Új privát üzeneted érkezett!

Mabe!
Nagyon csini vagy! :lol: A felső képen olyan a pocakod, mint az enyém. :lol:
Cukorhoz gratulálok!!!

Csunyeszka!
Engem is mindenki azzal cse..get, hogy pici a pocim és nem is látszik bent a két baba. Te most milyen gyakran jársz dokihoz? Védőnőhöz mikor mész?

KépKép
zsófikukac
 
 


mabe tök szép pocid van:)))))))) neked is olyan labdás:))

megmutizom az enyémet:
Kép

ebben a ruciban tényleg olyan volt mint azok a gyerek gumi pöttyöslasztik:)))

KépKép
dorkamartini
 
 


Dorka, azért gömbölyödik neked is szépen a pocid :wink:

Mabe, Imola is jó sokat gömbölített a pocidon az elmúlt pár héten :wink:

Kriszti mit is írt, mikor jönnek a szív uh-ra?

Floranan, te is nagyon keveset jössz mostanában :cry: 8) 8)

Móka, a dokis sztorid már egy csomószor eszembe jutott, jót derültem rajta (vissza kell fognunk magunkat.... :lol: :lol: :lol: :lol: ) hát tényleg elég félreérthető lehetett :lol: :lol: :lol:

Floranan, Móka, holnap jöttök a felkészítőre?
Vendég
 

 
 

Mabe: szép pocak!

Zsófi: Én meg a doki...már több, mint egy hónapja nem voltam, de ha semmi gondom nem is megyek június közepéig, mert egy förtelem az orvosom!!!! Azért nem cserélem jobbra-balra, mert ha ügyes vagyok kit érdekel ki van ott, ha valami gond van, akkor meg keszthelyiek kilőve :)
Védőnő: azt hiszem szerdán ellátogatok, de csak a pecsét miatt. Biztos megint paráztat a belgyogyin, mert még nem voltam, és cukorra sem megyek, én nem vagyok aszkéta!!! ( ennyi terhesség, szülés után nem érdekel a hülyeségük, bocs, de én már így látom)

Dorka: nagyon szép kismami vagy!

Pocakpankrátorok: Lehet azért, mert sűrűn vannak, de ha lefekszem, rendesen hullámokban mozog a hasam, itt kijön egy dudorka, ott kopog valaki:) Szerintem még egy hónap és nem lesz ennyire vicces :lol: Zsófi, Ti is ilyen aktívak vagytok? Mármint picurkáid? amiért kicsi a hasink ez a mozi jó látvány, már tervezem videóra venni, olyan vicces.

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Dorka
Nagyon jól nézel ki :lol:

Csunyeszka
Nekem is szokott itt-ott dudorodni a pocakom :wink:
Vendég
 


[quote="zsófikukac"]
írta:
zsófikukacEngem is mindenki azzal cse..get, hogy pici a pocim és nem is látszik bent a két baba.


Nem üvegből van a pocid, hogy látszódjanak :wink:
Vendég
 


Hgrita!

Gratula a kispasihoz és a méretekhez!

Mabe!

Tényleg sokat nőtt a pocid! A hátonfekvéssel valóban az lehet, amit leírtál, mert én (még mikor Balázzsal mentem 4d-re)majdnem el is ájultam a félórás hátonfekvéstől, nem azzal voltam elfoglalva, hogy mit látok a kivetítőn, hanem hogy rögtön elájulok. :cry: Még jó, hogy otthon megnéztük DVD-n.

Dorka!

Nagyon jó ez a kép, igazán csini kismami vagy!

Mi tegnap lementünk Siófokra, elvileg csak játszózni, meg kikapcsolódni, aztán a vége egy jó kis standolás lett, holnap teszek is fel képet. Gyerekek irtóra élvezték a pancsikolást, meg saraztak. Ott, ahol voltunk bokáig ér a víz és jó meleg is volt. :lol:

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Próbálok nem eltűnni, hétvégén nem nagyon voltam otthon!

Mabe, tényleg jó nagy lett a pocid!
Én tegnap csináltam ezt:

Kép

Aranynap, köszi az aggódást :)
Holnap megyünk, persze!
A film milyen volt?
És akkor Aranynap nem is jön??

floranan
 
 


Floranan, én hiányoltalak :lol: :lol: :lol:

A film tök jó volt, nem a retro francia filmet vetítették le.

De, jön majd Aranynap is :lol:
Vendég
 


Mabe: Igazi nőcit rejt akkor a Te pocid is, ha már aktívan közbeszól (hullámzik)nektek :lol: Igaz, nekem is a lányom volt a legaktívabb pocakpalántám!

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Móka, Erika: Köszönjük a gratulációt! Aranyosak vagytok!

A többiektől pedig nem veszem rossz néven, hogy a jó híremre még csak nem is reagáltak. Én nem vagyok annyira érzékeny. :wink: Azért jól esett volna. :oops:

A pocik szépen nőnek és nagyon formásak. :lol:

Aki vett már textilpelust attól kérdezem, mennyiért vettétek? Én kicsit sokallom darabonként a 400 Ft-ot. :roll: Andrisom a mai napig textilpelussal alszik (az a rongyija), így nálunk nagy sláger. Legalább 20-at akarok még venni, így nem mindegy mennyiből jön ki.

Bejelentkeztem 4Dre a Praxisba. Május 29-én 3ra megyünk a Hajdú Krisztinához. :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


[quote="boboka"]F írta:bobokaloranan, én hiányoltalak :lol: :lol: :lol:

A film tök jó volt, nem a retro francia filmet vetítették le.

De, jön majd Aranynap is :lol:


Hihihi, bocsi Boboka :D

floranan
 
 


Rita, ne haragudj, teljesen el vagyok bambulva, és napok óta valami depi van rajtam, de persze, hogy nagy gratula, és örülök, hogy minden rendben!

A Praxis rendelő jó hely!!

Lányok, holnap kettő metrókijárat?

floranan
 
 


sziasztok

a pelusról jut eszembe
apum volt hétvégén szabadkán a vásárban. Nemtom pest felé mennyit hallani szabadkáról.. én úgy tudom onnan is járnak át vásárolgatni..... Csajok...!!!! hihetetlen árak vannak... eszméletlen minőség nem viccelek 200-500 forintos babaruhák, egy komplett ágygarnitura védőmizével meg baldachinnal 7000 ft -már ugy értem nem huzat hanem a huzatba való:).....nem is tudom miket mondjak még....az összepatentozható (kéznél, lábnál ) amugy cipzáras takaró 2000ft!!
na szóval ha van lehetőségetek menjetek ki... Nálunk apu előörsnek ment - hogy van e egyáltalán babaholmi - de persze nem bírta ki, hogy ne vegyen egy csomó mindent... most úgy tervezem összeírom mi kell még és azokat célirányosan keressük majd kinn...

szép kismami...- aranyosak vagytok....:))) én inkább úgy mondanám a photoshop csodákra képes..:))) Ha van valakinek kedvenc fotója szívesen átformálgatom vagy retusálom... csak ne kelljen gyorsan:))) elvégre ti egy csomó tanácsot adtok.. én meg csak viszonoznám már valamivel:)))) - szóljatok nyugodtan

KépKép
dorkamartini
 
 


el is felejtettem megérkezett a pléd... nekem nagyon bejön:))) iszonyat jó minőség
mutizom:
Kép

kicsit féltem nem olyan lesz mint a képen de pozitívan csalódtam sokkal jobb.... Szerintem megérte...:)

KépKép
dorkamartini
 
 


Rita: Nagy nagy GRATULA a kisfiúhoz! És a jó méretekhez! :)

Lányok szépek a pocakfotók... :)

Szabadkán voltam már én is... de most nem is gondoltam, hogy ekkora árkülönbség lehet... :roll: :roll: :roll: Lehet rábeszélem apát, hogy "ugorjunk" majd le... addig én is írok listát... :) (Biztos örülni fog az ötletemnek.... :P :P :P )
vikiviktor
 
 


Rita
Kép
Vendég
 


Dorka, na de csak a színeket konturoztad a photo shopban, nemdebár?! az alakot nem.. így hát igen is fogadd el, h csini vagy!!!:D
Végül rendelted, vagy vetted valahol a takarót?! (lehet ám, h lemaradtam, visszanéztem, s nem találtam:()
és, h esetleg hordozót szertnél? mert szívesen csatlakozok a rendeléshez!!!


Nagyon cukik a pocik!!!
nekem is most indult be, hihetetlen mit alkotnak odabent ezek a babákok!!!:D:D:D

Csajok, én nem tudok holnap jönni... Pörgentyű van a cégnél, úgyh most nincs képem elkéretőzni!!!
de majd meséltek, ugye?!!!!! :lol:

Aranynapnak meg üzenem, h szerezzen be netet, mert jó lenne , ha itt lenne!!!:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


[quote="dorkamartini"]e írta:dorkamartinil is felejtettem megérkezett a pléd... nekem nagyon bejön:))) iszonyat jó minőség
mutizom:
Kép

kicsit féltem nem olyan lesz mint a képen de pozitívan csalódtam sokkal jobb.... Szerintem megérte...:)


Dorkamartini! Hol lehet beszerezni a plédet és mennyibe kerül?? Lécci-lécci írd meg!!

Hgrita!! Gratulálok a kiskukkóshoz és a jó eredményekhez!!! :)

Mabe! Kb ekkora az én pocakom is, mint a Tiéd! :)

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Csuneszka!
Nálunk is ez a helyzet, néha úgy kinyomják a popsijukat, hátukat, hogy be kell kopognom, hogy menjenek vissza, mert kiszakad a pocim. Úgy néz ki mint a puputeve ilyenkor, jókat nevetünk rajta. Néha olyan box van bent. hogy fáj. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Málna és Matyi lak:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Rita, természetesen nagy gratula a kis kukishoz és a szép méretekhez :)

Megjöttünk a dokitól, röpke 2,5 órát várakoztunk... :shock: :shock:
doki eléggé kapkodott, pedig ez a genetikai uh volt, de a lényeg, hogy minden rendben van.

Még jó, hogy voltunk az Istenhegyin is két hete, így nyugodtabb vagyok.

Floranan, igen, kettőkor a metrónál. Aranynappal is most sms-eztem, jön ő is.
:)

Móka, sajnálom, hogy nem tudsz jönni.
Vendég
 


Zsófi, nagyon jó kis lakhelyük van a gyerkőcöknek :)
Vendég
 


akkor belinkelem méééégegyszer a takarót :)

http://babacsoda.hu/component/page,shop ... Itemid,26/

Kép

KépKép
dorkamartini
 
 


a hordozót neemtudom...... nekem naaaagyon tetszik de őszintén szólva még sosem vittem babát hordozóban és előbb ki kéne próbálnom, hogy kényelmes e nekem egyáltalán.....
de ha lenne akkor tutti illen lenne....:)))) mert naaagyon tetszik

őszintén nemtom mennyi az ára..... ha 5 rugó alatt be tudjuk hozni akkor beszállok én is a "kell listába" :)))) felette már nem kockáztatok..

KépKép
dorkamartini
 
 


Ez a takaró nekem is nagyon tetszik :)

Jaaa, szerintetek röpke 4 perc alatt alaposan meg lehet csinálni egy genetikai uh-ot :?: :?: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok ,megjöttem,bár senki nem hiányolt! :(

Voltunk a babacuccokért,nagyon jókat kaptunk-ágy-plenkázóval,babakocsi,vadonatúj mózessel,az ülős részt kimosás után meglátom mennyire használt,kiskád,egy fonott mózes kosár,és 2 zsák ruha.

Hétvégén Sopronba voltam csajos hétvégén,remek volt,bár első nap kicsináltam a gyomrom,vagy a 2 dl sörrel,de inkább a tárkonyos levessel,kicsit zsíros volt.A fejem meg 3 napja fáj,és éjszaka nem alszok túl jól.
Hát nekem még mindig nem megy az oldalt fekvés,így maradok háton,majd rakok egy nagypárnát a kicsi alá.

Szép pocikat láttam és szép uh eredményeket ,mindenkinek gratulálok!!!!Rita neked külön hogy a hematóma múlóban,csak így tovább.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.05.11 20:21-kor.

sutimano76
 
 


Boboka,nekem se volt sokkal több,de ha a szakember jó,akkor biztos megy neki,de ha voltál az istenhegyin is akkor rakd össze a kettőt.nekem példálul,nem néztek belső szerveket,csak szívet.És azt amit a saját dokim is megnézett.Szóval én is többre számítottam,még súlyt se saccoltak.Ezt azért maj dpénteken szóváteszem a dokinál.

sutimano76
 
 


Látom Andi a mosigép még nálatok is várat magára???

sutimano76
 
 


Süti, dehogynem, hiányoltunk ám :)

De tényleg csajok, attól független, hogy nem teszünk mindent szóvá, persze, hogy hiányoznak azok, akik sokáig nem jönnek :)

Hát, elméletileg nagyon jó szakember, meg azért nem parázok, mert tényleg voltunk az Istenhegyin is, csak akkor is, olyan kevésnek találtam az időt.

No de mindegy, majd a 31. hetire is el szeretnénk menni az Istenhegyire is, és akkor minden nagyobb genetikait kétszer nézik:)

Mabe, lehet, hogy volt már róla szó régebben:
a babáknak mennyire árt szerinted az, ha kb. két hetente ultrahangozzák?

Én úgy hallottam, hogy nem árt nekik, de pl. anyunak ma mondtam, hogy majd két hét múlva szeretnénk menni kb. 4 d-re, és egyből az volt a reakció, hogy úúúúúristen, az nem árt a babának, ha ilyen sokszor van uh???

Süti, sajnálom a gyomorrontást és a fejfájást :cry:
Vendég
 


Én úgy tudom,ártani éppen nem árt,de nem szeretik a babák.17 éve a nővéremnek 2 volt összvissz.De kérdezd meg a dokid neki mi a véleménye.lehet a fejlődés miatt már nem annyira káros vagy rossz mint rég.

gyomorégés nekem is van,rennie vagy tej.mást még nem próbáltam.

sutimano76
 
 


DORKA, köszi!!
bocs az értetlenség miatt!!! 8)


Süti, zsssssssssssssssssssssssssssssssssssssss, fejfájás suttty!!
most már jobb?!?!

Zsófi,micsoda poci!!!! nagyon cuki, de télleg hihetetlen , h két manód van odabent!! De a lényeg, h elférnek, s van helyük bunyózni, úgyh minden szupi!!!:D:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Kaptam pár képet az unokahúgomról... rakok fel a picassra... :)
vikiviktor
 
 


Én is vettem Lottinak pár dolgot, a rucik darabja 300 Ft, a pelenkázótáska 200 Ft(pont ilyen márkájú babakocsim van) a rácsvédő 700 Ft volt

Kép
arvaerika
 
 


Kép Kép Kép

Kép
arvaerika
 
 


Peppino
Kérünk képet! :wink:

Zsófi
Formás a pocid!

Boboka
Az a lényeg, hogy rendben van Niki!
UH... nem árt a babának...

Dorka
Hordozóban babát vinni... szerintem nehéz... nem áll igazán kézre... :oops: :cry:

Erika
Jók a cuccok!
Vendég
 


http://www.szuleteshete.hu/

Országszerte érdekes programok lesznek!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Még nem jelentkeztem be nálatok, csak "lappangó" olvasgató vagyok,
de sok információval segítettetek.... így gondoltam én is belinkelek
valami jót, tegnap találtam. Előnye, hogy itt Mo.-n lehet megrendelni....

üdv
orsi

http://e-baby.hu/index.php?area=product ... _subcat=24

Kép

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Mabe, csini poci, van már olyan sötét csíkod középen?

Dorka, te pocid is csini! Nagyon tetsz a takaró, de borzalmas ára van. Én vettem egy babaplédet 2000 FT-ért az Ázsia centerbe, rájöttem nem veszek ágyneműt, hanem úgyis hálózsák +pléd.

Zsófi, és a te pocid is nagyon szép!

Hol lehet tetrapelenkát jó minőségüt kapni? Amiben nincs műanyagszál?

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Rita, én 2700-ért vettem a 10 darabos textilpelust a gólya kismama és babadiszkontban, de a lehel térnél egy boltban is kb. 2400-ért láttam.
Szerintem jó minőségűek.

Kata, a tetra pelus nagyobb mint a sima textil pelus? Most lehet, hogy hülyeséget kérdeztem :oops: vagy az egy és ugyanaz?
Vendég
 


Bobóka, ugyanaz a kettő. A baj hogy nagyon gyatra minőségben csinálják.

Kép
kata05
 
 


Amit én vettem, annak kikko a márkája.

Kép

És megnéztem a pontos árát: 2790.-

Szerintem ez nagyon jó minőségű, meg ebben a boltban szerintem nem árulnak olyan dolgokat, ami ne lenne jó a babának.

A Baross u. 36. szám alatt vannak.
Vendég
 


De persze biztosan lehet máshol is kapni, meg láttam még hasonló minőséget hasonló áron.
Vendég
 


Kata
Van csík, de nem olyan sötét... viszont egy-két stria van :cry:

Pelenkát én a tescoban vettem...
Vendég
 


És mekkora a mérete? Szívja a nedvességet jól?

Kép
kata05
 
 


Mabe, a striákat nem látom csak a csíkodat középen.

Kép
kata05
 
 


[quote="kata05"] írta:kata05s mekkora a mérete? Szívja a nedvességet jól?


70x70-es... azt nem próbáltam, hogy mennyire szív....
Vendég
 


[quote="kata05"]M írta:kata05abe, a striákat nem látom csak a csíkodat középen.


Nadrág takarja :wink:
Vendég
 


És türcsinek mit vettél? Nagyobb pelust?

Ma megyek dokihoz!

Kép
kata05
 
 


Olyan kapucnis frottír törölközőt vettem...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?