Új privát üzeneted érkezett!

Anikó!

Akkor nem talizunk. :( Én a MÁV kórházba megyek CTG-re csüt.ön...

Kép
szkitty
 
 


Kitty, majd szülésnél talizunk! :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na, jól ellevelezgetünk..

Nekem -4,5-es a szemem, és alapesetben kontaktlencsém van. Állítólag simán lehetne abban szülni, de v.miért én nem merek... Eddig, az előző 3-nál inkább vakoskodtam, mert piszkosul zavart a vajúdásnál a szemcsi, és csak miután megszültem, akkor kértem Apcit, adja már oda, hogy lássam a gyereket... :)

Kép
szkitty
 
 

 
 

Anikó! Ok. Mikor?... Most csüt. jó lesz? Akkor úgyis helyben leszek... :D

Kép
szkitty
 
 


Pont ezért kérdeztem, szemcsi nélkül gyengén veszem a környezetet (-3) ... gyereket meg jó lenne. :)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Igen, jó a csütörtök! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sün Balázs!
Üdv itt!!!Azért remélem h kapunk képeket!!!A blogba fel tudod teni ha nem sikerü kicsinyíteni!De ha átküldöd emailben szivesen kicsinyítem neked!


Edua!
Nekünk szilikon van...de nincs is itthon másfajta :wink:

annus11
 
 


sün balázs otthon milyen popsikenőcsöt használtok? nekünk annakidején Éduának pont a gyógyszertárit nem bírta a feneke, cserélt le a pelust és kenőcsöt is pl sudocremre, de a legjobb ilyenkor rá a bepanten és a gyakori levegőztetés

annus azt hittem, hogy az a dm-es amit a kuponra adtak 1,-Ft-ért, mert az latexes :(

vki én levettem igaz nekem 1,25-ös a szemem

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Szia Timi! :)

A Pampers nálunk sem jött be. Gyereke válogatja. Nálunk mind3 kiütéses lett tőle. :(
Mi LIBERO-ztunk. Jó drága, de az vált be. Érdemes vadászni az akciókat. Pl.: DM...

Kép
szkitty
 
 


popsikrém: ... ez is olyan, hogy ki kell kísérletezni. Nálunk csak a jó öreg Farkas doki csukamájolajas, büdös, de szupi jó ragacsos kencéje volt jó. Sajna, azóta a doki már rég' nyugdíjas, mi meg elköltöztünk. De ha gond lesz a babapopsival, felhajtom azt a receptet a föld alól is!!! :D

Kép
szkitty
 
 


A másik Hanna is csodaszép!
Köszönjük a dicséreteket!
Ancsika,drukkolok!!
Nekünk szilikon avent cumi van,szereti.Bár nem igényli annyira mint amennyire Grétinek kellett.El van nélküle is.
Tegnap már nagyon sokat fenn volt napközben és nézelődött.Meg is jegyezte a védőnő,hogy korai még neki így figyelni,de nagyon ügyes.
Ma kellett volna a nagyobb séta,mivel holnap menni kell Karcagra vérvételre.Erre esőre áll. :evil:
Már mostam,így csak vasalni kéne ha Hanna szopott.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én is szemüveg nélkül szültem.
Pelus:Most a Pampers nagyon bevállt,jó pici és minden benne marad.
Popsikrém:Kórházban gyógyszertári volt,piros punival jöttünk haza.Itthon Gabi krémünk van,szépen helyrehozta.
Megyek mert éhes manó.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


szkitty nem semmi éjszakáid vannak, de te legalább hozzászoksz az éjszakázáshoz, én a várandósság alatti 1x-i felkeléssel nem igazán szoktam hozzá, még most is szokom :), pedig ma már 3 hetes Lara :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


anita ez nálunk is érdekes, hogy ennyire érdeklődő Lara és a fejét is úgy forgatja, meg figyel mindent, teljesen már mint Édua volt :)

cumi nekünk akkor kell, ha evett és nem alszik be rögtön utánna :), szerencsére nincs egész nap a szájában

néztem a tescoban lehet olyan speciális cumit venni, olyan formatervezettet :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


sziasztok

Köszi,hogy nyugtatni próbáltok de borzasztó ez a várakozás.
Sün Balázs nekem anno a gyulladt popsira a neugranormon vált be.

Kép
KépKép
csorna
 
 


Edua!
Nekünk mam cumi van,vagy lehet én tudom rosszul h azmilyen?De nem 1 Ftér vettem,na mindegy...Nálunk is ugyan ez.Ha nem alszik be rögtön akkor a cumi kell,de kiköpi ha már elég volt belőle!Van h egyáltalán nem kell.

Na nálunk is pampers van,2 csomaggal is kaptunk.Tegnap elött vettem észre h picit piros pöttyös lett,én a gyógyszertárival kentem eddig.De most 2 napja a sudocremet használom illetve kamillával is áttörlöm néha.Úgy néz ki elmúlt.Meg a védőnő megnézte azt mondta rá h ez még semmi!!!De jobb időben elkapni ezt...
Az h mitől h pelenka v popsikrém nem vált be azt nem tom.De remélem kiderül és akkor váltunk mi is!

Én meg a dokit várom..tegnap a védőnőt vártam,olyan rossz mert most pl ki tudnék menni sétálni...kisütött a nap is,Iza is alszik...erre benn kuksolok....

annus11
 
 


Hahó!

A Sudocrem, ha bármi gond volt, nekünk mindig segített a popsinál. De mi ált. Pamperst használtunk, és gyógyszertára kencét, és jó volt. Időnként volt gyulladás, azt hozta 1 nap alatt helyre mindig a Sudocrem.

Jaaaaj, nagyon szépek a Hannák, és Grétivel Hanna gyönyörű!!! :) Hasonlítanak!

Mindenkinek drukkolok, hogy előjöjjenek már a babák! Kivéve, aki még nem akarja...

Anika, ez a te napod???

Ancsika, drukkolok!
Vendég
 


Na megnéztem a cumi szilikon 8)

annus11
 
 


Anita, tündéri a fénykép a két kis manódról!!! Egyetértek Annussal, ezt ki kell tenni a falra!!! Én is akarok kistesót!!! :lol: :lol:

Timi, nekünk DM-es pelus használata után jöttek ki kiütések, a Pampers és a Libero eddig bevált. A kiütésekre pedig nagyon jó a Sudocrem, de úgy tudom azt csak addig szabad használni, amíg el nem múlnak, szóval állandó használatra nem ajánlott (van benne valami gyógyhatású cucc, azért, de lehet, hogy tévesek az infóim). Mindenesetre én azzal kentem, és ahogy a kiütések elmúltak, visszatértem a gyógyszertári kencére. Jah, a kórházban valami N betűvel kezdődő krém volt, nekünk az is bejött (talán Tinu vagy Hean tudja pontosan a nevét).

Hasonló probléma: nekünk a gyógyszertári fürdető nem az igazi, kiszárítja a manó bőrét. Fürdés után kenem napraforgóolajjal (nem a főzőssel) :lol: :lol: , de lehet, h inkább váltani kéne. Másnak mi vált be?

Ancsika ++++++++++++++++++++++++++!!! Nagyon szurkolok, h beinduljanak a fájások!!!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Annus,

Te tudod az én mail címem, kérlek írj és küldök képet Nikiről. Sajnos én nem tudom a Te címed csak ahonnan a meghívód jött a blogra, de gondolom nem azt használod? :oops:

Kép
sün balázs
 
 


Jah, csak h legyen min bosszankodni ma (ha már az idő is vacak): megérkezett Kamilla TB-kártyája... Egerbe!!! Direkt megkérdezték a kórházban, hogy hova visszük haza Manót, mi a levelezési címünk, a szájába rágtam boldog-boldogtalannak, hogy B-u-d-a-p-e-s-t, erre kiküldtek mindent az egri címemre... ahhhhh...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Kitty:
köszönöm kérdésed, még egyben.
Tegnap voltam vizsgálatokon, CTG, UH, minden oké, igazából tök jó volt, és le is akartam már írni, csak tegnap a melegtől teljesen ki voltam purcanva, és mire elolvastam az irományokat már írni nem volt erőm.

Most meg apával vesztünk össze csúnyán, és amiatt vagyok magam alatt.

Én is megyek csütörtökön CTG-re, de most a dokihoz magánrendelésre, nem a kórházba sajnos. :-(
De lehet hogy bemegyek titeket meglesni, meg találkozni, végülis semmi dolgom nincsen és közel a kórház. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Képzeljétek!Itt volt a dokornéni és megdícsért! :oops: :oops:
Azt mondta h nagyon sok most az újszülött és messze én vagyok a legprobléma mentesebb anyuka :lol: :lol: Mert h tejem is van,nem parázok semmin,nyugodt vagyok.Nem aggódom ha a baba nyűgösebb néha.Iza is szépen gyarapszik sb.
Szóval most dagad a mellem :oops: :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus, gratulálok a környék legügyesebb kismamájának! :-)

Anita, nagyon édes a kép a két lányról!!!!!

Én lemaradtam, úgy tudtam, hogy Esztó 13-án szül, erre látom, hogy mindenki ma drukkol neki, küldtem sms-t, de nem válaszol, most mi van???????? Ma van a csaszi?????

Anikának megy a drukk, lassan dél van!

Nekünk mindenféle pelus van, itt libero, de otthon van pampers és hughies (vagy mi) is, majd meglátjuk, hogy melyik válik be. Popsikenőcsben a gyógyszertárit szeretem, ha gond van, akkor neogranormonn.

Szofi, ma az Orsolya nevű csecsemős van, tök rendes. Én is azt hangoztattam, hogy itt bénák a csecsemősök, mert az elsőnél ezt tapasztaltam, de ez alatt a 3 nap alatt csak normálisakkal találkoztam. Viszont más-más van a folyosókon, nem mindegy, hogy melyik szobában leszel, ahhoz tartozol. Úgyhogy VIP-be ne menj! :lol:

Panndi, Boribonos könyvetek honnan van?
Vendég
 


Én is akarok majd nagyíttatni képet róluk,anyuék gépén még van egy csomó ilyen.
Amúgy a baba feneke attól is lehet piros,ha esetleg az anyuka valami olyat evett ami a babánál kicsit erősebb kakit okozott.Grétivel sokszor volt ilyen.
Grétinél még nagyon bevállt a zöld tégelyes baby love dm-es popsikrém is.
Az N betűs az nem Neogranormon???
Pingi nagyon összekaptatok?Sajnálom!
Tesó projekt hajrá!Nálunk már ilyen nem lesz! :D
Alig bírom tartani a tempót veletek!Ti hogy csináljátok?Gréti mesézik,Hanna alszik én meg megyek vasalni.
Kérdés:Ti napközben mit csináltok a szivárgó tejjel?Ez a melltartó betétezés nagyon jó,de nagyon fogyóeszköz is.Nem győzöm cserélni,mivel ha nincs is sok benne,egy idő után büdi.Ti hogy oldjátok meg?Azt meg nem tehetem hogy mindig tiszta tejes legyek,mert akkor nem tom magamhoz ölelni a csajokat.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pingi, biztos mindketten feszültek vagytok már apával, béküljetek ki hamar!
Vendég
 


Anita, lehet kapni mosható melltartóbetétet is. Nem ismerem, én is az eldobhatósat használom, de hátha valaki ismeri.
Vendég
 


Böbi köszi,ez eszembe sem jutott. :)

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Vki, Kitty!

Én előbb akarok szülni!!! :D

Anita!

Akár a tesco-ban, akár az Auchanban, kapsz Avent mosható melltartóbetétet, vagy ha az nem válna be,akkor létezik az Aventnek müanyag tejgyűjtős bimbóvédő, és kiemelő terméke. Nagyon praktikus, hiszen az összegyűjtött tejcsit is fel tudod használni!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Én is eldobhatóst használok de pont tegnap gondokoztam h kéne vmi más...mert ezt nem fogom győzni!Most vettem a DMes dobozt és lassan elfogy :shock: Van vmi anyatej gyüjtő kagyló is...az nem tom milyen...azt lehet egész nap hordani?Meg abból nem folyik ki?Használ vki ilyet??

Pingi!
Kitartás!!!Hamarosan kinn lesz a babóés akkor az ember is máshogy áll a dolgokhoz!!Bizti mindketten feszültebbek vagytok már!!!Türelem,az sokat jelent ilyenkor!!!!És egy nagy levegő....

annus11
 
 


Trixi!
Na válaszoltál is a kérdésemre!Te használtad ezt a tejgyüjtőt?Nem kényelmetlen?

annus11
 
 


Annus!

Én használtam, és most is azt fogom majd használni!
Két kagyló jár hozzá, az egyik egy vákumos, a másik sima. A simán van pár pici luk, annál kellemetlen lehet, ha elfelejted, és lehajolsz! :D
Én tettem be elé az ilyen esetekre eldobhatót. Így praktikus volt, és alig-alig kellett az eldobhatóból használni, hiszen az amíg nem ázik el,addig használható. (Csak a véletlen balesetek miatt tettem be elé, mert hajlamos az ember megfeledkezni róla, és az kellemetlen lehet!) Bár ha nem a lukasat használod,akkor ilyen nem fordulhat elő!
Nekem nem volt kényelmetlen, még aludtam is vele. De ahogy különbözőek a mellek méretei, és formái, úgy a kényelem érzése is más lehet!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!
Eszter ma befeküdt,várja holnapot,kb. f9kor kezdenek császározni Ő aznapra 4. ha jól emlészem :oops:
Jól van kb.1 órával ezelőtt csináltak neki uh-ot mert Álmi bébi szívhangja felment nagyon(vagyis Nagyi ezt mondta) de majd du.hívom :) holnap meg megyek be hozzá törpével viszek gépet is :) aztán ha engedi teszek majd fel Nektek :)
telepátia :)
s most hívott,kicsit kétségbeesve,h. 2. Ctg-t fogják csinálni most,met Álmos szívhangja nagyon magas volt... kezdhetek megint parázni és izgulni,de jó kezekben van ez kicsit megnyugtat :)
ha bármi van írok :)

napsugaras szép napot :)

KépKép
viranka
 
 


Csajok!

Drukkoljatok nekem, hogy jövő szerdáig valami legyen velem, mert addigra vagy egyben, vagy külön, de itthon kell lennem. Macikámnak akkor lesz az ovis évzárója, és nagyon készül. Ma megkérdezte az oviban, hogy akkor most az ő anyukájával mi lesz??? :(

Uh ha törik, ha szakad ott kell lennem!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Most hívott Eszter :) a flowmetriája jó lett, elemzik a ctg-t,de legalább megnyugodott kicsit :) Álmosunk jól van :)

KépKép
viranka
 
 


viranka: köszi az infot ;) Drukkolunk neki!

Annus: azért én meg szeretnék szabadulni ettől a másfél kilótól is :) Szóval semmi édesség nekem egyelőre :)
Vendég
 


Esztonak mennek a drukkok!!!
Anyatejgyüjtő kagylóm van,de ha jön valaki,inkább nem tenném be. :oops:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Viranka, köszi a híreket! Nagyon szurkolunk, hogy kibírják terv szerint holnapig, meg főleg, hogy mindkettejükkel minden OK legyen!

Böbi, király, akkor már 2 ajánlás van Erzsire, 2 Orsolyára, valamelyiket hátha szerencsém lesz!

Kitty, a Hanna helyzet a következő: 2 Hanna-babánk van kint, és még egy lesz - Fabrinak! Szóval 3 Hanna van, kettő kint, egy bant!

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ancsika hírek: apuka most hívott, fájogat fájogat de nem az igazi... :? meddig hagyják elfolyt magzatvízzel vajúdni? :roll: :?:

Kép
Kép
mniki84
 
 


azért megmutizom a dinnyém!!! :oops:

Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Panndi!
Akartam irni, milyen szépek a képek Rólatok! A 3 grácia :)

Tegnap hisztiztek a babók, úgyhogy megpróbálom átprogramozni igény szerinitről 2,5-3 óránkénti evésre. Tegnap du. egész jól ment :) Ébresztettem őket, hátha majd megszokják;) Éjjel azért nem kelünk órára. Most újra elkezdtem mérni, mennyit esznek, mert tegnap délelőtt már nem tudtam,miért orditoznak. Szóval szépen megeszik, amit kell, sőt többet is, annyira örülök, olyan ügyik. Olvasgatom, hogy a "nagyok" mennyit esznek.. 100-akat meg ilyesmi :) Háát, nekik 50 az aadagjuk, de 60-at is megesznek, 15-30 perc alatt!! :)

Délelőtt sétáltunk. Hazaértünk, egyszerre akartak enni :roll: Nem volt egyszerű kettejőket rátenni a szopipárnára és még irányba is forditani, de megoldottam, egyedül :)
Időspórolás :)

Nem tud vki a XIII. kerületben jó fodrászt???? Nagyon kéne már!!!
Vendég
 


Niki!
Köszi a híreket Ancsikáról!Engem fél 7ig hagytak vajúdni...közben kaptam antibiotikumot mert mrá elég rég elfolyt a vizem...Végül uge 19:11kor lett meg Iza...Tágult már vmennyit legalább???Vagy hogy állnak most?Oxit kap?

Viranka!
Köszi a híreket Esztiről!!!Drukkolunk nagyon,Álmos most már várja meg a holnapot!!!!

Na hogy jártam ma...elmentem a postára,gyógyszertárba.Annyira jó h minden akadálymentesítve van :evil: Mindkét helyen 1 padka volt,de az akkora....aztán 2 ajtó...közte kis szűk közlekedő,épp elfért a babakocsi.Az ajtók pedig rugósak voltak,tehát szépen mindig visszacsukódtak..és befelé nyíltak.Még jó h
segítettek bemenni...így 2-3 ember segítségével sikerült be ill kijutnom.Aztán bementem a boltba is,ott nem volt gond.Kicsit aggódtam h esetleg elkap az eső,mert útközben beborult...amúgy 5 perce voltam csak.Na szerencsére azt megúsztam.Erre itthon mi fogad,nem jó a lift :shock: Én meg ugye nem emelhetek...na mondom bakker.Így végül 2 fuvarban jöttem fel.Külön a gyerek és a babakocsi...szerencsére "csak" a 2.on lakunk :evil:
Na de nem bosszankodom,jól leizzadtam mire hazaértem 8) :lol:


Közben ágyneműt mosok,kenyeret sütök,sül a kolbász a sütőbven...ebédelek ésközben még netezek is....

annus11
 
 


Böbi: http://www.pagony.hu/
innen tudsz Boribont rendelni :)
Vendég
 


Köszi az infókat!
Itthon eddig libro ment gyógyszertári krémmel addig minden oké volt.
Libero elfogyott (mert csak annyi volt ami a kórházból megmaradt 2-3 napra való) jött a papmpers szintén gyógyszertári krémmel.

Most próbálom a Sudocremet, de Apa nem kapott liberot így DM-est próbálunk sudocremmel. Szóval lehet rossz így mert most pelust is és krémet is váltottunk. Hát remélem nem uralkodnak el rajtunk a kiütések. Bőven elég most a szemecskéjét tisztítani.

Anyatej gyűjtő kagyló: én vettem, nekem bevált, bár diszkrétnek írja. :D Amennyiben a páncél mellnek kinéző vmi diszkrét akkor az. :lol: Bár melltartóval még nem próbáltam. Amúgy nekem kényelmes és nagyon praktikus, mert már az összes bútort megjelöltem anyatejjel. :oops:
Észre sem veszem és pillanatok alatt megtelik tejcsivel és így legalább nem megy pocsékba! Ja igen, a lyukacsossal vigyázni kell (vki már írta is) mert bizony az megtréfálhat. 8) Én is próbáltam átönteni pohárba, persze, h a lyukacsos felén :lol:
A bénaságomat leszámítva nekem bevált.

Száraz bőr: én DM-es kőolaj és minden mentes fürdetőt vettem és babaolajat is fürcsi előtt az olajjal áttörlöm a hajlatokat és a száraz részeket. Nekünk mintha javulna, bár nem olyan ütemben ahogy reméltem. Na ezzel aztán sokat segítettem. :oops:

Kép
sün balázs
 
 


Petrus, köszi :) Szerintem a harmadik babánk is lány lesz :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Niki! Szép poci! Drukolunk Ancsikának! Én magzatvízelfolyás után 32 órával szültem az első babámat. De ez helyzet- és orvosfüggő, gondolom. Nekünk egyikünknek sem vol semmi bajunk, ráértünk vajúdgatni. :)

Viranka! Esztónak puszi, és ne izguljon, a holnapot meg várják meg, már csak 10 és fél óra! :wink: Éjszaka is lehet császározni, én már csak tudom... :)

Trix, drukkolok, hogy rendben legyen minden, és vhogy ott tudj lenni!
Vendég
 


Ja, Panndi, köszönöm a képet, tényleg a kedvemre volt a pocid! :) Jót lestem... :shock:
Vendég
 


Azt hiszem ki akar tiltani a babanet :lol: :lol: Nem tudtam írni eddig...

Szóval az lemaradt h Niki szép a pocakod!!!Neked is olyan kis gömbölyű!Te nem szülsz meg az izgalmakra remélem!!! :wink:

Petra!
A múltkor akartam már kérdezni mikor a szopiról írtál h nem szoktad e egyszerre mellre tenni őket!A szobatársam a kórházban mondta h ő meg fogja próbálni mert sok időt meg tud vele takarítani...csak ugye ilyenkor jó lenne még plusz 2 kéz :lol: :lol:

annus11
 
 


újabb hírek :) lassan online fog szülni :lol:
szóval kaját nem kapott,mert még nem döntöttek sorsa felől :? de legalább félrerakták Neki :) szegénkém éhen fog halni
viszont szerintem megvárják a dokiját és megcsinálják,főleg azért amiért hétfőn nagyon ki volt akadva :cry: bár ne legyen igazam :wink:
:wink:

KépKép
viranka
 
 


Niki, szép a pocid! Ami a vajúdást illeti: nekem közel 40 óra elteltével született meg Kamilla, de van olyan kórház is, ahol 24 óra után már adnak Oxit vagy valamit, ami beindítja a fájásokat.

Kép

Kép
zsüci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: