Új privát üzeneted érkezett!

Olvastátok ezt a cikkajánlót itt oldalt??

Aki hány okos gyerkőce lesz, hát én csak az ajánlót olvastam ,de azon már halálra röhögtem magam. Na nehogy már a gyerek intelligenciája attól függjön,hogy én mennyit hányok. :D

És aki elkap egy hányós vírust, az majd Einsteint hoz világra, hát hogy mik vannak??!! :D

Kép
babcika
 
 


Nagyon unom magam, aki szintén un az ugorja ezt át !!!:)

Tudtátok egyébként hogy a legtöbb nagy tudós pl Einstein is az autizmus egy enyhe változatában szenvedett un. Asperger szindrómája volt, ettől volt olyan penge! :)

Onnan tudom,hogy egyszer a bölcsisnénink ezt a fajta betegséget akarta nagyon ráhúzni a 3 éves gyerekemre, mert az nagyon ragaszkodott hozzám, és nagyon érdekelték bizonyos dolgok, pl betűk, számok. Ez még most is igaz rá, de a pszichiáter szerint nem a gyerek beteg hanem aki kitalálta, és annak meg örüljek hogy okos és érdeklődő. :)

Kép
babcika
 
 


Jók a képek :lol: :lol: :lol: :lol:

Petra
Imola is mindig nagyobb, mint a kora, nekem mégis mindig azt mondják a doktorok, hogy szedjem a vitamint :wink:

Dorka
Gyomorégésre nekem jó a tej, a pattogatott kukorica (natur), kölesgolyó... végszükségben lehet egyfajta savtermelést csökkentő gyógyszert szedni...

Terheléses cukor
Alapvetően tök mindegy, hogy mikor csinálják... van, ahol már a 12. hét körül is csinálnak egyszer, a 20-26. hét körül még egyszer...
Én hétfőn megyek...

Babcika
Vigyázz magadra!

Aranynap
Akkor pihenés! És nem csak testi, hanem lelki is... semmi stressz!!!!

Floranan
Vérnyomás :evil:
Arra nagyon oda kell figyelni... és... azt se árt rendszeresen ellenőrizni, hogy van-e a vizeletedben fehérje!
Ezek után én nagyon merész ötletnek tartom a külföldi utat!
(anyai magasvérnyomás toxémiára utalhat... sokszor emiatt kell korábban befejezni a terhességet... :evil: )

Zsófi
Vizeletben baci... steril pohárba, steril körülmények között pisiltél?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Én már lassan egy hete küzdök a gyomorfájással, egyzserűen nem tudok olyat enni amitől, ne fájna.. vmi tanács? a védőnénim írt fel egy savlekötő bogyót, de majd csak holnap mehetek a gyógyszertárba érte..

Kép
moncsi86
 
 


babcika én is elolvastam a cikket, ezekszerint az én gyerekem buta lesz? én nekem abszolút nem volt hányingerem semmi..

Kép
moncsi86
 
 


Babcika, sajnálom a fenékre esést :cry: De az tök jó, hogy pici lánynak meg sem kottyant :lol:

Lányok, ti mennyit szoktatok cipekedni egy egy bevásárlás során? Én olllyan hülye vagyok, mert ha lemegyek a közeli kisboltba, úgy megpakolom a kosaramat, hogy alig bírom hazacipelni :)
Ma kíváncsiságból lemértem, 6,5 kiló volt a két szatyrom. Persze a vállamon cipekedek, kézben már nem nagyon menne.
Ez persze nem mindennapos.

Dorka, mivel műtik a férjedet?
Vendég
 


Láttátok a "gólyáim"???
A 6 tojásból,már 3 kibújt!
:wink:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, pár nappal ezelőtt éles fájdalmam volt a pocimban, a köldököm vonalában vizszintesen. Csak akkor nem fájt, ha nem mozogtam. Este kezdődött, még éjszaka éreztem és reggelre elmúlt. Egy kicsit meg is változott a pocim és a köldököm formája már akkor. Mintha pici homorulat lett volna a köldököm alatt. Egy másik forumon azt mondták, hogy valószínű szétnyílt a hasizmom és ez elő szokott fordulni. Már meg teljesen kifordult a köldököm.
Nem hangzik túl jól. Azt mondják, ha szerencséje van az embernek, akkor szülés után nem lesz vele gond, de akkor is be lehet nyúlni a függőleges hasizmok közé. Ha gond van vele, műtét.

Hát én ilyenről eddig nem is hallottam, de nem bántam volna, ha ennyivel butább maradtam volna.

Na mindegy, jövő héten csütörtökön megyek dokihoz, hátha ő biztatóbb dolgokat mond.

t-pk
 
 


Boboka!

Cipekedés: a háton, vállon cipelés sem túl jó(persze, ha muszáj...)
Én azt hallottam és igyekszem is betartani, hogy mindkét kezedben legyen szatyor, magyarul minden súlyt próbálj egyenletesen elosztani. Mert akkor aterhelés sem egyoldalú. De nem kell mártirkodni, ha nem muszáj, ne cipekedj...
Én sajátos megoldást találtam: viszem megammal a babakocsit(gyerek nélkül is) és abba pakolok. Szerencsére nincs messze a bolt, de néha azért furán néznek rám az utcán. De abszolut nem érdekel. Most az a fontos, hogy ne terheljem túl magam. Fannit sem emelgetem, de ha nagyon muszáj, pl. hintába, előbb a lábammal alátámasztom a seggecskéjét, a lábát beemeli ő és így máris könnyebb, mintha emelgetném.

Kép
arvaerika
 
 


Erika, köszi.

Hát, nem mártirkodni akarok én :lol: Meg a nagyobb dolgokat (pl. ásványvíz) apa megveszi.

Meg kaptam anyutól ilyen "húzós kocsit", amivel az öreg nénik járnak a piacra :lol: :lol: , de annak meg olyan rövid a fogantyúja, hogy hátra kellene hajolni menet közben, így inkább azt visszaadtam :)

Akkor ezentúl jobban odafigyelek, hogy csak pár dolgot cipeljek.
Vendég
 


Képzeljétek... a tesóm be kellett ma este feküdjön, mert sürüsödteka fájások... (máj. 9-re volt kiírva...) úgy izgulok, hogy mi lehet nála... sajna nagyon messze vagyunk (ő németben él...) de anyu ott van vele...
:) :) :) :)

Olyan kíváncsi vagyok.... :oops: :oops: :oops:


Na megpróbálok lefeküdni... s aludni kicsit... :)
vikiviktor
 
 


Vikiviktor, drukk tesódnak!!!!Írd meg hogy mi van vele!

Boboka, én is úgy cipekedem, mint Erika, már csak a gerincem miatt is. és tesóm gyerekét is így emelem fel ha muszáj. Nem mártírkodsz, csak kérdezel! :wink:

Andi, feltennéd a gólyás linket.

T-pk, hát nem hangzik túl jól. Remélem semmi komoly.

Képzeljétek úgy "félrever a szívem! :shock: Úgy megijedtem este mikor csinálta, és nem akarta abbahagyni, erre éjszaka is volt, meg ma reggel is!Ez lehet a terhességtől? Vagy inkább a stressz?

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Kata: http://www.kki-darany.hu/

Kép
v.andi
 
 


A mártírkodás valóban nem a legjobb kifejezés volt, inkább azt akartam írni, hogy ha lehet, a nagyobb dolgokat hagyjuk apasikra. Ugye, nem sértődtél meg?

Kép
arvaerika
 
 


sziasztok.
csak gyorsan a link mert kértétek a zöld hordozóra - amúgy visszaléptem és mellé is beírtam a linket, hogy ha később keressük meglegyen..
ez az: http://www.serenaandlily.com/

KépKép
dorkamartini
 
 


Jó reggelt!

Erika, dehogy sértődtem meg, értem én :) :) :)
Vendég
 


Kata, hogy-hogy félrever a szíved? Hol gyorsan hol lassabban ver?

Viki, szorítunk a tesódnak, hogy könnyű szülése legyen :)
Vendég
 


Bobóka, nem csak némelyik ütés olyan furcsa. De egyenletes a szívverésem.

Ruhácskák:

Kép

Kép

Kép

Kép
kata05
 
 


Nagyon szépek a rucik :lol:
Vendég
 


Kata
Aranyosak a rucik :lol: :lol: :lol:
Szív... lehet a stressztől, lehet a terhességtől is... pihenjél, lazítsál!

megyünk a vásárba :wink:
Vendég
 


Kata!
Nagyon szépek a rucik!!!! :lol: Vigyázz magadra!

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

A tesóm még mindig kínlódik.... :( tegnap este óta... és már nincs ereje... :(
De nagyon remélem, hogy most már nem sok van neki vissza... :)

Nagyon szépek a ruhácskák... :)
vikiviktor
 
 


[quote="vikiviktor"]
írta:
vikiviktor
A tesóm még mindig kínlódik.... :( tegnap este óta... és már nincs ereje... :(
De nagyon remélem, hogy most már nem sok van neki vissza... :)


Szegény... nem csinálnak vele valamit? :roll: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Végre megszületett az unokahúgom! :) Még semmit nem tudok róla, csak annyit, hogy kislány, Nora nevet kapta és egészséges! :)

A tesóm nagyon elfáradt... :(
vikiviktor
 
 


Viviktor!

Gratula Nora babához. Kérjük majd a paramétereket!

Kata! gyönyörű rucik!!!!!

Nagy a pangás ma, talán a jó idő miatt vagytok géptávolban.....
Mi is lent voltunk szinte egész nap, Fannim nagy sikert(vagy botrányt) okoz a játszón azzal, hogy állandóan vetkőzik. Igaz, meleg van, na de egy szál bodyban rohangálni...? Ja és tök mezitláb a kavicson. Már tavaly is így flangált igaz, nincs is lúdtalpa.

Ki mit tervez a nyárra? Látom, van aki külföldre készül, én nem merek, nem is a terhesség, inkább a többi lurkó meg a macera miatt. Most azt tervezem, hogy kivesszük egy ismerős nyaralóját a Balcsin és igaz önellátók leszünk, de legalább a gyerekek kint lehetnek a levegőn, meg ott a Balcsi is.

Kép
arvaerika
 
 


Viki!! Gratulálok nővérednek a kislányához!! :lol:

Kata! Édesek a ruhák! :) Köszi a rennie ötletet!! Képzeld, nekem tegnap este csinálta, olyan nagyokat vert a szívem, de csak időnként!!! Gondoltam arra is, hogy esetleg a baba rugdos... :) Hát tutti, hogy addig nem ér még fel... De azóta nem éreztem. Egyébként nem fájt, és Neked??

Dorkamartini!! Nekem az a takaró tetszett nagyon, amiről raktál fel képeket, olyat hol lehet kapni???

Valakitől hallottam, hogy jobb oldalon nem lehet aludni/feküdni terhesség alatt... ez tényleg így van? Ki tud erről valamit? Mert azért állandóan a bal oldalon feküdni eléggé fárasztó lenne... :roll: Háton, és mindkét oldalon szoktam aludni..

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Vikiviktor, gratula tesódnak!! Írj majd tényleg méreteket!

Peppino, nem fájt, csak szar, de tegnap nem volt többet! És akkor jön elő ha háton fekszem. :roll:

Köszi a ruha dicsiket, holnap érkezik még, aztán összegzem és és én is elindulok beszerző körútra. Tegnap azért vettem babaplédet( vastagot) és kifogót. Majd arról is teszek, vagy inkább gmail-ba?

Kép
kata05
 
 



Kép
v.andi
 
 


Peppino!
Azért mondják, hogy inkább bal oldalt, mert a jobb vesét egy idő után nyomhatja a baba, ott kisebb a hely. Szerintem észreveszed, ha így van, nekem szúr, ha jobbra fekszem. :wink:

Kata!
Lehet a hátonfekvés miatt volt és elnyomott valamit bent Lőrinc. :D

Én olyan gondba vagyok a ruhákkal. Egyrészt nem tudom mennyi kellene kettőnek és hogy mekkorák lesznek a babáim. Azt hiszem most nem veszek többet, majd ha hazahoztuk őket és nem elég, akkor még veszek.

Nyaralás: hát én örülök, ha nem kell a végén befeküdnöm és itthon héderezhetem. :lol: Persze mi a Balcsi mellett lakunk...

KépKép
zsófikukac
 
 


Moncsi, ez a hányós cikk ne ijesszen meg. Én az elsővel háromszor hánytam, egy másikkal egyszer és semmi több, ettől még lehetnek okosak ( a "legrosszabb" tanulómnak 4,5 volt az átlaga, 92 pontos felvételit írt a másik, a harmadik megyei tanulmányi versenyt nyert), szerintem semmi köze az eszüknek a hányáshoz. Régen meg azt mondták, hogy aki sokat hány és ég a gyomra annak hosszú fekete hajú kislány lesz. Hát ez is mese.

Viki, remélem hamar rendbe jön a testvéred, sok örömet kívánok nekik Norához! :)

Peppino, hason feküdni nem lehet, a háton fekvést sem ajánlják, mert elnyom valami eret a baba, baloldalra ne feküdjünk, mert nem tesz jót a szívünknek, jobb oldalra ne feküdjünk, mert árt a vesének. :( Akkor hogyan lehet feküdni :?: Én a két oldalt szoktam váltogatni, néha félig hason, néha félig háton. Tiszta őrület, hogy az "okosok" szerint tulajdonképpen sehogyan sem jó feküdni, ha valaki állapotos :roll:

Szép napot mindenkinek!

Tudja valaki, hogy Kriszti hova lett?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna!

Mi volt uh-n?

Kép
arvaerika
 
 


Kedden megyek :)
Jólesik,hogy törődsz velem :D

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok!

Én mostanáig mindenhogy tudok aludni, még hason is, és jól is esik, de nem szoktam, inkább félhason, felhúzom az egyik lábam...

Ami inkább érdekelne, hogy normális, hogy még mindig nem érzem a babát? Eddig összesen 2x éreztem, nem is mostanában. Másfél hete az uh-n minden ok volt, akkor mondta a doki, hogy 2 hét múlva naponta érezni fogom, Szóval szerdáig van ideje bejelentkezni...

Illetve tök hisztis vagyok napok óta, meg feszült, csak úgy, mindentől... remélem elmúlik, már engem is kikészít.

floranan
 
 


Floranan, nyugodj meg és lazíts, ha feszült vagy, lehet, hogy azt sem veszed észre, ha kirúgja a ház oldalát!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Jó ez a cikk, de azért én erősen vitatnám... :D:D Szerintem bármiről bármit, és annak ellenkezőjét is ki lehetne mutatni!
(Én egyébként nem voltam egyikkel sem hányós, a legnagyobbam mégis 4,5 évesen már folyékonyan olvasott, a beszédképességéről meg annyit, hogy pl. idén iskolai felolvasó versenyen döntös lett. Választékosan beszél, ezt talán épp a fogalmazásaiból lehet meglátni, és olyan fogalmakat is ismer, amit azért a korosztályában nem általánosan... Mondjuk én ezt nem az intelligenciájának tudom be, hanem annak, hogy leg. két év olvasási előnye van a legtöbb vele egyidőssel szemben, ő már Egri Csillagokat, indiánregényeket stb. olvas, és bőven nem csak a kötelezőket. A legkisebbemet is okosnak mondják, de nála meg nagyon sokat jelent, hogy nagyobbak vannak, sokmindent tőlük tanul el...)

A cipekedésről meg csak annyit, hogy nekem egy ekkora gyerek mellet ez kikerülhetetlen. Mindig akkor szoktam elcsodálkozni, mekkora gyereket is emelgetek napi szinten sokszor, amikor megszületik a pici, és pár napig a kórházban azt a kis 3-4 kg közötti csomagot emelgetem csak, aztán hazajövetel után megemelem az eggyel nagyobbat.
Mondjuk pont pénteken mosolyogtam magamon, hogy a 6-os ásványvizet nem vettem meg, ne kelljen cipelnem, emelnem, ugyanakkor csak aznap számtalanszor emeltem meg a kicsit, autósülésbe, bevásárlókocsiba... Vajon melyik a nehezebb? :D:D
Jó, azért igyekszem kerülni, ha a párom itthon van, akkor azért ő viszi pl. kezetmosni (ott mindenképpen emelni kell), stb.

Astrid

Kép
astrid
 
 


Sziasztok!

Viki, nagy gratula tesódnak Nórához :)

Floranan, nyugi, hamarosan tuti, hogy beindul Csokika.

Én is "paráztam" egy kicsit a múlt héten, aztán az elmúlt két nap csak úgy mocorgott. Persze, még nem az a szó szerinti rúgás, mintha mi rúgnánk, hanem kis apró bökdösések. Szerintem napok kérdése és érezni fogod.

Holnap megyünk dokihoz, már nagyon várom, szorítsatok, hogy minden rendben legyen :) Bár nem lehet másképp :)
Vendég
 


Vikiviktor
Gratulálok a tesódnak!

Cipelkedés
Én a napi bevásárlást simán elintézem. És a tesóm gyerekeit is felveszem :wink:

Fekvés
A teljesen hanyatt fekvés nem ajánlott. A gerinc jobb oldalán van az a nagy véna, ami a szív felé szállítja a vért. Háton fekvésnél a méh súlya azt elnyomhatja, a mamánál vérnyomásesést, szédülést, ájulást okozhat.
Ezt már akkor is kivéded, ha nem teljesen laposan fekszel, hanem néhány párnán, kicsit olyan félig ülő helyzetben, vagy valamelyik oldaladon... egyébként az a legjobb, ha váltogatod a helyzetedet!
Vendég
 


Sziasztok!

Most már tudom a paramétereket :)

3300 gr, és 51 cm, sűrű 3 cm-es fekete haja van... és az anyukám azt írta az sms-ben az előbb (ő ott van velük... ), hogy ugyanolyan szép, mint a tesóm volt... :D :D :D

A szülésről annyit tudok, hogy természetes szülés volt... mikor már vinni akarták császárra... akkor a tesóm nem engedte... és sikerült... de nagyon "szétszakadt" szegény... még mindig nagyon gyenge... de napról napra jobban lesz biztosan... :)

Ma olyan vagyok,mint egy holtkóros... :) a tegnapi nagyon stresszes nap után... nem is csodálkozom... ma délelőtt vásárban voltunk... délután meg aludtam... :)

Jaa és rövid ujjúban voltam és rendesen leégett a karom... :)
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
vikiviktor
 
 


Vikiviktor
Szép méretei vannak a babának!
Miért nem engedte a császárt?
Szakadás :cry: :evil:
Vendég
 


Viki, biztosan gyönyörű az unokahugod :D

Astrid, nincs egy kisszéketek? Nálunk egy van a fürdőben a mosdónál, ezzel másznak be a kádba is, és egy a wc-ben ( a múltkor meg is jegyezte a sógorom, hogy így sokkal nehezebb belepisilni :lol: ). Én a kicsit (10 kiló) csak akkor emelem fel, ha ülök, vagy fekszem, nem merek kockáztatni, igaz a kenyeret már elbírom, de a kétliteres kancsó még nehéz. Velem mindig jön valaki vásárolni :)

Boboka, ne izgulj!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Jó reggelt lányok!

Már jó régen nem voltam, de amikor csak tudunk megyünk ki a szemközti parkba vagy elsétálunk a játszóházba. Így Andrisom jól elvan, elfárad és ebéd után tudunk két órát szunyálni. :lol: Ezeken a helyeken sok az ismerős, akik tudnak segíteni, ha Andrist hintára kell emelni (bár már egyre ügyesebben mászik fel a nagy, magas hintára) vagy olyat kér, amit nem tudok teljesíteni. Így kímélhetem magam.

Bocs, ha nem reagálok mindenre. :oops:

Manó: Részvétem a Mamád miatt!

Viki: Gratulálok én is a tesódnak! Biztos csodaszép a kislány!

Mikor engem várt Anyu, Nagyim (Apukám anyukája) mindig mondta, hogy reméli végre nagy fekete hajú, nagy sötétbarna szemű unokája fog születni. Anyum ugyanis pont az ellentéte kinézetben Apumnak, aki fehérbőrű, szeplős és vörös hajú. Addig (és azóta is) csupa világosbőrű, szeplős unoka született Apuék családjában. Aztán mikor születéskor megláttak, már lehetett sejteni, hogy ezt is bebukták. :lol: Én vagyok a legvilágosabb, legérzékenyebb bőrű, mindenem tiszta szeplő és egész tinikoromig vörösesbarna hajam volt.

Nagyon szépek a ruhácskák, amiket beszereztetek. A hordozók is nagyon tetszenek, én is valami ilyesmire vágyom.

Süti: Köszi, hogy hiányoltál! Olvasgatni szoktam, csak nem mindig van érkezésem írni is.

Andrist én sem emelhetem (16 kg), így ő is mindent kisszékről és lépcsős fellépőről old meg egyedül.

Boboka: Drukkolok, hogy minden rendben legyen ma! És így is lesz!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Na, és akkor rólunk egy kicsit!

Szombaton voltunk dokinál, ahol mindent rendben találtak. 3 kg-t híztam eddig. :lol: Június 6-án kell mennünk újra. Akkor fixáljuk, hogy mikor menjek cukorterhelésesre. Szerencsére itt a magánrendelőben, ahol a pajzsmirigy vérvételt csináltatom, megcsináltathatom a cukroslötyit is. Így nem kell átutaznom a városon és Andris is jöhet velem. A két óra alatt pedig megyünk a játszóra.

Vasárnap a doki ügyeleti idejében mentünk vissza UH kontrollra. A hematoma már "alig észlelhető", azaz szerencsére sokat javult a helyzet. :D De mondta, hogy azért hegyet még ne másszak és ejtőernyővel sem ugorjak. Ha így kímélem magam, akkor nem lesz semmi baj.

És bár csak 90%ra tudta mondani, de úgy néz ki újabb fiúcskával gyarapodik családunk. :lol: Fiúk erős túlsúlyba kerülnek itthon. 29-én szeretnénk a Praxisba UH-ra menni, akkor remélem biztosabbat tudnak majd mondani. Utána kezdem a vásárlást. :wink:

Olyan boldog vagyok! :lol: Bár a megérzésem lányt súgott, de azért így sem vagyok csalódott, sőt!

Amíg mi szombaton dokiztunk és vásároltunk, addig Anyum és a nővére elvitte Andrist a Millenáris parkba. Nagyon élvezte a Csodák Palotáját, utána volt Kaláka koncert és lufihajtogatás bemutató. Annyira elfáradt, hogy 2 órát aludt Anyuéknál is, ami pedig ott nem szokása.

Kép

Kép
hgrita
 
 


És a méretek:

BPD: 57,3 mm
AD1: 51,6 mm
Femur: 37,6 mm
OFD: 67,5 mm
AC: 170,6 mm
HC: 196,7 mm

Becsült súlya babócának 473 gramm. Ma már kb. fél kg. :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Szép napot mindenkinek!

Kilók: nos ma álltam mérlegre hosszú hetek óta és jelentem én már 4 kilót híztam:) Kb. úgy nézek ki, mint egyes porontyaimmal a 6. hónapban, vagy több is, de hát ketten vannak:)

Amúgy aki meg tudja hányadik hét és mennyi a pocak tartalma az kicsinyli:)

Nem érdekes, ez csak statisztika a védőnőknek!

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Aki ilyen lassan szül mint a tesód annak nem adnak ilyen gyorsító mizét? jaj ezekhez még annyira nem értek....de mintha valami ilyesmit olvastam volna. Bocs ha hüleségeket dumálok.
Az a lényeg, hogy jól vannak egészségesek - gratula nektek :)

mondtátok a kilókat.... - rajtam még mindig 5
De elkezdtem aggódni mert mindenki azt mondta a 21. hét után hogy naaa most aztán nekilendül a pocaknövekedés... és neeem lendül... szerintem ugyanakkora most lassan 24 hetesen mint 21 hetesen volt... csak mintha valahogy egy picit feljebb mászott volna.. tényleg olyan mintha egy labda lenne a pocim helyén :)
Szóval a növekedés lehet úgy is hogy stagnál stagnál aztán hopp növünk egy nagyot? Jajjjj nem vagyok komplett ...aggódom..olyan hüleségeken mint hogy elfér egyáltalán babó odabenn... és lehet hogy most ő sem nől...
Normális ez, hogy nem nől nagyon a pocak?

KépKép
dorkamartini
 
 


Sziasztok!!

Kellemes hétkezdést mindenkinek!!!


Vikiviktor!

Grat. a kis unoka hugihoz!! Biztosan nagyon édes!! Tesódnak meg mielőbbi energizálódást!!!

Dorkamartini!

Adnak ilyenkor a dokik un. oxitocin-t ( bár nem tudom németo-ba is?), de van hogy cart se ér. Nekem is adtak, ez elméletileg meggyorsítja és megnöveli az összehúzódásokat, így a fájásokat is amitől szintén elméletileg tágul a méhszáj, de ez nekem sem jött össze anno, reggel 8.30-kor rakták rám,és másnap hajnal 1.50-re szültünk meg 4-en, én és 3 szülésznő. Egyik ismerős csajnak meg csak oxitocinnal volt fájása, ha levették az infuziót hogy pihenjen akkor semmi, és nem is nyilt a méhszája, max volt a 2 ujjnyi és így neki császár lett.

Én is büszkélkedhetem már +5kg-mal, persze a +15 már megvolt előtte, szépen nézek ki, de le van ejtve.

Nagy szív dobbanásaim nekem régen voltak teljesen függetlenül a terhességtől, iszonyat rossz :(,de most még nem volt hál istennek :)

Én is alszom mindenféle pózban, de van hogy sehogy sem jó. Ma éjszaka találtam egy jó kis poziciót, csak az a baj, hogy szegény férjem nem bírta sokáig, ugyanis oldalt fekve a fenti csülkömet ráraktam, nagyon tuti, próbáljátok ki!!! :D

Kép
babcika
 
 


Ja! Blankuci szuper intelligens gyerek lesz:D, mert nekem most is írtózatos hányingerem van, de muszáj leküzdenem mert most vettem be az Elevitet és MgB6-ot én nem szabad azt pocsékolni ugye!! :D

Kép
babcika
 
 


Szép Hétfőt Mindenkinek!!!

Dorka nagyon tetszik a zöld szütyő, amit belinkeltél.. nézegettem is, szerintem nem vészes az ára.. Én rendelnék szívesen , ha esetleg még valaki, akkor szívesen társulnék, vagy ha esetleg MAnó addig kideríti, hogy lehet-e M.o.-on is kapni ilyet, akor tök szupi lenne:D

Viki , gratulálok az Új kis Családtaghoz...

Mennyi izgulás,és örömködés lesz még itt is szeptemberben:D:D alig várom már.. (Persze örülök, hogy van azért még addig időnk!!)

Én nem voltam hányós egyáltalán :shock: :shock:

Télleg, Kriszti merre vagy?

ÉS még korábbról Tisz?? HAhóHAhó

Floranan, beindul majd Csokika, ne izgulj, bár most h érzem már, könnyebben dumálok, bocs :oops:

Anna, szupi, hogy segítenek a nagyobb gyerkőcök:D Drukk a holnapi uhu-hoz!!

Hgrita, örülök, hogy jobban vagy, és , h Andris is jól viselni Anya pihenőjét!

Bóbóka, ne igulj, holnap láthatod NikiBabát!!:D:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Megjöttem a doktortól. Túléltem a cukorterheléses vérvételt. Nem kell lemondanom a mindennapi csokimról :lol:
Éhgyomri: 4,6
120 perces: 5,7
Vendég
 


Kép
Kép

Nekem most nagyot nőtt a pocakom :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?