Új privát üzeneted érkezett!

Annus,
Iza nagyon szép :)

Maumau,
igen, én éheztem..kórházi kaja tudom, de olyan mintha fogyókúrázni mentem volna be. Első nap vacsit se kaptam, lecsúsztam róla...a bátyám hozott kajót este 9kor.
úgyhogy készülj a "bőséges" reggelikre, ebédekre, vacsikra :)
és dobj smst, ha bent vagy, csinálunk pizsipartit a folyosón :)

Trixi jó nagy pocakod van neked is.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, nem tudom van e újabb babánk, most értünk haza, megvolt a vásárlás! Van babakocsink, van hordozónk, cumink, cumisüvegünk, takarónk stb. Végre!!!! Rakok majd fel képet a babakocsiról, nagyon szuper. Csak meg kell várnom Apát, hogy hazaérjen a dolgozóból, és akkor összerakja. :lol: :lol: :lol: Úgy örülök, már attól féltem, hogy előbb lesz baba, mint kocsi.

Annus Iza nagyon cuki a legújabb képen is, te meg jól nézel ki. Mindig gondolok rád amikor elhaladunk a Viola utca előtt az Üllői úton.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus! milyen babakocsitok van?

Eszto: meglesz :D
jovohetnel tovabb ugyse huzom.... mondtam is a dokinak penteken h ha vasarnap nem szulunk akkor jovoheten tuti :)
sztem kicsit kivan es mar szeretne pihenni .. de hat ez van :D

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Én ott leszek tutira, úgyhogy gyere csak :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus!
Iza nagyon szép baba!

Egyébként az előbb elfelejtettem válaszolni a babaszoba kérdésre!
Szóval most még velünk lesz, aztán ha már nem igényli,akkor Marcival közösen, ha meg már nagyok lesznek,akkor lesz külön szobája mindkettőjüknek. Így mi majd kiszorulunk a nappaliba, de hát ez a szülők sorsa!!! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kép séta


Kép babakocsiban

Mi is sétáltunk ma, VÉGRE!! :)
Vendég
 


Jajj,gyönyörűek a babák!!!!!!!Nekünk,ha minden jól megy holnap lesz a Nagy Nap!!!Remélem szép idő lesz.
Annus,ma már nem keltettem csak az előbb,mert 4 óránál nagyobb szünet napközben nem kéne evések közt még 10 naposan.De megint evett 110-et,szóval jó étvágyú baba.És hivatalosan már csak egy etetés van és már csak 60g a kívánt mennyiség.Szóval nyugiban vagyok a mennyiség miatt. :lol: Annus!Ezt az Infancolt felírta a doki,vagy javasolták?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Espumisan vagy Infacol. A gyerekorvosok szokták ajánlani - van, aki az egyiket, van, aki a másikat. :) Tényleg szép nagyokat eszik Riki!!! De hát, ha van mit!... :) Örülök nektek!

Hajrá Mozza!!!!! Mnden fájást írj, mert van, hogy nem egyenletesen hosszúak, amik jönnek. Hagy a szervezeted egy picit "pihenni"...

Nagyon szépek a babák! Ezek szerint ma mindenki sétált! :) Nagyfiam sétált a nagyszüleivel - lenyomtak egy jó nagy kört itt a faluban. :)

Esztó, örülök, hogy otthon, majd a kórházban meg nyugis napokat, meg csendes szobatársakat! :wink: Aztán, ha tudjátok, várjátok ki a csütörtököt! :)
Vendég
 


Na hoztam már képet Rikiről,meg az érdekesség kedvéért az apukáról és anyuról. Mintha összemontírozták volna a képeinket és voila:itt van Riki!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kép Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Helló lányok!!!

Nos, Annus drága kérdezte, hogy mivel telnek a napjaim! :D Ma reggel jött ki a sejtbankos futár, utána egy barátnőmmel reggeliztem, majd az urammal kisszőnyeget vettünk a babaszobába. Anyósékkal ebédeltünk, utána a bablélegeztetés tanfolyamon voltunk, majd mostanáig vendégségben... Jó, nem minden napom ilyen, van amikor a Váratlan utazás és a dr. House összes részét nézegetem, de elfoglalom magam. Képtelen vagyok nyugton lenni... :oops:

Reny, ez a Törökország téma tényleg vicces! Öhm, minket is megihletett a hely szelleme!! 8) :oops:

Anita, de jó, hogy otthon vagytok!

Anika, én megszavazom neked a keddet!

Pumukli, szerintem Kolos meglesz szerdára. Főleg ha még idegeskedsz az orvosod távollétén, akkor tuti hamarabb megszülsz! :lol: Jó, vacak vicc volt. Szorítok, hogy minden OK legyen, és előkerüljön a kislegény!

Mozza, én ezerrel drukkolok, és hiszem, hogy nincs más hátra, mint előre!!! Azonnal írj, ha valami van!!

Annus, megpróbálok képeket rakni, ha nem megy, átküldhetem neked kicsinyítésre? Iza természetesen egy hercegnő továbbra is!

Puszi nektek! Ma nem is szült senki??? - csoda! Mozza, duplán hajrá!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Édesek a képek!Mi is kivittük ma,csak elfelejtettünk fotózni.
Lányok,a baba köldöke meddig vérzik?Köldökcsonkunk már nincs,de néha picit vérzik.Ma voltunk 8 naposak.Másnak is ilyen?Anyu szerint igen,én már sík ideg vok.S.O.S.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


anita nekünk még megvan a csonk, pedig már kedden 3 hetes lesz :)

ápold úgy mintha még ott lenne, alkohol és hintőpor

kutyafüle édes a kisfiad :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Annus, Petrus
jók a sétálós képet. Nagyon jó dolgotok van ám!

Már nem idegeskedek. Jön amikor jönnie kell :-)
pumuklii
 
 


Hali!

Na, én 5-7 perces fájásokkal küzdök kb. 2 órája....ültem kádban....attól kb. 20 percre elmúlt....most újra 5-7 perc.....
Na, ha folytatódik, akkor lassan sztem indulok a kórházba....olyan 20-30 perc alatt érünk be, ha a férjem rálép a gázra....
Nem akarok a szülőszoba folyosóján szenvedni (full teltház van)...inkább várok még......

Kép
mozza
 
 


Kutyafüle! Nagyon hasonlít rátok tényleg iki! :)

Anita! Ne aggódj a köldökkel! Mi ma már 2 hetesek vagyunk, és picit még mindig vérzik. Szóval NYUGALOM!!!

Szofi, én gondoltam, hogy te pörögsz ezerrel! De azért pihenj is picit, ki tudja, milyen lesz a végjáték, lehet, ha nem pihensz előre picit, nehezebb lesz!

Éduának boldog névnapot! Nagyon király a névnapi buli! Akkor folyton lehet nagyokat ünnepelni! Főleg, ha az embernek sok gyereke van! :)
Vendég
 


Mozza! Azért az 5 percesekkel ideje elindulni! Főleg, hogy már volt tágulásod. Mert az autóban nem olyan poén szülni... :) De azért kérdezd meg a dokidat, ő mit mond.
Vendég
 


És hajrá-hajráhajrá-hajrá! Nagyon várunk már, Lili!!! Sztem most mindenki úgy érzi, hogy együtt szülünk... Én legalábbis már annyira vártam, hogy elinduljon ez a pici lány! :) :oops:
Vendég
 


Lányok köszi a gyors választ!Akkor nyugisabb leszek!
Mozza hajrá!!!
Megyek pihizem,míg tudok.Így is Hannának még az esti adag antibiotikumot majd be kell adni.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát akkor a képek:
Néhol még rajta a csomagolás, néhol a fényvisszaverők becsillognak, de a mienk! :lol: :lol: :lol:
Kép Sport Kép Mózes Kép Kép Hordozóval Kép

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza
szerintem is induljatok :-) Nagyon szorítunk!

Reni
jó a kocsi, jó választás volt.
pumuklii
 
 


Na, asszem indulunk....fáj :shock: max megint hazaküldenek....vagy végre megszülök....szorítsatok!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Mozza nagyon szorítok!!!! Remélem megismerjük végre a pocaklakóm hasonmását! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hajrá, Mozza!
Vendég
 


Reny, nagyon jó a kocsi! Meg a cica-lány! :wink:
Vendég
 


Mozza, az erő legyen valad!

Szuper a babakocsi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Köszönöm csajok, nagyon örülök ennek a kocsinak. Az egyetlen hátránya a miniatűr bevásárlóháló, de azt majd kompenzáljuk valahogy. Max. a férjem vásárol. :lol:

Remélem Mozzának meglesz végre ma már a babája.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza!
Nagyon drukk!Könnyű,gyors szülést!(Azért ne kocsiban. :lol: )
erő és drukk :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Anyucik!
Minden baba csudaszép!(Kezdek irigykedni,hogy kellene egy kistesó :oops: )
További örömteli babavárást és babázást!
Üdv:Apróka
apróka
 
 


Sziasztok!

Mozza
Nagyon szorítok, hogy megszülessen Lili!!

A képek nagyon tetszenek. Mindenkié. :) Kutyafüle hasonlít rátok. :)

Szofi
Köszönöm, a kedd nekem is szimpatikus. :)

Reny
Szép a kocsi, tetszik nekem.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Mozza, ez szupeeeeer! Nagyon örülök a híreknek, remélem most már tényleg nem várakoztat sokáig ez a kis nőszemély! Hajrá, hajrá, hajrá!!!!!

Nekünk meg elég laza napunk volt: este 8 előtt jött vissza az áram, ebédidőben, 1 előtt ment el... A két időpont között egy igen csendes délutánt töltöttünk el itthon, illetve délután a fiúk elmentek vásárolni+nagyszülőkhöz. A legjobb akaratom ellenére se bírtam semmit se csinálni :). Almahámozás a leveshez, 1 db gomb felvarrása, az összes női magazin kiolvasása, szárító leszedése - kb ennyi a délutáni mérleg :))). De nem is volt bennem nagy tettvágy, az éjszakák továbbra is edzésben tartósak, komplett könyveket olvasok ki a hajnali órákban, amíg nem kapok levegőt... :/ De töretlenül hiszem, hogy gyógyulunk mi, csak nem látványosan :).

És örülök annak is, hogy úgy tűnik mindenki kezd szépen összeszokni a babájával. Akik mind csodaaranyosak, egytől-egyig :)!

Most csak ennyire futotta, jó éjt mindenkinek!

Lusta S pedig túlhordott fickó lesz, nincs mese :).
kalloni
 
 


Kalloni

Most néztem a vonalzódat. :)

Olvasás: Én is rengeteget olvasok éjszaka alvás helyett. Hatalmas a pocakom, nem kényelmes sehogyan sem.
Az idén már vagy 20 kötetet kiolvastam. Gondolom ennek vége lesz szülés után. :)

S kicsoda is? Lemaradtam. Simon?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Hát mi is haza jöhettünk ma, kiszórtak a kórházból - szerencsére, túl sok a szülő nő. :lol: Hean valszeg holnap jöhet haza Áronnal. Legalábbis nagyon szeretne, bár elég rozoga még, de otthon tuti jobban gyógyul!
Most nem írok túl sokat, mert mire végére értem az oldalaknak... :roll: Mindkét gyerekem alszik (egyelőre), fejnem kéne, mert a melleim szétdurrannak stb.

Minden anyucinak és babának gratulálok a megszületéshez, akiknek még eddig nem!!!

És Mozzának meg hajrá, hajrá! Nálam is már 5 percesek voltak, mire sikerült végre elindulni. :P Igaz, a taxiban visszatért 10 percesre, bár nem mértük, csak a taxis mindig mondta, hogy kb. hol leszünk 10 perc múlva. :lol:
Szüléssztori izgi (a dokim be se ért a szülésre, csak a stoppolásra :wink: ), majd remélem, lesz időm hamarost megírni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok

Köszönjük szépen a gratulációkat, amint tudok, jövök rövid születéstörténettel és képekkel is :) Gyors szülés volt, és már rögtön utána tök jól voltam, a doki is odavolt, hogy milyen simán mentek most a szülés utáni napok :) Fruzsi eszik rendesen, van mit :wink:
A lényeg, hogy minden oké, jól vagyunk, Zsófi odavan Fruzsitól :lol:

Majd igyekszem képbe is kerülni ;)

Új babákhoz gratulálok, mozzának drukkolok! :)
Vendég
 


Tegnap 23:35kormegszületett Nóri baba.3300g és 54 cm.Mindketten jól vagyunk,ő pedig gyönyörű!Szilvi


Szívből gratulálok!!!Csak jönnek itt a lányok!!!!

És szép jó reggelt mindenkinek :lol:

annus11
 
 


Mozza!!!
Drukkolok!!!!Lehet már meg is van a kicsilány!Úgy néz ki most a Péterfyben van topiktali :wink:

Maumau!
Ez egy chicco kocsi...meg nem mondom milyen típus!Tesóméké volt,tőlük kaptuk.

Reny!
Szupi a babakocsi!Pont láttam egy ilyet a téren :wink: Ja és ha erre jársz ugorj be bátran :lol:

Kutyafüle!
Nagyon jók a képek!Tényleg össze lett gyurva ez a fiúcska!!!

Petra!
Annyira jó!!!Olyan hihetetlen h 2 babád van!!!Dupla öröm,ha nem tévedek :lol: :lol:

Szofi!
Vhogy gondoltam h nem otthon ücsörögsz,azért is kérdeztem!Én se tudtam itthon megmaradni....Képet küldd nyugodtan,kicsinyítek neked szívesen!

Panndi,Tinu!
Üdv újra itthon!Kérünk képeket,beszámolót!!!És mégegyszer nagy nagy gratula!!!!!

Kalloni!
Akkor te már gyúrsz az éjszakázásra 8) Én meg vhogy nem tudok leülni és olvasni....

annus11
 
 


Kép
Kép

annus11
 
 


Jó reggelt!
Szilvi gratulálok!!!!Jó egészséget nektek!
Végre sikerült pihennem.Hanna 2x volt fenn,Gréti egyszer sem.Viszont olyan mintha szörtyögne.Remélem nem lesz beteg. :( :(
Ma végre meglesz Grétike szülinapja az Elmo tortával.Már várja.
Ma is kimegyünk de ma már több időre,lehet félórára.Sétálunk a csajokkal.Hannát napoztatni kell a sárgaság miatt.
Kép még egy sincs a gépen,de igyekszem. :? :oops:
Mozza+++++++
Eszem,hogy legyen tejcsi.Meg mindjárt felébresztem és beadom neki a gyógyszerét.
Szép napot!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mozza hír:

"Szia! Ma 01:51kor kb 3fajas alatt kibújt Lili! :) 3kg,51cm, gyönyörűség! Leírhatatlanul boldog vagyok!"

Hatalmas gratula itt is Mozzának és Lilinek :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sok szeretettel gratulálok nekik :) Jó sok baba lett a héten :)
Vendég
 


Mozza!!!

Szívből gratulálok!!!Végre itt ez a pici lány!!!

annus11
 
 


Na tessék :)

2009. május 5-én amikor felébredtem gyanús folyást észleltem. Olyan volt, mintha szivárogna a magzatvíz. Nem voltam benne biztos, hogy az, meg délelőtt el is állt. Kitakarítottam, mostam kettőt, kimostam pár konyhaszekrényt, főztem, mert úgy volt, hogy délután megyek Zsófival az IKEA-ba. A magzatvíz dolog azért nem hagyott nyugodni, néha jött pár csepp vízszerű anyag, de feleslegesen nem akartam kórházba menni. Háromkor felhívtam a dokimat, hogy nem tudom, ez magzatvíz-e, mit csináljunk. Mivel nagyon kevés volt, abban maradtunk, másmap reggel megnézi. Meg is nyugodtam 50 perc múlva elment egy nagyobb darab nyákdugó, és rá nyolc percre elkezdett fájni a hasam. Még ez sem volt egyértelmű jel, napok (hetek, hónapok…) óta fájdogált a hasam. A fájások 10 percesek lettek, és egyre keményebbek voltak. Hát vicces volt Zsófival kettesben vajúdni :) Közben ő uzsonnázott, Boribont olvastunk, leszedtük a ruhákat, elpakoltuk, bepakoltuk a hiányzó cuccokat a táskába, lezuhanyoztam, hajat mostam. Ötkor indult haza a férjem a dugóban, mi addig itthon vajúdgattunk :lol: Hazaért, a fájások továbbra is csak 10 percesek voltak, el sem akartam még indulni. Végül hét után elindultunk, a kocsival meg kellett állni a fájásoknál, már nagyon fájt. A kórházban 7:50-kor csengettünk a szülőszobán. CTG-re tettek, ami semmi fájást nem mutatott, megvizsgált az ügyeletes doki, már bő három ujjnyira tágultam. Szóltak a dokimnak, idő már nem volt semmire, se beöntésre, se EDA-ra, csak szülni :) Gyorsan kaptam antibiotikumot a strepto miatt, majd ráültem a labdára, de kb két perc múlva ott volt a dokim :) (Ez volt 20:35-kor.) Labdáról le, megvizsgált, és felgyorsultak a dolgok. Burkot repesztett, fájások folyamatosak lettek, jöttek a tolófájások is, és 21:00-kor kibújt Fruzsi 3730 gramal és 55 centivel :) A doki csak viccelődött, hogy én csak erre jártam kipottyantani egy babát, olyan gyorsan történt minden :) Volt megint belső sérülésem is és gátmetszés is, de rögtön a szülés után tudtam ülni, Fruzsi már szopott a szülőszobán, és minden annyira simán ment, hogy én csak csodálkozom, hogy ezt így is lehet :)

Nagyon szép élmény maradt, megbeszéltük a dokimmal, hogy a többi szülésem is ilyen lesz :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Mozza gratulálok Lilihez!!Jó egészséget nektek!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi nagyon szép és gyors szülésed volt!A lányaid pedig csodaszépek!!!!Te pedig olyan vagy mint aki nem is szült!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi!
Ez aztán nem semmi!Tényleg gyors voltál!na mondjuk azért otthon már elkezdődtek a dolgok!Főleg h hetek óta "készült"kifelé az a pici lány! :wink: A következő babánál lehet be se érsz! :lol:
Ja és természetesen tündéri mindkettő!!!!


Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 




Mozza, hatalmas gratula neked és Lilinek!!!Végre eljött a várva várt pillanat!


Sissy, neked is hatalmas gratula Nóri babához!


Adracinak, pedig Marci babához nagy nagy gratula!


Hú csak úgy potyognak a babák.

Anita, örülök hogy, már ti is otthon vagytok és minden ok majd rakj képeket.

Tinu, a te szülésedre is kiváncsi vagyok.Na meg Csongor babára.

Panndi, hú ez tényleg annyira simán ment szerintem mindenki ilyet kiván magának.Ügyesek voltatok!Fruzsi pedig gyönyörü, a kép nagyon jó ahol hárman vagytok. :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Gyorsan mielött visszamegyeka kórházba...

Böbi hír:

"Szia, ben vagyok a kórházban, 3 perces fájásaim vannak, de csak 1 újjnyira vagyok nyitva. Egyenlőre nem engednek haza"


Megy a drukk Böbiéknek is :) :) :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza!
Gratulálok!Végre előbújt a kicsilány!Sok tejcsit és még több egészséget kívánok Nektek! Kép
apróka
 
 


Eszter akkor neked is és Böbinek is mennek a drukkok!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mozzának és Sissy-nek!
Olyan jó ilyen hírekre ébredni, már potyognak is a könnyeim. hülye hormonok :)

Ma leméretkeztem: 60kg vagyok, szóval van még rajtam 2 kg, de még azon felül le kell majd dolgozni 5 kg-ot, amit várandósság előtt magamra rántottam, mert már nem figyeltem oda a kajára :)

Böbi drukkolok, hogy legyen rendben nálatok is minden :)

Babakocsi nálunk össze sincs rakva, eddig kendőben meg az autósülésben szállíottuk a picit :)

tegnap óta fájdogál a fejem, lehet kezdek kimerülni :(, vagy a melegfront már nem tudom

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Húha!

Isten hozta Nórit, gratulálok!

És szeretettel gratulálok Lilihez is, jaj már úgy vártuk!!!


Böbi! Hajrá! Iringó is meg szeretne téged mostmár ismerni itt kívül is! :)

Esztó, rád is gondolunk!

Tinu, üdv otthon!!! Tényleg várjuk a beszámolót!

Panndi, eddig is tudtuk, hogy gyors volt, és tényleg az volt! :) Azért tényleg vicces lehetett Zsófival vajúdni... Ő mit vett észre belőle? Nagyon szépek vagytok, örülök, hogy minden simán megy neked! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.10 09:22-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: