Új privát üzeneted érkezett!

Hello CSajok!

Vki!
Igen, :oops: igazad lehet!Próbálok nem,de azért néha rájön... :oops:
Eszto!szép nagy poci... :lol: már nem sokáig! :) Drukk-drukk!
Anika!Akkor kitartás Neked is!Drukk-drukk!

Anita!Neked is szép pocid volt!Hanna baba nagyon szép kislány! :D Gyönyörűek a tesók a képen! :D
Susycat!Te Hannád is egy kis Tündér! :D

Böbi!Szép a szülestéstörténeted!Én is ilyet szeretnék!
Jó páran szültetek "villámtempóban"!
:) :wink:

Petrus!Mit szeretnél a fodrásszal?A barátnőm huga nagyon jól dolgozik,és házhoz is megy.Nekem már az utolsó két hónapban Ő festett.Én is a 13-ban vagyok. :wink: Szólj,ha Neked így jó,és küldöm a számát pü-ben.

Nálam semmi.Később le kell,hogy menjek a harmadikról.
A lépcsőzés remélem nem indítja be.Azért az lenne a legjobb,ha spontán indulna majd be.
Nem dokitól és nem lépcsőtől.
:? Még van egy hetünk. :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Viranka!
Köszi a tudósítást!
A lényeg h minden oké legyen vele és a babával is!!!Az h megvárja e a holnapot az már részletkérdés!!!Drukkolok h minden rendben legyen!Add át neki üdvözletünket!!!

Niki!
Ancsiról nincs újabb hír???

Én meg dobok képet Izusról :oops:
Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk mi is, pontosabban még nem itthon, hanem Dunaújvárosban a rokonoknál, merthogy itt született Marci, nem otthon Debrecenben. Hamarosan azt is megírom, hogy hogy, meg rakok képet, csak még nem bírok valami sokat ülni... :?

Ja, amikor jöttünk haza, találkoztam a kórházban Anikával, már ma befeküdt.

Addig is sok szeretettel gratulálok minden újdonsült anyukának! :D

Kép

Kép
adraci
 
 

 
 

Adraci, üdv Dunaújvárosban! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyhogy ott szültél!

Petrus, szuper fodrászom van a Pannónia utcában, ha érdekel, dobj egy privit! (és nem is drága Pesti viszonylatban melír-vágás-szárítás 7-8 e Ft hajhossztól függően)

Niki, csini a pocid!

Viranka, én nem értettem az utcsó mondatodat, valamo olyasmi: megtcsinálják neki, amitől hétfőn ki volt borulva? - miről maradtam le?
Mennek a +++ energiák. Szerintem fog kapni oxit különben.

Niki, neked is nagyon szép kerek a pocid!

Iza meg milyen éééédes!!

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam ma jönni,mert a sok üléstől meg állástól nagyon keményedik a sebem.:(
Ha nem baj kérdezni szeretnék valamit:Valaki használt közületek Infacolt? Nem tapasztalt esetleg étvágycsökkenést tőle?Ha igen,akkor csak átmeneti volt?
Nagyon szeretném tudni,mert mióta tegnap elkezdtük csökkent az étvágya.2 napja még 540g volt a napi mennyiség,tegnap már csak470g,ma meg a 3.szopi után 260g-nál tartunk és már csak kettő van elvileg hátra.:(

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus!
Akadálymentesités :twisted: mi is setaltunk delelott, anyaztam rendesen... plusz 10 perceket alltam zebraknal, mert inkabb elforditottak a fejuket a kocsog autosok, csakhogy elorebb jussanak, de nem engedtek volna at!!!!! plusz par kocsiba is bele tudtam volna karcolni, hogy a jarda NEM parkolo!!!!!! :evil: :evil:

Szopizas: hazaertunk, egyszerre akartak ehenhalni, ugyhogy nagy nehezen, egyedul, de feltornaztam oket a szopiparnara es egyszerre ettek :) igen, gyorsabb, fel ora sporolas!! az napi 8 evesnel 4 ora kulonbseg lenne!!!! probalkozom tovabb ;)

Fabri Hajni!
PRiviben elkuldod az arait meg a szamat? KOSZONOM!! Felhosszu, melir+vagas+szaritas

Szofi!
Lehet, ot neztem a Pannonia utcaban. Dobsz priviben elerhetoseget? KOSZI!!! :)

Van itt a kornyeken sok, jo dragak, 13e-t lehet nem akarokkiadni erte :shock:

Ja, Luca benyomott 80 g-t :shock: totál kidőlt :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Még április huszon-valamikor kérdeztem tőletek valamit, amire először is kösznöm a válaszokat azonban időközben tárgytalanná vált, mert április 29-én picit korán ugyan de a 36. hétre megszületett pici lányunk Nóra.
Szerencsére minden jól alakult, bár lábtartási hiba miatt (picim popsival és egy lábbal előre képzelte a világrajövetelt) császárral szültem, nagyon hamar, már anyák napján hazajöhettünk. A pici egy tündér, hangját is alig halljuk, bár ez még bizonyára megváltozik :)

http://images.iwiw.net/0302/user/00/98/ ... 669854_box
http://images.iwiw.net/0303/user/00/98/ ... 117363_box

Képet valamiért csak így tudok beilleszteni, de így is meg tudjátok nézni piciny büszkeségem :)

Mindenkinek nagy nagy gratula a picikhez és nagyon jó egészéget!!!

Kép
bema
 
 


ANCSIKA HÍREK:

most tolták ba a műtőbe, tágult rendesen, majdnem totál, de nem voltak elég erősek a fájások, ezért a doki inkább kiveszi Julcsit.

köszönöm a pocdícséreteket.

szerintetek ma már nem tudok bemenni hozzá? mert 3 óra a megfigyelőn, meg kába...akkor majd holnap... :roll: nem?

Kép
Kép
mniki84
 
 


öhöm...ez gyors volt

JULCSI 3800 grammal és 51 centivel megszületett, szőke a haja :D :D :D :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Na itt vagyok, pár óra alatt megbeszéltük appával a dolgokat.
Elmeséltem neki hogy nem kellenek nekem csillagok az égről csak egy kis törödés. Asszem érti már. :oops:

Közben felmerül egy kérdésem.
Miben jöttetek haza a kórházból?
Ugyanis az tuti hogy a régi gönceim nem jók, főleg a gatyára gondolok, de a hasam meg nem lesz akkora tehát a kismama naci talán nem kell...

Tudom, nem egy egetverő probléma, csak úgy eszembe jutott. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi, én ezt a problémát egy hosszú, bő ruhával hidaltam át! Szerencse, hogy akkor nagyon meleg volt, ezer ágra sütött a nap... :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Csorna:

Nem, ilyen előzmények után nem csoda ha mindenen parázol! De most már minden rendben lesz! :)


vki17:

Örülök hogy tetszett a honlap! Még nincs rajta túl sok minden, ahogy kapom az ötleteket, hogy mi az, ami a kismamákat leginkább érdekli, úgy próbálom rá feltenni a cikkeket.

A szülés előtt és közben mindenféleképpen jótékony, ha MOZOGSZ! A babának ugyanis egy csavaros alagúton kell áthaladni a szülés közben, és a csípő riszálásával, mozgatásával segítesz neki megtalálni a legjobb utat. Szülés előtt pedig segít beilleszkedni a babának.

Szóval én mindenféleképpen csak javasolni tudom a mozgást a vajúdás alatt. Tkp két dolog fogja segíteni a tágulásodat: 1. ha szabadon mozoghatsz, és 2. ha kontrakciók alatt sikerül magadat teljesen ellazítanod. Ez gyakran az életben úgy néz ki, hogy a mama sétál, és ha jön egy összehúzódás, akkor megáll, nekidől valaminek, vagy a párja nyakába akaszkodik, elengedi magát, ellazítja az összes többi izmát. Fontos hogy az állkapcsod is laza legyen, az száj és a méhszáj között egyfajta kapcsolat van, és a laza, nyitott száj (jó mély hangok) elősegíti a méhszáj tágulását is.

Ezt igazán csak olyan helyen lehet megvalósítani, ahol a kórház partner erre, és ahol a kismama jól érzi magát, és engedi elengedni magát ahhoz hogy így viselkedjen. De ez mindenféleképpen segíti a tágulást.


Fabri:

Köszönöm a köszöntést! :)


Edua:

Sajnálom hogy az első gyerekorvos ennyire beléd oltotta a parát az evéssel kapcsolatban, hiszen ha kislányod egészséges volt, és ha lassan is, de gyarapodott, akkor kár volt rádhozni a frászt emiatt.

A babák egyébként általában nem szokták éhen halasztani magukat. :) De tudom, milyen aggasztó, mikor a gyerek nem gyarapszik úgy, ahogy az a nagykönyvben meg van írva.


Tinu:

Hogy vagytok?


Edua:

Ha már nem tudsz mit kezdeni a lefejt tejjel, akkor az Eszterlánc Anyatejmisszión keresztül fel lehet ajánlani esetleg. A címük: www.anyatejmisszio.hu


Reni:

OK, majd figyelek! :)

Réka
pszichológus, dúla, szülésfelkészítő oktató

http://szuleselmeny.wordpress.com
http://tejmentes.blogspot.com
mreka
 
 


Gratulálok Ancsikának!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jujj Réka,szia!
Írtam fentebb egy kérdést az Infacolról.Tudnál segíteni?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ancsika nagy nagy gratula!!!!Jó nagy lett Júlcsi!!!
Kösznjük a híreket :wink:

Kutyafüle!
Én adom az infacolt Izusnak de nem lett kisebb az étvágya!Amúgy lehet h csak véletlen egybeesés!Ma front is volt,szóval sose lehet tudni!Amúgy se esznek minden nap ugyan annyit!Ha megvan a 450-500 ml akkor az jó!

Bema!
Gratulálok a pici lányhoz!Csodaszép hajas baba!!!!


Pingi!
Én a terhesgatyómban jöttem haza.Annak állítható ugye a bősége!Na meg nem megy ám olyan gyorsan vissza a pocak(kivéve Panndi,de ez a ritkább :lol: )

Petra!
Nekem van jó kis fodrászom itt az utcában...5000ér melír+vágás+szárítás.De ugye ez nem XIII.ker....

annus11
 
 


Hát ez az Annus!Ma szerintem tuti nem lesz meg.:(Az előbb felkeltettem,és belediktáltam még 40g-ot.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nagy-nagy gratula Julcsihoz!!!

Réka: ma már nem aludt annyit napközben Csongor és szinte nonstop szoptattam, mikor ébren volt. :P Főleg bimbóvédővel, de éjjel, mikor nem akarom, hogy felébredjenek a többiek, akkor próbálkoztam anélkül is, hátha úgy jobban bekapja és nem idegeskedik annyit. De napközben a bimbóvédővel szopott főleg. A cicim gyógyulgat, ma már nem fejtem, szerintem többet is szopizott CSongi, meg talán kezd beállni a megfelelő mennyiség. Ma eddig reggel óta volt 2 pisis és egy kakis pelus. És le is pisilt a fiatalúr pelenkázás közben. :) Szerintem alakul a dolog. Remélem, megy majd bimbóvédő nélkül is, de még kicsit várok, majd jövő hét szerdán lemegyünk súlymérésre és ha elmúlnak a paráim, akkor mehet a kísérletezés. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


kutyafüle: és muszáj mérni? Nekem fogalmam sincs, mennyit eszik Fruzsi, de most négy és fél óra telt el két kaja között, már felkeltettem, mert fájt a mellem, na meg látszik, hogy nem éhezik :wink:

Hazajövetel - ruha: esetleg régi gatya, meg bandázsos kismamaöv? Vagy olyasmi nadrág, amit kb félidősen hordtál?

Mi voltunk délelőtt a játszótéren hárman, tök jó volt :lol: Zsófi tolta Fruzsit, ott játszottunk bő egy órát, Fruzsi meg aludt a jó levegőn :) Ebéd után mindegyik gyerek kidőlt, azt hiszem, rászokunk erre :)
Vendég
 


Pingi: simán hazajöhetsz terhesgatyóban, hiszen a hasad nem húzódik vissza azonnal. Nekem tök jól visszahúzódott, de még így is kb. 4-5 hós terhesnek kinézek. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Kép
Kép
Kép

Lehet picit kisebb lesz a másik tábli...csak igyekeztem 1be bezsúfolni :lol:

annus11
 
 


Panndi!Én függő lettem egyelőre.Mivel ritkán eszik,tudni szeretném mennyiket.De pár hét múlva abbahagyom. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Mi az h ritkán eszik?Ne azt mondtad h kelted?vagy most igény szerint szoptatod már?
Iza most nekem is már majdnem 4 órája alszik...amúgy tegnap is 5-6 óra telt el 2 kajcsi között este,de aztán megint 3 óránként kelt.
Amúgy ha eszik 7szer kb 1 nap akkor is elég neki a 70 egy kajálásra!Szokott ennyit szopizni?Meg ennyiszer?

annus11
 
 


kutyafüle, helyes :) Fruzsi ma négyszer evett, még kétszer fog.
Vendég
 


Ááááááááá,max 5x eszik.És akkor viszont normálisan 100 körül eszik.Ezek most ilyen kivételes alkalmak,ezért aggódom.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jajj,de kár volt ébreszteni,mert ordít.Megyek is.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus!
Te a klinikáknál laksz, ugye? Végülis metróval az sincs messze, priviben elküldöd a cimét, telószámát? Aztán majd válogatok a sok fodrász küzül ;)

Kutyafule!
Az Infacoltol sztem nem csokken az etvagya. Nem mindig esznek ugyanannyit. Elejen en is merlegfuggo voltam, total stresszeltem magam, hogy nem ugy es nem annyit ettek, mint a korhazban (ott tapot is kaptak, akkor meg keves volt a tejci). De ok korababak. Egy egeszseges ujszolott nem fog ehenhalni ;) Figyelj arra, hogy a bore rugalmas legyen, ne legyen aluszekony, ebresztheto legyen, napi 5-6 pisis, 3 kakis pelu, 6x min. egyen. En is probaltam tomni oket, de ok jobban tudtak, mennyi kell nekik :) Nyugi ;)

Terhesgatyoban jottem en is haza, kicsit lotyogott. Mostmar a tobbi is ramjon ;)

Huu, jol megváltozott arányaiban a 2 tábli :) Olyan hihetetlen!!!!
Vendég
 


Íme Farkas Julianna a büszke apuka kezében :

Kép
Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Gratulálok Ancsikának! Isten hozta Julcsit!

Nagyon köszi a tudásítást, Niki! :) Cuki a kslány! :)

És szeretettel gratulálunk, Bema, nektek is! Minden rendben veletek?

Én is gondban vagyok: attól félek, hogy Danónak hasmenése van... Honnan lehet azt eldönteni, hogy normális vagy nem a széklete??? Nagyon sokszor kakil (bár eddig is minden evésnél kakilt kb), de most folyton elalszik az evések közepén, és kb óránként lesz éhes... Az evés dolog kevésbé zavar, inkább az, hogy félek, tényleg hasmenése lett... De mitől???

Kutyafüle! Ha ma kevesebbet evett napközben, akkor készülj fel rá, hogy éjjel is kérni fog enni. :) Szerintem csak ennyi, hogy most így látja jónak... :)
Vendég
 


Gratulálunk Julcsihoz Ancsikának!!!Nagyon szép kislány!
Bema neked is gratulálok!!
Evés:Elvileg nekem 2 óránként tömnöm kéne,de fel tudom ébreszteni de nem éhes még olyankor.Mi 1 nap 7x eszünk.Kakis pelus van ,szinte minden tisztába tevéskor akad,sőt.Még a kezembe is jut néha!
Pisi is van mindig.Mérni nem mérem,nem akarom idegelni magam.Nyugodt mosolygós baba,nekem ennyi elég.Bár kivi vok hízunk e,remélem igen.
Ma kicsit sétáltunk,mindenki szörnyülközik hogy milyen korán kiviszem.Pedig szerintem nem lesz semmi baja.Vagy szerintetek is felelőtlen vok?De betakarom,ma még a szél miatt volt fenn pelus és lábzsák is.
Grétit sikerült az egyik nyanyának megint felhúznia,azzal hogy viszi el a hugiját.Megőrülök itt falun.
Nekem Hanna sokat csuklik.Ki mit csinál ellene?Mert ha tele van nem kell neki cici.
Ja!Gréti nagyon akaratos ,hisztis lett.....
Most is csuklik,megyek bepróbálkozom. :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


kutyafüle:

Igazából ilyenről még nem hallottam az Infacollal kapcsolatban, de mivel elég édes íze van, azt el tudom képzelni ha jó sokat adsz belőle szopi előtt, az elveszi az étvágyát...

Legalább a rendeltetésének eleget tesz és nem fáj tőle Riki hasa? Mert ha mérsékelt a sikere ezen a téren, akkor lehet érdemes lenne kipróbálni, hogy mi van ha abbahagyod.


Tinu:

Ügyesek vagytok! :) Egyébként valóban félálomban hajlamosabbak a babák elfogadni a mellet. És éjjel sikerült őt fájdalom nélkül mellretenni?

Réka
pszichológus, dúla, szülésfelkészítő oktató

http://szuleselmeny.wordpress.com
http://tejmentes.blogspot.com
mreka
 
 


Anita, Kamilla is sokat csuklik, mindig kaja után egy kicsivel kezdi el. Eleinte próbáltam még beletuszkolni egy kis tejcsit, attól abba is maradt a csuklás, viszont így túlette magát a kisasszony, és sokat bukott. Szóval én már a "majd magától elmúlik" módszert követem! :lol: :lol: (a babát egyébként állítólag egyátalán nem zavarja)

Kutyafüle, az Infacoltól nekünk az étvágy nem csökkent, viszont amikor adtam neki, szegény manóm a kaja felét visszabukta :? :? . Úgyhogy én ezzel nem próbálkozom most egy darabig.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Gratulálok Julcsihoz!

Petrus, Tőled szerettem volna kérdezni, Ti így, hogy ikrek lettek a babák, szeretnétek még kistesót?
Vendég
 


Ancsikának gratula Julcsihoz!

Jót aludtam délután, nem tom mi volt velem, olyan álmos voltam. Pedig éjjel is aludtam rendesen.

Réka, köszi a választ, állkapocsra majd igyexem figyelni, ha eljön az idő. :)

Húha, egyre több az anyuka és kevesebb a kismami. :D Már egy tábliba beférünk. :shock:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Iza nálunk is csuklik...van h kap kis cicit,de van h hagyom...elmúlik,mást nem tudok tenni ellene...de hát ez nem fáj neki,csak rossz hallgatni :lol:

Séta:én is viszem minden nap!Le szoktam takarni nehogy vmi bogárka megcsípje de ennyi!Semmi baja nem lesz,nagyon meleg van kinn!

Julcsi tényleg kis szöszi!!!Apa gondolom büszke rá! :wink:

annus11
 
 


Gratulálok Anikának és Bemának!

Esztó, megy a drukk, már csak megvárja Apa szülinapját!

Panndi, köszi az oldalt!!!!!!

Képzeljétek ma már 4!!!!!! vizit volt, már hangosan röhögtem, még jó, hogy leállítottam a látogatókat, pont elég a sok vizit, a védőnő, a gyógytornász. a szakpszichológus, a fényképész és már követni sem tudom, hogy kik mászkálnak be....
Vendég
 


sziasztok!

bema, ancsika gratulálok nektek! :)

nekem 8-9-szer eszik egy nap és olyan 80-90 ml között, bár most a 100-at lenyomta :), de ezt két részletben, néha rájön, hogy az evést megszakítja és büfi után még megeszi a maradékot :)

visszavittem a mérleget, legközelebb 26-án mérünk, akkor lesz az első tanácsadásra vitel.

tegnap és ma is próbálkoztam mellre rakni, nem sok sikerrel nézett rám, hogy mit akarok aztán nem is szívta és megkapta az üvegből, ez van, nem szopira termett :)

gyerekdoki ma is mondta, hogy sebaj, a lényeg, hogy anyatejet kap :), igaz nagyon macerás így dehát érte akármit megteszek :)

nekünk mindig akkor sikerül lemenni mikor a legjobban fúj a szél, megint magamrakötöttem jó melegünk volt pedig kint 10 fok volt és csak egy rövidujjú body és egy hosszúujjú plüss rugi volt rajta és egy kissapi :)

hoztam pár képet: Kép Éduával Kép csupin Kép Édua eteti :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, úgy látom, hogy Édua már nem olyan morcos. Nagyon szépek a lányok!
Vendég
 


Panndi!
Simán, hármasikreket ;) Viccen kivül, igen, szeretnénk még kettőt. Meg problémamentes terhességet, hogy kiélvezhessem ;)

Bema, Ancsika GRATULÁLOK!!!

Huu, Édua, milyen nagy Lara az én manóimhoz képest :) Az ő pocakjuk szétterül, kis vékonykák, nagy pocakkal : ))
Vendég
 


Édua!

Nagyon édesek mindketten!
Remélem az én fiam is ennyire szeretni fogja az öccsét!
Mert most még lelkes, de ki tudja... :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


petrus: tök jó :)

Mi is még kettőt szeretnénk legalább :)
Vendég
 


Sziasztok!

Próbálok vizaolvani, jó sok minden történt. De így a jó. :lol:

Rakok egy Marci képet:

Kép

Kép
adraci
 
 


Ancsika,Bema!Gratulálok Nektek!

Igen,csökkennek a kismamák,és egyre csak bővül a babás tábli! :D

Ildi!Helyesek a lányok!Edua igazi nagylány már!Lara kis husis! :)
Nagyon ügyes,hogy meg tudja etetni a kishugát!(ezt én üzenem neki) :wink: !!!
Adri!De jó,hoghy otthon vagytok.
Meddig maradtok D.újvárosban?

Petrus!Ment a pü.Réka házhoz megy,mai gondolom Neked most nem hátrány! :wink: :)
Böbi!Nálatok hogy-hogy ilyen sok 'látogató' van?
Barátok,rokonok?Gyógytornász,szakpszichológus?! :shock: a kórház küldi őket?Bocs :oops: ,de ki hívja őket?
Én nem hiszem,hogy túl vendégszerető leszek,ha csak úgy ránk törnek. :oops: :(

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Khm, szóval itt a kép is :lol:

Kép Andris Marci

Kép

Kép
adraci
 
 


Dóri!

Van úgy, hogy 3-4 naponta kakilnak csak, de van olyan is, hogy naponta 5x. Milyen a kaki? Kifolyik a pelusból? Vizszeru? A sima anyatejes sárga, hig, de azert nem folyik ki. Sokat eszik? Attol is lehet hasmenes, pontosabban sok kaki. Nem aluszekony? Nincs laza? Nem ettel valami olyat, amit eddig nem?
Vendég
 


adraci: nagyon szép :)

Én is hoztam egy fotót. Látszik, hogy rokonok? :wink:

Kép
Vendég
 


Hajni! Köszi! ;)
Vendég
 


Holnap után megyünk haza innen Dunaújvárosból.
Tök jól elbandázódunk. Itt van a nagymama is, meg ugye a nagynéni-nagybácsi (aki szülesztette Marcit :lol:

Érdekes, de ezekben az első időkben én kifejezetten örülök, hogy nem egyedül vagyunk, hanem van társaság, segítség.

Fabri, te hogy vagy?

Kép

Kép
adraci
 
 


Ancsika, Bema, gratulálok!!!

Csajok, elhoztam a laboreredményem, számomra tök jónak tűnik. 3 csillag, de az is ilyen gagyiság.

Holnap reggel zsufi napom lesz:
- relax
- nst
- uh
- doki
- szülésznő
- :shock:
Ha 3,5 kg-nál többre akarják az UH-n Csanit saccolni, vagy a fejét 10 cm-nél nagyobbra, akkor megkérem, hogy hazudjanak...

Petrus, nyomom a privit! És tényleg szuper a csaj!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Adraci, Marci nagyon aranyos! Én is kiváncsi vagyok, hogy hogy ott szültél?

Panndi, tök jó, minskét lányról van ilyen kép????

Hajna, én még bent vagyok a kórházban, ide jár be a szobába úton útfélen mindenki. És mind ugyanazt kérdezi, volt-e már pisi és van-e már tej! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.12 18:29-kor.
Vendég
 


Panndi! Édesek! Mintha látszana ott némi hasonlóság! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: