szezso, nagyon szép a pocid! Csini vagy, de ezt gondoltam is :lol:

Marci óriási szemeitől totál bekábultam :lol: IMÁDNIVALÓ!!Nagy nőcsábász lesz.
Kata+Piskóta pocija szupi! Nem is értem, hogy bírják emelgetni Marcit és hajolgatni hozzá.

Boni:csini.
Zsigi: a szívem csücske és gyönyörű.

Én: sajna kilógtam a sorból, mert üres pocakkal (nem éhesen!), gyerek nélkül mentem, de JÓ VOLT! Kár, ogy kevesen voltunk és keveset tudtam 1-1 emberrel beszélgetni.

Nekem ma a 30.cn. Mielőtt megszólalnátok: túl sok volt a gyulladás, emiatt kizárt a terhesség!
Nem tudom, milyen lehet az IR-em. 3 hét múlva megyek kontrollra.

Gaby+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2009.05.11 13:05-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

stephie

hát nekem is annovusnak tűnik a görbéd :cry:

gaby kitartás!

Babim remélem hamar megjön.. puszi
Vendég
 


Jó reggelt!

Kicsi a forgalom itt!
Boni, Zsigi pöttyei elmúltak már?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok lányok!

Hát úgy néz ki sajnos pár napig most itthon fogunk maradni, mert S már az utolsó két éjszaka kétszer is befulladt és tegnap este láza is volt. Úgy sípol a tüdeje, mint amikor tüdőgyuszija volt :( Ma délután doki bácsi.

gaby: a babák állítólag a hidegfrontot jobban szeretik, úgyhogy www.met.hu nézegesd az orvosmeteorológiát. :)

baba: biztos nem lógtál ki a sorból, minden nő anyuka, te is nagyszerű anyuka leszel, csak babó még várat magára. Pozitív gondolkodás :)

30.nap se piri se pecsét.

többieknek is szép napot
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.11 15:42-kor.
stephie
 
 


13 évet váratott eddig magára!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba: ne keseredj el, eljön a te időd is. Tudom, nagyon nehéz lehet, hisz én is még csak 2 sikertelen cikluson vagyok túl és az is nagyon lelomboz. Most is félek tesztelni, mert lehet hogy tényleg anovus a ciklusom. De drukkolok neked és a többiek is. +++++++++++++
stephie
 
 


Jó reggelt!

Babim Kép
Vendég
 


Stephie sajnálom jobbulást kicis lánynka

BAbim persze már másnap :lol:

csajok fiam tegnap egyedül felmászott az ágyunkra... :lol:
Vendég
 


Boni, lassan elmehettek a nyúlcipő boltba Neked nyúlcipőt venni, hamarosan nem lesz megállás Zsiványod mellett! :lol: Gratula az új tudományhoz!

Babim, ne keseregj, fogsz még Te is éjszaka 8x kelni... :wink: :roll: :D

Stephie, jobbulást a lánykádnak. Csak nem tüdőgyuszi? :shock: :(

Szezso, hogy Te milyen vékonyka vagy! :shock:

Mi megvagyunk, kedvem nem túl jó, de semmi konkrét, csak magától rossz. Reggelente utálok felkelni, várom az estét, hogy lefekhessek, majd elmúlik pár nap múlva. :roll:

Kép
szilcsi
 
 


Stephie, szerintem is anovus ciklus. :( Lánykádnak jobbulást!!

Gaby, még júni 30-ig dolgozom (tervezem), bár ha a tegnapi napomat nézem akkor nem biztos! Babácskám déli 12-től este 7-ig nyomatta odabent, a hasam egyfolytában hullámzott, és azért a végén már nem volt jó. Éjszaka meg a gyomrom fájt piszkosul. Ma meg reggel óta a fejem fáj. Most vettem be gyógyit mert nem bírtam tovább.
Szóval csodálom hogy nálad nem indult be a dolog! Bár nem jelentkeztél!!

Zsiginek gratula, elég korán kezdte!

Baba, azért a Marci puszik is jók voltak, valld csak be! :D

Ma megyek dokihoz!

Kép
kata05
 
 


Kata, ne is mond! Annyira édes volt!

Szilcsi, nem vagy beteg?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, fel a fejjel!!! Ha jó kedv kell, kölcsön adom Marcust. Igaz most beteg. :( (dáthás nagyon és hőemelkedése van. Először fogra gondoltam,d e több lesz ez annál).

Boni, ügyesedik Zsigi. Nagyon nyügi volt aztán még szombaton?

Kata, lesz olyan, hogy reggel fogja lenyomni a playt és este a stoppot. És bizony vannak ennek is igen kellemetlen részei. Édes Teher.

Szilcsi, vigyázz, nehogy depressziós legyél!!!

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a pocakdicséreteket, cukik vagytok! :lol: holnap elutazunk 4 napra pihenni kicsit...

Gaby: elvisszük a laptopot, hogy tudjam, mi van, mert szerintem tuti, hogy ebben a 4 napban fog kibújni Máté :lol:

Én is június 30-ig tervezem a munkát :-D

Zsu: jobbulást Marcinak!

Stephie: jobbulást a kislányodnak!

Szilcsi: ezek depis tünetek :roll: kellene egy szakember...

Babim: ölellek és puszillak!!!

Kata: húú, estig nyomta déltől? :shock: enyém akkor elég lusti, még nem volt egy összefüggő 20 perce...bár lehet, hogy éjjel volt már, mert néha hajnalban ha felébredek, akkor nagyon rendezkedik odabent :-D

Boni: hát, hiába (a) Csiga már csak ilyen: mászik!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

1 után indulunk a védőnénihez, és hogy jó mozgalmas legyen a hét, szombaton terhesgondozás, egyenesen a nyaralásból megyünk :lol:

Szép napot mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Egyébként félreértettetek, nem vagyok elkenődve.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote]c írta:sajok fiam tegnap egyedül felmászott az ágyunkra...

Akkor felügyelet nélkül már nem hagyhatjuk őket Hannával :)

Baba! Cupp!

Stephie! Gyógyuljatok!

Pocakok nőljetek!

Boni! Mi van a cuccal? Mikor köll a zautósülés?

Kép
zölddisznó
 
 


ZSu jobbulást Maaszinak!

nem evett aztán körbeugrálta apját.. mint ahogy Marci rohant az apjához! azt hittem megzabálom!

:lol:

Szezsó jó pihit!

Szilcsi sajnálom a car napokat!

:cry:

KAtám unokahúgom is ezt míveli pocakban

szegény húgomnak most légszomj szerű érzése van.. kapott rá gyogyit...doki mondta neki,hogy legalább 3 hétig húzza ki...és a hasa óriási!


GAby nem üzent :roll:
Vendég
 


Jelentem még egyben vagyunk :P 10-re mentem anyuval ctg-re, minden rendben, most méhszájvizsgálat nem volt,majd pénteken, hacsak nem addig kibújik :lol: aztán jött a védőnő házhoz, meg kimentünk vásárolni, és főzök, ma nem jöttem még netre :oops:
elvileg péntek szombat kettős front lesz :lol: :wink:

Boni
bocsika, sms-t is csak most vettem észre :wink:

Szilcsi
remélem gyorsan átlendüslz ezen a rossz hangulaton

Kata, Szezso
kitartás, már csak másfél hónap munka :P

Kata
azta, jó mozgékony gyerek :shock:

Szezso
drága vagy, hogy miattam viszel laptopot magaddal :P :lol:

Babim
2009 remélem a te éved lesz végre

Stephie
nekem a kettős frontnál volt több fájás, nem elég ennek a gyereknek a sima hideg front :lol:

Kép
gaby25
 
 


Kép
Vendég
 


Gaby, drukkkkkk!!!!

Szezso azt elfelejtettem írni :oops: , hogy nagyon csini a pocakod! Jó pihit (irigy-irigy)!!!

Fej nélkül, melyik-kié??? :lol:

Kép

kispiskóta
 
 


ez az! erre vágytam! :wink: :lol: :lol: könnyű annak aki aznap találkozott veletek :wink: bár a terhességi kornak megfelelő pociméretből is rá lehet jönni :lol: :wink: Kata, Zsu

olyan jó érzés lehet a testvéreddel együtt babát várni! irigy irigy :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


de azért otthonra emlékbe készült olyan is, amin a fejetek is rajt van? :mrgreen:
Vendég
 


Húúúúúúú, bacccusssssss!!!!!! Megjegyezted a rucit!!! ÁÁááááááá!!!!

Küldtem mail-t neked! :D

kispiskóta
 
 


:mrgreen:
Vendég
 


Kösziiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:

képzeld este a fiam 2* kelt,

:lol: viszont szerintem a tejcsi csappan..amikor Marci abbahagyta a cicit vizet kapott lefekvéskor? vagy tápit? .

nekünk irt fel tápszert dr.néni, de kihányta Zsiga :roll: még múltkor
Vendég
 


Boni, ha 2X kelt a fiad éjjel, akkor garfieldnak miért van fáradt feje?? :lol:

Hű, a csíkos hasam látom! :lol:

Gaby, mozgékony az biztos!! DE még éjjel ( a mait kivéve) hagyott aludni.

Szezso, nyaralásért irigy! Én is költözöm csak anyuékhoz, felújítunk.

Kép
kata05
 
 


Marci akkor már nem cicivel aludt el. Így ez nem volt gond. De reggel és este tápszert kapott, mert tejet sokkal később kezdtem el adni neki.

9 hónaposan, miért írt fel tápszert? HA-st? Miért?

kispiskóta
 
 


ZSu mert 1 hónapja volt egy időszak,amikor nem volt sok tejcsi..és a biztonság kedvéért.Milupa .HA-st egyszer kapott de kihányta.. utána meg max 50g ot ivott belőle.. aztán visszatért tejcsi szerencsére.. mert nem jött be neki...

most Sinlacot katunk meg Milupa HA tejpépet.. utóbbinak is car mellékíze van...nem eszi meg.. Sinlacot igen...de csak délelőtt a gyümivel este főzelék

ma megint úgy érzem,hogy alig jött valami ciciből...

Katám :lol: az az apja :lol: :lol: :lol: ő mindig aludna :wink:
Vendég
 


Ja Zsiga sem cicin alszik el.. csak félkóma állapotba kerül..allazul... aztán beteszem ágyba és ott egy kicsit beszélget oszt alvás...
Vendég
 


KATA, pISKÓTA, én megfejtettem, melyik kié :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


2 tök más pociforma és mindegyik fiút rejt! :D

Kép
kata05
 
 


jaja :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Indulás előtt még 1 gyors bekukk :-D

Gaby: remélem megszülsz szombatig, különben hiába visszük el a laptopot :lol: :lol: :lol: na, csak viccelek... 8)

Zsu, Kata: hát ezt elég eccerű volt megfejteni :lol:
De szerintem a pocakméretből pont, hogy nem lehetett rájönni :lol:

Voltam tegnap védőnéni, minden oké, a mérlege szerint 3 kg jött rám az elmúlt 5 hétben. Szerintem meg a fém karikás övem is bejátszott :lol: A napi 2-3-4 keményedésemre azt mondta normális.

Valaki küldjön jó időt, lécci :-)

Pápá, szép hetet :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó időt és puszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezsó Nesze nektek jó időt!!!!!!
Vendég
 


Hamár képek, Marci új haja ( a szempillája hosszabb):

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Kismamik gyönyörű a pocakotok!

Gaby örülök, hogy a finisre azért visszaértem akkor most már én is izgulhatok, már azt hittem lemaradok valamiről!

Majd visszaolvasok, hogy van-e újabb kismamánk, mert látom új emberkék vannak.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Kaptok tőlem is egy fotót! Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok!!!
Ezer éve nem írtam ide, de néha (nagyon néha ha időm engedi szok ám olvasni :oops: ). Cépségesek a pocakok :D csak így tovább minél többet :)

Mi jól, mostmár, ugyanis volt néhány car hónapunk, apucink itthagyott 3 gyerekkel, me szerelmes lett. Már nem az :roll: ! Elmúlt, de neki ő kellett avagy a nyugalom amit tőle megkap, hisz nincs 3 kisgyerek (csak egy nyugis nagy akit inkább nagymama nevel, 13 éves, anyuka meg 27 lehet számolni, hány évesen szült :shock: )
Szal lekoccolt a nagy csoda reményében, aztán sehol sámli persze...

Én meg szintén a nagy csoda reményében így 3 gyerekkel regeltem (őőőszintén és humorosan, mint amilyen alapból vagyok :D ) egy társkereső oldalra és 2 nap múlva írt Ő :) Van egy kisfia akit egyedül nevel (anyuka meghalt) és itt lakik a velünk párhuzamos utcában :P ezen mekkorát pörögtem :) És most Vele/Velük, együtt vagyunk. Így lett a 3-ból, 4 gyerekem hirtelen :) De nagyon élvezem, mert egész más egy kamasz gyerek, mint egy ilyen kis Zazaszerű zsebcirkáló :D :lol: Nem mondom, hogy könnyebb vele, me nem az, de megfelelő humorral és iróniával az ember csodákra képes, és kenyérre kenhető lesz a gyerek :wink:
Apucika szaunákat készít, (ha esetleg érdekel benneteket szauna otthonra kukk meg ezt: www.infrapark.hu nektek kedvezmény :wink: )Amióta velük vagyunk, nem voltak betegek a gyerekeim, mert hetente 1-2x belököm őket a szaunába, eszem megáll, komolyan :) Bármi van szauna gyógyír rá :)
Amúgy 37 éves, és zseniális ember, apa és társ. Az összes öregszomszéd néni szerelmes belé :lol: , mert mindenkinek szó nélkül segít megjavítani ezt azt, elmenni piacra, postára...stb szal ilyen nagyon segítőkész. Tökjól főz, nagy gurman :D Imád főzni és naaaaaagyon tudja értékelni, ha én jót főzök, és végre kiélhetem szakács tudományom és fantáziám, hisz van társam benne :D
A gyerekekkel szuperjól bánik, hihetetlen türelme van, a szó és beszélgetés erejével nevel ami félelmetesen hatékony ( a kiabálással szemben, amivel ex próbálkozott.... :? :cry: )
Egyszóval szuper pasi, a Jó Isten tartsa meg ilyennek mindörökké :)

Gyerekek jól vannak. Zaza a fiúragyúró hőmérősbéb, nagyon betyár. Amióta elindult fut :lol: hisz a név kötelez :) Szenzációs jófej, nagyon szépen beszél már,mindenki el van ájulva alig látszik ki a földből, de már nyomja a sódert ezerrel :D Néha a vécébe pisil, szól ha kell neki, ha van 2 szabad kezem a másik 3 gyerektől, akkor rohanok vele, van hogy elcsípjük :wink:

Violám fejlődget, nem túl látványosan, de a kicsinek is örülünk :wink: Találtam neki logopédust (jópézé) aki elvállalta így sérülten is, hisz eddig mindenki elutasította, mert SNI-s gyerek :cry: Még pelenkázzuk, és nagyon gyérül beszél, de maximális bizalommal és hittel vagyunk Felé, úgyhogy 1000%, hogy helyrejön!!!!++++++++++++++++++++++

Bogim szept kezdi a sulit, ének-zene tagozat a város egyik legerősebb általánosába. Bízom benne, hogy menni fog neki, jó eszű és kitartó szorgalmas kislány :)

Az "új gyerekem" Marci 11 éves 5.-kes, nagyon édes imádom :) Jár úszni, jár szlovák nyelvre és rendkívül kreatív. Hihetetlen milyen ötletei vannak, becarás :D Pont mint az apja, az is mindent megcsinál, megjavít, megszerel,könnyebbé tesz, egyszóval zseniális két új pasim van :) :D

Lövök egy képet a Millenárison készült:
Marci "vezet", Zaza az anyósülésbe, Vius a sofőr mögött, Bogi meg Zazzz mögött! :)

Kép

Meg egy másik Zazzz és az anyája a jáccón :D
Kép

No eldultam, nemsoká hazaér a párocskám, addig még olvasgatok picit megvárom. Pécsett volt szaunát vittek....

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Jó reggelt!


Zsu annyira imádom ezt a büdös kölköt! :lol: mi is most akarjuk lenyírni a hajat... de géppel nem merem....

mekkorákat fognak bandázni ezek 3asban! és néha talán Zsigám is ....


Klara de jó,hogy jelentkeztél :lol: nagyon édes MAtyi

Ceni azta örülök,hogy bodogság :lol: és nagyon cép a családod!

jöhettek ám többször is!

erről jut eszembe SZilbee Szilva SZirom is remélem jól van!

ja iwiwen olvastam, hogy purcéknál jön a kislány! :lol:


ma megyünk kontrollra...

SZép napot!
Vendég
 


Boni, pedig géppel a legbiztonságosabb (szerintünk)! Az első két alkalommal ollóval lett vágva, hát... . A gépünkön meg van az a biztonsági bigyusz, amivel nem tudsz belevágni, mégha kapkodja a fejét, akkor sem.

Zsigi, miért ne bandázhatna. Előbb fog Marci vele, mint Bendével vagy Lőrinccel. (persze a korból adódóan)

Ceni, itt is örülök a boldogságotoknak!!!

kispiskóta
 
 


ZSu a táv miatt gondoltam hihi

de MArci már kimondja a nevét,így tudja hívni ...hihi

akkor lehet megpróbálom....



légióssatyiban! Kép Kép Kép bűnözök Kép Kép aminek ájulás a vége Kép
Vendég
 


Ceni, annyira örülök neki, hogy most boldog vagy! Kívánom, hogy ez a boldogság örökké tartson, mert megérdemled! SZép család! Millió puszi. Ne tűnj el!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ceni, szia! Örülök, hogy írtál, írj sűrűbben! Gyönyörűek a gyerkőcök!!

Zsigi, nagy zsivány szeme sem áll jól, mint Marcinak!

Klarissza, fiadat meg tudnám gyömöszölni, csudaszép stram kis fickó!!

Szezso, jó pihizést! (rám is rá férne)

Gaby, csak neeeemmmmm???

Utálom a frontokat jöhetne a stabilan jó idő!!

Kép
kata05
 
 


Ceni! Nagyon örülök a boldogságodnak és hiszem, hogy minden ember egyszer megtalálja a maga kis foltját, volt apuka meg akár meg is pukkadhat az írigységtől! És még mondja valaki, hogy három gyerkőccel nem lehet párt találni!!!!!!!!! A nagyfiú is látom vigyáz a kicsire annyira édes, ahogy fogja a kezét!

Zsiginek nagyon jól áll a sapi! Ezek a gyönyörű hatalmas fekete szemek!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


legújabb elfoglaltsága Zsigának!


Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?