Új privát üzeneted érkezett!

köszi a dicséreteket......sokat segít!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ismét írok még, közkívánatra: áldott éjszakát mindenkinek!

Judit! Hová tűntél? Remélem, nem bántottalak meg! Nem akartam! :roll:
Vendég
 


szép napot nektek ha már az idő nem az!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok! Eszter mindent elmondott a Colával kapcsolatban. Ehhez jön még minden buborékos vízben a szénsav, ami a terhesek amúgy is érzékeny emésztőrendszerét felpuffasztja, kelemetlen teltségérzetet, böfögést okoz. A félidő után különösen, amikor a terhesség maga is felfelé nyomja a gyomrot....érezte már mindenki, aki gyereket várt.
Morca! Nem felejtettelek el, a barátnőm vidéki kiküldetésben van, ma este jön haza, holnap már tudok vele beszélni, és jelentkezem.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


Sziasztok!

NNa, megcsináltuk hugicával a kamrát! Annyi mindent dobunk ilyenkor ki onnan, hogy hihetetlen, hogy befért. És most szép rend lett, anyu nagyon örült neki. A derekam most eléggé fáj, de majd pihenek.

És most végre pár kép, amivel már adós vagyok egy ideje! :)

Kép nassolás Vácrátót

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Dóri! Petra üdvözöl, minden jót kíván Nektek, és azt üzeni, ÍRD MEG AZT A LEVELET! :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


sziasztok!!!!!!!
eszti gyönyörű helyeken voltatok!!!!!!!!
a lányod meg nagyon ügyesen lovagol.....csak így tovább!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon szépek a képek, nem csak a hely, hanem a leány is gyönyörű! :)

Bábaildi! Még lehet, hogy megírom, de mostanában kicsit mással vagyok elfoglalva... :)

Minden kis- és nagymamának, meg mindenkinek általában is jó éjszakát, szép holnapot, pihenjetek! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nitacska, Dóri: köszönöm a sok szép dícséretet Orsi nevében is! :D

Vigyázzatok magatokra mindannyian!

Puszi nektek és szép napot!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


sziasztok......sajna egyre csúnyábban köhögök.....nagyon rossz.....be vagyok rekedve......... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Új felhasználó vagyok, a 23. hétben járok, és Rákospalotán lakom.

Magánba járok Dr. Balogh Pálhoz, aki a dél-pestiben vezet le szüléseket.

Nem vagyok biztos benne, hogy nála szeretnék szülni, ha van róla valamilyen infótok, kérlek írjatok.

Köszönöm szépen.
(Hétfőig nem leszek gépközelben, válaszolni nem tudok)

Szandi
szandi78
 
 


Sziasztok!
Fú, már jó rég nem jártam itt, ezért bocsánat, de mostanában nagyon elfoglaltak vagyunk.
Gratula a babókhoz és kitartás a mamáknak!!! Nitácska, nagyon drukkolok a kisfiadhoz!!!!!
Amiért mégis írok, Morca egy korábbi hozzászólása: írtad, hogy Ákoson pöttyök jöttek ki és nem múltak. Nálunk is ez volt a helyzet, és találgattam, hogy vajon a melegtől voltak-e. Sajnos a védőnöm betegállományban van, úgyhogy nem tudtam megkérdezni, az orvosunkat sem akartam felhívni. Szóval lettek pöttyök Manó nyakán, tarkóján, hátán és a hasán is. De tiszta melegkiütésnek néztek ki. Mivel most már szinte mindent eszik, ezért mindenképp valami kajára gondoltam. És akkor abbahagytam a babapiskóta adását (nagyon szereti pedig), és láss csodát: elmúltak a pöttyök. Gondoltam, megosztom veled is ezt az infót, de már remélhetőleg túl vagytok ezen a kérdésen.
Egyébként Manó mozgása egész jól beindult, hála Bábaildi tanácsának, hogy vigyük gyógytornára. Mostanra (elmúlt kilenc hónapos) már nagyon stabilan ül, mászik (a kúszáson túl vagyunk), kapaszkodva telitalpon áll, sőt pár lépést kapaszkodva megtesz. Néha térdel és egészen elképesztő testhelyzeteket is felvesz. A napokban mondta ki először: baba és azóta ez megy folyamatosan. Édes kis hangja van, imádjuk.
Szóval köszi mindenkinek a korábbi segítséget, mennem kell ismét, mert képes volt egy kemény órát aludni, ez a napközbeni összes alvása. Arra tippelek, hogy jön az ötödik fogacskája, ez nem hagyja nyugton pihenni.
Sziasztok és puszi mindenkinek.
Ildi


Kép Egy friss kép rólam

Kép
törpicsek
 
 


törpicsek gyönyörű kisfiad van!!!!!!!!!a szemeitől elolvadok!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon helyes a kispasi! :)

Szandi, én sajnos nem tudok neked segíteni...
Vendég
 


Bábaildi! Ha megírnám a levelet, kinek írjam? És névtelenül tegyem? Ráadásul fogalmam sincs, ki volt az illető (mármint nem tudom a nevét), mert úgy mutatkozott be, hogy csak a foglalkozását mondta, a nevét nem... :roll: Lehet, hogy ráveszem magam, már csak Petra kedvéért is. :lol: De azért még ne vedd készpénznek! Jól vannak? Remélem. :) És te, kedves nagymama?

Lányok, remélem, mindenki jól van, és nem azért nem írt senki, mert mindenhol beütött a krach!

Békés éjszakát!
Vendég
 


nekem tegnap este katasztrófa volt!!!!!!!! :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

meg vagyok ám.. :wink: olvasok is minden este, de írni már nem marad erőm.. 8) mióta megkapta Matyi az új biciklijét, futásra vagyok ítélve.. 8) :lol: és nem ám csak a szomszéd utcában, hanem hatalmas köröket megyünk.. én meg csak futok és futok, ja és a mama is miközben tolja Ákost a babakocsival.. :lol: :lol: plusz még az elliptikus
gépen is tekerek.. :lol: ja, és mostanság az éjszakáink sem alvással
telnek, mert Ákosnak négy foga jön egyszerre.. :roll: viszont már hárman is megjegyezték, hogy mintha fogytam volna.. :lol: :lol: :lol: :lol:

ki kell szaladnom a boltba.. folyt. köv. nem sokára..

Kép

Kép
morca
 
 


Nitácska! Mi volt veled???

Morca! Grat.! Csak így tovább! A fiad ezek szerint úgy döntött, hogy besegít anyának álmai megvalósításába! :lol:
Vendég
 


dori hát hazafele féluton/csepelen/ elkezdett csikarni a hasam...........utközbe már a hideg rázot,,,a máté aludt a buszon.....miután leszáltunk nem akart jönni.....nekem már nagyon gázos volt a helyzet......felhívtam a szomszédom és a buszmegállóba elénk jött és haza vitt......ma nem merek menni sehova...........
remélem bencének nem ártott ez az iszonyú hascsikarás......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na itt vagyok!!

Eszty: nagyon jók a képek.. 8) holnap délelőtt megint megyünk a Margitszigetre pacizni.. 8) :lol:

Nitacska: jobbulást.. :wink: hát a tegnapi élményed tényleg cudar lehetett.. :roll:

Dóri: hát igen, nagyon rendes Matyitól, hogy így törődik a lelki és fizikai jólétemről.. :wink: 8) mi újság veletek?? jól vagytok?? hogy működik a csipet csapat??

Törpicsek: köszi a tippet!! igazság szerint babapiskótát sosem evett Matyi és a túrórudin kívül is csak nagyon ritkán eszik
édességet meg ilyen dolgokat.. az lesz a legtisztább, ha elviszem dokihoz...
ja, és látod, minden rendben Manókáddal, aki csodaszép babóca..


Ha nem bánjátok, magunkról egy picit:
Ákos bár még fogni kell az egyik kezét, de gyakorlatilag már megy.. 8) leginkább Matyi után.. :lol: meg mindenfelé.. 8) Matyi már egyre kevésbé bír vele.. most kezdődik a "mindig az kell ami a Matyinál van" időszak.. :lol: mindent megszerez magának amit akar.. :lol: vagy a tüneményes mosolyával, vagy a mérges kiabálásával.. 8) :lol: nagyon nagy csibész az biztos.. :lol: :lol: meg van ám műbalhéja is.. :shock:
összeszorítja a szemeit, mérges arcot vág és úgy csinál, mint aki sír.. de egy könnycsepp sincs, közben meg kukucskál a résen és figyeli, hogy mi a reakció, a következő pillanatban meg röhög.. :lol: :lol: akkora kópé.. :lol:
Matyi meg már gyönyörűen beszél.. :lol: és, hogy kombinál.. :lol:
valamelyik nap azt hittem megzabálom.. 8) Ákos állt a szék mellett és hirtelen elkezdett sírni..(gondolom a foga miatt) Matyi egy pillanat alatt ott termett, megölelte, megpuszilta és kérdezte tőle, hogy "mi baj??", aztán meg mondta neki, hogy "nincs baj!!".. :lol: annyira édesek voltak.. :) teljesen elérzékenyültem.. :oops: valamelyik nap meg Ákos balhézott velem valamiért, mire az addig egy-két szavas mondatokban beszélő nagy fiam teljesen tisztán ejtve a szavakat megkérdezte, hogy "anya, miért sír Ákos?"" először csak néztem, hogy ki szólt hozzám, aztán nagy nehezen leesett, hogy Matyi volt.. 8)
persze még nem sikerül mindent így elmondania, de nagyon ügyes.. :lol:

Írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Jaj, de csacsi vagyok!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Bábaildi: Köszönöm!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Mindenki! Dóri: a kórház igazgatójának, vagy ápolási igazgatójának címezd a levelet, és nem baj, ha nem emlékszel a névre. Kérlek én is, hogy ha lesz időd, írd meg ami Veled történt, mert csak akkor tudunk tenni ellene. Nem akarunk mi senkit büntetni, vagy pellengérre állítani, csak azt szeretnénk elérni, hogy változzon a szemlélet és a hozzáállás. Ezt pedig csak akkor lehet, ha jó és rossz tapasztalatról egyaránt értesül a vezetőség. A jót mindíg könyebb megírni persze.
Morca! Majd írd meg az eredményt.
Nitácska! Kefírt-joghurtot egyél (élőflórásat, nem ízesítettett) szerintem valszeg a gyomrod bélflórája nem megfelelő, ezért van a sok hascsikarás :cry: :cry: :cry:
Nálunk minden rendben, Barnabás szépen fejlődik, Petra teljesen felépült, Eszter tüneményes.
Szép hétvégét :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Köszönöm a választ!

Morca! Tüneményes lehet a 2 pasi! :)

Nitácska, jobbulást!!!
Vendég
 


Bábaildi: Már annyiszor akartam kérdezni, hogy hogy vannak az unokáid.. :oops: mindig rohanok.. :oops: :oops:

Dóri: titok, hogy mi történt??? bocsi, de olyan kis kíváncsi
vagyok.. :oops: :oops:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


ildi köszi a tanácsot..........megfogadom!!!!!
dóri ha nem titok engem is érdekelne mi történt? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Majd, ha leírom a szüléstörténetemet, megtudjátok... Csak még egy kicsit sokkol. Úgyhogy nem foglalkozom inkább vele. Hanem örülök a fiaimnak. :)
Vendég
 


akkor várjuk majd a történetet!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már megint vmi gond van? Kezdek aggódni, ha nem ír senki... Nitácska, te jól vagy?

Eszty, még nem is írtam, hogy az Orsis képeken ti is csinik vagytok! Hajrá a pocaklakó-növesztéssel! :wink:
Vendég
 


dori köszi jól vagyok....csak nagyon melegem van.........
képzeljétek ma bencus egész nap meg nem áll......folyamatosan rugdos!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szióka!!

Dóri: mi köszönjük jól vagyunk.. :lol: :lol: egész nap a Margitszigeten csavarogtunk, Matyi megint lovagolt, etette a pacikat meg az őzikéket, romokon mászkált, szóval elég kalandos napunk volt.. 8) hazafelé még fagyizni is meghívott minket apa.. :lol:
Nálatok minden rendben??

Nitacska: :P :P :P :P :P :P

hoztam ám képeket is:

Kép

győzelem, felmásztam.. :P :P

Kép

mindent ki kellett próbálni.. :P :P

Kép

Ákos sem maradhatott ki a mászós buliból.. :P :P

Kép

naggggyon szeretem a pacikat.... :P :P :P

Kép

sok itt a meló.. :P :P Ákos annyira dolgozott, hogy a végén állást is kínáltak neki.. :P :P

Kép

oké, anya nem eszem lapátot.. :P :P :P

Kép

a büszke lovasom.. :P :P

Kép

jóóóól van na.. :P :P

Kép

két kis lovasom.. :P :P

Kép

paci etetés Matyi módra.. :P :P

na, megint jó sokat sikerült feltennem.. :oops: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sztem mi mind nagyon örülünk a képeknek! :) Én azt nem tudom, mi hogy fogunk ilyen mozgalmas életet biztosítani ezeknek a törpéknek. Pedig erre van szükségük vlsz...

Megyek, mert jön dokinéni, és vmi rendet kéne legalább varázsolni... :roll:
Vendég
 


morca nagyon ügyi lovas fiad van.........

eszti beszéltem hugommal,hogy majd tudunk ki menni lovagolni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hol vagytok lányok :?: :?: :?: :(

Kép

Kép
morca
 
 


én itt...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anhel: szánom- bánom, de elfelejtettem reagálni a legutóbbi hozzászólásodhoz.. :oops: :oops: :oops: :oops:
mentségemre legyen, hogy állandóan rohanva írok, mert a drága fiaim egyre kevesebb időt hagynak magamra.. 8)

Jobban van már a vállad??? Azért jobb lenne, ha nem repkednél le a lóról.. :wink: 8)

Dóri babáról kérünk még képeket.. :wink: tüneményes, ahogy ismerkedik a virágokkal.. :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok! Megvagyunk valamennyien, gondolom, de kitört a jó idő, mindenki fut világgá, amíg lehet. Nekem sajnos összeomlott a gépem, ezt most nem otthonról írom, állítólag péntekre lesz megint számgép, akkor jövök részletesebben. Remélem! Addig jók legyetek!
bábaildi
 
 


Ja, még valami:

Újabban úgy sétálunk, hogy Ákos is sétál.. 8) Matyi biciklizik, Ákos meg sétál valamelyikünk kezét fogva a babakocsi mellett..(vagyis szinte fut Matyi után) 8) közben meg hangosan sikongat örömében.. :lol: :lol:

Ha meg nem sétálunk, akkor meg garázdálkodik a "kertben" egy-két lapáttal.. 8) hihetetlen dolgos fiaim vannak.. :lol: :lol: Matyi már most is rengeteget segít, (tegnap a fotelokat porszívózta ki, ma meg kocsit mosott velem..) de jövőre lesz igazán jó dolgom, mert akkor már két pasi fog besegíteni.. :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Nitacska: hogy vagy??

Bábaildi: várunk vissza a részletekkel!! :wink: az én gépemet is ma fogják szervízelni.. 8) remélem nem omlik össze.. :roll:

Eszty???

Dóri??

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


morca nagyon jol érzem magam....bár az előbb picit megfájdult a vesém...de egy pillanat volt az egész........
bencus ma ismét aktív.....olyan jo érezni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska: örülök, hogy jól vagy.. mitől fáj a veséd???? a kis karate babád most már egyre nagyobbakat fog rugdosni.. :lol: :lol:

jaj, ezt a pár képet fel kell tegyem.. 8)

Kép

úgy szeretlek, majd megeszlek.. :lol: :lol:

Kép

kölcsönös a love.. :lol: :lol:

Kép

no komment.. :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


hát tényleg eleven baba már most........ :shock: :D
édesek ahogy szeretik egymást!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:) Nagyon édesek ezek a pasik! :) Na meg, hogy segít Matyi, meg sétál Ákos! Nagyon ügyesek!!!
Vendég
 


Egy kicsit el vagyok havazva, de azért vagyok. :)

Honnan lehet tudni, hogy egy újszülött hasmenéses-e???? Annyira sokszor kakil Danó, hogy kezdek aggódni... Pedig nem vagyok egy paramami... :roll:
Vendég
 


ők még sokszor üritenek.....nem akkor van hasmenésük ha egy kicsit vizes állagu?! :oops: :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dóri:nekem úgy rémlik, hogy teljesen természetes, ha szinte minden kajálásnál van kaki.. :roll: talán akkor van hasmenés, ha
zöldes színe van.. :roll:

Ja, és Ákos elindult teljesen egyedül totyog!!!! :P :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy csak így eltűntem.
Kicsit besűrűsödtek az események.
Hétfőn hugica AFP-je kicsit emelkedett volt (2,3), de a doki semmiről sem tájékoztatta, csak jól beparáztatta, de aztán Bábaildi segítségével sikerült megnyugodnia.
Bábaildi: NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM NEKED MÉG EGYSZER!!!
Most szombaton elmegy 4D UH-ra, genetikai hangsúllyal, aztán 25-én meg a SOTE-ra rendelték be.
Ma ovis kirándulásra kísértem Orsit és a csoportot, de jól lemerített, főleg türelmileg. Mőtincsen voltunk a Seholsziget élményparkban, de ez túl volt szervezve nekik, vezetővel, programokkal: ez kicsiknek túl sok éd túl tömény. Inkább játszani kellet volna engedni őket. Mindegy, túl vagyunk rajta. Mindjárt le is fekszem!

Nitacska: jobban vagy már? Reméljük! Nem jó ezt olvasni, hogy ennyire rosszul vagy, illetve neked sokkal rosszabb átélni ezt, de aggódunk! Vigyázz magadra!
A lovaglás szupi lesz! Május 24-én, pont a névnapomon lesz egy futam, amit a barátnőm édesapjáról (Bárdosi) neveznek el, és eztán minden évben megtartják majd! Mindeképpenkimgyünk majd akkor, régen voltunk úgyis. Hátha összefutunk!

Törpicsek: Manóka nagyon cuki!!! Milyen nagy már! Minden jót nektek!!! Nagyon szuper, hogy jól mennek a dolgok, és bejött a gyógytorna! Ügyik vagytok! Bábaildi tanácsai mindig nagyon értékesek, már nem egy ízben bizonyította!
Köszönjük, hogy vagy nekünk, Bábaildi!!!

Morca: szupik a képek! Tényleg olyan szupi, hogy ennyi élményt tudtok adni a fiúknak, és ez neked nem kevés erőfeszítésbe kerül! Jó anyuci vagy!!! A fiúk nagyon cukik!!! És micsoda segéderők! Kölcsönadhatnád őket nekem néha! :D

Dóri: nekem is úgy rémlik, hogy a gyakoriság az szinte természetes, vagyis étkezésenként kakil, általában épp az étkezések alatt. Az gyanús, ha furcsa színe lesz vagy nyálkás, és furcsa szagú. Az elején van minek kipucolódnia onnan bentről.
Kitartás és ügyesek legyetek!

Vigyázzatok magatokra, és puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Na, ez az! A kaki olyan, hogy van 1 része, ami mintha ki lenne csapódva, olyan túrós trutyi, meg van egy kis vizesebb része is... :roll: :?: De sárga... Olyan anyatejes...
Vendég
 


Eszty, jó pihenést!
Örülök, hogy nincs baj!
Vendég
 


eszti remélem összefutunk.meg ki tudjak menni......
ha továbbra is előfordul ilyen akkor kivizsgáltatom magam az tuti......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dóri: szerintem teljesen rendben van a kakija Dani babának, de ha aggódsz kérdezd meg a védőnőt.. :wink: :lol: :lol: Ákosnak is ilyesmi volt.. 8) Matyi meg szinte minden kajálás után tele rakta a
pelusát, pedig őt gyakorlatilag nem lehetett leszerelni a ciciről .. 8)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?