Új privát üzeneted érkezett!

Tudom, hogy könnyű mondani, Ildi, de vhogy pihenned kéne... :roll:
Vendég
 


zdori most úgy alakult, hogy mire lefejtem volna a tejcsit Édua felkelt, játszani akart a gépen, aztán meg tv-zni, úgyhogy alvás megint keresztülhúzva, az a 4-6 óra megszakított alvás meg valahogyan napról napra egyre kevesebbnek tűnik, na de majd hétközben alszok, csak akkor meg tuti a kicsi nem akar majd egyhuzamban 2 óránál többet aludni :) ez van.

megyek, mert most ébredezik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jó reggelt!
Gratulálok Mozzának és Lilinek!!!Éljen-éljen!!!!!!Szegény Mozza!!!A hosszú várakozásért csak meglett a kárpótlás egy gyors szülés képében!!!!
Panndi!Nagyon klassz szülésed volt, és nagyon szépek vagytok mind a hárman!!!
Böbinek mennek a drukkok!!!!
Ma nagyon jó éjszakánk volt!! :lol: Letettem 10.45-kor és ébredt 6.45-kor. Ma folytatom a kísérletet az igény szerinti (kb 4 óránkénti )etetéssel kapcsolatban.Megette tegnap is az 500g-ot,ám mintha a súlya visszaesett volna pár dekát.De lehet, hogy rosszul mértem.Majd ma kiderül.Ha ma sincs gyarapodás, vagy esetleg visszaesés van,akkor végeztem a kísérletekkel.Lehetek akármilyen rossz anya(mert mindenhol az igény szerinti etetés visszhangzik),akkor visszatérek a 3 óránkénti "ébresztésre".Inkább ébresszem,mint ne gyarapodjon. Jajj úgy izgulok,ma lesz az első sétánk!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Jó reggelt Mamik!

De jóóóóóóóó!
Nagyon gratulálok Mozzának és Szilvinak a babához!
Jó egészséget,tejecskét Nektek!!!!


Annus!Ehhez a hivatalos dologhoz én sem tudok okosat írni,de viszont nagyon jól nézel ki a sétálós képen,minhta nem is most szültél volna. :) Iza nagyon kis husi,képről-képre nő. :) Ja,és megkaphatod a HÍRHOZÓ-i címet.
Ezennel kinevezlek!!! :lol: :wink:
Anika!Akkor keddig még maradtok 3:1?Bírod még?Nem semmi csajszi vagy!Kívánom,hogy a szülésed is ilyen könnyű legyen,mint a terhességed!!
Edua!Örülök,hogy kezd megoldódni a tesóféltékenység!!! :D :D
Utólag BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK A NYAGYLÁNYODNAK! :P
Petrus!Nagyon jól nézel ki,téged aztán igazán nem visel meg a két babus! :lol: Legalábbis semmi jele!Nagyon szépek a törpök! :D
Reni!Nagyon tetszik a babkocsitok,különösen a színe!Imádom ezt a zöldet! :D Helyes a cicuslányka! :P
Panndi!Mindhárman nagyon csinik vagytok!

Akkor Böbinek mennek a drukkok!!!!! :D :lol: Ki igényli még? :lol:
Ki szül még ma?

Nekem mintha elfújták volna az előző két nap rossz érzéseit.
A derekamat leszámítva teljesen jól vagyok. :)
Semmi keményedés,fájás.Tök jól aludtam éjszaka. :D
Ma azért le kéne mennem a levegőre.
Nem szeretném magam elhagyni,mert ugye ha mozgunk,akkor állítólag könnyebb lesz a szülés,de tegnap annyira kívántam az ágyat.Ma azért már vonz a levegő. :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Dobok még egy képet,tegnap lemaradt. Kép *

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Közhírré tétetik,hogy a Szabó királyságban 7óra 55perckor megszületett a legifjabb hercegnő,kinek neve IRINGÓ.Felséges méretei:3500g és 55cmAz anyakirálynő és a hercegkisasszony is jó egészségnek örvendenek!

annus11
 
 


Hajni!
Szép pocak!Nagyon csini vagy!!!!Lassan te is sorra kerülsz! :wink:

annus11
 
 


Böbi gratulálok! Ez aztán gyors volt :)

fabri nagyon csini vagy :)
én az utolsó hónapokban feküdtem még is pikk-pakk ment a szülés, szülésznőm szerint jó alkatom van :)

kicsi lányom össze-vissza eszik, 3 órája benyomta a 95 ml-t most meg csak 45 ml ment le neki, ki érti ezt? :)

kutyafüle de jó, hogy Riki hagy aludni, én biztosan akkor is felkelnék hozzá, hogy miért nem ébredt fel :) vagy nem :) végre aludhatnék egyhuzamban 6 órát :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Milyen furi!Hogy megtelt a babás tábli.... :shock: Pedig olyan mintha tegnap lett volna h Vanniért izgultunk!
Na arról nem is beszélve h milyen gyorsan elrepült ez a 9 hónap!Ami azt is jelenti h már 9 hónapja boldogítjuk itt egymást :lol: Kép

annus11
 
 


Hatalmas gratula Böbinek!!!!! Iringó gyors volt akkor!!!!!!
Hát Edua szégyellem magam,de n bizony csak akkor ébredek fel,ha sír.Az apja néha spontán ébred és megnézi vagy ha nyöszörög is megy.Én ezekre sajnos nem ébredek fel. Igazából lehet, hogy aggódnom kéne, de egyelőre leköt, hogy az evést beállítsuk, és hogy mi okozza a napi kétszeri nyűgösséget(szerintem szél),és hogy túléljük a mosdásokat minél kevesebb ordítással. :D Várom már a pancsit, hátha azt jobban fogja értékelni,mint ezeket a lemosásokat.
A köldökcsonkot már csak a szentlélek tartja,onnan már nincs messze a fürcsi. Ti mikortól fürdetitek kiskádban őket?
Ja és akartam mondani, hogy le a kalappal a többgyerekes és az ikres mamák előtt.Riki nagyon jó baba,de így is nehezen találok magamra. Nem tudom mi lenne,ha nem ilyen lenne, vagy többen lennének! :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle! :) Én kicsit félek a holnaptól, meg a héttől, Apa már nem lesz itthon velünk... :roll: De több gyerekkel még nagyobb az öröm, szóval megéri, és vhogy az embernek is lesz elég ereje hozzá! :)

Böbi!!! Sok szeretettel gratulálok, Isten áldja meg Iringót szép élettel, az egész családot pedig sok-sok örömmel, boldogsággal!
Vendég
 


Fabri szép a pocid! :)

Ja, még vmi, Kutyafüle! Minden bebe más. Szóval lehet, hogy Riki igényli, hogy alhasson egyhuzamban hosszan, ezért igyekszik a szükséges kajcsit minél koncentráltabban magábatölteni, és inkább hosszan durmol, mert így esik jól neki. :) De azért, ha tényleg csökkenne a súlya, akkor vmit majd mégis újítani kell...
Vendég
 


Gratulálok Böbiéknek is :)

Dóri: Zsófinak mondtam, hogy fáj a hasam, és minden fájásnál simogatta :) Amikor elindultunk a kórházba, akkor meg nagyon sírt, de aztán hamar megnyugodott :)
Vendég
 


kutyafüle mi 2. naptól fürdetjük Larát :)
Nekem szerintem könnyebb mint általában a 2 gyerekes anyukáknak, hiszen Édua már kiszolgálja magát a mikrót is tudja használni, tegnap is magában melegített kaját :), na jó azért sokszor ugráltat még :)

végülis Lara is benyomta még az 50 ml-t fél órával később a 45 ml után :) Édua etette meg, most meg alszik, sokszor evés után még kb fél 1-órát elnézelődik és aztán a játszócumival elaltatja magát :), de van, hogy rajtam hamarabb elalszik főleg délután, szerencsére hasfájás nálunk nincs tutira a cumisüveg miatt, hiszen nem nyel annyi levegőt :)

Édua nem akar menni a nagyanyjához, mert hugival akar itthon maradni :), persze hívjam át azért a barátnőjét is :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Lányok potyognak az égből, Te szűz anyám, mi van itt ma reggel. Most volt telihold? Én is egész éjjel forgolódtam.

Mozza, Böbi, Szilvi, nagyon sok szeretettel gratulálok a kis hölgyekhez, hála istennek, hogy mindenki jól van!!!

Tinu, Panndi, Isten hozott otthon benneteket, lesárgulok az irígységtől, hogy ilyen gyorsan szültetek!

Panndi, nagyon szépek vagytok!!

Esztó, neked ezerrel drukkolok!!

Hean remélem hazamehet minél előbb. Tinu, nem tudod, hogy van már otthon gépük, amiről majd be tud jelentkezni?

Még csak május 10. de a babák fele megvan, hihetetlen rohamtempóban robogok előre a tábliban, már-már ijesztő! :P

Annus, nagyon aranyos vagy, akkor még a mai nap folyamán küldenék neked pocakos meg gyerekszobás képet kicsinyítésre.

Puszilok mindenkit!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Adraci, Szilvi , Mozza és Böbi! Gratulálok! Sok boldogságot és tejcsit!

Nem semmi, ahogy beindultak itt a babák!

A képek is szuperek, minden picur tündéri! Már nagyon kíváncsi vagyok a miénkre!

Gyönyörű idő van! Porszívózás, felmosás, terasz rendbetétele, kocsimosás játszottak ma eddig. Farkaséhes vagyok, lehetne enni is.

Tegnap IKEA beszerzés volt, függönykarnis és anyag a függönyhöz megvan. Kicsit csupi a gyerekszoba, de majd kialakul lassan.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


kocsimosás
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vki17 2009.05.15 15:42-kor.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na, jó étvágyat mindenkinek az ebédhez!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!


Mozza, Szilvi, Böbi gratulálok a babákhoz!
Végre kibújt Lili, már izgultam érte.

Panndi
Jó volt olvasni a szüléstörténetet, és nagyon szépek vagytok a képeken.

Most 3 normál szülés, nagyon jó, javult az arány.

Hajni
A kedd csak tipp. :) Fogalmam sincsen mikor akarnak kibújni a lányok.
Tegnap az ikres oldalon szüléstörténeteket olvastam, hát nem semmi. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Böbi,és Iringó!Isten életssen benneteket!
Sok boldogságot kívánok a Szabó családnak!!!
Szép méretekkel született a kis Hercegnő! :D

Csajok!Köszi a pocak hsz-ket.
Azért nálam az a 12 kg.bejátszik.
Edua!Pont reggel,olvastam,hogy milyen szépen eszik Lara,így nem ébreszted.Bár én mint első babás... :oops: ,de azt gondolom,ha egyik evésnél sokat eszik,akkor természetes,hogy kicsit többet alszik utána és a köv.nél kevesebbet eszik.
Én sem ébreszteném.Sztem a meleg is befojásolja,hogy 1-szer többet,máskor kevesebbet esznek.
Nem tudom,Te milyen magas vagy,de a kilok alapján hasonlóak lehetünk(én 160cm,55 kg normál esetben).Mit értett azon,hogy jó alkat a szüléshez? :oops: Én is olyat akarok.. :lol: :lol:
Rajtad akkor nem maradt sok kilo. :D Én amíg szoptatni fogok(remélem legalább fél éves koráig!)addig nem is akarok fogyizni,majd ráérek utána. :? :D
Tényleg anyukák!Annus írta,de többiek:Kinél mennyi ment le kb.?
Nálam semmi vizesedés nincs.

Panndi!Édes lehetett Zsófi,ahogy 'segített'a vajúdásnál. :)

Ma délelőtt nem kellett főzni,Apa tegnap már készített kajcsit.
Így elmentünk kicsit sétálni,és fagyizni,hogy ne a legnagyobb melegben menjünk,de jól is esett. :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Anika!Azért ha a keddet szeretnéd,
akkor mennek a drukkok hozzá.++++ :wink: :)

Még egy kép a sétáról.
Bármilyen hihetetlen,nem aludtam el... :lol: :lol: Kép *

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Hajni

Köszönöm. :) Elég nagy már a hasam, de még jól bírom, azonban nem bánnám, ha már idekint lennének, mert nagy érett babákról van szó. Ha nem így lenne, akkor természetesen szívesen várnék még. Ha jól becsülték őket, akkor 2 héttel ezelőtt közelítették a 3 kilót. Másfél héttel ezelőtt. Az ikreknél ragyogó súly.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika!
Az biztos h szép súly!!!Ikreknél meg pláne!!!!!Már előre gratulálok hozzájuk :lol:

Fabri!
Jaj szoknya!!!!Tavaly nyár óta nem igen volt rajtam....lassan kezdhetem felpróbálni őket,remélem vmi rámjön az esküvőre...6án megyünk!Amúgy nálam volt egy kis víz az utolsó 2 hétben jött fel...én jelenleg úgy állok h 5 kilót híztam és 9 ment le...Szóval azon a 14 kilón ne aggódj!!!!Max 4 ha marad fenn!De lehet annyi se!!!!!

Vki!
Jó a kocsimosós kép!Azért a lehajolás már nem megy,de guggolni prímán tudsz! :wink: :lol:

Szofi!
Várom a képeket!!

Kutyafüle!
Mi is fürdetjük már kádban,de a csonk még nem esett le! :wink:

Anita te kérdezted a csonk leesést?Ha még vérzik picit akkor ápolni kell ugyan úgy mint eddig!De hamar begyógyul! :wink:

annus11
 
 


Böbi gratulálunk Iringóhoz!!Sok tejcsit nektek!
Hanna alszik,Grétike várja a köszöntőket!A torta szupi lett,majd dobok képeket,csak nem tom mikor.Alig van időm,még át kell állni.Meg azért még hamar fáradok.Ma már mostam egy csomót.
Voltunk kint sétálni,nagyon élvezték a csajok.Bár Grétike sokat sírt,mert mindenki aki csak megnézte Hannát,az mondta hogy viszi haza magának.Gréti meg keservesen sírt,mert félti a hugicáját.Olyan bírkák a falusi vén banyák.Bár fiatal is mondta.Meg amit még rühellek,hogy nyúlnak be a kocsiba a gyerekhez,meg takargatják hogy mekkora.Pedig rájuk fogok szólni,mert azért egy 8 napos babát ne takargassunk már.Én nem akarok visszakerülni senki miatt sem.Ha meg sértődik meg,nem érdekel bárki legyen is az.Szerintetek?
Grétike rengeteget segít Hanna körül.Míg szopizunk,végig ott fekszik mellette.
Aki volt már kinn sétálni,mit adtok a babákra?Én már úgy elfejtettem hogy is kell.Mi vékony sapi,body,rugi,kis takaró.Meg a kocsi lábzsákja a szél ellen.Sok?Bár nem volt lefőve,a keze is hideg volt.
Komolyan olyan mintha első baba lenne. :shock:
Megyek pihizem!
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus köszi.Púderezzük és alkohollal törlöm.Bár nem nagyon merem piszkálni.Tehát teljesen nem dörzsölöm le a sebet vagy mit,ami lejön lejön,válik az magától.Ugye?
Szépek a pocakfotók.Én is szülés előtt 4 órával csináltam utoljára majd azt is megmutatom.Rengeteg képel jövök nektek,igyekszem pótolni.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, sztem jól öltöztettél! :wink: De függ a konkrét babától is! Mi még nem mehetünk ki egy darabig, asszem... :roll:

Fabri, cuki a sétás képed! :)

Vki! Ügyesen mossátok azt a nagy autót! :)
Hajrá a babaszobához! :)

Szofi! Igen-igen, már lassan rád is sor kerül!!! :) Én ott robognék veled együtt! Tök furi, hogy már nem találom sosem magam a 26-aiak között... Azért 7 hnap alatt eléggé megszoktam...

Anika, a te babáid meg, ha megvárják a holnapot, akkor nem kapnak ki Annustól, mert betöltitek a 38 hetet! Szép! :wink:

Annus, Kutyafüle, császáros mamik! Nektek a seb nem csinál semmit? Úgy értem, nem váladékozik semennyire? Mennyire gyógyult be?

Ildi, örülök, hogy javul a helyzet Éduával! :)

Na, most megyek, mert talán picit tudok pihenni, mindkét törpének most van 1 kis nyugis periódusa... :)
Vendég
 


Várjuk a képeket! :) A köldökcsonkot meg nyugodtan lehet picit macerálni, hogy rendesen lehessen takarítani körülötte, úgy értem, hogy a bőre és a köldökcsonk közé picit be kell jutni az alkohollal és a hintőporral, mert úgy fertőtlenedik, és úgy szárad le szépen. :)
Vendég
 


Anita!
Én is ezt adom rá!Szerintem elég!Sőt!Én is azon gondolkoztam h nem e sok...Legközelebb a kocsi lábzsákja nem lesz rajta!
Szerintem a köldöknél az a lényeg h ne gennyesedjen be!Szépen leszárad és kész!
Várjuk a képeket akkor!
Gréti nagyon édi lehet h sír h elviszik a tesót :lol: Amúgy meg szólj oda nyugodtan h ne zavarják már a babát,épp alszik stb :wink:

annus11
 
 


Vagy ha már nincs csonk, akkor meg szépen ki lehet nyitni a köldökét, széthúzni a bőrt, és úgy benyúlni a likba az alkohlos fültisztítóval, és széthúzva tartani, amíg beszórod hintőporral. Ezt a koraszülött osztályon mutatták (meg még Samuval a védőnéni), nem fáj a babának, max. egy kicsit at érzi, hogy az alkohol hideg. Szóval ne féljetek ezt művelni, mert azért jobb megcsinálni, mint hagyni elfertőződni...
Vendég
 


Dóri!
Nekem nincs baj a sebemmel!Olyan mintha megkarcoltam volna és most épp a varr van rajta.Szóval egyáltalán nem vészes!nem piros,nem duzzadt,nem gennyes stb!
Na én is akartam kérdezni h ugye nem szabad fizikai munkátcsinálni...de azt nem mondta a doki h meddig...6.hétig?

annus11
 
 


Fogalmam sincs... Én csinálok mindent... Lehet, hogy ezért nem olyan szép a seb, mint kellene neki... :roll: De nem tudok nem csinálni a 2 gyerekkel...
Vendég
 


Aha...hát nekem a doki azt mondta h a gyereken kívül mást ne is emeljek...mondjuk alapból jó a sebgyógyulásom....azért próbálj még mellőzni 1-2 nehezebb dolgot...Nehogy később baj legyen belőle!

annus11
 
 


Annus!Te inkább azon aggódj,hogy ne essen le a szoknya rólad! :lol: Sztem Te vagy az egyetlen,aki mínusszal van szülés után.Nem is értem,hogy csináltad.Ügyi vagy! :D

Vki!Azért én a kocsi mosást már nem vállalom be,pedig ezek a h*lye pihék nagyon beszállnak a kárpitra. :? De már nem teszek bele energiát,vagy Apa,vagy majd később... :)

Anita!Sztem nyugodtan szól,hogy ne nyúljanak a kocsiba.
Én bizti fogok érte szólni.Ha jó idő van,akkor inkább majd én takargatom,ha szeles,akkor csak a takarón keresztül 'mutatom'...
Utcán egyáltalán NE nyúljanak hozzá. :evil:
Gréti,nagyon aranyos,ahogyan félti a hugicáját. :D
Jó bulizást kívánok Neki! :lol:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Dóri!
Ha nagyon csúnya akkor nézesd meg!Szerintem nem kéne váladékoznia...engem még a sérvvel is riogattak...szóval jobb az óvatosság!

annus11
 
 


Fabri!
Ááááá,azért nem vagyok én olyan vékony!Csak kisebb tehén lettem :lol: Szerintem aki 10 kiló körül szedett fel simán alatta van már a súlyának!Amúgy meg részletkérdés,ezen senki ne aggódjon!
Viszont csíkozódtam...szóval az vhogy halványítanom kell...de már megbeszéltük apcimmal h hívhat zebrának vagy tigrisnek :lol:

annus11
 
 


Na megnéztem,6 hetet írnak,utána fokozatosan lehet elkezdeni a terhelést...

annus11
 
 


Nekem mondjuk egyetlen csíkom sincs(remélem ez alatt a 10? nap alatt már nem is lesz!!).De el sem tudom képzelni most még,hogy a derekamról,combomról lemennének a "párnácskák",pár óra-nap-hét alatt... :? Majd,ha Hanna 6-7 hónapos lesz. :D akkor már lehet neki mást is adni a tejci mellé.Csak legyen annyi ideig,ezt sokkal fontosabbnak tartom a kilóimnál...
Tényleg kaptam kölcsibe elektromos mellszívót is.
Épp mondtam apának,hogy én addig fogom fejni,amíg csak nem jön...Mint parasztbácsi a Riska tehenet a réten... :lol:

Úgy látszik most pihennek a babák,nem jönnek kifelé.
Én is lepihenek kicsit. :wink:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok

Egy kicsit eltűntem péntek óta de még nem szülni. :( Sajnos. Pedig mostmár nagyon babáznék is, meg ezt a meleget is elég rosszul tűröm nagy pocakkal.

Gartulálok minden kismamának, és sok boldogságot, és egészséget kívánok minden babának és mamának. Azért így összesítve, mert nem tudom mikor írtam utoljára, és senkit nem szeretnék kihagyni.

Tegnap Balcsin voltunk, olyan jó volt, odafelé és visszafelé is én vezettem.

Hoztam is egy képet, bár nekem lassacskán kisebbedik a hasam. :oops:

Lenne hozzátok egy kérdésem. Ha szerdán azt mondták, hogy végig meszes, III fokban érett a lepényem, az ugye nem azt jelenti hogy teljesen elhasználódott? Azért dolgozik még? Szűri amit szűrnie kell, és kapja a babám a tápanyagot? Aggódom kissé. Nóri nem nagyon akar kijönni, lassan mindenki elfogy előlem a táblázatban...
Na mindjárt lekicsinyítem a képet is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Hű, gratutálok az újabb pici babákhoz! :)

Hean ma már hazamehetett, írt sms-t, meg azt is, hogy találkozott Böbivel. Sajna Heanéknál még mindig rossz a gép, úgyhogy egy ideig nem fog tudni jelentkezni, kb. 1 hétig. Remélem, minden rendben náluk, bár kétlem, hogy ne lenne. :)

Szüléssztorit majd a blogra teszek. Kicsit hosszabbra írtam, nem akarok itt terjeszkedni, meg teszek képeket is majd.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, szép Csongi-baba! Látom a vonalzód! :wink: Várjuk a sztorit, meg a képeket! :)

Pingi! Nagyon jók a képek! De jó lehetett a Balcsin! :) Mikor mész dokihoz? A III-fokú érettség még önmagában nem jelenti, hogy baj lenne, de már azt igen, hogy lassacskán ki kell jönnie a kisasszonynak, mert halad a méhlepény afelé, hogy ne tudja már az igényeit kielégíteni. Ha hamarosan mész újra dokihoz, akkor tuti nem lesz semmi gond. :)

Fabri, jó pihit!

Én is kevesebb lettem, mit terhesség előtt, de ez nem is csoda...

Annus, nem tudom, milyen, én nem láttam, csak férjuram... Ő kezeli. Asszem mostmár én is meglesem... Nem félek az ilyesmitől, de nekem innen fentről elég nehezen látszik... Mondjuk úgy, hogy nem látszik... :oops: De majd egy tükör segít...
Vendég
 


Pingi

Én is a méhlepényem miatt aggódom, vajon bírja e még. Kedden fogják nézni. 1,5 hete volt II-III-as érettségű. Szóval szerintem már az enyém sem tudja sokáig ellátni a babákat.
Mi a múlt héten voltunk a Balatonon, de hideg volt.

Annus
Köszönöm. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Mozza, Szilvi, Böbi, mindhármótoknak hatalmas gratula, tiszta szívből kívánok Nektek és a kislánykáknak minden szépet és jót!!!!! Óriási érzés ilyen babaesőre megérkezni!

Mozza, neked külön is gratula, látod, megérte várni!!! A sors kárpótolt egy szuperextra gyors szüléssel! :lol: :lol:

Tinu, Hean, jó, hogy már mindketten otthon vagytok, jó babázást Nektek, és kéééépekeeeet!!!!!! :lol: :lol:

Nem tom mi van ma, de Manci nagyon nyűgös, egyszerűen nem alszik többet 20-30 percnél egyhuzamban. Alszik, felébred, nyöszörög, visszaaltatom... és ez ismétlődik hajnal óta. Közben "beugrott" anyósom meg a sógorom... Már alig állok a lábamon. :? :? Asszem, most elmegyünk sétálni. Talán a friss levegő jót tesz.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Úristen kinek is kell gratulálni? Nem bírom követni ezt a babazáport! :lol: :lol:

Szilvi, Mozza, Böbi! Hatalmas gratula nektek!!! Végre itt van Lili, Iringó pedig érkezett, mint egy kis gyorsvonat!

Mi eddig takarítottunk, most ébredt Amina, megyünk veszünk még egy-két apróságot.

Pingi! Nagyon irigyellek a térdig Balcsiban mászkálásért! Jó lehetett. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Elnézést hogy betörök, Pingi kérdésére szeretnék választ adni. :) Dúla vagyok, talán tudok segíteni.

Pingi:

A III. fokú érettség azt jelenti, hogy most pont olyan érett a méhlepényed, amilyen érettnek lennie kell ilyen idős terhesség mellett, már majdnem a terminusnál. . Akkor kell aggódni, ha nagyon korán kezd el meszesedni a lepény. Ezért szokták nézni a flowmetriát is, hogy hogyan áramlik a köldökzsínóron a vér (tehát mennyire látja el a babát), és az NST alatt nézik a baba aktivitását és szívhangjait. Ha ezek jók, akkor a méhlepény még jól funkcionál, és a baba jól van.

Réka
pszichológus, dúla, szülésfelkészítő oktató

http://szuleselmeny.wordpress.com
http://tejmentes.blogspot.com
mreka
 
 


Zsüci:

Látom 3 hetes a kislányod. Ilyen idős korban gyakran esedékes egy növekedésugrás. Ilyenkor a baba sokkal nyűgösebb, többet sír, többet kéredzkedik mellre, csak kézben vagy cicin van el. Általában igény szerinti, de legalábbis gyakoribb szoptatás mellett ilyenkor 1-2 nap alatt fel tudja növelni a tej mennyiségét olyannyira, hogy az elég legyen neki, és akkor lenyugszik.

Nagyon fárasztó tud lenni! De a jó hír, hogy átmeneti.

Réka
pszichológus, dúla, szülésfelkészítő oktató

http://szuleselmeny.wordpress.com
http://tejmentes.blogspot.com
mreka
 
 


Böbi!
Gratulálok Iringóhoz!
SZép nagy baba lett.

Mozza
Gratulálok neked is! Nagy megkönnyebbülés a várakozás után, de gondolom ez már az eszedbe se jut. Milyen jó, hogy benntartották és ment minden mint a karikacsapás :-)

Rakok én is mai képet.
Kép Kép
pumuklii
 
 


Panndi!
Régi gatyádba most is belefértél?
pumuklii
 
 


Pingi, jók a Balcsis képek! Nem volt hideg a víz?

Pumukli, rajtad sincs egy deka sem a babán kívül. Lejjebb ment a pocid? Maja cuki!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: