Új privát üzeneted érkezett!

Szofi, tényleg az Erzsi nevű csecsemős a legnormálisabb, ha fogadnék, én őt választanám.
Vendég
 


Böbi: én Zsófit Fruzsizom, Fruzsit Zsófizom, ritkán találom el, ki kicsoda :lol:

Pénz: én a hazajövetel napján adtam oda, de nekem aznap volt varratszedés is, így kettesben bevonultunk egy vizsgálóba, és ott :lol:

Gyerekorvos, védőnő: én sosem adtam semmit, sőt, meg sem fordult a fejemben :roll:

Etetés: hááát, én bizony nem igény szerint szoptatok, mert akkor egész nap a mellemen lógna... Zsófinál is bejött, hogy kialakítottunk egy etetési rendet, úgy látszik, Fruzsi is vevő rá. Három óránként eszik, bár most három és fél órája evett utoljára, egyelőre nem éhes :wink:

Petrus: ikrek nagyon szépek :)

Mi voltunk ma játszótéren négyesben, tök jó volt :) Holnap megpróbálom Apa nélkül is :wink:
Vendég
 


Panndi, máris voltatok játszótéren? Ez nekem nagyon bíztató, mert rám is ez a sors vár, de akkor nem parázok!
Vendég
 

 
 

Eszto!!

koszi a biztatast, igy mar jobb azert :D
probalok nem parazni,hogy mekkora lesz mostmar..... ha masnak ment csak megy nekem is :)
remelem osszefutunk a korhazban! :wink:

megyek is takaritani kicsiket.... :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Szia Böbi!Hogy vagytok?Iringó szopizik?Mikor mentek haza?
Születés történetedet is várjuk,de gondolom azt majd otthonról. :D
Dóri!Először megvizsgál(mennyire vagyok nyitva,lepény stb)és utána meglátjuk. :D
Nekem kb.két hónapja a 12-e van a fejemben... :) Nem tudom miért,olyan megérzésféle...Holnap?
De ha csak 20-án,az sem baj! :wink: :D

Jó éjt,Csajok!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Helló lányok!

Tinu, Zsüci, Böbi, köszi a megnyuigtató szavakat, már egészen úgyérzem, hogy nem olyan gáz ez! Valahol azt olvastam, hogy legendásan bunkók a Szt Imrében a csecsemősök és nem segítenek, örülök, hogy ez azért túlzónal bizonyult a tapasztalataitok alapján... Én arra készüllök, hogy minden OK lesz, de ha véletlen nem, akkor jó tudni, hogy Erzsit vagy Orsit kell keresni... Köszi mégegyszer!
Anikó tényleg kicsit túlpörögtem itt a végén. De én úgy érzem, még nincs itt az időm...
Emese, kíváncsi vagyok, de szerintem Te fogsz előbb szülni!

Tinu, Te Icának rögtön szülés után, vagy valamelyik másik kórházi nap adtad oda a lóvét?

Sok puszi,

Zsófi

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jaj,csak most olvastam végig.
Böbi!Látom már a szerdát,akkor drukk-drukk,hogy ne sárguljatok!!!

Anika!Vagy még?Holnap a Te napod! :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Böbi,
én is furcsálltam hogy ilyen hamar megvolt Iringó :) de későn kaptam meg az első sms-ed :D
Aztán amikor írtad, hogy megszületett pont a kórházban voltam, és átküldtem Annusnak , hogy dobja fel.

akkor én feltöltöm az utolsó pocak képemet :)

Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó! Nagyon szép a pocid, és valszeg tényleg ez volt az utolsó pocis képed! Nagyon izgi. Holnap után már veled lesz a kisfiad! Nagyon várjuk majd a híreket! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny,
jelentkezem, így vagy úgy :) vagy a nővérem majd :)

elköszönök.szorítsatok majd. :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hahó!

Én is keverem a gyerekeimet!!! Bár csak Danónak mondom folyton, hogy Samu... De hát eddig csak ezt a nevet kellett mondogatni... RRáadásul nagyon hasonlít Danó a pici Samura... :oops: :lol:

Böbi, de jó, hogy hazajöhettek szerdán! Drukkolok a sárgaság ellen!!!

Hean mikor mehet haza? Rudom, írta már vki, de elfelejtettem...

Szofi, örülök, hogy megnyugodtál!


Esztó, szép a pocid nagyon!!! Akkor már Álmossal várunk!!!

Jó éjt, csajok!
Vendég
 


Sziasztok!

Hajni
Én még vagyok és valószínű nem lesz az én napom. :)
Voltam ma orvosnál, a méhszájam: c-2111. Mindkettő fejvégű, most már maradnak is. Az orvos szerint még akár húzhatom így napokig. Az orvosom 5 nap múlva hazajön, de én addigra már babázni szeretnék. :) Holnap eltűnök, majd írok smst valakinek, ha kibújnak a babák.

Adracival beszéltem. Jól vannak. Viszonylag rövid szülése volt, normál úton. :) A végén fájt neki nagyon, dehát akkor mindenkinek. :) Majd biztosan jelentkezik és megírja.

Vanni miért tűnt el? Tud róla valaki valamit?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Hajni

Azonos a dátumunk. :)

Eszter
Szorítok! Látom nem repedtél, jó neked. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Szofi: én pénteken adtam oda a pízt Icának, vagyis nem rögtön szülés után, nem is várja azt el szerintem, hogy ilyenekkel foglalkozz akkor.

Dóri: Hean már otthon van, vasárnap hazamehettek.

esztó, Aniika: drukkolok nektek!

Kép
Kép
tinu
 
 


Köszi, Tinu az infót, nem értettem, hogy találkozott vele ma Böbi, de ezek szerint az tegnap volt... :)

Mármint vasárnap...

Jó éjt, megnéztem, van-e új babánk... :)
Vendég
 


Jó reggelt :)

Kicsit kómás vagyok, én is baba ügyben néztem csak be :)
Vendég
 


Csak pár dologra igyekszem reagálni gyorsan:

Esztó: szép poci :) Igen, enyém is belehúzott a végére, a fotók nem adták át igazán, de az utolsó két hétben sokat nőtt nagyon :)

Böbi: tegnap volt kinn nálunk a gyerekorvos, mondta, hogy egész nap kinn lehet Fruzsi is, csak 11-15-ig azért ne a napon. Ezen felbuzdulva ahogy Zsófi felébredt, mentünk játszótérre :)

Ma meg fél kilenckor eszik Fruzsi, szerintem utána elmegyünk egy kicsit hármasban, meglátjuk, milyen :) Zsófi után ilyenkor még nagyon rosszul voltam, de most tök jól vagyok, tegnap már futottam is picit :wink: Azt mondta a doki, bármit csinálhatok (kivéve házasélet és fürdés), úgyhogy azért lassan és óvatosan, de visszatér az élet a régi kerékvágásba.
Tegnap mindkét gyerek egyszerre aludt ebéd után, kb 10 percig, aztán Fruzsi úgy gondolta, azért ennyire ne legyen már jó dolgom :lol:

Na meg délután kb 3 percig egyszerre sírt mindkettő. Szerencsére Zsófi megértette, hogy mi van, elmagyaráztam neki, hogy miért kell várnia, és ő belenyugodott :)

Na nem tudom, még mit akartam...
Vendég
 


Ja, és Dóri kedvéért egy hasfotó. Ennyire ment vissza, másfél kiló maradt rajtam. Hét kiló ment le szülésnél, aztán itthon még kettő, és maradt másfél. De már dolgozom rajta, hogy ez se legyen :)


Kép
Vendég
 


Ja, és most éjjel HÉT óra eltelt két kaja között :lol:
Vendég
 


Na befejezem a blogírást :oops: :arrow:
Vendég
 


ANCSIKA80 a szülöszobán, elment a víz, fájás nuku!!!
ha van valami jövök...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Panndi!

Szépen lement a pocid! Én ilyen lapos hasról max csak álmodni merek! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ancsikának mennek a drukkok :)
Vendég
 


trixi: amikor Zsófi született, én bizony azt hittem, rögtön visszaáll a hasam az eredeti méretére :oops: Meg is kérdeztem a dokimat szülés után két nappal, hogy mikor lesz újra lapos hasam :lol: Azt mondta, majd ha tornázok :D De azért visszament, csak nem olyan gyorsan, mint gondoltam.
Vendég
 


Nekem sosem volt ilyen, uh, vszlg már nem is lesz! Sajna én az a típus vagyok, aki a szoptatás alatt hízik, és nem fogy!
Szülés után nekem is azonnal lement anno, de több lettem a szoptatás alatt. mint a terhesség előtt. Ezt a terhességet is plusz 10 kiloval kezdtem! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Eszto csini poci!
Ancsika+++++++++++
Nekünk elég jó éjszakánk volt.Leszámítva hogy Gréti szörtyög,de csak este.Szerintem allergiás valami növényre.Még alszanak,én meg pakoltam,mostam.
Panndi,csini lettél!!
Hoztam pár képet,majd ma még anyu hozza a többit és rakok még.
Kép Szülés előtt pár órával
Kép Hanna
Kép Szopi után
Kép Napozás

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hasam az maradt,elég rendesen.Lóg :shock:
Tegnap óta meg a hátam fáj,húzza a súly,a melleim olyanok mint két dinnye. :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Trixi

Én ugyanígy voltam. Igaz nem is figyeltem oda semmire. :) Most remélem másképpen lesz.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Ancsika megy a drukk!!!!jaj nagyon remélem h jönnek a fájások!!Eddig ugyan az mint nálam....szóval küldöm a fájásokat ezerrel!!!!

Izus most nyűgös....mindjárt jövök,bizti a hülye front :roll:

annus11
 
 


Mikor elment a vizem,nekem sem fájt.Sőt egyáltalán nem vajúdtam.Mihelyt lefektettek,egyből tolófájásom volt,és harmadik nyomásra kinn is volt Hanna!!Kívánom hogy ilyen legyen Ancsikának is!!!
Annus,akkor Iza is érzi a frontokat?Hannán még nem észleltem.
Gréti felkelt,tiszta szörtyis.Nagyokat nyel,de tagadja hogy fájna bármije is.Láza nincs.Remélem megússzuk,Hanna még pici nagyon. :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Teszek fel néhány képet Hanna babáról: :D

Kép Hanna pihen
Kép alszunk

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Anita!
Akkor remélem Ancsikának is így lesz :wink:
Amúgy Hanna nagyon kis tündér!Olyan kis picurka!!!

Eszti!
Drukkolok nagyon!Álmos bizti apa szülinapján jön!!!Addig már kibírja odabenn :wink: Szép nagy pocakod van,olyan mintha dinnyét nyeltél volna :shock: Én ilyen gömbölyű pocakot nem is láttam még!!

Böbi!
Üdv itt!Mégegyszer gratula!!!Remélem h nem sárgultok be és holnap már jöhettek haza!!!

Én meg egyszer kisfiamnak hívtam a lányom :oops: Azt hiszem Anita mondta h kékbe öltöztették a kórházba Hannát.Én meg mondtm is h nekem is épp kékben van Iza.És meséltem apcimnak,majd utána véletlenül kisfiamnak hívtam :oops: :lol: :lol:

Hát Iza a pociban is érzékeny volt a frontokra...most olyan is nyugtalan.Cumival megnyugszik,de vhogy nem tud bealudni rendesen,ha kiesik a cumi sír...éjjel is eljátszotta egyszer,vagy 00szor keltem fel visszarakni neki.Annyi h akkor nem sírt csak hallottam ahogy küzd a cumiért...na de legalább erősödik a hasam,igaz még pihentetni kéne...de hát ez van.

Dóri!
Most jut eszembe.Szóval én nem nyultma a sebhez!Pár napja néha bekenem körömvirággal,a hasamon is kenem a csíkokat aztán néha lejjebb is kenek kicsi,de ennyi!Amúgy javul már a sebed?Megnézted már te is?

annus11
 
 


Sziasztok!

Hannák nagyon szépek!!!

Anita a te Hannád szerintem nagyon hasonlít Grétire.

Ancsika mennek a drukkok! Gyors, és könnyű szülést neked!

A szoptatás alatt sajnos én is híztam. Szülés után 3 héttel annyi kilóvoltam, mint a terhesség előtt, de a szoptatás első hat hónapjában felszedtem 6 kilót. :( Most én is nagyon oda akarok figyelni. Nem akarok megint hízni, mert nem bírom ledolgozni. :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szilvi!
A Te Hannád is gyönyörű!!!!Tegyetek még képet!!!!!Olyan szép minden baba!!!!!

Böi!
Elolvastam a születéstörténetet!Akkor te is a villámszülés kategóriába tartozol!!!!Na mondjuk 2.baba,úgy látszik h ez tényleg sokat számít :wink:

Na talán elaludt Izus...Amúgy este fél6kor kelt,háta közepéig szaros vlt...persze h fehérben volt,mért ne 8) Na akkor gyorsan fürdés.De pont nem volt melegvíz...szóval melegítettünk vizet a tűzhelyen :lol: (később azért már volt melegvíz)És kajcsi után aludt fél12ig! :wink:

annus11
 
 


Két kis manóm!!!
Kép

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jaj de jó kép!!!!!Én is én is :oops: :oops: Holnap ráállunk a kistesóra :oops: :lol: :lol: Ezt be kell keretezni és kitenni a falra!!!

annus11
 
 


Gréti és Hanna nagyon édesek! Remélem én is csak ilyen boldogságos képeket rakhatok majd fel a két tesóról. Kicsit tartok az én féltékeny kislányomtól.

Elolvastam Böbi szülését. Hát annyi villámszülés van itt a topikban, hogy én is ilyet akarok, de félek, hogy nem így lesz. Ma megyek dokihoz, kivi vagyok nyíltam e már, de Böbit alapul véve végül is 20 perc alatt is lehet 2 ujjnyit. Na az a lényeg, hogy könnyű szülést akarok!!!! Parázok. :oops:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ancsika bréking nyúz: fájások alakulnak, bár a telóba még röhögcsélt :D doki szerint dél körül meglesz :) puszil mindenkit

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ancsika csak így tovább!!! Szuper lenne ha délre itt lenne a baba!

Amikor én szültem nemhogy röhögcsélni nem tudtam, de még beszélni sem a telefonba. Sőt volt idő amikor már az sem tűnt fel, hogy egyátalán mások beszélnek mellettem. :? Úgy látszik gyári hibás vagyok. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Helló lányok!

Jó reggelt!

Mindenek előtt Anxsika, mennek a drukkok meg a pozitív energiák ezerrel. Mondjuk, ha még jó kedve van, akkor lehet, hogy csak uzsira lesz meg a babóca!

Esztó, jó a kép! Holnap itt a nagy nap! Tök jó, hogy egy ideje minden napra jutnak babák! Holnap Álmi napja következik!

Panndi, én ezt el se hiszem. Jó, az én szempontomból lényegtelen, mivel SOHA nem volt lapos hasam, de nagyon durva!

Anita, nagyon édik a kislányok! Én is irigyellek!

Susycat, a te Hannád is nagyon édes! És egészen különleges a fény a képeken! Ezt hogy csináltátok?

Na jólvan, megyek Váratlan utazást nézni... Délután meg megyek a laborleleteimért. Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Reny, ja még neked akartam írni, hogy ne parázz. Gyerek ki fog jönni! Gondolj Hean-re! Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


sziasztok!

Csatlakozom az esti nyűgös babák táborához., mi is hadakoztunk a cumival :)

Gyönyörűek a csajok :)

g_reny neked is gyors szülésed lesz :)

ancsika megy a drukk :)

este tökre kiakadtam már mindenen, bezzeg ilyenkor meg nem bírok aludni, még fejni is alig tudtam gyerek ordított Édua egyfolytában hangosan beszélt és szegényre annyiszor rászóltam :(, férjem megint ki volt, tiszta szeleburdi család :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ancsika++++++++++++++++++++++++++drukk!

Szépek a babák és Esztó a pocakod is!
Panndi, iríííííííííííííííííígy a jó lyányaidra, na meg az eltűnt pocira! Nekem is ilyet! :)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ancsikának megy drukk!És köszönjük a híreket felőle!!!Ilyenkor még én is tudtam poénkodni...este 5-6kor már kevésbé...

Azt hiszem én a másik véglet vagyok...12 óra alatt sikerült 2 ujnyira tágulnom 8) :lol: Azt hiszem nem ez lesz az új világcsúcs :lol: :lol: :lol:

Panndi!
Hát szerintem ha rajtad marad az a másfél kiló akkor se történik semmi!!!Én alig várom a 6 hetes kontrollt!És másnap kezdem is a hasizom erősítőt!!! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Én is-én is-én is!! Szülni akarok!!!

A babák gyönyörűek!!! Irigykedem!!!!!!!!!!

Reny! Én is abba a típusba tartozom, akik szülés közben nem tudnak röhögcsélni... :oops:
A falat lekapartam. Bencénél -összesen 3/4 óra volt ugyan- de még a férjemről is letéptem a polót... :oops:
Valószínűleg én a "rövid, de rendkívül intenzív vajúdók" táborába tartozom. Legalábbis a 2 fiúnál ez jött ki.
Aztán most mi lesz? Majd utána megmondom. Csak az a gond, hogyezt előre sosem tudja az ember. Ok., hogy piszkosul fáj, na de meddig?...

A szokásos sz.. éjszakám volt. Fél 2h körül kivert a víz, görcsöltem, fetrengtem egy ideig, majd be a kádva, fél óra pancsi, ágy és bealvás. Napok óta ez megy. Most viszont kimaradt a fél5h-5h körüli 2.kör, és aludtam fél9h-ig (kivéve azt a 10percet, amikor felfogtam, hogy Apci elvitte a gyerekeket suliba..) :shock:
Szegény Apci, totál ki van akadva, hogy mi van velem, mert ilyeneket az első 3-nál nem produkáltam. Hiába, minden terhesség más... :)

Pingi!, Vki! Egyben vagytok még? Mikor mentek CTG-re? Én csüt.ön, fél9h-re. -Ha addig nem szülök meg.. Bár, már nagyon szeretnék...

Kép
szkitty
 
 


annus egyébként Larának nem tetszik a latexes cumi, neki csak a szilikonos jön be, sőt már a cumisüvegben is válogat, abból is csak a mam kólika ellenes rózsaszín üveg a jó :)

Böbi nagyon ügyes voltál, gratulálok :)

Esztó nagyon csini vagy :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kitty, csütörtökön megyek én is, de a dokihoz a rendelőbe. Holnaptól én is szülnék szívesen, de semmi jele az égvilágon.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ancsika! Megy a drukk!!!!!!!!!

Esztó! Ilyen szép, szabályosan kerek pocit én még soha nem láttam! :)

Jaj, csajok, belezavarodtam a nevekbe! Most 2 vagy 3 Hannánk van?...

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak most jutottam gép elé. :-(

Először is minden Anyukának és Babának szívből gratulálok és sok tejcsit jó egészséget kívánok!
Annus tábláját végig futottam, h kik születtek meg időközben, mert hát visszaolvasni még csak nagyon felületesen volt időm. :-(

És nagyon szépen köszönöm a drukkokat (rám fért) és a jókívánságokat!

Kórházi izgalmak után egy kis itthoni is volt :) de ez már tényleg apró lánykánk belekapott a szemébe kicsit, kötőhártyaszerű váladék jön most a pici szeméből. :-( Kamillázom tegnap óta, így már sokkal szebb! Kapott szemcseppet de az antibiotikum, gondoltam, csak ha nem javul akkor folyamodok hozzá, mert engem a kórházban teletömtek mindenféle antibiotikummak stb. és hát a tejcsin keresztül ment Neki is. Most meg nem győzöm inni a normaflort.

ÉS rögtön kérdés: a korházban liberót kapott és gyógyszertáras popsikrémet és gyönyörű volt a popsija. Itthon pamperts-t használunk és előjött 3-4 szerintem pelenka kiütés, teljesen frászban vagyok, h lehet elmulasztani?
Van ötletetek vagy tapasztalat? Térjünk vissza liberóra és minden megoldódik? Egyáltalán mennyi idő alatt kéne látni a javulást és mennyi idő alatt múlik el?
Előre is köszi!

Timi

Képet majd később küldök, mert túl nagy a felbontás, legalábbis ezzel az indokkal nem engedi feltölteni, pedig ezek már tömörítve vannak. :-)
sün balázs
 
 


A szemüvegesek szemüvegben szülnek?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: