Új privát üzeneted érkezett!

Ne mennyé te sehova, tessék itt maradni! :lol: :lol: :lol:
Én nem látom a vonyijaidat... :cry: :cry: 8)
Nem tudom, nagy-e, mindenesetre Árminnak is ekkora volt a lába Erikkel egyidősen. Most 24-es... Bár ők apjuk lábát örökölték, neki 46-os cipő kell... :shock: Te uradnak mekkora a lába? Lehet Erriked is nagy lábon él majd... :-)
Az enyim 36-os... :P Hannáé lassan már most akkora, neki 28-as cipő kell.
Férjem közben hazaért, Ármin felébredt, felvette, most itt alszanak a fotelban mindketten... :lol: :lol:

been
 
 


Nem is mentem.
A férjemnek 43-as lába van és Ricsikének most 30-as, nekem is 36-37-es.
Pedig megvannak, én látom őket. :lol: :lol:
Vendég
 


Leszedtem a reggel kimosott ruhákat, így egyedül sokkal gyorsabban ment a hajtogatás :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

tuntun nem nagy,Elizának már most 23-as szandikat veszek,Kristófnak meg 29-est :shock:
Nekem sem kicsi mondjuk,40-es,páomnak meg 43-as...na,megyek,csinibe vágom a bagázst,aztán felpattanunk a bicire-csak ide megyünk,2 utcával messzebb,itt lakik egyik unokatesóm,a nagyobbik lányának van szülinapja,9 éves :D
Nemrég született,basszus...
Vendég
 


Jó szórakozást Nektek Ani!

Úgy utálom, hogy ma nekem nem igazán telik az idő. :( :( Na és persze semmihez nincs kedvem, egyre jobban hiányzik a kis csicsergőm. :cry: :cry: Hívhatna már!
Vendég
 


Elhiszem, h semmihez nincs kedved... Majd csak hazaér a csicsergőd! Mikor indulnak?
Ani, húú, ti is nagy lábon éltek! :lol: Jó szórakozást a bulin! (Ármin is bicinek hívja a biciklit ) :lol:

been
 
 


Sziasztok.
Bocsi az eltünésért,de csütörtökön délbe hazajött a férjem a munkahelyéről,mert lázas lett és fáj a hasa. Ma már jobban van,de nagyon oda volt(férfi :lol: ),egész nap csak feküdt.
Lányok jól vannak,
Noéminéknek is megvolt az anyáknapi műsor.......na jó bevallom bőgtem :) aranyosak voltak,mindenki mondott verset is meg énekeltek is.
Mi kis lábon élünk,férjemé 40-es,enyém 37-es,Noémié 30-as,Csillának tegnap vettem szandit 21-es.
Dius-Barnus,örülök,hogy átgondoltad a dolgot és nem fogsz eltűnni.
Másik Dius,vigyázz magadra,nehogy túlvállald magad :wink:
Gyerkőcök nagyon szépek és aranyosak,mind egytől eggyig!!! :)
Képzeljétek,kb 1 hete mondtam Csillának,hogy hozzon egy pelenkát,mert ki kell cserélni. Erre ő hozta a bilit(eddig még csak rá se mert nézni). Azóta minden nap ül rajta egy kicsit,de még nem sikerült neki semmit beleprodukálni :roll:

Kép
Kép
josi
 
 


Sziasztok,

megjöttünk a horgászatból. Holnap harcsapaprikás lesz az ebéd :lol: :lol: Apa most nyúzza őket.

Nem tudom mikor indulnak Ricsikéék, ráadásul úgy néz ki, hogy eddig bírta a telefonja, mert du. hívtam és nem volt kapcsolható :cry: :cry: Azt mondta a tanárnő, hogy estére érnek haza, próbálgassuk hívni és ha felveszi akkor már átlépték a határt.
Az a baj, hogy a többiek számát nem tudom, de holnapig még megpróbálom kideríteni.

Josi, örülök, hogy jól vagytok! Csilla nagyon ügyes!!! Mi még sírunk ha meglátjuk a bilit, hát ez van.
Örülök, hogy jobban a férjed, hát a pasik már csak ilyenek. De bezzeg ha esetleg Te vagy beteg, akkor az csak egy kis "megfázás" (pl.:) :roll: :roll:
Vendég
 


Emma!
Bérügyintéző tanfolyamra járok. Ma írtuk az uccsó dolgozatot, hónapban vizsgázunk :lol:
Nem menekülök,jelölj csak :lol: én már megkerestelek egyszer Ani ismerősei közt,de akkor nem "mertelek" bejelölni,mert még nem írtam ide :oops:

Tuntun!
visszajelöltelek :lol:
Margó az óvónéni? Ő a legjobb barátnőm anyósa :lol:
A másik meg Gabi,ha jól néztem, Ő meg munkatársam a corában,csak én nem melózok egy ideje :wink:

Biztos szép a kiskerted :) nekünk a lakáshoz tartozik egy kb. 20nm-es terasz és az tele lenne virággal,ha Lara nem húzgálná ki őket mikor kibújnak :roll:
tavaly olyan szépek voltak a liliomok és a kardvirágok :)

Nyugi,Ricsivel minden OK lesz,rendben hazaér :)

majd még jövök ........befejezték a fürdést,behozom a Kiscsajt

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Köszi Mesi :wink: :wink:

Igen a Margó néni volt az első óvónénink. Itt lakik tőlünk egy utcányira, így már ovi előtt is ismertük.
A Gabi lányával jár egy osztályba a fiam. Te itt dolgoztál nálunk a Corában? Nem volt messze tőletek?
Meg még a Bíró Attila is (ha jól láttam) ő is nagyon régi ismerősünk. :lol: :lol:
Kert: mi elkerítettük őket, de a sziklakertben a virágok védtelenek így a tulipánok a bimbózásig jutottak el. Érdekes Ricsi nekem nem volt ilyen kis "elefánt a porcelánboltban". Ővele ilyen idősen együtt ültettük a virághagymákat és a mai napig is van saját kiskertje.
Tavaly pl. virágokat kért a névnapjára.

Hogy sikerült a dolgozatod? Aztán ügyes legyél a vizsgán!

Én mára elköszönök, sziasztok mindenkinek jó éjszakát!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kép

Hamarabb keltem mint Barnus, na ez sem sűrűn fordul elő. Este fél10től még mindig alszik. :)

Tegnap anyánál voltunk, jaj lányok annyi minden finomat főzött hogy este tornáztam olyan lelkiismeret furdalásom volt. :)
Mostanában kicsit tornázok Norbira, Barnus nagy szemekkel nézett hogy mit ugribugrizok :lol:

Mesi én is luxor párti vagyok habár sosem nyertem vele. Úgy csinálom én is ahogy te ha nem sokáig akkor szüneteltetem. Hát tegnap se volt szerencsénk. Most azért kezdtem el mert egyik ismerős mondta hogy rokona a kenón nyert nem is keveset...

Josi, Csilla nagyon ügyi. :) Lassan majd produkál is bele valamit. Anya azt mondta én a bilit sokáig a fejemre a tettem. :lol:

Kép
dius87
 
 


Reggelt!
Tegnap éjjel borrrzalmas migrénem volt (miután tegnap egész nap fájt a fejem amúgy is), pedig akartam kicsit este jönni hozzátok.
Viszont éjjel megpróbáltam magamban valami levélfélét megfogalmazni Timesz anyukájának, talán sikerült is, ha lesz időm, leírkálom. Múltkor nagy alkotói válságban voltam... :-/
Josi, gratula a kis bilizőshöz! Nekem is meg kellene most a nyáron Árminnál próbálnom, elvégre elmúlt 2 éves... :roll: Hanna 3 éves koráig várt a szobatisztasággal. :? Képeid nincsenek a szép lánykáidról mostan?
Mesi, drukk a vizsgához majd! Tényleg ennyi közös ismerősötök van Tuntunnal, tök jó! Tuntun, remélem, sikerül felvenned a kapcsolatot a kirándulókkal. Erik ennyire brutális virágügyben? :D
Dius, hajrá Norbi! Bilis sztori aranyos! :lol: :lol: :lol:

been
 
 


Árminnak nagyon boldog névnapot kívánok!!!!


Kép
Vendég
 


Jó reggelt!!!!

Emma, Te szegény :( :( :( Most jobb már egy kicsit?
Sajnos nem kapcsolható, úgyhogy biztos, hogy lemerült a telcsi.
Ma megyünk venni pari és paprika palántákat és ott lakik az egyik kisfiú anyukája, majd becsöngetek hozzá. Ráadásul neki ment az anyukája is a gyerekkel, így talán pontosabb infót tud adni.

Na megyek megfőzöm a tegnapi fogást, aztán majd még jövök.
Vendég
 


Köszönjük szépen, aranyos vagy, Tuntun!
Jó halászléfőzést! Én majd pörköltet főzök.
Na, az a lényeg, hogy meglesz az összeköttetés!

been
 
 


Nem halászlé lesz, hanem harcsapaprikás túróscsúszával, ill. nem is lesz, hanem már készen van.

Nálunk már most dögmeleg van, úgyhogy szerintem a jövő héten felállítjuk a medencét. Úgy nézem, hogy egész hétre nagyon jó időt jósolnak, csak csüt-péntekre várható eső.
Vendég
 


Jah... na, látszik, mennyire sűrűn eszek én harcsapaprikást... :mrgreen:
Itt is meleg van nagyon.

been
 
 


Sziasztok!

köszi a drukkokat előre is :D

Tuntun!
Attila bizti őr volt nálunk :) bírtam nagyon :D
De,messze van,csak mikor Pestre jöttem - eredetileg szabolcsi vok - a 13. ker-ben laktam és ahhoz nem volt túl messze. Közben elköltöztem de a meló maradt,aztán már tervztük a babát és maradtam ott...visszamenni már nem szeretnék...

Dius!
mi sem nyertünk :( pedig nem sok kellett volna...

Árminnak Boldog Névnapot!!!

A nagybátyámnak ma lenne a szülinapja,5 éve halt meg 28 évesen :( "megyek" gyújtok is érte gyertyát...

Emma!
jobban vagy már??

Josi!
Csilla nagyon ügyi :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi, neked is köszi! Aha, jobban vagyok már.
Szegény nagybátyád... Miért halt meg? (Ha nem baj, h kérdezem...)

been
 
 


csak egy gyors bekukk,Ármin miatt:
Ármin baba,boldog névnapot!!!
Kép
Vendég
 


Hosszú sztori...."elvileg" öngyilkos lett...de elég zavaros a történet,a mai napig nem tisztázott a dolog... gyakorlatilag tényleg az lett csak szerintünk belehajszolták,vagy kényszerítették....a rendőrség sem tudta biztosra mondani,hiába volt búcsúlevél,mert sok tényező ellent mondott ennek....
Majd egyszer elmesélem hosszabban...de az a rossz,hogy még ennyi idő után sem tudjuk pontosan mi is történt :cry: :cry:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Emma!
majd egyszer....megtudhatom,mi törtnét Andrissal? :oops: de csak akkor ha nem bántalak meg vele!!! nem szeretnék tolakodó lenni :oops:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok,

Mesi hát gondolom, hogy onnan nem szeretnél ide járni dolgozni. Bár én a XIX. ker.-ben dolgoztam Ricsike születéséig. Minden nap jó 3 óra hossza volt az út.

Majd egyszer, ha lesz időd meséld el a sztorit. :( :( :(


Mi elmentünk megvenni a palántákat és ha már ott voltunk persze vettem virágpalántákat is. :oops: :oops: Így ebéd után lerakom Eriket és ültetés ezerrel.

Most elmegyünk fürdeni, mert Erik kismalac és a haja is tele van homokkal.

Majd még jövök.
Vendég
 


Emma Árminodnak boldog névnapot!

Majd jövök én is, egy kicsit panaszkodni. Sajna a "kedves" nagybátyám (akit már nem tartok annak) megint sikeresen belém tiport.

Most viszem Rékát aludni.
Vendég
 


Rékababa, ne csigázz! :D Gyere, és meséld el, mit csinált az az átok rokon... :cry: :cry:
Mindenkinek köszi a köszöntéseket, Árminnak, ha felébred, megmutatom őket, Ani, a "Memmé"-nek, meg Füje-nek (Micimackó és Füles) külön örülni fog! :lol: Micimackómániás ugyanis. :roll: (Tegnap óta mondogatja, h "Golya, golya, gijje" :mrgreen:) Remélem, mire oviba megy, érteni fogja más is, mit akaródzik mondani neki. :)
Mesi, szegény nagybátyád... Hol lehet érte gyertyát gyújtani? Ha belinkeled, vagy megmondod, én is gyújtanék, ha nem baj, egyet...
Andris történetét szívesen milliószor is elmesélem, de nem akarom itt a többieket felzaklatni vele; a www.angyalokszulei.hu -n, a Történetek között Andris Bence történeténél megtalálod, ha úgy érzed. Középtájon van valahol.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára been 2009.05.10 12:00-kor.

been
 
 


Ja, Mesi, megjelöltelek iwiwen! 8) :D

been
 
 


Emma!
tudom,visszajelöltelek :)
köszi a linket,ha hazajöttem megnézem,mert most megyünk csavarogni :D

http://www.gyertyagyujtas.hu/index.php/ ... valasztott

ha nem jönne be....Sándor Miklós...

Gyere Rékababa mesélj!!!

na léptem,mert izgága a Csajszi :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Köszi, Mesi! :D
Gyújtottam gyertyát. :cry:
Timeszünknek csak 2 gyertyája égett most, Ani gyújtotta mindkettőt; Ani a versen majdnem bőgtem ... (Hülye bőgőmasina vagyok.) Belinkelem ide, ha sikerül, Timesz gyertyagyújtó helyét is, hadd égjen érte mindig gyertya...
(Én, bevallom, nagyon ritkán mentem az oldalra, annyira nehéz... De igyekezni fogok.)

http://www.gyertyagyujtas.hu/index.php/4081.gyertyai

been
 
 


Ani, hogy állsz az iwiweddel?
Ma valamelyik ismim úgy gondolta, hogy én kifejezetten nem vagyok kedves (ezt nem így írják, ha jól emlékszem, csúnyábban, de ez a lényege) mer 1 pontot kaptam. :P :twisted: Pedig hogy igyekszem, bakkeeerr... :mrgreen: :P :lol: :lol: :lol: :lol:

been
 
 


Emma,ne igyekezz. Nekem jelenleg a kreativitásom 1-es,de ha látná az illető,milyen díszeket,stb...készítek itthon...,mindegy,hülyeség az egész.

mesi :cry:
Jó csavargást nektek!!!
tuntun,jó ültetést. :wink:
Josi,gyerekeket a nagymamához,és kúráld ki a párod!!!! :P
rékababa bakker,hagyjanak már téged békén végre,én üzenem. :x

Én max.3 naponta ellátogatok Timeszhez,mármint a gyertyagyújtós oldalon :cry: De ha megyünk most májusban Pécsre,akkor viszek ismét egy mécsest,vagy virágot is,úgyis Bonyhádon megyünk keresztül. Tudom,hüle vagyok,de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből,nagyon sokat gondolok rá,meg Olivérre. Nekem nagyon sokat jelentett a barátsága,akárcsak itt bármelyikőtöké. Tudom,hogy hozzátok bármikor mármivel jöhetek :wink:
Puszi minden kinek!!!
Na,de nem akarom elrontani a kedveteket.
A tegnapi buli nagyon jó volt,vittem szúnyogsprayt,és kinnt is tudtunk lenni egy kicsit. De halljátok,ez gusztustalan már,hogy mennyi szúnyog van!!!
Kristófnak az arca is gyönyörűen össze van csípkedve,már adtam neki calcimuscot is,mert nagyon randák a csípések...
Hűűű,nem is tudom,mit akartam még...
Ja,képzeljétek,vettem Elizának egy piros kisklumpát. Megzabálom,annyira édes benne a kis lába :D
Első este abban aludt el,nem engedte,hogy levegyem a lábáról. Van papucsa,azt nem szerette,ezt viszont nagyon :lol:
Na,megyek,majd még jöszök,addig is,jók legyetek!!!
Kivéve tuntunt,aki szorgalmasan dugványoz,meg josit,aki a párját kúrálja :lol: :lol:
(az iwiwen a humorom már jobb eredményt kapott :lol: 8)
Vendég
 


Ani, dehogy rontod el a kedvünket! Feljebb vitték a humorodat? Naazé! :lol: (Én mosmá csak a "Szerinted jól néz-e ki..." kérdéstől félek :mrgreen:)
:lol:
Itt is rohadt sok a szúnyog, nálunk Hanna van tele csípésekkel. Jó, h mondod a calcimuscot...
De édes lehet a kisklumpa, meg a gazdája! Én is nézegettem őket, de nem merek venni egyiknek se, félek, h elesnek benne... :lol:
Én meg épp sütit sütök.

been
 
 


SIKERÜLT!!!!Most csak kétszer tiltott le hekkelés miatt :twisted:

Én ezt a habszivacs vagy milyen klumpát vettem. Kristófnak még jó a tavalyi,akkor kettőt is kapott,most az egyik van neki az oviban,mert a bentiszandija kicsi már,de nem vettem újat,majd szeptemberre kap. De Eliza is nagyon ügyin megy benne. :lol:
Vendég
 


De jóóók, Ani, és a sapijuk van rajta... :lol: :lol: :lol: Ügyes vagy!
Jah, habszivacs? Az jóóó! Hannának is van, imádta tavaly, Árminnak is szeretnék majd venni. Én meg aszittem, faklumpa... :oops: :lol: Nekem iszonyatosan tetszenek, de nem bírom elképzelni, hogy tud bennük menni kisgyerek. :roll: Mármint, a faklumpában.

been
 
 


Megjöttünk,de még majd megyünk :D

Ani!
jók a vonk :lol:

Emma!
köszi a gyertyát
Timesznek én is szoktam gyújtani hetente,de most elmaradt...pótolom is...


Mit sütsz????

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


No itt vagyok.
Ani nagyon jók lettek a vonalzóid.

Mesi sajnálom ami nagybátyáddal történt.

Szóval a mamámnak kedden lesz a 80-dik szülinapja. Ennek tiszteletére kedves fiacskája kitalálta, hogy most a hétvégén ünnepeljük meg és csináljuk neki egy meglepetés bulit. Ez így még szép és jó is, de olyan "rendes" volt velem és a nővéremmel, hogy a húgomon és a bátyámon keresztül üzengetett, hogy mennyi lesz. Először 3500 Ft-t mondott, pénteken az én részem már 5800 Ft lett. Mert kiszámolta, hogy fejenként 1900 Ft-re jön ki a virág, torta, kaja, pia. Még azt elfogadom, hogy engem és férjemet 1-1 személynek tekint, de hogy a két lányom együtt nem eszik meg egy egész adagot, hiába jó az étvágyuk. Én azon rágtam be, hogy annyi nem volt benne, hogy személyesen felhívjon és szoljon, hogy üljünk le megbeszélni mi legyen az étel, torta stb. Csak üzengetni tudott az összegekről. Péntek este kaptam egy sms-t tőle, hogy tudta, hogy én fogok egyedül ezen hisztizni, és fizessem csak a 3500 Ft és a többit majd ő nagylelküen állja. Annyira mérges lettem rá, hogy válaszként annyit írtam, hogy jó akkor nem megyünk sehova (szombaton tartottuk). Különben nem azon az összegen múlott az egész, engem leginkább az bosszantott, hogy mi semmibe sem voltunk bevonva, nekük "csak" fizetni kellett. Utána felhívott és elég durván elküldött melegebb éghajlatra, én pedig megemlítettem neki karácsonyt, hogy ő miatta lettünk kidobva, erre letette. Annyit még hozzátéve, hogy még a páromat is belevonta és őt is bántotta, holott soha egy rossz szót nem szólt ellene. Férjem másnap reggel mondta, hogy mégis csak menjünk el. Ebédre mamáékhoz mentünk, a pénzt megkapta, még 200 Ft-t borravalónak hagytam is nála, mert 6000 Ft-t adtam neki. Szólni viszont egy szót sem szóltam hozzá még nem is köszöntem neki, se a családjának. Felesége szintén zenész. Mikor kérték, a tortát vittem volna ki, erre rámszól, hogy én nem vihetem ki! Hát legszívesebben a képébe vágtam volna. Szóval csak azért mentünk el, mert a mamámat néztem és neki akartam örömet szerezni. De azt tudom, hogy nekem már biztos, hogy nincs nagybátyjám. Számomra megszünt létezni. Ja még annyi, hogy mikor jöttünk el, annyi volt benne, hogy a páromtól bocsánatot kért, tőlem nem. De én távozáskor sem köszöntem nekik.
Bocs, hogy sok voltam és, hogy panaszkodtam, de jól esik kiírni.
Vendég
 


Na minden eltűnt amit írtam :twisted: :twisted:
Vendég
 


Tuntun, a babanet szelleme... ÉÉn még mindig nem látom a vonalzóidat! :lol: :lol:
Rékababa, ez olyan gáz... Milyen dolog ez már? Szegény nagyiddal szúr ki az ilyen viselkedéssel nem veled, hát milyen érzés lehetett szegény néninek ilyen hangulatban "ünnepelni"... Szerintem teljesen jogos a felháborodásod, és értem én, nem az anyagiak miatt, hanem az eljárás miatt. Az lett volna a helyes, ha leül együtt az egész család megbeszélni a dolgot, és úgy döntöttétek volna el a menüt, piát, tortát, meg így az összeget.
Lükepék. :evil: :evil:
Nagy ölelés neked!

been
 
 


Emma!
elolvastam...........még nem nagyon tudok megszólalni...keresem a szavakat...

Rákababa!
tudom,hogy idegesítő,bántó,sértő és még sok mindent tudnék írni.....de az a legrosszabb,hogy az ilyen "rokonokban" hogy úgy alakítják a dolgokat,hogy minél többet tudjanak ártani a másiknak,de ők jó színben tűnjenek fel. Bocs ha tévedtem,de nekem ez jött le. Volt ilyen "rokonom" de én meg tudtam szabadulni tőle,elváltam a fiától :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Jah, Mesi: krátert sütök. :)

been
 
 


Elváltál a fiától, ez jó! :lol: :lol:
Ne keresd a szavakat, szó nélkül is értem én! :wink:

been
 
 


... így megvan a magyarázat a vonyijaidra... :wink:

been
 
 


Emma szerencsére a mama nem vett észre ebből semmi, neki amúgy is meglepetés volt az egész. Szerencsére a meglepetés sikerült és nagyon meghatódott.
Mesi sajna én nem tudok elválni tőle, de szerencsére tőlünk messze lakik és ha én csinálok valami összejövetelt biztos, hogy nincs meghívva.
Vendég
 


igen :wink:
Már én is akartam kérdezni Mesitől,de nem volt merszem :oops:
rékababa,nem jutok szóhoz,hallod :twisted:
Vendég
 


Szóval újra,

a palántázás kész és még a füvet is lenyírtam. :lol:

Ricsikéék már elindultak - még jó - és majd hív az egyik anyuka ha átértek a határon. Mondta, hogy mindenki jól van és jól érezték magukat.

Emma, ha egyszer van kedved leírhatnád ennek a sütinek a receptjét.

Rékababa, jó hogy kiírtad magadból. Tudom könnyű mondani, de ne foglalkozz vele, a nagybátyjád - remélem nem sértelek meg vele - de egy ősbunkó.

Majd én is felmegyek a gyertyagyújtóra, csak akkor állandóan bőgök. Már a férjem "megtiltotta", hogy nézegessem. Ráadásul a húgom ismerősének a kisfia is fent van pár hónaposan adta fel a küzdelmet. :cry: :cry:
Vendég
 


Mesi, én is kíváncsiskodni akartam, de így már tiszta :wink: :wink:
Vendég
 


Állítólag a piciknél nem az a baj, hogy nem tudnak menni a papucsba, klumpába, hanem, hogy nem tartja a bokájukat. Nekem azt mondta a doktornéni, hogy 3 éves koráig hátul zárt, magasított szandiba járjon a gyerek. Jobbára abban is van, de én is vettem Eriknek tök jó szandit a Decathlonba, meg pénteken egy nagyon dizájnos tornacipőt. :lol:
Vendég
 


Már Hajdúszoboszlónál járnak Ricsiék, kb. 2 óra múlva itthon vannak :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


mit akartatok kérdezni??

a vonalzó nem pont azt írja amit szeretnék,mert a házasságunk 15 hós nem a szerelmünk :)
igaz már a pociban volt Lara mikor esküvő volt,de a mi babánk,nem a volt páromé :) csak azért írtam le,mert sztem erre irányult volna a kérdés :) vagy nem???

nyugodtan kérdezhettek bármit,nyitott ember vagyok :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


iiigen,ilyesmi kérdés lett volna :wink:
Én is terhes voltam már,mikor az esküvőnk volt,Kristóffal voltam az 5.hónapban. Elötte novemberben halt meg Apu,és el akartuk halasztani az esküvőt,de Anyu nem engedte,szerencsére :roll:
Csak egy szolid esküvő volt,egy harmónikás zenész volt,egy nagyon jó barátom,mellesleg Apu egyik volt munkatársa,de tényleg bántam volna,ha elhalasszuk. Örülök,hogy Anyura hallgattam. Meg ugyi nem is gondoltam,hogy szinte elsőre terhes leszek,a kiválasztott ruhám még éppenhogy rámjött :lol: Mikor kiválasztottam,még nem voltam terhes. Szegény kölcsönzős néni velem együtt izgult az esküvő napjáig,és kb.2 hetente engedte kijjebb a ruhámat. Azért választottunk egy haamásikbanemférekbele ruhát,de szerencsére belefértem :lol:
Vendég
 


akkor megválaszoltam :)
nekem volt nagy (150fős) lagzi a volt férjemmel,de azt bánom...akkor azt hittem jó emberhez megyek,pár hónap múlva kiderült,hogy tévedtem,és ebben nem ez a legrosszabb,hanem az hogy ezt 2 év együttélés alatt nem fedeztem fel,mert végig "színészkedett". addig nem hittem el,hogy létezik ilyen.

kissé...!! tönkrementem,majd újra összefutottam a mostani férjemmel,őt már ismertem régről,e nem taliztunk 6 évig,szerelmes lettem újra,pedig nem hittem,hogy leszek még,közben elváltam,aztán 36 hetes pocival,kicsi,de nagyon meghitt polgárival összeházasodtunk. szeretnénk majd egyházit is,csak érvényteleníttetni kell még az előzőt :?

röviden ennyi...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?