Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Susy,
Már csak napi egyszer, a délutáni elalváshoz.
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Vicky
Ez a fiú! :D Nagyon helyes! :D

Taliról
Mi is tervezzük, hogy megyünk Pestre, legalábbis én nyaggatom a párom, hogy majd vmelyik hétvégén...szóval majd követem a taliterveket...hátha mi is beugrunk. :)
Akarunk Ikeázni is mert tervezzük mi is a lakásfelújítást.

Hoztam egy pociképet.Póló nélkül jobban látszik, de az nem nagyon szalonképes. :oops:
Kép

Amúgy jól vagyunk:hányinger nem nagyon van már, álmosság akad, éjjel egy pisi,hát az éhséget még figyelem. :)

Kép
vizkriszisback
 
 


Vicuska!

Nagy nagy gratula Lillához, még nem késtem sokat... :oops: :oops: :oops: :oops:

Taliban mi is benne vagyunk, bárhol lehet...csak lehessen szaladni, mert az enyém gyereket nem lehet leültetni... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Mami tecc az ötlet.

Zsombi tesóról annyit írhatok... 3330gr, 52cm, ő is csaszis, nem indult el semmi szülési tevékenység, annak ellenére hogy ömlött a víz...hát van ilyen... nagyon aranyos, de képet ne hari nem teszek...

Vicky

Ádi 7 hós piri sehol, sztem van még egy hónapom. Árpinál is 8 hóra jött, de 5 hóra már én is produkáltam terhes tüneteket...hányinger, szédülés, kajakívánás, utálat...csináltam is tesztet...mondjuk érdekes, hogy nála a palástfű tolta a mensit, most meg magától nem jön, nem iszok semmit...kivi leszek változott-e vmi...javulhatna.

Gyugyi
megen cigi? ennyire húzós? :d

Gaby
most má neked szurkolunk! Hajrá!!!!!

Zsófi
Jól elrejted babákokat...a barinőm is rejtegette a 4kg kislányát, hasonló vékony, mint te, és szintén keszthelyi... :D
viszont arra figyelj, hogy neki amiattt,hogy befelá nőtt a gyerek és elzárt egy csomó emésztési utat mérgezése lett, ami iszonyú viszketéssel, kiöütéssel járt, nem használt neki semmi...csak aszülés... :d

11fős vendégsereglet volt vasárnap itt, arrra takvakartam egész héten!

még ideülni se volt időm!

Most meg elmegyünk anyumhoz 1 hétre, ott nincs net... mingyá dobok képet...

pusszantás

Kép
ticsimû
 
 

 
 

képek

Kép
kukkk
Kép
nananana....
Kép
tadám
Kép
cétszerelném...ugye tesó szabad?

Kép
ticsimû
 
 


Viky!*Ez a kisfiú nagyon tud valamit!!!Az a mosoly...na majd a csajok....

Tündi!*Én is sírtam Tegnap....nem lehet megállni az ilyet...és készítettek egy titkos dobozt is egyénileg és oda azokat írták....hogyan látják a saját anyukájukat....majd lefotózom és megmutizom!!! :cry: ,na itt tört el igazán a mécses nálam!!!

Pandácska!*A Nyugatinál vettem két alkalmi felsőt az Angol tuiban(Háda) 1490.- volt db-ja!Fehéret és egy tört fehéret!

Árpika nagyon édes!Azok a szemek!

Krisz!Látom nő a bébi lakás...csak így tovább!

Enyim lakás tegnap:
Kép
na pusza a többieknek is!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ticsi!
Köszi a tanácsot, figyelek, ikerterhességnél így is komolyabban ellenőrzik a toxémiát, mert gyakrabban előfordul. Eddig nem vizesedem, nem magas a vérnyomim, fehérje sincs a pisiben. És remélem így is marad. :lol: Befelénövés: hát a babákok is össze tudnak veszni a beleimmel rendesen. :lol:
Nagyon édesek a fiaid!!!

Viki!
Hát Leventétől egyszerűen elolvadok. Mensi: terhesség sokszor rendbeteszi a dolgokat, lehet, hogy tesóre nem kell ennyit várnotok!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


vicky! nagyon édi!!! :D

gaby! druuuk! :)

krisz! nagyon aranyos kis pocid van!!!! :D

ticsi! nagyon édes Ádám! milyen ügyesen feláll már!!

kandi! szép is babylak! :D

velem nincs semmi kül,munkahelyről írok, tegnapis csomót olvasgattam a bnetet,nincs szinte semmi dolgom...
megint nem vagyok babás ismét érzem. hőm 37.1 volt ma,igaz semmit nem jelent,mert mindig szép a görbém,még sincs semmi.
cicim megint nem fáj.soha nem leszek már terhes?????most már nagyon kivagyok.....ezen kivül még egy hónap spontán aztán inszem.remélem, ugyanis mintha ezt beszéltük vna meg a dokival.

KépKép
dike
 
 



KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Ma reggel kicsit lefáradtam.elkezdtem tornázni,de lehet sok volt elsőre.de hát muszáj.

Krisz!
helyes a pocid már.
már nem emlékszem pontosan hogy milyen teákat ittál?palástfüvet???
azt olvastam hogy nagyon jó,meg a cickafarkfű is.bár azt már régóta iszom.

Dike!

találtam a neten egy teakeveréket: fogamzáselősegítő
ha gondolod leírom.én már beszereztem a hozzávalókat :)
Vendég
 


Ditke!

Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!

Pusza!
kolibri28
 
 


Lili: teakeverék recept jöhet :D köszi :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Én is eltűntem, mint szürke szamár... bocsi, csak esküvő volt a hétvégén + Bende betegsége + becart a bojlerünk, tegnap vettünk újat, ma szerelték fel, füvesítünk, azt is egyfolytában locsolni... ésatöbbiésatöbbi...

Bogáncs, egyszer már azt hiszem megpriviztük, hogy Te buda én délpest... :( Viszont Örs vezér téri Ikea jöhet!!! :D Megyünk talira, ha ott lesz és minden úgy jön össze...

Szépek a pocakok, babákok, nagy babákok (jesszum, 7 hónapos Ádi!!!)!!! :D

Gaby, Nálatok mizujs? Volt front bőven...

Nem tudjátok Derával mi lehet? Meg a nagyon régen írtakkal??? Hiányoznak... legalább egy megvagyunkat dobjatok, ha olvastok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Volt valaki itt a Bolgárkerék utcai géndiagnosztikán? Mik a tarifák vagy hogy megy, mert engem a dokim küldött oda, állítólag új protokoll, de nem tudom, kerül vmibe vagy hogy megy... Köszönöm előre is!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok lányok!

Szépek a babák, helyesek a pocik. :) Vicusnak pedig sok-sok boldogságot kívánok és gratulálok a csodaszép kicsilányhoz.

Mi jól vagyunk, a múlt héten 9+3-ból 10+0-át csinált a dokim uh alapján, mert a kis zsebibabám már 31 mm-es volt, ami pont 10 hétnek felel meg. Minden tökéletes, csodásakat pulzált a kis szíve a monitoron és épp szunyált. :)
Vérképem jó lett, viszont attól lekonyult a szám, hogy rh- vagyok, viszont ellenanyagot még nem terhelek. Hányás végül egyáltalán nem volt, most már az álmosság is múlik, jól vagyok. :)

Sleepin, én is a Bolgárkerék utcába készülök 12. heti uh-ra és integrált tesztre. Az árakról annyit tudok, ami a honlapon van... 25.000 a down-szűrés, 10.000 a genetikai uh. Jövő hét keddre kaptam időpontot.. neked is a jövő héten aktuális, ugye?
Vendég
 


Lilli
Cickát ittam a ciklus első felében és palástfűt pé után.

Pompom
Én is Rh nega vagyok.Nekem is nézegetik majd az ellenanyagot.

Most láttam a 2 héttel ezelőtti vv eredményemet, minden jó volt rajta. Legközelebb csak a 16. héten lesz vv. Uh meg tán a héten. 90 dekát híztam a védőnő mérlege szerint. Vérnyomi is rendben.

Kép
vizkriszisback
 
 


Kolibri

Köszönöm!!!! :wink: Aranyos vagy!!!!!! :D
Vendég
 


Krisz, 90 deka? Az nagyon jó. :) Én sajna felszedtem talán már kettőt-hármat is, aminek egyszerű oka van... az émelygés csak akkor múlt el, ha telipakoltam a hasamat szénhidrátdús kajával, mint pl. pizza, krumpli bármilyen formában, tésztafélék, sütik, péksütik. Csak ezekkel bírtam ellenni, az egészségesebb, könnyű kaják, amiket nemterhes koromban ettem, azonnal jöttek volna kifelé. Szóval ettem és ettem az émelygésre... de hétvége óta jobb a helyzet, stabilabb a gyomrom, szóval vissza a normális kerékvágásba. Muszáj figyelnem innentől kezdve, mert nagyon hízékony vagyok, és terhességi cukorbetegségre sem vágyom.
Viszont vérnyomi nálam is ok. :)
Vendég
 


Jelentem még egyben vagyunk :P 10-re mentem anyuval ctg-re, minden rendben, most méhszájvizsgálat nem volt,majd pénteken, hacsak nem addig kibújik :wink: aztán jött a védőnő házhoz, meg kimentünk vásárolni, és főzök, ma nem jöttem még netre :oops:
elvileg péntek szombat kettős front lesz :wink:

sleepin
mi a ott voltunk kétszer is uh-n, és ott csinálták meg a kombinált tesztet ingyen, a sejtban finanszírozta, Bajcsy kórházba küldték eredményt, mert dokim ott dolgozik, de a netről le is lehetett tölteni. UH 12ezer, akkor 10 ezer, ha elvégezteted 25 ezerért az integrált tesztet.

Kép
gaby25
 
 


lily! jöhet,köszi!! :wink:

KépKép
dike
 
 


Sziasztok! :P

köszi mindenkinek a gratukat. 8) hazajöttünk ma délben,minden okés.
tejci beindult, kezdünk belejönni a szopiba.majd holnap megpróbálok jönni és írni és képeket tenni.
hulla vagyok, de megérte..... :lol:
Vendég
 


sziaaa vicuska! de jó h jelentkeztél!!!! örülök h minden rendben hozd majd a képeket és születéstörténetet is kérek!!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Szija Vicuska és Lilla!
Nagyon ügyik vagytok, hogy már otthon lehettek! Jó, hogy a tejci is beindult. Hajrá szopi!


Puszi
kolibri28
 
 


Szép jó reggelt!

Pompom
Akkor lassan remélem tényleg jobb lesz neked, hogy múlik az émelygés.Bár igaz, most jön a kívánósság. :wink:

Vicus és Lilla baba
Örülök, hogy minden rendben és sikeresen megérkeztetek haza! :D Biztos nagyon jó otthon, a kialakított fészekben! :D

Én meg 12 hét!!! :D
Befejezem a reggelit és megyek is a házidokihoz.
Csak a felét ettem meg, mielőtt vki szívszélhűdést kap! :lol:
Palit harmadrészt teljeskiőrlésű rozslisztből, tésztában, túrótöltelékben csak édesítő, a ribizli full cukros :oops: ...de lényegében emiatt van pali, mivel tegnapelőt ete bennmaradt a szatyiban vásárlás után és kiolvadt az egéz zacsi. :?
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Vicus!

örülök hogy otthon lehettek már.gyere és mesélj majd.

Krisz!

Köszi az infót.ez rémlett de jobbnak láttam rákérdezni.

Dike!Gizi!

"fogamzás teakeverék"

-barátcserje: kihagyható ha kapszula formájában szedjük ( én kapszulázok ) nagyon jó ha vkinek nem a megfelelő a prolaktinszintje.
-citromfű: jóízű
-kamillavirág: gyulladáscsökkentő
-körömvirág: gyulladáscsökkentő
ezeket egyenlő arányban elkeverve
-kiegészíthető ánizzsal és orbáncfűvel ( mindkettő jótékony hatással van a női szervekre )
-cickafarkfű ( 1. )
_palástfű ( 2. )

Elkészítés!

Mérj ki minden teafűből azonos mennyiséget,mondjuk 30 teáskanálnyit egy mély tálba.A cickafarkfű és palástfű kivételével,keverd jól össze.
Oszd két részre az egyik felét cickafarkfűvel a másikat palástfűvel keverd össze.Reggelente forrázz le 3 dl vizzel 2-3 teáskanálnyit.8-10 percig állni,hagyjuk majd esetleg egy kis mézzel ízesitve fogyasztjuk.Jó tudni hogy a citrom és a cukor befolyásolják a gyógynövények hatását.
Reggelente1-1 csészével kell inni a ciklus első felében ( tehát a mensi első napjától 2 hétig )a cickafarkfüveset,a második felében a palástfüveset. :)

Hát ennyi lányok,én megpróbálom.
Vendég
 


Hali!

Tünde!
Boldog szülinapot igy utólag!aznap nem tudtam írni :lol: :lol:

Ditke!
neked is millió boldogságot szülinapodra! :P

csak átfutni tudtam az elmúlt pár napot. :oops:
Viki!
Levi tündéri!

Ticsi!
Te babás is milyen nagy 8)

Kandi!
szép poci :D

Gaby!
te jössz :wink:

valami taliról írtatok!hol és mikor! mi is!!!!!!!!!!!!!persze ha nem a napokban van :lol:

tejci egyre jobb.tegnap volt az első éjszakánk:9-kpr elaludt, 11-kor felébredt, hajnali 3-ig szenvedtünk, közben 4* szoptattam, azok után 10 percekre elaludt majd felébredt. :roll: aztán 3-tól 6-ig alvás, aztán szopi, és 6-majdnem 10 ig alvás!!!!!!!!na,ezalatt aludtam én is egy jót! :lol: most 11 óta megint alukál 8) 8)
imádom, cukorfalat!!!!!!!!!!! :D

szüléstöri címszavakban:reggel 6-ra be, ctg , fájás semmi , borotválás, kúpocska.7-kor burokrepesztés, nehezen ment, méhszáj 2222, mint 2 hete.fincsi volt :? , aztán erősebb fájások kicsit, de nem vészes, 8-kor vizit, fődoki ctg alapján azt mondta inkább csaszi, mert szivhangok nem túl jók az enhye fájásaim alatt se, igy nem lehet oxitocin..stb.nem vagyok kinyilva, vajudhatuink estig, de a baba szivhangja miatt nem kéne.szal 1/2 9-kor már be is a műtőbe.katéter fel :? eda elsőre sikerült.műtét alatt nem éreztem csak húzást-nyomást, de az rossz érzés volt,szédültem meg hányingerem volt, de aztán adtak vérnyominövelőt és jobb lett, meg h ott feküdtem mint egy zsák és végighallgattam a dokikat h szikét, ollót...stb. :roll: rögtön felsirt mikor kivették, megmutiztás, akkor én is sirtam.... 8) :oops: aztán még 1 órát varrtak :shock: azt hittem sose lesz vége. :evil: remegtem, fáztam....aztán át őrzőbe., Lilla baba már ottvolt kis bevásárlókocsiban, mellém tették+apa is végig velem volt. 8)
hihetetlen :lol: :lol: :lol:
hétvégét végigbőgtem, nem volt tejem, ő sírt mert éhes volt, a szopi nagyon pokolian fájt, véresre sebesedett a mellbimbóm :(
aztán megpróbáltuk bimbóvédőveé és műxik!
szegény jó sokat fogyott a kórházben, :( kapott is cukros vizet, meg irtak fel tápszert, de reméljük nem kell. :wink:
Vendég
 


ha nem bánjátok :oops: :lol:
mostani alvós kép :P

Kép
Vendég
 


Vicus! :) Édes, kicsi lány!!!Teljesen olyan, mint a 4D-n amilyen volt :) Most nem is tudom eldönteni, hogy te vagy I. inkább :D
Ugye, hogy hihetetlen??? :)
Az éjszakák meg majd rendeződnek :)
Kép még jöhetne.....
Vendég
 


vicus! csodálatos baba!!!!nagyon sok boldogságot kívánok még1szer!!!! :) az éjszakák tényleg majd rendeződnek, és örülök h a szopi már jó megy!

KépKép
dike
 
 


lily! köszi....huu mennyi minden kell bele. :? egyszer lehet kipróbálom! :wink: remélem neked beválik!

KépKép
dike
 
 


Vicus!
Gyönyörű szép Lilla baba! Gratulálok mégegyszer!! Pocid hogy van?

Kata!
Hogy vagy, rég írtál!

KépKép
zsófikukac
 
 


napot

vicuska
naddon édes...milyen lilla ez a kép.. :lol: :lol: :lol:

szopin nem aggódj...a titka a nyugalom, és a sok szénhidrát...sajna...

talihoz megvárunk, csak szép időt is hozz...

Kép
ticsimû
 
 


Vicuska! Megértem a csaszis döntést, a szívhang az nem játék, nálam is ezért filóztak, csak nálunk már szülőcsatornában volt Bende... No nem ez a lényeg, hanem, hogy minden ok! Éjszakák, szopik rendeződni fognak, ha elkezd szépen hízni a sok sok tejcsitől!!! Sose ess kétségbe, van tejed!!! :D Gyönyörűszép Lilla!!!

Köszönöm a Bolgárkerekes infokat, ma bejelentkezem jövőhét 2. félre (ha nem felejtem el... :shock: :roll: ). Csak nem értem dokim miért számolt 25-e utánt, amikor 20-tól vagyok 12 hetes elvileg... szerintem elszámolta magát... remélem csak ennyi...

Nekem látszik a pocakom. Persze biztos más, mert 2. baba, de Bendussal 12-13 hetesen volt ekkora pocakom... :) Tünet továbbra is semmi. Csak gyümölcsöket falnék naphosszat... :D Ja meg tegnap majdnem elájultam (sztem vérnyomi alacsony), meg este 10kor dőlök, mint a liszteszsák...

Kata, Princzike, Ditke, mi újság???

Ditke, utólagosan is Isten éltessen!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin helló

a pocit má bende kitágította...nekem sztem sokkkkkkkkkkkal nagyobb volt Ádival...és persze máshol is repedt...de majd visszatornázzuk :wink:

hiszti hogy megy?

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi, 2 napja (amióta gyógyszert szedünk és szó szó javulgat a betegsége) egy angyal! Na jó, vannak kisebb akaratosságok, de messze nem az 1 heti állapot! :D Majd visszajön az még... :D Nálatok Árpi? Evés?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Gyimóthy Gábor : Nyelvlecke
(Firenze 1984. X. 12. )

Egyik olaszóra sodrán,
Ím a kérdés felmerült:
Hogy milyen nyelv ez a magyar,
Európába hogy került?

Elmeséltem, ahogy tudtam,
Mire képes a magyar.
Elmondtam, hogy sok, sok rag van,
S hogy némelyik mit takar,

És a szókincsben mi rejlik,
A rengeteg árnyalat,
Példaként vegyük csak itt:
Ember, állat hogy halad?

Elmondtam, hogy mikor járunk,
Mikor mondom, hogy megyek.
Részeg, hogy dülöngél nálunk,
S milyen, ha csak lépdelek.

Miért mondom, hogy botorkál
Gyalogol, vagy kódorog,
S a sétáló szerelmes pár,
Miért éppen andalog?

A vaddisznó, hogy ha rohan,
Nem üget, de csörtet - és
Bár alakra majdnem olyan
Miért más a törtetés?

Mondtam volna még azt is hát,
Aki fut, miért nem lohol?
Miért nem vág, ki mezőn átvág,
De tán vágtat valahol.

Aki tipeg, miért nem libeg,
S ez épp úgy nem lebegés, --
Minthogy nem csak sánta biceg,
S hebegés nem rebegés!

Mit tesz a ló, ha poroszkál,
Vagy pedig, ha vágtázik?
És a kuvasz, ha somfordál,
Avagy akár bóklászik.

Lábát szedi, a ki kitér,
A riadt őz elszökell.
Nem ront be az, aki betér . . .
Más nyelven, hogy mondjam el?

Jó lett volna szemléltetni,
Botladozó, mint halad,
Avagy milyen őgyelegni?
Egy szó - egy kép - egy zamat!

Aki 'slattyog', miért nem 'lófrál'?
Száguldó hová szalad?
Ki vánszorog, miért nem kószál?
S aki kullog, hol marad?

Bandukoló miért nem baktat?
És ha motyog, mit kotyog,
Aki koslat, avagy kaptat,
Avagy császkál és totyog?

Nem csak árnyék, aki suhan,
S nem csak a jármű robog,
Nem csak az áradat rohan,
S nem csak a kocsi kocog.

Aki cselleng, nem csatangol,
Ki 'beslisszol' elinal,
Nem 'battyog' az, ki bitangol,
Ha mégis: a mese csal!

Hogy a kutya lopakodik,
Sompolyog, majd meglapul,
S ha ráförmedsz, elkotródik.
Hogy mondjam ezt olaszul?

Másik, erre settenkedik,
Sündörög, majd elterül.
Ráripakodsz, elódalog,
Hogy mondjam ezt németül?

Egy csavargó itt kóborol,
Lézeng, ődöng, csavarog,
Lődörög, majd elvándorol,
S többé már nem zavarog.

Ám egy másik itt tekereg,
-- Elárulja kósza nesz -
Itt kóvályog, itt ténfereg. . .
Franciául, hogy van ez?

S hogy a tömeg miért özönlik,
Mikor tódul, vagy vonul,
Vagy hömpölyög, s még sem ömlik,
Hogy mondjam ezt angolul?

Aki surran, miért nem oson,
Vagy miért nem lépeget?
Mindezt csak magyarul tudom,
S tán csak magyarul lehet. . .!

ezt muszáj elolvasnotok...sztem nagyon jó!

Kép
ticsimû
 
 


köszi...

Árpi javulgat...már egyre kevesebb a kukatöltelék kaja...Ádinak kijött az alsó 2 foga és abbamaradt a hányás...reménykedek...mára viszont belázasodott, ami eddig rá nem volt jellemző...nekem egy kis nyugalom já rmost ezzel...mert egész nap menne, mint az óramutató...már látom a nyaramat a kertben reggltől estig...és amit reggel beteszek a gépbe este fogom kiterítreni :D

Kép
ticsimû
 
 


Viki :P

Bocsánat, a múltkor Viki helyett Fencit írtam :oops:

Vicus :P

Tényleg nagyon szép kislány!!! Gratulálok hozzá!

Sleepinke :P

Tényleg, már rémlik, hogy leleveleztük :cry: De majd a talin :wink:
Én is Bolgárkerékben voltam, integrált asszem 25 volt. Megbízható bandának tartom... Ne felejts elmenni :lol:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Ticsi, de azért így könnyebb, nem? Te csak barnulsz (és sápadsz néha), gyerekek elvannak, majd kidőlnek a friss levegőtől... Istenem de jó lenne, ha így működne... :D :D :D

Amúgypedig imádom a magyar nyelvet!!! A legszebb bárki bármit mond!!!!

Velünk lesz tele az oldal! :shock: :roll: :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


:D

melyik oldalra gondoltál... :D

Kép
ticsimû
 
 


már várom nagyon a 40 fokot...megfagyok

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok csajszik! :D

Alig alszik már a manóm, szinte egész nap fent van. :shock: :roll: Most megint hason próbálkozunk... :lol:

Vicus :D Gyönyörű a kiscsajod! :wink: Szopi és éjszakák hamarosan rendbejönnek, tuti! Nekem is kórházban volt 2 éjszaka amikor délután 5-től éjjel 3-ig non-stop cicin akart lógni, de ez állítólag természetes a 4-5. napon. Most már éjszaka 4-6 órát átalszik, nappal meg 3 óránként eszik, közben nézelődik és közben el-elalszik. Műtét alatti és után remegés nekem is volt, állítólag ez természetes. :shock: :oops: :roll: Utána meg friss sebbel hánytam többször is a méhösszehúzódás fájdalmától. :oops: Csak mint lánykoromban... 8) akkor is nagyon fájt mindig a mensim. Én kérdeztem is a nővért, hogy csak én vagyok ennyire gáz, de nagyon szenvedtem műtét után, k...vára fájt a hasam, de megnyugtatott hogy minden császáros ilyen nehezen viseli. :roll: Sebed hogy van? Kaptál gombokat? :wink:
Még kéééépet! :wink:

Talihoz: Asszem Sleepin volt már a Brendonos játszóházba, de szerintem az elég kicsi, nem? :roll: Ez a Sugar-os Bogáncs féle cukrászda/játszóház jól hangzik szerintem, Bogáncs majd írd meg lécci hogy milyen volt, kivi vagyok. Na és mi lenne ha szabadban lennénk? A Lágymányosi híd mellett a Kopaszi gáton baromi jól kiépítették az öblöt, nagyon igényes szerintem. Kutyákat behozni tilos, vagyis nyugodtan lehet hemperegni a fűben. Gyönyörűen parkosított, sétány van, játszótér van, kávézó van, WC.

http://www.obol.hu/park.html

Ha hétvégén talizunk (gondolom a többségnek ez lenne jobb), akkor ott elég sokan vannak.

Pussz mindenkinek!
fenci
 
 


Sziasztok!

Vicuska
Szívből gratulálok! Lilla baba csodaszép. :D
Ha a szülészeten járok, alig tudom visszatartani a könnyeimet, annyira édesek, ahogy tologatják őket a kosárban.

Bogáncs,
Köszi, remélem tényleg én jövök, bár most úgy néz ki mégsem volt tüszőrepedésem. Nem baj majd jövő hónapban.

Kandi,
Dobok egy hátast, hogy már a 25. hétben vagy! Annyira telik fölöttem az idő, hogy nem igaz.
Elhiszem, hogy elérzékenyültél anyák napjától, ezek a szép dolgok.

Kép
mofly
 
 


mofly

cijjjja
van jövőterv vagy spontánoztok...vagy olvassak vissza, mert lemaradtam, mint a borra való...

Edinkáról ki írt a múltkor?

Én beszéltem majdnem vele msnen...még elcsípődött egy váltott üzi, de nem tudom mennyire publikus, szal, aki hozta a hírt a múltkor neki lenne sansza (?) megírni a folytatást...

fázom... kicsi felébredt, most nem lázas már molyol...a nagy meg alszik már lassan 4 órája! :roll:

képeket még lilláról...iwiwre tettél fel? mingyá megkukk

Kép
ticsimû
 
 


Vicuska!
Szépséges a kicsi lány! :lol: :lol: Ès ügyik vagytok a tejcsivel! :wink:
A cicim nekem is fájt és vérzett, aztán bimbóvédö lett a nyerö nálunk is!

Fenci!
Azóta rendben volt a légzésfigyelötök, nem volt riasztás?

Na lassan felkeltem kicsi fiamat,mert már két óra hosszája alszik!

JA és dobok két új kedvenc fotót!
Kép Kép
susy75
 
 


Szia Mofly :D Mi most a tervetek, engem is érdekel!

Ticsi :D Akkor most nagy a nyugalom! :wink:

Susy :D Akartam is írni már, hogy 100%, hogy Márk súlya miatt jelzett mindig a légzésfigyelő. 3,5 hetes kora óta egyszer sem volt riasztás pedig nem állítottunk semmit az Angelcare-n. Pelusügy is megoldódott, a Huggies lett a nyerő, a többinek nincs olyan gumis dereka és mindből kifolyt a pisi. A szeme is javul, már kb annyi a csipa a szemén amennyi nekem is simán van reggelente. Kaksi gond is megoldódott, most nagyjából 2 naponta kakil a kicsim, persze akkor mindig jóóó sokat. :D Úgyhogy momentán gondtalan napokat élünk! :D :P Vinzent nagyon édesen mosolyog, már én is várom az eltéveszthetetlenül nekem szánt mosolyt. :P

na futok, manóm éhes.
fenci
 
 


Vicuska, Sleepin

Köszönöm a köszöntést!!!! :wink:

Vicuska

Gyönyörű Lilla baba!!!!! :D :D :D

Susy

Vinzent is nagyon helyes kispasi!!!! :D

Vicky

Levi is nagyon édes!!!!!! :D


Én írtam a múltkor Edinkáról, és sajnos aznap reggel amikor mentek beültire az embrike már nem osztódott, így nem lett beülti! :cry: :cry: :cry:

Nagy puszi mindenkinek, jó talizást nektek!!!!! :D Drukkolok nektek, kinek mihez kell!!!!

PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! :wink: :D Nincs értelme ide írogatnom tovább úgy érzem!!!!! :( :shock:
Vendég
 


Kép

Kép

Fenci!
érdekes, én abszolut jól viseltem a hasi sebet....a múltkori 2 sokkla szarabb volt.lehet csak pszichésn Lilla begyógyitotta gyorsan :roll:

Susy!
nagyon szép Vinzent 8)

Mofly!
drukk nektek is!!!!!!!!!!!!!!!!!

mindenkihez nem tudok irni, de pusszancsot küldök! :lol:
Vendég
 


Vicus
De jó képek! :D Kösz a szüléstörit. Jó, hogy rendeződött a szopi és a sebed is rendben. :D

Ditke
Tessék csak írni! :D

Edinka
Sajnálom. :(

Fenci
Jó hallani a ti jó híreiteket is! :D Képet is kérünk! :wink:

Holnapi uh-m még hüvelyi lesz és persze a párom is bejöhet. :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


Ditke!
ne máááááááááááááááááár!miért nem irsz ide?párod?viszavárunk!hiányozni fogsz!ne hülyéskedj! :D
Vendég
 


Vicuska!

Gyönyörűséges Lillád! Köszönöm neki az üzit! Nagyon ügyi, hogy már sms-t is tud küldeni. Nem hijába, orvos szülők gyermeke! :P

Gratulálok mégegyszer! :wink:

Többieknek nagy pusz!

Ja, Moflykám, megtaláltalak ám iwiwen! :wink: Drukkolok nektek nagyon. Igen, most már te jössz és Ditke és Zsu! :wink: .....és persze akit kihagytam, attól előre is bocsi!

Kép

Kép
gröni
 
 


Vicus
Köszi! :D Szupi, hogy már otthon vagytok. Cici majd rendbejön, ne aggódj! Júni végére tervezzük a talit.

Fenci
Nagyon szép ez a hely! Én benne vagyok, hogy ott legyen a tali. A játszótér is jól néz ki, Réka tuti élvezné.

Ditke
Boldog szülinapot !! Ne már, hogy nem írsz többet! Miért??

Ticsi
Kár, hogy nem tudtatok jönni. Pedig Réka mér várta Árpit. Mondta, hogy majd ott fog ülni a széken, ahol múltkor, meg hogy majd mennek a játszóra. :) Én mondjuk a 40 fokot nem várom. Uuuuutálom a hőséget, mikor a s..ggem partján is folyik a víz.

Nálunk elég szarok az iccakák. Dóri 1,5-2 óránként ébred. Nem tudom miért. Lehet, hogy keskeny neki az ágy?! Uis, mikor bemegyek hozzá, mindig keresztben fekszik. Lehet, hogy ezért ébred fel?? Ma beraktam Réka ágyába, kíváncsi leszek, mennyit fog ébredni.

Vazze! Mingyá' fél 11 és vki kopácsol?!? :shock: :evil:
gtünde
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?