Új privát üzeneted érkezett!

Kipróbáltam, h milyen a kakaós csiga leveles tésztából (lusta voltam a kelt tésztához). Hát...forró...fini...
Megyek csinálok kis kaszinó/töltött tojást.

Jól elszövegelek magamban. :oops:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Helló lányok!

Basszus, csináltam képeket a gépemmel, ami 640x480 pxlesek, de még ez sem elég!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Úgyhogy akkor küldöm is Annus, köszi előre is a segítséget!

Mindenki tök csini, csak én vagyok egy mammutttt...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Pumuklii! Nagyon szépek vagytok, mint mindig! :) És jók a "nyaralós" képek! :)

Na jó, Szofi, majd én eldntöm, hogy mammut vagy-e vagy sem! Várd csak ki! És nemsokára láthatjuk a képeket, ugye? :wink:

Vki! Egészségedre a csigut!!

Mréka, köszönjük az infókat!
Vendég
 

 
 

pumukli: aham, a régi farmerben jöttem haza :lol:
Vendég
 


Szofi!
Máris nézem h megjött e a levél!

Pumukli!
Írtó csini vagy!!!Én most úgy beülnék abba a kis gyerekpancsolóba :oops:

Pingi!
Balcsi...irigy irigy :oops: Tényleg úgy tűnik mintha lenn lenne a pocid!!!

Mréka!
huu,akkor én is készülök!Lassami is 3 hetesek leszünk...nekem ma jól aludt Iza,szóval nem a front játszott be :wink:

annus11
 
 


Panndi!
De ugye most nem kérdezték meg h szülni mentél e :wink: :lol: É tuti nem hittem volna el olyan pici pocival!Bár most tényleg nagyobb volt mint a múltkor :lol:

Szofi!
Ment a kép!!

Dóri!
Mi az h kezeli?Mit csinál a sebbel a férjed?

annus11
 
 


Nemtom lejjebb ment-e, lehet egy picit. Igazából mindegy mert a feje nagyon lenn van.
A medencébe én is beleülnék, most takaríottam ki a lakást, kicsit leizzadtam :-) Megyek hajat mosni, rendben legyen a séróm a szülőszobán :-)
pumuklii
 
 


Réka, nagyon szépen köszönöm a választ, sokat segítettél! Most már nyugodtabb vagyok, hogy nem valami betegség vagy ilyesmi okozza a nyűgösséget. Köszi még egyszer!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Na,megvolt az első séta!Én nagyon boldog voltam,bár csak 20 perccel kezdtük,majd naponta emeljük 5-5 perccel az adagot,ha marad a szép idő.Sajnos az utolsó öt percre "elfáradt" az újdonság,mert Riki rákezdett és kellett a cumi.Tehetetlen vagyok a sírásokkal szemben.Hátha a doktornéni vagy Réka :D tud nekem valami jót tanácsolni.
A frontot én is érzem,mert fáj a fejem.Ha ezentúl tényleg így lesz az epidurál hatására,akkor kardomba dőlök.
A képek nagyon klasszak. Pumukli,tök jó nagy erkélyetek van!De jó is lehet egy ilyen.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Baj, ha kell a cumi? Sztem annyira nem, ha az megoldja a problémát! :)

Háááát, Annus, kb 2 naponta Betadine-t ken rá, meg volt már, hogy hintőporoztuk is.

Panndi, sejtettem, hogy jó lesz rád a gatyód... :) Negatív pocakképet raksz fel?
Vendég
 


Pingi,Pumuklii!Nagyon csinik vagytok!
Nem volt hideg a Balcsi? :) Tényleg van ott már pocak! :lol:
Nem is gondoltuk volna egy -két hónapja... :lol: Felesleg semmi! :D
Vki!Ügyi vagy a csigával!Én sajna semmi ilyet nem ehetek,mert a sav akkor egész éjjel nem hagyna aludni.
A fagyi az egyetlen édesség... :D

Leálltak a babák.Megnézem a táblit,
hogy dátum szerint kik is jönnek. :lol: :lol:

Na,megyek vacsizni.
Szép estét!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Helló lányok!

Na, végre jövök a képekkel! Annus, nagyon köszi ezúton is!!!

Kép kanapé

Kép szopisarok

Kép kiságy+pelenkázó

Kép másik sarok

Kép komód+zsiráf

Kép kisvonat

Kép pocak a 38. héten

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Fabri, kakóscsiga savat csinál?

Szofi, tök jó a szoba! Zsiráfot és kisvonatot Te csináltad? Mert jöhetsz hozzánk reprodukálni! És nem vagy mammut!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Naaaagyon jók a képek, Szofi! És most megállapítom: semmi közöd a mammutokhoz! Helyes vagy!
A falfestmények meg juj, de jók!!! Szeretni fog méreckedni a kislegény! :wink:
Vendég
 


SZofi
tök jó a zsiráf meg a vonat. Hogy készült?
Mammutot én se látok :-)

Kutyafüle
Maja nem nagyon bírta a babakocsizást, mindig irigyeltem, aki csak berakta a gyerekét és aludt vagy nézelődött. Csak jó rövid sétákra tudtunk menni és a vége szinte mindig bőgés volt. Akkor lett jobb, amikor már kicsit döntöttem az ülést és kilátott.
Lehet cumi nálunk is segített volna...
pumuklii
 
 


Felraktam a blogra a szüléstörténetet és képeket is. :)

Lányok, akinek a második gyerek jött: tulképp miket is kell intézni? Egyszerűen nincs erőm utánanézni ezeknek. Az anyakönyvit megcsinálják a kórházban. Aztán miket kell intézni még és hol? Gyest le kell mondani? Gyedet hol lehet igényelni? És ahhoz kell majd a baba adókártyája? Vagy tébékártyája? Vagyis hova kell ugrasztanom az uram, miután elhozta a kórházból az anyakönyvi kivonatot? :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi!
Most h jobban megnézem a képedet,olyan furcsa nekem vmi...a hajaddal csináltál vmit?Tök más most az arcod :wink: Mi ugye taliztunk élőben és pl Vanninál még vhogy másképp néztél ki!De lehet h csak a terhesség miatti sugárzol :wink: :lol:

Tinu!
A babának adókártya csak a babakötvényhez kell,máshoz nem.

Kutyafüle!
Mi úgy megyünk sétálni h szopi után ha elaludt akkor megyünk le,így tuti h nem ébred még egy jó darabig!És miután visszaértünk még itthon is alszok tovább! :wink:

Izát megmértük ma is a fürdés elött!3420g a drágám!!!Amúgy pont ma délután mondtam h olyan sokat változott a napokban!Olyan nagylány már :oops: :lol:

annus11
 
 


Csak gyors bekukk,de látom nem érkezett újabb babuci!

Vki!Sajna minden,ami édes savat csinál nekem. :(
Igazából végigkísért a terhesség alatt a gyomorsav,1-2 hét kihagyással. :(

Szofi!Helyes a szoba! :D

Tinu!Csongi nagyon édesen mosolyog! :D
Annyira formás baba!A születéstörténeted nagyon megható,
és egyben életszerű!Olyan jó olvasni,
segít felkészülni a sajátunkra. :)

Jóéjt Mamik,és babák!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fabri 2009.05.10 20:40-kor.

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok!

Megint annyi baba született az elmúlt napokban, hogy már nehezen követem a babaesőt :D :D

Először is hatalmas gratula Nórihoz, Lilihez és Iringóhoz!!!!
A képeket mint mindig, várom én is :)

Láttam, a blogon is vannak fent újabb képek, nagyon tündériek, Csongor is milyen kis bogyó, az első képen mintha mosolyogna :lol: :lol:

A pocakfotók is nagyon jók, nem tudhatjátok, lehet, már az utolsó képek egyben :) mindannyian sugároztok :lol: :lol:

Esztó,
Neked megy a drukk, hogy 13-áig Álmos akarjon maradni odabent!!!

Szofi,
tök jó lett Nálatok is a babszoba! A zsiráfot meg a kisvonatot honnan szereztétek be? Matrcia, vagy festmény? Nagyon szuper, nekünk is kéne vmi hasonló a baba ágya felé :lol:

Tegnap megvolt sogórnőm esküvője is, rég ettem ilyen finom feketeerdő tortát... Hajnal 5-kor feküdtünk le, elvoltam mint a befőtt, Bogika is jól bírta, mindenki a pocakomat taperolta :) (mondjuk persze akiket ismerek meg csípek...). vicces volt nézni, ahogy a vendégek 99%-a szép lassan ittasodott :roll: :D de marha jól szórakoztam rajtuk.

emese1979
 
 


Nagyon szép baba Csongor+ És köszönjük a történetet is, Tinu! :)

Mindenkinek nyugodt éjszakát, megyek, mert sír a manó...
Vendég
 


Emese! Jó lehetett az esküvő! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, köszönöm a dícséreteket a szoba nevében is. Annus, szerintem azért vagyok más, mert:
1. nincs rajtam szemüveg+smink
2. a hajam össze van kötve szopottgombócra
3. feldagadt a fejem... :shock:

Sokan kérdeztétek a festményeket! Ez úgy volt, hogy Andris nagynénje dekoratőr, és azt kaptuk tőle karácsonyra, hogy kifesti a gyerekszoba falát, mikor eljön az ideje. Hihetetlen profi a csaj, a netről leszedtem a képet, és ő megcsinálta jobbra, mint az eredeti.
FONTOS: vállal ilyen munkát, olcsón, és nagyon aranyos, bármit meg tud festeni, csak kép kell hozzá. Szóval ha valakit érdekel, akkor priviben elküldöm az elérhetőségeit! (vonat+zsiráf 2 napi munka volt)

No jó, jó éjt mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok

Réka, nagyon köszönöm amit írtál, megnyugodtam. Bár azért már várom a következő vizsgálatot.

Jaaaaj, olyan jó volt a Balcsin lenni, és hát azért kicsit hideg volt a víz, de képzeljétek volt egy-két ember akik teljesen belementek. :shock: A szomszéd hajók közül valamelyiken van vízhőmérő, és az azt mutatta, hogy a kikötőben a víz teteje 19 fokos az alja 14 fokos volt, azért abba én nem mennék bele. Én általában a 23-24 fokosban is csak cidrizek.

Képzeljétek, mi történt.
Családi program volt ma, és annak a végeztével jó messzire kellett hazavinni mindenkit (Dunaharaszti és Szigetszentmiklós). Hazafelé úton olyan fájásaim vagy fájásom volt, hogy azt hittem ahogy hazaérnk mehetünk is a kórházba szülni. Ez most úgy igazán fájt, alig tudtam beszélni,néha levegőt venni is nehéz volt, viszont gyakorlatilag egy negyen órán keresztül kisebb nagyobb kiugrásokkal egyfolytában fájt. Ez pont egy órája volt,azóta hogy kiszállhattam a kocsiból mintha elvágták volna.
Nagyon izgultam. Most meg azon izgulok, hogy ha ez csak egy jósló fájás volt, akkor mik voltak eddig :?: :?: (enyhe laza mensis görcseim voltak ezelőtt még csak), és akkor ha ez ilyen volt milyen lesz az igazi????????? Mert én bizony azt hittem ez rendes fájás volt, túl volt a "nyugton tudom tűrni" határon.
Most egy kis egészséges izgulás belém költözött, ha éjszaka lesz valami akkor mindenképpen írok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Szofi
Szép a szoba, és most láttalak először. :)

Pingi
Olyan nehéz ezt eldönteni, mert mindenki másképpen éli meg a fájásokat. Jó lenne , ha nekem elfolyna a víz, mert az legalább egyértelmű.

Kedden bevonulok a kórházba, de írok sms-t ha meglesznek a babák.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Olyan izgi, hogy folyamatosan jönnek a babák :)

Én úgy szülnék megint :oops:
Vendég
 


Az ikres fórumon első vagyok egy jó ideje. Ma megelőzött egy lány. :) Most már én is szülnék. :)

Jó éjszakát nektek!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


4:25kor megszületett Kolos 2990g és 55cm.Jól vagyunk mindketten!

annus11
 
 


[color=red]pumukli: gratulálok Koloshoz, jó egészséget Nektek![/color] :)
Vendég
 


Szörnyű éjszakánk volt, az előző tök jó volt, ez a mostani nagyon gáz... :?
Vendég
 


Pumuklii!Gratulálok Koloshoz,erőt egészséget kívánok Nektek!!!!
Ti is beelőztetek egy párunkat,dehát második babánál lehet ilyen! :D

Lassan megyek én is dokihoz.Nst,uh,+vizsgálat.
Nekünk nyugis éjszakánk volt.Kiv.vagyok,mit mond a dokibácsink. :)

Anika!Nyugi,sztem Te jössz. :lol:

Szép ébredezést!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Panndi!Sajnálom,próbálj pihenni napközben,amennyire lehetséges két babus mellett! :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Pumukli: nagy-nagy gratula Koloshoz! Hát lehetett tudni, hogy te leszel a következő! :) :wink:

Én halálra aggódom magam. :( Csongor nagyon nehezen akar megtanulni szopizni - vagyis nem a képességével van a baj, hanem a mellbimbómat nem tudja rendesen bekapni. Ha bekapja valahogy, akkor totál szétharapja, folyik belőle a vér. A bimbóvédővel is csak szenved, nem tudja elkezdeni szívni, vagy türelmetlen hozzá. Sose tudom, hogy eleget szopizott-e. Mérni nem tudom, de nem is akarom. Abszolút igény szerint szopizik, ha ébren van, cuppantom a cicire. Már megpróbáltam kiegészíteni cumisüvegből lefejt tejjel, de azon is csak nyammog, gyakorlatilag nem eszik belőle. Nem kéri. Elvileg tök nyugodt lennék mindezzel, HA kakilna. De nem kakilt még anyatejeset. Mikor hazajöttünk a kórházból, aznap volt még egy kis mekóniumos kaki, kevés. És van, mikor pisi sincs a pelusban, vagy van, de piros, vagyis koncentrált. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Ma jön a védőnő, remélem, tud valami okosat mondani. Csak nem hal éhen a tele mellemen a gyerek! :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!
Ma is kellemes éjszakánk volt.7-kor kelt,és evett 110g-ot. :lol: A tegnapi mázsálás eredménye:3310g. :lol: Nagyon reménykedem benne,hogy ez így marad és működni fog.Ez nekünk is jó lenne,mert van egyfajta napirendje.És neki is,mert nem kell keltegetni,meg zavarni a manót,hanem élhetné a saját ritmusát.A mosdás is picikét jobb volt tegnap.Most testrészenként mostam le és rögtön töröltem,hogy ne legyen vizes a levegőn,esetleg hogy fázik így. És,reggelre leesett a köldökcsonkja!!Kész férfi már! :lol:
Tinu!Nagyon szép baba Csongi és a történet is!!!! Ne idegeskedj!Biztos segít a védőnő!!Persze pont én mondom a paramamik élharcosa! :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt

Én még egyben. :( De azért érzem hogy valami nagyon készülődik odabent...vagyis valaki. :)

Pumukli, sok szeretettel gratulálok, sok tejcsit és egészséget kívánok nektek.

Tinu:azért az tök jó hogy jön ma a védőnő, elég megnyugtató.Remélem tud nektek segíteni. A kiszáradás miatt aggasztó (bár én ugye nem vagyok egy tapasztalt anyuka) a helyzet, a felnőtt embernél is a sötét vizelet a kevés folyadékbevitelre utal. De biztos össze fogtok szokni Csongorral.
Hánykor megy hozzátok a védőnő? Majd, mondd hogy mit mondott, okszi?

Anika: én is inkább a magzatvíz elfolyásra szavazok, csak legyen utána fájás is. Bár mostmár tudom hogy a fájások sem lesznek piskóták. :shock: Este miután írtam, még volt két olyan eset is, hogy éreztem hogy a lányom mozog (rugdos nagyokat) odabent, és akkor kétszer olyat nyillalt a hasam legeslegaljába, hogy teljesen összerogytam, apa jól meg is ijedt. Aztán lefeküdtem és éjjel nem volt semmi bajom (a gyommorsavamat kivéve). Kicsit rosz hogy nem tudom miko rmi és miért fáj odabent.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Tinu, nekem anno Samu csinálta ugyanezt... :roll: De ő a cumisüveget elfogadta. Meg meg is tanult szopizni, csak hosszú idő volt, míg én rájöttem, mit kell neki segíteni, de most Danóval már az elején tudtam.

Panndi, sajnálom az éjjelt, de nekem is szörnyű volt. Nem is aludtam... De most még nevetek rajta... Majd napközben...

Éééééééééés: Szeretettel gratulálok Koloshoz, Pumuklii!!! Isten éltessen benneteket!
Vendég
 


Pingi! Van, hogy egy jóslófájás van olyan intenzív mint a szülési fájdalom, de azértnem mondom, hogy, amit érzetél, az már tutira a legnagyobb fájdalom... A kocsikázástól nekem is mindig keményedéseim voltak, szóval, mivel te már elég közel vagy a végéhez, talán nem kéne vezetni többet, mert beindulhat a szülés, és akkor mit csinálsz, ha egyedül vagy???

Anika, lassan már azért tényleg jöhetnének a lányok! :)

Szép napot mindenkinek, megpróbálok még picit pihenni.
Vendég
 


Jó reggelt!!


Pumukli,
htalamas gratula Koloshoz!!! Sok-sok boldogságot, tejecskét Nektek!!


Tinu,
biztos megnyugtata majd a védőnő, vagy tud mondani valami okosat! Csongor meg ügyes fiú lesz, reméljük pikk-pakk belejön majd a szopizásba!

Hajna,
majd írd meg mi volt uh-n meg NST, kiváncsi vagyok mekkora már Hanna (főleg, hogy egyformék eléggé a babáink :lol: :lol: )

Dóri, panndi
pihizzetek, hátha napközben picit tudtok talán! :wink:

Kutyafüle,
Stella hogy viselkedik Rikivel? Sétákat hogyan tudjátok megoldani, vagy Dani viszi le még egyelőre?

emese1979
 
 


Sziasztok!

Hát most kivel fogok én együtt szülni???? Biztosra vettem, hogy Pumuklival talizunk a kórházban. De azért Pumukli hatalmas gratula Kolos babához, ő is nagyon sietett megismerni Anyukáját!

Most megyek, mert 10-re jön a védőnő, még nem volt nálunk, gondolom meg akarja nézni hova érkezik Mira.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na itt!
Ma már egyedül!Apcim dolgozik...

Pumuklinak gratula!El is felejtettem írni :oops: :lol: Csak gyorsan feldobtam a hírt!
Amúgy ha jól emlékszem tegnap a lakást takarította,nem?Na ezért kell már ilyenkor pihenni :wink: :lol:

Tinu!
Remélem Csongi hamar belejön a szopiba!!!!A védőnő bizti mond vmi okosat!Izának ami nehézség az elején h nehéz neki bekapni a cicit amikor olyan kemény!Próbálom vhogy lazítani,picit maszírozom elötte,meg addig tolja e magától amíg egy csomó kifolyik és akkor már be tudja kapni :lol:

Nekünk jó éjszakánk volt...vagyis a szokásos.Iza evett 11kor,aztán fél3 majd fél6.És most fél9.Azt hiszem nem tudja mikor van éjszaka,mert délután illetve kora este alszik hosszabban....

Pingi!
Neked már nem kéne vezetni...

Szofi!
Áhh,bár azt mondják szülés elött megváltozik az arc! :lol:

Emese!
Én is úgy várom az esküvőt...halálra eszem magam 8)

Tinu!
Még enm olvastama történetet csak a képeket néztem!Nagyon szép Csongi!!!Mégegyzser gratula hozzá!!!

annus11
 
 


Kutyafüle:

Szia itt is. :) A sírásokkal szemben nem csodálom hogy tehetetlen vagy! Hiszen azért sír a baba, hogy ne tudj ellenállni neki. Egyébként sok baba nem szereti a babakocsit. Van amelyik azonnal mély álomba szenderül benne, van aki végigüvölti az utat rendszeresen, és kifejezetten szoktatni kell hozzá. Van aki az autósüléssel van így. Szóval minden baba személyiség, és ki kell tapasztalni, hogy nektek hogy lesz a jó!

Fürdés: Sok újszülött szívből gyűlöli, egyrészt mert fázik, másrészt mert bizonytalanul érzi magát, és ráadásul meztelenkedni sem szeretnek ha nem öleli őket körül valami. 28-29 foknál kezdődik, hogy a babának nem kell külön energiát fordítania a hőtermelésre, tehát idáig érdemes felfűteni a fürdőszobát, és alárakni valami szivacsot vagy puha dolgot a kádban, hogy úgy érezze, körül van ölelve.


Pingi:

:) Minden rendben lesz.

Az autókázás alatti fájások valószínűleg inkább annak a pozíciónak tudhatóak be. A szülőfájások szakaszosak, és még a leghosszabbak is csak 1-2 percig tartanak, utána szünet van, vagy alábbhagy. Szóval hullámzó érzés, nem egybefüggő fájdalom! Szerintem csak jól elnyomhatott valami ideget a baba az autóban ülve.


Tinu:

A súlygyarapodása hogy alakul Csongornak? Ha nincs meg a napi 3 kakis pelenka és plussz minimum 3 pisis pelenka, akkor a baba nem szopik eleget! Remélem a védőnő tud segíteni mellretenni úgy, hogy ne harapjon és ne fájjon a szoptatás! Ha nem sikerült megoldani, küldj egy privit, vagy a honlapomon van a telefonszámom, hívj nyugodtan, hátha tudok segíteni!

Réka
pszichológus, dúla, szülésfelkészítő oktató

http://szuleselmeny.wordpress.com
http://tejmentes.blogspot.com
mreka
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Remélem, most már hamarosan itt lesz a védőnő és segít egy kicsit. :? Olyan rossz, mert Tüci nem volt hajlandó a mellemből szopizni picikének, de legalább a bimbóvédőből igen! Ilyenkor mindig a sírógörcs határán vagyok, ha ennyire aggódom, ezért is bőgtem végig Tücivel a 3 napot a kórházban. Na most legalább ott nem sírtam, ez is valami. :roll:

Réka: nem tudom, mi a helyzet a súllyal, nincs mérlegünk... Én is épp azért aggódom, amit írtál. Hogy azért nem szopik eleget, mert annyira elfárad a nagy hadakozásba, hogy végül bealszik. Csak azt nem értem, hogy akkor cumisüvegből miért nem eszik, mert tartja bent a szájába és szivárog is bele a tej, de nem nyeli le. :shock: Ha éhes lenne, akkor megenné, nem?

Kép
Kép
tinu
 
 


Jajj,nagy nagy gratula Pumuklinak!!!!Nem várt sokáig Kolos!Hát arra a klassz kis medencére én sem vártam volna!!!! :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus,
jó mulatást majd! Izát viszitek magatokkal, vagy hogy lesz?

emese1979
 
 


Igazatok van, tényleg nem kéne vezetnem, csak az a baj hogy bármit el akarok intézni, az autóval pár perc, gyalog vagy esetleg a messzebbi célok BKV-val meg aránytalanul hosszú utak, és ebben a dög melegben egy kín. :?
Nem vagyok amúgy finnyás, vagy ilyesmi ne értsetek félre, csak tényleg egy autó irtó sokat számít.
De szerencsére tegnap éppen nem én vezettem, olyan fájásokkal nem is tudtam volna.

Réka, egyébként tegnap a fájdalom hullámzóan jött, mert néha el tudtam viselni, néha meg felerősödött és belefeszítettem magam tőle az ülésbe, de aztán azóta szinte semmi. Mindenesetre biztos oka volt. Vagy lehet hogy hat a málnalevél tea... :lol:
Nagyon kedves tőled amúgy hogy írsz nekünk, te amúgy jelenleg is praktizálsz? Vagy esetleg szintén babavárás miatt vagy itt a babaneten? (bocsi ha tolakodóak a kérdéseim.... :oops: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Izát visszük,persze!Itthon nem maradhat :wink: Lesz még egy baba,aki ápr.12 körül születet!Majd elleszünk.Na meg vigyáz rá mindig vki :wink:

Tinu!
Elolvastam a történetet!Tényleg jó gyorsak voltatok ti is!!!

Kitty szerintem be se ér a kórházba!!! :wink: :lol: Tényleg,nagyon eltűnt.....

annus11
 
 


Réka!Itt is köszönöm a segítséget!!!! :lol: :lol:
Emese!Egyelőre Dani egyedül sétál vele.Sajnos még nincs energiám rá.Próbálom legalább megsimogatni,jutalomfalattal vigasztalni,de az biztos, hogy pár hétig rossz lesz még neki. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


vanni babája ma egy hónapos, hihetetlen! :) Boldog hófordulót neki :)

Na már nem zavar a gázos éjszaka, így két kávé után :lol:
Vendég
 


Pumukli, gratulálok Koloshoz! Sok boldogságot!

Emese, jó lehetett az esküvő! Nézni az egyre szélesebb vigyorokat... Feketeerdő torta - a Daubnerben tuti jól csinálják...

Pingi, nem semmi ez a fájdalom. Lehet akkor, h a kocsiban üléstől? Én is vezetek még, közben azért nem lenne jó, ha rámtörne egy ilyen. Így is vicces, amikor "ugrom" egyet egy hirtelen kitolt lábacskára pl. Ez van, nincs, aki elvigyen a vizsgálatokra.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

NAGY GRATULA AZ ÚJDONSÜLT BABÁKNAK ÉS SZÜLEIKNEK!!!

Köszi Annus az érdeklődést! :)
Még egyben...De.. Ha még egy ilyen éjszakám lesz (ez a 4., sorban), feladom elveimet,és bemegyünk szülni. Mivel 3ujjnyira nyitva vagyok, és egy hete a baba feje teljesen lent van, feszíti a burkot, elvileg, ha "megpiszkálja" egy icipicit a dokinéni, már jön is kifelé... Csak ugye én nem szeretnék semmi mesterséges beavatkozást... Napok óta terpeszben közlekedek -nagyon viccesen nézek ki..-, zsibbad a combom két oldalt, egyhuzamban kb. 2 percig tudok gyalogolni, a hátam, derekam majd leszakad, mindenem felpüffedt, huh!.. Ilyesmi nem volt az előző 3-nál...
Ja, és most van az első alkalom, hogy nincs erőm lemenni a kismamatornára. Gondolom, legalább ez jelent v.mit.. :) ja, és a kedves férjem is azt mondogatja, hogy történjen már v.mi, mert ilyen hisztis még életemben nem voltam...
Szóval: NAAAAAAAAAGYON SZÜLNI AKAROK MÁR!

Vezetés: én is kocsival közlekedtem szinte mindenhová. (3 napja egyszerűen nem bírok beülni. Rögtön görcsölni kezdek...) Nem a lustaság miatt, hanem olyan helyen lakunk, ahol normál állapotban, lefelé a hegyről, sietve, negyed óra alatt érném el a buszt, felfelé viszont - jelen állapotomban - min. 3/4 óra kellene mire felmászom. Bár, lehet, hogy ma kipróbálom -hátha beindul végre a szülés... ;)
Már felpakoltam 16 virágládát, kicipeltem 2 sitteszsákot -szegény férjemet meg jól leszólták a szomszédok, úgy kellett magyaráznom, hogy szülni akarok... :)

Kép
szkitty
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: