Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én nem szoktam ide írni,csak olvasgatni néha...mert van akit más topikból "ismerek"pl. Cseriani,Dius,Dadomi...- talán még ők is emlékeznek rám...de a többiekkel is lassan képben vagyok :D

Amiért írok! Ani nehogy lelépj, a másik topikban sem Te voltál a hibás - emlékszem rá!!!!

Itt pedig nincs is hibás! Dius! Te se lépj le sztem! A többiek,ahogy olvasgatva ismerem őket,nem akarnak rosszat. Ha vmi kérdésem lenne,tuti itt tenném fel,mert többféle szemszögből jön válasz,és úgyis én döntök majd..
Lehet,hogy vmiért érzékenyebb vagy most,vagy tényleg támadásnak érezted...nem tudom, deha itt visszaolvasod Ani hozzászólásait,vagy a másikban,ahol együtt is írogattunk, ott se bántott SOHA SENKIT ,csak segíteni szeretne!

Bocs, Ani a kéretlen "védelmezésért" tudom,hogy nem szorulsz rá...
és bocsi Csajok a betolakodásért :)

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szóval hívott a fiam :P :P :P
Nagyon jól érzi magát, a torockói várat mászták éppen meg. :lol: Jó idő van, azt mondja egy kicsit fúj a szél, de meleg van. Sajnos a térerő állandóan elment, de a lényeget megtudtam. :lol:
Elég sokat tudott aludni a buszban, olyan 1/2 12 körül aludt el és 1/2 6-kor - pontosabban 5.25-kor - kelt. :lol: :lol:
Valami fantasztikus kiskölyök egyébként, annyira a számok rabja, hogy 2 napig cseszegetett, hogy állítsam át az órámat, mert 1 percet késik, :lol: vagy pl. nem kel ki az ágyból 6.44-kor, csak 6.45-kor, mert neki akkor kell kelnie. Nem tudom miért van ez nála, de mondjuk engem nem zavar.
Vendég
 


Dadomi, nagyon helyesek a fiúk, büszke lehetsz rájuk! Örülök, hogy jól érzed magad a munkahelyeden, maradjon így továbbra is.
Vendég
 

 
 

hahó!
Mesi, üdv, írhatsz ám ide is! :D
Tuntun, fiad zseniális! Biztos matematikus lesz! És színész! :lol: :lol: Színész matematikus. Naná, h nincs ellenedre a számmánia, nekem se lenne! :D Örülök, hogy jól érzik magukat!

been
 
 


Újabb hírem, hogy megérkeztem Nagyenyedre a szállásra. :lol: :lol:
Vendég
 


Nah! :lol: :lol: :lol:

been
 
 


sziasztok

Mesi drága,de rég hallottam felőletek. Lara baba hogy van??Néha megleslek ám iwiw-en :oops: :wink:
Dadomi tök jók a képek!! Hogy vagytok??Munka??Még olyan,amilyent legutóbb mondtál? :D
tuntun hallod,sztem a te fiad is érettebb a koránál,nem gondolod? Igazi nagyfiú!!!Hú,lányok,nem is tudom hirtelen,mit akartam még...délelött a szemészeten voltunk,szerencsére minden rendben mindkét kóoéval. Nem tágítottak nekik,azt megcsinálták tavaly,ha az negatív volt,akkor nem tágítanak,ha nincs panasz,meg,ha mindent rendben látnak. Éviékkel találkoztunk,Zsombi baba még mindig gyönyörű!!!Berni meg nagyon szép nagylány,tiszta anyukája :wink:

rékababa nektek nagon gyors gyógyulásst,és minden kisbetegnek!
Dius,melegfront van!!! :P Ármin baba hogy bírja??? :wink:

Megyek,elpakolom a délelötti nagybevásárlást,aztán majd még visszakukkantok...
Vendég
 


nah,tele van az egész hibával,de mostmár hagyom,nem szerkesztek :P
Vendég
 


Ani, tegnap kitöröltem a privi választ, már nem akartam újraírni. A lényeg, hogy egy rugóra jár az agyunk :lol: :lol:
Örülök, hogy a gyerekekkel minden ok!

Én azonkívül, hogy kimostam nem csináltam mást :oops: :oops: Vagyis dehogynem nektek dumáltam.
Vendég
 


Köszi Emma! Kedves vagy :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Ani!
jól vagyunk,köszi...majd jövök kicsit bővebben is,de most vasalok :?
Ha van vkinek vasalnivaló,küldje át ,elintézem azt is :lol:

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


... és komolyan is gondoltam, Mesi! :wink: :D
Ani, örülök, hogy nincs gond a kópékkal! És ne szerkessszééé sose! :mrgreen: :wink: :D

been
 
 


Lányok, ha esetlek kíváncsiak vagytok Ricsire:


http://www.hevesytura.hu

ezenbelül a megyei mesemondó verseny. Ha megnézitek kíváncsi vagyok, hogy engem megtaláltok-e a képeken :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én a témával kapcsolatban már nem akarok semmit írni, lezártnak tekintem, remélem mindenki megírta a véleményét ezzel is kapcsolatban, sok minden kiderült számomra hogy ehhez is ki hogy állt hozzá.

Köszönöm szépen azoknak a hozzászólásukat akiknek sikerült tényleg úgy írni hogy nem nekem esett és nem éreztem gúnyt írásában, meg indulatot.

Ani ha elfogadod akkor. Bocsánat.

Kép

Kép
dius87
 
 


Megvan Ricsike "okosságára" a válasz::lol: :lol:

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... id=0905081
Vendég
 


én nagyon kíváncsi vagyok, de most nincs annyi nyugtom, hogy megnézzem, este kielemzem, Tuntun! :wink: :D

been
 
 


Dius, én nem tudom, melyik csoportba tartozom, mindenesetre üdv újra itt! :D

been
 
 


Mesi, én is a másik topikban olvastalak és ha jól rémlik régebben volt fent egy kalapos képed. Ha mégsem Te vagy az, bocsi. :oops: :oops:
Vendég
 


De én vok Tuntun :lol:

leszedtem,hogy teszek majd fel frisset,de nem jutottam még odáig :?

Ricsikét még nem tudtam megnézni,de lementettem linket és amint lesz időm,meglesem :lol:

szóval...Lara-baba jól van, járkál szépen,huncutkodik,gagyarászik,mindent megért és megértteti magát....és igazi Kiscsaj!! már nem mindegy mit vesz fel ill. mit adnék rá,mert ha nem tetszik neki,akkor választ másikat :lol:

Rékababa!
jobbulást a kis betegenek!!

íme néhány kép a Kiscsajsziról

Kép

Kép

Kép

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Dadomi nagyon jók a képek. Azok a hatalmas szemek, úgy imádom őket. Nagyobbik fiad kiköpött annya (jó deréktól lefele apja).

Cseriani el ne merj tünni, mert csoportosan megyünk ám hozzád és jól meglepünk.

Mesi üdv. itt is. Gyere és mesélj lánykádról. Már nagyon megnőtt. Kész kishölgy. A ruha válogatás csak fokozódni fog ahogy nő. Az én nagyobbikomra mindig azt mondom, hogy olyan mint a kamaszok csak kicsiben.

Tuntun fiaddal minden rendben lesz. Biztos nagyon jól érzi magát. A számokkal én is mániás vagyok. Valamiért nem szeretem a páratlan számokat. És ha valamit csinálok megpróbálom párosan. Bár azért próbálok leszokni róla, de nem mindig sikerül.

Dius pihenj sokat, hogy akkor azért a lagzi meglegyen még. De után várom ám a jelentkezést.

Dius Barnus remélem azért jössz még és kapunk képeket és beszámolókat. És azért ha valami baj van azért tudod, hogy ránk számíthatsz.

Banoed merre?
Vendég
 


Mesi,

Lara-baba nagyon helyes :lol: Tényleg igazi kiscsaj. :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Ricsikémmel azóta beszéltem még mindig jól érzi magát :lol: :lol:

Elszállásolták őket, Ő nagyokkal került egy szobába 5. osztályig bezárólag. Na most vagy kényeztetni fogják, vagy szívatni. :lol:, mindkettő hozzátartozik az "élethez". 11-en vannak egy szobában, lesz ott hadd el hadd. Bár szerintem ma örülnek, hogy ágyat látnak ennyi utazás után.
Még év elején minden kis fióka - így hívják az elsős-másodikos színjátszókat - kapott egy mentort a felsősök közül, ha elmennek táborba, akkor nekik is kell vigyázniuk a "védencükre". Aztán mondja Ricsike, hogy az Attila - a mentora - adott neki egy üveg ásványvizet, hogy éjjel ne kelljen felkelnie, ha szomjas lesz. :lol:

Na lányok mára elköszönök, mindenkinek jó éjt!!!!!
Vendég
 


Mindenkinek szép jó reggelt!

Ma aludhattam volna amíg Erik, de a nagyfiam ébresztett fél 7-kor (nesze neked időeltolódás :) ). Apa elment horgászni, vitte magával a Papát is, úgyhogy ma kettesben vagyunk itthon Erikkel.
Ki kellene gazolnom a virágoskertemet, val. színű az ebéd alatti alvás lesz erre a legjobb időpont. Erik is nagyon szeret segíteni, de amikor bejön, akkor az összes virágomat megtapossa. :lol: :lol: Tavaly vettem gyönyörű törpedáliákat (állítólag egynyáriakat), de én megpróbáltam átteleltetni a hagymáit és most kb. 10-es növényeim vannak. Nem is értem, hogy hagymás hogy lehet egynyári növény :?:
Vendég
 


Jó reggelt!

Tegnap már nem tudtam jönni, mert délelött főztem, Bencét meg apósom kivitte játszani, 1 órakor megebédeltünk, rá nem sokra Robi is hazaért a munkából. Azt utána meg 4-re mentünk disznóvágásra és este negyed 10-kor értünk haza, és már nem volt erőm bejelentkezni.
Mai napra meg takarítást,mosást programoztam be magamnak. Úgyhogy nem hiszem hogy jövök napközben,de este megpróbálok és akkor vissza is olvasok.

További szép napot mindenkinek!
dius02
 
 


Reggelt!
Tuntun, végignéztem kétszer a képeket! Megfejtés: Ricsike: csíkos, te: narancssárga? Nem? :roll: :D Gratulálok még egyszer!
Nagyon aranyos vele a mentora, biztos a többiek sem szívatják! Mikor indulnak haza?
Hagyma: foggalmam sincs! :lol: Múlt pénteken mi is kertet kapáltunk, a kölkekkel, hálaégnek egy idő után megunták a segítést és elmentek homokozni... :lol: Onnantól kezdve tudtam rendesen haladni.
Mesi, de aranyos a lánykád! És remek ízlése van! :wink: Ne tessék eltűnni ám!
Ani, változatlanul várom az anyáknapi képeket! :D
Nálunk is megvolt az ünnepség, hát szétbőgtem a fejemet csajok, úgyhogy jövőre apjuk megy... :? Nagyon ügyes volt Hanna is, mondta végig a verseket, énekeket. Arról sajna nincs kép, mert videora vettem... Pedig azokon mosolygott is. :D Ezeken nem:
Kép (Milánka biztos nem haragszik meg, h nem vágtam le a képről... :) Nagyon szép kiskölyök amúgy.)
Kép
Kép

been
 
 


Dius, bassszuskulcs, hogy bííírod? :lol: :lol: Nagyon vigyázz magadra, te nő, mer nem mehetsz így lagziba! :lol: Disznóvágás, ááá... :lol: :lol:

been
 
 


Emma, akkor nem vagyunk felismerhetetlenek :lol: :lol:
Hanna továbbra is gyönyörű szép, a kisfiú is nagyon helyes.
Azért érdekes lenne, ha Apa képviselne Téged az anyák napi ünnepségen :lol: :lol: :lol:
Mit gondolsz én nem bőgök minden ünnepségen v. versenyen? Én nem szégyellem. Egyszer tartottam vissza a bőgésemet, amikor Ricsit születése után megmutatták, azóta is bánom. Ne félj Eriknél már nem fogtam vissza magam.

Közösen hajtogatjuk Erikkel a ruhákat, hát mit mondjak...... :lol: :lol: :lol:

Dius-Bencus vigyázz magadra, mert így tényleg nem lesz a lagziból semmi. Egy kicsit vegyél vissza a tempóból.
Vendég
 


Tuntun, aranyos vagy, köszi! Én se szégyellem, csak kellemetlen vóót... :lol: Én bőgtem a legjobban. :roll: Ja, nem, egy kisfiú a szereplők közül. :lol: :lol:
Hajtogatás-téma ismerős... :lol:
Na, mi meg elmegyünk a boltba. Az is érdekess lesz. :roll:

been
 
 


Sziasztok!

Még csak 10óra és már körbe nyaltam a lakást, ebben csak az a rossz hogy már elfáradtam. :? Nem tudom ti hogy vagytok vele de a tűzhely súrolása a legutálatosabb dolog a világon. :)

Ti szoktatok szerencsejátékozni? Pl. lottó vagy valami?

Kép
dius87
 
 


Nekünk még messze van az anyáknapi ünnepség de én alapból elbőgőm magam az édes kisfiam-on meg az úgy szeretném meghálálnin bocs ha nem ez a szám címe... :lol:
Az egyik Barnus miatt a másik anyu miatt...

Kép
dius87
 
 


Hahó.
Nálunk volt "Úgy szeretném meghálálni..." :lol: :lol: Nagyon szép versek és dalok voltak amúgy Hanna ünnepélyén, úgyhogy mondom is majd hétfőn az ovinéniknek, hogy le a kalappal...
Tűzhelysúrolást én is utálom, pontosabban a sütő súrolását, fúj. Tűzhelyet gyors letörlöm mindig, ha koszos lesz, így könnyebb. Ennél jobban utálom az ablakpucolást. :twisted:
Mi nem szerencsejátszunk.

been
 
 


sziasztok

Vagyok,vagyok,délelött is benézegettem olvasni,de időm nem volt írni. 4-re meg szülinapi partira megyünk,csak sajna nem lehet kinnt megmaradni,annyi a szúnyog. Ha nem a tűző napon állsz,megzabálnak :evil:
Én mindig elfelejtek lottót feladni :? De legalább megmarad a pénzem,amiért feladnám :P
Az Anyák napi képekkel az a bajom ismét,hogy nem csak a Szabóúr van rajta. Megpróbálom majd levágni a képekről,és akkor teszek fel,de tuti nem ma,mert időm alig...
Én imádom a hideg zsíroldót,csodákra képes :)
tuntun összehajtogattad,amit Erik szétszedett??? :roll: Nálunk legalábbis így műxik a hajtogatás :lol:
Tök jó lehet Ricsikééknek. Kicsit irigy vagyok ám rá!!!! :P
rékababa meggyógyultatok???
Emma,Árminod??
Ki is volt még beteg?Szita az agyam :oops: :oops:
josi veletek mi újság? Rég hallottam rólatok.
na,mennem kell,majd még belesek...
Vendég
 


jjja,tudom,mit akartam még?Az anyák napi műsor elején az óvónéni mondott egy rövidke köszöntőt,és kb.a 2.szónál megcsuklott a hangja-na,nekem már ennyi elég volt. A műsor egyébként nagyon jó volt,van az oviban táncoktatás,úgyhogy táncoltak is. Jó fél órás műsort állítottak össze. A végén volt az úgy szeretném meghálálni,azt hittem,kiugrok az ablakon-az közelebb volt,mint az ajtó. Mindenesetre a kamera néha tök jól megremegett a kezemben-de arra fogtam,hogy akkor biztosan tapsoltam :P :wink: :roll: :lol:
na,télleg megyek,mert így semmi nem lesz belőlem :?
Vendég
 


Ani... :lol: :lol: :lol: :lol: Bőgős anyucik, sorakozó. :twisted: És, ha nem vágod le a gyerkőket? Biztos nem haragszanak meg, hogy közszemlére teszed őket! :lol:
Jó lesz az a buli! Nálunk is iszonyat sok a szúnyog. :evil:
Jah, télleg, hideg zsíroldó, az nagyon jó!

been
 
 


Sziasztok!

jövök ám,csak tegnap ügyvédnél voltunk :? meg dokinál - éves szűrés,persze elhúzódott,mert 1 éve nem taliztunk és sokat beszélgettünk, Larának nagyon tetszett a doki :D

Ma meg suliban voltam,nemrég értem haza,mivel be van kapcsolva a gép,gyorsan bekukkantottam,de lépek is,mert megyünk sétálni :)

Este jövök :D

Emma!
Gyönyörű a Lánykád :)

Dius!
mi luxort játszunk,de ha sokáig nem nyerünk,felhúzzuk magunkat és pihentetjük :)
Ti mit játszotok??

na rohanok :)

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hi, Mesi! Milyen suliba jársz? Nálunk Hannát ellopta a papa, Ármin meg alszik, így nagyon nem merek zörögni, csendben ténykedek csak. Apjuk is nemsokára hazaér. :D

been
 
 


Ja, Ani, köszi kérdésed, Ármin szerencsére remekül van... :twisted: :lol:

been
 
 


Na megjöttem én is, a virágos kertjeimben immáron csak a virágok pompáznak :lol: :lol: :lol:
De azért ilyenkor mindig elgondolkozom, hogy minek is nekem ennyi kert? Pedig még el is vagyok kényeztetve, mert a veteményest és a fűnyírást apósom átvette tőlem.
Ani, hát a hajtogatás kb. másfél órára sikeredett Erik segítségével. :lol:

Képzeljétek tegnap kilyukadt az orrán a zoknija, el kezdett sírni, majd jött mutogatni, hogy bibis a lába. :lol: :lol: Én meg szánakozó képpel kérdeztem (én a dög), hogy mi van kicsim csak nem fáj a lábad?, erre Ő nagy bőszen bólogatott :lol: :lol: :lol: Majd megzabáltam.

Nálunk szuper idő van, mondhatnám dög meleg és hál istennek nincs szúnyog.
Ha Erik felkel akkor meg elmegyünk Apa után a horgásztóra.
Vendég
 


tuntun kérsz szúnyogokat????
Megőrülök a mamanettel. Elkezdtem csinálni új vonalzókat,de amint valamit feltöltök,kiírja,hogy:hackelési kísérlet?
Hát hackel ám a jó nagynénikéje. Elegem lett,bezártam az egészet,megyek ruhát pakolni :?
Vendég
 


Erik :lol: :lol:
Helyzetjelentés Ricsiről/től nem érkezett?
Árminom is egyre többet beszél (mongyuk már ideje :mrgreen:); a boltban elkezdte szavalni, hogy "boti, boti takka". :lol: Eddig jut vele egyelőre. Meg halandzsázza velem a "Kis Bencé"-t, az a kedvence. :D

been
 
 


Ani a hekker... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Há, ez nagyon jóóó!
Azér próbálkozz majd, mert a mamanetes vonyik tök jóóók!

been
 
 


Mesi, bejelöltelek Téged és a tündérkédet az iwiwen, ha nem baj.
Van egy pár közös ismerősünk a babaneten kívül is :P :P A fiam régi óvónénije, meg az osztálytársának az anyukája. :lol: Milyen kicsi a világ.
Vendég
 


Ja, én is most itt hajtogatok - azt lehet csendben is -, meg közben nézem neten a Joshi Bharat-ot... :oops: :lol:

been
 
 


na, Mesi, nem menekülsz, én is meg foglak keresni! :lol:

been
 
 


Ani, nem köszi!!!! Ezentúl ha fel akarom törni a Pentagon rendszerét Tőled kérek segítséget!!! :lol: :lol:

Nekem Erik még nem igazán beszél :( Amit tisztán mond az: gyere, mama, papa, de a többi vagy az első szótag v. az utolsó. De pl. a múltkor fent voltam az emeleten és ő a lépcső aljáról felkiabált, hogy: anya gyere. :shock: :shock: A mondókákat ismeri és mindegyiknek meg van nálunk a kézzel mutogatható változata :lol: :lol:
Amit imád a logók, ahogy megyünk a kocsival úgy üvölt, hogy ká (Cora), pa (spar), te (tesco), li (lidl), a (aldi) :lol: :lol:
Vendég
 


Ja Ricsike nem hívott azóta, nem akarom zavarni, mert hátha előadásuk van, nem ismerem a programjukat.
De este discó lesz nekik :lol: :lol:
Vendég
 


Tuntun, ráér még beszélni! Meghát ez már beszéd, te! :D
Teneked hoool vannak a vonalzóid? :shock:

been
 
 


A helyükön :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Figyeljetek lányok Eriknek 22-23-as lába van, az nem nagy? Ugye én csak Ricsikéhez tudom viszonyítani és neki 22-es volt 3 évesen.
Vendég
 


Én is megiszom a kávémat, aztán bámulom egy kicsit a tévét. :oops: :oops: Erik úgyis olyan 1/2 4 körül kel.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?