Új privát üzeneted érkezett!

Anita!
Üdv itt!!!Akkor hízlald azt a pici lányt!!!!Várjuk a történetet!!!!
Aztán pihizz ha tudsz és gyere! :wink:

Szopi közben nekem is görcsölt,húzódott vissza a méhem!De kb 1 hétig tartott ha jól emlékszem.Vérzés is van még,de minimális!Ez úgyis egyedi h kinek mennyi és meddig tart.

És várjuk a képeket is!!!


Inci!
Nekünk már csak 4 hét!!!! :oops: Számolunk vissza! :lol:

annus11
 
 


Anita!De jóóó,hogy otthon vagytok!!!!Hurrá-hurrá!
Hanna,bizti gyönyörű kiscsajszi,majd kérünk képet,de először persze regenerálódjál,már amennyire lehetséges két babus mellett!!! :D

Csajok!SOS!A nyákdugesz olyan halványsárga-átlátszó zselés szerű vmi?Apró részletekben jöhet??!
Tudom,hogy már sokszor írtatok róla,de lehet engem most ért el...
Indulnánk vásárolni... :roll:
De görcsök semmi...Aránylag jobban is avgyok,mint tegnap,csak a hányinger maradt... :(

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Hajni

Az lehet az. Nyákos, nyúlós? Akkor igen.

KépKép

KépKép
anika78
 
 

 
 

Igen,de nem igazán színes,csak halvány sárga.
Görcs semmi...Meglátjuk.megyünk vásárolni. :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Fabri, vlsz az. De ettől még mehettek vásárolni! :wink:

Anita!!! Üdv otthon!!! Gréti nagyon helyes lehetett, mikor megköszöntött! És a gyönyörű lányaidnal mostmár együtt örülhetsz, ez csudajó!
Hasad még fájdogálhat, nekem még időnként most is fájdogál, vérzés is van még, nem vészes, de úgy tudom, császárnál vmit tisztítanak is az emberen, szóval normál szülésnél tarthat tovább is, de ráadásul ugye egyénileg változó... Szóval ne aggódj!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Fabr!
Valószínű a nyákdugesz!De menjetek vásárolni nyugodtan!!Innen még hetek is lehetnek,de az is lhet h csak nappok...Nekem ugye 1 nappal elötte ment el egy kis része....de ez semit nem jelent! :wink:

Dóri!
Azt hiszem a császár miatt nekem is kevesebb a vérzés.Bár örülnék ha elmúlna teljesen.... :wink:

Mozza????Hazaengedtek még?

annus11
 
 


joreggelt!!

ez a 30fok koruli idojaras kivancsi vagyok hany babot csalogat ki :D

szofi: kicsit megremisztettekaz eredmenyek,de hat ez van :)
majd lesz vhogy....... remelem jovoheten megszulok es addig mer nem lesz nagyobb a fejecskeje :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Lenne egy kérdésem!
Az igéynlésenél.
Van egy olyan h a magán nyugdíjpénztári belépési nyilatkozat záradékolt példánya.Ez tényleg kell?Ki kell kérnem?Ha van kártyá nem elég annak a fénymásolata?

annus11
 
 


Annus!

nekem is nem reg be kellett szereznem es tok jo fej volt a csaj, betelefonaltam es elkuldte mailben is egybol plusz postaztak is!
az megjott egy het mulva de en addig kinyomtattam ..

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, Annus, AZ MEG MICSODA??? Nekem ilyen nem volt, és már mindent elintéztünk... :roll:
Vendég
 


Na akkor megpróbálok hétfőn telefonálni...

annus11
 
 


Dóri!
Van magán nyugdíjpénztárad?Bár gondolom van...amúgy most azt olvastam h nem kell...na ez jó...

Másik kérdésem.
Ugye az állandó lakcímem Szolnok,Iza is oda van bejelentve.De van ideiglenes címem is az pesti.Amikro töltöm ki p az anyaságihoz az igénylést akkor melyiket írjam rá?És ha a szolnokit írom akkor benyújthatom attól még itt pesten?

köszike

annus11
 
 


Hello!
Megjöttem!

Annus, majd a tábliban kérnék egy javítást.3250 gramm lett Gábor, Veszprémben született.Egyszerre szültem egy császárossal és az ő babája súlyát mondta a nő a nagy rohanásban :)

Visszaolvasni még nem volt időm.Majd pótolgatok.Jól vagyunk, a szüléstörténetet is mindjárt megírom blogba amíg még alszik babóka.

Pár képet megnéztem.Csodásak a babák és már mekkorák.El se hiszem hogy ilyen gyorsan megy az idő.

KépKép
harhaj
 
 


Annus!

Elvileg benyújthatod itt is, és ha valami nem tetszik nekik, akkor majd ők hivatalból átküldik a másik helyre!
Csak az hosszabb idő. Ha már telefonálsz, kérdezz rá erre is, mert egyébként is 2-3 hónap, mire pénzt lát az ember, ha lehet ne húzzák ezt még tovább!
Egyébként mindent személyesen érdemes intézni, mert ha postázod,akkor az sokkal tovább tart!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Adraci, nagy-nagy gratula Andrishoz, minden jót Nektek!!!!!

Dóri, nekem ugyanaz az érzésem van Kamillával kapcsolatban, mint neked Danóval, mármint hogy a Jóisten tudja, hogy egy csupa nyűg babával nem tudnék mit kezdeni, ezért küldött egy mintababát! :lol: :lol: Biztos valami nagyon jó dolgot tettem (csak tudnám mit :lol: ), amivel ezt kiérdemeltem...

Anita, jó, hogy újra otthon vagytok, növesztgesd a pici lánykát! Tök jó, hogy Gréti így reagál rá, remélem nem lesz problémátok később sem a testvérféltékenységgel!
Ami a fájdalmat és a vérzést illeti: nekem szoptatáskor néha még most is fájdogál a pocim, pedig mi már három hetesek leszünk holnap, és vérzésem is van még, bár csak nagyon enyhe. De a szüléstől számított 6 hétig szerintem ez normális!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Személyesen akarnám amúgy,csak lehet h a férjem megy majd be....ugye a gyereket nem akarnám vinni....

annus11
 
 


Sziasztok!

Adraci Gratulálok!

lányok kezd megoldódni a féltékenység, Édua magától segít, hozza a pelust, simogatja hugit és már a cumisüvegből is eteti, és már meg is fogta, odakérte az ölébe :)

Nekem egyszer sem görcsölt a méhem, de Éduával igen annakidején, vérzésem alig van, de nekem a doki csinált egy eü. kaparást a méhlepény leválása után, ez a divat mostanában errefelé :)

lányom ráállt a 2-2,5 órás kajálásra és kevesebbet is eszik így 70-85 között, de tök nyugis és tesóm is mondta, hogy na Édua nem ilyen volt :)

szofi azért lassan nálad is beindulnak a dolgok :)

Anita jó gyorsak voltatok az biztos és gratulálok így is :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


A bejelentett lakcímet kell beírni! Az biztos. És van hely arra, hogyha van tartózkodási címed (szintén bejelentett), akkor azt is fel lehet tüntetni. De ha nincs bejelentve, akkor nem!

Zsüci! :lol: De én nem érdemeltem... :oops: :)

Majd még vmikor benézek. Pusz.
Vendég
 


Sziasztok!

Adracinak gratulálok a fiatalemberhez! Kicsit sietett kifelé, de nem baj, majd növöget tovább idekinn.

Vicuskának is gratulálok! Hát ez a leányzó nagyon szép! És milyen békésen alukál :)

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Huh, most ár én is akarok hamarosan szülni, nagyok a babáim.
Kedden legkésőbb. :)))

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika!
Úgy legyen!!Akkor kedd a te napod :wink:

Sissy!
Te is a végét taposod már!!!

Dóri!
be van jelentve a pesti is!

Edua!
Na tök jó!Okos nagylányod van,látod! :wink: Hát h velem mit csináltak a műtét alatt azt nem tudom...mondjuk nehezen vált le a lepényem,de h ennek van e vmi következménye azt nem tudom!
Iza össze vissza eszik..neki is van h 2,5 óra telik csak el...de az adagja nem csökkent...90-100at eszik így is! :roll:

Harhaj!
Javítottam!!!És mégegyszer gratulálok!!Várjuk a beszámolót és a képeket!!!!

Ja én is vmi jót tehettem,mert Iza egy anygal! :lol:


Kismamik!Nem dobtok pocifotót?Olyan rég láttunk már!!!! :oops: :lol:

annus11
 
 


Harhaj!
Elolvastam a beszámolót!Hát ez egy teljesen sima kis szülés volt akkor! :lol:

annus11
 
 


Annus
én is vidékre vagyok bejelentve és ideiglenes lakcímem sincs Pesten. De ez nem gond, küldd el nekik a központba.

Voltam ma NST-n, 60 volt a legnagyobb összehúzódás. Kolos szívverése meg össze-vissza ment, 120-180ig minden volt, csuklott, mozgolódott :-)
Aztán megvizsgált a szülésznő, mert mondtam neki, hogy szerdán 1 ujjnyira voltam nyitva. Hát most 2 ujja befért, meg mondta, hogy a nyákdugó is megy el. Igy szerinte akár ma, holnap, holnapután... szülhetek. Csak ugye ne csüt-pénzeken, akkor nincs dokim. Én még szívem szerint kihúznám jövő hétvégéig, de nemtom ennek van-e realitása... Nyákdugó+2ujjnyi... Mit gondoltok? Akármi lehet...

Az a vicces, hogy amikor Majával beértünk a kórházba, akkor voltam 2 ujjnyira nyitva, most meg már most.

Hogy is számolják ezt? 10 cm-t tágulunk, 1 ujj az 2 cm, ugye? Akkor már 40% ledolgozva nálam?
pumuklii
 
 


Én tennék fel, de nincs progim, amivel le tudnám kicsinyíteni!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Halihóóó!!

Egyenlőre nyugi van,voltunk vásárolni.
A derekam fáj,de nem úgy ahogyan szokot... :?
Apa nagyon aranyos volt,marhahúslevest főzött,
mert az "erőt adó leves",hogy a szülésnél legyen erőm. :D
Utána rántott hal,buripürével.Majd csokipuding(igaz,azt már én 'dobtam'össze).
Fotót csináltatok vele,ha ide tudok jönni később,dobok.

Nagyon szép idő van,valahogy mégsem kívánkozom ki. :?
Szép napot! :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Próba:
Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Képet a paintel is le tudod kicsinyíteni!A nyujtás,döntésnél lehet állítani a %ot.Vagy átdobod nekem és lekicsinyítem!
afancsali@freemail.hu :wink:

Fabri!
Huu,ez jól hangzik!Mi meg holnap valószínű kipróbáljk a grill teraszt...itt a téren kipakoltak és ugye mi meg ott sétálunk...olyan jó illat volt ma is.Elhatároztuk h holnap vmit ünneplünk és ott eszünk :lol:

Edua!
Boldog névnapot! :wink:

Pumukli!
Szerintem nálad is villámszülés lesz!Az h meddig húzod így...lutri :wink: uri h én meg mindössze ennyit tágultam.... :roll:

annus11
 
 


Na mire beírtam már jött is a kép!Van ott is pocak látom! :wink: Marcell meg nagyon aranyos ott a háttérben! :lol:

Mozza?????

annus11
 
 


Kép Kép

Annus!
Most csak ennyit sikerült hirtelenjében. Ezzel is görcsöltünk, mire meg tudtuk oldani a problémát. Majd a Bébiről többet csinálunk! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Van egy pár,ami jobban sikerült, pont azokat nem sikerült lekicsinyíteni. Átküldöm Neked, ha ez nem nagy gáz!?
Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
szép nagy!

Apa esküvőre ment, nincs ki csináljon rólam :-)

Mozza is már mióta 2 ujjnyira nyitva, tényleg akármi lehet. Remélem pont szül :-)
pumuklii
 
 


Persze,küldd csak!
de ezen is jól látszik a lényeg!!!Anikának van még hatalmas pocija,mondjuk ott 2 baba van :lol:

Szofi!
A te pocidra is kíváncsi vagyok nagyon!!! :wink:

annus11
 
 


Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


No most aztán jól telenyomtam a topikot képekkel! Bocsi :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Ment a levél!

Tök jó a babaszoba!Külön szoba lesz neki?Képeket mindig szívesen látunk :wink:

annus11
 
 


Trixi, szép poci és szoba! Nem baj, hogy jöttek képek,én örülök! :wink:

Pumuklii, sztem 2. babánál ez majd tényleg gyors szülést fog jelenteni.

Mostmár lassan én is beszámolok, mi hogy érkeztünk...

Üdv!
Vendég
 


MOZZA!!!!
Vendég
 


sziasztok!

Annus köszönöm a nevében is :)

trixi jó nagy pocakot növesztettél :)

mozza lehet már tényleg szül :)

kicsim nem semmi mutatványt csinált: féloldalt a jobb oldalára fektettem a szopipárnára, bejöttem és már az ágy közepén volt a hátán csinált egy jó nagy fordulást le a párnáról :), nem bízunk semmit a véletlenre körbe van pányvázva :)

az egész család 2-kor kidőlt, még öcsém is :) igaz nekem csak 1 óra pihi jutott, de a fejem is megfájdult, főleg, mert Édua itt nyíg egész nap, mióta megtudta, hogy névnapja van partyt akar mint a szülinapjára :(

pumukli ott van pingi is neki is hetek óta nyitva van a méhszája 2 ujjnyira :), de azért mindenki más lehet te már lassan indulhatsz is találkozni a kisfiaddal :)

Mindenkinek szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok,

Először is köszi a drukkokat meg az sms-eket, olyan jól esett ott a nagy kétségbe esés közepette :lol:
eltávra hazajöhettem, rajtam kívül mindenki megszült a szobában délelöttre:) már én sárgultam be az irigységtől :)

Ugyhogy még 2in1. reggel vissza...

Gratula az újdonsült anyukáknak és babáknak.

Mozza írt, hogy ma meg lesz a bébi, 3 ujjnyira nyitva, de hazaengedték, mert tele a szülőszoba. Úgyhogy megy a drukk!!!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hajrá Mozza!
pumuklii
 
 


Hali!

Látom Esztó gyorsabban hazaért. :)
Na, a doki szerint ma szülök...(azért ezt már hallottam párszor :? ).
De érzem végre, hogy valami beindulhatott.... :roll:
A lényeg, 3 ujjnyira nyitva vagyok, eg.éjjel 30 perces fájásaim voltak, amik most olyan 20-30 percesek.
Kórház full tele. :?
Most itthon fájogatok, próbálok pihenni...nehezen megy.
Csajok:
Kérdés: A rövidebb ideig (kb. 30-40mp) tartó de erős fájásokat is kell nézni, vagy csak az 1-1,5perceseket írjam???????

Remélem hamarosan én is már fotóval (és nem pocifotóval) jövök! :roll:

Kép
mozza
 
 


mozza hajrááááááááá :)

igazából fogalmam sincs, szerintem mindet nézd :)

eszter, jó hogy hazaengedtek. legközelebb már te is babával együtt jössz haza :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mozza egyébként a kórház mellett laktok?

Éduával nekem össze vissza jöttek 8-15 percenként mindet számoltam, most meg igazából nem is néztem az órát, a gép írta én meg mikor éreztem akkor lazítottam nem az órát néztem ez már a szülőszobán volt, amúgy burokrepesztés előtt meg csak a derekamban éreztem fájdalmat a ctg hiába mutatta a 100-as fájásokat én nem éreztem :), mindenki csak nevetett rajtam :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi,
Éduának boldog névnapot.
igen, legközelebb már Álmossal jövök :) De olyan jó itthon. Végre ehetek :lol:

Mozza,
hajrááá.
írj ha van vmi!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


No akkor rakok még 1-2-t! :)
Annus!

KÖSZÖNÖM! Kép
Kép
Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Adracinak nagyon sok szeretettel gratulálok!!!!Sok boldog babás órát és jó egészséget nekik!!!
Nem tudtam tegnap sem jönni meg ma sem,mert kísérletezem. :oops: Próbálom kitapasztalni mi lehet a legjobb a kismanónak az evés szempontjából, úgy hogy azért mi is életben maradjunk. :lol: A tegnapi biztos nem volt hatásos,mert éjjel 3-kor ébredt(eddig először,mióta itthon vagyunk) :cry: . Ma tisztán az ő igényeit igyekszem figyelembe venni,így most evett 7.00-kor 120g-ot, 11-kor 130g-ot,14.15-kor 80g-ot evett.Most itt tartunk.És nem ébresztettem,hanem magától kelt.Bár mostmár 4 órája alszik,úgyhogy megpróbálom mellre tenni.A gyarapodása szép,bárhogy vesszük, szóval nyugisabb vagyok már.A sírást pedig szerintem gázok okozzák, mert olyankor megfeszíti magát,fájdalmas az arca,és huzigálja a lábát.Van esetleg ötletetek gázhajtásra?
Na megyek enni.Később próbálok benézni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle nem semmi mennyiségeket eszik Erik :)

Lányom úgy bealudt, hogy már a 3 óra is letelt az etetések között nem bírok rajta eligazodni, 2 napja 2-2,5 óránként evett :)

Persze mikor aludni akarok én is akkor kel 2 óra múlva, most meg már nem akartam erre jól bealudt :)

Esztó köszönjük :)

Lányom megint magától segített, betakarta és bezárta az erkélyajtót, hogy hugicája ne fázzon meg :), és már nem bújik el, ha sír Lara :)

trixi nagyon édes kicsi fiad az uh. képen :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


trixi: edesek a kepek! te is jo nagy pocit novesztettel ,en csak a tegnapi nap vettem ezt eszre magamon :D

Eszter!! eheztettek az uzsokiban? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Kutyafüle!
Szerintem lassan már nem kell keltened!!!Ha már 130at beszopizik akkor hagyd aludni!Úgyis felkel magától ha éhes!!!
Nálam nem jött eb semmi a hasfájásra...maszíroztam,meg hason ringattam stb.De vettem Infacolt és azóta nincs ilyen gondunk!

Eszter,Mozza!
Mennek a drukkok!!!Hát ez ilyen...mikor én voltam benn akkor is teltház volt...De szerintem hamar kinn lesznek a babók! :wink: Készenlétben is leszek ha jönnek a hírek akkor rögtön írom a tábliba

Trixi!
Köszi a képket :wink: 8) :lol:

Edua!
Ez jó,névnapi party :lol:

annus11
 
 


Hozok képet a mai sétáról :oops: :lol: Kivételesen melegítőben,utoljára a kórházban volt rajtam....azóta folyton puccban voltam a látogatók miatt :roll: :lol:
Kép Kép

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: